Żółty smok cz.2

Zacznę od słów dotyczących czerwonych tarcz (można użyć też określeń: czerwony szyld, obraz, oznakowanie itd…) w pierwszym odcinku: Czerwone tarcze uczynią wam wprzódy takież duszy umęczenie i umroczenie, że wyznania w uczynkach mieć nie będziecie. Co być mogło w oczach Stwórcy na wasze duszy opromienieniem się znaleźć, hańbą i sromotą dla was i pospólstwa się znajdzie . Dusze zacne zaś za głupców mieć będą i z głupcami zamykać ich będą. Prawda nawet śmiercią karana będzie, pomimo, że królestwa karania śmiercią się wyrzekną. Mąż i białogłowa i dziecięca ich w ohydzie zatopią, bo inne uczynią potomstwa chowanie, gdzie obrzydliwość taka to nastanie, jak im ich władca Demon z czeluści rozkaże.

A oni radość z tego mieć będą, że wielkim rzeszom dziecięci słowiańskich urodzić się nie dadzą, a bo to w oczach demona ich wyniesie. Wślizną się po cichu do dusz waszych jako wąż, którym herbem przedwiecznego demona oznaczon jest, wślizną się tak iż mężowie i białogłowy ze szlachetnych rodów słowiańskich sami im podacie na zatratę. Wyznawać ichniego cielca złotego będziecie jak głupcy, cielca tego oni hołubić będą a wam co jeno pył do zlizania ostawią, za który ziemią ojców im opłacać będziecie.

Każą by mąż z mężem obcował a białogłowa z białogłową, co najbardziej ohydne być może Trójgłowemu Stwórcy (możemy śmiało używać w Trójcy Jedynemu, dlaczego – wyjaśnię w następnym odcinku), który białogłowę i męża wzorem swoim nieskazitelnym jako początek wszechżycia dał. A to go od boga czeluści demona naznacza, któren to lubujje się we wszelkich odmianach obcowania. Nazwę temu wolność nadadzą i ta wolnością ohydną pomoże zakuć was w kajdany.
Nie ździerży tego żółty smok, choć nie zawsze uczuciami szlachetności pędzony będzie, ale on pierwszy oczy swoje przecierać pocznie i za to nagrodzon będzie, pomimo że imię moje zapomniał już dawno.

W dalszej części jest przekazane co zacznie robić żółty smok, jak wpływać na losy świata oraz jak wyrzuci poza nawias pewną rasę odpowiedzialną za wszystkie faryzejskie strategie wcielane w życie. Nie podam tego co zacznie robić smok bo nie zamierzam podawać instruktażu obrony iluminatom czy NWO (właściwie to jedno i to samo). Jak mogę przypuszczać oni mniej więcej wiedzą co się święci, a jak wiedzą to przygotowywują się na swój sposób. Naturalnie, że w tej akurat przepowiedni nie mam dokładnych danych jak w wielu innych, babcia na moich oczach spaliła notatki by mnie nie kusiły w przyszłości, jak mówiła dla mojego bezpieczeństwa. Reasumując znam dalszą część przepowiedni tylko powierzchownie ale i tego nie będę podawać.

Przypuszczam, że akurat ta część przepowiedni jest dość łatwa do zrozumienia, więc tylko skrótowo się do tego odniosę. Opisuję ona to co ja już znam z autopsji, otóż tak nas omamią swoimi liberalnymi hasłami, że będziemy się wstydzić prawdy i życia takiego jakiego Stwórca od nas oczekuje. Nastąpi takie pomieszanie pojęć dotyczące wrodzonych i danych od Stwórcy praw moralnych, że dobro będzie uważane za głupotę a zło za normalność. Znamy wymyślone przez Żydów w Polsce określenie polski, ciemny zaścianek, czy polskość to nienormalność… . W ten etykietkuje się ludzi o twardych i powszechnie uznanych zasadach moralnych, które przekazał człowiekowi nie kto inny jak Bóg Jedyne Światło. Owe zasady zdawały egzamin, były podstawą przetrwania nie tylko Słowian ale i innych ras jako wolni ludzie.

Ludzie zdrowo myślący, kochający swoją ojczyznę, preferujący związki heteroseksualne, nie uznający zabijania dzieci nienarodzonych czy eutanazji a także rozpasania moralnego są piętnowani. Duża część społeczeństwa przyjmie jednak zakłamane liberalne wzorce tak, że zacznie nawet donosić na najlepszych ludzi ze swego narodu na polecenie czerwonych tarcz. Przewodnicy narodu, którzy będą ostrzegać ludzi kończyć będą w zakładach zamkniętych dla psychicznie chorych. Wszystko co piękne i szlachetne będzie obrzydzane przy pomocy prania mózgów. Jest też powiedziane, ze nasz stwórca wzorcem uczynił mężczyznę i kobietę, którą nazwał rodziną i nadał jej odpowiedzialne zadanie między innymi wychowanie potomstwa dla światła i zdanie przez nie ziemskiego egzaminu tak by tam się kiedyś znalazło.

Wszelkiego rodzaju innej kategorii obcowania płciowe bardzo lubi demon i bardzo je preferuje. Dokonując aktów niezgodnych z przekazami Stwórcy, doprowadzamy do utraty wewnętrznego światła. Oczywiście są ludzie, którzy wcale nie chcą światła ich fascynują odmienne zachowania, oczywiście mają do tego pełne prawo, Stwórca dał całkowicie wolną wolę. Zdajmy sobie sprawę Stwórca – najpotężniejsza siła, dał nam wolną wolę, wolny wybór ale NWO. nam to odbiera. Reasumując zło będzie wywyższane a dobro najpierw wyśmiane jego kryteria odwrócone, by nas zmanipulować. Ów złoty cielec to banki, które wszystko mają w garści a lizanie złotego pyłu to kredyty, za które oddajemy rodzinną ziemię.

Prawda ma być karana śmiercią, pomimo że kara śmierci zostanie zniesiona w wielu wiodących państwach. Babcia tłumaczyła to, że np. w czasach Związku Radzieckiego, w Sowietach antysemityzm karany był śmiercią. Antysemityzmem był wtedy to nawet cień niechęci do Żyda przeważnie na podstawie donosu..Ja bym trochę ze strachem dodała, że w obecnych czasach może się to objawić wprowadzeniem do obiegu instytucji „seryjnego samobójcy”, dla mało liberalnych a mocno patriotycznych jednostek.

Wracając do żółtego smoka – na początku on pozazdrości banksterom i później będzie ich naśladował, ale w pewnym momencie zobaczy zagrożenie z ich strony dla siebie i dla świata. Zacznie się więc z nimi rozprawiać a Stwórca chociaż wie, że smok dawno zapomniał Jego imię ale ceni inne wartości żółtego smoka i nagrodzi go za nie. W dalszej części jest też uzasadnienie ogromnej liczebności żółtego smoka. Zapewniam nadal że to nie stanowi zagrożenia dla Słowian ani polskich ani rosyjskich, które miewały co prawda starcia ze smokiem ale tym razem tak nie będzie.

Na koniec jeszcze dodam, że te wszystkie metody będą wprowadzane przez NWO przez dłuższy czas i tak sprytnie opętają ludzi, że oni tego nie zauważą. Tak więc będą mieli
ułatwione zadanie ponieważ wejdą w rozregulowane społeczeństwa.

W następnym odcinku sfałszowane przepowiednie o straszeniu przejściem żółtego mrowia przez Europę o tym jak rzekomo Chiny mają dźgnąć nożem w plecy Rosję.

 

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

4 komentarze

 • Czerwona tarcza=roth(es)+ schild= Rothschild -od tego wzięli nazwisko, od czerwonego szyldu ich sklepu w Niemczech (członkowie tego rodu,to masoni,illuminaci, niszczyciele orządku świata, zajadli wrogowie Słowian, Polaków,porządku moralnego i zasad; NWO-samo zło).

  • Kochana Elisabeth gdyby czerwone tarcze czy czerwony szyld pochodził rzeczywiście od nazwy sklepu nie było by to nic strasznego, ale niestety geneza czerwonych tarcz jest stara jak Szatan, który to dał te odznaki demona zbuntowanym aniołom pod wodzą Lucyfera o czym pisałam w jednej części STS to powinno dawać ludziom do myślenia.pozdrawiam ciepło.
   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

   • Witam.
    Nie chodziło mi o to tylko,że czerwona tarcza-czyli czerwony szyld jest związany z nazwą sklepu.
    Chodzi wręcz o cios dużo bardziej niebezpiecznego,a mianowicie o masoński, czyli satanistyczny ród Czerwonych Tarcz, czy Roth+Schildów=Rothshildów, którzy to rządzą od wieków masonerią, czyli iluminatami=satanistami. To oni trzęsą światem, wywołuja wojny, krachy na giełdzie, rewolucje, doprowadzają banki oraz całe kraje do bankructwa. Wywołując wojny opłacając zawsze 2 strony konfliktu-np. krwawy Majdan w Kijowie.
    To oni-ten satanistyczny ród bankierski stoją za sprytnym przejęciem Anglii po bitwie angielsko-francuskiej pod Waterloo (mając swoich szpiegów na polu walki Rothschild skłamał,że Anglia przegrała z Napoleonem i zaczęli podstepnie sprzedawać wszystkie akcje,aby niejako potwierdzic te “wiadomości”. Ceny akcji spadły do zera i wtedy Rothschildowie wszystkie akcje wykupili stając sie w ten sposób ich właścicielami. Naturalnie gdy prawda wyszła na jaw było zbyt późno na reakcje, a wtedy wszystkie akcje poszybowały w górę i tak oto Anglia wpadła w ich łapy. Całe London City,to przecież ich prywatny folwark. Mają wiele posiadłości i pałaców i w Anglii i we Francji i w wielu krajach. Francje przejęli po rewolucji francuskiej, a Rosje po rewolucji bolszewickiej, Ukrainę po krwawym Majdanie w Kijowie (uprzednio przygotowanym i opłaconym). Amerykańska wojna Północ-Południe,to tez ich sprawka. Potworny okres niewolnictwa,a więc śmierć setek tysięcy ludzi przywożonych z Afryki i ich życie w urągających człowieczeństwu warunkach, to tez ich dzieło, bo przeciez był to znakomity biznes, a gdzie jest biznes,to wiadomo kto za tym stoi.
    Zniszczyli Syrię i mordują jej obywateli,bo koniecznie chcą się dostać do syryjskich złóż ropy i gazu.
    Opluwaja Putina,bo ten nie pozwala im sie do tych złóż dostać.
    Można więc powiedzieć,ze całe zło tego świata,to sprawka tych dzieci diabła spod znaku Czerwonej Tarczy, czyli masońskiego rodu Rothschildów. Naturalnie nie jest to jedyny ród zydowsko-masoński,ale oni zawsze przewodnicza całemu złu.
    Stan wojenny, sprzedanie Polski przy Okrągłym Stole i następnie zniszczenie naszego przemysłu, okradanie Polski-o dzis dzień,to też sprawka zydo-masonerii.
    Obecnie nacja ta robi sobie miejsce w Polsce i na Ukrainie. Kilka milionów Polaków wysłali za chlebem za granicę, teraz ok. 3 mln dostało obywatelstwo rosyjskie, ok. 2 mln jest w Polsce,bo chcą utworzyć Judeopolonie-co powszechnie wiadomo oraz Międzymorze. I w tym celu pozbywaja sie rodowitych obywateli i z Polski i z Ukrainy. A teraz zaczynaja robić zamieszanie na węgierskim Zakarpaciu.
    Wojna w Jugosławii,to tez ich sprawka-bo Serbia leży na ropie. Nie mowiąc juz o II wojnie świat. podczas której wymordowano ok. 30 milionów Słowian-bo o to głównie toczyła sie gra, poza chęcia utworzenia Izraela-stąd ten krzyk o 6 mln. zydowskich ofiar-co nie jest prawdą.
    Wszystkie wojny ostatnich lat toczą się rope i gaz (bo innych prawie nie ma), oczywiście nieoficjalnie,bo oficjalnie,to zawsze USA wkracza, by bronic demokracji,ale z tyłu od stuleci stoi zawsze zydowska masoneria i zydowscy bankierzy, na czele której stoja zawsze tzw. Czerwone Tarcze-czyli Rothschildowie. Tak samo jak za zamordowaniem Kadafiego,który chciał sie uwolnic od dolara i utworzyć Unię Afrykańska z osobna wspólną walutą. A to było “im” nie na rękę.
    Pozdrawiam.

    • Kochana Elisabeth Twój komentarz jest tak trafny i wyczerpujący , że ktoś z nas skrupulatniej by tego nie opisał, całkowicie zgadzamy się z tym co napisałaś bo to prawda stuprocentowa. Natomiast przeciętni Polacy mają oczy na te tematy zamknięte, zresztą nie tylko Polacy. Na całym świecie ludzie głoszący prawdę są określani przez Zydów mianem oszołomów albo antysemitów a najbardziej irytuje fakt,że ta niewielka liczebnie nacja trzyma świat za przysłowiowy „pysk” a większość z uśmiechem na ustach pozwala robić z siebie idiotów. Zyczymy Ci pięknych wiosennych dni.

     Redakcja

Dodaj komentarz