Żółty smok cz.2

Zacznę od słów dotyczących czerwonych tarcz (można użyć też określeń: czerwony szyld, obraz, oznakowanie itd…) w pierwszym odcinku: Czerwone tarcze uczynią wam wprzódy takież duszy umęczenie i umroczenie, że wyznania w uczynkach mieć nie będziecie. Co być mogło w oczach Stwórcy na wasze duszy opromienieniem się znaleźć, hańbą i sromotą dla was i pospólstwa się znajdzie . Dusze zacne zaś za głupców mieć będą i z głupcami zamykać ich będą. Prawda nawet śmiercią karana będzie, pomimo, że królestwa karania śmiercią się wyrzekną. Mąż i białogłowa i dziecięca ich w ohydzie zatopią, bo inne uczynią potomstwa chowanie, gdzie obrzydliwość taka to nastanie, jak im ich władca Demon z czeluści rozkaże.

A oni radość z tego mieć będą, że wielkim rzeszom dziecięci słowiańskich urodzić się nie dadzą, a bo to w oczach demona ich wyniesie. Wślizną się po cichu do dusz waszych jako wąż, którym herbem przedwiecznego demona oznaczon jest, wślizną się tak iż mężowie i białogłowy ze szlachetnych rodów słowiańskich sami im podacie na zatratę. Wyznawać ichniego cielca złotego będziecie jak głupcy, cielca tego oni hołubić będą a wam co jeno pył do zlizania ostawią, za który ziemią ojców im opłacać będziecie.

Każą by mąż z mężem obcował a białogłowa z białogłową, co najbardziej ohydne być może Trójgłowemu Stwórcy (możemy śmiało używać w Trójcy Jedynemu, dlaczego – wyjaśnię w następnym odcinku), który białogłowę i męża wzorem swoim nieskazitelnym jako początek wszechżycia dał. A to go od boga czeluści demona naznacza, któren to lubujje się we wszelkich odmianach obcowania. Nazwę temu wolność nadadzą i ta wolnością ohydną pomoże zakuć was w kajdany.
Nie ździerży tego żółty smok, choć nie zawsze uczuciami szlachetności pędzony będzie, ale on pierwszy oczy swoje przecierać pocznie i za to nagrodzon będzie, pomimo że imię moje zapomniał już dawno.

W dalszej części jest przekazane co zacznie robić żółty smok, jak wpływać na losy świata oraz jak wyrzuci poza nawias pewną rasę odpowiedzialną za wszystkie faryzejskie strategie wcielane w życie. Nie podam tego co zacznie robić smok bo nie zamierzam podawać instruktażu obrony iluminatom czy NWO (właściwie to jedno i to samo). Jak mogę przypuszczać oni mniej więcej wiedzą co się święci, a jak wiedzą to przygotowywują się na swój sposób. Naturalnie, że w tej akurat przepowiedni nie mam dokładnych danych jak w wielu innych, babcia na moich oczach spaliła notatki by mnie nie kusiły w przyszłości, jak mówiła dla mojego bezpieczeństwa. Reasumując znam dalszą część przepowiedni tylko powierzchownie ale i tego nie będę podawać.

Przypuszczam, że akurat ta część przepowiedni jest dość łatwa do zrozumienia, więc tylko skrótowo się do tego odniosę. Opisuję ona to co ja już znam z autopsji, otóż tak nas omamią swoimi liberalnymi hasłami, że będziemy się wstydzić prawdy i życia takiego jakiego Stwórca od nas oczekuje. Nastąpi takie pomieszanie pojęć dotyczące wrodzonych i danych od Stwórcy praw moralnych, że dobro będzie uważane za głupotę a zło za normalność. Znamy wymyślone przez Żydów w Polsce określenie polski, ciemny zaścianek, czy polskość to nienormalność… . W ten etykietkuje się ludzi o twardych i powszechnie uznanych zasadach moralnych, które przekazał człowiekowi nie kto inny jak Bóg Jedyne Światło. Owe zasady zdawały egzamin, były podstawą przetrwania nie tylko Słowian ale i innych ras jako wolni ludzie.

Ludzie zdrowo myślący, kochający swoją ojczyznę, preferujący związki heteroseksualne, nie uznający zabijania dzieci nienarodzonych czy eutanazji a także rozpasania moralnego są piętnowani. Duża część społeczeństwa przyjmie jednak zakłamane liberalne wzorce tak, że zacznie nawet donosić na najlepszych ludzi ze swego narodu na polecenie czerwonych tarcz. Przewodnicy narodu, którzy będą ostrzegać ludzi kończyć będą w zakładach zamkniętych dla psychicznie chorych. Wszystko co piękne i szlachetne będzie obrzydzane przy pomocy prania mózgów. Jest też powiedziane, ze nasz stwórca wzorcem uczynił mężczyznę i kobietę, którą nazwał rodziną i nadał jej odpowiedzialne zadanie między innymi wychowanie potomstwa dla światła i zdanie przez nie ziemskiego egzaminu tak by tam się kiedyś znalazło.

Wszelkiego rodzaju innej kategorii obcowania płciowe bardzo lubi demon i bardzo je preferuje. Dokonując aktów niezgodnych z przekazami Stwórcy, doprowadzamy do utraty wewnętrznego światła. Oczywiście są ludzie, którzy wcale nie chcą światła ich fascynują odmienne zachowania, oczywiście mają do tego pełne prawo, Stwórca dał całkowicie wolną wolę. Zdajmy sobie sprawę Stwórca – najpotężniejsza siła, dał nam wolną wolę, wolny wybór ale NWO. nam to odbiera. Reasumując zło będzie wywyższane a dobro najpierw wyśmiane jego kryteria odwrócone, by nas zmanipulować. Ów złoty cielec to banki, które wszystko mają w garści a lizanie złotego pyłu to kredyty, za które oddajemy rodzinną ziemię.

Prawda ma być karana śmiercią, pomimo że kara śmierci zostanie zniesiona w wielu wiodących państwach. Babcia tłumaczyła to, że np. w czasach Związku Radzieckiego, w Sowietach antysemityzm karany był śmiercią. Antysemityzmem był wtedy to nawet cień niechęci do Żyda przeważnie na podstawie donosu..Ja bym trochę ze strachem dodała, że w obecnych czasach może się to objawić wprowadzeniem do obiegu instytucji „seryjnego samobójcy”, dla mało liberalnych a mocno patriotycznych jednostek.

Wracając do żółtego smoka – na początku on pozazdrości banksterom i później będzie ich naśladował, ale w pewnym momencie zobaczy zagrożenie z ich strony dla siebie i dla świata. Zacznie się więc z nimi rozprawiać a Stwórca chociaż wie, że smok dawno zapomniał Jego imię ale ceni inne wartości żółtego smoka i nagrodzi go za nie. W dalszej części jest też uzasadnienie ogromnej liczebności żółtego smoka. Zapewniam nadal że to nie stanowi zagrożenia dla Słowian ani polskich ani rosyjskich, które miewały co prawda starcia ze smokiem ale tym razem tak nie będzie.

Na koniec jeszcze dodam, że te wszystkie metody będą wprowadzane przez NWO przez dłuższy czas i tak sprytnie opętają ludzi, że oni tego nie zauważą. Tak więc będą mieli
ułatwione zadanie ponieważ wejdą w rozregulowane społeczeństwa.

W następnym odcinku sfałszowane przepowiednie o straszeniu przejściem żółtego mrowia przez Europę o tym jak rzekomo Chiny mają dźgnąć nożem w plecy Rosję.

 

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz