Rytuał na ZŁE SIŁY

Rytuał na pozbycie się ingerencji złych sił krzyżujących nam plany przede wszystkim zawodowe.

Kochani Słowianie, często mnie pytacie w mailach na kontakt gazety co robić by poprawić swój byt materialny, oczywiście odpowiadam ludziom, którzy wykazują starania w tym kierunku np. zakładają działalność, szukają odpowiedniej pracy z miłą atmosferą bez mobbingu itd….
Wykazują mnóstwo wysiłku ale ciągle im coś przeszkadza czyli coś się wali, coś się nie udaje, i czasem taki stan trwa latami. Ludzie wpadają w przysłowiową czarną rozpacz powtarzając jak zaklęcie formułkę „a mi to się nic nie udaje” i to jest najgorsze co możecie robić, ponieważ te słowa powtarzane latami nabierają tzw. „mocy urzędowej” i stają się zaklęciem i magnesem do przyciągania negatywnych energii z ciemnej strony mocy. Wielokrotnie już Wam pisałam, że tamta strona karmi się strachem i roz paczą a także zniechęceniem. Nie futrujcie więc złych sił dobrowolnie i nie pozwalajcie by te byty przez takie Wasze zachowanie na Was pasożytowały i zamykały Wam tunele Światła.

Uważajcie też na Wasze słowa, które wypowiadacie nawet w gniewie czy przypadkiem, PAMIĘTAJCIE, ŻE SŁOWO MA OGROMNĄ MOC. „NAJPIERW BYŁO SŁOWO….”.

Aby rytuał zaczął działać musicie nawiązać często zapomniany i zakłócony kontakt z Waszym Aniołem Stróżem, należy wyszukać spokojne miejsce zapalić białą świecę skupić się i wzywać Anioła Stróża. Róbcie tak przynajmniej przez tydzień najlepiej jak Wam nikt nie przeszkadza możecie wzywać go głośno. Następnie musicie odprawić prosty rytuał, a więc kupcie białą szałwię(ma ogromną moc jak już pisałam jest to zioło przywiezione na Ziemię przez naszych przodków Ariów z Plejad). Następnie okadźcie siebie i miejsce gdzie będziecie odprawiać ten rytuał, może być mały stolik, możecie położyć pół szlachetne kamienie i świeże kwiaty, zapalcie białe i złote świece. Podczas okadzania powtarzajcie z mocą wyrzucam wszystkie siły zła z mojego kręgu i wzywam mocą mojej wolnej woli danej mi przez Ojca Stwórcę tylko siły Światła by otoczyły mnie ciasnym kręgiem i wysłuchały moich słów.
Wzywam mojego Anioła Stróża aby przyprowadził te siły, które mogą mi pomóc. Jako istota obdarzona wolną wolą, otwieram tunel tylko dla pomocników Światła, aby obdarzyły mój umysł i duszę wszelkimi siłami potrzebnymi mi do realizacji moich planów, które zgodne są z wolą Ojca , i nie będą szkodzić ani mnie ani bliźniemu. Wyrażam zgodę na otwarcie tunelu bezpośredniego między mną a siłami dobra, odtąd moje plany zna mój Anioł Stróż i Jego pomocnicy, od tej chwili nikt inny nie zna moich myśli ani zamiarów tylko Wy istoty Boga Światła i Miłości, tak się stanie , bo tak już jest, ostatnią część zdania powtarzaj głośno z mocą trzy razy(tak się…). Po czym podziękuj z miłością Aniołowi Stróżowi i wszystkim Jego pomocnikom oraz bogom słowiańskim . Powiedz im jak bardzo ich kochasz i chcesz być z nimi w stałym kontakcie ponieważ im ufasz.

Posiedź, pomedytuj przy świecach i wyobraź sobie te pełne miłości cudowne istoty. Świecom daj wypalić się do końca
Szałwie zużytą zakop daleko od domu najlepiej na rozstajnych drogach. Rytuał powtarzaj od nowiu księżyca do pełni, najlepiej zacznij go na nowiu. Potem codziennie przy wieczornej modlitwie powtarzaj słowa, że życzeniem Twoim jest by Twoje myśli plany i cokolwiek do Ciebie dociera ma być dostępne wyłącznie dla sił dobra i Twoich Aniołów Stróżów, dodawaj zawsze też bogów słowiańskich, aby wiedzieli, że wiesz kim są na prawdę. Podkreślaj też swoją miłość do nich nawet po ludzku, czuj jak byś obejmował i przytulał te istoty tak jak ludzi, zapewniam Cię, że bardzo się z tego cieszą. W trakcie modlitwy nie składaj rąk tylko mniej rozstawione ręce dłońmi na zewnątrz. Zawsze za wszystko dziękuj.
Po tym rytuale zrób następny taki sam ale tu już wyartykułuj słownie co pragniesz np. jaki biznes by pomóc sobie i dać pracę innym, lub jaką pracę chciałbyś wykonywać itd… .

 

Na efekt możesz czekać do dwóch lat a czasem przychodzi od razu, ale pamiętaj żaden interes, żadna praca nie może być oszustwem i kosztem bliźniego. Kim jest Twój bliźni pisałam w poprzednim artykule.

Możesz taki wstępny kontakt z Aniołem Stróżem i innymi Aniołami (bogami słowiańskimi), nawiązać już w ostatni dzień starego roku, tylko wtedy powiedz im co pragniesz aby odeszło z Twojego życia, to znaczy od czego chciałbyś się definitywnie odciąć, następny ryt. zrób w dzień pierwszy Nowego Roku tutaj z kolei powiedz co pragniesz. Pamiętaj, że robiąc te rytuały musisz robić z wiarą i chęcią czynienia dobra, nie możesz podświadomie kombinować, Twoja chęć sukcesu musi też mieć jakiś szlachetny cel w domyśle a nie planować komu by tu dokopać, czy kogo by tu skrzywdzić, jeżeli zachowasz wszystkie moje zalecenia zdziwisz się jak szybko osiągniesz sukces.

Na koniec życzę Wam aby Siły miłości Światła towarzyszyły Wam przez cały rok, a Wasz rytuał na pewno przyniesie Wam pomoc i później otworzy na Słowiańską MOC
Dosiego Roku!

Wnuczka słowiańskiej Wiedźmy

2 komentarze

 • Witam,
  Mam pytanie odnosnie rytualu na zle moce. Pisze Pani, ze po skonczonym rytuale trzeba zrobic jeszcze raz taki sam tylko wtedy wypowiedziec jaki chcemy biznes, czy to ma byc znowu rytual powtarzany od nowiu do pelni?
  Dziekuje
  Anna

  • Witaj Anno M możesz najpierw jeden rytuał powtarzać od nowiu do pełni a potem ten drugi od następnego nowiu do pełni.
   Ja robię to w ten sposób najpierw robię rytuał oczyszczający a potem co nów robię ten z życzeniami czy prośbami do aniołów (bogów słowiańskich). Chociaż Ty rób jak Ci podpowiada intuicja.
   Przypominam Ci raz jeszcze, że to o co prosisz musisz przedstawić aniołom bardzo dokładnie prawie jak biznes-plan, ponieważ anioły nie mogą wedle swej woli zaglądać do naszych dusz, jedynie w przypadku ochrony nas przed niebezpieczeństwem. Tak więc najlepiej wypisz sobie to drobiazgowo na kartce i czytaj w blasku świecy, koniecznie podaj uzasadnienie np. że chcesz dać też innym godną pracę itp… . Uzasadnienie musi być szczere tutaj nie możesz mieć nawet cienia wątpliwości, serdecznie pozdrawiam i niech Ci się spełni.

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz