Rechot WNO

W momencie gdy media obiegła wiadomość o zatarasowaniu ogromnym statkiem Kanału Sueskiego, od razu pomyślałam, że jest jakaś celowa prowokacja, i raczej byłam pewna, że wymierzona w Chiny. Niestety nawet bliscy znajomi, ktorzy raczej zgadzają sie z moimi poglądami, uważali że tym razem przesadzam, ale jak się pokrótce okazało to jednak nie przesadziłam.

Był to statek z Tajwanu, gdzie przekupione elity współpracujące z usraelem, działają przeciw Chinom.

Przez tę blokadę kanału właśnie wiele frachtowców przewożących towary z Chin musiało zawrócić i okrążać Przylądek Dobrej Nadziei, ponieważ nie byli pewni jak długo będzie trwało ściąganie ever green z mielizny.

I wtedy gdy większość tych statków wycofała się już i wybrała drogę okrężną ściągnięto tenże blokujący statek, oczywiście jak już mówiłam cała akcja była zaplanowana.

Jest rzeczą oczywistą jest, że nie dowiemy się tego ze ściek mediów, aczkolwiek prawdziwy psychopata lubi jednak pochwalić sie swoim czynem. Można zatem znaleźć w internecie zdjęcia satelitarne jak statek tajwański zanim zatarasował Kanał Sueski wyczyniał różne dziwne piruety, najpierw był to piruet, który dawał kształt lufy armatniej wycelowanej w stronę Chin. Natomiast już krótko przed zablokowaniem kanału ever green wykonał bardziej zmyślny i dokładny piruet a był to penis z “całym wyposażeniem”. Nie powiem nawet śmieszne, niemniej ja należę do osób, które akurat bardziej by doceniły dowcip, gdyby go zrobiła strona przeciwna czyli Rosja, Chiny itd…

 

No niestety, ale widzimy tutaj wyraźnie, że jednak psychopatyczny sprawca musi się w jakiś sposób pochwalić, no bo przecież oficjalnie się nie przyzna opinii światowej, że było to zaplanowane.

Aczkolwiek bankserski, masoński autor może sobie na razie w stosunku do Chin pozwolić jedynie na takie pożal się psychopatyczne gesty.

A teraz trochę radosnej twórczości w wykonaniu zarządzających kolonią polin, bo niestety ludzie w zdecydowanej większości nie zauważają jakby manipulacji ntojęzycznych, którzy wprowadzając nam orwellowską rzeczywistość, śmieją się nam w oczy.

Czytelnik zwrócił uwagę w mailu, na pewne wręcz kuriozalne rzeczy, które wprowadza nierząd poliński.

Chodzi tu między innymi o skasowanie Polaka za zaradność, a więc mnóstwo ludzi ostatnimi czasy przerabiało sobie furgon na campera.

No i oczywiście poliński nierząd musiał to wykorzystać i teraz za przerobienie na wyżej wymienionego campera już użytkownika opodatkowali.

Przypuszczalnie wielu zainteresowanych tą sprawą na pewno jeszcze tego nie wie, bo ja raczej śledzę “daniny i pańszczyzny” pisowskie ale nigdzie nie zauważyłam o tym wzmianki.

W dodatku ponoć dobrze się bawili jak ustalali powyższy podatek, temu się akurat nie dziwię…

Dobrze się bawili pewnie jak francuskojęzyczni, którzy każdy samochód powyżej półtora tony szeregują jako ciężarówkę, z czym to się wiąże to użytkownicy aut zdają sobie sprawę, jak i z tym iż wkrótce ta ustawa dotrze i do naszej kolonii polin

Podobnie trzydziestoprocentowy wzrost opłat za śmieci( niby to ustalają samorządy) przeszedł bez protestów i tak samo również trzydziestoprocentowy a w niektórych wypadkach i większy wzrost cen materiałów budowlanych, a np. taki styropian, którego obecna cena jest bardzo wysoka i przede wszystkim niewspółmierna do kosztów produkcji, które nie są przecież wielkie.

Aczkolwiek społeczeństwo siedzi cicho jak mysz pod miotłą, podobnie jak i przedsiębiorcy, których protestuje faktycznie garstka, również górale , którzy tak szumnie zapowiadali otwieranie wszystkich knajpek czy restauracji, jakoś przycichli.

Radziłabym tym wszystkim przypomnieć sobie staropolskie przysłowie “nie gryź jak nie umiesz zagryźć”.

Zresztą aby wyciszyć np. restauratorów, którzy często wygrywali sprawy w sądach, to na chwilę obecną za otwieranie przez nich biznesów, przeszli na kary administracyjne w formie odebrania koncesji, w takim więc układzie nie ma szans na prowadzenie działalności w ogóle.

Reasumując parch jak parch ale zawsze ogra cwaniactwem naiwnego białego.

Skoro jesteśmy przy biznesach, to jak wielu wiadomo można było sprowadzać tanie domy z Chin, tzw. domy z drukarki czyli z prostych, gotowych elementów do składania, taki najmniejszy metrażem po sześć tyś. sztuka.

Jak się domyślacie nieruchomości, developerka jest w polskojęzycznych rękach, więc te domki są już ponoć po trzydzieści tysięcy, oczywiście te najmniejsze.

Aczkolwiek nie przypuszczam aby w dalszym ciągu, można było taki domek kupić, ponieważ zdajemy sobie chyba powoli sprawę, że cały cyrk również z lockdownem ma celu podcinanie gospodarczych skrzydeł Chińczykom, czyli pewnie będzie nałożone takie cło, że te tanie domki staną się nieopłacalne.

Zgadzam się więc z przekonaniem piszących do nas, że należy szeroko informować niedoinformowaną opinię publiczną, o takich czy innych oszustwach i złodziejskich ustawach nierządu.

Jednakże z drugiej strony mam ambiwalentne uczucia, bo mianowicie społeczeństwo chyba dostrzega wypowiedzi tzw. polityków, rzekomych ekspertów choćby od cozwida czy szczypionki.

Moim zdaniem raczej trudno nie zauważyć szyderczych mord w trakcie wypowiadanych opinii na dany temat, tacy polskojęzyczni simon czy gut – oni nawet nie ukrywają zadowolenia, z możliwości dokopania “polaczkom”.

Czy trudno jest zauważyć totalne lekceważenie, właściwie olewanie przez władzę, czy ciężko jest rozpoznać mimikę ukraińsko-polskojęzycznego dudełe czy polskojęzycznego morawieckiego?

Według mnie oni już się nawet nie starają udawać dbających o ten kraj. Podam taki jeden mały przykład, dziennikarka czy dziennikarz pyta niedzielskiego “czy pan wie, że polacy boją się szczypionki firmy pfizer (to ta firma o której już Was informowałam, że specjalizuje się w produkcji szpryc do cel śmierci w usa), oraz szczepionek astra zeneka a więc podejrzewa się częste przypadki zakrzepicy, więc czy pan się zaszczepi tą właśnie szczepionką”. Niedzielskełe bez mrugnięcia ślepiem wypowiada zdanie potwierdzające, że tak oczywiście.

Nie trzeba ekspertów ani wykrywacza kłamstw, bo widać, że łże srodze, ale ludzie chyba tego nie widzą skoro nadal słuchają bzdur i łgarstw z telewizorni.

Dlatego mamy takie kwiatki jak ta sonda uliczna, w której pytano czy Polacy są chętni do szczepienia, okazało sie że nie za bardzo ale gdyby zostali opłaceni to być może wyraziliby zgodę i cena brzmiała….tysiąc złotych, byli i tacy, ktorzy wycenili z swoje zdrowie i życie na trzysta złotych.

Sonda była chyba przeprowadzona przez michnikowske media więc nie bardzo wydaje mi sie wiarygodna. Aczkolwiek wierzę, że znajdują się w naszym kraju i takie osobniki, więc tym razem chichoczę się razem z polskojęzycznymi, no nie mam wyboru.

Zresztą ich chichot ntojęzycznych nie ustaje, ponieważ udała się im następna intryga i skłócili Polaków na Białorusi z prezydentem Łukaszenką oraz nastawiają swoimi podstępnymi działaniami Białorusinów przeciwko Polakom.

A to wszystko z powodu odgrzebania sprawy Burego, który dokonał aktu zemsty na za donoszenie do władzy tzw. ludowej.

Po prostu ntojęzyczni wygrzebali człowieka z grobu, podrzucając temat durnym Sławjanom i teraz ci żrą się między sobą. Nie jestem politykiem ale rozmawiałam wielokrotnie na różne bolesne tematy historyczne zarówno z Białorusinami gdzie praktycznie żadnych specjalnych historycznych animozji nie mamy, rozmawiałam z Czechami i wreszcie z Rosjanami i zawsze znaleźliśmy consensus. No oczywiście muszę gwoli sprawiedliwości dodać, że Rosjanie byli najbardziej ustępliwi.

Natomiast nigdy nie znalazłam porozumienia z ukraińcami, zaś zdecydowanie częściej niż się spodziewałam z niemcami, choć także było to raczej rzadko.

Wynika z powyższego jedno, jeżeli między nas Sławjan wtrąci się pośrednik ntojęzycznego sortu to można mieć sto procent pewności, że nas sprowadzi na wojenną ścieżkę i w dodatku zrobi z Polaków idiotów.

A jakże sprytnie oni to wykombinowali na Białorusi, sprowokowali do konfliktu zwykłych ludzi i ntojęzyczni dopięli swego udowadniając Prezydentowi Łukaszence, że Polacy Go nie popierają a Polaków próbują przekonać z kolei, że Prezydent Łukaszenko jest przeciwko tylko i wyłącznie Polakom. Dziwi mnie tylko jak większość Polaków na Białorusi ma krótką pamięć, przecież Pan Prezydent Łukaszenko traktował tamtejszych Polaków jak wszystkie inne nacje, zamieszkujące Białoruś.

Natomiast jest to oczywiste, że zamieszkując dany kraj jesteśmy zobowiązani do przestrzegania praw tam obowiązujących.

Oczywiście w Polsce są dwie nacje, które nie liczą się z Polakami i opluwają ich jak mogą bez ponoszenia konsekwencji.

Mogą sobie na to pozwolić, ponieważ Polską nie rządzą Polacy-Słowianie, w przeciwieństwie do Białorusi gdzie rządzi prawdziwy Słowianin, który dba o swój naród.

I co najśmieszniejsze teraz jak skłócili co mogli, wyrywa się polskojęzyczna z sld niejaka klima -sara (mogła pozostać już tylko przy tej sarze a klimę se odpuścić) i udziela Białoruskiej Telewizji wywiadu jak to ona nienawidzi żołnierzy wyklętych.

Ledwo zoperowała wargi a już zaczyna nimi kłapać i gwiazdorzy, oczywiście jest zbyt mało ogarnięta aby sama z własnego organizmu mogła cokolwiek wyczerpać ale powtarza co jej nakazano.

Czyli Pan Prezydent Łukaszenko ma teraz wierzyć, że żydzi zamieszkujący Polskę są jednak po Jego stronie, to tak na prawdę Polacy nie potrafią się z nikim zgodzić….

Moim skromnym zdaniem Pan Prezydent Łukaszenko nie jest aż tak naiwny aby traktować tę wypowiedź z należytą atencją, bo wie kto trzyma w łapach cały światowy nieład. Niemniej w wojnie informacyjnej zawsze się coś takiego przyda i można to odpowiednio wykorzystać więc wcale mu się nie dziwię, bo na miejscu Pana Prezydenta także uczyniłabym podobnie, głupota przeciwnej strony to najlepsza broń.

Można teraz tylko posłuchać jak polskojęzyczni z zadowoleniem rechoczą, a więc dawajcie im więcej takich powodów.

Na koniec przytoczę coś co powinno dać wielu ludziom do myślenia a szczególnie tym którzy wierzą, że rząd robi im dobrze bo przy pomocy szczepionki dba o ich zdrowie. Mianowicie na forczanie człowiek zdaje się chyba ze stanów, narzeka jak to rozchorował się po przyjęciu szczepionki. Komentuje to pan z izraela, który go wyśmiewa jakim to był idiotą, że w ogóle przyjął szczepionkę. Na co ów ze stanów dziwi się bo przecież cały świat obiegła wiadomość, że w izraelu zaszczepiono wszystkich bez wyjątku .

W odpowiedzi na te słowa pan z izraela protekcjonalnie stwierdza, że zaszczepić to może i zaszczepiono ale niższe kasty a nie żydów z kast wysokich. No i mamy teraz puentę….jak zdrowe są szczepionki.

Nie powiem nawet to zabawne, bo “rokuje na przyszłość”, czyli że na nasze “jelity” polskojęzyczne, które jak wiemy wysokimi kastami nie są też przyjdzie tzw.”kryska na matyska” . Uważam to za bardzo optymistyczny akcent teraźniejszej cowidiozy.

Marzanna

7 komentarzy

 • Witam! Jak rozumiem Tanzania to jest bardzo ważny element w polityce międzynarodowej na tę chwilę, więc pewnie dlatego pozbyto się poprzedniego Prezydenta, który między innymi zaprzeczył istnieniu plandemii.
  Jestem ciekawa czy jednak BRIX odda tam wpływy nwo (eu i usraelowi), czy zgadzasz się ze mną pod tym względem.
  Drugie moje rozkminy to czy jednak Rosja z Ukrainą wejdzie w stan wojny i czy rzeczywiście dla nas to źle?

  • Witaj Hortensjo, niestety nwo chyba już się zagnieździło w Tanzanii, ponieważ została zaprzysiężona protegowana masona klausa schwaba samia suluchu hassan, nie sądzę aby wystawiła swoich “promotorów”, jak to zrobił przed 40 laty Sułtan Omanu.
   Jeżeli chodzi o ukrę i Rosję to nie sądzę aby tam wyniknęła regularna wojna, Rosja bierze rozpadającą się ukrę na przeczekanie. A dla nas jedynym niebezpieczeństwem w razie konfliktu mogłoby być pakowanie się młodych durniów do walki z Rosją ale to by się szybko skończyło.
   A więc nie ma powodu do zmartwień, pozdrawiam serdecznie

   Marzanna

 • Witam!
  Podejrzewam, jaki będzie temat kolejnego artykułu – podpisana umowa o powiększeniu zasobów własnych UE. To z pewnością najważniejsze wydarzenie ostatnich miesięcy, ale nie będę sam wałkował tematu. Przypomnę tylko o innym bieżącym problemie – fundamencie pod przyszłe podatki. Nazwę to “powszechny spis dziuPL”:
  https://ibb.co/Vg6zjWD

  Pozdrawiam
  Jarosław

  • Drogi Jarosławie, teoretycznie artykuł o powiększeniu zsaobów własnych ue miał być w następnym wydaniu ale postanowiłam się dopasować do Twoich podejrzeń.
   Bardzo Ci dziękujemy za link dziuPL, wart pokazania w następnym artk. W dodatku podsunąłeś mi tym dowcipem dobry pomysł, nie muszę siedzieć w domu i czekać na spisującego, przy czym nie mam obowiązku posiadania komórki czy laptopa. Więc moje spisywanie pewnie długo potrwa czego i życzę wszystkim innym.
   Pozdrawiam Ciebie i osobno Twoje poczucie humoru, zawsze warto je mieć “przy sobie”.

   Marzanna

 • Witaj Wnuczko, być może wyższe kasty się nie szczepią w pństwie położonym w Palestynie ale niższe też niczego śmiercionośnego nie otrzymują, im także jest potrzebne mięsko armatnie, bo jak na razie nie słyszałam aby używali tam wojsk Nato, a po drugie tez nie chcą mieć na razie świadków, tego co tam wyrabiają, a świat milczy!

  • Witaj Lubczyk, zwróciłaś się do Wnuczki, ale że ja akurat ten temat analizowałam to Ci odpowiem. Otóż wedle naszych informacji, niektórzy po szczypawce akurat w tym kraju również chorują, sporo również “odkorkowało”, aczkolwiek to większości rosyjskojęzyczni czyli ci, którzy wyemigrowali z Rosji. Z drugiej strony masz jednak wiele racji ich nie będą tak depopulować jak nas. Zaś jeżeli chodzi o Palestyńczyków, rzeczywiście jest holokaust w biały dzień. Świat milczy ze strachu przed ntojęzycznymi, bo świat jest pełen przekupnych tchórzy, ale świat jeszcze zapłaci za pobłażanie zbrodniarzom. Pozdrawiam Ciebie.

   Marzanna

   • Pani @Marzanno Polińska, proszę powiedz mi co powinienem był robić, mam trudną sytuację w RODzinie, z powodu zaszłości, tego że dawno wylądowałem w szpitalu psychiatrycznym, od pięciu lat radzę sobie bez tego farmaceutycznego dziadostwa. RODzina mi jednak nie wierzy w moje ostrzeżenia, lecz powoli rodzi się między Nami nić porozumienia czy Wiedźmia Wnuczka mogłaby mi odpowiedzieć i podpowiedzieć na mailu co powinienem był zrobić? proszę… chcę uratować moje dziecko, moją ukochaną narzeczoną, moich RODziców i siostry i ich RODziny, rodzice mojej narzeczonej okazali się jednak sympatycznymi ludźmi i chcę do nich dotrzeć, proszę, chcę ich uratować od złego losu, tak jak i moją RODzinę – czy mogłabyś przekazać Wnuczce Wiedźm by się skontaktowała i pochyliła nad moim problemem? Proszę, błagam! Nie chcę by stracili duszę, nie chcę by byli uwięzieni w swoim ciele, czy Stwórca nie ingerując w wolną wolę Człowieka, lecz mając na uwadze wiarę i intencje tych, którzy chcą ratować bliskich – czy mi pomoże? Proszę, czy Wiedźmia Wnuczka mogłaby poprosić o pomoc w moim imieniu? Czy Stwórca zamknął na mnie swoje połączenie, bo ostatnio modlę się, jutro nów będzie i zacznę medytować, słyszałem, że biurwy mordercze zabierają się za dzieci 2-letnie… Skruszony profesor mówi o tym, że będzie być może odpowiadać przed Trybunałem, lecz Pp – błaga go by coś zrobił. Strasznie się boję, nigdy nie wezmę szczypawy, możesz się wypowiedzieć co Prezydent Potocki mówi w tym filmie? https://www.youtube.com/watch?v=zycAooVPkYk Posiadam dowód Suwerena od Prezydenta Potockiego, co powinienem był robić, czy on wedle Ciebie mi coś da? Osoba z jego kancelarii, z biura poradziła mi bym wyrobił sobie opinię lekarską obiektywną. (Czy np. Lega Artis by mi pomogło? Proszę – Pani Marzanno, proszę pomóż! Czy znasz jakieś dobre źródło informacji pokazujące co robią szczypawy z ludźmi? Tak bym mógł dać to jako obraz do wglądu, by ci zagrożeni i nieświadomi mogli choć się zastanowić, proszę! Jest szansa, że po zobaczeniu tego moja RODzina otrząśnie się z letargu! Pomóż proszę! Mam film od pewnej Pani, która na kamerze pokazała, że ma źródło informacji z ABVV, że oni nie przyjmują zgłoszeń od ludzi, więc wychodzi, że nie MAJĄ NIC DO ROBOTY (mają zakaz taki…) mogę wysłać na pocztę, proszę się ze mną skontaktować, proszę!

Dodaj komentarz