Załóż konto

Rejestracja na tej stronie jest łatwa. Po prostu wypełnij pola poniżej, a my natychmiast stworzymy nowe konto dla ciebie.

Szczegóły konta

Szczegóły profilu

To pole jest widoczne dla: Wszyscy

Kto możeże zobaczyć to pole?

 • „Bóg ma być Bogiem wszystkich a nie tylko jakiejś wybranej rzekomo rasy.”
  Parę wersów później:
  „Wielu jakby zatracało te wyjątkowe cechy, które jako jedyna otrzymała od Boga rasa Słowian.”
  To jak w końcu? 😉

  Bajek o innych planetach nie warto już komentować, stopień absurdu wyższy nawet niż teorie o prehistorycznej Lechii.

  • Wiedźma wyraźnie powiedziała, że Bóg wybrał rasę Słowian do wypełnienia pewnego ważnego zadania a nie by ją obdarzać większą miłością i uwagą niż inne rasy.

   Sądzę jednak, że teorie Wielkiej Lechii nie przekraczają stopnia absurdu bajek o rozstępujących się morzu, które wybiórczo pochłania inne istoty ludzkie bo nie są akurat wybrane lub bajki o bogu, któremu trzeba było naznaczyć krwią tę czy inną chałupkę bo byłby się biedny wnet pomylił i ukatrupił nie to dziecię co trzeba itde,itpe. Domniemuję, że znasz tę księgę pełną opisów wyrzynania i wojen w imię ziemi obiecanej-oj ten boziu to się dobrze bawił .

 • Marzanno, jeżeli już przedstawiasz swoją historię, to formatuj tekst.
  Rób odstępy, akapity. Twórz nagłówki.

  A co do tekstu, napisałaś o figurce Światowida, to może spróbuj naszkicować jak wyglądała ta figurka i pokaż szkic. Może ktoś miał okazję spotkać się z nią i uda się ją odzyskać?

  Może zostało jakiejś stare zdjęcie gdzie w tle była ta figurka?

  • Zmieniliśmy lekko formatowanie na stronie mamy nadzieję, że będzie teraz bardziej przejrzyście.

   Tytułem doinformowania-Stary Test.Sł.pisze wnuczka słowiańskiej wiedźmy, moje teksty to te które podpisuję. W tekście wnuczki wiedźmy słow. masz wyraźnie napisane, że nie figurki szukamy tylko zawartości czyli owego St. Test. Słowian. Natomiast w tekście mojego autorstwa” Dlaczego przedstawiamy St.Test.Sł.” napisałam, że w którymś następnych numerów przedstawimy graficznie ów przedmiot.

 • Nie wiem czy wiesz, ale Lucyfer to Pan Światła, został zdetronizowany jako anioł światłości dopiero w czasie budowy imperium chrześcijańskiego w Europie. Wcześniej był jako ten dobry, więc uważanie że Lampka jest tutaj demonem negatywnym jest przesadą i ciągnięciem chrześcijańskiej wizji piekła.

  • Pewnie lepiej odpowiedziałaby Ci na to wnuczka wiedźmy ale ona nie komentuje – o piekle napisze w następnych odcinkach. Wybacz ale patrząc logicznie to został zdetronizowany jak Stwórca wyrzucił go z raju. a po drugie nie zrozumiałeś przekazu wiedźmy – ona nigdy nie powiedziała, że Lucek jest Demonem – wręcz przeciwnie chyba nawet on nie ma szans bo jakby nie było został stworzony przez Światło. Wybrał co wybrał i o tym będzie w następnych odcinkach. Tam dowiesz się, że Stwórca nie stworzył przedwiecznego zła- czyli demonów, one istniały i są przedwieczne jak Bóg.

   • Skąd wiesz że Bóg, a nie Bogowie?
    Pokutuje u Ciebie myślenie chrześcijańskie [raj, stwórca, 1 bóg, stary testament, nowy testament itd]. To mało słowiańskie myślenie.

    Tak jak w micie o powstaniu świata, stwórcą nie był jeden Bóg, a dwóch Bogów. Swaróg lub Perun i ich antagonista Weles. Dzięki kreatywności Białoboga i Czarnoboga mamy tak duże zróżnicowanie, gdzie obok przyjaznych człowiekowi roślin i zwierząt mamy takie które są nieprzyjazne.

    • Możesz to tak nazwać , ale w Starym Test Słowian jest napisane, że to byli prowadzący i, opiekunowie czy zarządzający Słowian-mogli nazywać się bogami ale służyli czemuś większemu, dopuścili do upadku Słowian, do pierwszej ofiary krwi i co dalej się działo,jak zechcesz to poczytasz w następnych wydaniach. Być może wnuczka wiedźmy napisze w związku z Twoimi wątpliwościami wcześniej jakiś artykuł i wyjaśni co trzeba.

    • Bog jest JEDEN !
     Jezeli przez cale Twoje zycie (jakkolwiek jest ono dlugie) nie zrozumiales ze bogowie o ktorych jest mowa we wszystkich „religiach” byli przedstawicielami innych cywilizacji pozaziemskich to ……..szkoda czasu na polemike z Toba.

 • Witam serdecznie.
  Kiedy można się spodziewać kontynuacji bo to bardzo ciekawa historia.

 • Trzeba taką wiedzę otoczyć opieką strażnika czystej istoty tej sprawy najlepiej zrobić jakieś spotkanie nie czekać z tym do następnych części starego testamentu fajnie się czyta jak komiksy, ale to w słowie mówionym znajduje się odpowiedz w piśmie można znaleźć kierunek i wskazówki czasami jest tak, że tajemnice mają w sobie system samozachowawczy i nawet jeśli ktoś je wykradnie to nie znaczy, że będzie potrafił ich używać dobry przekaz może zniszczyć zło, a przesłanie zrozumie ten, dla którego zostało stworzone dlatego nie martwiłbym się utratą przedmiotów.A skupiłbym się bardziej na słowie, które zostało przekazane i zapamiętane przez babkę pewnie kluczem do tego jest prawdziwe zrozumienie, które rozwija się i dojrzewa jak ta dziewczyna, która jest gotowa, aby o tym opowiedzieć.

 • co się stało że brak kolejnych wpisów?

  • Aktualnie przygotowujemy kolejny numer gazety PDF który ukaże się na dniach, wraz z nim lub krótko po opublikujemy również kolejną część tego artykułu.

   Pozdrawiam

 • „Stary Test Słowian”, nie powinno być Tekst ?

 • Witam, dziś zarejestrowałem się i oto mój pierwszy komentarz. Mieszkam za granicą (Anglia, Manchester) Słucham od kilku tygodni pana Adolfa Kudlińskiego, słucham również i oglądam sporo videoblogów Dariusza Kwietnia.
  Dla mnie, są to osoby wiarygodne, „mówią jak jest”
  – Odnośnie tego artykułu – tak, zginął Polak, ja jestem za tym, by przywrócić kary śmierci w Polsce, po co kraj ma utrzymywać kogoś dożywotnio ?
  – Moim zdaniem powinno być prawo oko za oko, kraj w którym się urodziłem POLSKA – Polska również mnie wychowała, tu szkoły, tu życie, ciągle żyję Polską, tęsknie, a za razem jak widzę co się dzieje w moim ojczystym kraju to wracać nie chcę i chcę.
  Chcę walczyć o kraj, a nie być podlonym przez własne państwo.
  Zarobki, praca – jak mam utrzymać rodzinę, jak mam kupić czy zbudować dom z 1500 zł, na rękę ?
  Gdzie pracować , skoro większość to obce firmy czy obce korporacje…
  Polskie zakłady pozamykane, kopalnie zamknięte, wszystko co polskie krajowe tłumione, dlaczego wszystko co polskie zaraz pada, vat zawyżony, z czego to płacić? Inne osoby z tzw. napływowe – z innych granic są traktowani lepiej niż my „tubylcy” to mi się nie podoba i boli. Polaków jest dużo są mądrzy i sprytni, i są gnojeni przez rząd… To mnie załamuje.
  W Polskim Rządzie powinni być Polacy a nie inni typu żydzi, powinni być Patryjoci. Cieszę się, że mogę się wypowiedzieć właśnie tu w śród osób co mam nadzieję podobnie myślę. Pozdrawiam wszystkich.

  • A komu zależało,żeby młodych ludzi rozsmarować po Europie.Poza granicami jest nas prawie 4mln. jeżeli wszyscy będą się na to zgadzać to będzie tak nadal. Nie myśl,że ktoś nam poda pomocną rękę. W dodatku byli na tyle bezczelni,że kazali nam się cieszyć,że będziemy pracować u obcych za jedną trzecią tego co angol czy Szwab. Wiem coś o ty m bo tak pracuję już od wielu lat. Wiele zachodnich pracodawców zachowuje się Jeszce jakby nam łaskę robili pozwalając za psi grosz pracować.

 • Bardzo ciekawy artykuł ale czuję niedosyt:D Będzie kontynuacja tej serii czy to już koniec?:(
  Pozdrawiam

 • Witajcie jestę tu od niedawna czytam wasze teksty o nas Polakach o starej lechi o zagrożeniach dla naszyh rodzin. Są tu ludzie świadomi tego co było co jest co będzie ale czy coś z tym robimy?MUSIMY ZACZĄĆ LOKALNIE PRZEJĄĆ WŁADZE a potem dalej na Warszawe wtedy będzie lepiej. A na obczyznie musimy się organizować grać w gry uczące obrony w czasie zagrorzeń obojętnie jakie by one nie były i czynić związane ztym przygotowania to samo w kraju na godzine W. Są tu Patrioci kohający ten naród i to robią bez interesownie ,panowie- Adolf Kudliński – Dariusz Kwiecień mówią jak jest jak morze być bierzmy od nich przykład z rozwagą i rozsądkiem organizujmy się uczmy hostori by się nie powturzyła .styułacja w okół polski jest nie najlepsza ukraina,niemcy-berlin to mi przynosi na myśl bośnie i hercegowina -inny mechanizm ? efekt konflikt nie pozwólmy na to, u nas amerykanie już tu są-żagań po co na co?pokoju pilnować przecież wojny nie ma, doprowadzą do niej? tusk już uciekł bogaci duchiwni kosmici są? nie wiem bądzmy dobrej myśli ale i rozwarzni pozdrawiam wszystkih dobrej myśli ludzi,słowian

  • Tomek ma otwarte słowiańskie serce i wierzy ludziom,którzy w jakiś sposób utożsamiają się z patriotyzmem.Ja również długi czas tak miałam. Nauczyłam się jednak rozpoznawać po owocach.I tak jak Pan Kudliński jest dla mnie patriotą,tak mimo bardzo dużo wnoszących do sprawy polskiej filmików,Darek Kwiecień nie jest już taką świetlaną postaciąI to od momentu jak w jaki sposób przedstawił bohatera mjra Szendzielorza czyli Łupaszkę,moi dziadkowie znali dobrze Łupaszkę,i nie tylko oni jedyni z kręgu mojej rodziny – to był bohater,oby teraz się taki odrodził. Sądzę,że skoro mamy się łączyć jako Słowianie to nie bądźmy dla siebie sarkastyczniWystarczy,że Żydzi nas wyszydzają na forach i to bardzo brutalnie. Nauczmy się szanować-bracia Słowianie!

 • MM

  proszę, literówki zniosę, błędy ort.też….. tylko weź Ty chłopie nie pisz, że Dariusz Kwiecień kocha POLSKI naród i nie porównuj go z Kudlińskim, bo „Kwietniołak” jest juz znany https://www.youtube.com/watch?v=olnbdFmIvFk !!!!!!!!!!!!

 • Czytam chętnie ale nie chce mi się komentować.Nie wiem kto pisze komentarze i czy warto się włączać do dyskusji. Chciałabym odpowiedzieć MM, Jestem nauczycielką geografii, a moje dzieci eurosierotami bo zmieniam pampersy w Niemczech. Wkurza mnie więc pieprzenie, że tak to kolokwialnie określę, kto jest bardziej znany a kto nie, komu wolno nosić taki czy inny mundur. Są to zwykłe pierdoły,których używają pejsaki i szabesgoje. My mamy się obudzić i wywalić z kraju złodziei, nie godzić się na żydo-amerykańskie wojska, one zawsze zostawiają po sobie bantustany. Słowianie – mężczyźni jak macie jeszcze jaja to weźcie sprawy w swoje ręce a nie bawcie się sprawdzanie błędów w komentarzach!

 • Witam wszystkich serdecznie
  Jutro jadę do drukarni po odbiór trzeciego wydania mojej kolejnej książki: „Podróż ku zdrowiu z kapuścianym panaceum”. Podaję tam kapuściane recepty zdrowia i urody na prawie 200 różnych dolegliwości i poważnych chorób, a także moc prozdrowotnych przepisów kulinarnych.
  Spis treści
  Od autora 16
  Kapuściane panaceum 20
  Rozpowszechniona, ale czy znana? 21
  Kapusty głowiaste 23
  Kapusty mniej znane 24
  Dane encyklopedyczne 31
  Zdumiewające właściwości warzyw kapustnych 32
  Zbawienna dla wrzodowców i cukrzyków, cenniejsza od antybiotyków 33
  Rak, nowotwór też niegroźny 34
  Sok czy kwas 36
  Kapusta kiszona 37
  Nie niszcz tego, co najcenniejsze 38
  Kapusta a problemy tarczycy 38
  Liście 39
  Kapuściane recepty zdrowia i urody 42
  Warzywa kapustne gwarancją zdrowia i urody 66
  Wywar 68
  Gotowanie warzyw kapustnych 68
  Kapuśniaki 68
  Kapuśniak a kwaśnica 69
  Kapuśniaki i inne zupy 70
  z kapusty świeżej 71
  z kapusty kiszonej 78
  Kapusta gotowana 82
  Głowiasta kapusta gotowana 83
  Kiszona kapusta gotowana 86
  Kapusta duszona, pieczona, smażona 90
  Gołąbki, kotlety, zapiekanki, farsze 98
  Potrawy z kapusty włoskiej 106
  Potrawy z jarmużu 112
  Potrawy z kalafiorów i brokułów 120
  Potrawy z kalarepy i brukwi 126
  Surówki z warzyw kapustnych 130
  Surówki z kapusty białej 131
  Surówki z kapusty czerwonej 133
  Surówki z kapusty włoskiej 136
  Surówki z kapusty pekińskiej 138
  Surówki z kapusty kiszonej 142
  Surówki z brukwi 143
  Surówki z brokułów 144
  Surówki z jarmużu 145
  Soki, napoje, koktajle z warzyw kapustnych 148
  Świat przypraw 152
  Przyprawy podlaskie jednorodne 154
  Podlaskie mieszanki przyprawowe 158
  Szczególnie polecam 162
  Bibliografia i niektóre inne polecane źródła wiedzy: 166
  Spis potraw 171
  Z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności
  Do zobaczenia na Wiecu Słowian

 • Wszystkie przepowiednie o tym mówią od Nostradamusa po o. Klimuszke ja jestem dobrej myśli gwiazdy nam sprzyjają era Ryb odchodzi i ludzie się budzą w mądrości Wodnika.
  Sława Lechii

 • Zasadniczo trudno się nie zgodzić z tym artykułem ale moje obawy i nie zrozumienie budzą tylko te słowa zachwytu dla prezydenta Putina. Nie mogę zgodzić się z autorem co do takie opinii ponieważ Putin jest bardzo fałszywy, dzisiaj mówi jedno jutro całkowicie zaprzecza temu co powiedział! Czy Słowianin powinien budować swój wizerunek na kłamstwie, zwłaszcza tak bezczelnym jak w wykonaniu Putina? Czy prawdziwy Słowianin będzie wykorzystywał swojego mniejszego i słabszego brata oraz na nim żerował? Zachowanie i polityka prezydenta Putina całkowicie kłóci się z moim wyobrażeniem wartości słowiańskich. Po za tym, gdyby Putin dążył do wielkości Słowian to proszę mi uwierzyć już dawno by tego dokonał! Nie twierdzę, że każdy Rosjanin jest taki jak ich prezydent jednak moje zdanie na temat osoby Putina jest bardzo negatywne, głównie dzięki temu co ten człowiek reprezentuje.

  • Jestem już starszym człowiekiem i pewnie dużo starszym od piszących i komentujących, nie za bardzo obeznany informatycznie, syn musiał mi wytłumaczyć jak mam włączyć się do komentowania.
   Czytam raczej gazety papierowe ale, że jestem wielbicielem słowiańskich wartości to przez znajomych dowiedziałem się o gazecie „My Słowianie” i nie żałuję a przy okazji się skomputeryzowałem. Obsługa komputera szwankuje ale polityka to moje hobby, Bóg jeden wie przez ile rzeczy się przekopywałem by dojść do tego czy tamtego. Zabieram głos bo poczułem się jakby komentarzem Martini wywołany do tablicy. Pod koniec lat 70 tych jako młody człowiek pracowałem w Rosji, wtedy to było ZSRR. Musze Państwu powiedzieć mam stamtąd jak najmilsze wspomnienia i to nie dlatego, że miała być jakaś przymuszona przyjaźń polsko-radziecka ale prawdziwi Rosjanie to życzliwi serdeczni ludzie, gdzie byłem zapraszany to takie ciepełko się odczuwało. A ja obserwowałem dokładnie wiele rzeczy i powiem, że pomimo wyjazdu dziesiątek tysięcy żydowskich nkwd do Ameryki i Izraela po śmierci Stalina, Rosja nadal była w tamtych latach jeszcze mocno mocno zażydzona. I zawsze oni piastowali kierownicze stanowiska,wielu Rosjan czasem nie zdawało sobie z tego sprawy ale byli też i tacy, których ogarniała na to wściekłość. Pamiętam, że tam gdzie był Żyd przełożony zawsze solą w oku była mu ta przyjaźń Polaków z Rosjanami, a przecież to był taki najniższy szczebel pracowników.
   Pracowałem jeszcze,że tak powiem na stare lata, kilka lat w Anglii i w Niemczech i wiem jak tam traktowany jest Polak,czegoś takiego nigdy nie doznałem od Rosjanina nawet jeżeli były jakieś nieporozumienia jak to w pracy.Po drugie pamiętam jeszcze rosyjski i śledzę wypowiedzi Putina – nigdzie nie obraził narodu polskiego, jeżeli już to rządy czy polityków ale to u nas jak i u nich byli to zawsze Żydzi i oni niszczyli nasz kraj. Zauważyłem,że obecne media bardzo przekłamują i wyrywają z kontekstu wypowiedzi Putina,nie ma się co dziwić skoro znowu Żyd rządzi mediami czyli „dobra zmiana”. Putin mógłby wszystko jakby chciał ale to mądry polityk i wbrew temu jak go główne media w Polsce przedstawiają on nie chce wojny.Proszę przemyśleć swoją wypowiedź Martini o Putinie – są to dokładnie słowa z żydowskich mediów, przerażenie bierze jak młodym ludziom wyprali mózgi i skłócili Rosjan i Polaków. Chciałem podziękować jeszcze Pani Krystynie Wilanowskiej za artykuł w 1 numerze Waszej gazety pt. „Rosja to nie związek Radziecki” – idealnie oddaje sytuację.