Załóż konto

Rejestracja na tej stronie jest łatwa. Po prostu wypełnij pola poniżej, a my natychmiast stworzymy nowe konto dla ciebie.

Szczegóły konta

Szczegóły profilu

Name (wymagane)

To pole jest widoczne dla: Wszyscy

Kto możeże zobaczyć to pole?

 • “Bóg ma być Bogiem wszystkich a nie tylko jakiejś wybranej rzekomo rasy.”
  Parę wersów później:
  “Wielu jakby zatracało te wyjątkowe cechy, które jako jedyna otrzymała od Boga rasa Słowian.”
  To jak w końcu? 😉

  Bajek o innych planetach nie warto już komentować, stopień absurdu wyższy nawet niż teorie o prehistorycznej Lechii.

  • Wiedźma wyraźnie powiedziała, że Bóg wybrał rasę Słowian do wypełnienia pewnego ważnego zadania a nie by ją obdarzać większą miłością i uwagą niż inne rasy.

   Sądzę jednak, że teorie Wielkiej Lechii nie przekraczają stopnia absurdu bajek o rozstępujących się morzu, które wybiórczo pochłania inne istoty ludzkie bo nie są akurat wybrane lub bajki o bogu, któremu trzeba było naznaczyć krwią tę czy inną chałupkę bo byłby się biedny wnet pomylił i ukatrupił nie to dziecię co trzeba itde,itpe. Domniemuję, że znasz tę księgę pełną opisów wyrzynania i wojen w imię ziemi obiecanej-oj ten boziu to się dobrze bawił .

 • Marzanno, jeżeli już przedstawiasz swoją historię, to formatuj tekst.
  Rób odstępy, akapity. Twórz nagłówki.

  A co do tekstu, napisałaś o figurce Światowida, to może spróbuj naszkicować jak wyglądała ta figurka i pokaż szkic. Może ktoś miał okazję spotkać się z nią i uda się ją odzyskać?

  Może zostało jakiejś stare zdjęcie gdzie w tle była ta figurka?

  • Zmieniliśmy lekko formatowanie na stronie mamy nadzieję, że będzie teraz bardziej przejrzyście.

   Tytułem doinformowania-Stary Test.Sł.pisze wnuczka słowiańskiej wiedźmy, moje teksty to te które podpisuję. W tekście wnuczki wiedźmy słow. masz wyraźnie napisane, że nie figurki szukamy tylko zawartości czyli owego St. Test. Słowian. Natomiast w tekście mojego autorstwa” Dlaczego przedstawiamy St.Test.Sł.” napisałam, że w którymś następnych numerów przedstawimy graficznie ów przedmiot.

 • Nie wiem czy wiesz, ale Lucyfer to Pan Światła, został zdetronizowany jako anioł światłości dopiero w czasie budowy imperium chrześcijańskiego w Europie. Wcześniej był jako ten dobry, więc uważanie że Lampka jest tutaj demonem negatywnym jest przesadą i ciągnięciem chrześcijańskiej wizji piekła.

  • Pewnie lepiej odpowiedziałaby Ci na to wnuczka wiedźmy ale ona nie komentuje – o piekle napisze w następnych odcinkach. Wybacz ale patrząc logicznie to został zdetronizowany jak Stwórca wyrzucił go z raju. a po drugie nie zrozumiałeś przekazu wiedźmy – ona nigdy nie powiedziała, że Lucek jest Demonem – wręcz przeciwnie chyba nawet on nie ma szans bo jakby nie było został stworzony przez Światło. Wybrał co wybrał i o tym będzie w następnych odcinkach. Tam dowiesz się, że Stwórca nie stworzył przedwiecznego zła- czyli demonów, one istniały i są przedwieczne jak Bóg.

   • Skąd wiesz że Bóg, a nie Bogowie?
    Pokutuje u Ciebie myślenie chrześcijańskie [raj, stwórca, 1 bóg, stary testament, nowy testament itd]. To mało słowiańskie myślenie.

    Tak jak w micie o powstaniu świata, stwórcą nie był jeden Bóg, a dwóch Bogów. Swaróg lub Perun i ich antagonista Weles. Dzięki kreatywności Białoboga i Czarnoboga mamy tak duże zróżnicowanie, gdzie obok przyjaznych człowiekowi roślin i zwierząt mamy takie które są nieprzyjazne.

    • Możesz to tak nazwać , ale w Starym Test Słowian jest napisane, że to byli prowadzący i, opiekunowie czy zarządzający Słowian-mogli nazywać się bogami ale służyli czemuś większemu, dopuścili do upadku Słowian, do pierwszej ofiary krwi i co dalej się działo,jak zechcesz to poczytasz w następnych wydaniach. Być może wnuczka wiedźmy napisze w związku z Twoimi wątpliwościami wcześniej jakiś artykuł i wyjaśni co trzeba.

    • Bog jest JEDEN !
     Jezeli przez cale Twoje zycie (jakkolwiek jest ono dlugie) nie zrozumiales ze bogowie o ktorych jest mowa we wszystkich “religiach” byli przedstawicielami innych cywilizacji pozaziemskich to ……..szkoda czasu na polemike z Toba.

 • Witam serdecznie.
  Kiedy można się spodziewać kontynuacji bo to bardzo ciekawa historia.

 • Trzeba taką wiedzę otoczyć opieką strażnika czystej istoty tej sprawy najlepiej zrobić jakieś spotkanie nie czekać z tym do następnych części starego testamentu fajnie się czyta jak komiksy, ale to w słowie mówionym znajduje się odpowiedz w piśmie można znaleźć kierunek i wskazówki czasami jest tak, że tajemnice mają w sobie system samozachowawczy i nawet jeśli ktoś je wykradnie to nie znaczy, że będzie potrafił ich używać dobry przekaz może zniszczyć zło, a przesłanie zrozumie ten, dla którego zostało stworzone dlatego nie martwiłbym się utratą przedmiotów.A skupiłbym się bardziej na słowie, które zostało przekazane i zapamiętane przez babkę pewnie kluczem do tego jest prawdziwe zrozumienie, które rozwija się i dojrzewa jak ta dziewczyna, która jest gotowa, aby o tym opowiedzieć.

 • co się stało że brak kolejnych wpisów?

  • Aktualnie przygotowujemy kolejny numer gazety PDF który ukaże się na dniach, wraz z nim lub krótko po opublikujemy również kolejną część tego artykułu.

   Pozdrawiam

 • “Stary Test Słowian”, nie powinno być Tekst ?

 • Witam, dziś zarejestrowałem się i oto mój pierwszy komentarz. Mieszkam za granicą (Anglia, Manchester) Słucham od kilku tygodni pana Adolfa Kudlińskiego, słucham również i oglądam sporo videoblogów Dariusza Kwietnia.
  Dla mnie, są to osoby wiarygodne, “mówią jak jest”
  – Odnośnie tego artykułu – tak, zginął Polak, ja jestem za tym, by przywrócić kary śmierci w Polsce, po co kraj ma utrzymywać kogoś dożywotnio ?
  – Moim zdaniem powinno być prawo oko za oko, kraj w którym się urodziłem POLSKA – Polska również mnie wychowała, tu szkoły, tu życie, ciągle żyję Polską, tęsknie, a za razem jak widzę co się dzieje w moim ojczystym kraju to wracać nie chcę i chcę.
  Chcę walczyć o kraj, a nie być podlonym przez własne państwo.
  Zarobki, praca – jak mam utrzymać rodzinę, jak mam kupić czy zbudować dom z 1500 zł, na rękę ?
  Gdzie pracować , skoro większość to obce firmy czy obce korporacje…
  Polskie zakłady pozamykane, kopalnie zamknięte, wszystko co polskie krajowe tłumione, dlaczego wszystko co polskie zaraz pada, vat zawyżony, z czego to płacić? Inne osoby z tzw. napływowe – z innych granic są traktowani lepiej niż my “tubylcy” to mi się nie podoba i boli. Polaków jest dużo są mądrzy i sprytni, i są gnojeni przez rząd… To mnie załamuje.
  W Polskim Rządzie powinni być Polacy a nie inni typu żydzi, powinni być Patryjoci. Cieszę się, że mogę się wypowiedzieć właśnie tu w śród osób co mam nadzieję podobnie myślę. Pozdrawiam wszystkich.

  • A komu zależało,żeby młodych ludzi rozsmarować po Europie.Poza granicami jest nas prawie 4mln. jeżeli wszyscy będą się na to zgadzać to będzie tak nadal. Nie myśl,że ktoś nam poda pomocną rękę. W dodatku byli na tyle bezczelni,że kazali nam się cieszyć,że będziemy pracować u obcych za jedną trzecią tego co angol czy Szwab. Wiem coś o ty m bo tak pracuję już od wielu lat. Wiele zachodnich pracodawców zachowuje się Jeszce jakby nam łaskę robili pozwalając za psi grosz pracować.

 • Bardzo ciekawy artykuł ale czuję niedosyt:D Będzie kontynuacja tej serii czy to już koniec?:(
  Pozdrawiam

 • Witajcie jestę tu od niedawna czytam wasze teksty o nas Polakach o starej lechi o zagrożeniach dla naszyh rodzin. Są tu ludzie świadomi tego co było co jest co będzie ale czy coś z tym robimy?MUSIMY ZACZĄĆ LOKALNIE PRZEJĄĆ WŁADZE a potem dalej na Warszawe wtedy będzie lepiej. A na obczyznie musimy się organizować grać w gry uczące obrony w czasie zagrorzeń obojętnie jakie by one nie były i czynić związane ztym przygotowania to samo w kraju na godzine W. Są tu Patrioci kohający ten naród i to robią bez interesownie ,panowie- Adolf Kudliński – Dariusz Kwiecień mówią jak jest jak morze być bierzmy od nich przykład z rozwagą i rozsądkiem organizujmy się uczmy hostori by się nie powturzyła .styułacja w okół polski jest nie najlepsza ukraina,niemcy-berlin to mi przynosi na myśl bośnie i hercegowina -inny mechanizm ? efekt konflikt nie pozwólmy na to, u nas amerykanie już tu są-żagań po co na co?pokoju pilnować przecież wojny nie ma, doprowadzą do niej? tusk już uciekł bogaci duchiwni kosmici są? nie wiem bądzmy dobrej myśli ale i rozwarzni pozdrawiam wszystkih dobrej myśli ludzi,słowian

  • Tomek ma otwarte słowiańskie serce i wierzy ludziom,którzy w jakiś sposób utożsamiają się z patriotyzmem.Ja również długi czas tak miałam. Nauczyłam się jednak rozpoznawać po owocach.I tak jak Pan Kudliński jest dla mnie patriotą,tak mimo bardzo dużo wnoszących do sprawy polskiej filmików,Darek Kwiecień nie jest już taką świetlaną postaciąI to od momentu jak w jaki sposób przedstawił bohatera mjra Szendzielorza czyli Łupaszkę,moi dziadkowie znali dobrze Łupaszkę,i nie tylko oni jedyni z kręgu mojej rodziny – to był bohater,oby teraz się taki odrodził. Sądzę,że skoro mamy się łączyć jako Słowianie to nie bądźmy dla siebie sarkastyczniWystarczy,że Żydzi nas wyszydzają na forach i to bardzo brutalnie. Nauczmy się szanować-bracia Słowianie!

 • MM

  proszę, literówki zniosę, błędy ort.też….. tylko weź Ty chłopie nie pisz, że Dariusz Kwiecień kocha POLSKI naród i nie porównuj go z Kudlińskim, bo “Kwietniołak” jest juz znany https://www.youtube.com/watch?v=olnbdFmIvFk !!!!!!!!!!!!

 • Czytam chętnie ale nie chce mi się komentować.Nie wiem kto pisze komentarze i czy warto się włączać do dyskusji. Chciałabym odpowiedzieć MM, Jestem nauczycielką geografii, a moje dzieci eurosierotami bo zmieniam pampersy w Niemczech. Wkurza mnie więc pieprzenie, że tak to kolokwialnie określę, kto jest bardziej znany a kto nie, komu wolno nosić taki czy inny mundur. Są to zwykłe pierdoły,których używają pejsaki i szabesgoje. My mamy się obudzić i wywalić z kraju złodziei, nie godzić się na żydo-amerykańskie wojska, one zawsze zostawiają po sobie bantustany. Słowianie – mężczyźni jak macie jeszcze jaja to weźcie sprawy w swoje ręce a nie bawcie się sprawdzanie błędów w komentarzach!

 • Witam wszystkich serdecznie
  Jutro jadę do drukarni po odbiór trzeciego wydania mojej kolejnej książki: “Podróż ku zdrowiu z kapuścianym panaceum”. Podaję tam kapuściane recepty zdrowia i urody na prawie 200 różnych dolegliwości i poważnych chorób, a także moc prozdrowotnych przepisów kulinarnych.
  Spis treści
  Od autora 16
  Kapuściane panaceum 20
  Rozpowszechniona, ale czy znana? 21
  Kapusty głowiaste 23
  Kapusty mniej znane 24
  Dane encyklopedyczne 31
  Zdumiewające właściwości warzyw kapustnych 32
  Zbawienna dla wrzodowców i cukrzyków, cenniejsza od antybiotyków 33
  Rak, nowotwór też niegroźny 34
  Sok czy kwas 36
  Kapusta kiszona 37
  Nie niszcz tego, co najcenniejsze 38
  Kapusta a problemy tarczycy 38
  Liście 39
  Kapuściane recepty zdrowia i urody 42
  Warzywa kapustne gwarancją zdrowia i urody 66
  Wywar 68
  Gotowanie warzyw kapustnych 68
  Kapuśniaki 68
  Kapuśniak a kwaśnica 69
  Kapuśniaki i inne zupy 70
  z kapusty świeżej 71
  z kapusty kiszonej 78
  Kapusta gotowana 82
  Głowiasta kapusta gotowana 83
  Kiszona kapusta gotowana 86
  Kapusta duszona, pieczona, smażona 90
  Gołąbki, kotlety, zapiekanki, farsze 98
  Potrawy z kapusty włoskiej 106
  Potrawy z jarmużu 112
  Potrawy z kalafiorów i brokułów 120
  Potrawy z kalarepy i brukwi 126
  Surówki z warzyw kapustnych 130
  Surówki z kapusty białej 131
  Surówki z kapusty czerwonej 133
  Surówki z kapusty włoskiej 136
  Surówki z kapusty pekińskiej 138
  Surówki z kapusty kiszonej 142
  Surówki z brukwi 143
  Surówki z brokułów 144
  Surówki z jarmużu 145
  Soki, napoje, koktajle z warzyw kapustnych 148
  Świat przypraw 152
  Przyprawy podlaskie jednorodne 154
  Podlaskie mieszanki przyprawowe 158
  Szczególnie polecam 162
  Bibliografia i niektóre inne polecane źródła wiedzy: 166
  Spis potraw 171
  Z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności
  Do zobaczenia na Wiecu Słowian

 • Wszystkie przepowiednie o tym mówią od Nostradamusa po o. Klimuszke ja jestem dobrej myśli gwiazdy nam sprzyjają era Ryb odchodzi i ludzie się budzą w mądrości Wodnika.
  Sława Lechii

 • Zasadniczo trudno się nie zgodzić z tym artykułem ale moje obawy i nie zrozumienie budzą tylko te słowa zachwytu dla prezydenta Putina. Nie mogę zgodzić się z autorem co do takie opinii ponieważ Putin jest bardzo fałszywy, dzisiaj mówi jedno jutro całkowicie zaprzecza temu co powiedział! Czy Słowianin powinien budować swój wizerunek na kłamstwie, zwłaszcza tak bezczelnym jak w wykonaniu Putina? Czy prawdziwy Słowianin będzie wykorzystywał swojego mniejszego i słabszego brata oraz na nim żerował? Zachowanie i polityka prezydenta Putina całkowicie kłóci się z moim wyobrażeniem wartości słowiańskich. Po za tym, gdyby Putin dążył do wielkości Słowian to proszę mi uwierzyć już dawno by tego dokonał! Nie twierdzę, że każdy Rosjanin jest taki jak ich prezydent jednak moje zdanie na temat osoby Putina jest bardzo negatywne, głównie dzięki temu co ten człowiek reprezentuje.

  • Jestem już starszym człowiekiem i pewnie dużo starszym od piszących i komentujących, nie za bardzo obeznany informatycznie, syn musiał mi wytłumaczyć jak mam włączyć się do komentowania.
   Czytam raczej gazety papierowe ale, że jestem wielbicielem słowiańskich wartości to przez znajomych dowiedziałem się o gazecie “My Słowianie” i nie żałuję a przy okazji się skomputeryzowałem. Obsługa komputera szwankuje ale polityka to moje hobby, Bóg jeden wie przez ile rzeczy się przekopywałem by dojść do tego czy tamtego. Zabieram głos bo poczułem się jakby komentarzem Martini wywołany do tablicy. Pod koniec lat 70 tych jako młody człowiek pracowałem w Rosji, wtedy to było ZSRR. Musze Państwu powiedzieć mam stamtąd jak najmilsze wspomnienia i to nie dlatego, że miała być jakaś przymuszona przyjaźń polsko-radziecka ale prawdziwi Rosjanie to życzliwi serdeczni ludzie, gdzie byłem zapraszany to takie ciepełko się odczuwało. A ja obserwowałem dokładnie wiele rzeczy i powiem, że pomimo wyjazdu dziesiątek tysięcy żydowskich nkwd do Ameryki i Izraela po śmierci Stalina, Rosja nadal była w tamtych latach jeszcze mocno mocno zażydzona. I zawsze oni piastowali kierownicze stanowiska,wielu Rosjan czasem nie zdawało sobie z tego sprawy ale byli też i tacy, których ogarniała na to wściekłość. Pamiętam, że tam gdzie był Żyd przełożony zawsze solą w oku była mu ta przyjaźń Polaków z Rosjanami, a przecież to był taki najniższy szczebel pracowników.
   Pracowałem jeszcze,że tak powiem na stare lata, kilka lat w Anglii i w Niemczech i wiem jak tam traktowany jest Polak,czegoś takiego nigdy nie doznałem od Rosjanina nawet jeżeli były jakieś nieporozumienia jak to w pracy.Po drugie pamiętam jeszcze rosyjski i śledzę wypowiedzi Putina – nigdzie nie obraził narodu polskiego, jeżeli już to rządy czy polityków ale to u nas jak i u nich byli to zawsze Żydzi i oni niszczyli nasz kraj. Zauważyłem,że obecne media bardzo przekłamują i wyrywają z kontekstu wypowiedzi Putina,nie ma się co dziwić skoro znowu Żyd rządzi mediami czyli “dobra zmiana”. Putin mógłby wszystko jakby chciał ale to mądry polityk i wbrew temu jak go główne media w Polsce przedstawiają on nie chce wojny.Proszę przemyśleć swoją wypowiedź Martini o Putinie – są to dokładnie słowa z żydowskich mediów, przerażenie bierze jak młodym ludziom wyprali mózgi i skłócili Rosjan i Polaków. Chciałem podziękować jeszcze Pani Krystynie Wilanowskiej za artykuł w 1 numerze Waszej gazety pt. “Rosja to nie związek Radziecki” – idealnie oddaje sytuację.

   • Dziękuję Ci Grudziadzak za odpowiedz i gratuluje pierwszych kroków w nowej dziedzinie. To fakt aktualnie jest bardzo łatwo manipulować informacjami. Ja nie mam takiego doświadczenia z Rosjanami jak Ty, pochodzę z zachodniej części kraju i moje doświadczenie raczej ogranicza się do relacji niemiecko-polskich (prawda jest taka, że nasi zachodni sąsiedzi nie dali mi się poznać z dobrej strony). Wracając do tematu nie mam także osobistego doświadczenia w relacjach z Żydami czy ogólnie z tzw masonerią, moje postrzeganie świata bazuje bardziej na logicznym analizowaniu zaobserwowanych sytuacji i równie logicznego wyciągania wniosków z tych obserwacji. Interesuje się historią i lubię analizować historyczne fakty i w związku z tym bliższa mi jest idea międzymorza (trójmorza) niż bratania się z naszym zachodnim sąsiadem czy z Rosjanami. Tak jak wcześniej powiedziałem nie mam zadania nt samych Rosjan i nie ukrywam, że trochę Ci zazdroszczę tego doświadczenia. Prawda jest taka, że Putin ma bardzo duże poparcie wśród narodu rosyjskiego a Rosja ma bardzo wielki potencjał więc tym bardziej dziwię się tym, że tak mało udało się Putinowi zrobić w temacie Słowian a co za tym idzie wydaje mi się, że wcale mu nie zależy na tym albo nie jest taki potężny jak się wszystkim wydaje i niestety musi ulec większej sile, na którą nie ma wpływu.

    • Witaj martini, przepraszam,tak późno odpisuje,ale ja przeczytam artykuł i idę dalej. Nie zauważyłem Twojej odpowiedzi, na prawdę bardzo mi milo, że przemyślałeś to co napisałem, często ludzie mają takie klapki na oczach,że nikogo nie przekonasz,tym bardziej się cieszę.

     Piszesz,żę nie miałeś kontaktu z Żydami, na pewno miałbyś gdybyś coś załatwiał w prokuraturze, lub w urzędach wojewódzkich – nazwiska mają polskie, i chyba tylko to,jak Cie ten temat interesuje to o ile wiem Dr.Kękuś, prowadzi blog on ma dużo danych,oczywiście wyciągniętych z tajnych akt MSW.

     A jeżeli chodzi o Miedzymorze, no to nie wiem czy by wypaliło – Litwini nas nienawidzą prawie tak jak Ukraińcy,pamiętasz może jak śledzisz wydarzenia sportowe,jak Litwini witali polskich sportowców transparentami “polskie ku..y przyjechały”, na Łotwie ogromny kult niemiecki (jak zwykle), coroczne przemarsze fanów ss, władze to jeszcze popierają,moim zdaniem mówi samo za siebie.O Estonii mało wiem więc się nie wypowiem.Czechy i Węgry już dawno po cichu prowadzą współpracę z Rosją,Polsce się nie tłumaczą- wiedzą kto tu rządzi. Putin dla swoich Słowian zrobił bardzo dużo.Co ma dla nas zrobić, kiedy nasz naród ciągle wybiera to samo,ma rozpocząć o nas wojnę? przecież Polacy ciągle obrażają naród rosyjski,który nic złego nam nie zrobił. Nikt oficjalnie nie obrazi Niemca, ale po Rosjanach jak po łysej kobyle jeżdżą, od kiedy mam ten internet to czytam i przerażenie mnie bierze. Na koniec miło podyskutować, na tej stronie czuję się swobodnie jak u siebie.
     Życzę Ci spokojnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i również powodzenia w odkrywaniu prawdy.

 • Chciałbym podziękować autorce za ten artykuł i jednocześnie mam pytanie, będę bardzo wdzięczny za odpowiedz. Na wstępnie chciałbym wyjaśnić, że nie kwestionuje roli Żydów w zbrodniach, które zostały opisane i chciałbym być dobrze zrozumiały. Analizując różne źródła o wpływach żydowskiej masonerii na dzieje ludzkości nurtuje mnie ciągle jedno pytanie, na które nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Chodzi mi o to jak to możliwe jest, że tak wielu ludzi, z wielu miejsc na świecie może realizować wspólny plan? Skąd wiedzą co, jak i kiedy mają robić? Nikt się chyba z taką wiedzą nie rodzi więc ktoś ich musi instruować, w jaki sposób to robią? Jak się komunikują i planują? O ile jestem w stanie zrozumieć organizację masonerii w USA (wiadome jest, że oni organizują “tajne” spotkania itp) o tyle ciężko jest mi wyobrazi globalne powiązania tych wszystkich Żydów zwłaszcza w XIX wieku i wcześniej. Będę bardzo wdzięczny za rzucenie jakiegoś światełka na tą kwestię lub może nawet napisanie jakiegoś artykułu na ten temat! Pozdrawiam.

  • Martini

   Bardzo dziękujemy za zainteresowanie, na nasze prywatny mail przychodzi również dużo pytań na temat masonerii, jak i sami czytelnicy przysyłają nam różne źródła i materiały(ci wszyscy otrzymali od nas już podziękowania, na swoje prywatne maile) . Zapewniamy Martini jak i jeszcze raz, autorów owych materiałów, że zajmiemy się dogłębnie i wyczerpująco tym tematem, ale najpierw musimy je sprawdzić. Na razie temat już rozpoczęła wnuczka słowiańskiej wiedźmy, która zajęła się odkłamywaniem podrzuconych Słowianom przez masonów przepowiedni, min. fatimskich. A więc prosimy szukać tematów na naszej stronie lub w gazetce, gdzie na pewno Martini znajdziesz odpowiedzi na postawione pytania( naturalnie w miarę naszych możliwości). Pozdrawiamy wiosennie i zapraszamy – redakcja

 • dziękuję za Twoje artykuły 😀

  • W imieniu wnuczki przesyłam pozdrowienia – “Dzięki Ci przede wszystkim za dobrą energię przekazaną w uśmiechniętej buźce, ja Ci przesyłam taką po słowiańsku i zapraszam do czytania – wnuczka slowiańskiej wiedżmy”

 • “Idąc tropem powyższej części przepowiedni można domniemywać, że posiadanie dziecka będzie będzie czymś tak trudno osiągalnym” – powtórka słowa “będzie”.

  “Natomiast według przepowiedni już około 2200” – czy nie chodzi czasem o rok 2020?

  Dziękuję za kolejną porcję informacji i pozdrawiam!
  Damian

 • Ta dość znana historia z końca artykułu brzmi jak wiersz księdza Martin Niemöller (1892 – 1984). Jednak teraz nie wiem czy końcówka (o Żydach) to w ogóle prawda.

  Najpierw przyszli po socjalistów, ale nie zaprostestowałem bo nie byłem socjalistą.
  Wtedy przyszli po związkowców, ale nie zaprostestowałem bo nie byłem związkowcem.
  Później przyszli po Żydów, ale nie zaprostestowałem bo nie byłem Żydem.
  Kiedy przyszli po mnie nie było niż nikogo kto mógłby zaprotestować.

  Bardzo lubiłem ten wiersz, poznając jednak wykłady dr Jerzego Jaśkowskiego “Świat jest inny” wiem, że to wcale nie o te wymienione grupy chodziło. Prawdziwe prześladowanie i eksterminacja dotyczyła czegoś zupełnie innego.

  • Autorka pisząca w imieniu redakcji,również nie miała na myśli tych wymienionych grup społecznych dlatego sparafrazowała wiersz Niemóllera pod innym kątem.
   A Tobie jak mniema, obudzonemu już Słowianinowi przesyła cytat z Bertolda Brechta”Kiedy szaleństwo przybiera ogromne rozmiary ludzie myślą ,że to normalność”.
   Ze słowiańskim pozdrowieniem.

 • Nie wiem jak Wy to robiecie, ale macie tak trafne grafiky do tekstu, ze jestem pelen podziwu! Swietny artykul, dziekuje.

  Damian

 • Przeczytałem wszystkie materiały umieszczone na tej stronie.
  Wszystko czyta się bardzo dobrze.
  Jednak najbardziej wciągnął mnie Stary Test. Słowian.
  Przeczytałem wszystkie dostępne części, i te na stronie i w gazetkach.
  To co tutaj przeczytałem przemawia do mnie bardziej, niż wiedza jaką do tej pory miałem.
  Przeczytałem i Kainie i Ablu o ich potomkach.
  Wszystko to wydaje mi się sensowne.
  Dziś przyszła mi taka myśl: “to skąd się wzięli prehistoryczni ludzie na Ziemi?”,
  skoro my jako Słowianie pochodzimy od Ariów, a oni od Abla, to chyba nie mogliśmy wyewoluować z człowieka prehistorycznego.
  Być może będzie coś o tym w następnych częściach S.T.S , na które już czekam z niecierpliwością.
  Jednak to pytanie mocno mnie nurtuje.
  Pozdrawiam całą Redakcję i cieszę się że udało mi się trafić na tą stronę.

  • Greg, nie pochodzimy od żadnego człowieka prehistorycznego, zasygnalizowaliśmy ten temat w Gazecie w
   cyklu MIEJSCA MOCY W POLSCE pierwsze ODRY, drugie WAWEL trzecie ŚLĘŻA, KTÓRA
   UKAŻE SIĘ W PIĄTYM NUMERZE GAZETY, WŁAŚNIE W CYKLU MIEJSCA MOCY W
   POLSCE. W numerze sierpniowym właśnie w artykule o ŚLĘŻY wyjaśnimy dlaczego wylądowaliśmy
   akurat na ziemi, , która jest najbliższym kręgiem piekła. Zrobimy o tym osobny odcinek po Ablu i
   Ghajinnie. Zapraszam do czytania i zachęcam do obserwacji swojej duszy i jej reakcji podczas czytania,
   później zrozumiesz dlaczego to sugerujemy.

   -red.

 • Czuję się Słowianinem, ale jak mogę być pewnym czy w 100% nim jestem?
  Czy tylko badania genetyczne to mogą potwierdzić, czy jest na to inny sposób.
  Bądź co bądź to upłynęło już wiele pokoleń, ja np. sięgam maksymalnie w genealogii jakiś 400 lat i to nie wszystkie gałęzie.
  Więc tak naprawdę nie mogę mieć pewności.
  pozdrawiam.

  • Witaj Greg! Napiszemy o tym jak samemu sprawdzić,czy jest się
   Słowianinem, ale musisz poczekać. Natomiast możesz przeprowadzić
   badania genetyczne, jest to jednak trochę niebezpieczne, zważywszy
   że często za wynikami mogą stać osoby nam nieprzychylne, ale oni szukali genu słowiańskiego kierując się innymi pobudkami, jeżeli trafisz na kogoś nieodpowiedniego, to może Jedynie Ci
   traumy narobić.
   Natomiast my Słowianie zawsze uważaliśmy,że nie
   ma przypadków i jeżeli wewnętrznie odczuwasz spójność ze starym
   testamentem Słowian, to nie ma takiej opcji byś należał do innej rasy,
   później gdy już znajdziesz możliwość sprawdzenia swojego haplo-
   genu zobaczysz ,że miałam rację. Wbrew temu co się obecnie nam
   wmawia my i Rosjanie dawniej rzadko łączyliśmy się z innymi rasami

   Pozdrówka słowiańskie i zapraszamy do pozostania z nami.

   -red.

 • Polińska – to od Polin? Porównywanie Meksykan do Polaków jest intelektualnie nieuczciwe i oszczercze. 1. Meksykanie nie lubią nas ani Słowian generalnie Oni patrzą na rase germanska jak na Bogów jak cala zresztą Ameryka Łacińska i Południowa 2. Meksykanie maja generalnie trudności ze skończeniem średniej szkoły.
  Prezydent Trump nie jest idealem ale dlaczego go tak nienawidzisz. Prezydent Trump uczcił bohaterów polskich przemawiając spod pomnika Powstania Warszawskiego. Do tej pory 80-lat po wojnie Amerykanie nie mieli pojecia ze bylo cos takiego jak powstanie. Wizyta lidera Wolnego Swata była wyróżnieniem dla Polski, kraju o którym media amerykańskie piszą mało lub negatywnie i który byl/jest uważany za peryferialne państwo europejskie rządzone przez oligarchów post-komunistycznych. Te odwiedziny dodały rangi naszemu państwu.
  D. Trump byl szczery mówiąc ze byl zauroczony Polska i jej gościnnością. Rzadko która głowa państwa jest szczera w publicznych wypowiedziach. To nie znaczy ze nie poświeciłby Polski dla celów politycznych gdyby do tego był zmuszony ale trzeba to docenić. Liczyć Polska może tylko na siebie i dlatego powinna być bardzo ostrożna.

 • Marcus!
  Na początku nim przejdę do spraw poważnych,Polińska nie oznacza aprobaty dla idei pana przez. Dudy – Polin, w Warszawie swego czasu mieszkał (to jest fakt) pan Alfons Warszawski, który nie był ani alfonsem, ani Warszawiakiem z pochodzenia.

  Zaś jeżeli chodzi o Meksyk to powtarzasz papkę serwowaną nam przez media, ja należę do grona ludzi ,którzy poznali ten kraj i pozostaje więc przy swoim zdaniu mili, życzliwi ludzie, oczywiście wyłączając ogromne kompleksy luksusowych hoteli gdzie właścicielami nie są Meksykanie, czyli jak w Polsce.
  Natomiast małe miejscowości są super. Nigdy nie spotkałam się by mnie utożsamiono z rasą germańską, natomiast w Meksyku więcej prostych Meksykanów wie, co to Polska niż w Stanach wykszt. Pierwsze słyszysz Jan Paweł Drugi, a ja kilka razy też Czarna Madonna, druga wojna światowa – bohaterstwo Polaków. W moich peregrynacjach po świecie tylko 2 narody o boh. Polaków wspominają właśnie Meksykanie i Rosjanie, tym plusują. Mylisz Meksykanów z czarnymi obywatelami Ameryki, których jest 12 procent populacji Stanów a popełniają 60 % przestępstw, przed Obamą tylko 2 procent kończyło szkoły.
  Natomiast nie jest prawdą, że nienawidzę D. Trumpa jako człowieka, wręcz przeciwnie skoro on jest bardzo zabawny, jak rzadko który polityk. . Mam wiele więcej wiadomości na jego temat, niż ktokolwiek by pomyślał, i to od momentu gdy dowiedziałam się 5 lat temu ,że ma jednak zostać prezydentem USA. Nie mogę Ci tłumaczyć pewnych rzeczy, jeżeli nie rozumiesz, że Trump 3-4 razy bankrutował i zawsze podnosili go “życzliwi”, więc nie będzie kąsał ręki która go karmi i zapewniam Cie,że akurat pan Trump wielbiciel dawnej niemieckiej potęgi , ma Polskę gdzieś . Przyjechał, bo Ameryka dostała koncesję na wydobycie polskiego złota, którego jest sporo, czyli przyjechał zaklepać interesy.
  Przecież nie będzie bić usłużnego psa, prawda?

  Większość Polaków ma bowiem kompleksy, a jeżeli mówisz ,że Ameryka to raj wolności to chyba wniosek na podst. hollywoodzkich filmów.
  Zachęcam Cię Markusie szukaj głębiej wiadomości niż u autorów o “polskich” nazwiskach, świat nie jest taki jaki widzisz, naprawdę!

  Pozdrawiam po słowiańsku. Marzanna

 • Sledze Wasz portal od kiedy pewna osoba mi Was polecila. Ten Pan zajmuje sie nauka jak uzywac energia Slowian do uzdrawiania, czy zmiany sytuacji ogolnie, ale mowi tez o Jezusie i Maryi, polecil mi rowniez wyklady ksiedza egzorcysty Piotra Glasa. Przez dlugi czas bylem ateista, bo nie moglem zaakceptowac, ze milosierny Bog moze “droczyc sie” z Abrahamem, zeby ten zabil swoje dziecko. Nie rozumialem jak milosierny Bog moze zabic tylu ludzi w Sodomie i Gomorze, chocby nie wiem jak zli byli (przeciez musialy tam byc dzieci, kobiety w ciazy). Nie rozumialem nienawistnej retoryki kosciola, jednak Wasza strona jak rowniez ksiadz Piotr Glas przedstawiaja to zupelnie inaczej. Nie jestem juz ateista, bo nie ma dla mnie znaczenia jaka jest prawda, a tylko zebym ja znal. Jesli prawda jest, ze Bog istnieje to ja chce taka prawde znac i rozumiec. Dalej staram sie zrozumiec kim jest Bog, Jezus, Maryja i jak dzialaja moce intencji. Na ten momemnt wydaje mi sie, ze Bog Najwyzszy, czyli Wszystko, jest tworca jak, sama nazwa wskazuje, wszystkiego – nas, swiata dookola nas, zwierzat, aniolow, czy Bogow nizszych, tak samo jak demonow, a nasza wolna wola jest wynikiem nie wiem czy milosierdzia, ale moze bardziej tego ze chcial nam dac zupelna wolnosc wyboru ktora sciezka chcemy podazac. Nie zmusza on nas bysmy byli dobrzy, bysmy przestrzegali jego zasad, wiec i chyba nas nie kaze, ani nie zwraca nam uwagi. Przeciez jesli sa byty, ktore nie chca byc blisko Boga to on daje im taka mozliwosc. Nie ma wiec dla mnie sensu zeby on zsylal jakies kary, niszczyl, zabijal, czy w ogole komunikowal sie z nami. On jest przeciez idealny, wiec i jego plan musi byc idealny. On nie zmienia zdania, bo jego mysl jest calkowita, jest prawda – nie zmienia prawdy w klamstwo. Mysle, ze walka toczy sie pomiedzy jego tworami, ktorym dal moce i wolna wole – aniolowie swiatla, my, zbuntowani aniolowie, demony, inne twory Boga, albo twory bytow stworzonych przez Boga. Po co on sam mialby ingerowac w swoj idealny plan? Poza tym jesli On stworzyl wszystko to stworzyl i czas, wiec On musi byc ponad czasem. On nie istnieje teraz, czy bedzie istnial pozniej, albo istnieje od X lat. Czas jest jego wymyslem, wiec on po prostu jest – caly czas taki sam, idealny i niezmienny. Caly czas nurtuje mnie temat Abrahama – co mowi na ten temat Start Testament Slowianski? Czy Bog rzeczywiscie kazal mu zabic swojego syna (to nie pasuje do mojego aktualnego rozumowania)? Jesli tak, to o co w tym chodzilo?

  Pozdrawiam

  • Witaj Damianie, Ty nigdy nie byłeś ateistą, ponieważ nie jest nim żaden człowiek. Ateizm to rodzaj indoktrynacji masońskiej, dla mniej pokornych którzy nie kupią sfingowanych przez nich religii. Człowiek uważający to życie za szczyt swoich możliwości, będzie czynił wszystko pod materię a nie będzie rozwijał się duchowo, to jest również bardzo dobry materiał na niewolnika i parawan na ich demoniczne rytuały.
   Następna kwestia – już wielokrotnie powtarzałam, że stary testament żydowski to historia żydów a nie Słowian, czy Abraham i Izaak to słowiańskie imiona? Natomiast imię Jahwe oznacza niszczyć i burzyć. Nasz Bóg to Trójgłowy Bóg Stwórca, przemianowany przez chrześcijan na Boga w Trójcy Jedynego, w sumie to jedno i to samo, jest Bogiem miłości, nigdy by nie zażądał ofiary z dziecka, poza tym co to za Bóg, który nie zna twoich intencji? Zaś jaka rasa jest podejrzewana o ofiary z dzieci to już sobie dopowiesz.
   Krwawych ofiar chce tylko Demon.
   Nasz Bóg nie zsyła kar ale ziemia tylko w połowie należy do światła w drugiej do ciemności, tu trwa cały czas walka, między tymi siłami. Na ten temat bardzo klarownie wypowiada się Stary Testament Słowian, podejmę to zagadnienie i nurtujące Cię wątpliwości w następnym odcinku, ale musisz poczekać.
   Jeżeli chodzi o ks. Glasa nie zastanawiałam się nad nim, choć jeżeli rzeczywiście jest egzorcystą, to robi dobrą robotę, czemu jednak skoro dysponuje taką wiedzą nie odetnie się od swoich zwierzchników z Watykanu , którzy są masonami. Damianie, zadawaj sobie jak najwięcej pytań, a już dobre siły będą zsyłać Ci na nie odpowiedzi.

   pozdrawiamy!

   -red

 • Tyle lat żyję a nie miałem o tym pojęcia. Człowiek uczy się całe życie, ale do ślepoty wstyd się przyznać.
  Czekam na drugą część.

 • MTN

  Nie rozumiecie Pisma Świętego. Aż boli, co mówicie o nadstawianiu drugiego policzka! A to nie jedna sprawa, przy której się mylicie.

  JESTEM CAŁKOWICIE PEWIEN, ŻE NIE MACIE RACJI CO DO ZAKŁAMANIA ZARÓWNO NOWEGO, JAK I STAREGO TESTAMENTU. SZERZYCIE NIEPRAWDĘ.
  Na początku myślałem, że macie rację. JEDNAK POZNAŁEM, CO JEST PRAWDĄ.

  Proszę nie odpisywać, bo nie odpowiem, nie mam nic więcej do powiedzenia.

 • Jak zawsze merytorycznie,porządna porcja wiadomości.
  Proszę dalej otwierać oczy ludziom.
  Pozdrawiam!

 • Chciałbym zapytać co Stary Testament Słowian mówi o sakramentach (chrzest, bierzmowanie, eucharystia, pokuta, małżeństwo)? Już się nie mogę doczekać Słowiańskiej wersji (czyli jak rozumiem prawdziwej) “Ojcze nasz”. Czy Słowianie wiązali się w pary do końca życia, czy żyli jak niektóre plemienia zachowane do naszych czasów gdzie ludzie tworzą jedną, wielką rodzinę bez nakazu wyłączności jeśli ktoś nie chce. Czy Stary Testament Słowian mówi coś o rozwodach? Czy są one czymś negatywnym (grzechem) jeśli obie strony po prostu tego chcą?

  Pozdrawiam,
  Damian

  • MTN

   Rozwód? Niszczy ludzi. Więc to zło.
   Jedna wielka rodzina? Jedna wielka głupota.

   • Zastanawiam się czy przed kliknięciem “opublikuj komentarz” starała(e)ś się zrozumieć pytanie i sytuację w jakiej może znajdować się zadająca je osoba. Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o rozwód w sytuacji gdy obie strony nie chcą już ze sobą być. Jednak podam Ci dodatkowy przyład. Mój ojciec bił moją mamę, krzywdził innych ludzi, kradł i robił wiele nieciekawych rzeczy. Gdy byłem kilkuletnim dzieckiem, moja mama po wielu ucieczkach z domu, często eskortowała nas policja, postanowiła że się z nim rozwiedzie. Ksiądz oczywiście powiedział, że skoro moja mama związana jest z moim ojcem świętym węzłem małżeńskim to powinna z nim zostać. Całe szczęście moja mama postąpiła inaczej, w Twoim mniemaniu “zniszczyła ludzi”, ale ja wiem że dzięki jej odwadze mogłem się wychować w rodzinie bez przemocy, z jedną, ale kochającą mamą. Może następnym razem zamiast innych oceniać na chwilę się zatrzymaj i spróbuj zastanowić się co skłoniło człowieka do czynu, który zrobił, nawet jeśli według Ciebie postąpił źle – może miał powód.

   • Ty się człowieku wogóle słyszysz?
    Może przeczytaj to co piszesz na głos i przejdź się po pokoju.
    Rozwód to zło? Bo pęknę ze śmiechu, moja mamusia całe życie z pijaczkiem, bo jezusek kazał. Pił i bił,pił i bił a czasami najpierw bił a potem pił. Ale rozwodu nie, bo klecha na ambonie mówił,że to złe. Dopóki nie podrosłem matka codziennie obrywała. Zastanów się co mówisz.
    Cieśla z nazaretu miał lekko nie po kolei w główce i wierzył,że w każdym jest dobro. Dlatego jego nauki się nie sprawdzają to jedno, drugie – ile z tego zostało zmienione by ludzi ogłupić?
    Wyżej napisałeś,że nadstawianie drugiego policzka jest super XD.
    Powiedz to mojemu pradziadkowi kótrego niemcy zatłukli jak świnie na własnym podwórku za pomaganie żydom.
    A co w zamian? Słysze w tvpis i tvpo żę Pol.acy mordowali i szybciutko pieniążki na izrael, już teraz! Może niech niemcy w końcu zapłąca za swoje zbrodnie a nie my?>
    Pranie móżgu u ciebie zupełn ie jak u ojca.R któego tatko pijaczek słucha od rana do wieczora.
    Wszystko kłamcy i hipokryci, jedno mówią drugie robią.
    Zresztą nadstawianie dupy skończy się jedynie naszą zagłada, mądzry dupy nie nadstawiają.
    Ale z jednym się zgodze. Ani stary ani nowy testament ani ten słowianski racji nie maja. żadnego boga nie ma i nie było i nie bedzie. JAk sie nie zbierzemy do kupy to jedyna energia jaka bedziemy promieniować to ta atomowa jak nas niemiaszki poczestuja. Zreszta chyba nawet nje musza, i tak juz jest tu tyle ukrów że bez problemu nas spacyfikują.
    Ale polityczne warto czytac, bo racja jest.Szkoda tylko,że ludzie muszą się jednoczyć pod egidą nieistniejącego boga/bogów zamiast dla siebie, by się bronić.

    • W związku z tym,że motyw przewodni 3 komentarzy jest wspólny, ustosunkowuję się więc do MTN, Damiana i Karola w jednym komentarzu. Jak się domyślam, każdy z Was ma inne doświadczenia życiowe dlatego rzutują tak a nie inaczej na wasze nastawienie do świata i Boga. MTN zapewne ma złe doświadczenie z partnerką/mi, lub jest związany blisko z kościołem. Wy oboje Damian i Karol macie z kolei negatywne doświadczenia z alkoholizmem ojców. I tak jak Damian, został uchroniony przed przemocą ojca dzięki decyzji matki, tak niestety Karol (jest mi ogromnie smutno Karolu z tego powodu), niestety nie . Tutaj nie ma co komentować stracone dzieciństwo, poprzez zafałszowanie nauki Jezusa. Odczuwam pomimo bardzo zapalczywej wypowiedzi Karola,że jesteś prawdziwym Słowianinem, a nie woodstockową sektą. Możesz nie wierzyć w Boga czy być na niego obrażony, ale on i tak jest z Tobą, bo wie że i Ty idziesz w jego kierunku, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Gratuluję ,że pomimo traumy z dzieciństwa nie skupiasz się tylko na sobie ale obserwujesz świat i leżą Ci na sercu problemy ojczyzny.
     A tak swoją drogą – wielu ludzi obraża się na Boga, a czemu nikt na Demona ?
     Natomiast rozwód jako rozwód jest zły ale tylko wtedy, gdy jedynym powodem jest potraktowanie partnera przedmiotowo bo np. nie spełnia określonych wymagań. Przede wszystkim pozbawia dzieci pewności i oparcia na całe dalsze życie, krzywda nie do odwrocenia.
     Damianie jeżeli chodzi o prastarych Słowian nie było rozwodów, oni przy wyborze partnera patrzyli oczami duszy, czyli zawsze były to bliźniacze płomienie. Napiszę w którymś z następnych odcinków,dlaczego teraz to tak trudno zrealizować. Słowianie – Ariowie byli na bardzo wysokim poziomie rozwoju i cywilizacyjnego i duchowego, więc pomimo,ze kochali sie jak wielka rodzina nie oznaczało to tzw. wolnej miłości. Zaś temat sakramentów poruszę w następnym odcinku. Piekło, będzie po niebie, o medytacji już pisałam, mogę potem rozszerzyć, jednak na początku zachowaj ostrożność medytując- zgłaszają się różne byty.
     Tytułem podsumowania – nie ja piszę, tylko cytuję stary test. Słowian, nie jestem guru, pragnę tylko przybliżyć Słowianom ich zagubioną tożsamość- to jedyna moja misja. Pozdrawiam Was ciepło i po słowiańsku.
     -red(Wnuczka słowiańskiej wiedźmy).

     • Dziekuje bardzo. Juz szukam artykulu o medytacji bo albo go przeoczylem, albo zignorowalem/zapomnialem, bo wtedy mnie ten temat nie interesowal.

      Damian

    • MTN

     O nadstawianiu drugiego policzka.
     Boicie się tego, ponieważ żyjecie jak zwierzęta, jak muchy. Żyjecie, aby przetrwać, aby przetrwał gatunek.
     Czy ludzie nie są czymś lepszym, niż muchy? Ludzie, wszyscy ludzie, a nie jakaś rzekomo wybrana rasa, dostali zadanie.
     My jesteśmy tu tylko na misji – naszym celem nie jest przetrwanie. A wy wypowiadacie się, jakby to był wasz dom, żyjecie jak zwierzęta, powtarzam, żeby żyć, przeżyć, zadowolić się tym krótkim życiem na tym grzesznym i niedoskonałym świecie. Nie jest to nasz dom. Naszym domem jest niebo, jesteśmy tu tylko na misji.
     Jezus miłuje wszystkich ludzi, dlatego za nas umarł (nie obchodzi mnie, co mówi jakiś fałszywy STS), można tak to określić, że nadstawił swój policzek i dlatego możemy dostąpić zbawienia. Gdyby nie to, nikt nie mógłby wejść do nieba.
     Jeśli więc, nie chcesz nadstawić swojego policzka – to tym bardziej Jezus tego nie zrobi, bo jego krew ma dużo większą wartość, niż wszystko, niż wszyscy ludzie, i ich policzki. Czemu on, święty, ma nas kochać, jak my nie kochamy siebie nawzajem?
     Jeśli nie wiecie, jakie mamy zadanie – nie ma możliwości, być chrześcijaninem i nie znać tego.
     Zły człowiek, zadziwiony twoją miłością do niego, może się nawrócić (i nie tylko to). Gorzej, jak masz do czynienia z czystym złem…
     Podobnie możecie mówić o dziękowaniu Bogu w każdej sytuacji. Wystarczy tylko trochę logiki, aby zrozumieć te dwie rzeczy, a także inne. Nerwy nic nie dadzą. W ogóle, to gniew zawsze jest bez sensu. Niszczymy siebie i innych. Złość jest oznaką głupoty. Chyba, że jesteś zły na Demona, i to motywuje cię do działania przeciw niemu.
     Jakieś pytania?

     Pisaliście, że rozwód jest dobry, bo mąż pije-bije.
     1. Nie trzeba żenić się z żulem,
     2. Trzeba żenić się z wierzącymi (prawdziwymi, a nie tymi, którzy udają pobożnych przed innymi, a na co dzień robią, co im się podoba), żeby już w małżeństwie nie zaczął pić, bo jeśli prawdziwie wierzy w Boga – nie pójdzie tą złą drogą,
     3. Jeśli chce odejść od Boga – powstrzymać go, przeciw złu mamy potężną siłę od Boga, pytanie tylko, czy ją wykorzystamy.
     4. Często rozwody mają błahy powód, który leczony wcześnie da się naprawić.

     A i jeszcze pytanie: Jeśli nauki Jezusa się nie sprawdzają, to dlaczego chrześcijaństwo jeszcze jest na tej planecie? Gdyby się nie sprawdzały, już dawno ta religia by się rozpadła, a tu byłby islam, albo cokolwiek innego. Nie ma mowy o istnieniu jakiegoś STS, który rzekomo ma “prawdziwe nauki”.
     I nie mówicie takich rzeczy, że w “Żydowskiej” Biblii jest napisane, że Bóg stworzył piekło, że nas kusi itp. Ciemność po prostu została wyrzucona ze świętego, czystego miejsca, inaczej przestała by być czysta… A kuszą nas nasze pożądliwości.

     Coś niejasne? (Tak, dla was z pewnością wszystko)

     • Każdy ma prawo mieć swoje poglądy, własne zapatrywanie na świat.
      Ja jestem chrześcijaninem, co nie wyklucza, że do mnie akurat STS, to co do tej pory przeczytałem dużo bardziej przemawia.
      Ale to nie znaczy, że nagle przestanę być chrześcijaninem, bo w moim odczuciu to się wcale nie wyklucza. Po za tym kościół to ludzie go tworzący, nie kler, świątynie itp., tylko my sami.

      Oczywiste jest, że w tym wszystkim najważniejsze jest jak my sami będziemy żyć, jaką ścieżką podążać. Myślę, że niezależnie jakie mamy poglądy, zapatrywania, jeżeli dobrze żyjemy, nie krzywdzimy innych ludzi, jesteśmy w porządku dla samych siebie, to każdego czeka odpowiednia nagroda.

      I na koniec, jak mi się nie podoba jakaś strona, informacje, które są na niej umieszczone, to po prostu na nią nie wchodzę. Nie musimy się ze wszystkim zgadzać, po to mamy rozum, żeby go używać.

      Mnie akurat bardzo ciekawią te artykuły, zwłaszcza STS, ale ponieważ ludzie są rożni, tak różne są poglądy na świat. Ale nie znaczy to też, że nawet jak się z czymś nie zgadzam, to nie chce się tego dowiedzieć.

      pozdrawiam

     • MTN

      Najpierw zapytam czy umiesz czytać ze zrozumieniem, nie jest to bynajmniej złośliwe tylko pytanie retoryczne, bo jeżeli interpretujesz moją wypowiedź o zafałszowaniu słów Jezusa jakoby miała oznaczać ,że ze nauka Jego jest fałszywa – no to jakiekolwiek dalsze tłumaczenie nie ma sensu.
      Natomiast tyle mówisz o nadstawianiu drugiego policzka, to na pewno orientujesz się że nie oznacza ono jedynie fizycznego jego nadstawiania ale umniejszanie się w każdej dziedzinie by druga nawet najmniej wartościowa jednostka zawsze nad Tobą górowała. W Talmudzie, żydowskiej księdze jest nieoficjalnie o tym policzku napisane min. Jeżeli zabierzesz gojowi ogród to zmuś go aby oddał ci również dom.
      Skoro więc jesteś gorącym orędownikiem takiego postępowania to nie powinieneś był napisać tych słów, narzeka na pijaka to po co brała takiego żula? Ileż pogardy w tych słowach, a jak mało zrozumienia dlaczego ten akurat człowiek tym żulem został? I dlaczego go brała?A tak na marginesie nie każdy alkoholik jest żulem, i nie każde małżeństwo przed rozwodem uchroni terapia, to jest trywializowanie problemu.
      Następnie twierdzisz, że jeżeli nie nadstawię drugiego policzka to Jezus nie nadstawi go za mnie. Rozumiem,że przekręcasz lub czytasz pobieżnie przedstawiany przeze mnie STS, ale czytaj przynajmniej biblię katolicką i co Jezus mówi na ten temat, przypomnę Ci „ja nie przyszedłem poświęcić się za dobrych i sprawiedliwych, ja przyszedłem DO GRZESZNIKÓW.”

      Twierdzisz ,że STS sugeruje ,żeby tylko tutaj tworzyć i budować sobie byt, a gdzie padły te słowa – wręcz przeciwnie zawsze podkreślam ,że jesteśmy tutaj by zdać nasz egzamin i nasza dusza jest we wszystkie te środki środki wyposażona. Z kolei brak dbania o zdrowie i ciało jest grzechem tak mówi biblia chrześc. – radzę poczytaj dokładnie tę Księgę którą się posiłkujesz . To my właśnie wzywamy do wyzwolenia się z banksterskiego matrixa, którego stworzyła synagoga szatana.

      A na koniec zaproponuję Ci zadanie skoro twierdzisz ,że wszyscy są równi i miłością ich nawrócisz( no, no pychę masz niezłą skoro chcesz uczynić to co nie udało się Jezusowi, bo nie nawrócił żydów.) A więc przesyłam Ci 2 cytaty z Talmudu „Tylko żydzi są ludźmi, nieżydzi to bydł-o pociągowe- kerithuth 6 b str 78, jebhammoth 62a”
      Drugi cytat „Każdemu żydowi wolno wykorzystywać kłamstwo i krzywoprzysięstwo by doprowadzić do ruiny nie-żyda(babha katna 113 a). Jak domniemywam wiesz ,że Hanna Gronkiewicz Waltz jest żydówką i przyczyną strasznych tragedii ludzi wywalanych na bruk idź podziałaj na nią miłością, aby dała jakiś lokal człowiekowi, który dzięki niej jest w przytułku dla bezdomnych, nie sugeruję Ci Rotszylda aby oddał kasę ale taką zwykłą Haję Grundbaum.

      A teraz zadam Ci pytanie, jak udowodnić,że Jezus nie był żydem(tzn urodził się w pokol. Dawida ale żydem nie był). I jak udowodnić, że tak naprawdę tylko Jezus i Arch, Michał pokonuję demony( jak to udowodnić praktycznie, tak aby katoliccy egzorcyści to potwierdzili? Twierdzisz ,że STS to bzdura to odpowiedz na to pytanie z poziomu Twojej głębokiej wiedzy. Jeżeli na to nie odpowiesz tak aby każdy mógł sprawdzić, to z przykrością ale będziemy kasować Twoje komentarze, bo nie dajesz dobrej energii innym czytelnikom. Nie mówie tego w gniewie, cieszę się ,że „bronisz” Jezusa, natomiast jeżeli odpowiada Ci Stary Test. żydowski i zły karzący Bóg, to pozostań przy nim na razie. Zapewne jeszcze dożyjesz czasów kiedy STS się odnajdzie.

      pozdr. Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

      -red.

 • Chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie, które w zasadzie składa się z dwóch wątków. Co Stary Testament Słowian mówi o medytacji i piekle. Obejrzałem jakiś czas temu dokument o Taoizmie [https://www.youtube.com/watch?v=VR1aJ_YPcUY] gdzie podania mówią, że cesarz przyszedł do wielkiego mistrza po radę, a ten zaleził mu zamknięcie oczu i uszu i wsłuchanie się w wewnętrzny głos. Czy STS mówi coś o medytacji i szukaniu prawdy w sobie? Czy raczej uważa, że to niebezpieczne, bądź są to siły złego, które wtedy coś nam podpowiadają? Teraz kwestia piekła – w artykule wspomnieliście, że masoni w piekle nie pokutują za krzywdzenie ludzi na ziemi. Czy w ogole piekło jest miejscem pokuty, czy tylko miejscem gdzie chcą być ludzie, którzy wielbią siebie, pychę, hierarchię i poniżanie innych? Czyli byłoby to tylko miejsce oddzielenia mocy dobra od zła, ale bez kary za jakikolwiek wybór.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Damian

  • Damian

   Artykuł o medytacji zniknął, administrator musi je wstawić jeszcze raz.
   Jest rzeczą naturalną jest ,że przy medytacji musisz wyłączyć umysł, a jest tym trudniejsze im głębiej „system” jest w Tobie.
   Jeżeli chodzi o piekło i masonów to częściowo masz rację, natomiast ich pomocnicy są tylko okłamywani, nie zazdroszczę im losu po śmierci.
   O ile się nie mylę to w protokołach mędrców Syjonu, jest to dokładniej sprecyzowane,tyle że jest to zmyłka dla gojów. Moje pra, pra… babcie wiedźmy dysponowały prawdziwym ich kodeksem i zapewniam Cie, że jest on o wiele bardziej przerażający, szczególnie dla Słowian. Powoli będę to wszystko przybliżać.
   Pozdrawiam Cię – wnuczka słowiańskiej wiedźmy.

   -red.

   • No właśnie szperałem i nie mogłem znaleźć tego artykułu o medytacji, także dziękuję bardzo za nowy! Mam jeszcze pytanie techniczne – trochę się gubię w nazewnictwie Lucyfer, szatan, demon i co tam jeszcze jest po stronie mroku… Czy mógłbym prosić przy okazji następnego artykułu o zbieżnej tematyce poruszyć te kwestie? Bo próbowałem szukać po internecie, ale tak samo jak ze Światowid – Świętowit, trudno o jednoznaczną odpowiedź. Przy okazji o wyjaśnienie tej kwestii też byłbym wdzięczny. Był Światowid, czy Świętowit, a może obaj i czy to imię Boga Najwyższego (tak podają pewne ksiązki włącznie z bodajże przekazami Mickiewicza że to niby jego liczba czterdzieści i cztery, czyli 4 strony świata, 4 pory roku, itd.), czy jest nim Trójgław? Z liczbą 3 wyczytałem, że chodziło o podział Niebo-Ziemia-Zaświaty, więc biorąc te dwie liczby otzrymujemy boską liczbę 12 (3×4). Jednak tyle opinii, co artykułów, więc czekam na wyjaśnienie na podstawie STS:)

    Pozdrawiam,
    Damian

    • Demony – to odwieczne zło ,które były zawsze tak jak światło. ich Stwórca to Naczelny Demon , który nie zdradza imienia i mówi jam jest ,który jest i zakazuje tworzyć nawet swoje wyobrażenia. Szatan jest tym jego przybocznym ,który zwiódł Lucyfera (Niosący Światło)-ulubieniec Naszego Trójgłowego Boga,
     Trójgłowy Bóg to to samo co w Trójcy jedyny, jest to On Odwieczna Potęga, która jest stabilnością, Duch św jest tym ,który jest ,że tak wyrażę jest mobilny, kontroluje i napełnia światłością, A syn Boży , no to syn który również istniał od zawsze jak Ojciec .
     Natomiast diabły to nie są upadle anioły, są to służący dani przez Demona Lucyferowi, są to jakby jego niewolnicy , ale nie grzeszą jakąś wybitną inteligencją, są tylko bardzo złośliwe..
     Swiatowid czy Świętowit to to samo ,te nazwy póżnosłowiańskie, rzeczywiście symbolizują 4 strony świata. To wszystko będzie w późniejszych odcinkach.

     -red.

     • Świetnie, dziekuję bardzo!

      Damian

      • Napisała Pani, że Syn Boży (rozumiem, że STS również nazywa go Jezus, tak?) istniał od początku tak jak sam Bóg Stwórca (Trójgłowy). Czy jeszcze jakiś byt istniał od zawsze (Duch święty, inny)? Myślałem, że tylko Bóg Wszystkich Bogów (Trigław) istniał od zawsze (jeśli można tak napisać, bo zakładam, że to On stworzył czas, więc nie można Go rozpatrzać w takiej kategorii), a “cała reszta” jest Jego dziełem, albo stworzeniami Jego stworzeń (Jezus, Lucyfer, niźsi Bogowie/Aniołowie, my, wszystko…). Skoro Trójgłowy Bóg jest wszystkim to czyn Syn Boży jest też nim (reprezentowany przez jedną z głów?), czyli coś podobnie jak mówi katolicyzm? Staram się to wszystko sobie poukładać w głowie i zrozumieć. Wiem, że jedna książka z końca XIX wieku mówiła, że Bogiem Bogów jest właśnie Trójgłowy Bóg i Jego trzy głowy to: Białbóg (dobro), Czarnobóg (zło) oraz Ham (ten co ich rozdziela gdy walczą), a cała reszta pochodzi od nich.

       Pozdrawiam,
       Damian

       • Nasz Trójgłowy Bóg nie jest postrzegany w STS, jako Bóg który ma zło w sobie, późno słowiański Czarnobóg i Ham , to są już efekty judaizowania naszej wiary jeszcze przed chrztem.Nasz Bóg jest potęgą i nie bawi się w potyczki , przed którymi inna jakby Jego część musi go hamować. Nic nie zakłóca Jego światła , zło nie jest stworzone przez Niego( to są dogmaty czy sugestie judaistyczne, inaczej synagogi Szatana). Dokładnie pisałam o tym w odcinku pt Bóg i Niebo., ale nie ma go więc wstawię go jeszcze raz, być może znajdziesz odpowiedź na Twoje wątpliwości.
        pozdr.

        -red.

        • No to czekam na ten odcinek, bo własnie chciałem zadać kolejne pytanie – kim w takim razie jest szatan? Czy jest on bytem stworzonym przez Boga (skoro Bóg jest wszystkim to na to by wyglądało, ale może coś może istnieć poza nim, jak otchłań)? Czy wszystkie istoty pochodzą od Boga, czy może inne byty też potrafią tworzyć? Czy rzeczywiście Ci co wybrali zło (źli ludzie, złe duchy, inne byty) będą potępieni na wieczność, czy może zawsze mają prawo powrotu do Boga jeśli tylko szczerze żałują wyrządzonych krzywd (a Bóg wie czy to jest szczere)? Kto zadaje cierpienie/tortury w krainie zła (tej z dala od Boga), bo chyba nie istoty Światła, prawda? Na ten moment rozumiem, że każdy byt (człowiek, upadły anioł, coś innego?) wybierający otchłań jest rządzony przez prawa szatana, więc może z nim trzymać sztamę i być poddanym szatana, ale też mieć swoich niewolników, albo jest tylko pomiotem i ci którzy mają moc od szatana mogą z nim robić co chcą (np. torturować, albo inaczej łamać jego wolę)? Skąd wziął się ten szatan i jak wielka jest jego moc (wiemy że dobro żwycięża zło, ale nie jestem pewien czy wiem dlaczego)? No i właśnie to “wieczne potępienie” – czy rzeczywiście jest wieczne, czy jednak Bóg kocha każdą, nawet najgorszą istotę i zawsze może ona wrócić do Boga (po odkupieniu win jak rozumiem) jeśli tylko szczerze tego chce?

         Pozdrawiam,
         Damian

 • “Najstarszy brat był bardzo popularny i kochany, więc świętowała cała ziemia.” – myślałem, że najstarszym bratem, pierworodnym Ewy, był Kain, nie Abel. Czy coś źle zrozumiałem? Przecież pierwsze dziecko Ewy zostało poczęte przez Lucyfera, a dopiero później drugie przez anioła. Dobrze pamiętam?

  • Myślę, że chodzi o to, że razem z Kainem był najstarszy. Ja chciałem się zapytać o inną rzecz.
   Chodzi o Ślężę, na której akurat ostatnio byłem, jak nauczyć się medytacji i w jaki sposób odprawia się takie słowiańskie rytuały.
   Szkoda tylko , że na kolejne części STS trzeba tyle czekać, ja 5 cz gazetki przeczytałem błyskawicznie i już nie mogę się doczekać kolejnej.

   • Przylaczam sie do prosby o medytacje!!! 🙂

    • Krzysztof, Damian

     Przepraszam, ale zapomniałam dodać, że Ewa nie informowała swoich dzieci o szczegółach poczęcia obu braci, dla rodzeństwa Kaina i Abla oni oboje byli jako bliźniacy najstarsi, choć nasz praojciec począł się jako drugi. Zauważmy, że tak jest do dzisiaj, oficjalnie inne rasy nie wiedzą, że Kain i Abel to ich przyrodni bracia, czyli że Słowianie i jeszcze jedna rasa nie są dziećmi Adama Natomiast test. żydowski mówi,że Abel był młodszy natomiast nie wspomina , że byli bliźniętami.

     Natomiast jeżeli chodzi o medytacje,to dla niektórych jest to łatwiejsze zadanie a dla niektórych wręcz niewykonalne i to nie dlatego,że nie są Słowianami, a ci zawsze mieli specjalne uzdolnienia ku temu. Jednakże system poniektórzy mówią matrix zadbał o to abyś nie potrafił się z niego wyłączyć, tak więc medytacja jest czasami dla niektórych trudna do realizacji, więc punkt pierwszy nie zniechęcać się i nie oczekiwać za dużo bo możesz poczuć się sfrustrowany.
     Skoro tu trafiliście i macie takie a nie inne plany to jako, że nie ma przypadków, postaram się przekazać moją wiedzę na ten temat w najbliższym moim artykule, chociaż był zaplanowany cd. o zakłamywaniu biblii i st. test. żyd. Niestety w komentarzu nie da się tego ująć jest to zbyt poważna sprawa i dłuższy temat. Wejdźcie więc za parę dni na stronę.
     Pozdrawiam Was po słowiańsku i życzę samozaparcia.

     -red.(Wnuczka słowiańskiej wiedźmy)

     • To bardzo się cieszę 🙂

      Muszę powiedzieć, że bardzo mnie wciągnął STS, ogólnie od dłuższego czasu dociekam prawdy o naszych Słowiańskich przodkach, stąd też trafiłem na tą stronę, z czego jestem bardzo zadowolony.

      Z racji tego, że trochę lat już mam, to doskonalę zdaję sobie sprawę, że żyjemy w matrixie.
      Niestety wiele osób nie ma takiej świadomości, bądź nie chce wiedzieć.
      Jak gdzieś komuś wspomnę chociażby o Słowianach o naszej historii, to nie koniecznie jestem traktowany na poważnie. Niestety dużo osób jest tak otumanionych przez media, cały ten otaczający nas szajs, że nie potrafią logicznie myśleć.

      Czytając STS nie traktuje tego jako fantastyki, chociaż od zawsze lubiłem fantastykę i filmy np. o Marsie. Ale czytając STS mam przeświadczenie, że jest on naprawdę bardzo wiarygodny, logiczny, zaczyna mi się wszystko pomału układać w całość.

      Ja jestem chrześcijaninem, zostałem ochrzczony, jak również miałem inne sakramenty, chodzę do kościoła, tak zostałem wychowany przez rodziców, ale wcale nie przeszkadza mi to być i czuć się Słowianinem.

      Do pewnych rzeczy się dorasta z wiekiem, człowiek w miarę jak dowiaduje się jak to wszystko jest zakłamane, jak nasza historia została wyniszczona, to zaczyna szukać jak to rzeczywiście było i z czasem zaczynają się otwierać oczy.
      Zdaję sobie sprawę, że tzw. przyjęcie chrztu przez Mieszka, którego zdegradowano do roli księcia, to jedna wielka propaganda, bardziej kwestia ówczesnych nacisków politycznych.

      Natomiast jak chodzi o kościół, o cały kler, purpuratów i kierownictwo w Watykanie to też mam swoje zdanie. Nie wiem jak to się stało, że Maksymilian Kolbe został świętym, zwłaszcza znając jakie miał poglądy i zapatrzenia na sprawy masońskie.

      W artykule o Ślęży napisane jest o Swarożycu, Michale Archaniele.
      Nie wiem czy to jest przypadek, ale zauważyłem w ostatnim czasie, coraz bardziej rośnie kult Michała Archanioła w Polsce. Sam jakiś czas temu też poczułem potrzebę właśnie skłonienia się w stronę Michała Archanioła jako pomoc w walce przeciw ciemnej stronie mocy. Dodam, że nie wiedziałem wtedy tego co teraz po przeczytaniu zamieszczonych części STS.

      Chciałbym, żeby STS ukazywał się częściej, chociaż wiem, że to wszystko wymaga czasu i pracy.

      Pozdrawiam wszystkich 🙂

      • KRZYSZTOF

       Sakramenty niczemu nie przeszkadzają jak gadają ezoterycy na forach – to bzdura, odniosę się do tego przy najbliższej okazji.. Natomiast kult Archanioła Michała miał być w Polsce podniesiony i przypomniany w czasach mariawitów, ale zostali oni potępieni przez Watykan i tylko niektórzy chrześcijanie mają głęboką cześć dla „niebieskiego dowódcy”
       Zaś jeżeli chodzi o Watykan to jest on zjudaizowany już od dawna i niewiele ma niemasonów wśród swojej hieraarchii. Z kolei jeśli chodzi o kapłanów w Polsce to są i uczciwie wykonujący swoje powołanie, ale 65% kleru w Polsce to żydzi, jeżeli znasz ten naród to wiesz jedno oni nigdy nie odwracają się swojego kultu chyba,że pozornie, mając w tym interes. Masoni wręcz trzęsą się na wspomnienie Michała Archanioła Swarożyca, przecież pokonał ich ojca. Pierwsze co zrobili to po soborze wycofali z obrządku mszy egzorcyzm skierowany Do Niego (piszę o tym w cyklu Sfałszowane przepowiednie przepowiednia fatimska),jeszcze tego cyklu nie zakończyłam.Jednak masz rację , że kult Jego rośnie bo znam parę kościołów które go wprowadziły na prośbę wiernych, tzn odmawiają ten wycofany egzorcyzm przed mszą ale jest to wbrew ustaleniom soborowym. Zachęcam Cię do szukania ale i dokładnego analizowania , bo zauważyłam,że za fora słowiańskie wzięły się już masońskie wtyczki i zaczynają ludziom mącić w głowach.
       Pozdrawiamy Cię Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

       -red.

 • To jeszcze moje 3 grosze.

  Jesli chodzi o inne ciekawe zrodla, ktore wspominaja o starozytnej Lechii polecam dr Jerzego Jaskowskiego. Prowadzi on wyklady pod tytulem “swiat jest inny” (na ten moment bodajze 49 odcinkow), w ktorych porusza tematy medycyny (z racji zawodu) oraz historii (ma chyba tez wyksztalcenie prawnicze). Jest swietny i goraco polecam cala serie.
  https://www.youtube.com/watch?v=98m0EM1CNqE

  Nastepne godne polecenia wedlug mnie zrodlo, zwlaszcza ze wspomniales o krolu Mieczyslawie I, to Janusz Bieszk.
  https://www.youtube.com/watch?v=zsXdc2MGJJI

  Wspomniales tez o Maksymilianie Kolbe i przypomnial mi sie kolejna genialna osoba, ktorej mozna posluchac na kanalach internetu – ksiadz egzorcysta Piotr Glas. Tak, wiem, ze katolicyzm jest zaklamany, ale wydaje mi sie, ze oczywiscie poza wierzeniami Slowianskimi jest on najblizszy prawdy. Ksiadz Glas sam przyznaje, “ze ludzie zlego sa wszedzie, wiec sa i w kosciele”, a uslyszalem o nim od Krzysztofa Tarasiewicza, czlowieka, ktory zajmuje sie uczeniem korzystania z mocy Slowianskich. On tez jest “przeciwko” glownym doktrynom kosciola, a moze nawet przeciwko wiekszosci, ale na warsztatach na ktorych bylem przyznal ze zaczal sie przygladac egzorcystom katolickim i zauwazyl, ze jego metody wypedzania demonow sa bardzo zblizone do ich dzialania. Postanowil wyprobowac kilka ich “sztuczek” jak np. zaczal nosic rozaniec. Mowi ze reakcja ludzi opetanych byla natychmiastowa – mimo iz nie pokazywal im schowanego rozanca to zaczely bardzo wrogo na niego reagowac. Pozniej sprobowal, zamiast jak to zwykle robil mocy intencji, poprosil o ochrone Michala Archaniola. Mowi, ze od tamtego czasu nie mial zadnego ataku demonow. Dodal, ze znak krzyza rowniez dziala (oczyszcza) i moze dlatego dawniej ludzie robili go przez jedzeniem (aby oczyscic posilem z negatywnych rzeczy). Nie polecam wywiadow z Tarasiewiczem na youtube, bo jak sam przyznal wiele sie zmienilo od czasu ich krecenia i juz inaczej by mowil. Uznaje go za wiarygodne zrodlo, bo kilka wizji jakie mial pokrywa sie z przepowiedniami z tej strony. Takze na ten moment moimi sprawdzonymi zrodlami w dazeniu do prawdy sa: Tarasiewicz, Glas i publikacje tutaj, chociaz wszystko troche sie rozni, wiec musze w glowie to sobie jakos ukladac. Na ten moment wszystkie 3 zrodla potwierdzily mi moc intencji (gdy czegos chcemy mamy o tym myslec, w zasadzie czuc sie jakby juz to sie zdarzylo, nie kwestionowac, nie martwic sie i bedzie sie dzialo, podobnie dziala modlitwa, np. Jezu Ty sie tym zajmij). Mam tez potwierdzenie, ze aby pozbyc sie demonow trzeba je sobie uswiadomic – nie da sie powiedziec, “wyrzekam sie zla” i wszystko bedzie dobrze. Trzeba dokladnie zrozumiec co zle zrobilismy, dlaczego, przeprosic/przebaczyc i nie postepowac tak wiecej. Nie zglebilem jeszcze tematu medytacji, wiec czekam na kolejne artykuly. A teraz Glas, polecam tez jego wyklady “co szatan mowi na egzorcyzmach”.
  https://www.youtube.com/watch?v=dgWHjQUJv5I

 • ciekawy artykul o bolszewii, bedzie 3 czesc?
  pozdrawiam, przepraszam za brak polskich znakow ale pisze zza granicy.

 • Mam pytanie o białą szałwię, czy to może być kadzidełko z białej szałwii czy dokładnie ma być susz białej szałwii?

 • Musi być koniecznie wiechetek szalwii i okadzać sie od głowy do stóp .

  -red.

 • Dziękuję za Ojcze Nasz i czekam na więcej.

 • Ja już jakiś czas na swoje potrzeby zmodyfikowałem modlitwę Ojcze Nasz. Tak samo nie podobało mi się to wodzenie na posuszenie.
  Ojcze nasz, który jesteś w niebiosach.
  Święte imię Twoje, wieczne królestwo Twoje.
  Jest wola twoja, jako w niebiosach tak i na ziemi.
  Chlebem naszym powszednim, dzielimy się dzisiaj.
  Nie straszne nam nasze winy, Gdy chronimy Rasę Wielką.
  Szatan wódź nas na pokuszenie, ale Ty chroń nas ode złego.

 • Od dawien dawna “miotały” mną sprzeczności w wizerunku Boga surowego i bezlitosnego z wizerunkiem Boga miłościwego i sprawiedliwego, którym karmi się nas od najmłodszych lat. Nie mogłem tego zrozumieć i odcinałem się mimowolnie od starego testamentu. Dzięki serii tych artykułów odnajdują logiczne i sensowne odpowiedz na dręczące mnie pytania, niestety moja wrodzona ciekawości nakazuje mi zadać pytanie do autora: skąd autor zna znaczenie słowa Jahwe? Przekopałem trochę internetu i nigdzie nie znalazłem takiego znaczenia jaki jest użyty w artykule. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz.

 • Krzysztof, Maciej, Martini!
  pozdrawiam wszystkich.
  Maciej -Twoja interpretacja modlitwy jest bardzo dobra , ale koniecznie trzeba wyrzucić wódź nas na pokuszenie , bo do świętej modlitwy wrzucasz przywołanie demona.My to zdanie wykasujemy bo daję złą energię modlitwie.

  Martini, to iż Jahwe oznacza burzyć, rujnować było w tłumaczeniu Talmudu przez ks. Pronajtisa – hebraistę, lub ks .kruszyńskiego, lub Ks Trzeciaka, (albo ich trzech , niestety zostało usunięte z i internetu). Bylo też w STS,Tych księży, którzy przetłumaczyli talmud żydowski,żydzi naznaczyli jako antysemitów, zresztą nie pierwsi oni to przetłumaczyli w ten sposób moja babcia również znała hebrajski i starą grekę i tam było również tłumaczenie talmudu, i co oznacza nazwa Jahwe.Szukaj dalej nie tylko w internecie a się “dogrzebiesz”.
  Jahve ,Jehowah słowo “hovah”po hebrajsku znaczy ruinę klęskę, burzyć

  wnuczka słowiańskiej wiedźmy

  -red.

  • Bardzo dziękuję za szybko odpowiedz. Rzeczywiście sam zauważyłem, że nawet tak potężne medium jakim jest internet może być skutecznie monitorowany i cenzurowany.
   Czekam na kolejne artykuły i życzę dużo energii i siły w tym co robisz.

 • Nie chcę tu prawić herezji, ale już z kilku źródeł doszły do mnie wiadomości, że II Wojna Światowa i tzw. “Holokaust” nie był wcale wymierzony w Żydów a w Słowian. Jaśkowski w swoich wykładach “Świat jest inny”, jak również kilka innych osób, twierdzi, że fizycznie nie było możliwe zabicie takiej liczby Żydów jakie podają oficjalne dane. Podobno jedynym obozem koncentracyjnym z komorami gazowymi na terenie Polski był KL Warschau (bodajże zaorany przez polskie władze, również przez prezydent stolicy – HGW), gdzie głównymi ofiarami byli Słowianie. Był to jedyny obóz posiadający wielkie turbiny, które były w stanie wyssać pozostały Cyklon B po egzekucji. Posiadano tam też maski gazowe, a bez tych dwóch elementów nie można wejść do komory gazowej. Takich rzeczy nie odnaleziono w Auschwitz, a “przerób” pieców krematoryjnych łatwo można obliczyć i wynik nijak nie zgadza się z oficjalnymi danymi. Do tego znalazłem artykuły (nawet w gazetach głównego nurtu jak brytyjski Guardian), że wielu Żydów którzy twierdzili że byli wieźniami obozów koncentracyjnych przeprasza i przyznaje teraz, że wymyślili całą historię, bo jak to mówią “chcieli by pamięć o holokauście nie umarła”. Do tego dochodzi wiadomość, że babka Hitlera, Maria Anna Schicklgruber, “podczas pobytu w Wiedniu pracowała u barona Salomona Mayera Rothschilda, tam zaszła w ciążę [David Lewis, Człowiek, który stworzył Hitlera, s. 35.]. Salomon Mayer w 1837 roku był jedynym Rothschildem mieszkającym w Wiedniu.” [https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Anna_Schicklgruber]. Inna brytyjska gazeta głównego nurtu (Independent) podaje, że według badań włosów należących do Ewy Braun ona również była Żydówką. Jak dla mnie trochę za dużo na przypadek. Jaśkowski podaje również, że Lenin i Trocki też byli Żydami, ale o tym chyba pisaliście. Tak samo jak dowództwo wojsk Rosyjskich podczas wojen (w wykładach podaje nazwiska, ale już nie pamiętam). Jaśkowski mówi też jakim zdrajcą był Piłsudski, który za pieniądze masonów niszczył Polskę, tak samo jak jego następcy, później większość dowództwa polskiej armii w IIWŚ. Niedawno natrafiłem na artykuł (a nic nie dzieje się przypadkiem), że św. Faustyna miała wizję Sądu Ostatecznego nad Piłsudskim i podaje, że wyrok Boga był jeden – wieczne potępienie i tylko za wstawiennictwem Maryi, która przyniosła fartuch pełen łez (prawdopodobnie były to modlitwy bardzo wierzącej matki Piłsudskiego i oczywiście ta wizja została pokazana tak, aby św. Faustyna ją zrozumiała) Bóg zmienił wyrok na najcięższy czyściec.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Drogi Damianie nie prawisz żadnych herezji, o tym co mówisz pisała już Krystyna Wilanowska i Marzanna Polińska w naszej gazecie. Zapewne nie czytałeś naszych artykułów politycznych, które piszemy na bazie udowodnionych dokumentów. Nie tylko opłacili drugą wojnę, ale także poprzednie wojny jak i również rewolucję bolszewicką w Rosji, wystrzelali nas w Katyniu . Cofając się dalej- pod portugalskimi i hiszpańskimi nazwiskami rozpoczęli polowanie na niewolników w Afryce, handlując nimi w Ameryce w fazie początkowej niewolnictwa w Stanach na 10 posiadaczy niewolniczej siły roboczej – 8 było Żydami. Czy mam się cofać bardziej wstecz i wymieniać dalej – zapewniam, że komentarz musiał by być bardzo długi .
   Zaś jeżeli chodzi o Św. Faustynę Kowalską to pomimo,że mam dla niej ogromną atencję,nie uważam aby odpowiednio zrozumiała swoją wizję. Nie ma czegoś takiego jak czyściec, jest natomiast jest otchłań przygotowana przez Demona dla tych ,którzy manewrowali pomiędzy dobrem a złem i za mało się temu złu poświęcali. Piłsudski był litewskim Żydem z germańskimi słabościami, jego matka przeszła na jasną stronę mocy ale ona nie mogła już nic wymodlić bo mason (a tym był Piłsudski) raz na zawsze się określa dla Demona. A Nasz Bóg daje nam wolną wolę a Piłsudski w chwili śmierci wybrał pomimo czekającej go kary od Demona ( za swoją matkę) -ciemną stronę mocy. Pozdrawiam.

   -Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

   • “Piłsudski był litewskim Żydem z germańskimi słabościami, jego matka przeszła na jasną stronę mocy ale ona nie mogła już nic wymodlić bo mason (a tym był Piłsudski) raz na zawsze się określa dla Demona. A Nasz Bóg daje nam wolną wolę a Piłsudski w chwili śmierci wybrał pomimo czekającej go kary od Demona ( za swoją matkę) -ciemną stronę mocy.”

    Skąd ma Pani tak dokładne informacje? To są przypuszczenia, czy wie Pani to z pewnego źródła? Jeśli tak to czy można wiedzieć z jakiego?

    Damian

    • Witaj Damianie!
     Widzę, że masz dużo pytań.
     Nasza redakcja jest niestety rozsiana, i nie chcę byś musiał zbyt długo czekać – odpowiem w imieniu autorki i całej redakcji na to pytanie.
     Do tematu Piłsudzkiego wrócimy jeszcze później, prawdopodobnie zrobi to Pani Willanowski.
     Mamy swoje źródła, ale by udowodnić ci iż nie jesteśmy w swojej opinii osamotnieni podsyłam ci link do artykułu wyczerpującym do pewnego stopnia kwestię “ukochanego nadnaczelnika narodu” Piłsudzkiego.

     https://marucha.wordpress.com/2016/07/30/jozef-pilsudski-vel-selman-zyd-litewski-agent-austriacko-pruski-zdrajca-polski/

     Pozdrawiam.

     -red.

     • Przepraszam, chyba niezrozumiale to napisałem. Ja nie wątpię w to, że Piłsudski był od złego, ale dziekuję za link, chętnie doczytam szczegóły. Chodziło mi o tę część komentarza: “Nasz Bóg daje nam wolną wolę a Piłsudski w chwili śmierci wybrał pomimo czekającej go kary od Demona (za swoją matkę) -ciemną stronę mocy.” – skąd wiecie, że czekają go kary od demona? Czy to są przypuszczenia, czy macie dostęp do takich informacji? Jeśli tak, to czy możecie napisać skąd?

      Damian

 • Zabawne jest jak od wieków Watykan nakazywał sprawować liturgię i modlitwy w języku łacińskim, rózgą i mieczem nakazywali. Zabawne jest to że większość tych którzy uważają się za chrześcijan, nie zna prawdziwych słów Jezusa, wypowiedzianych po Aramejsku. Jak wiadomo Aramejski ma wiele znaczeń a nam przedstawiono tylko jedno i to zmanipulowane przez hierarchię do własnych celów. To co wyprawia Watykan o czysta socjotechnika i szantaż emocjonalny.

  W tym linku można zobaczyć 2 tłumaczenia oryginalnej modlitwy Jezusa – która jest iście poematem, wierszem
  https://www.youtube.com/watch?v=Bq_M4emcXbg

  • Watykan zrobił z chrześcijaństwa firmę dochodową, oczywiście za przyczyna masonów. Zakłamana jest nauka Jezusa nie tylko przy wykorzystaniu różnych znaczeń aramejskiego ale są usunięto z niej całe najważniejsze przesłania po to by zrobić z chrześcijan pożytecznych idiotów i niewiele było papieży, którzy na przestrzeni dziejów oparli się zakamuflowanym żydowskim wpływom. Popatrz na Franciszka, on nie stosuje już emocjonalnego szantażu on stosuje szantaż moralny np. Nie chcesz uchodźców, to nie jesteś dobrym chrześcijaninem…. itd. Jest oficjalnie na usługach masońskiego NWO ale wielu chrześcijan jest zbyt zindoktrynowanych lub leniwych by włączyć myślenie.

   Pozdrawiam Cię wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Czym róznią się rasy (Kaina, Abla, reszta)? Czy jest tak, że otrzymaliśmy różne “właściwości” a wraz z nimi ciąży na nas odpowiedzialność za ich używanie? Rozumiem, że wszyscy ludzie są równi i Bóg kocha każdego tak samo, więc i każdy człowiek powinien mieć taką samą “trudność” w wyborze zarówno drogi światła jak i mroku. Skoro Arianie mają więcej dobra, to czy naszym zadaniem jest pomagać rasą które zła nie widzą tak łatwo? Modlić się za nich, ujawniać spiski?
  Jeśli chodzi o Modlitwę Pańską to wertowałem troszkę wczoraj na ten temat, łącznie z linkiem do tłumaczenia z aramejskiego (przepięknie brzmi ta pieśń, dziękuję!) i na jego podstawie rozumie, że fragment “przebacz nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom” oznacza prośbę od “zerwanie więzów błędów, które popełniliśmy”, czyli zamknięcie furtek demonom, które otwieramy czyniąc zło. Nie pasuje mi więc czas dokonany, że dziekujemy że odpuściłeś nam nasze winy, bo chodzi o prośbę o zamykanie furtek, które cały czas otwieramy idąc przez nasze życie i ulegając pokusom. Następny fragment, który Pani usunęła, czyli “nie wódź nas na pokuszenie” rzeczywiście brzmi dziwnie i nawet na wikipedii (narzędzie reżimu) podaje, że w Ewangelii brzmiało to “i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego”. Tak więc w oryginale nie miała to być prośba do Boga by nas nie zwodził, bo oczywiście, że to demon używa takich technik, więc ten fragment miał być prośbą by Bóg chronił nas od pokus demonów. Czy przedstawiony przez Panią przekład jest jak to dosłownie wygląda w STS, czy to Pani interpretacja? Mam też pytanie co do tego uświęconego imienia Boga – o co z tym chodzi, bo szukam i szukam i nie mogę zrozumieć…

  Dziekuję,
  Damian

  • Otrzymaliśmy różne właściwości – nie wiem Damianie czy otrzymaliśmy- Bóg jedynie pozwolił już w raju na stworzenie przeciwwagi dla dzieci Kaina, ponieważ wiedział,że wszystko co zaprawione ciemną stroną mocy nic dobrego nie wniesie, więc pozwolił urodzić się dzieciom Anioła, czyli nam Słowianom. Jeżeli znasz niezafałszowaną historie to powinieneś wiedzieć, nie mieliśmy nigdy niewolników, kolonii oraz ,że nigdy nie wszczynaliśmy pierwsi konfliktów, były wśród nas tylko jednostki negatywne. Jesteśmy jednak rasą zdewaluowaną, jedynie podnoszą słowiańskiego ducha Rosjanie ale na nich jest straszna nagonka światowej masonerii.
   Bóg kocha Cię niezależnie od tego jakie cechy posiadasz i nigdy Cie nie odrzuci ale nagroda nie będzie dla wszystkich taka sama. Bóg rzekł „Im więcej ci dano tym więcej się od ciebie oczekuje”, a od nas Słowian Bóg oczekuje….Bóg nie jest idiotą i nie oczekuje od dzieci Kaina już uczciwości, bo jej nigdy nie mieli, to oni trudnili się , lichwą wszczynali wojny, od zarania ludzkości i nigdy nie „shańbili” się ciężką pracą na roli. Nie znajdziesz nikogo z nich w pracy wymagającej trudu i potu. Mam nadzieję ,że wiesz o jakiej rasie mówię. Natomiast inne rasy mają inne zadania, napiszę o tym.
   Natomiast ja nie interpretuje STS podaję go jak moja babcia mi przekazała, kiedy czegoś dokładnie sama nie rozumiem to mówię o tym. Pytasz o uświęcenie imienia Boga, dla nas uświęcenie oznacza odcięcie się od zła. Często jest to niełatwe . Natomiast Bóg już jest w swej istocie jest odcięty od zła, więc jest z samej natury uświęcony. Uświęcenie to też niepowtarzalność, a on jest niepowtarzalny, nie ma repliki Boga. Nie znajdziesz wszystkiego, ponieważ za bardzo jest to zafałszowanie zatwierdzone przez Watykan, chodzi o kasę i władzę nad światem.

   Pozdr
   -red.

 • Bardzo to wszystko ciekawe.
  Dzięki lekturze STS inaczej wszystko postrzegam.
  I oczywiście czekam na więcej.
  pozdrawiam

 • Kolejny artykul, ktory rozjasnia pewne watki. Pisala Pani kiedys, ze Antychryst moze sie narodzic, ale nie musi, czyli tego 23 wrzesnia 2017 roku moglo to nastapic, ale nie musialo tak? Antychryst juz kilka razy sie narodzil, czy tylko probowal, ale nie z pewnych wzgledow zlu to sie nie udalo? Jak to jest z tymi przyjsciami na ten swiat (Jezusa, Marii, Antychrysta, etc.) – oni tak przycodza na Ziemie co jakis czas i odchodza? To bedzie tak trwalo bez konca, czy nastapi w koncu “odzielenie ziarna od plew”? Czy moze ten swiat doczesny bedzie istnial tak bez konca i bez konca ludzie, ktorzy nie dokonali wyboru oraz zli beda na niego wracac w nieskonczo, a ci co wybrali beda szli dalej (wyzsze poziomy)? Niezbyt podoba mi sie ta opcja i nie wydaje mi sie logiczna/wlasciwa, ale moze czegos nie rozumiem… Czyli do ok. 2020 roku nie bedzie drastycznych zmian i wtedy dopiero przyjdzie wielka walka, a od 2022 zacznie byc lepiej (po wojnie)? Jesli Antychryst dopiero w tym roku sie narodzil to chyba nie bedzie nic dzialal jako dzieciatko, tak? Czyli na “ostateczne rozwiazanie” musimy czekac az on dorosnie? Czy cala prawda wyjdzie kiedys na jaw? Czy zlo zostanie ujawnione wraz ze wszystkimi spiskami, czy ta gra musi trwac zeby kolejni ludzie dokonywali wyboru pomiedzy swiatlem a mrokiem?

  Dziekuje za kolejny artykul i pozdrawiam!
  Damian

  P.S.
  Nie odpowiedziala Pani na moj komentarz pod “Krótka przepowiednia na czasie!” – nie wiem czy dlatego ze zostal przeoczony, czy moze nie chce, badz nie moze Pani odpowiedziec.
  Mam jeszcze krociotkie pytanie techniczne. W “Ojcze Nasz” uzywa Pani zwrotu “niebo” – czy to znaczy, ze Slowanie tez tak nazywali miejsce gdzie istnieja byty swiatla, raj, czy przelozyla to Pani na “nasz jezyk”?

 • a tak na boku, jakby ktoś miał wątpliwości co do żydów i Mojżesza. Fragmenty z Starego Testamentu + komentarz i fakty. https://www.youtube.com/watch?v=74tl0vt4-as

 • Staram sie zrozumiec ten świat, jak działa i dlaczego tak zostal stworzony. Myślę, że chodzi tu tylko o wybór – czy chcemy iść drogą światła-miłości (szanować wolną wolę innych, pragnąć by każdy był równy i wyrównywać poziom życia wszystkim, zamiast wywyższać się ponad nich), albo mroku-pychy (uważamy się za lepszych od innych i chcemy by oni byli naszymi niewolnikami, więc łamiemy ich wolną wolę by działa się nasza, by być władcą wszystkich i mieć wszystko co możliwe na tym świecie, podczas gdy inni nie mają już nic). Bóg stworzył dla nas świat, w którym dał nam prawa fizyki (łącznie z czasem), więc i możliwośc krzywdzenia ciała (fizyczności) innych, ale też niesienia pomocy. Dał nam niedoskonalości jak płeć (męskość i żeńskość są odmienne, nawet przeciwne i musza sie łączyć szukać złotego środka), potrzeby fizyczne (głód, zmęczenie) byśmy pracowali i szukali odpowiedzi bo nie chciał abyśmy coś robili nie rozumiejąc tego. Umożliwił nam naruszanie woli innych (kłamstwo, niewolnictwo, gwałty, tortury, morderstwo, ale i rezygnowanie z własnych luksusów/przyjemności by polepszyć byt innych), byśmy sami mogli decydować jak chcemy czynić/żyć. Wydaje mi się, że przyjemności doczesne – jedzenie/słodycze (nadużycie prowadzi do obżarstwa), odpoczynek (prowadzi do lenistwa), przyjemności seksualne i inne rozrywki (prowadzą do całkowitego oddania się im – rozpusty), wiążą nas z tym światem, więc oddalają od prawdzwego, “wiecznego” (tam nie ma chyba czasu, więc wieczność nie jest najlepszym określeniem) życia naszej duszy. To samo czynią negatywne emocje jak stres, lęk, nienawiść – wypełniamy nimi nasze serce niszcząc w nim miłość gdy albo nie rozumiemy, że to tylko świat doczesny (więc nie ważne że zły skrzywdzi nas, czy naszą rodzinę jeśli robimy co należy, ważne by walczyć o nasze wartości – prawdę, albo kłamstwo w zależności od strony), albo kroczymy drogą ciemności (już wybraliśmy dla kogo “pracujemy” i sprowadzamy innych na scieżkę otchłani). Z tego wysnuwam wniosek, że poprzez ograniczanie przyjemności (jak robią to kapłani) przybliżamy się do światła – czy więc zwiększa to moc naszej intencji/wiary/modlitwy? Chociaż nadal nie rozumiem czy to co się dzieje dzięki naszej intencji to jest nasza siła, czy siła istot, które prosimy, a może to i to? Kompletnie jednak nie rozumiem o co chodzi z cierpieniem, na które sie zgadzamy (jak święci, czy Chrystus). Przeciez Jezus mógł jedną myślą zmieść cały Izrael, a jednak pozwolił aby go torturowali i ostatecznie zabili – zgodził się na cierpienie i pozwolił na nie – dlaczego? Dlaczego Jego cierpienie zbawiło nas? Nie potrafię tego zrozumiec… Jak Jego zgoda (rozumiem, że zgoda ludzi na cierpienie działa na tej samej zasadzie) na wyrządzenie sobie krzywdy przez innych pomaga innym duszom? Na jakiej zasadzie to działa? Czy Pani, albo ktokolwiek czytający ten komentarz mógłby mi to wytłumaczyć proszę, bo myślę nad tym od jakiegoś czasu i nie mogę dojść do logicznego wniosku…

  Chciałbym jeszcze wiedzieć, że jeśli nastąpi oddzielenie ziarna od plew, czyli istot miłości od istot mroku, koniec doczesnego świata – to co się stanie z ludźmi, którzy nie dokonali wyboru? Ci co “po prostu żyją” – nie krzywdzą innych, są nawet mili, ale np. pracują dla korporacji, które robiły lub robią złe rzeczy, a oni po prostu nie zdają sobie sprawy. Co będzie z nimi?

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Damianie bardzo dobrze, że tak wnikliwie dociekasz prawdy, bo tylko ona jest wstanie nas wyzwolić. Jednak z drugiej strony z przykrością muszę stwierdzić, że jednak nie czytałeś dokładnie STS. O wszystkim o co pytasz już pisałam.
   Spróbuję Ci tylko przypomnieć parę wątków,płeć nie jest niedoskonałością, o tym pisałam w części o stworzeniu pierwszych ludzi, wręcz przeciwnie jest boskim zamysłem, który całe stworzenie oparł na matrycy elementu A i B czyli przeciwstawnych płci.
   Wyjaśniałam dlaczego świat na którym przyszło nam żyć jest zły w części Miejsca mocy w Polsce, ponieważ nie został stworzony przez naszego Boga, został tylko odebrany zamieszkującym tu istotom wampirycznym i zaadaptowany dla nas.
   Następnie- my jako Słowianie nie korzystamy z luksusów, bo to że ktoś ma milion na koncie to tak naprawdę nie jest luksus, istnieje zawsze prawdopodobieństwo,że może to stracić i w stosunku do tego co mają Żydzi to jest niewiele, a oni mają 75% dóbr tego świata i jest to bezwzględne bogactwo w ich rękach i nigdy nie tracą.
   Zaś jeżeli chodzi o cierpienie to na prawdę nasz Bóg niczego takiego od nas nie oczekuje, mamy w sobie gen Boga i skazując się na byle jakie , niewolnicze życie obrażamy to piękno i światło, które mamy w sobie ponieważ nie rozwijamy naszej duszy pisałam o tym, na czym to polega. Nie należy oczywiście żyć rozpustnie czy kosztem innych. Natomiast dlaczego Chrystus został ukrzyżowany jest w części pt. Ukrzyżowanie Jezusa. Zaś jeżeli chodzi o ludzi pracujących w korporacjach to sami się niszczą. Wieczny wyścig szczurów to nic wygodnego,będą musieli w dodatku odpracować swoje lekcje w kolejnych kręgach. Wyobraź sobie gdybyśmy się zbuntowali naraz przeciwko matriksowi (systemowi), to musiałby paść ale niestety jesteśmy owcami. Emocje zaś są przypisane ludziom ale lęk i nienawiść wyrzucamy w stosunku do bliźniego, jednak dzieci Kaina to nie nasi bliźni, Bóg też buntownikom w niebie nie nadstawiał drugiego policzka tylko spuścił im porządny „łomot”. Na inne Twoje pytania odpowiem Ci wkrótce , pozdr

   Wnuczka wiedźmy

   -red.

 • Dziekuje i czekam na wyjsnienie kolejnych watkow. Czytalem artykul o ukzyzowaniu Jezusa i pisze tam Pani tak:

  “Otóż on wiedział, że ofiara krwi to zakres działania demona, czyli decydując się na taka ofiarę, musiał jako Bóg „dotknąć” duszy demonicznej i poznać prawdziwą śmierć – obcą istotom światła.”

  Rozumiem wiec, ze Jezus pozwolil by go zabito, czy zle to rozumiem? Myslalem, ze gdyby Jezus chcial to by jednym pstryknieciem palca pokonal wszystkich, ktorzy chcieli go zabic, ale tego nie zrobil, czyli zezwolil na swoje cierpienie – poddal sie mu.

  Natomiast w artykule “Bóg, Demon, Lucyfer.” napisala Pani:

  “Dziękujemy ,że odpuściłeś nam nasze winy (Bóg je odpuścił przez śmierć Swojego syna),i za to, że i my mogliśmy to uczynić w Twoje Imię.”

  Stad moja interpretacja, ze fakt oddania sie Jezusa na smierc odpuscilo nasze grzechy. To teraz juz nic nie rozumiem 🙁

  Co do duszy to rzeczywiscie teraz przypomnialem sobie jak Pani pisala, ze taki jest zamysl Boga. Zapomnialem o tym i napisalem moje wnioski oparte na moich obserwacjach, ze mezczyzna bardzo rozni sie od kobiety (tak zauwazylem, ale rozumiem ze moge sie mylic, albo to co widze moze byc spowodowane zafalszowaniem swiata przez zlego, wiec ifnormacje ktore do mnie docieraja nie sa prawdziwe). Zauwazylem, ze mezczyzni sa bardziej leniwi (jak Adam w raju jak Pani opisywala), natomiast lubia walczyc o swoje idee, nawet jesli mieliby przy tym zginac, albo narazic swoich bliskich. Kobiety (z moich obserwacji) dzialaja odwrotnie – one zrobia wszystko dla ochrony swoich dzieci (milosc matczyna jest chyba duzo silniejsza niz ojcowska) nawet jesli mialoby to byc zgode na zycie w obozie niewolnikow (podczas gdy mezczyzna predzej zginie niz zaakecptuje taki stan rzeczy). Stad moj wniosek, ze zadna z postaw nie jest doskonala, ze powinnismy sie spotkac gdzies posrodku – walczyc, ale z rozwaga, wiec mezczyzna musi sie nauczyc (przyjac) troche postawy kobiety, a kobiety mezczyzny. Czyli z tego co Pani mowi nasze dusze po smierci pozostaja z plcia, dusza ma plec, tak? Czy zatem anioly i inne byty tez maja dusze? Wszystko oprocz Boga ma plec? Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z zagranicy i na szybko.

  Pozdrawiam,
  Damian

 • Napisała jeszcze Pani: >>Bóg też buntownikom w niebie nie nadstawiał drugiego policzka tylko spuścił im porządny „łomot”.<<

  Tego też nie za bardzo rozmiem. Przecież Bóg jest wszystkim, jest wszechmocny, więc istoty mroku nie mają z nim żadnych szans. To tak jakby OGNIEŃ dał łomot mrówce – przecież mrówka nigdy nie pokona ognia, on zawsze istnieje, nie jest w stanie mu nic zrobić. O co więc chodzi z "walką w niebiosach", jaka walka? Czy Bóg nie może samą tylko myślą zmieść całą stronę mroku w niebyt?

  Wracając do cierpienia to ja wcale nie twierdzę, że my POWINNIŚMY cierpieć, albo że Bóg tego od nas wymaga. Zastanawiam się tylko nad cierpieniem Jezusa, które podobno nas zbawiło, a przecież on temu cierpieniu sam się poddał, nikt go do niego nie zmusił i mógł w każdej chwili zniszczyć swoich oprawców i odejść z ziemi. Słyszałem też o wielu świętych (nie wiem czy Pani uznaje ich historie za wiarygodne), którym objawiali się to Maryja, to Jezus i pytali czy chcą cierpieć dla dobra innych (tak było np. z dziećmi z Objawień Fatimskich, ale też wielu innych świętych). Zacząłem więc łączyć te historie i zastanwiać się nad sensem cierpienia, na które my się godzimy (chociaż nie musimy, jest dobrowolne). W ciągu ostatnich kilku dni przyszła mi taka myśl, że może poddanie się cierpieniu (gdy tego chcemy, a nie ktoś nas zmusza) powoduje że nienawiść oprawcy gaśnie – że my swoim wybaczeniem tego jak on nas krzywdzi nie zwiększamy jego nienawiści, a niszczymy ją w jego sercu. Chcemy z całego serca aby się zmienił i dołączył do dzieci światła i może tym ziarnko miłości które siejemy w jego sercu kiedyś zakiełkuje…

  Pozdrawiam i dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi!
  Damian

 • Acha, zapomniałbym – możemy oczywiście naszego oprawcę zabić i wydaje mi się, że Bóg nie ma nic przeciwko takiej obronie, tylko wtedy nasz oprawca już traci szansę na nawrócenie na ziemi, a poddając się cierpieniu dajemy mu tę szansę. Nie, nie twierdzę że ja bym tak zrobił, albo ktokolwiek inny powinien tak robić. Staram się nikogo nie oceniać. Tylko szkam prawdy 🙂

  Damian

  • Damianieee!

   Nie czytasz jednak STS dokładnie, już pisałam co mówi nasz testament o naszym Bogu, i on nie jest kłamcą i nie ma w sobie pychy Demona więc jasno i wyraźnie oświadczył ,że Jego siła jest tylko o krok przed Demonem. Nie może działać na takiej zasadzie jak Ty sobie to wyobrażasz. Zjudaizowana Biblia nas usypia – możesz grzeszyć pożałujesz i będziesz zbawiony, oczywiście ,że będziesz ale będąc na Ziemi miałeś szansę nie grzeszyć, wtedy ze swoją postawą byłbyś wojownikiem światła i „urwałbyś” dużą część złu, ale zdajesz się tylko na miłość Boga nic z siebie nie dając (nie mowię tu o Tobie oczywiście tylko o kimś hipotetycznym), czyli takie egoistyczne dziecko.
   Pamiętaj ,że niewiele brakowało a Archanioł Michał przegrał by z zastępami Lucyfera,wspomaganymi przez ciemną stronę mocy, dlatego światło potrzebuje jak najwięcej wojowników, już pisałam o tym na razie największa armia wojowników światła jest ze Słowian. Poszukaj a znajdziesz ten artyk
   Jeżeli chodzi o przepowiednie fatimskie to są w większej części sfałszowane pisałam o tym w cyklu Sfałszowane przepowiednie.
   Jeżeli chodzi o śmierć Jezusa to pisząc „za nas” nie miałam na myśli Słowian sensu stricto tylko te garstki nawróconych dzieci Kaina bo oni są już wtedy nasi(mówimy więc za nas)ale także tych Słowian którzy zwiedzeni przez dzieci Kaina czynili ofiary ze zwierząt, lub bezmyślni młodzi ludzie dla tzw.adrenaliny idą na cmentarze i mordują zwierzęta, nie zdają sobie sprawy co popełniają.
   Jeżeli chodzi o cierpienie sam nie wierzysz w to co mówisz najzwyklejsza psychologia mówi,że zadawanie cierpień poddającemu się pokornie jeszce bardziej podnieca kata, to tylko setnik się nawrócił. Cierpienie ofiary rozzuchwala oprawcę.Możesz pocierpieć dla bliskich czy ojczyzny inne cierpienia według STS są bezssensowne. Jeżeli chodzi modlitwę ojcze nasz, to to że mowisz dziękuję ,że nam przebaczyłeś i wobec tego ja przebaczam nie zaprzecza jedno drugiemu, podkreślasz,że także pragniesz coś od siebie dać, choć nie jest to konieczne. Matka cieszy się nawet z niezdarnego rysunku swojego dziecka.Ja odmawiam słowianską modlitwę do Boga ale zapewniam Cię ,że tylko wers nie wodź nas na pokuszenie sprawiał Bogu przykrość,a tak to cieszy się z każdej modlitwy.
   O tym,że jak zabijesz swojego oprawcę to nie dasz mu szansy na nawrócenie nie martw się, nie przytaczam STS tylko biblię co powiedział Jezus o robotnikach, którzy przyszli pod koniec i też otrzymali zapłatę,jak ci co cały dzień harowali. Wystarczy,że Twój oprawca w godzinie śmierci zapragnie światła to je dostanie, nie od razu oczywiście,zależy jakie miał intencje( nie grzechy ,tylko intencje są ważne dla NASZEGO STWÓRCY. Natomiast psychopatyczni seryjni mordercy o ile nie są psych. chorzy, to nie są ludzkie dusze o tym napiszę jeszcze.

   Wnuczka wiedźmy

   -red.

 • witam
  ja z innej beczki. W internecie natrafiłem na fajną piosenkę, myślę że naszego brata Słowianina, który trafnie mówi kto rządzi światem. Piosenka bardzo wpadła mi w ucho: https://www.youtube.com/watch?v=2Y032q9Hjps
  Niestety mimo, że jest fajna i z pewnością spodoba się wielu osobom, była w trójce podobno 2 tyg. na liście i nagle zniknęła. Jak sam artysta przyznał, prawdopodobnie została ocenzurowana za tekst.
  Ja polecam posłuchać, jak dla mnie piosenka super.
  pozdrawiam

 • Chciałem tylko zgłosić sprostowanie, że według mojej wiedzy, obraz który Pani pokazała, “Poczet Królów Lechii”, nie wisi w Watykanie tylko na Jasnej Górze – bodajże w budynku przyklasztornym, czy gdzieś (można poszukać i się dowiedzieć)… Obraz ten został namalowany (znowu z tego czego sam się dowiedziałem) na podstawie serii 52 rycin wykonanych przez Benoit Farjata (1646-1724) przechowywanych w Zakładzie Zbiorów Ikonograficznych Biblioteki Narodowej w Warszawie.

  http://alpha.bn.org.pl/search~S5*pol?/aFarjat+/afarjat/1%2C3%2C56%2CB/exact&FF=afarjat+benoit+++++1646+++++1724&1%2C54%2C

  https://polona.pl/items/?query=Benoit_Farjat

  https://virtua.ossolineum.pl/cgi-bin/gw_2013_2_3/chameleon?skin=portal&search=KEYWORD&function=INITREQ&SourceScreen=CARDSR&elementcount=3&pos=1&prevpos=2&itemu1=12&u1=12&t1=xx003524985

 • “A więc jako, że zło często działa dyskretnie i po cichu ale lubi też czasem lubi być spektakularne (…)” – powtórzenie wyrazu “lubi”.

  “(…) być może więc przeżyjemy nasz złoty wiek, zapewne nie tak do końca spokojnie ale jednak.” – według mnie trzeba by być niepoprawnym optymistą, aby to zakłamanie, które obecnie nas otacza nazwać złotym wiekiem, ale ok, słucham, analizuję i staram się rozumieć 🙂

  Mam pytanie o przyjemności – czy STS mówi coś na ich temat? Kapłani katoliccy wyrzekając się nadmiaru (nie wiem kiedy następuje nadmiar…) przyjemności (przynajmniej Ci co starają się być bliżej Boga) jak seksu, alkoholu, narkotyków, innych używek, przejedzenia i innego rodzaju rozrywek, chęć posiadania rzeczy materialnych kosztem czasu z rodziną. Nie wiem jak czynią kapłani innych religii i czy STS mówi coś o przyjemnościach. Czy rzeczywiście wyrzekanie się ich lub ograniczenie (bo są przecież tylko z tego świata, nie zabierzemy ich ze sobą do Boga, więc chyba ich nadmiar wiąże nas z nim, że czasem nawet nie chcemy odejść) zbliżają nas do Boga (że łatwiej nam rozumieć tę drogę)?

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Damianie dobrze ,ze tak dogłębnie analizujesz, ale ja chyba pisze może zbyt chaotycznie, ale to pospiech – nie wiemy jak długo nasza gazeta się ostoi.
   Co do złotego wieku to muszę jeszcze raz powtórzyć bo nie doczytałeś, ja nie napisałam nigdzie,że już jest zloty wiek jedynie,że do niego wkraczamy,czyli jesteśmy w okresie przejściowym a ten może trwać 10 lub sto lat.Cyt. Przepychamy się przez ciasny tunel ku światłu-apokalipsa. Natomiast z drugiej strony wszystko wskazuje na czas narodzin Antychrysta. JAK DłUGO BĘDZIE TRWAL OKRES PRZEJŚCIOWY ZALEŻY OD DETERMINACJI SZLACHETNYCH LUDZI WALKI. Większość społeczeństw to wygodni lub tchórzliwi niewolnicy NWO.

   Jezeli chodzi o kapłanów katolickich, to nie sądzę by się czegoś wyrzekali(przypominam Ci 65 % kleru katolickiego to przechrzczeni Żydzi, nikt nie zna żyda, który wyrzekł by się dóbr materialnych.)natomiast w tej mniejszości są na pewno uczciwi i prawi ludzie i na pewno maja dobre intencje. Napiszę jak to widzi STS, ale pamiętaj nawet Jezus w Kanie „dorobił” winka gdy go zabrakło a po tej dodatkowej porcji uczestnicy wesela na pewno nie opuścili go trzeźwiutcy. Zaś gdy rozmnożył chleb i ryby to pragnął by ludzie najedli się do syta, bo ciało ,któremu coś brakuje nie funkcjonuje należycie . Natomiast i piękne rzeczy materialne i sex też jest po to by człowiek mógł przeżywać życie w bardziej szerokim spektrum. Nasz Bóg zakazuje jedynie orgii (to uwielbia Demon), oraz pracy wyłącznie dla posiadania- bo to zaklęty krąg i rzeczywiście nas wcale nie ubogaca, a czyni niewolnikiem rzeczy. Narkotyki to już rozumie się samo przez się -zamykają duszę w klatce, a w jej miejsce podczepiają się byty demoniczne. Żadna przesada nie jest dobra dla człowieka, ale STS nie poleca też życia w zupełnym oderwaniu od świata materialnego, jesteś tu po to aby się sprawdzić. Pozdr.

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

   • No tak właśnie sobie pomyślałem jak już zamieściłem komentarz, ale nie ma możliwości edytowania, więc zostawiłem bez dodawania sprostowania:P
    Czyli wojna ok. 2020 roku cały czas aktualna, tylko nie wiadomo czy już z Anty-Ch, czy on dopiero zacznie działalność za po Złotym Wieku. A Czy STS mówi coś o ponownym przyjściu Jezusa i/lub Maryi którzy zdepczą zło, czy człowiek musi to zrobić sam, a oni nam z “góry” pomagają?

    Damian

    • Rozpoczęcie działalności Antychrysta nie oznacza wojny po 2022 r,napisalam o tym w obecnym artk., ponieważ tym razem ma dożyć do końca swojej kariery ale wojna będzie potem po jego zabiciu..
     Natomiast ani Jezus ani Matka Boża nie pojawią się na ziemi aż do końca świata tak realnie jak myślisz ale mogą się”ukazywać” wybranym. Natomiast walczący ze złem będą oczywiście wspomagani przez siły światłości, aczkolwiek posiadamy wolną wole i rozum więc nie możemy oczekiwać,że Bóg za nas wybierze, takie decyzje i czyny podejmujemy sami ,choć przy wsparciu.

     pozdrowiania

     -red.

     • Dzien dobry,

      Nie, chodzilo mi o wojne ok. roku 2020 – napad Niemiec na Polske i zniszczenia po bombardowaniach i wielki glod – to juz nieaktualne? Myslalem, ze wtedy Niemcow mieli przegnac Chinczycy i mial sie zaczac Zloty Wiek. Zle zapamietalem?

      Damian

      • Witam
       wydaje mi się, że co by nie było, to przede wszystkim musimy szukać w sobie światła, i żyć tak żeby do światła, do Boga zdążać.

       Nie możemy teraz na zapas zamartwiać się i zastanawiać kto na kogo, kiedy napadnie.
       Trzeba mieć świadomość tego co się ew., może wydarzyć i żyć tak żeby umieć odczytywać znaki nadchodzących wydarzeń.

       Jeżeli dożyjemy takich dni, że przyjdzie nam stanąć twarzą w twarz ze złem, to żebyśmy umieli zdać ten egzamin. Oczywiście każdy na miarę swoich możliwości.

       Ja wszystkie materiały umieszczone na tej stronie bardzo dokładnie przeczytałem, naprawdę czuję wewnętrzną zgodność z opisywanym STS.

       Na wiele spraw patrzę teraz inaczej, dużo mi się wyjaśniło, nie wiem, czy ja osobiście dożyję takich czasów, kiedy trzeba będzie zdecydowanie opowiedzieć się po stronie dobra.
       Staram się na co dzień żyć tak, żeby jak najwięcej tego światła było we mnie, chce dobrze przeżyć swoje życie. I myślę, ze w tym momencie jedyne co możemy zrobić, to właśnie żyć w zgodzie ze światłem, a jeżeli kiedyś przyjdzie taki czas że będziemy musieli stanąć naprzeciw złu, to mam ufność że dostaniemy siłę od Boga i nie zostaniemy sami, zresztą nigdy nie jesteśmy sami.

       I oczywiście czekam na dalszy ciąg STS, który tak mnie wciągnął, że nie mogę się doczekać kolejnych części, a każdą nową informację pochłaniam błyskawicznie 🙂

       pozdrawiam
       Krzysztof

       • Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że jesteś z nami. My też chcemy zdać dobrze egzamin dlatego podejmujemy się rzeczy nie całkiem bezpiecznych – z ziemskiego punktu widzenia. Życzmy sobie tego nawzajem zdania tego pięknego egzaminu a na pewno nam się uda, już nam się udało… .Serdecznie Cie pozdrawiamy.

        Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

      • Jeżeli chodzi o przepowiednię to być może niedokładnie ją zrozumiałeś, po 2022 roku Chińczycy mogą się ruszyć ale nie od razu musi to być typowa wojna. Nie bardzo chciałabym upubliczniać tego jak się zaczną zabierać do oczyszczania świata, może masoni akurat nie znają szczegółów tej przepowiedni, więc po co dostarczać im informacji, po co ich ostrzegać. Zaznaczałam to często w poprzednich przepowiedniach już wcześniej, że nie wszystkie wiadomości zdecyduję się przedstawić. Niemniej podejmę wątek przepowiedni co po 2022 roku ale zaznaczam, że zrobię to powierzchownie, powody podałam Ci wyżej. Serdecznie Cię pozdrawiamy.

       Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

       • Jasne, rozumiem, dziękuję. Widocznie musiałem źle zapamietać, albo zrozumieć bo myślałem, że wojna to rok ok. 2020, łącznie z wielkim głodem i śmiercią wielu Polaków, a od 2022 zacznie już być lepiej.

        Damian

 • Damian
  Witam, chyba nie sądzisz tak naprawdę,że nie posiadamy tej podstawowej wiedzy, ten zestaw królów słowiańskich został użyty symbolicznie, jak większość części graficznej naszej gazety.
  Niestety nie posiadamy watykańskiego, ale szukamy rysunku,który sporządził brat dziadka, zdążył namalować tylko jednego króla Ariowitta,był bardzo młodym człowiekiem i myślał,że to biblijny Samson. Uświadomiono mu jednak, że ten piękny potężny mężczyzna, o bardzo długich jasnych włosach, to nasz słowiański król Ariowitt. Królowie słowiańscy (poczet watykański) wyglądają w większości zupełnie inaczej. Może to wiele osób zadziwić ale sporo portretów jest w kolorach, malowanych jakimiś trwałymi barwami.

  To tyle tytułem wyjaśnienia.

  Pozdrawiam Marzanna Polińska

 • “Popatrzmy na wyżej wymienionym przykładzie przykładzie przyjaciółki Katherine Horton” – powtórzenie słowa “przykładzie”.

  “Mind controle” pisze się bez e na końcu wyrazu “control”.

  Bardzo ciekawy artykuł, tylko jak można się bronić przed czipami? Przecież jeśli musimy z jakiegos powodu iść do szpitala (albo stomatologa) i poddać się zabiegowi no to wszczepić mogą nam co tylko chcą… Bo zakładam, że wtedy to się odbywa. Niestety, prawda jest dostępna tylko ludziom nie chce się “marnować” czasu na jej poszukiwanie, albo zwyczajnie boją się wykluczenia za “teorie spiskowe”. Mam nadzieję, że zło nie może wygrać, ale widząc jak ogarnia ten świat to można chyba tylko liczyć na cud.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Kochany Damianie nie czekamy na cud, mamy jeszcze trochę
   czasu by ostrzegać się nawzajem, kropla drąży kamień.
   Natomiast niechcianego czipa wielu osobom wszczepiono w
   domu przedtem je usypiając, nie musi to stać się akurat w
   szpitalu. Na ten temat będziemy sukcesywnie podawać
   informacje w naszych artykułach.

   Pozdrawiam!

 • Witam,
  coraz częściej znajduję w internecie czy telewizji reklamy typu “dołącz do bazy potencjalnych dawców szpiku” czy “sprawdź swoją zgodność tkankową – możesz uratować czyjeś życie”. Zapewne wielu dobrych ludzi decyduje się na podobne badania nie wiedząc kto, kiedy i jak być może wykorzysta zdobytą wiedzę.
  Zastanowiło mnie jednak, czy ktoś nie wykonuje podobnych badań pokryjomu np. przy okazji rutynowych badań krwi. Czy w ten sposób “uprzywilejowani” nie mogliby badać DNA wybranych przez siebie osób bez ich wiedzy i zgody? Wtedy zagrożeni byliby wszyscy Polacy.

  • Masz całkowitą rację Jarosławie i to co powiem będzie będzie nie do przyjęcia dla szlachetnych ludzi. Zaś prawda jest brutalna – otóż medycyna w tej chwili dysponuje środkami wyleczenia różnego rodzajów nowotworów, i np. nie potrzeba już przeszczepu szpiku ale leczenie przynosi większe zyski niż wyleczenie.
   Po drugie pod pozorem takich czy innych badań szuka się określonych jednostek i nie daj Boże by ktokolwiek znalazł się w gronie takich „wybrańców”.Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale jeszcze chwila cierpliwości i to wypłynie na powierzchnię. Propaguj więc wśród swoich bliskich i znajomych daleko posuniętą ostrożność.

   Słowiańskie pozdrowienia Marzanna

 • Z tym badaniem krwi to rzeczywiście może być coś na rzeczy. Pamiętam jak jakieś 3-4 lata temu był bardzo cieżko namówić lekarza rodzinnego na wykonanie badania krwi (prawdopodobnie związane to było z ograniczeniem budżetu danej przychodni) więc lekarz wolał “testować” całe spektrum leków z nadzieją, że trafi ten skuteczny. Natomiast teraz, jest sytuacja totalnie odwrotna, lekarze zapisują pacjentów na badanie krwi na potęgę. Np w moim przypadku, przeszedłem infekcję górnych drug oddechowy – standardowo o tej porze roku, jakież było moje zdziwienie kiedy lekarz wypisał mi oprócz klasycznego antybiotyku skierowanie na badanie krwi. Wszystko pięknie ale to badanie miałem wykonać po zakończeniu terapii antybiotykowej! Wg mnie totalnie bez sensu – no może tylko po to, żeby sprawdzić czy podany antybiotyk zadziałał. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że w moim wypadku skuteczniejsze byłoby wykonanie wymazu z nosa i sprawdzenie czy i jaki szczep bakterii tam jest i podanie antybiotyku pod ten konkretny szczep. Takie badanie może być nawet tańsze. Krew miałem pobraną dwa razy i za każdym razem czekałem w gigantycznej kolejce, co znaczy że polityka “wysyłki na badanie krwi” jest bardzo powszechna. W moim przypadku takie badanie wydaje się co najmniej bez sensu ale jest to idealny sposób na budowę bazy DNA, w końcu mamy DNA i kompletne dane pacjenta.
  Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale to zachowanie wydaje mi się conajmniej dziwne.

  • Nie jesteśmy medykami ale o niekoniecznych według wielu
   pacjentów badaniach krwi słyszymy od dłuższego czasu.
   Możemy mieć jedynie przypuszczenia ale zbieramy na razie
   materiały i na pewno wrócimy do tego tematu. Natomiast czy
   wierzysz w teorie spiskowe czy nie to one i tak się realizują na
   naszych oczach, jednak wielu ich nie chce dostrzegać. My w
   każdym razie sugerujemy daleko posuniętą ostrożność, nawet
   gdyby miała ona wdanym momencie budzić śmieszność.
   Pozdrawiamy Ciebie serdecznie

 • Może nie umiem opanować technicznych arkanów strony dlatego korzystam z możliwości komentowania …… chciałem zadać osobiste pytanie Pani Marzannie Polińskiej- czy to nazwisko i imię jest autentyczne czy pseudonim . Myślę że pseudonim , aczkolwiek niefortunny bo mi się kojarzy z obiecaną kraina Polin,która jest jakoby antytezą do Polski i słowiańszczyzny. Będę wdzięczny za rozwianie moich przypuszczeń.

  • Kochany Rudolfie oczywiście, ze to jest mój pseudonim, ale
   jeżeli czytasz moje artykuły to zauważyłeś, że mam duże
   poczucie humoru. Już kiedyś napisałam, że swego czasu
   mieszkał Warszawie pan nazywający się Alfons Warszawski, a
   nie był ani Alfonsem ani nawet rodowitym Warszawiakiem.
   Natomiast ta ziemia jakkolwiek nazwą ją jest nasza, i
   żadna nawet iluminacka siła tego nie zmieni, nawet propozycja
   o której zapewne nie słyszałeś ale masoni chcą nazwy dla
   naszej krainy Nowe Jerusalem. Jak sądzę po tym wywodzie
   zrozumiałeś prześmiewczy „myk”połączenia Marzanny z
   Polińską. Pozdrawiam serdecznie
   Marzanna

 • Może Pani powiedzieć coś więcej na temat śmierci wiodącego polityka w następnym roku a przynajmniej w ciągu najbliższych dwóch lat”, bo to brzmi troszkę jak “brunet wieczorową porą”! 😉

  “Przepowiednie nie radzą wam interesów z (…)” – powtórzenie wyrazu “nie”.

  Bardzo ciekawy artykuł, pozdrawiam.

  Damian

  • Kochany Damianku, mam nadzieje , że nie gniewasz się za to zdrobnienie, z jednej strony bardzo rozbawiłeś mnie a z drugiej strony… masz rację. Jednakże zauważ , że kimkolwiek jest ten polityk byłoby nieetyczne, podawać bliższe dane dotyczące jego osoby. Ja chyba zachowałam się trochę nieodpowiedzialnie i jednak poproszę bogów słowiańskich by przedłużyli mu nieco życie lub … . Może na tym zakończę, bo to zdanie dotyczące owego polityka było rzeczywiście nieprzemyślane, a może tak miało być, ponoć nie ma przypadków.

   Pozdrawiam Cię

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Hehe, no chyba wiem o którego polityka Pani chodzi i znajomy mi powiedział, że Jackowski również przewiduje jego śmierc. Przyznam, że po przeczytaniu tego fragmentu on pierwszy przyszedł mi do głowy, chociaż zmyliło mnie “wiodący polityk, bardzo znany” – myślałem, że chodzi o świat, nie o Polskę:)

  Co do zdrobnienia, to wiele osób tak do mnie mówi i bardzo to lubię, a najbardziej jak zwraca się tak do mnie moja narzeczona:D

  Pozdrawiam

 • Witam, czyli jeśli dobrze zrozumiałem jedynym sposobem na odróżnienie dzieci Kajina są badania DNA, oczywiście w przypadku kiedy ktoś nie posiada innych zdolności lub kiedy są one uśpione. Druga kwestia, która mnie nurtuje to wygląd Ariów, który nie da się ukryć, jest bardzo charakterystyczny o ile nie rzec wyjątkowy w stosunku do dzieci Kajina i “innych ludzkich ras”, jednak nie ma to teraz większego znaczenia ponieważ przez “instytucje nałożnictwa” dzieci Kajina mogą “ukrywać” się w innych ciałach, dobrze to zrozumiałem? Artykuł wzbudza we mnie wiele pytań taki jak:
  – czy Ariowie łączyli się z innymi rasami tak, że w konsekwencji ich wygląd może odbiegać znacząco od wyglądu opisanego z artykułu?
  – mamy dokładny opis dzieci Kajina i wiemy skąd wzięły się inne rasy z kultury arabskiej a co z murzynami, hindusami, rdzennymi indianami oraz innymi rasami, które znacząco odbiegają od opisu Ariów i dzieci Kajina? Poruszona została tylko kwestia żółtej rasy, która była z jakiś niewiadomych powodów bardziej przychylna Arion niż dzieciom Kajina (też nurtuje mnie pytanie dlaczego to robili?)
  Może dla Pani moje pytania wydają się śmieszne lub dziecinne ale brakuje mi podstawowej wiedzy, żeby znaleść relacje łączące opisywane zdarzenia, będę bardzo wdzięczny za rzucenie trochę światła.
  Pozdrawiam
  martini40k

  • Witam Cię, nie ma głupich pytań są tylko niedojrzali odpowiadający, ja chciałabym Ci mniej więcej według mojej wiedzy na nie odpowiedzieć. Z rozpoznaniem dziecka Kajina nie ma specjalnego problemu, weź tylko pod uwagę choćby charakterystyczne dla ich postępowania wyznaczniki : nie pracują nigdy ale to nigdy fizycznie, a więc nie spotkasz ich w pracy na roli, w fabryce, w kopalni,chyba jako zrządzających. Najchętniej uprawiają zawód bankstera, prawnika, lekarza, handlarza ale na wyższym pułapie oraz aktora. Uwielbiają władzę dla samej władzy, więc przesuwają pionkami na mapie świata – mała wojna, duża wojna ,obalenie rządu mącenie z imigrantami itd. Rzadko działają otwarcie, nawet wtedy gdy są pewni zwycięstwa, są też najbardziej uzdolnionymi manipulatorami i intrygantami na świecie, pozbawionymi tzw. sumienia. Jeżeli chodzi o badania genetyczne, które zostały przerwane, to jestem pewna,że naukowcy wrócą do tego tematu wcześniej czy później. Jeżeli przepowiednia STS twierdzi ,że wyjdzie ta kwestia na światło dzienne, to tak się stanie, w każdym razie te badania zostały zapoczątkowane parę lat temu.
   Natomiast co mówi STS o powstaniu innych ras oraz o ich łączeniu to napiszę o tym w następnych częściach STS, bo komentarz byłby za długi,

   pozdrawiam.

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Witam
  Bardzo ciekawy artykuł, zresztą tak jak wszystkie na tej stronie. Z niecierpliwością czekam na koleje odsłony STS. Moje pytanie będzie jednak dotyczyć Rosji, a mianowicie współczesnych wiedunów takich jak – Trehlebov, I. A. Głoba.. oraz teorii rodoboża. Na youtubie można znaleźć wiele filmików między innymi “Gry Bogów” które w dużej mierze pokrywają się z naszym testamentem ( przynajmniej z tą częścią, która została przedstawiona na łamach gazety do tej pory) Chciałabym dowiedzieć się co wnuczka słowiańskiej wiedźmy o nich sądzi oraz jak zapatruje się na rodzimowierstwo.
  Pozdrawiam

  • Droga Cirillo, bardzo dokładnie nie znam wszystkich przesłań Głoby i Trehlebova i choć z reguły bardzo szanuję wszystkie trendy prowadzące do odrodzenia się słowiaństwa to niestety ze wszystkim co mówi np. Trehlebov nie mogę się zgodzić, bo nie jest to zgodne ze STS. Podam Ci parę przykładów np. Trehlebov twierdzi,że Jezus był Twarem, natomiast nasz testament jasno i wyraźnie mówi, że był synem Trójgłowa Stwórcy.
   Nie wiem czy nieświadomie ale Trehlebov twierdzi,że wszystko można pokonać miłością nawet demony, co jest niemożliwe, nie będę opisywać dlaczego bo odpowiedź na Twój komentarz byłaby zbyt długa. Natomiast na skróty oznacza to, gdyby te byty można było rozpuścić w miłości to nasz Bóg dawno by to zrobił bo sam jest miłością. W dużej mierze być może nieświadomie neosłowiańscy filozofowie parafrazują zjudaizowaną religię chrześcijańską. Nie zgadzam się też z jego sugestią ,że ten kto nie łączy się z partnerami z innych ras to nie rozwija swojego rodu, to mi pachnie masońska wtyczką, konkretnie mówiąc Sorosem, który realizuje na zamówienie NWO rozwalanie państw narodowych.
   Zresztą Trehlebow jako wied powinien wiedzieć, że Eduard Hodos -żyd rabin, którego tak chwali, i który przeszedł na prawosławie i wystąpił rzekomo przeciw syjonistom, w rzeczywistości realizuje plany swoich, natomiast on zachwyca się tym agentem według którego Stany Zjednoczone miały przestać istnieć już w 2011 no i co? Mają się dobrze jak na razie.
   Natomiast w tego typu sprawach jak życie w słowiańskim stylu czy w komentarzach historyczno politycznych to przeważnie zgadzam się z nim . Prawdziwy słowiański wied jednak nie ujawnia się publicznie, jedynie w konkretnych przypadkach (o czym napiszę jeszcze). Dlatego w mojej opinii to raczej schowmani niż wiedowie.
   U Słowian wschodnich wedle STS miało się ujawnić wiele wiedów i wiedźm przy okazji przyjścia na świat po raz trzeci Antychrysta, aczkolwiek również wielu podstawionych przez masonów, dlatego jestem bardzo ostrożna.
   Jeżeli chodzi o rodzimowierstwo jestem za, ale większość propagujących nie jest w stanie sięgnąć do prastarych czasow Ariów jedynie do późnego słowiaństwa z powodu czego „każdy sobie rzepkę skrobie”,czyli nie ma zjednoczenia.

   Serdecznie Ciebie pozdrawiam.
   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Witam,
  Odchodząc trochę od tematu – kryzys polityczny w Niemczech (zapewne sztucznie wywołany) może się dla nas źle skończyć. Jeśli włodarze Niemiec postanowili zamienić Merkel na Schulza, to znaczy że zamierzają wprowadzić swoje plany siłowo. Nie chciałbym być pesymistą, ale nic nie dzieje się bez przyczyny, a agresja na nasz kraj będzie się raczej nasilać. I to nie bezinteresownie.

  • Jarosław Odbudowa

   Witaj Jarosławie
   W związku z tym ,że Twoje spostrzeżenia są czysto polityczne zamiast wnuczki wiedźmy ja dołożę z kolei mój komentarz. Zacznijmy więc od tego ,że nie włodarze Niemiec ale „włodarze NWO”, masoneria, banksterstwo światowe jak tam kto chce, ponieważ to jedno i to samo. Wszyscy wiemy ,że Niemcy najbardziej hołubiona przez rasę korporacyjną nacja ma w przyszłości dołożyć Polsce i to niezależnie od tego jak bardzo „dołożą”nam Ukraińcy. żydzi w PISie są natomiast po to by prowokować pozorne konflikty z Niemcami, aby zaistniał powód ingerencji w naszym kraju. Są też po to aby Polacy nie mieli żadnych przyjaciół stąd te najazdy na Rosję, która nie ma żadnego interesu aby nas zaatakować, natomiast nieświadomy przeciętny obywatel rosyjski słysząc tylko opluwanie swojego kraju nie ma powodu by nas lubić. Trzeba być samobójcą aby szczekać na 250 milionowy kraj, takiego właśnie samobójcę zrobiła z nas właśnie ekipa rządząca będąca na usługach syjonistów. Zresztą nie po raz pierwszy robimy za pożytecznych idiotów, gdyby nie Chiny w tle które mają wykupione większość światowych długów bylibyśmy całkowicie na łasce i niełasce światowego banksterstwa.

   Pozdrawiam Marzanna Polińska

 • Dzień dobry.
  Co wg. Starego Testamentu Słowian dzieje się z naszymi malutkimi, niewinnymi dziećmi po śmierci? Cały czas mnie nurtuje to pytanie. Za życia są bezbronne i potrzebują opieki, a co jest poza światem?

  Pozdrawiam

  • Poza światem Damianie istnieje właśnie ten prawdziwy świat i dzieci, którym nie dane było się urodzić na ziemi wracają z powrotem do Ojca. Nie wierz w te opowieści, że nieochrzczone dzieci idą do otchłani, to mówi tylko zjudaizowana religia bo tylko oni mają otchłań. Zauważ jak niespójnie wszystko tłumaczą: twierdzą najpierw, że życie jest od poczęcia ( z czym zgadza się też STS), więc jeżeli następuje poronienie to też dziecko idzie do otchłani?według tej religii chyba tak, bo nie zostało ochrzczone. Nie bardzo to wszystko trzyma się kupy. Nasz Ojciec wybacza nam rzeczy zawinione a miałby karać za niezawinione? Być może później opiszę jak to jest, dlaczego niektóre duszyczki chcą tutaj przyjść a niektóre się „wycofują”, oczywiście na podstawie STS. Nie jest też niczym złym chrzest bo to pamiątka po Jezusie. Serdecznie Cię pozdrawiam

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Dziekuję Pani Krystyno, za świetny i skondensowany artykuł, w związku z tym, że autorami rewolucji byli głównie żydzi, chciałbym wiedzieć czy Błochin kat Łubianki był również żydem, bo tak twierdzi moja żyjąca jeszcze prababcia.
  Wie Pani coś na ten temat?
  Ile jeszcze będzie części?

  • A jakie to ma znaczenie? Z tekstów na stornie możemy jasno wywnioskować,że żydzi są lepsi. Od zarania dziejów trzęsą całym światem i za to należy ich podziwiać. Oni będą istnieć, bo są razem i potrafią dabć o swoje interesy! To się chwali,jak ktoś potrafi dbać o swoich.

   • Przepraszam, że wrące, ale żydzi najlepsi na pewno są w oszustwie. Dzięki temu podporządkowali sobie większą część świata, ale gdyby z jakichś powodów nie mogli skutecznie oszukiwać innych ludzi, nie mieliby władzy.
    Zdaję się, jak zostało napisane w którymś artykule, że mają lepsze rozeznanie kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Jeśli potencjalnym wrogiem są dla nich (prawdopodobnie) wszyscy nie-sataniści, jedynych sojuszników mają między sobą. Zdają sobie sprawę, że są mało liczni i przeważnie otoczeni przez potencjalnych wrogów i dlatego trzymają się razem.

   • Hallo Archanioł,Twoja krotka analiza porównawcza Słowian i Żydów jest doprawdy powalająca.Podziwiasz węża za to,że jest wężem?

  • Na ten moment zaplanowana jest jeszcze jedna część.
   Co do drugiej części pytania, to odpowiedź zostawiam Autorce.

   Pozdrawiam!

   -red.

  • Witam Cię i przepraszam ,że tak późno odpisuję. Nieoficjalnie twierdzi się i spotkałam się z takim zdaniem parokrotnie, że Błochin wywodził się z rodziny żydowskiej. Ja jednak pisząc moje artykuły bazuję na dokumentach a takiego o jego żydowskim pochodzeniu nie posiadam, być może jak Kreml odtajni wszystkie swoje akta to się dowiemy prawdy. Jednakże sprawdziłam co innego, a mianowicie, że nazwisko Błochin najczęściej występowało u Żydów rosyjskich a o wiele, wiele rzadziej u rdzennych Rosjan. To moim zdaniem również jest interesujące. Życzę Ci Dosiego Roku w prawdziwie słowiańskiej atmosferze.

   krystyna wilanowska

 • Witam,
  nasunęło mi się skojarzenie rytuału opisanego w artykule z sakramentem eucharystii – spożywania ciała i krwi Chrystusa. Czy istnieje jakieś powiązanie i czy sam sakrament może być jakoś szkodliwy dla uczestniczącego w nim Słowianina?

  • Witaj Jarosławie Sakrament Eucharystii byłby szkodliwy gdybyś spożywał prawdziwą krew i prawdziwe ludzkie ciało. Przekręcone zostały tutaj słowa Jezusa, które wypowiedział podczas ostatniej wieczerzy, on prosił by by czynić to na Jego pamiątkę tzn. ciągle powtarzać ostatnią wieczerze jakby od nowa, to z pewnego powodu jest bardzo ważne, STS nie mówi nic natomiast by wprost powiedział jedzcie moje ciało i pijcie moją krew. Natomiast masz rację ostatnia wieczerza była powiązana z rytuałami z przeszłości. Jeszcze o tym napiszę bo komentarz byłby dosyć długi. Serdecznie pozdrawiam

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • “Przypomnijmy sobie , że w pomagdalenkowych czasach a nawet jeszcze wcześniej bo w stanie wojennym zaczął zaczął się” – powtórzenie słowa >>zaczął<<

  Co do kwesti „wasze ulice nasze kamienice" polecam wywiad z Ireneuszem Lisiakiem z wRealu24, albo jego książkę "Zakłamany holokaust". Zestawia on tam fakty o Żydach w przedwojennej Polsce, ich majątkach (większość z nich była bardzo biedna) oraz jak niby walczyli z Niemcami w czasie wojny.

  WRealu24 mówili również o nowej ustawie, która zapewnia pełną polską emeryturę Ukraińcowi, który wystarczy że udowodni że pracował 1 miesiąc w Polsce. Ja mieszkając w UK musiałem przepracować 10 lat…

  Nie do końca potrafiłem znaleźć potwierdzenie, że Rosja i Chiny są po stronie Światła, ale ostatnio takie otrzymałem, z wiarygodnego źródła, więc dziekuję za to że pisaliście o tym od dawna. Oczywiście faktu, że USA, Izrael, Niemcy, Francja, UK, czy Polska działają dla mroku nie jest trudno potwierdzić, więc to wiedziałem już od dawna. Mówię oczywiście o rządach tych krajów, bo nie znam KAŻDEGO Żyda, czy Niemca, a wiem że i wśród nich są dobrzy ludzie – wspomniany wyżej Ireneusz Lisiak wspominał, że byli Żydzi, którzy obnażali kłamliwe historie swoich rodaków na temat ich prześladowań, czy zmyślonych "wspomnień" z Holokaustu.

 • Kochany Damianie dziekujemy Ci jak zwykle za uważne czytanie.Jeżeli chodzi o zasiedlanie Ukraińcami Polski to te plany masonerii były na długo przed Majdanem, pisałam już o tym bodajże w 2016 r. Szkoda, że ludzie postrzegają sprawę tak powierzchownie a to jest podmiana populacji.
  Zaś jeżeli chodzi o holokaust też jest artykuł na nasze stronie lub w gazecie też z dawniejsza datą, absolutnie nie zginęlo tylu Żydów, natomiast w dalszym ciągu Żydzi nas obarczają odpowiedzialnością za holokaust.Nie ma niestety odważnych polityków ktorzy by wystąpili w tej sprawie o antypolonizm.
  Jeżeli chodzi o strefę mroku to nie tylko obca rasa rządząca ale również większość nieobudzonych Polaków jest również w tej strefie, nie sądzę aby się obudzili, są zbyt zindoktrynowani i leniwi..Świetnie ,że są tacy publicyści jak pan Lisiak, natomiast ja mam inne zdanie w kwestii odkrywania przez niektórych z nich przekrętów ich ziomków. Publikacje pana Lisiaka znamy choć mamy swoje źródła informacji to cieszy niezmiernie że są inni podejmujący te trudne i niebezpieczne tematy i polecamy jak najbardziej.Ja niestety przebywałam wśród obydwu ras i nie dane było mi poznać kogoś np . narodowości żydowskiej odnoszącego się życzliwie do Polaków, częściej można było już wśród Niemców kogoś takiego spotkać być może było to powierzchowne, ale bynajmniej wykazywali.jakieś starania.
  Życzymy Tobie Damianie i Twoim bliskim wspaniałego Nowego 2018 Roku, życzymy Ci też sukcesów w poszukiwaniu prawdy
  Marzanna

 • Dodam jeszcze tylko, że pamiętam jak mój, już św. pamięci dziadek przestrzegał nas zawsze przed Żydami. Pracował z nimi w szwalni i opowiadał jak patrzyli na wszystkich z góry i ciągle coś kombinowali. Bo podchodziliśmy do jego słów z rezerwą, zwłaszcza że rodzice jego żony, mojej babci, ukrywali Żydów podczas wojny (to kilkoro członków mojej rodziny przypłaciło życiem) w stodole, w stogu siana. Ja osobiście żadnego Żyda nie znam, wiem tylko co nieco o tych na górze piramidy.

  Wiecie coś na temat planu dotyczącego imigrantów? Słyszałem, że Ci muzułmańscy są szkoleni w bazach w Niemczech do ataku, tylko nie wiem na kogo. Macie informacje na ten temat? Czy masoni chcą się nimi posłużyć w kolejnej wojnie? Miałoby to dla mnie trochę sensu, bo nie wiem czy społeczeństwo europejskie da się drugi raz namówić na mordowanie innych, chociaż może nie doceniam machiny manipulacji. Czy podobny jest plan odnośnie imigrantów z Ukrainy? Czy ich da się namówić na masowe dokonanie rzeźi? Czy w ogóle wielkie wojny są obowiązkowym elementem planu masonerii? Czy nie wystarczy im depopulacja krajów 3-ciego świata przez odległe konflikty, a społeczeństwa zachodniego poprzez szczepionki, opryski, pola elektromagnetyczne itd.? Czy codzienna nienawiść pomiędzy zmanipulowanymi ludźmi to za mało negatywnej energii dla nich?

  Dziękuję bardzo za życzenia i również życzę pomyślności w Nowym Roku!
  Damian

  • Damianie co do ukrywania żydów to zapewniam Cię ,że jest mnóstwo takich historii między innymi moi dziadkowie i srodze za to zapłacili. Mam nadzieje,że choć teraz we współczesnych czasach ludzie wreszcie przetrą oczy. Czy szkoleni są obecnie imigranci islamscy w Niemczech to nie wiem bo nie interesowałam się ostatnio tym tematem, ale dwa lata temu byli. Zresztą mogą być szkoleni wszędzie tak bynajmniej mówił Snowden, a on miał wiadomości jak wiesz z pierwszej ręki. Imigranci islamscy niekoniecznie muszą być przeciw nam użyci, Niemcy natychmiast tracą swoją apatię gdy należy dołożyć Polaczkowi, już pisałam o tym w wielu artykułach, ich obowiązuje poprawność polityczna tylko w stosunku do islamistów i żydów.
   Mogą jednak i wszystko na to wskazuje być przeciw nam użyci Ukraińcy i nawet nie w przypadku naszego buntu po prostu na rzecz podmiany populacji. Czy zdecydowaliby by się na rzeź jak w czasach Wołynia? Może polecę Ci wywiad w naszej gazecie z Aleksandrem Polakiem z Doniecka pt. Jestem niebezpieczny dla Polski w numerze drugim, zwróć uwagę na jedno przynajmniej jego zdanie , w którym opowiada on jako naoczny świadek jak Ukraińcy dobijali rannych najemników – ręcznie, wśród tych ludzi było dużo Polaków( a przecież ci najemnicy byli na usługach Ukraińców). Wie gdzie jest ostatnie 600 osób zabitych i pogrzebanych.
   Natomiast masoni bardzo często używali wojen przeciwko tym nacjami do których nie zdołali przeniknąć.
   Dla Polaków jest przeznaczona depopulacja ale Słowian rosyjskich tym razem nie załatwią, ani nie nie przenikną do Chin, więc pozostanie im wywołanie wojny światowej i na razie pracują nad tym jak nastawić inne narody przeciw tym nacjom. Przykro to powiedzieć ale polskich gojów już nastawili i w razie ewentualnej wojny ci poszliby na Rosję.
   Natomiast jeżeli chodzi o nienawiść to żaden czystej krwi Słowianin nie jest zdolny do niej, jedynie do silnych emocji i wściekłości, tak samo jak i wiele innych nacji. Aczkolwiek rzeczywiście nawet tego typu negatywne uczucia wzmacniają ich siłę. Muszą używać jednak różnych środków do zdominowania świata bo ich populacja jest niska liczebnie . Pozdrawiam serdecznie i nadal zachęcam Cię do zgłębiania historii alternatywnej.

   Marzanna

 • Na poczatek bardzo bardzo cieplo pozdrawiam:)Dlugo bladzilam nie znajac drogi ale chyba stworca mnie wysluchal bo w tym zamglonym swiecie poplatanych drog pojawila sie moja sciezka.Nie dokonca rozumialam upor w idealizowaniu pisma sw bo wszyatko co czytam w tej ze ksiedze budzi we mnie sprzecznosci teraz mam te jasnosc dlaczego.dziekuje i prosze o kontak w sprawie tematu sprawdzenia czystosci swojego slowianskiego pochodzenia.chcialabym tez porozmawiac bardziej prywatnie bo wciaz mam wiele pytan ale boje sie o nich publicznie rozmawiac.jeszcze raz pozdrawiam i zdrowia dla wszystkich przebudzonych;)

 • Witam, ja też wszystkich pozdrawiam.

  Wczoraj natrafiłem na ciekawy artykuł o tym, że na plaży w Nowym Jorku są falochrony ze śladami kultury słowiańsko-aryjskiej. Całe wschodnie wybrzeże Ameryki Północnej od Nowej Szkocji do prawie stanu Floryda, czyli około 2000 kilometrów, ma wszystkie te same konstrukcje z tych samych megalitycznych bloków.
  W artykule pisze o obecności Słowian wśród Indian, artykuł jest napisany po rosyjsku, ale nie zmienia to faktu, że jest to ciekawe. Ciekawi mnie , czy faktycznie Ariowie, Słowianie mają coś wspólnego z Indianami, lub raczej odwrotnie, czy Indianie mają, mieli coś wspólnego ze Słowianami.

  A wracając do artykułu na tej stronie, do wszystkich artykułów, to potwierdzam co Emilia w komentarzu powyżej, że dużo więcej zrozumiałem, czytając artykuły umieszczone na tej stronie.
  Codziennie sprawdzam, czy aby nie ma czegoś nowego, a jak już się pojawi 🙂 to zaraz przeczytam 🙂

  Mam nadzieję, ze strona ostoi się jak najdłużej i jak najwięcej uda mi się stąd dowiedzieć, bo co przeczytam to moje.

  pozdrawiam serdecznie