Apokalipsa – przepowiednia

Krótka przepowiednia.
Apokaliptyczny Układ Planet dnia 23Wrzesnia.

Ostatnimi czasy wiele jasnowidzów zamieniło się w „czarnowidzów” w związku z układem planet w dniu 23 września 2017 roku i prorokują najgorsze wydarzenia z dniami ostatecznymi włącznie. Układ planet jest co prawda taki jak ten przepowiedziany przed dwoma tysiącami lat przez ewangelistę czyli niewiasta nad jej głową wieniec z gwiazd dwunastu, wąż pod stopami itd… . Nie będę tutaj dokładnie przytaczać przepowiedni, ponieważ większość akurat zna wizje Apokalipsy św. Jana.

Zanim przejdę do interpretacji, pragnę podkreślić, że końca świata na sto procent nie będzie, ale wzmogą się procesy wyraźniejszej walki zła z dobrem, czyli mówiąc językiem współczesnym, walki ciemnej strony mocy z jasną. I na tym tle mogą wyniknąć wysoce niepożądane wydarzenia. Istotną sprawą jest nie uleganie żadnym lękom, ponieważ ciemna strona mocy karmi się strachem i przerażeniem człowieka i wtedy rośnie w siłę.

Wracając do apokalipsy św Jana powstała ona w czasach ogromnego ucisku chrześcijan za panowania Nerona i Domicjana I MIAŁA BYĆ DLA NABRANIA DUCHA I PODNIESIENIA GŁÓW, POMIMO JEJ STRASZNYCH PRZEKAZÓW JEST HISTORIĄ WALKI DOBRA I ZŁA I OSTATECZNEGO ZWYCIĘSTWA TEGO PIERWSZEGO.

Należy do tej księgi mieć nieco dystansu, ponieważ odwołuje się do starego testamentu i trochę jakby bazuje na księgach apokaliptycznych Daniela i zdaje się Jeremiasza. Za dużo jest tam pomieszania wątków żydowskich i stricte chrześcijańskich. Więc albo ktoś pomieszał celowo mądrą w założeniu księgę św . Jana i jego przepowiednię, ponieważ wiedział w jaką siłę urosną w 21 wieku dzieci Kaina, bo przecież to oni będą tym złem, które za pomocą swojego protektora Szatana będzie chciało zniewolić ziemię. Ewentualnie św Jan podparł się celowo judaizmem by w ogóle jego przepowiednie przetrwały do naszych czasów.

Albowiem jasno i logicznie myślącemu człowiekowi jest trudno nie tyle zrozumieć co zaakceptować przepowiednię. Skoro Jan był sztandarowym chrześcijaninem to po co jest wtrącane to ględzenie o dwunastu pokoleniach Izraela, i o powstaniu nowego Jerusalem. Nie jest w naszym interesie powstawanie nowego Jerusalem chyba , że odnosi się to do powstałego w dwudziestym wieku państwa Izrael. A jak wiemy Izraelici dzierżą władzę nad światem i nie są to żadni chazarzy jak mówią ci, którzy boją się jasno i wyraźnie użyć słowa żyd. Jest naturalnie często objaśniane to w ten sposób jakoby oznaczało nową czy odnowioną ziemię a słowo Jerusalem użyte jest symbolicznie.

Skoro więc zakładamy, że przyjdzie nowe Jerusalem, to równie dobrze może przyjść NWO- Nowy Porządek Świata, którego twórcy wywodzą się od Izraelitów a nie żadnych chazarów wymyślonych przez tchórzy. Przy wielu wątkach spójnych ze Starym Testamentem Słowiańskim dziwi, że św. Jan użył symbolu smoka jako coś negatywnego. Władca imperium zła nie cierpi smoków, jego symbolami są rogate bestie oraz węże. Smok był zawsze symbolem Chińczyków, choć w prastarych czasach nazywali się inaczej i byli największymi przyjaciółmi Słowian, i to oni już dwa razy w pra przeszłości uratowali ludzkość przed dziećmi Kaina. Nie wyznają Jezusa ale są przez niego bardzo ukochani.

A więc nie zgadza się ten wers i jak przypuszczam został sfałszowany, ponieważ w prawdziwym opisie bestia walczy ze smokiem, który broni niewiasty walczącej z wężami. Smok jest po stronie światła i jest wyznaczony do oczyszczenia ziemi ze wszelkiego robactwa. W naszej apokalipsie smok jest ślepy ale zaciekle broni baranka i niewiasty, w sukurs przychodzą mu anioły. Ślepota smoka jest także symbolem, on nie widzi prawdziwego światła ale w duszy ma zakodowane, że to jest coś do czego przynależy i częściowo bynajmniej zwycięstwo ludzkości zależy od niego. Przypuszczam, że pewnie tak wyglądała pierwotna wersja apokalipsy św Jana.

W dalszej część i jest, że dwanaście aniołów stanie u bram miasta Jerusalem, ale nikt nie mówi jacy to aniołowie .Otóż Kiedy Lucyfer Zbuntował się przeciwko Bogu pociągnął za sobą dwanaście przywódców anielskich on był trzynasty, więc może to te anioły staną i będą chronić Nowe Jerusalem, albo inaczej Nowy porządek Świata.

Św. Jan pragnął na pewno przekazać potomnym ważne informacje, czy jakieś ważne wskazówki, jednak wielu tłumaczących objaśnia jak zwykle wszystko w odniesieniu do judaizmu, nie jest to oczywiście totalnym błędem bo judaizm jest wszędzie ale wiele rzeczy jest zinterpretowane w taki sposób, że ze spraw niebezpiecznych uczyniono szlachetne i odwrotnie

W rzeczywistości układ zapowiada wiele różnych wydarzeń i wszystkich „kanapowych patriotów” muszę zmartwić, że nieprawdą jest jakoby Polska nie miała zupełnie nie ucierpieć, niestety ale przede wszystkim wolności nie dostaje się za darmo. A więc jak już w wielu przepowiedniach przekazywałam, będziemy tak bardzo gnębieni, że opodatkują nam przysłowiową srebrną łyżeczkę po babci. W niedługim czasie będzie obowiązkowe czipowanie, większość Polaków na to pozwoli, nie oznacza, że to się już będzie wypełniało po 23 września -to jest tylko dyskretny znak do rozpoczęcia bardziej spektakularnych działań zła.

Być może przeminie jedno pokolenie zanim wprowadzi się większość zaplanowanych aktów, aczkolwiek będą nację, które będą z tym dzielnie walczyć, niestety tylko część naszych rodaków się do nich przyłączy, reszta skuli się ze strachu ale i tak im to nic nie pomoże. W dodatku dopadną nas anomalie pogodowe co prawda nie takie jak w krajach zachodnich ale zdezorganizują życie na danym terenie jak i zarówno pochłoną sporo ofiar.

Ku naszej radości nadchodzi też czas, że całe zło i oszustwa będzie ujawniane, jak mówi ewangelista wszystko co uczyniliście w najczarniejszych zakamarkach schowani przed światem na dachach będą wykrzykiwać. W związku z tym dowiemy się o takich sprawach, że włos nam się zjeży na głowie ale niestety niektórych zamiast pchnąć to do działania skłoni do udawania, że nic się nie dzieje, mówiąc językiem psychologii będą te grupy stosować system wypierania ze świadomości rzeczy, które spowodują ich strach. Natomiast osoby odważne mają teraz szansę wiele zdziałać, zarówno jak zło, które wysłało już tu na ziemię swoją forpocztę tak i aniołowie dają ochronę tym, którzy jej potrzebują i w tej walce nie zginą odważni jak to wcześniej bywało, ale ci zobojętniali. Jezus przestrzegł nie bądźcie letni albo zimni albo gorący – czyli jasno będzie należało się opowiedzieć, po której stronie się jest.

Dalsza część interpretacji Apokalipsy św. Jana już wkrótce.

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz