Sfałszowane przepowiednie

Sfałszowane przepowiednie iluminatów!

Kochani Słowianie obiecałam w poprzednich odcinkach, ze przedstawię te przepowiednie, które zostały Słowianom „podłożone”, zaś inne totalnie pozmieniane. Stało się tak dlatego, że pomimo pozornego traktowania przewidywania przyszłości z przymrużeniem oka przez wiele osób, tak czy inaczej mają one ogromny wpływ na dużą część społeczeństwa. Musimy jasno powiedzieć pomagają one manipulować władzom( tak, właśnie władzom – trudne do uwierzenia prawda?) nawet tymi, którzy jakoby w nie – nie wierzą. Sporo tych niedowiarków ma rację, a to z tej przyczyny, że nawet jeżeli są tacy jasnowidze, którzy czasem zajrzą w przyszłość i cośkolwiek przy okazji zobaczą ale nie potrafią się do do tego należycie odnieść.

Po drugie bazuje się na najprymitywniejszych ludzkich emocjach, przymilając się do ich preferencji czy to patriotycznych , społeczno – narodowościowych, czy najzwyczajniej potrzeby zwykłego poczucia bezpieczeństwa lub odwrotnie potrzeby adrenaliny.
Iluminaci wiedzą , że zaczyna się okres odkłamywania ich „przepowiedni”, dlatego podjęli kontr-walkę i to konkretnie ze Słowianami.

PIERWSZA PRZEPOWIEDNIA, KTÓRĄ W TEJ CHWILI WZIĘLI NA TAPETĘ, TO WAŻNA DLA CHRZEŚCIJAN – PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA. WMAWIAJĄ ŚWIATU, ŻE W FATIMIE UKAZAŁA SIĘ MUZUŁMANKA , ZAMIAST MATKI JEZUSA.
Moja babcia ostrzegała mnie przed śmiercią, że taka sytuacja nadejdzie, gdyby nie była jak zawsze podkreślam, prawdziwą wiedźmą, skąd ponad z górą 30 lat temu miałaby tę wiedzę? Skoro wtedy jeszcze nie były nawet znane wszystkie części przepowiedni z Fatimy? Postanowiłam zacząć od tej właśnie przepowiedni na prośbę moich znajomych, starszych ludzi, którzy przypomnieli mi słowa mojej babci i to oni zmobilizowali mnie by ostrzec łatwowiernych, czy szukających sensacji Słowian.

Skrótowo przedstawię więc jej zdanie na ten temat, oto co powiedziała: Masoni będą podsycać NIENAWIŚĆ Muzułmanów do Europejczyków, i najpierw zasugerują, że to żona proroka Fatima się ukazała pastuszkom a nie Matka Jezusa. Bazując na przepowiedniach babci ale i na źródłach Fatima była córką a nie żoną proroka. Muzułmanie jednak już to kupili, a co więcej przywiązali się do tej interpretacji podsuniętej im przez iluminatów i są święcie przekonani, że to wynika z ich własnych proroctw.

Matka Boża w Fatimie cały czas odnosi się do swojego syna Jezusa, więc w jaki sposób możemy to powiązać z muzułmańską Fatimą, córką proroka, która za życia nie urodziła żadnej znakomitości, takiej którą można by zaliczyć w poczet muzułmańskich świętych. Nawet jeżeli by kogoś ze swojej linii rodowej w przyszłości chciała nazwać synem Boga to musiałaby wyjaśnić tę sprawę w jakiś dostępny pastuszkom sposób. Nic takiego nie zaistniało Matka Jezusa wyrażała się jasno i klarownie czego oczekuje od świata i tzw. pasterzy kościoła.

Nie chcą o tym was informować, bo rozkazała najpierw nawrócić się księżom, w Polsce ponad połowa kleru katolickiego to przechrzczeni Żydzi, bardzo dużo jest w związku z tym masonerii wśród nich. Odpowiedzcie więc sobie sami czy oni przeszli do Katolickiego Kościoła z miłości do Jezusa i Słowian, czy dla kasy i dla ogłupiania mniej wartościowego jak dla nich narodu.? A po drugie czy ma prawo np. biskup mason odprawiać nabożeństwa.?

Listę nazwisk owych przechrzt można ściągnąć z internetu na podstawie dokumentów MSW, moja babcia sporządziła taką listę na podstawie energetyki jaka ich otaczała, pamiętam że mało kto z otoczenia babci chciał wtedy w to wierzyć. Wówczas dużo z tych panów nie było jeszcze wysoko w hierarchii kościelnej ale jak dokładnie przewidziała – osiągnęli co sobie zaplanowali.

Przepowiedziała także, że nawet profesorowie świeccy będą zajmować się Fatimą i tak stało się rzeczywiście. Miałoby to być jednakże po to by zdyskredytować tamto objawienie. CEL DYSKREDYTACJI – KLUCZEM JEST ROSJA. ONA BOWIEM ZAMKNĘŁA DRZWI PRZED NWO. I NAWRÓCIŁA SIĘ NIEODWOŁALNIE. Z PUNKTU WIDZENIA BOGA NIE MA RÓŻNICY CZY JEST TO PRAWOSŁAWIE CZY KATOLICYZM.
NASZ PAPIEŻ POŚWIĘCIŁ ROSJĘ W 1984R. NIEPOKALANEMU SERCU MARYI I OD TEGO SIĘ ZACZEŁO .Odsyłam do przepowiedni na stronie z 23 października 2016.(powiązana).

Pojawia się coraz więcej głosów jakoby Rosja wcale się nie nawróciła, co jest śmieszne i nieprawdziwe . Ma to na celu utrzymywanie świata w przekonaniu, że w Rosji panuje rozkład moralny i nieprzewidywalność oraz krwiożercze zapędy wojenne obce tak naprawdę Chrześcijaństwu.

W rzeczywistości to cerkiew nadaje ton życiu społecznemu i politycznemu Rosji, nihilizm moralny jest srodze tępiony. Ogromny nacisk kładzie się na rozwój rodziny, ochronę życia i ludzi starych. Eutanazja jest tam nie do pomyślenia jak na Zachodzie, główne zagłębia eutanazyjne to Szwajcaria i Holandia.


Niezależnie od tego czy wyznaje się wiarę w Jezusa czy nie jest rzeczą irytującą jakich środków używają masoni, w chwili obecnej gdy nie mogą dobrać się to tak ogromnej ilości Słowian jaką dysponuje Rosja. Mają problem ponieważ nie mogą się wessać tam tak jak jak zrobili to w Polsce czy innych krajach Zachodu.

PRAGNĄ PRZEKONAĆ SPOŁECZEŃSTWA O NIEPRAWDZIWOŚCI OBJAWIEŃ FATIMSKICH PONIEWAŻ ONE JAKO JEDYNE SĄ SZALENIE POPULARNE W KRAJACH CAŁEJ EUROPY.
JEST TEŻ NAJWAŻNIEJSZE ZDANIE MATKI BOŻEJ I ONO BUDZI JAK NIE NIENAWIŚĆ TO OGROMNE KONTROWERSJE „ ROSJA WROCI W MOJE MACIERZYŃSKIE RAMIONA I ZACZNIE SPOWROTEM WYZNAWAĆ MOJEGO SYNA , ZA CO BĘDZIE WYWYŻSZONA”

NATOMIAST NAS POLAKOW UŚPILI MASONI PODSTAWIONYMI PRZEPOWIEDNIAMI Z SENNYMI MRZONKAMI, JACY TO BĘDZIEMY WIELCY JAK JUŻ NIE BĘDZIE ROSJI.. NAIWNY NARODZIE SŁOWIAŃSKI – JAK JUŻ NIE BYŁOBY NAJWIĘKSZEGO SKUPISKA SŁOWIAN NA ŚWIECIE JAKIM JEST ROSJA, TO NIE BYŁOBY SENSU UTRZYMYWAĆ PRZY ŻYCIU TEJ GARSTKI SŁOWIAN POLSKICH – ZIEMIA POLIN DLA NARODU WYBRANEGO OD MORZA DO MORZA , NICZYM NIE ZAKŁÓCONA.

Masoni dobrze się orientują, że jak nam za mocno kaganiec
przycisną to duża część Słowian zwróci się w kierunku Rosji, a wtedy nici z ziemi Polin i portalu jaki tu przebiega. Należy więc czynić co się da do momentu wprowadzenia znaku bestii czyli czipów. Wtedy wymorduje się tym sposobem polskich Słowian, chyba że iskra wyjdzie z Polski. W przepowiedni słowiańskiej jest napisane „jeżeli iskra wyjdzie z Polski” czyli nie jest to stuprocentowo pewne. Natomiast jeżeli nie wyjdzie to zostanie nas ok. 4mln. Wybaczcie, mnie także ten fakt napawa smutkiem ale jak do tej pory wszystkie przepowiednie babci się spełniły(tzn przepowiednie ze Starego testamentu Słowian zinterpretowane przez babcię).

Pragnę zaznaczyć, że nie będzie żadnego końca świata, w Polsce nie będzie wojny jako takiej, natomiast będziemy ofiarami potwornego głodu, dlaczego wyjaśnię w następnej części. Wyjaśnię też owe rzekome dni 3 dni ciemności, te prawdziwe nie nastąpią teraz, jedynie coś takiego mają nam zamiar załatwić iluminaci a dokładnie CIA i w tym wypadku poświęcone zapałki nie pomogą, co może pomóc , przeczytajcie w drugiej części.

Tytułem małej dywagacji aby Was nastraszyć przygotowywują po Franciszku ponoć czarnego papieża a po nim człowieka z Rzymu o imieniu Piotr. Miałoby to być zgodne z rzekomymi przepowiedniami Malachiasza, że przed końcem świata ma być papież czarny a następnie Piotr Rzymianin. Wszystko byłoby sensowne tylko, że nie ma w prawdziwej księdze Malachiasza tych przepowiedni, one powstały według naukowców w średniowieczu. Natomiast według mojej babci o wiele, wiele później i to wtedy już w konkretnym celu.

Koniec części pierwszej

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz