Przepowiednia – żółty smok

Naonczas smok żółty budzić się pocznie a byłże wieki uśpiony mimo wielkości swojej znaczeniem się w wiekach ostatnich nie odcisnął. Strachu nie budził wśród otaczających go królestw był jak zmarznięte morze. Obudzi się on naówczas gdy przeciw czerwonym tarczom wystąpić mu przyjdzie. A dziać się to będzie gdy nadejdą rzeczy straszne poprzez chytrość i podstęp czerwonych tarcz czynionych, których siła drzemie w czeluściach piekielnych bo czarną mocą się żywią od Mor – Demona pochodzącą, co pycha ich większa niż wieczność a nienawiść do narodu z bożej miłości uczynionego granic nie ma. Czerwone znaki (tarcze ) uczynią wam….
Drugą część tej przepowiedni w oryginale przytoczę w następnym odcinku, natomiast poniżej przedstawię wytłumaczenie tejże przepowiedni dokonanej przez moją babcię.

Ta przepowiednia mówi, że Chiny (żółty smok), który długie lata czy nawet wieki pozostawał jakby w uśpieniu, zacznie się budzić i faktycznie Chiny mimo swej wielkości długi czas nie były tak bardzo mocarstwowo nastawione do świata czy swoich sąsiadów. Żółty smok ma wystąpić przeciwko czerwonym tarczom, a kto lub co oznacza czerwoną tarczę? Otóż w Starym Testamencie Słowian jest opis walki zbuntowanych aniołów przeciwko Stwórcy i siłom światła pod wodzą Lucyfera, którego zastępy nosiły czerwone tarcze zaś Archanioł Michał i jego zastępy były w błękicie.

Na podstawie starego testamentu żydowskiego i nowego testamentu mamy wierzyć, że Nasz Kochający Stwórca stworzył również piekło, niestety Stary Testament Słowiański obala ten przekaz. Jest Nasz Stwórca, który jest Bogiem miłości i światła i jest bóg ciemności zwany też naczelnym Demonem. Światło jest tylko mały krok przed nim, jak to opisuje Stary Testament Słowiański przedstawię w następnych odcinkach.

Wracając do przepowiedni, z jej przetłumaczenia wynika, że Chiny zaczną trawestować działalność banksterstwa zachodniego, wystąpią przeciw liberalizmowi światowemu – można to skonkretyzować przeciw NWO. Nie oznacza to zapewne od razu wojny, jak wynika z przepowiedni budzenie się Chin trochę potrwa. Zapewne najpierw zacznie się ekspansja ekonomiczna, nie będzie to jednak do zaakceptowania przez władający obecnie światem system finansowy. Pewne kraje i organizacje popadną w taki strach przed żółtym smokiem, że zaczną podejmować nawet sprzeczne z logiką, chaotyczne decyzje. Nie powinniśmy jednak lekceważyć tych decyzji bo one mają swój określony cel (o tym napiszę w następnym odcinku). My Słowianie nie powinniśmy też odczuwać strachu przed żółtym smokiem.

Dlaczego my Słowianie nie powinniśmy odczuwać strachu przed ekspansją Chin ponieważ jak podaje dalej przepowiednia Żółty Smok ma jakby zakodowane przez prastarych Słowian to, że nie wolno mu zniszczyć ich potomków. W czasach światła oba rasy się bardzo dobrze dogadywały między sobą, jak podaje Stary Testament Słowian najlepiej spośród innych ras zamieszkujących wtedy planety. W dodatku żółty smok może posłużyć jako bicz boży na pewne światowe organizację zamierzające podporządkować sobie świat. Przepowiednia mówi dokładnie co zrobi żółty smok nie podam tego jednak bo nie zamierzam ostrzegać kogoś kto ma zamiar zniszczyć Słowian.
W każdym my Słowianie nie mamy powodów do obaw przed żółtym smokiem. I to jest pewnik.

Jest jeszcze opis jak na jakiś czas da się smok zwieść jakiejś idei czerwonych tarcz ale potem obróci ją dla swoich potrzeb – jest to prawdopodobnie przemijająca idea komunizmu w tym kraju.

W następnym odcinku podam jak illuminati zafałszowało przepowiednię o przejściu tzw. żółtego mrowia przez Europę. Podam też przepowiednię o mającym nastąpić dla Polski okresie 4 lat potwornego ucisku, nie jest to długo ale nieprzygotowany może stracić życie. Warto więc wiedzieć jak z czymś walczyć a czego unikać.

 

 

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

2 komentarze

  • witaj,
    dzis miałam sen w kórym, powiedziano mi, ze smok został uwolniony, poniewaz człowiek niedobrym sie stał, widziałam żótłego smoka pedzącego przed siebie,pośród żółtych łąk…nic o tym wcześniej nie wiedziałam , nie interesowałam sie słowianami czy nawet legendami..Wierzę w swoim snom , więc zaczełąm poszukiwać informacji o smoku, kolorze i dlatego tu pisze. Pozdrawiam

  • WItay Moniko!

    Sam miałem sen dziś, który opowiedziałem w artykule stąd, jeśli chciałabyś rzucić okiem – i podzielić się odczuciami, bardzo chętnie wysłucham Twoich odczuć (jaki i każdej Istoty, która mogłaby się pochylić nad tym zagadnieniem…

    Powodzenia w Życiu – by był jego przebieg – dla Ciebie łaskawy

Dodaj komentarz