Ptaki na dnie morza II

Drugą część chciałabym rozpocząć z kolei od wątku, mówiącego o czasach najniebezpieczniejszych „ W KTÓRYCH WSZYSTKO BĘDZIE PRAWDĄ I ŻADNE WYKROCZENIE NIE BĘDZIE PRZESTĘPSTWEM, PRZESTĘPSTWEM ZAŚ BĘDZIE WASZE DAWNE ŻYCIE WEDŁUG STARYCH PRAW DANYCH WAM PRZEZ BOGA, CI CO NIE BĘDĄ NOWEGO PRAWA PRZESTRZEGAĆ NADADZĄ SIĘ DO PRZEPROWADZANIA NA NICH DOŚWIADCZEŃ LUB NA ROZRYWKĘ DLA WIERNYCH SYSTEMOWI.”
Między innymi jest mowa o legalizacji wszelkich zboczeń jak np. pedofilii, wieloosobowych małżeństw itd…

Ta część przepowiedni brzmi jak horror, ale ostrzega, że to się dokona gdy społeczeństwo się nie obudzi. Można sobie tylko wyobrazić, przymus życia stylem mniejszości lub tym , który np. budził w tzw. przeciętnym człowieku obrzydzenie. Karą za sprzeciw będzie użycie opornego jako królika doświadczalnego lub za przedmiot uciech zdemoralizowanego ogółu. Bardziej obeznani w temacie orientują się chyba, że więzienia FEMA są już nawet w Polsce. Jeżeli chodzi o Stany to są one wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do przeprowadzania najróżniejszych eksperymentów na człowieku. Stany mają szczególnie w eksperymentach medycznych na więźniach -wieloletnie doświadczenie.

W tym „raju” gdzie nie będzie już rzekomo ani dobra ani zła, tylko coś pośredniego, a moim zdaniem rzeczą pośrednią może być jedynie relatywizm moralny, prowadzący ludzkość do zbrodni i wynaturzeń. Tenże właśnie relatywizm moralny ma być stworzeniem odpowiednich energii dla przyjścia Antychrysta. PRZEPOWIEDNIA MÓWI, ŻE ANTYCHRYST MOŻE EGZYSTOWAĆ TYLKO W TEJ NISKIEJ ENERGII, GDY TWORZYMY ZBYT DUŻO POZYTYWNEJ ŚWIETLANEJ – JEST TO DLA NIEGO ZABÓJCZE.

Żadna z przepowiedni nie uczuliła ludzi, że mamy jako ludzkość a przede wszystkim my Słowianie ogromny wpływ na to czy pozwolimy mu zagościć na ziemi czy też nie. Wszystkie natomiast straszą jego nieuchronnym przyjściem, które wcale nie musi się zrealizować. Natomiast ta przepowiednia wyraźnie podpowiada aby tworzyć pozytywna energię i nie ulegać masońskim podszeptom w celu rozmycia naszych zasad, tych najprostszych danych nam przez Stwórcę. Drugi ważny punkt to nie łączyć się z innymi rasami, i nie dlatego, że Bóg uważa je za gorsze, ale my Słowianie mamy jedyną w swoim rodzaju energię, dziecko z takiego związku zawsze traci tę słowiańską energię na rzecz energii partnera z drugiej rasy.

Te słowa z przepowiedni nie są w żadnym wypadku rasizmem, ponieważ dziecko z owego związku może być wyjątkowo piękne i mądre w naszych ziemskich realiach, zaś jego nagroda za odpowiednie życie również „po tamtej stronie” może być naprawdę wysoka. Niestety nie posiada tejże specjalnej energii, nie odziedziczy jej po rodzicach, a jest ona niezbędna do ostatecznej rozgrywki z demonem.

Rasa Słowian – Ariów i Żydzi to dwie najstarsze rasy świata, jednak nikt nie komentuje tego, dlaczego Żydzi nie rozmywają swojego narodu innymi rasami, jedynie ułamek tej nacji wiąże się z innymi a to przeważnie dla konkretnych wcześniej zaplanowanych celów. Słowianie są wyjątkowa rasą , aczkolwiek mocno zdewaluowaną mentalnie i nie mającą pojęcia co posiadają, co gorsza nawet nie dążą do tego by sprawdzić swoje autentyczne pochodzenie.

Przepowiednia tłumaczy rasową modyfikację – przymus do mieszania ras przez masonów NWO, niektórzy naiwni sądzą, że tylko z powodu łatwiejszej możliwości manipulacji ludźmi, którzy byliby wtedy bez konkretnej tożsamości narodowej. Jest to tylko jeden z aspektów, ponieważ za pieniądze mogą ten plan zrealizować prawie z każdą rasą. Natomiast najważniejszą rzeczą jest nasza słowiańska wyjątkowa energia, jeżeli ją wyeliminują w dużym stopniu, tzw. portal dla ich wielkiego budowniczego stałby otworem – czyli witamy cię Antychryście na Ziemi.

W związku z powyższym zwróćmy uwagę z jaką zajadłością wciska się nam uchodźców, tamta strona na ich usługach posuwa się do tych, w przepowiedni wymienionych wątków jak np. mowa nienawiści. Mianowicie nienawiść powinna określać rzeczywistą nienawiść zgodnie z jej definicją. Zaś ojcu rodziny, który chce nakarmić najpierw swoje dzieci, zamiast cudze i głośno przeciw tym drugim protestuje, imputuje się właśnie tę osławioną mowę nienawiści, zarzuca egoizm, a w stosunku do chrześcijan polskich stosuje się ordynarny szantaż moralny.

Mam wrażenie, jakbym słuchała jednego wielkiego ryku, zmuszającego naród do decyzji, które mogą go zniszczyć. Raczej na podstawie tej przepowiedni jestem tego pewna, że najważniejszy cel masoński to zniszczenie naszej wyjątkowej rasy, by już nic nie przeszkodziło wielkiemu budowniczemu. Przepowiednia podkreśla iż tzw. ciemna strona mocy karmi się strachem ludzkim pochodzącym nie tylko z racji zagrożenia wojennego ale głównie „ z wnętrz pałaców poświęconych złotemu cielcowi”, a to już wiemy z poprzednich przepowiedni, że chodzi o banki. Każdy kto posiada kredyt zdaje sobie sprawę, o jak okropny lęk przyprawia go choćby cień przypuszczenia, że mógłby stracić pracę.
MAMY WIEC NASTĘPNY CEL BANKSTERSWA I KTO WIE CZY NIE NAJWAŻNIEJ SZY W OSTATECZNYM ROZRACHUNKU – „PRODUKCJĘ ENERGII STRACHU”, KTORA ZABIJA ŚWIATŁO W CZŁOWIEKU I CZYNI Z NIEGO SZCZURA , NASTAWIONEGO TYLKO NA PRZETRWANIE.
ENERGIA STRACHU TO NASTĘPNY NIEZBĘDNY WARUNEK DLA PRZYJŚCIA ANTYCHRYSTA.

Musimy bowiem zrozumieć, że tak jak człowiek pozbawiony tlenu umiera, tak i istoty duchowe jak je nazywamy, choć tak naprawdę w innym wymiarze posiadają ciało, tylko że inne niż my, nie przetrwają na ziemi, jeżeli nie stworzymy im warunków ku temu. Te istoty „żywią” się energią, świetlane energią miłości dobra i piękna zaś demoniczne strachem, okrucieństwem i najniższymi instynktami. Na ziemi tych niskich energii jest już nagromadzone bardzo wiele, tak wiele że portale zła już są uchylone, jednak zapomniana energia światła drzemiąca w Słowianach powstrzymuje istoty demoniczne. Niestety współcześni Słowianie potomkowie Abla – Arii są nieświadomi swojej misji. Przepowiednia mówi wyraźnie jakiej rasie to zawdzięczają.

Zdaję sobie sprawę, że nieobudzonemu traktowanemu jak niewolnik Słowianinowi trudno przełamać się i uwierzyć w swoją wyjątkową misję. Polecam wszystkim niedowiarkom przeanalizować, dlaczego Hitler i na czyje polecenie tak uparcie dążył do wyodrębnienia słowiańskiego, aryjskiego genu. Chciałabym podkreślić, że ostatnia data przepisywania tych przepowiedni to 1888 rok datowany przez moją praprababcię. Pierwsza i druga wojna opisana niemal z detalami, ale co najważniejsze niektóre współczesne znane ogólnie postacie pasują do sytuacji jak części układanki .W związku z tym wolę być potraktowana jak ów przysłowiowy oszołom aniżeli nie podzielić się tą przepowiednią z Wami drodzy Słowianie.

Zakończenie tej przepowiedni w następnym odcinku.

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

2 komentarze

 • Czuję się Słowianinem, ale jak mogę być pewnym czy w 100% nim jestem?
  Czy tylko badania genetyczne to mogą potwierdzić, czy jest na to inny sposób.
  Bądź co bądź to upłynęło już wiele pokoleń, ja np. sięgam maksymalnie w genealogii jakiś 400 lat i to nie wszystkie gałęzie.
  Więc tak naprawdę nie mogę mieć pewności.
  pozdrawiam.

  • Witaj Greg! Napiszemy o tym jak samemu sprawdzić,czy jest się
   Słowianinem, ale musisz poczekać. Natomiast możesz przeprowadzić
   badania genetyczne, jest to jednak trochę niebezpieczne, zważywszy
   że często za wynikami mogą stać osoby nam nieprzychylne, ale oni szukali genu słowiańskiego kierując się innymi pobudkami, jeżeli trafisz na kogoś nieodpowiedniego, to może Jedynie Ci
   traumy narobić.
   Natomiast my Słowianie zawsze uważaliśmy,że nie
   ma przypadków i jeżeli wewnętrznie odczuwasz spójność ze starym
   testamentem Słowian, to nie ma takiej opcji byś należał do innej rasy,
   później gdy już znajdziesz możliwość sprawdzenia swojego haplo-
   genu zobaczysz ,że miałam rację. Wbrew temu co się obecnie nam
   wmawia my i Rosjanie dawniej rzadko łączyliśmy się z innymi rasami

   Pozdrówka słowiańskie i zapraszamy do pozostania z nami.

   -red.

Dodaj komentarz