Żółty smok cz.2

Zacznę od słów dotyczących czerwonych tarcz (można użyć też określeń: czerwony szyld, obraz, oznakowanie itd…) w pierwszym odcinku: Czerwone tarcze uczynią wam wprzódy takież duszy umęczenie i umroczenie, że wyznania w uczynkach mieć nie będziecie. Co być mogło w oczach Stwórcy na wasze duszy opromienieniem się znaleźć, hańbą i sromotą dla was i pospólstwa się znajdzie . Dusze zacne zaś za głupców mieć będą i z głupcami zamykać ich będą. Prawda nawet śmiercią karana będzie, pomimo, że królestwa karania śmiercią się wyrzekną. Mąż i białogłowa i dziecięca ich w ohydzie zatopią, bo inne uczynią potomstwa chowanie, gdzie obrzydliwość taka to nastanie, jak im ich władca Demon z czeluści rozkaże.

A oni radość z tego mieć będą, że wielkim rzeszom dziecięci słowiańskich urodzić się nie dadzą, a bo to w oczach demona ich wyniesie. Wślizną się po cichu do dusz waszych jako wąż, którym herbem przedwiecznego demona oznaczon jest, wślizną się tak iż mężowie i białogłowy ze szlachetnych rodów słowiańskich sami im podacie na zatratę. Wyznawać ichniego cielca złotego będziecie jak głupcy, cielca tego oni hołubić będą a wam co jeno pył do zlizania ostawią, za który ziemią ojców im opłacać będziecie.

Każą by mąż z mężem obcował a białogłowa z białogłową, co najbardziej ohydne być może Trójgłowemu Stwórcy (możemy śmiało używać w Trójcy Jedynemu, dlaczego – wyjaśnię w następnym odcinku), który białogłowę i męża wzorem swoim nieskazitelnym jako początek wszechżycia dał. A to go od boga czeluści demona naznacza, któren to lubujje się we wszelkich odmianach obcowania. Nazwę temu wolność nadadzą i ta wolnością ohydną pomoże zakuć was w kajdany.
Nie ździerży tego żółty smok, choć nie zawsze uczuciami szlachetności pędzony będzie, ale on pierwszy oczy swoje przecierać pocznie i za to nagrodzon będzie, pomimo że imię moje zapomniał już dawno.

W dalszej części jest przekazane co zacznie robić żółty smok, jak wpływać na losy świata oraz jak wyrzuci poza nawias pewną rasę odpowiedzialną za wszystkie faryzejskie strategie wcielane w życie. Nie podam tego co zacznie robić smok bo nie zamierzam podawać instruktażu obrony iluminatom czy NWO (właściwie to jedno i to samo). Jak mogę przypuszczać oni mniej więcej wiedzą co się święci, a jak wiedzą to przygotowywują się na swój sposób. Naturalnie, że w tej akurat przepowiedni nie mam dokładnych danych jak w wielu innych, babcia na moich oczach spaliła notatki by mnie nie kusiły w przyszłości, jak mówiła dla mojego bezpieczeństwa. Reasumując znam dalszą część przepowiedni tylko powierzchownie ale i tego nie będę podawać.

Przypuszczam, że akurat ta część przepowiedni jest dość łatwa do zrozumienia, więc tylko skrótowo się do tego odniosę. Opisuję ona to co ja już znam z autopsji, otóż tak nas omamią swoimi liberalnymi hasłami, że będziemy się wstydzić prawdy i życia takiego jakiego Stwórca od nas oczekuje. Nastąpi takie pomieszanie pojęć dotyczące wrodzonych i danych od Stwórcy praw moralnych, że dobro będzie uważane za głupotę a zło za normalność. Znamy wymyślone przez Żydów w Polsce określenie polski, ciemny zaścianek, czy polskość to nienormalność… . W ten etykietkuje się ludzi o twardych i powszechnie uznanych zasadach moralnych, które przekazał człowiekowi nie kto inny jak Bóg Jedyne Światło. Owe zasady zdawały egzamin, były podstawą przetrwania nie tylko Słowian ale i innych ras jako wolni ludzie.

Ludzie zdrowo myślący, kochający swoją ojczyznę, preferujący związki heteroseksualne, nie uznający zabijania dzieci nienarodzonych czy eutanazji a także rozpasania moralnego są piętnowani. Duża część społeczeństwa przyjmie jednak zakłamane liberalne wzorce tak, że zacznie nawet donosić na najlepszych ludzi ze swego narodu na polecenie czerwonych tarcz. Przewodnicy narodu, którzy będą ostrzegać ludzi kończyć będą w zakładach zamkniętych dla psychicznie chorych. Wszystko co piękne i szlachetne będzie obrzydzane przy pomocy prania mózgów. Jest też powiedziane, ze nasz stwórca wzorcem uczynił mężczyznę i kobietę, którą nazwał rodziną i nadał jej odpowiedzialne zadanie między innymi wychowanie potomstwa dla światła i zdanie przez nie ziemskiego egzaminu tak by tam się kiedyś znalazło.

Wszelkiego rodzaju innej kategorii obcowania płciowe bardzo lubi demon i bardzo je preferuje. Dokonując aktów niezgodnych z przekazami Stwórcy, doprowadzamy do utraty wewnętrznego światła. Oczywiście są ludzie, którzy wcale nie chcą światła ich fascynują odmienne zachowania, oczywiście mają do tego pełne prawo, Stwórca dał całkowicie wolną wolę. Zdajmy sobie sprawę Stwórca – najpotężniejsza siła, dał nam wolną wolę, wolny wybór ale NWO. nam to odbiera. Reasumując zło będzie wywyższane a dobro najpierw wyśmiane jego kryteria odwrócone, by nas zmanipulować. Ów złoty cielec to banki, które wszystko mają w garści a lizanie złotego pyłu to kredyty, za które oddajemy rodzinną ziemię.

Prawda ma być karana śmiercią, pomimo że kara śmierci zostanie zniesiona w wielu wiodących państwach. Babcia tłumaczyła to, że np. w czasach Związku Radzieckiego, w Sowietach antysemityzm karany był śmiercią. Antysemityzmem był wtedy to nawet cień niechęci do Żyda przeważnie na podstawie donosu..Ja bym trochę ze strachem dodała, że w obecnych czasach może się to objawić wprowadzeniem do obiegu instytucji „seryjnego samobójcy”, dla mało liberalnych a mocno patriotycznych jednostek.

Wracając do żółtego smoka – na początku on pozazdrości banksterom i później będzie ich naśladował, ale w pewnym momencie zobaczy zagrożenie z ich strony dla siebie i dla świata. Zacznie się więc z nimi rozprawiać a Stwórca chociaż wie, że smok dawno zapomniał Jego imię ale ceni inne wartości żółtego smoka i nagrodzi go za nie. W dalszej części jest też uzasadnienie ogromnej liczebności żółtego smoka. Zapewniam nadal że to nie stanowi zagrożenia dla Słowian ani polskich ani rosyjskich, które miewały co prawda starcia ze smokiem ale tym razem tak nie będzie.

Na koniec jeszcze dodam, że te wszystkie metody będą wprowadzane przez NWO przez dłuższy czas i tak sprytnie opętają ludzi, że oni tego nie zauważą. Tak więc będą mieli
ułatwione zadanie ponieważ wejdą w rozregulowane społeczeństwa.

W następnym odcinku sfałszowane przepowiednie o straszeniu przejściem żółtego mrowia przez Europę o tym jak rzekomo Chiny mają dźgnąć nożem w plecy Rosję.

 

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

11 komentarzy

 • Czerwona tarcza=roth(es)+ schild= Rothschild -od tego wzięli nazwisko, od czerwonego szyldu ich sklepu w Niemczech (członkowie tego rodu,to masoni,illuminaci, niszczyciele orządku świata, zajadli wrogowie Słowian, Polaków,porządku moralnego i zasad; NWO-samo zło).

  • Kochana Elisabeth gdyby czerwone tarcze czy czerwony szyld pochodził rzeczywiście od nazwy sklepu nie było by to nic strasznego, ale niestety geneza czerwonych tarcz jest stara jak Szatan, który to dał te odznaki demona zbuntowanym aniołom pod wodzą Lucyfera o czym pisałam w jednej części STS to powinno dawać ludziom do myślenia.pozdrawiam ciepło.
   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

   • Witam.
    Nie chodziło mi o to tylko,że czerwona tarcza-czyli czerwony szyld jest związany z nazwą sklepu.
    Chodzi wręcz o cios dużo bardziej niebezpiecznego,a mianowicie o masoński, czyli satanistyczny ród Czerwonych Tarcz, czy Roth+Schildów=Rothshildów, którzy to rządzą od wieków masonerią, czyli iluminatami=satanistami. To oni trzęsą światem, wywołuja wojny, krachy na giełdzie, rewolucje, doprowadzają banki oraz całe kraje do bankructwa. Wywołując wojny opłacając zawsze 2 strony konfliktu-np. krwawy Majdan w Kijowie.
    To oni-ten satanistyczny ród bankierski stoją za sprytnym przejęciem Anglii po bitwie angielsko-francuskiej pod Waterloo (mając swoich szpiegów na polu walki Rothschild skłamał,że Anglia przegrała z Napoleonem i zaczęli podstepnie sprzedawać wszystkie akcje,aby niejako potwierdzic te “wiadomości”. Ceny akcji spadły do zera i wtedy Rothschildowie wszystkie akcje wykupili stając sie w ten sposób ich właścicielami. Naturalnie gdy prawda wyszła na jaw było zbyt późno na reakcje, a wtedy wszystkie akcje poszybowały w górę i tak oto Anglia wpadła w ich łapy. Całe London City,to przecież ich prywatny folwark. Mają wiele posiadłości i pałaców i w Anglii i we Francji i w wielu krajach. Francje przejęli po rewolucji francuskiej, a Rosje po rewolucji bolszewickiej, Ukrainę po krwawym Majdanie w Kijowie (uprzednio przygotowanym i opłaconym). Amerykańska wojna Północ-Południe,to tez ich sprawka. Potworny okres niewolnictwa,a więc śmierć setek tysięcy ludzi przywożonych z Afryki i ich życie w urągających człowieczeństwu warunkach, to tez ich dzieło, bo przeciez był to znakomity biznes, a gdzie jest biznes,to wiadomo kto za tym stoi.
    Zniszczyli Syrię i mordują jej obywateli,bo koniecznie chcą się dostać do syryjskich złóż ropy i gazu.
    Opluwaja Putina,bo ten nie pozwala im sie do tych złóż dostać.
    Można więc powiedzieć,ze całe zło tego świata,to sprawka tych dzieci diabła spod znaku Czerwonej Tarczy, czyli masońskiego rodu Rothschildów. Naturalnie nie jest to jedyny ród zydowsko-masoński,ale oni zawsze przewodnicza całemu złu.
    Stan wojenny, sprzedanie Polski przy Okrągłym Stole i następnie zniszczenie naszego przemysłu, okradanie Polski-o dzis dzień,to też sprawka zydo-masonerii.
    Obecnie nacja ta robi sobie miejsce w Polsce i na Ukrainie. Kilka milionów Polaków wysłali za chlebem za granicę, teraz ok. 3 mln dostało obywatelstwo rosyjskie, ok. 2 mln jest w Polsce,bo chcą utworzyć Judeopolonie-co powszechnie wiadomo oraz Międzymorze. I w tym celu pozbywaja sie rodowitych obywateli i z Polski i z Ukrainy. A teraz zaczynaja robić zamieszanie na węgierskim Zakarpaciu.
    Wojna w Jugosławii,to tez ich sprawka-bo Serbia leży na ropie. Nie mowiąc juz o II wojnie świat. podczas której wymordowano ok. 30 milionów Słowian-bo o to głównie toczyła sie gra, poza chęcia utworzenia Izraela-stąd ten krzyk o 6 mln. zydowskich ofiar-co nie jest prawdą.
    Wszystkie wojny ostatnich lat toczą się rope i gaz (bo innych prawie nie ma), oczywiście nieoficjalnie,bo oficjalnie,to zawsze USA wkracza, by bronic demokracji,ale z tyłu od stuleci stoi zawsze zydowska masoneria i zydowscy bankierzy, na czele której stoja zawsze tzw. Czerwone Tarcze-czyli Rothschildowie. Tak samo jak za zamordowaniem Kadafiego,który chciał sie uwolnic od dolara i utworzyć Unię Afrykańska z osobna wspólną walutą. A to było “im” nie na rękę.
    Pozdrawiam.

    • Kochana Elisabeth Twój komentarz jest tak trafny i wyczerpujący , że ktoś z nas skrupulatniej by tego nie opisał, całkowicie zgadzamy się z tym co napisałaś bo to prawda stuprocentowa. Natomiast przeciętni Polacy mają oczy na te tematy zamknięte, zresztą nie tylko Polacy. Na całym świecie ludzie głoszący prawdę są określani przez Zydów mianem oszołomów albo antysemitów a najbardziej irytuje fakt,że ta niewielka liczebnie nacja trzyma świat za przysłowiowy „pysk” a większość z uśmiechem na ustach pozwala robić z siebie idiotów. Zyczymy Ci pięknych wiosennych dni.

     Redakcja

 • Uderzyłem swoją Mamę w ramię, i sprawiłem, że się zatorzyła, ze względu na wymianę poglądów o Łukaszence, niestety jest bardzo zawiedziona i się nie dziwię… powiedziałem o emocjach które sięzwalcza i przez to one narastają, politycy to zawsze wykorzystują. Myślę, że mi wybaczy

  Nie mogę pisać nic na kontakt napiszcie TUTAJ proszę adres dokładny na który mogę napisać maila, bo nie rozumiem tego adresu który jest podany pod kontaktem

  Co mogę zrobić dla mojej mamy i mojej narzeczonej, kłócimy się, dziś pierwszy chyba raz dotrzymała obietnicy jak jesteśmy pokłóceni i zadzwoniłą zgodnie z obietnicą

  wojmirgryfic48@onet.pl to moje dane kontaktowe, proszę odbierzcie,

  Czym jest rezonans schumanna? dlaczego czas przyśpiesza? A raczej dlaczego mam wrażenie że całe dni uciekają gdy niewiele zdążę zrobić?

  Co powinienem zrobić? NApisane jest tutaj że jeśli ktoś się kłóci, to nie może być bliźniaczym płomieniem… Wtedy okazałoby się, że mama, którą cały czas zaniedbywałem miala rację w stosunku do Ani.. Anny, mojej narzeczonej. (no tak… Hannah… żydowskie imię… :O) a ja jej nie słuchałem. Co mogę zrobić w stosunku do mamy, która zawsze modli się do swojego anioła stróża, ale tylko prosząc i dziękując za to co dla niej zrobił, czy mogę jak mówiłaś Wiedźmo – medytować, jak mówiłaś, zwiększyć swoją energię, przywołać dobre energie i zwrócić się w modlitwie do swojego anioła, by skontaktował się z Aniołem Stróżem mojej mamy?

  okadzę dom i imejsce białą szałwią i zrobię to, tylko – powiedzcie mi, czy jedzenie miesa źle wpływa na energie, skoro Ariowie na swoich światach brzydzą się tym? czy chodzi o krzywdzenie zwierząt?

  Od jakiegoś czasu ze względu na to że mało jem boli mnie brzuch, czy powinienem był więcej jeść?

  Proszę odpowiedzcie, aha, od czterech lat nie biorę leków na schizofrenię, i nic mi nie jest, z przerwami, raz się zdarzyło że mnie umieścili w szpitalu w listopadzie 2018, “bo za dużo i za szybko mówię”, czy osobom takim jak ja leki szkodzą? Dodam, że kiedyś w wieku zdaje się 12 lat uderzyłem się w głowę, przez co długi czas nie mogłem marzyć… Czy to ma z tym coś wspólnego? Trafiłem do szpitala takiego pierwszy raz gdy zwróciłem się za pomocą chyba eoterycznych Kart Arnielskich… nie wiem jakie ich jest tak naprawdę źródlo – , ale – chcę wiedzieć prawdę… PRoszę pomóżcfie.. zaczynam się bać… tego co się dzieje, czujęsięjakby energie były złe i na to na mnie wpływa

  Odpiszcie ZA ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ!

  • Kochany Voymirze, mamy taki zwyczaj, że na komentarze odpowiadamy gdy wrzucamy artykuł, jednakże Twój wpis pod artyk. jest tak dramatyczny, że nie mogę pozostać obojętna dlatego odpowiadam Ci teraz, na inne Twoje komentarze później jak wrzucony będzie mój artykuł. Przypuszczałam, że możesz być schizofrenikiem, moja Babcia nie nazywała tego chorobą tylko mękami duszy oplecionej różnymi negatywnymi energiami, które pozostają do siebie w opozycji, w związku z tym dusza nie jest kompatybilna z ciałem, bo ciało nie jest w stanie przetwarzać tego wszystkiego. Może być też odwrotna sytuacja, że to ciało winne bo mając uszkodzony mechanicznie mózg, nie jesteśmy w stanie odbierać normalnie impulsów z otoczenia jak i impulsów duszy, chodzi o to, że nie jesteśmy w stanie ich sortować, wtedy sytuacja jest podobna ale w tym przypadku należy leczyć ciało. Ja już o tym pisałam przed czterema laty chyba. Najgorsze jest jednak to, że leki konwencjonalne raczej nie wyleczą nas z tego, dla tego za radą Adriana mogę powtórzyć to samo- zioła min. konopie.
   Najpierw jednak zbadaj mózg czy masz jakieś uszkodzenia,chociaż mogą one być niewidoczne, moja rada bazuje na tym, że w dzieciństwie uderzyłeś się w głowę jak piszesz, czyli może to również wpływać na Twój obecny stan. Jeżeli badania nic nie wykażą to musisz koniecznie doprowadzić do uspokojenia swojego wnętrza. A więc punkt pierwszy- uspokojenie emocji niestety na razie za pomocą leków, później sukcesywnie przechodź na zioła konopne. Punkt drugi odpowiednia dieta ponieważ mózg musi mieć wystarczająco ilość tłuszczu, inaczej choruje (nie znaczy to ,że masz tłusto jeść) musisz znaleźć odpowiednią dietę spróbuj na forum pana dra. Jaśkowskiego lub pana Zięby, ewentualnie dra Marka Skoczylasa. Ja z kolei na Twój mail też Ci wyśle jakieś przepisy, bo spróbuję popytać znajomych zielarek.
   Pamiętaj musisz uspokoić emocje bo jesteś już bliski „popłynięcia”, wiesz na pewno o co mi chodzi, jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem jak wszyscy schizofrenicy. A więc jeżeli nie uda Ci się inaczej „wyspokoić” np. za pomocą medytacji, ale ja nie sądzę abyś w tym stanie zaczął medytować, to musisz zrobić to o czym wyżej piszę. Kochany Voymirze ja nie jestem wiedźmą, gdybym była to bym Ci pomogła ale niestety nie mam takich mocy, mogę Ci jedynie wysyłać dobre energie ale w tym stanie czuję Twoją wewnętrzną kotłowaninę i lęki, więc niewiele Ci to pomoże.
   Jak najbardziej możesz prosić swojego Anioła Stróża aby kontaktował się z Aniołem Stróżem Twojej Mamy, to pozwoli Wam się lepiej porozumiewać.
   Kochany Voymirze na ten mail który podałam kontaktuje się mnóstwo osób, więc i Ty możesz tylko trzeba czekać długo na odpowiedź, ale ja Ci spróbuję na ten Twój mail wysłać nazwy ziół i dietę.
   Jezeli chodzi o Twoją dziewczynę to musisz zrozumieć, że życie ze schizofrenikiem jest może ciekawe ale trudne, moja kuzynka była w takim związku siedem lat i się niestety poddała.
   Jeżeli chodzi o inne Twoje pytania to o rezonansie Szumana jest sporo na internecie ale ja przedstawię i mój punkt widzenia bazujący oczywiście na STSie, może znajdziesz coś dla siebie. Natomiast czas oczywiście przyśpiesza, wedle przepowiedni ma tak być przed przyjściem Bestii, po to aby ludziom szybciej przebiegł czas ucisku.
   A więc Voymirze na koniec jeszcze raz koniecznie wyciszenie emocji obojętnie w jaki sposób uzyskane czy metodami konwencjonalnymi czy innymi, to jest pierwszy punkt wyjścia. Pamiętaj też o najważniejszym: moc jest w nas, ostatnio naukowcy potwierdzili, że mamy moc zmieniania nawet naszego DNA przy pomocy drzemiących w nas sił. Serdecznie Ciebie pozdrawiam i przesyłam Ci ile mogę tej energii spokoju.

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   (Admin): Voymir usunąłem numer który zostawiłeś, lepiej takich danych nie zostawiać w publicznie wiszącym komentarzu – ludzie są różni.
   Pozdrawiam

   • Pytanie do Admina, dziękuję za usunięcie numeru, być może było to nieroztropne z mojej strony. Ale pytanie mam następujące – dlaczego poza powyższą prośbą nie mam żadnych wiadomości, które pisałem w swoich wpisach? W zakładce “Wiadomości” nie ma żadnych archiwalnych moich wpisów, zauważyłem to przedwczoraj.

    Damianowi dziękuję zaś za przypomnienie mi mniej więcej tego zagadnienia, bo tak jest w rzeczy samej, rzadko bowiem kiedy mogłem się kochać ze swoją żeńczynią przez moje dzieje relacji z nią, dość burzliwe, ciągłe przychodzeni i odchodzenie sprawiało, że nie miałem jak się nauczyć tej sztuki przez długi czas. Z moich doświadczeń tak jest w istocie, ale wiem to raczej dość, łopatologicznie, jeśli chcesz to napisz mi na powyższy adres Damianie, chętnie Tobie objaśnię, choć to tylko moje doświadczenia, dopiero w kwietniu br. powoli zacząłem “kumać” te sprawy… Dopiero w wieku 27 lat zacząłem spółżyć – właśnie z moją ukochaną… Niestety do samego kwietnia – nie rozumiałem natury tego co zachodzić powinno między dwojgu kochającymi się ludźmi.

   • Bardzo długo widać trwał czas gdy nie podziękowałem jak należy Wiedźmiej Wnuczce- dziękuję Ci kochana Sławiańska Siostro myślę, że dotarła do mnie waga tego co się dzieje, jak na razie sobie radzę z moją głową, muszę rzeczywiście odżywić mózg jak należy. Dziś jest nów, zaczynam na poważnie medytacje. Niestety, wiele spraw mnie od tego odwodziło, ostatecznie jest względny spokój. Choć mamy już połowę roku 2021. Myślę, że zacznie się coś co wreszcie pozwoli mi złapać wiatr w ogon. Wiele spraw na raz poruszyłem. lecz zabieram się za to w końcu. Zamierzam zdać ten egzamin – i sprawić, dopilnować by i moi bliscy go zdali. Dziś i długi czas przedtem miało miejsce ciekawe zjawisko. Zacząłem się modlić, co czuję – że powoduje to mój wewnętrzny spokój. Mam nadziej Wiedźmia Wnuczko – że jesteś w dobrym zdrowiu, bezpieczeństwie i szczęśliwa… Dziękuję Tobie także za ostatni wpis. Te słowa gdy je wymawiam sprowadzają na mnie niesamowity spokój. ^^

    • Kochany Voymirze nie oczekuję podziękowań, natomiast ja dziękuję Ci za życzenia zdrowia i bezpieczeństwa i z otwartym sercem je przyjmuję. Oczywiście jeżeli chodzi o moje osobiste sprawy sama je kreuje i nie narzekam, oczywiście jesteśmy w ziemskich energiach więc na razie raju się nie da wykreować, ale mamy wiele innych radosnych możliwości, których Tobie życzę, a więc odwzajemniam Twoje dobre życzenia i dodaję dobrą sławjańską energię dla Duszy.

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Przyjacielu zbastuj trochę dla własnego zdrowia.
  Zaufaj Bogu.
  Niektórzy siedzą w tym od lat i nie zwariowali a Twój dysonans zdaje się Ciebie przerastać.
  Tylko spokój ducha i pozytywne energie mogą pomagać osiągać dobre cele w życiu.
  Jestem młody (28) i stosunkowo nie dawno to pojąłęm.
  a zamiast leków polecam wyroby konopne jak chcesz coś sprawdzonego to napisz na priv.
  Z Bogiem!

Dodaj komentarz