Agnieszka Fatyga nie żyje

Dnia 30 października zmarła aktorka Agnieszka Fatyga w wieku 62 lat, matka Michaliny Olszańskiej także aktorki i żona Wojciecha Olszańskiego zwanego swego czasu trybunem ulicznym, który obecnie stał się bezkompromisowym głosem wielu budzących się Sławjan.

Pani Agnieszka była wszechstronnie utalentowaną osobą aktorką, wokalistką, poetką sama także komponowała, niestety chyba jak bardzo wielu innych prawdziwie polskich artystów spychana przez „system” na obrzeża „świata artystycznego”. Naszym zdaniem Wielka Niedoceniona Artystka, nie wykorzystano należycie Jej wielu talentów. Agnieszka Fatyga z kolei nie przyjmowała oczywiście wszystkich propozycji, jak czyni to wielu artystów aby być wyłącznie na topie, Agnieszka ceniła siebie i swój talent artystyczny

Nie znając kogoś osobiście można tylko powtarzać to co piszą ci, którzy z taką osobą mieli kontakt zawodowy albo przyjacielsko-towarzyski .

Po obejrzeniu paru spektakli z udziałem Pani Agnieszki nietrudno nie zauważyć jak piękna, mądra i niezwykle wrażliwa była ta istota. Posiadała pewien niezwykły i naprawdę rzadko spotykany rodzaj charyzmy.

Z Panem Wojtkiem Olszańskim wytrwali w związku przez 37 lat, co jest ewenementem w świecie artystycznym.

Najlepiej będzie jak ostatnie wspomnienie o tej wyjątkowej kobiecie będzie przytoczone słowami Pana Wojtka, męża Pani Agnieszki, On przecież znał Ją najlepiej i w dzień Jej śmierci na kanale Ja Osa płacząc tak mówił o swojej żonie: moja żona była niezłomnym człowiekiem, nigdy się nikomu nie sprzedała, nikomu nic nie obiecywała. Poniosła za to wiele razów i nagonek. Była w życiu najlepszym co mi się przytrafiło, miała do mnie wielką cierpliwość.

Kochała ludzi, aczkolwiek ci co ją znali, wiedzą że była wielką samotnicą, ale bardzo empatyczną i dobrą. Może dlatego była wielką samotnicą, bo oddawała ludziom swoją energię – piękne to słowa i są najlepszym epitafium.

Wiemy, że Pan Wojtek to twardy człowiek ale nikt nigdy nie jest dość twardy, aby poradzić sobie z tragedią i pustką po odejściu osoby, którą się całym sercem kochało, więc przesyłajmy Sławjanie Panu Wojtkowi i Jego córce nie tylko słowa wsparcia ale i energie wsparcia.

Pani Agnieszka cichutko odchyliła zasłonę i odeszła ale wszyscy, którzy Ją kochali spotkają się z Nią po drugiej stronie.

Nasz Bóg Światła i Miłości już przyjął Agnieszkę!

 

Panu Wojtkowi i Jego córce głęboko współczujemy oraz życzymy siły po odejściu najbliższej im osoby i wierzymy, że tę siłę w sobie mają.

 

My Słowianie”

4 komentarze

 • Wojciecha Olszańskiego vel Aleksander Jabłonowski?

  Ten mąciciel
  https://321my.wordpress.com/wo/
  Czy mowa o jakimś innym, który rzeczywiście jest z jasnej strony mocy?

  • Damianie, praktycznie to jestesmy już przyzwyczajeni, że prawdziwego Sławjanina, który nie siedzi tylko za monitorkiem ale walczy z całych sił, nazywa się mącicielem. Na szczęście jest w dobrym towarzystwie bo tak nazywano onegdaj śp. pana Leppera, śp. pana Zagórnego który wysypał na tory zatrute zboże z zachodu i dalszych bohaterów z książki pana Witolda Hake o zamordowanych patriotach od czasu okrągłego stołu, ci wszyscy mieli nadaną przez polskojęzycznych ksywkę mąciciel.
   A ci wymienieni w linku już dawno przeszli na współpracę z pisem, dla nas prawdziwych Sławjan oni już nie istnieją więc szkoda tu komentarza. A co więcej należy tu powtórzyć słowa carycy katarzyny drugiej „najbardziej nienawidzę Polaków za to, że stawiają pomniki swoim wrogom i zdrajcom”
   Jak do tej pory każde słowo pana Wojtka zgadza się z naszymi przekonaniami, jeżeli coś zmieni to i my zmienimy stosunek do Niego, ale na to się nie zanosi.
   W tej chwili to czysta bezinteresowna sławjańska energia, jedyna wśród prawicowych youtuberów i człowiek , który jak śp. Adek Kudliński nie robi nic dla pieniędzy czy kariery.
   Stracił bardzo wiele, przede wszystkim swoją egzystencję – nikt go w Polsce nie zatrudni a brakuje mu parę lat do emerytury, wystawił swoją osobę na wyzwiska, brutalne i szydercze wyśmiewanie ale przede wszystkim utracił osobę, którą kochał najbardziej w świecie – swoją żonę Agnieszkę, masoneria wie gdzie ugodzić….
   Kocham takich ludzi przede wszystkim za czystość intencji.
   Pozdrawiam ciepło.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczony, ponieważ “śledztwo” z powyższego linku przeprowadziłem sam, więc na własnej skórze przekonałem się, że Wojciech Olszański to mąciciel. Ja energii nie czuję, ale wiem, że pogarda i nienawiść pochodzą z mroku, a w zasadzie nie widzę innych emocji u pana Olszańskiego. Jednak oczywiście zarzutem nr 1 jest jego oszustwo w sprawie, którą opisałem pod linkiem.

    Pozdrawiam,
    Damian

    • Damianie witaj, po pierwsze ja nie znam ludzi o których piszesz, krótko raz chyba w towarzystwie pana Wojtka widziałam pana Bardońskiego, nie odniosłam wrażenia aby był to człowiek z charyzmą, ale proszę niech działa i też wyjdzie na ulicę obnażając wszystkie przekręty ży – mian, nawet nie życzę mu aby stracił przez to najbliższą osobę, ale niech spróbuje wyjść ze strefy komfortu, na pewno będzie doceniony. Po drugie u Sławjan nie ma czegoś takiego jak przynależność nazw czy jakichś właściwych tylko dla danych podmiotów określeń, tak by już żaden inny Sławjanin nie mógł tego użyć, patenty na wszelkie nazwy wymyślili żydzi. Naszego My Słowianie może użyć każdy kto tylko chce, byle by tylko nie działał na szkode Sławjan, w dodatku kłótnie o jakieś bzdury typu nazwa to dla mnie małostkowość.
     Następnie nienawiść do „obcych” w ciałach ludzi jest całkowicie uzasadniona, STS nie każe nam kochać plemienia żmijowego. W dodatku walka toczy się nie o nasze ciała ale o nasze dusze, gdyby ludzie tak naprawdę zrozumieli co nam przygotowują,to nie taką „nienawiścią”jak gra emocji pana Wojtka rzuciliby się na żmijowców i ich najemników, ale nie rozumieją, więc szkoda strzępić języka.
     Nie widzę aby Pan Wojtek mącił jest to prawdziwy Sławjanin z krwi i kości i dopóki się nie zmieni nie cofniemy mu swojego poparcia.
     Do tej pory nigdy nie pomyliliśmy się co do żadnego polityka czy youtubera, i nie jest to buta tylko fakt.
     Rozeznawania po energiach można się nauczyć, nikt Cię już nie jest w stanie potem oszukać jeżeli posiadłeś tę umiejętność.
     I jeszcze jedno staramy się nie używać na naszej stronie nazwisk agentów, szczególnie jeżeli są nadal czynnymi w swojej profesji jak pan żebrowski. Ale aby nie babrać się w tych negatywnych energiach, kończę temat agentury.
     Zaś jeżeli chodzi o ludzi działających oddolnie to gdzie tu widzisz, żeby pan Olszański coś rozbijał. Jeżeli jakaś grupa chce działać to chyba nie musi mieć błogosławieństwa pana Wojtka, niech sobie działa. Być może pan Olszański jest w gorącej wodzie kąpany ale ma taki charakter i nikogo nie udaje, a Jego serce jest po właściwej stronie. Jak mówi poeta „po wierzchu tylko czerep rubaszny a co najpiękniejsze kryje w środku”. To my sarmaci prostoduszni często dosadni, piękne powierzchowne i wycyzelowane słowa a za nimi czający się fałsz, to domena ży-mian.
     Prawdziwi mąciciele to np. media narodowe sommera i brauna ale tego się już nie zauważa, no cóż… mogę pogratulować wszystkim przenikliwości.
     Tutaj się nie zgodzimy, tak jak swego czasu zarzucano nam, że broniliśmy Adka…. i dopiero jak został usunięty przez system to te osoby zrozumiały, że był jednak zagrożeniem dla okupanta… i to poważnym.
     Jeżeli pan Wojtek zmieni obraną drogę to bądź pewien „pierwsi rzucimy kamieniem” ale na razie nie widzę aby się na to zanosiło.
     Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Tobie i Twojej Rodzince ciepłych i rodzinnych Świąt Narodzenia Syna Boga. Ciepło i po sławjańsku Cię pozdrawiam

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz