Chiny w Serbii ? I na Wyspach Salomona.

Tematy:

              Chiny -petro juan kontra dolar’

              Słudzy ukrainy- polacy

              Rosja

              Farsa 9 Maja

Zaczynam mój przegląd najnowszych wiadomości akurat od tej tytułowej,- Chińczycy ustawili w Serbii nowoczesne rakiety ze swoimi znakami rozpoznawczymi. Oczywiście nasze media milczą jak zaklęte na ten temat, rozpisują się jedynie chętnie o niezwykłych sukcesach „załęskiego”.

 Nie będę przypominać może najnowszej historii Serbii ale jest to kraj, który ucierpiał od usraela jak żaden inny w czasach powojennych. A więc cofając się do ok. dwudziestu lat wstecz: bombardowania, znęcanie się nad ludnością cywilną( o czym pisałam skrótowo, w którymś z moich dawniejszych artykułów). Nie należy zapominać a wręcz przypominać ameryce o zezwierzęcenia jakich dokonywali jej żołdacy za milczącą zgodą polityków, jedną z wielu tortur, było np. nadziewanie małych dziewczynek na kolby karabinów… W końcu wyrwali Serbii jej serce czyli Kosowo. I zapewne dlatego Serbowie pamiętając „dobrodziejstwa demokracji usraelskiej” im świadczone, wylegli masowo na ulice w proteście gdy ich rząd poparł sankcje wobec Rosji. Aczkolwiek to poparcie rządu Wujcicia dla sankcji, było nieco jakby pro-forma, ponieważ od lat, czyli od momentu, w którym większość krajów gremialnie wstępowało do ue, Serbia wyraźnie odmówiła i swoje sympatie skierowała w kierunku Rosji a także Chin, które powoli acz sukcesywnie rozstawiały na jej terenie  swoje „zabawki”. Kraj ten mimo niezbyt imponującej wielkości ma ogromne znaczenie strategiczne dla Chin, a co za tym idzie i dla Rosji. Reasumując jest to jedyna,  czysta enklawa sławjańska w masońskiej europie, rzekła bym jedyne społeczeństwo świadome swojego pochodzenia.

Mieszkańcy tego sławjańskiego kraiku są godni podziwu w dodatku są żywymi świadkami epoki „amerykańskiego porządku demokratycznego”, wówczas zaprowadzanego w ich ojczyźnie. Zapewne postawienie chińskich rakiet ma na celu jedynie pogrożenie palcem usraelowi i zachodowi.

Serbowie pomimo że są w bardzo niekomfortowej sytuacji geopolitycznej postawili jednak na mocarstwa wschodnie.

Chiny na Wyspach nomen, omen -Salomona, pojawiły się w momencie gdy australia oficjalnie zaczęła wspierać militarnie ukrainę, jak czynią to stany i unia.

Pekin podpisał akt z władzami Wysp Salomona ale nie ujawniono jego treści do publicznej wiadomości. Oficjalnie władze Chin oświadczyły, że nie będą tam stacjonowały ich wojska. W co raczej jest trudno uwierzyć, ponieważ Chiny tajnego traktatu nie podpisały ot tak „sobie i muzom”. Wyspy Salomona są wyjątkowo strategicznym punktem, dla Chin, które w ostatnim czasie poszerzają swoje strefy wpływów na Pacyfiku. Po tym akcie władze australii i stanów podniosły larum, premier australii oficjalnie proponuje przeznaczyć ponad trzysta milionów dolarów aby nie pozwolić Chinom przechwycić i innych strategicznych punktów na Pacyfiku. Władze australijskie twierdzą, że podpisanie umowy przez Chiny z Wyspami Salomona to ingerowanie w politykę, zapewne w politykę nato. Aczkolwiek jak się się jest półtora miliardowym mocarstwem i jeszcze w dodatku z oszałamiającym tempem rozwoju, to upadający szeryf światowy jak usrael   nie jest mu w stanie dyktować warunków.

Wydaje się zabawne jak dziennikarze nie mający pojęcia o o polityce Chin zaczęli przekazywać informację jakoby Chiny odwróciły się od Rosji. Prawdopodobnie jest to jeden z elementów propagandy antyrosyjskiej, ponieważ nawet najbardziej nieogarnięty dziennikarzyna powinien wiedzieć, że toczy się tutaj walka o petrodolar, a właściwie o zastąpienie petrodolara petrojuanem. Więc nie należy sądzić, że Chiny mają ochotę strzelać sobie w kolano i popierać swojego konkurenta i wroga, którym są pretendujące do właściciela świata- stany.

Chiny wręcz przygotowują rożne strategiczne posunięcia skierowane przeciw stanom i zachodowi, między innymi w tym kraju wyszedł nakaz utylizacji wszelkich zachodnich  komputerów, procesorów, czy programów obsługujących szeroko pojęty sektor rządowy. Od tego momentu Chiny wprowadzają swój własny profil informatyczny, co ma być znakiem dla usraela, że szpiegowanie w tym kraju jeżeli chodzi o materiały rządowe będzie już teraz absolutnie  nierealne.

Z najnowszych wiadomości, nie tyle najnowszych co  najważniejszych to te, że Rosja postanowiła jednak odciąć dostęp do Morza Czarnego ukrainie, a konkretnie może  nie być w związku z tym jebiańskiej niezozolimy. Istnieje jednakże możliwość, że sytuacja może ulec zmianie i powstanie ukropolin wraz jebiańską, to będzie zależało od siły Rosji, która przeciwstawi się mniej lub bardziej zdecydowanie nwo ży-mskiemu.

W każdym razie według najnowszych doniesień, dotychczas oficjalnie nie biorący udziału w dostawach broni na ukrę- izrael, zaczyna wysyłać ciężką broń , czyli jest to jawne wystąpienie przeciw Rosji. Nieoficjalnie, ze strony izraela walczy w azowskich batalionach bardzo wiele wojskowych z izraela.

Prezydent Putin przeprosił izraelców za słowa Pana Ławrowa, który scharakteryzował żydów bardzo negatywnie, i te zarzuty nie odbiegają od tego co sądzi większość światowej społeczności o tym narodzie, niemniej prosty człowiek nie odważy się na takie wypowiedzi publicznie, ponieważ grozi mu zazwyczaj kara śmierci lub w najlepszym wypadku więzienie. Aczkolwiek z przeprosin  Pana Prezydenta niewiele wyniknęło, bo izraelcy i tak zdecydowali się poprzeć zbrojnie ukr. Przywódcy państw powinni się nauczyć, że pewnych nacji nie należy przepraszać, bo uznają to za słabość. Niemniej Pani Maria Sacharowa rzecznik rosyjskiego MSZ, poparła słowa Pana Ławrowa, tym samym ogólne stanowisko rządu rosyjskiego   nie wypadło zbyt trywialnie.

Jeżeli chodzi o wojnę na ukrze to nie zakończy się ona zbyt szybko, ponieważ usra przekazuje następne osiemset milionów dolarów a przyszłościowo chce na bratnią pomoc dla ukrainy, wydatkować czterdzieści miliardów dolarów.
Praktycznie więc usrael kupi sobie kraj naszych umiłowanych braci w banderze. Jednym z ciekawszych doniesień z frontu ukraińskiego jest to, że w ostatnich dniach ukraińcy zmobilizowali ok. piętnastu tysięcy mężczyzn, niezależnie od wieku i ponoć także stanu zdrowia.

Należałoby przy tej okazji pocieszyć braci ukrów, że niezbyt długo będą sami borykać się z wojną, ponieważ ich sługa polaczek wkrotce będzie za nich krew przelewał.

Ichni ziomal, ukrainiec w rządzie polskojęzycznym,  niejaki łukasz jasina, jasno i wyraźnie oświadczył, że Polacy są sługami narodu ukraińskiego. Gdyby te słowa wyszły z ust prywatnej osoby, nie byłoby to aż takie skandaliczne ale wypowiedziała je osoba publiczna. No niestety widzimy mamy rząd ukraińsko -żymskojęzyczny, skoro na to pozwoliliśmy, to niestety niedługo naród polski będzie zbierał tego owoce. Wszystkie ukrowskie schetyny, sasiny, gowiny , jasiny itd..z ogromną satysfakcją drwią z Polaków i spychają ich w niebyt.

A efekty są już blisko, bo jak wiemy od 2023 roku wchodzi  obowiązek powszechnej mobilizacji mężczyzn i kobiet od lat 18 do lat 60-ciu. Wszystkie panie za wyjątkiem tych w ciąży i wychowujących dzieci do pół roku, będą zobowiązane iść w tzw. kamasze. Dla dzieci nieletnich pod nieobecność rodziców będą przygotowane tzw. zmasowane przedszkola i żłobki. Jak coś jest zmasowane,  to dla mnie pachnie obozem, no ale skoro nikt nie protestuje przeciwko aż takiej bezkarnościowej ustawie to uważam, że jak najbardziej należy na tę wojnę nasz naród wysłać. Czyli miał rację Pan Wojtek Olszański kiedy przed około 5 laty  temu powiedział, że „AMERYKANIE  BĘDĄ WALCZYĆ   Z  ROSJĄ  DO  OSTATNIEGO  POLAKA”, jest ci on doskonałym prorokiem. Zapewne min. za te słowa siedzi w więzieniu, dlatego nie zachęcam przynajmniej naszych czytelników do poświęcania się za nieobudzonych. My i tak przetrwamy chociaż jest nas niewielu, i nie warto aby ta niewielka ale wartościowa część narodu czyniła z siebie ofiarę.

Przyjrzyjmy się co pozwolono zrobić ze Święta 9 Maja w polin. Nazwałabym to nie obchodami ale odchodami, po pierwsze oblanie farbą Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej przez  potomkinię tych co kwiatami witali wojska hitlerowskie na terenie ukrainy. Cokolwiek można by zarzucić Rosjanom to ci kwiatami nie witali u siebie niemców w czasie drugiej wojny światowej, nie mieli formacji ss-galizien, i nie mordowali polskich powstańczych dzieci w czasie powstania warszawskiego, oczywiście nie torturowali nas w Wołyniu i nie wymordowali polskich oficerów w Katyniu. Jakiekolwiek kroki władze by zechciały podjąć aby zatuszować historię najnowszą to im się nie powiedzie, zbyt dużo rodzin zostało poszkodowanych np. na Wołyniu, sprawa nie jest rozliczona tak jak i ofiary wołyńskie nie doczekały się godnego pochówku. Nieco dla przypomnienia, w obozie koncentracyjnym w Treblince, urzędowało zaledwie kilkunastu niemców, reszta zaś to byli ukraińcy. We wspomnieniach właśnie niemców ukraińcy byli niezwykle okrutni w stosunku do Polaków, aż budziło to zdziwienie u niemieckiej części „personelu”.

Wracając do „odchodów” 9 Maja w stylu ukraińskim, to oprócz oblania farbą przedstawiciela dyplomatycznego Rosji, po pomniku zabitych w czasie wojny światowej Rosjan, przechadzali się ukraińcy w maskach na wzór świńskich ryjów, co pewnie miało oznaczać, że zabici żołnierze rosyjscy to świnie… przyznam szczerze, że  „kultura” pomysłodawców powala. Na pomniku zaś leżały flaszki wódki i podgniły chleb, niemniej z tą wódką to bym tak nie epatowała w kierunku Rosji, ponieważ ukraina do wojny, przodowała w rankingu alkoholizmu w europie.

Niezależnie jednak od sytuacji obecnej, tam leżą zabici żołnierze, którzy przelali krew na terenie naszego kraju, więc są dla nas bohaterami. Dlatego na jakiej podstawie przesiedleńcy zaczynają nam dyktować swoje warunki, oczywiście jest to pytanie jedynie pro- forma, ponieważ wiemy, że następuje podmiana nacji i taki jest plan aby nas przyzwyczajać – gdzie nasze miejsce w szeregu.

Niejaki winnicki również ustawia Sławjan w szeregu, winniczuk z konfederacji – najbardziej zakłamanej partii, ponieważ narracja polskojęzycznych jest jasna i mówią otwartym tekstem, jakim zerem dla nich jesteśmy. Natomiast to indywiduum przez wiele lat skutecznie udawało Polaka, bo okazuje się, że ów winniczuk to ukrainiec. Oczywiście coraz jawniej odkrywa swą prawdziwą gębę, nie bardzo trawiłam tego „czegoś” od samego początku ukazania się na scenie politycznej, aczkolwiek uważałam, że przesadzam z podejrzliwością, jednak nie przesadzałam.

Inną przykrą sprawą jest tchórzostwo Polaków, nikt nie odważył się stawić czoła tej hucpie, która się 9 Maja  wyprawiała oprócz Pana Nabila Al Malazi Syryjczyka, który z wyboru jest Polakiem i zachowuje się jak na prawdziwego patriotę przystało. Pana Nabila często widywaliśmy z Panem Wojtkiem Olszańskim, starał się otwierać Polakom oczy, ale chyba to trudna sprawa. Pan Nabil także jako jeden z nielicznych uczestniczy w rozprawach Pana Wojtka i chwała mu za to. Podziwiam tego człowieka, który bez względu na wiek postawił się samotnie przeciwko całej hordzie rozjuszonych, tzw. nowych polaków. Dzięki niemu nie pobito starszej pani, która chciała złożyć kwiaty przy pomniku. Natomiast hucpujący tam ukrowie pobili i to chyba dotkliwie będącego tam Rosjanina, chłopak wykazał się nieprzeciętną  odwagą i próbował dyskutować ale te próby okazały się bezowocne. Sądzę, że gdyby nie policja, to nie  wyszedłby stamtąd żywy. Oczywiście skuli kajdankami najbardziej agresywnego ukra ale także leżącego skopanego na ziemi Rosjanina. Niestety ale w momencie znęcania się nad tym mężczyzną, przypomniały mi się opowiadania, tych którzy cudem uszli z życiem,  z Wołynia.

Być może powinniśmy też przemyśleć słowa ukrainki wolontariuszki z azowa, która całkiem niedawno napisała na swoim portalu społecznościowym takie słowa „ JESZCZE  POLSKA   NIE   ZGINĘŁA  ALE   ZGINĄĆ   MUSI.  POLAK  UKRAIŃCOWI   BUTY   CZYŚCIĆ   MUSI”. Te słowa pochodzą od nie byle kogo,  bo od ZORIANY  KONOWALEC. A   KONOWALCA  jednego z zasłużonych bandery ma na swoim sztandarze pułk azow, więc jak można domniemywać to może być pra, czy tam pra, pra wnuczka  „ichniego” bohatera banderstaatu.

 

Marzanna

 

 

9 komentarzy

 • dzien dobry Pan putin nie przeprosil za slowa Pana Lawrowa zaprzeczyl temu Kreml to klamstwo
  https://reseauinternational.net/sang-juif-de-hitler-le-kremlin-dement-setre-excuse-aupres-de-bennett/
  żydowska-krew-hitlera-kremla-nie-przeprasza pozdrawiam

   • Carnac, bardzo Ci dziękuję za link, nie znam co prawda jęz. francuskiego ale piąte przez dziesiąte zrozumiałam i bardzo mnie to ucieszyło, jak zapewne i innych czytelników, a wiem że niektórzy znają język francuski.
    Ja moją informację zaczerpnęłam z rosyjskiego kanału Dimitra Nikotina, i przyznam że była ona jedynie na tym kanale, aczkolwiek sądziłam, że to prawda. Dzięki jeszcze raz za poprawę nam humoru poprzez zweryfikowanie moich info. Pozdrawiam

    Marzanna

    • dzien dobry dziekuje za odpowiedz prosze nie brac mojej odpowiedzi jako atak zyjemy wsrod klamstw i ciezko o prawde weFrancji mieszka wielu ludzi z Afryki a tam prasa pisze prawde i jej nie blokuja tak jak to robia z prasa rosyjska w Europie Afryka jest pro rosyjska i anty amerykanskai anty europejska stad zrodla alternatywne francuskie czerpia wiadomosci z prasy i tv arabskiej czy afrykanskiej takie czasy teraz radio wolna europa z Afryki pozdrawiam

     • Carnac, nawet mi przez myśl nie przeszło aby wziąć Twoje zweryfikowane informacje za atak. Nie mam co prawda dostępu do prasy afryk. i arabskiej, jedynie czasem coś do mnie dotrze z tzw. drugiej ręki. Natomiast orientuję się, że ani Afryka ani kraje arabskie nie są stronnikami usraela. Jeżeli coś ciekawego dotrze do ciebie z „afrykańskiej wolnej europy”, to podziel się z nami, oczywiście jeżeli miałabyś ochotę. Pozdrawiam i dziękuję

      Marzanna

 • XXY

  Nie wiem czy wiecie, że ta gnida patlewicz, wysmiewa się z grobu Adolfa Kudlińskiego. Na grobie ktoś wart naprawdę szczerego podziękowania umieścił symbole słowiańskie, które bardzo mnie ucieszyły. Te właśnie symbole tak rozwścieczają Patlewicza, mogę jeszcze rozumieć, że drwi z naszego kamrata Wojtka Olszańskiego, bo wiem że go nienawidzi. A najbardziej za życzliwość do Rosji, Słowian i wyciąganie na Światło dzienne prawdziwych sprawców Wołynia i Katynia. Ale Wojtek żyje i posługuje się ciętymi ripostami więc się obroni, a w przypadku A. Kudlińskiego są to drwiny ze zmarłego. Pisaliście kiedyś, że patlewicz to po części żyd, ale są ludzie którzy zajęli się pochodzeniem jego rodziny i wychodzi na to, że to jednak ukrainiec.
  Pozdrawiam Ciebie i wszystkich czytających.

  • Drogi xxy, wybacz, że westchnę „ło Jezu”-a czy Ty się czego innego spodziewałeś po tym osobniku? Nie tylko jest to nasze zdanie ale i wielu innych, którzy twierdzą, że ma on wrodzoną nienawiść do Sławjan. Natomiast powinien sobie zadać pytanie, jeżeli Sławjaństwo to bajki to dlaczego tyle energii i zachodu poświęca nienawiści do bajek? Zresztą jeżeli chodzi o Adka to za życia był ponad to, co bredził krypto ukr i krypto ży-mianin, to tym bardziej teraz nic to dla Niego nie znaczy. Jeżeli chodzi o patluka to rzeczywiście czytelnicy ryzykując dogrzebali się do jego ukrowskich korzonków, ale jakoś zapominałam o tym Was poinformować, zresztą to tylko długopis brauna. Wszystkie „jego” książeczki to idealny styl i wypowiedzi brauna. My się nim nie interesujemy już od dawna, czyli od momentu jak ktoś nam na maila wysłał różne dowody jego „ukrostwa”. Dla nas to indywiduum nie istnieje, również dlatego, że paple wciąż to samo.
   Natomiast bardzo Ci dziękujemy za info o symbolach sławjańskich na grobie Adka, bo o tym nie wiedzieliśmy, nic też nie wiemy kto jest autorem tego pomysłu, w
   każdym razie piękna wiadomość. Pozdrawiam

   Marzanna

 • Marzanno nurtują mnie dwie sprawy i przyznam, że zaczęło sie to pod wpływem Zychowicza. Wiem ,ze to osoba bardzo negatywnie nastawiona do Rosji i nie z naszej słowiańskiej bajki, ale warto czasem podsłuchać i strone przeciwną.. Punkt pierwszy, bardzo zastanowila mnie jego wypowiedź, w której przewiduje możliwość przeciągnięcia Rosji na stronę stanów aby osłabić Chiny. Punkt drugi czy jest polskojęzycznym, czy masz jakąś wiedzę na ten temat. Pozdrawiam.

  • O hipotetycznym przeciągnięciu Rosji na stronę usraela, zasugerowana Twoim pytaniem napisałam nieco w artykule, oczywiście zauważysz, że moje spojrzenie na tę kwestię jest nieco inne niż cytowanego przez Ciebie zychowicza. Mianowicie to by nastąpiło gdyby na Kremlu władzę przejęli całkowicie żydzi rosyjscy, no ale wtedy byłoby już po nas. Niemniej jak na razie nie przewiduję takiej możliwości, bo samo przejęcie władzy nic rosyjskojęzycznym by nie dało, musieliby zmanipulować jeszcze naród. Była już taka próba za pomocą rosyjskojęzycznego nawalnego, który miałby być drugim leninem ale się nie powiodła, bo społeczeństwo mówiąc kolokwialnie „olało” tego pana. Zaś kim jest zychowicz to żeśmy tego nie analizowali, to że rodzina pochodzi z ukrainy sam przyznał, jak ładnie to ujął z Kresów. Niemniej przeanalizowałam parę jego wypowiedzi min.tę „można palić świeczki na grobach ofiar Wołynia ale z drugiej strony całymi siłami wspierać ukraińców” A więc po pierwsze nie wypowiedział by się tak żaden Sławjanin ani polski patriota, ani Kresowiak a znam ich sporo, po drugie on dobrze się orientuje, że to podmianka ludności ale próbuje zamazywać obraz obecnej sytuacji i jego zwolennicy łykają to bez zastrzeżeń. I tak jak patluk nie dorównuje mu inteligencją ani umiejętnością manipulacji, tak zychowicz jest już bardzo niebezpieczny, oczywiście dla nieobudzonych. Nie wiem czy jest rzeczywiście polskojęzycznym, bardziej skłaniałabym się ku temu, że jednak ukrem, ale na sto procent nie mam informacji, ale przecież może być też szabesgojem takich też w Polin mamy, co prawda na niskich stanowiskach i realizujących się głównie jako blogerzy. Natomiast zauważ, że bardzo blisko współpracuje z bartosiakiem a to przecież polskojęzyczny. Nto języczni zaś najchętniej współpracują z ukrami. Sam więc wyciągnij wnioski, czy zgadzasz się z moją opinią. Pozdrawiam

Dodaj komentarz