Michalkiewicz – komentarz

Komentarz do wypowiedzi St. Michalkiewicza
na temat Słowian – ubeckie rzygowiny

Chciałabym się odnieść do wypowiedzi publicysty St. Michalkiewicza na temat Słowian, pan Michalkiewicz użył określenia jakoby poszukiwanie słowiańskich korzeni miałyby to być „ubeckie rzygowiny”. Nie powiem – „jestem wstrząśnięta ale nie zmieszana” tonem pana publicysty i jego stosunkiem do Słowian.

Pan Michalkiewicz jest znany z celnych, błyskotliwych i dowcipnych felietonów politycznych, tej działalności nie można oczywiście przekreślić, przez lata wniosła wiele dobrego i ożywiała skutecznie usuwaną z życia politycznego prawicę. Przyznam szczerze, że podziwiałam pana publicystę, za odwagę i bezkompromisowość.


Niemniej dla mnie i znanego mi sporego kręgu Słowian pan Michalkiewicz po tej wypowiedzi ogromnie stracił, a praktycznie przestał istnieć. To stwierdzenie może go nie zainteresuje, jednak obudzonych Słowian jest już całkiem sporo. A poza tym los Słowianina występującego przeciw swojej rasie po śmierci jest godny pożałowania.

Jako, że jesteśmy poważnymi osobami to nie będziemy panu Michalkiewiczowi przypinać od razu łatki agenta Watykanu, bo jeśli byśmy to uczynili, byłoby to równoznaczne także z zaszeregowaniem masońskim, które to „lobby”dawno opanowało Watykan i działa tam prężnie.
Pamiętam – a jakże, stwierdzenie pana redaktora sprzed paru lat, w którym pozytywnie odniósł się do rozwijającego się ruchu słowiańskiego, tym bardziej szokuje jego obecne nastawienie.

Można spekulować dlaczego osoba o sporym przecież dorobku medialno – politycznym posunęła się aż do takiej nienawiści chyba nie tylko werbalnej ale i emocjonalnej w stosunku do ludzi, którzy wbrew naszym ciemiężcom „odgrzebują” prawdziwe korzenie Słowian. Czym zasłużyliśmy my wszyscy na miano parszywców, czy ubeckich rzygowin. Doprawdy nigdy jeszcze pan Michalkiewicz nie obrzucił nikogo takimi inwektywami jak swoich braci – no chyba, że nie jest naszym bratem?…

Aczkolwiek pomimo że z przyjemnością czytałam zawsze felietony tego publicysty, to gdzieś w podświadomości kołatało mi pytanie jak to się działo, że pozwalano panu red. się przez tyle lat w miarę swobodnie działać, nie przeczę, że bardzo mnie to cieszyło, bo niewiele było za PO możliwości dla racjonalnych głosów, większość usuwano z internetu lub po prostu wytaczano procesy za antysemityzm lub mówiąc kolokwialnie za tzw. „byle co”, aby tylko zamknąć delikwentowi dojście do szerszych gremiów.
Znam sprawę z autopsji, wielokrotnie próbowałyśmy ze znajomymi robić w tamtych czasach takie polityczne protest – songi, niestety bardzo dobrze pamiętam jak to się kończyło, dokładnie w taki sposób jak wyżej.

W związku z tą sprawą ma się takie wrażenie, że chyba najłatwiej skacze się na tzw. pochyłe drzewo, bo nie słyszałam aby ktokolwiek oprócz pana Kudlińskiego chociażby skomentował ten obrzydliwy atak red. Michalkiewicza na Słowian. Użycie słowa ubeckie rzygowiny jest nie tylko obraźliwe co nieadekwatne, zapewne pan Michalkiewicz zapomniał z jakiej nacji wywodzili się ubecy, gdyby zapomniał to może przypomnę – to byli w większości Żydzi, i to w nich największą nienawiść budziło słowo Słowianin.

Niemniej jestem w stanie zrozumieć ich nienawiść do Słowian, mają to po prostu w genach i w ich interesie nie jest powstanie imperium słowiańskiego, dlatego jeżeli czytam na forach określenie „Wielka Lechia spier…..nie umysłowe” to już wiem, że trolle rasy korporacyjnej weszły do akcji. Aczkolwiek ich komentarze mnie jako Słowianki nie interesują absolutnie, ponieważ przychodzi czas kiedy prawda bez względu na wszystko ujrzy światło dzienne.

Zadziwia mnie natomiast kiedy Słowianin świadomie lub nieświadomie zaprzecza swojemu pochodzeniu. Przypomina to sytuację kiedy człowiek – sierota, nie znający w dodatku dobrze swoich dziadków jest utwierdzany w przekonaniu, przez nieprzyjazne mu środowisko, że wywodzi się z rodziny alkoholików i musi wieźć życie z piętnem. Zaś kiedy po latach zjawia się prawdziwy świadek tamtych okoliczności informując go że, jego przodkowie to ludzie szlachetni a zmowa powstała dlatego by odebrać jemu jako dziecku majątek i udowodnić, że ci dziadkowie go roztrwonili. Nasz bohater nie jest w stanie w te (jego zdaniem) – tylko „rewelacje” uwierzyć. Będzie się upierał przy swoim nędznym życiu i pochodzeniu, bo albo jest tchórzem, albo nie ma wyobraźni.

Wracając do wypowiedzi wrogów Słowian, chciałabym przytoczyć wątek osobisty, otóż byłam świadkiem jako dziecko opowieści krewnych z czasów wojny i jednemu z nich udało się zobaczyć w Watykanie poczet królów słowiańskich, nigdy nie zapomnę emocji na jego twarzy, on już nie żyje, ale to jego autentyczne wzruszenie będzie mi towarzyszyć już przez całe życie.

Pamiętajmy też, że były kraje które dziś znamy jako islamskie, gdzie zawsze pytano przed każdym posiedzeniem z udziałem międzynarodowych przedstawicieli, czy poseł z Lechistanu już przybył. Po drugie Słowianie to nie tylko Polacy to również nasi bracia Rosjanie i duża część Europy Śr. Słowianie zanim zaczęli drogę po równi pochyłej, mieli już w tamtych dawnych czasach swój holokaust i po nim niewiele ich pozostało. Holokaustu dokonała ta sama nacja która wyrżnęła ponad 60 mln. Słowian rosyjskich w czasie bolszewii.
Zadajmy sobie pytanie dlaczego Słowianie im tak przeszkadzają ?
Natomiast w Niemczech do dziś można spotkać lechickie nazwy jak rzeka Lech, czy miasto Nida etc… .

Nie pozostało wiele po słowiańskiej kulturze w sferze budownictwa, ponieważ Słowianie będący blisko natury budowali przeważnie z drewna, ich zamki umieszczone były na tzw kopcach. Niedowiarków może dziwić ale potrafili już wtedy doprowadzać wodę do swoich siedlisk. Tych już nie ma bo łatwo było je spalić i zniszczyć, jednakże są wspaniałe plany tego budownictwa w Watykanie a także dowody ogromnej wiedzy astronomicznej Słowian.

Natomiast szczególnie nas Słowian nie powinno dziwić, że nasza rasa pozwoliła zepchnąć się w niebyt, kiedyś w zamierzchłej przeszłości, skoro teraz w dobie doskonałego przepływu informacji większość Polaków nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce ani jeden rząd nie był polski tylko żydowski, celowo też wysłano na emigrację prawie 8 mln Polaków powoli robiąc tutaj ziemie Polin. Skoro społeczeństwo cieszy się z paru okruchów z pańskiego stołu w postaci 500+ , a nasze wodociągi „kurki” mają w Izraelu, to każdy komentarz jest zbędny.

Wytłumaczenie tego jest proste za tysiąc lat nikt nie będzie pamiętał, że kiedyś żyli tu Polacy a Kraków to pewnie będzie miasto dane Żydom przez Pana, jak i wszystko inne do tej pory też….. przez Pana. Macie więc dowód jak łatwo zafałszować historię i zetrzeć jakiś naród z mapy. Na zakończenie chcielibyśmy podziękować panu Kudlińskiemu, że chociaż on ujął się za Słowianami, aczkolwiek po nim mogliśmy się akurat takiej postawy spodziewać.

Tytułem epilogu – Biblia MÓWI PO OWOCACH ICH POZNACIE, więc powoli poznajemy wielu „prawicowych bohaterów” po owocach właśnie i oby nie okazało się, że oni to rzeczywistości ubeckie rzygowiny.

Marzanna Polińska

6 komentarzy

Dodaj komentarz