Parę ważnych ostrzeżeń

UWAGA : Artykuł powstały w oparciu o bardzo wiele źródeł i opinii zamieszczonych w internecie,  mogą one być niedokładne i zawierać błędne informacje które pojawiają się na skutek powszechnej kampanii dezinformacyjnej panującej w internecie, wprowadzając w błąd zarówno autora jak i czytelników.  Czytelników zachęcamy do samodzielnego weryfikowania informacji tu zamieszczonych.

ZASTANAWIAJ SIĘ ZAWSZE NIE TYLKO CZY PRAWDĄ JEST TO CO MÓWISZ, ALE CZY TEN DO KOGO MÓWISZ – WYTRZYMA PRAWDĘ?

Tematy: Quanon, nowy porządek świata, żydowski mesjasz.

Nie będę pisać o koronowirusie pomimo że mnie o to w mailach prosiliście, to jednak jeszcze raz podkreślę nie bójcie się akurat ten „wirus” świata nie zdziesiątkuje, więc porzućcie panikę i nie dajcie się sterować bzdurnym wiadomościom. Oczywiście koronowirus jako taki istnieje w przyrodzie niemniej on nie jest tak niebezpieczny jak ten „promowany”, mówi o tym większość wirusologów. Jednakże część z Was zdążyła na pewno zauważyć, że negowanie wirusa jest mocno napiętnowane i może okazać się bardziej niebezpieczne niż sam wirus. Więc co taka sytuacja może oznaczać? Ano to, że czasami samo pytanie jest już odpowiedzią na dany temat…. w każdym razie nie produkujmy emocji lęku i nie dramatyzujmy, natomiast skupiajmy się na sprawach radosnych a nasze negatywne energie przesyłajmy tym, którzy nas krzywdzą.

Natomiast do jakich celów wirus jest używany i będzie jeszcze używany nadal to już jest inny aspekt całej sprawy, bo pomimo mojego lekkiego podejścia do meritum wirusowego, sprawa a raczej sprawy z nim związane są i to dużego kalibru.

Oczywiście w chwili obecnej nie trzeba być nawet obudzonym człowiekiem aby zauważyć polityczne, ekonomiczne i psychologiczne „efekty” rzeczonego wirusa. Sporo otwierających swoje zahipnotyzowane dusze ( większości z nas masoneria daje przesył hipnotyczny już przy urodzeniu, tak że żyjemy rzeczywiście jakby w hipnozie współcześnie zwanej matrixem i bardzo ciężko takie osoby wybudzić) już zaczyna zauważać, że coś z tym wirusem jest nie tak, ogarniają ich wszelakie wątpliwości.

My obudzeni od pewnego czasu emocjonujemy się tzw. mind control czyli kontrolą umysłu, a to jest na razie tylko taka zabawa części masonerii, o prawdziwej kontroli umysłu a nawet duszy przez nich zwykły człowiek nie jest w stanie się w ogóle zorientować. Ewentualnie jej skutków może doświadczyć ale i tak nie będzie w stanie pojąć co się z nim dzieje, raczej będzie sądził, że albo coś jest z nim nie w porządku albo szybko polubi swój stan, jak np. część toksycznych ludzi lub seryjnych morderców, ale o tym napiszę innym razem.

Tą dywagacją chciałam Was tylko uczulić, że nam się tylko zdaje iż być może odkrywamy jakieś tajemnice masonerii, synagogi Szatana czy jesteśmy na tropie ich przekrętów czy przestępstw, a jest to złudzenie! Wiem, że znowu tak samo po tym jak napisałam, że nie ma ufo, nie ma reinkarnacji jest ona ale tylko dla eskimosów znowu oburzycie się na mnie. Choć większość z Was, którzy od początku czytają prezentowany przeze mnie STS wie już, że nasza ziemia to przedpiekle bo ten nasz świat został przejęty przez naszych praprzodków Ariów od istot wampirycznych, zaś stworzenia Światła schodzą tu tylko po to by zrozumieć zło, jest to potrzebne wojownikom Światła bo walka między dobrem a złem jeszcze się nie zakończyła – nie wierzcie usypiającym religiom.

QANON

Podkreślam więc któryś już raz z kolei jeżeli nie wierzycie STS owi do czego macie prawo, to uwierzcie przekazom Jezusa danym ewangelistom, które mówią o fałszywych prorokach, oraz o tym by nie przyjmować wszystkiego za pewnik nawet jeżeli jest to w imię Jezusa tylko DOKŁADNIE ROZWAŻAĆ WSZELKIE SPRAWY W SWOJEJ DUSZY – czyli przesiać je przez sito swojej intuicji. A więc poddajmy analizie to tak bardzo euforycznie przyjęte przez budzący się świat Quanon a dokładnie niby oddolną organizację walczącą z nwo w domyśle również z kabałą. Większość z Was na pewno wie co to jest kabała i jaka nacja jest jej autorem a kto nie wie bez problemu powierzchowne informacje znajdzie w internecie. Tejże organizacji quanon ma patronować nie kto inny a sam donald trump, który nagle ustawił się po jasnej stronie mocy, twierdzę „nagle” bo chyba zamordowanie nie dalej jak trzy miesiące temu irańskiego polityka Solejmaniego wręcz bohatera w walce z nwuowską czy jak kto chce kabalistyczną ciemną stroną mocy nie było chyba wyrokiem quanon?

Po drugie dwa lata temu Trump świętował swoją inicjację do kabały, są z tego okresu dokumenty autorstwa publicysty amerykańskiego davida eljasa goldberga syjonisty, tropiciela antysemityzmu oraz ogromnego miłośnika Izraela. Oczywiście media dyskretnie zmieniły status tej uroczystości, twierdząc że goldberg relacjonował przebieg z uroczystości przejścia Trumpa na judaizm a nie potwierdzenia czy odświeżenia przynależności do kabały. A więc do wiadomości publicznej trafiły rzeczywiście pewnie nieco zmodyfikowane zdjęcia, zaś autor całej zawieruchy w temacie – co w rzeczywistości świętował trump – publicysta eljas goldberg zmarł cztery miesiące po tym w niewyjaśnionych okolicznościach. Nota,bene na judaizm można przejść jedynie gdy się ma matkę żydówkę, a jak oficjalnie się podaje matka trumpa to ewngeliczka. Aczkolwiek iwanka córka trumpa uważa się za pełnoprawną żydówkę chociaż jest jedynie żoną żyda.

W związku z tym nurtuje nas pytanie dlaczego trump, który odświeżył, że tak to ujmę śluby kabały teraz miałby z nią się rozwieść i zwalczać? Przede wszystkim dlaczego był tak wściekły na goldberga, że ten z dobroci serca i dumy z prezydenta ujawnił to co chciał utrzymać w sekrecie trump, bo chyba dla nikogo nie ulega wątpliwości, że jednak uroczystość miała pozostać tajemnicą. Sam trump nie był zadowolony z ujawnienia tej uroczystości również dlatego, że jak twierdził jego ewangeliccy wyborcy mogą mieć ambiwalentne uczucia co do „dwóch wyznań na raz” ich prezydenta. Jak wiemy ze znanych wypowiedzi trumpa również na tweeterze uważa on swojego zięcia, kuschnera za ewentualnego mesjasza, a przynajmniej ostatnio był bardzo dumny, że ten ma być kreowany na jakiegoś wysokiego mistrza kabały. Czyli według narracji quanon chce walczyć z zięciem, z którym jak oficjalnie wiadomo darzą się wielką sympatią? Dziwię się, że wielbiciele prezydenta trumpa nie zadają sobie tych pytań.

Narratorka z serii filmików pt upadek kabały praktycznie pokazuje sprawy, które większość zna oprócz oczywiście totalnych idiotów. Ona twierdzi, że w szkole jej nie uczono, że większość hitlerowskich naukowców, przestępców przeciwko ludzkości zostało przewiezionych zaraz po wojnie do stanów i tam w luksusie nadal pracowali np. nad śmiercionośnymi szczepionkami, czy różnymi innymi wynalazkami, jak każdy może się domyślić nie były to na pewno „eliksiry życia dla ludzkości”.

Innym zaś oficjalnym mordercom i ssmanom w tym hitlerowi umożliwiono wyjazd i życie w dobrobycie w Argentynie oraz Brazylii. Na prawdę nie potrzeba ponad naturalnych zdolności aby zauważyć, że skoro spośród wielu tysięcy tych okrutników, osądzono tylko kilkunastu, a po reszcie ślad zaginął, to każdemu powinno się nasunąć jeżeli nie twarde pytanie to chociażby tylko teoria spiskowa, gdzie to towarzystwo się rozpłynęło?

Niestety tej pani z Q nic się nie nasunęło, bo holenderska szkoła do której uczęszczała tego nie uczyła…. Niemniej, że rodzina królewska holenderska jak inne rodziny królewskie europy, bardzo często przywoziły panienki z Argentyny dla swoich następców tronu, nie budziło pytań? Oczywiście organizacja quanon miała jakoby autorce oczy otworzyć dopiero…

Rozmawiałam z wieloma Holendrami i byli tacy, którzy mieli całkowitą pewność co do pochodzenia swoich „królowych”, wręcz nazywając „ssmańskim dworem”. Zresztą dwór królewski „holenderski” współpracował z hitlerem zarówno jak i inne dwory europy a holendrzy o tym wiedzą i niekoniecznie Q musi im przypominać, przecież oni i tak nie zechcą publicznej dyskusji na ten temat.

Ci wszyscy „wybitni naukowcy hitlera” oraz cała jego elita w większości nie byli to Niemcy ale o tym już narratorka filmu upadek kabały nie wspomina. Natomiast jeżeli mówi o narodach, które były unicestwiane przez hitlera to podaje tylko i wyłącznie żydów, czyli mamy rozumieć, że inne nacje świata w tym Polacy i Rosjanie nie ucierpieli w czasie drugiej wojny światowej, bo ona tylko o tym jednym narodzie wspomina….

Jeżeli quanon ma dostęp do tak wyjątkowych dokumentów jak twierdzą to dlaczego nie przedstawią pochodzenia hitlera , eichmana, dr mengele i masy innych zbrodniarzy. Mówiąc o rewolucji bolszewickiej w Rosji, nic nie wspomina do jakiej nacji należeli jej autorzy jak i architekci pierwszej i drugiej wojny, kim byli z pochodzenia ludzie ją finansujący, bo to że byli bankierami z wall street może przeciętnemu zainteresowanemu nic nie powiedzieć.

No i wreszcie jakiego pochodzenia jest większość obrzydliwie bogatych szejków emiratów arabskich bo Arabami na pewno nie są o tym pisaliśmy już przy okazji śmierci polki w Hurgardzie. Jak przypuszczam byliśmy pierwsi, którzy zwrócili na to uwagę, bo dopiero kilka dni temu usłyszałam o tym w Polsce a na zagranicznych forach przed świętami Bożego Narodzenia, z tym że np. niemieckie szybko zostały zbanowane.

Natomiast jeżeli tak intensywnie walczy quanon z kabałą to niech wyjawi oficjalnie do jakiej nacji kabała przynależy, czyli dokładniej jak się nazywa nacja, która się nią posługuje bo jest ona częścią jej religii.

Jeżeli się mówi o rytuałach krwi i poświęcaniu dzieci i niemowląt, to Q nie przekazuje nic nowego czego byśmy nie wiedzieli od tych, których świat podlizując się oficjalnej propagandzie nazywał foliarzami i oszołomami oraz kwalifikującymi się do psychuszki. Ci zaś „psychiczni” nam to komunikowali od ponad trzydziestu lat, natomiast wiedźmy sławjańskie robiły to z pokolenia na pokolenie.

NWO

Jeżeli chodzi na przykład o fakty podane w filmiku pt. upadek kabały, że zmarło się kilku żonom młodego (chyba) natana rotchilda w dziwnych okolicznościach (wnet będzie z niego drugi henryk ósmy), czy znane „sensacje” o rockefellerach, należy chyba podać przynależność narodową „bohaterów” czy nie ? Bo fakt, że owe młode żony zmarły obył się bez jakiegokolwiek śledztwa, nas z pewnych powodów to nie dziwi i nie jest tu wyznacznikiem jedynie bogactwo rotschildów….

Następnie dlaczego quanon demonizuje sorosa, skoro ten przestępca jest jedynie jednym z bardziej znanych „księgowych” kabały i postawiony jest po to aby odwracać uwagę od rzeczywistego źródła finansowania jego niecnych celów (kabała, masoneria, nwo to jedno i to samo).

Podobna sytuacja jest z billem gatesem na którego Q kieruje w ostatnich miesiącach lawinowe ataki i dziwi mnie bardzo czyżby organizacja wszystkowiedząca nie miała tych podstawowych informacji o nim jak np. że najpierw związano jego nazwisko z komputeryzacją czyli czymś co zapada się w umysł, ponieważ jest to obecnie jedna z najważniejszych dziedzin a więc jest bardzo nośna na świecie. Dorobiono mu oczywiście niezwykłe zdolności i talenty czyli odpowiednio spreparowano życiorys na publiczny użytek. Natomiast w momencie kiedy już stał się uznanym autorytetem w dziedzinie informatycznej, zmienił się nagle w orędownika szczepionek. Moim zdaniem tylko człowiek o bardzo niskim IQ może uwierzyć, że ktoś kto poświęcił się jakiejś naukowej dziedzinie nagle ją porzuca. To tak jakby czarls lieber twórca nano czipów nagle odstąpił od swoich badań i stał się np. projektantem butów ortopedycznych. Oczywiście już pisaliśmy na ten temat, że zarówno jak Einstein czy Edison, czy inni znani nam też współcześni wynalazcy bazują na naszym sławjańskim geniuszu Tesli. To samo można powiedzieć o twórcy nanoczipów charlsie liberze ale jemu trzeba oddać talent i wysiłek przy zaadaptowaniu tego niebezpiecznego dla ludności świata wynalazku w praktyce, oczywiście nie pracował nad tym samodzielnie.

A więc wszyscy „cisi” reprezentanci masonerii dostają materiał i muszą się go na tyle „wyuczyć” aby umieć ogłupiać i przekonać masy co do swojej autentyczności. Zresztą bill gates posiadał zespół stworzony z super mózgów kupionych na świecie, zaś kto chciałby o tym opowiedzieć np. o rzeczywistej „mądrości” pana gatesa stawał się natychmiast oszołomem lub źle kończył. Zresztą każdy z tych naukowców wybierał ciepłą posadkę i życie w luksusie zamiast walki z wiatrakami. Dlaczego więc w chwili obecnej tak bardzo atakuje się billa, no bo już można czyli jest przyzwolenie by wieszać na nim psy jak na sorosu. Według mnie jest to sytuacja jak z zaatakowanym przez psy lisem, który pozwoli sobie odgryźć ogon, ogon zostawi psom ale sam wyjdzie cało. Niemniej nie sądzę aby masoneria była aż w takim strachu przed nami, aczkolwiek jako, że długo nie było takiego przelewu krwi jak w drugiej wojnie światowej czy podczas rewolucji bolszewickiej a synagoga Szatana żywi się ofiarami krwi, oraz strachem i rozpaczą a jak nie ma wystarczająco ofiar to strach i chaos też się przyda.

A tak przy okazji bardzo interesuje mnie dalszy scenariusz życia napisany dla pana billa gatesa, jest on przecież krewnym rotschildów….

Wszyscy ci zukerbergowie, jobsy, czy gatesowie zawsze zaczynają kariery (według mediów) „ciężką pracą i wybitnymi zdolnościami w małym garażu”, tylko że zawsze przypadkiem „ten mały garaż” należy do „dużego garażu rotschildów”.

Zauważmy jak sterują najniższymi emocjami społeczeństw przy pomocy pandemii, straszeniem wojnami, anomalii pogodowych zresztą w wielu przypadkach sztucznie stymulowanymi, sprytnie wkręconymi przepowiedniami np. najczęściej katolikom.

Przypuszczalnie masoneria czy nwo (jest to jedno i to samo) ma problem z tym , że jednak jeszcze za mało strachu i rozpaczy można wygenerować na tej planecie. Wobec tego przy pomocy swojej agendy nazwanej Quanon postanowili przedstawić „swoje dokonania”na ziemi a więc wojny, przewroty, manipulacje. Wychodzą bowiem z całkiem słusznego przekonania i słusznie, że inne narody to stado lub nawóz, który nie zrozumie jeżeli nie poda mu się na tacy, kto był autorem tak „ciekawych aktów zachodzących na planecie” jak wszystkie wielkie wojny, przewroty, zamachy stanu, rozwalanie państw itd…. lista jest bardzo długa bo przesuwającymi pionkami na szachownicy świata czyli reżyser musi się pochwalić.

Dlaczego uważam, że całkiem słusznie nie mają o społeczeństwach innego zdania niż o trzodzie, a to dlatego iż całe narody a przynajmniej ich zdecydowane większości przyjmowały w przeszłości i przyjmują do dzisiaj ich wszystkie ideologie. Obywatele państw pozwalają sobą sterować i manipulować i to nie tylko poprzez sprzedajnych polityków czy media ale również przez własną głupotę. Wszystko to dzieje się na naszych oczach a my nie reagujemy czyli zachowujemy się rzeczywiście jak bezmyślne stado, niewielka część myślących wiosny nie czyni. Czyli skoro pewnym dyrektywom potrafią się podporządkować bez mała wszystkie kraje świata to co to oznacza? Ano to, że nwo już daaawno wszystkim dyktuje.

W ZWIĄZKU Z TYM PAMIĘTAJMY NIKT NA ZIEMI NIE UJAWNIA NIC NA CO NWO BY NIE WYDAŁO ZGODY, więc nie powstanie żadne quanon jeżeli kabała tego nie wyreżyseruje….

Rzecz jasna ludzie którzy w jakiś sposób otrzymują pewne trefne czy nie trefne informacje mogą być tego nieświadomi a także intencji swojego informatora, są natomiast szczęśliwi iż mogą coś uczynić dla ludzkości, bo to są zazwyczaj dobrzy ludzie jak np. Julian Assange, natomiast nie wierzę w dobre intencje eskimosa Snowdena, który z kabały niby nawrócił się na „wojownika Światła”….

Nieobudzeni mogą zapytać po co im szerzenie strachu i chaosu, przecież prawie wszystkie bogactwa świata już mają. Wobec tego polecam choćby tylko katolikom spojrzeć do ich biblii a tam jest wyraźnie napisane, że Demon karmi się właśnie strachem i ludzką rozpaczą, to jest paliwo synagogi Szatana. Dlatego dawkują Wam strach pokazując oficjalnie co już zrobili a ludzie musieli i muszą brać w tym udział, i pewnie najbardziej ich bawi to, że ludzie biorą za swoje co tylko oni im podetkną tak jak rzeczone quanon, gdzie zapewne na dole tej struktury są dobrzy łatwowierni ludzie co wcale nie znaczy, że mogą nas nie zgubić.

N – NATO

W – WHO

O – ONZ

CZYLI NWO takiej jakże trafnej rozpiski dokonał pan o nicku Wojtek Podgórski w komentarzu pod wykładem dr. Jaśkowskiego. Popatrzmy jak się nami bawią dając nam rebusy do rozwiązywania, czyli lubią się pochwalić swoją robotą, jak wyżej już stwierdziłam. Chciałam też Was uczulić, że to wszystko co pokazywali Wam w hollywoodzkich produkcjach czyli wszelkie zombi, odrodzenie istot wampirycznych, specjalne obozy ze stosowanymi torturami psychicznymi i energetycznymi, to nie jest żadne science fiction, to wszystko wcześniej czy później przed nami. Na szczęście będziemy w stanie to pokonać wytłumaczę ten wątek w dalszych przepowiedniach.

Aczkolwiek rządy przy pomocy strachu i chaosu już się zaczynają czyżbyśmy wchodzili w okres wielkiego ucisku?Ale chyba nie bo ponoć ma się na czasie narodzić…

ŻYDOWSKI MESJASZ

Władze Izraela i wszystkie ponoć gminy żydowskie na świecie spodziewają się narodzin żydowskiego mesjasza w państwie izrael. Mają na to wiele znaków min. po raz pierwszy od początku istnienia izraela urodziła się tam czerwona krowa, która będzie przeznaczona na ofiarę krwawą dla mesjasza. Ukończone są podobno już wszystkie części do budowy świątyni jerozolimskiej, wystarczy je tylko złożyć . W ostatni poniedziałek w środku nocy w Jerozolimie rozległy się odgłosy szofaru, jest to żydowski instrument rytualny przygotowany na taki właśnie przypadek. Rabini izraelscy przygotowują specjalne szaty rytualne na przyjście mesjasza. prawdopodobnie premier izraela benjamin neatanyjahu ma do spełnienia specjalne zadanie przy przyjściu mesjasza jak i kuschner zięć trumpa.

To przyjście przepowiedział podobno w siedemdziesiątych latach rabin lubawicz, ten który przewidział wynik wojny podczas święta jom kippur izraela – przeciw Syrii i Egiptowi w roku 1973. Tak więc po 2 tysiącach lat i fałszywym Mesjaszu Jezusie ( w tym wypadku żydzi mieli rację, w prawdziwych wypowiedziach bowiem Jezus nie utożsamiał się z Jachwe ani nawet z religią żydowską), miałby przyjść ich prawdziwy wyczekiwany mesjasz od jachwe, który prawdziwie wyniesie naród żydowski ponad inne narody…. Jeżeli mesjasz rzeczywiście ma przyjść to podczas tegorocznego święta paschy 23 kwietnia ma wygasnąć koronowirus tak prorokują rabini.

Więc pozostaje nam czekać czy przepowiednia się spełni.

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

3 komentarze

 • Czy to prawda, że Putin też pozamykał Rosjan w domach?

  • oraz jeszcze jedno pytanie – jak wytłumaczyć to, że Wuhan jest jednym z pierwszych miast całkowicie wyposażonych w 5G? Czy Chińskie władze nie wiedzą, że to szkodzi ludziom?

   • Witaj Damianku, prez. Putin pozamykał głównie bardzo duże miasta a praktycznie najbardziej Moskwę. Na prowincji ludzie się buntują, na szczęście.
    Prawdziwe wiedźmy badały jego energię (ja tez się o to pokusiłam) i jest w porządku ale dookoła niego jest czarno. Więc nie wiemy w co gra Putin, będziemy próbować się tego dowiedzieć. Na razie wygląda jakby się też poddał nwo, ale nie mam sto procent pewności i to mnie pociesza jak na razie….Ponieważ ostatnio oficjalna Telewizja Rosyjska czyli pod patronatem prez. Putina obnażyła amerykańsko-angielską współpracę w dziedzinie tego koronowirusa, czyli Rosja oficjalnie oskarżyła najpierw anglię potem amerykę, że kombinowali nad tym od 2015 roku i podrzucili go Chinom, bo jak już my podawaliśmy te wirusy nie działają na nas ale siedmiokrotnie silniej na Azjatów. Ogłosili Rosjanie też przez swojego współpracownika Mikulina w who o planowanej depopulacji świata, podali nawet największe wirusologiczne gniazdo city of london w porton down. Podawali to wszystko co w europie podają tylko antysystemowi you tuberzy ale nigdy oficjalne tv.

    CHINY, wiesz ostatnio mniej interesowałam się Chinami, bo co do nich to jest twarda przepowiednia, że tylko w ich mocy jest wyniszczyć synagogę Szatana i mają to zrobić w ciągu 20, 30 lat. Sprawdź iluminati karty i sami masoni również mają napisane ,że potkną się o Chiny, których nie pokonają.
    W prowincji Hubei pracuje od wielu lat osoba, należąca do kręgu dalszych znajomych i ona dwa lata temu powiedziała ,że tam zostanie bo podwoili jej stawkę.może ze względu na promieniowanie? Po drugie my nie wiemy jak na różne rasy wpływa 5G, wiemy że na żydów w ogóle to i może na Chińczyków mniej, to moje domniemania ale spróbujemy dojść do tego jak będziemy mieć konkretne dane. Serdeczne pozdrówka , trzymaj się

    wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz