Prezydent Rosji Władimir Putin – Davos

Nasza absurdalna rzeczywistość powoli staje się normą, oczywiście normą nam narzucaną przez rząd światowy, który jak by głębiej się temu przyjrzeć działa już od dłuższego czasu ale jak zwykle to bywa dla wielu ten fakt przeszedł niezauważenie.

Sporo dobrze poinformowanych osób z mediów prawdziwie niezależnych (bo istnieją przecież również pozornie niezależne dla tzw. ogłupiania) od dłuższego czasu biło na alarm ostrzegając przed tym społeczeństwa, niestety wylądowali na półce z teoriami spiskowymi lub przypięto im łatkę foliarzy.

Wielu z tych ludzi działających w Polsce, niestety nie ma już wśród żywych, należeli do nich min. nieżyjący Albin Siwak czy zamordowany Andrzej Lepper, było ich dużo więcej, więc trzeba by temu poświęcić całą książkę jak to zrobił pan Witold Hake.

Natomiast jeżeli chodzi o youtuberów to koniecznie należy wspomnieć o naszym zdaniem również zamordowanej Beacie Andrejas, tudzież Marku Podleckim czy Adolfie Kudlińskim jest tych osób o wiele więcej, cześć im i chwała, szczęście jest mieć wśród narodu ludzi, którzy nie patrzą jedynie na czubek własnego nosa ale wybiegają daleko, daleko gdzie „przysłowiowy wzrok nie sięga”.

Jeżeli chodzi o polityków to moim zdaniem do miana dalekowzrocznych pretendują Aleksander Łukaszenko prezydent Białorusi i pomimo kilku moich „rozkmin”prezydent Rosji Władimir Putin.

Na ostatniej konferencji w Davos Pan Putin znowu pokazał swoją klasę, ponieważ jego wystąpienie nie było li tylko standardowym politycznym bełkotem ale było to obnażenie działań nwo i ich macek – korporacjonizmu, to o czym my obudzeni wiemy ale większość społeczeństw niestety nie ma o tym pojęcia.

A więc sporo punktów poruszonych przez Pana Prezydenta Putina nie było akurat dla mnie nowością, aczkolwiek był pierwszym przywódcą mocarstwa, który w ogóle odniósł się do tych spraw.

Szacunek więc dla tego polityka, który zawsze kojarzył mi się bardziej z dobrymi manierami aniżeli z demagogią, którą wszyscy inni przywódcy szczodrze szafowali i szafują do dzisiaj.

Prezydent Rosji wystąpił dobitnie przeciwko gromadzeniu kapitału światowego w jednych rękach, do czego jak wiemy dąży rząd światowy czyli powiedzmy sobie jasno; jest to jedna nacja „ntojęzycznych”.

Krytykując świat jednobiegunowy, który nwo nam już powoli funduje prezydent z mocą podkreślił, że nie może być tak aby społeczeństwa nastawione były tylko na czyjeś dobro, czyli działały na korzyść jakiejś wybranej wąskiej grupy.

Władimir Putin orzekł, że nie ma zgody na prymat tylko jednego z mocarstw a jak wiemy ów prymat dzierżył do tej pory usrael.

Ntojęzyczni są moim zdaniem w takiej sytuacji, że nie mogą sobie pozwolić na odebranie tego prymatu i sytuacja polityczno – ekonomiczna na świecie przez nich kreowana wygląda na to, że zrobią wszystko aby ów prymat czyli owe rządy nad światem posiadać.

Pytanie tylko ile to będzie nas zwykłych ludzi kosztować, bo trudno uwierzyć aby się chcieli wycofać.

Stwierdzam to na podstawie analizy historii, kabaliści nigdy się nie wycofywali jedynie zmieniali metody działania oraz otoczkę zaś rdzeń zawsze pozostawał taki sam i pozostaje nadal.

Historia bez dwóch zdań zawsze się powtarza, i tak jak przed prawiekami na drodze ich dominacji stali Chińczy i Sławjanie, których wiemy jakimi metodami uciszyli, by tysiące lat dominować nad nie zdawającymi sobie z niczego sprawy narodami.

Przyjęli metodę konia trojańskiego, wchodząc w narody i pozornie przyjmując ich kulturę a nawet po części łącząc się z nimi aby trudno potem było rozpoznać ich wizualnie, czyli wślizgiwali się jak węże pomiędzy nas.

Wielowiekowe odcięcie i osłabienie Chin to także ich robota (polecam zgłębiać wszelkie niuanse historyczne, tam można znaleźć odpowiedzi jak ten proces realizowali na przestrzeni wieków).

Współcześnie – po wielu, wielu stuleciach znowu stanęły im na drodze Chiny i Rosja, więc niestety tym razem efekt niekoniecznie jest taki pewny, czyli rzesza niewolników pracująca na ich luksus a oni jak bogowie – ten scenariusz może jednak się nie zrealizować.

Od dłuższego czasu promują już jeden światowy ład z tzw. złotym miliardem, bo reszta ludzi w ich mniemaniu nie ma prawa życia gdyż jest powodem zaśmiecania planety, czyli w planie mają depopulację.

Jeden światowy ład obejmuje też jedną światową religię masońską i likwidację państw narodowych, poczynając jednak od rodziny i praw naturalnych, te zresztą niszczą już od dawna.

Przeciwko takim planom przeciwstawił się Prezydent Rosji twierdząc, że suwerenność państw narodowych jest konieczna do ich dobrego funkcjonowania. Jaki i do dobrego funkcjonowania jest konieczne poszanowanie każdej odrębnej kultury narodu i nienarzucanie mu tejże jednobiegunowości.

Prezydent powiedział również, że poszanowanie odrębności i wielobiegunowość państw jest podstawą rozwoju świata.

Prezydent Putin zauważył także, że klasa średnia ubożeje a jej zubożenie to upadek społeczeństwa, ponieważ ona jest gwarantem rozwoju narodów.

Pewnie z tego względu Pan Prezydent wskazał na podobieństwo między obecną rzeczywistością a latami trzydziestymi, co w jego ocenie zwiększyło populizm i ruchy ekstremistyczne.

Tutaj Pan Putin ma całkowitą rację, wystarczy podać przykład przedwojennych niemiec, które rozwijały się w bardzo szybkim tempie dzięki prężnemu wzrastaniu klasy średniej.

Jednakże skoro zostały wybrane do rozpętania wojny, trzeba było przygotować im grunt, więc kilku banksterów niemieckojęzycznych stopniowo rozwalało gospodarkę niemiec doprowadzając kraj do nędzy.

Jak wiemy dało to asumpt do rozwoju populizmu (wstawiono marionetkę rotszyldów hitlera) i doprowadzono do powstawania wszelkich brunatnych ekstremistów mających na celu „drang nach Osten”. Zaś ruchy antysemickie to była zaplanowana przykrywka do późniejszych działań i tworzenia historii „narodu wiecznie ciemiężonego” .

My współcześni, urodzeni dziesiątki lat później na własnym doświadczeniu przeżywamy realizację planów masońskich, dotyczących tzw. antysemityzmu.

Pan Prezydent zauważył słusznie, że konieczny jest rządowi światowemu jeden kraj, który można by oskarżyć jako winnego światowego konfliktu, by wykorzystać potem niezadowolenie społeczne i skierować je przeciw niemu.

Jak już wyżej stwierdziłam w latach trzydziestych tak zmanipulowano niemców, doprowadzając ich klasę średnią do upadku i wprowadzono brunatny socjalizm.

Ogromna ilość młodych ludzi wówczas w niemczech nagle została bez środków do życia więc bardzo chętnie wstępowała do tzw. patriotycznych partii w rzeczywistości prowadzonych przez masońskich agentów.

W takich sytuacjach bardzo łatwo było podjudzić kraj przeciwko sąsiadom jakim byli Sławjanie, z którymi Germanie nie mieli zbyt dobrych stosunków od wieków, więc wróg był na podorędziu.

Zaś wszelkie ruchy antysemickie jak wyżej wspomniałam to była tylko przykrywka dla eksterminacji Sławjan.

Czyli wystarczyła więc potężna bieda, obietnica radyjka i samochodu przez hitlera dla każdej rodziny oraz niezliczona ilość ziemi czekająca na Wschodzie i rzesze były gotowe na wojnę.

 

Z kolei wszelkie konflikty ostatnich lat rozpoczynane przez usrael były zażegnywane przez Rosję i Chiny, czyli konfliktowanie narodów szło raczej opornie. Przede wszystkim planowane zdepopulowanie krajów arabskich nie poszło zgodnie z oczekiwaniami usraela, czyli siedziby nwo.

Natomiast świetnie idzie masonom rozwalanie gospodarek i zubażanie społeczeństw pod przykrywką lock downów.

PREZYDENT WIĘC PODKREŚLIŁ ZDECYDOWANIE, ŻE GDYBY LUDZIE W KAŻDYM ZAKĄTKU ŚWIATA MIELI MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU NIE BYŁO BY MIGRACJI I TERRORYZMU z czym należy się zgodzić stuprocentowo.

Przykładem może być nasz kraj w ostatnich latach, bo wszędzie tam gdzie tylko za bardzo nie przeszkadzano zaczął się rozwijać tzw. mały i średni biznes, często rodzinny i wydatnie zmniejszyła się migracja za chlebem.

Oczywiście on to w chwili obecnej został wzięty na celownik przez polskojęzyczne władze na usługach nwo i jest ewidentnie niszczony pod pretekstem plandemii.

PREZYDENT ROSJI SKRYTYKOWAŁ MONOPOLZACJĘ CZYLI PO PROSTU KORPORACJONIZM, ZAKWESTIONOWAŁ NP. SIŁĘ RYNKOWĄ BIG TECH, ZASTANAWIAJĄC SIĘ JEDNOCZEŚNIE W JAKIM STOPNIU ICH MONOPOL BIZNESOWY ODPOWIADA INTERESOWI PUBLICZNEMU. Mniej zorientowanym w temacie big tech, cytujemy za wikipedią : są to więc tzw. gafam, gafa banda czterech. Akronimy lub nazwy używane do wskazania czterech lub pięciu amerykańskich ponadnarodowych firm komputerowych i programistycznych. Koniecznie należy dodać, że rosną one w siłę dystansując kolejne gospodarki narodowe.

Najważniej sze osoby tego big techu to jeff bezos, sundar pichai, mark zukerberg, satya nadella, tim cook.

Oczywiście Pan Putin ma stuprocentową rację, wypowiedział to nad czym wielu zdrowo myślących się zastanawia, niemniej nie mają siły przebicia. Nie mogą też oficjalnie powiedzieć, że wszyscy to ży-mianie a pichai i nadella to marionetki niby z indii, natomiast głos prezydenta wschodniego mocarstwa był słyszalny i odbił się szerokim echem.

Podobnie jest przecież z koncernami medycznymi, które „wymyślają” choroby i sugerują potrzeby potencjalnym odbiorcom aby tylko osiągać tą niemoralną drogą korzyści i to zawrotne korzyści finansowe. Dodatkowo zaopatrują rynek bardzo często w leki z ogromnymi działaniami ubocznymi, czyli generują tą drogą następne choroby a więc niekończący się diabelski krąg.

Wielka szkoda, że Pan Prezydent i o tym nie wspomniał.

Natomiast niestety muszę poddać krytyce tę wypowiedź Pana Prezydenta Putina jakoby szczepionki powinny być dostępne dla każdego.

Jestem rozczarowana tym punktem wypowiedzi, oczekiwałam iż Pan Prezydent powie, że każdy człowiek sam powinien zdecydować o sobie w kwestii swojego zdrowia.

Na szczęście Pan Prezydent nie stwierdził, że szczepienie według niego powinno być obowiązkowe, dla mnie byłoby to już wtedy bardzo mocno podejrzane.

No chyba, że Pan Putin posiada wiedzę taką jak meksykański Kardynał Don Juan Sandoval, który powiedział – cytuję:

„w laboratorium w atlancie należącym do billa gatesa jest przygotowywany nowy śmiertelny szczep ospy”.

Uważam, że tutaj nie potrzeba komentarzy.

Aczkolwiek wobec takiego szczepu ospy szczepionka na pewno nie pomoże bo ona nie jest stworzona w tym celu.

Z kolei Pan Prezydent przedstawiając swoją wizję świata, wychodzi naprzeciw pragnieniu każdego człowieka na tej ziemi, czyli Władimir Putin zdecydowanie twierdzi, że świat powinien być trwały, stabilny strukturalnie i przewidywalny.

Nie podlega to żadnej kwestii bo niema nikogo na tej ziemi kto chciałby żyć w chaosie, w każdym razie nikogo zdrowego na umyśle.

Zatem człowiek ma szansę rozwoju tylko i wyłącznie w bezpiecznym i spokojnym otoczeniu, jeżeli żyje a nie tylko egzystuje w poczuciu wiecznego braku materialnego i duchowego.

Natomiast jak wiemy nwo czyli masoneria tworzy nam antyutopię czyli świat wstrząsany konfliktami, migracjami, biedą,strachem przed chorobami, śmiercią itd….

Jest to w chwili obecnej nie tylko spowodowane korzyściami i gromadzeniem kapitału ale chęci władzy totalnej, skupionej tylko w rękach jednej nacji.

Władimir Putin przedstawił też plany rozwoju Federacji Rosyjskiej i tutaj ja Jemu wierzę bo wiele rzeczy, które obiecał to dotrzymał. Pan Prezydent oświadczył, że założeniem rozwoju Federacji Rosyjskiej to priorytety skupione wokół człowieka.

A więc przede wszystkim dobre warunki dla życia i zamieszkania, a więc bezpieczeństwo socjalne czyli człowiek winien być pewny swojej pracy.

Kształcenie dzieci w ten sposób by wykorzystywać ich potencjał. Wszelkie bazy technologiczne mają służyć wyłącznie dobru człowieka i przede wszystkim dobru rodziny.

Wspominana klasa średnia ma być gwarantem rozwoju kraju.

Jest tam więcej punktów ale przytoczyłam najważniejsze.

Jeżeli chodzi o inne sprawy to min. podkreślił, że jest za współpracą Rosji z Europą ale na równych prawach.

Przede wszystkim NIE UTRUDNIAMY ANI SOBIE ANI INNYM KRAJOM ROZWOJU.

Nawet w internecie zdaniem Prezydenta nie powinno być zasad, które dają pierwszeństwo jednych nad drugimi, czyli jak rozumiem swoboda wypowiedzi a użytkownicy niech sami wybiorą co uważają za odpowiednie.

Pan Prezydent stanął przeciwko celowemu zmniejszaniu populacji ziemi i niszczeniu rodziny.

Najbardziej pocieszyło mnie zdanie Pana Prezydenta Federacji Rosyjskiej, w którym stwierdził, że JENOBIEGUNOWOŚĆ NIE WYGRA!.

Czyli zdepopulowany świat klonów planowany przez nwo nie zwycięży, w każdym razie w Eurazji mu się nie powiedzie a to już bardzo dużo czyli antyutopia kabalistów z nwo na śmietnik historii!

Marzanna Polińska

 

Dodaj komentarz