Wiec Słowian!

Kochani Słowianie zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży przywrócenie wielkości należnej naszej rasie. Jednakże priorytetową sprawą powinno być zapobieżenie dalszej dewastacji naszego kraju przez obce siły, które już raz dokonały holokaustu Słowian. Precyzując dokładnie niejeden raz ów holokaust nam uczynili, nie pozwólmy by nadal rządzili nami obcy, rasa nienawidząca nas od wieków w dodatku bez powodu, nienawiść dla samej nienawiści. Pragniemy przypomnieć raport naukowców i ekonomistów kanadyjskich – Leszek Balcerowicz, prawdziwe nazwisko Aaron Bucholtz uczynił polskiej gospodarce szkód porównywalnych ze stratami poniesionymi przez nasz kraj po drugiej wojnie światowej.

Nie mieliśmy w okresie powojennym żadnego narodowego rządu, zawsze rządzili nami Żydzi. Nie jest chyba dla Ciebie tajemnicą młody Słowianinie kto Cię wygnał na zmywak i uczynił robolem Europy, pomimo że często jesteś wykształcony i śmiało mógłbyś pracować w swojej ojczyźnie. Natomiast jeżeli masz już jakąś w miarę sensowną pracę to aby się w niej utrzymać bierzesz udział w wyścigu szczurów. Nadszedł czas wyciągnięcia konsekwencji od wszystkich będących do tej pory przy władzy polskojęzycznych za dziesiątki tysięcy euro – sierot.

Żydo amerykańskie wojska nie sprowadziły na polską ziemię rządzące polską elity żydowskie, tylko w celu drażnienia Rosji ale też najnowsze zdjęcia satelitarne dowodzące, że mamy co najmniej w jednym miejscu na kilkanaście bilionów bogactw mineralnych. Nie pozwólmy sobie teraz tego odebrać, nie pozwólmy by robiono z naszych dzieci żebraków, kiedy są milionerami.

Słowianie przede wszystkim powinni odbudować więzi pomiędzy narodami słowiańskiej Europy, polscy Słowianie prawie nic nie wiedzą na temat Rosji, prezydenta Putina, sugerują się polsko – języcznymi mediami żydowskimi. Banksterów amerykańskich obleciał blady strach przed potęgą chińską, która ku ich przerażeniu nie chce wojny. Rosja i Chiny mają super stosunki, więc na czyjej krwi tutaj zarabiać. Wszystkim niedoinformowanym radzę kupić bilet i zwiedzić Rosję oraz Chiny, i zasięgnąć informacji u źródła a nie opierać się na podjudzającej Słowian przeciw Słowianom żydowskiej propagandzie, także straszącej nas Chinami.

Mamy wspaniałą tradycję słowiańską jeżeli chodzi o zarządzanie krajem, pamiętajmy jedno jeżeli ktoś chce nami rządzić systemem amerykańskim gdzie pieniądz jest bogiem, to chce przy jego pomocy dalej utrzymywać was w niewolnictwie. Bogactwa tego kraju należą się wszystkim a nie uprzywilejowanym, nie oznacza to propagowania życia na koszt narodu. Niemniej nasz kraj stać byśmy pracowali normalnym systemem a nie harowali za psi grosz, po to by obcy spijali śmietankę. Słowian polskich stać na życie w dobrobycie, jeżeli odważą się położyć kres rozkradaniu naszej ojczyzny przez obcych.

Polskich Słowian liczebnie jest nieco za mało by wyrwać się spod żydowskiej hegemonii, musimy połączyć swoje siły ze Słowianami z Europy Środkowej, Słowianami rosyjskimi i białoruskimi. Dlaczego tak bardzo boimy się cienia podejrzenia nawet, że chcielibyśmy normalnych stosunków z Rosją. Czy aż tak bardzo musimy się na każdym kroku tłumaczyć Żydom, że Rosjanie to nasi bracia, spokrewnieni z nami genetycznie co zostało udowodnione przez naukowców ale nawet i bez tego wiemy, że ludy słowiańskie są z jednego pnia.

Powtórzę to co już wielokrotnie powtarzałam potężne imperium słowiańskie zmieni losy świata. Przytoczę tutaj słowa rabina Finkelmana „Z Ameryki już się nie da nic wycisnąć, z kamienia nic nie utoczysz”. Reasumując nie będzie wojen, nie będzie prosperity Ameryki. Natomiast Rosja śpi na bogactwach mineralnych, także tych naszych nie potrzebuje, prezydentowi Putinowi zależy właśnie na odbudowie imperium słowiańskiego, bo to mądry polityk wbrew temu co prezentują lewackie media w Polsce.

Podjudzają nas przeciw Rosji i Chinom, mamy żyć w niewolniczym matrixie stworzonym przez masonerię. Najpotworniejszą nienawiść do Putina budzi fakt, że wyrzucił żydowskie banki, odebrał majątki tymże oligarchom. Zwrócił się w stronę Chin, które są jeszcze bardziej znienawidzone i to nie tylko, że stały się imperium, które nie potrzebuje Ameryki, ale w Chinach przynależność do jakiekolwiek tajnego stowarzyszenia, nie mówiąc już o satanistycznym – KARANA JEST ŚMIERCIĄ.

Słowianom również obce były tajne stowarzyszenia, jesteśmy szczerzy i otwarci, a także łatwowierni dlatego tak łatwo było nami manipulować. Zacznijmy wreszcie wyciągać wnioski i na nowo uczyć się historii, by wszyscy którzy jeszcze żyją w zaćmieniu dowiedzieli się kto tak naprawdę nas mordował, niszczył naszą narodową tożsamość i zagarniał bogactwa nam przynależne. Żyd Artur Sandauer powiedział „W czasie drugiej wojny światowej zginęli prości Żydzi i mądrzy Polacy, więc od teraz Polakami rządzą Żydzi – żydowska głowa osadzona na polskim tułowiu”. Czy mamy ten stan rzeczy dalej akceptować ?

Ojczyzna była dla nas Polaków rzeczą świętą, za nią ginęli nasi najwartościowsi obywatele, czy ma się ona już całkowicie zamienić w Polin, bo tak sobie życzy ktoś kogo intencje są ze wszech miar niszczące. Jedynym ratunkiem jest odbudowanie słowiańskości – pamiętajmy „iskra wyjdzie z Polski”. Wyjdzie ona jednak wtedy gdy się zmobilizujemy w szlachetnej intencji wolnej od prywaty.
W tym wiecu powinien wziąć udział każdy, dla którego odbudowa potęgi naszego słowiańskiego narodu jest życiowym priorytetem. Każdy niezależnie od wykonywanego zawodu i pozycji jaką w społeczeństwie reprezentuje.

Sława Słowianom!

Marzanna Polińska

5 komentarzy

 • Wszystkie przepowiednie o tym mówią od Nostradamusa po o. Klimuszke ja jestem dobrej myśli gwiazdy nam sprzyjają era Ryb odchodzi i ludzie się budzą w mądrości Wodnika.
  Sława Lechii

 • Zasadniczo trudno się nie zgodzić z tym artykułem ale moje obawy i nie zrozumienie budzą tylko te słowa zachwytu dla prezydenta Putina. Nie mogę zgodzić się z autorem co do takie opinii ponieważ Putin jest bardzo fałszywy, dzisiaj mówi jedno jutro całkowicie zaprzecza temu co powiedział! Czy Słowianin powinien budować swój wizerunek na kłamstwie, zwłaszcza tak bezczelnym jak w wykonaniu Putina? Czy prawdziwy Słowianin będzie wykorzystywał swojego mniejszego i słabszego brata oraz na nim żerował? Zachowanie i polityka prezydenta Putina całkowicie kłóci się z moim wyobrażeniem wartości słowiańskich. Po za tym, gdyby Putin dążył do wielkości Słowian to proszę mi uwierzyć już dawno by tego dokonał! Nie twierdzę, że każdy Rosjanin jest taki jak ich prezydent jednak moje zdanie na temat osoby Putina jest bardzo negatywne, głównie dzięki temu co ten człowiek reprezentuje.

  • Jestem już starszym człowiekiem i pewnie dużo starszym od piszących i komentujących, nie za bardzo obeznany informatycznie, syn musiał mi wytłumaczyć jak mam włączyć się do komentowania.
   Czytam raczej gazety papierowe ale, że jestem wielbicielem słowiańskich wartości to przez znajomych dowiedziałem się o gazecie “My Słowianie” i nie żałuję a przy okazji się skomputeryzowałem. Obsługa komputera szwankuje ale polityka to moje hobby, Bóg jeden wie przez ile rzeczy się przekopywałem by dojść do tego czy tamtego. Zabieram głos bo poczułem się jakby komentarzem Martini wywołany do tablicy. Pod koniec lat 70 tych jako młody człowiek pracowałem w Rosji, wtedy to było ZSRR. Musze Państwu powiedzieć mam stamtąd jak najmilsze wspomnienia i to nie dlatego, że miała być jakaś przymuszona przyjaźń polsko-radziecka ale prawdziwi Rosjanie to życzliwi serdeczni ludzie, gdzie byłem zapraszany to takie ciepełko się odczuwało. A ja obserwowałem dokładnie wiele rzeczy i powiem, że pomimo wyjazdu dziesiątek tysięcy żydowskich nkwd do Ameryki i Izraela po śmierci Stalina, Rosja nadal była w tamtych latach jeszcze mocno mocno zażydzona. I zawsze oni piastowali kierownicze stanowiska,wielu Rosjan czasem nie zdawało sobie z tego sprawy ale byli też i tacy, których ogarniała na to wściekłość. Pamiętam, że tam gdzie był Żyd przełożony zawsze solą w oku była mu ta przyjaźń Polaków z Rosjanami, a przecież to był taki najniższy szczebel pracowników.
   Pracowałem jeszcze,że tak powiem na stare lata, kilka lat w Anglii i w Niemczech i wiem jak tam traktowany jest Polak,czegoś takiego nigdy nie doznałem od Rosjanina nawet jeżeli były jakieś nieporozumienia jak to w pracy.Po drugie pamiętam jeszcze rosyjski i śledzę wypowiedzi Putina – nigdzie nie obraził narodu polskiego, jeżeli już to rządy czy polityków ale to u nas jak i u nich byli to zawsze Żydzi i oni niszczyli nasz kraj. Zauważyłem,że obecne media bardzo przekłamują i wyrywają z kontekstu wypowiedzi Putina,nie ma się co dziwić skoro znowu Żyd rządzi mediami czyli “dobra zmiana”. Putin mógłby wszystko jakby chciał ale to mądry polityk i wbrew temu jak go główne media w Polsce przedstawiają on nie chce wojny.Proszę przemyśleć swoją wypowiedź Martini o Putinie – są to dokładnie słowa z żydowskich mediów, przerażenie bierze jak młodym ludziom wyprali mózgi i skłócili Rosjan i Polaków. Chciałem podziękować jeszcze Pani Krystynie Wilanowskiej za artykuł w 1 numerze Waszej gazety pt. “Rosja to nie związek Radziecki” – idealnie oddaje sytuację.

   • Dziękuję Ci Grudziadzak za odpowiedz i gratuluje pierwszych kroków w nowej dziedzinie. To fakt aktualnie jest bardzo łatwo manipulować informacjami. Ja nie mam takiego doświadczenia z Rosjanami jak Ty, pochodzę z zachodniej części kraju i moje doświadczenie raczej ogranicza się do relacji niemiecko-polskich (prawda jest taka, że nasi zachodni sąsiedzi nie dali mi się poznać z dobrej strony). Wracając do tematu nie mam także osobistego doświadczenia w relacjach z Żydami czy ogólnie z tzw masonerią, moje postrzeganie świata bazuje bardziej na logicznym analizowaniu zaobserwowanych sytuacji i równie logicznego wyciągania wniosków z tych obserwacji. Interesuje się historią i lubię analizować historyczne fakty i w związku z tym bliższa mi jest idea międzymorza (trójmorza) niż bratania się z naszym zachodnim sąsiadem czy z Rosjanami. Tak jak wcześniej powiedziałem nie mam zadania nt samych Rosjan i nie ukrywam, że trochę Ci zazdroszczę tego doświadczenia. Prawda jest taka, że Putin ma bardzo duże poparcie wśród narodu rosyjskiego a Rosja ma bardzo wielki potencjał więc tym bardziej dziwię się tym, że tak mało udało się Putinowi zrobić w temacie Słowian a co za tym idzie wydaje mi się, że wcale mu nie zależy na tym albo nie jest taki potężny jak się wszystkim wydaje i niestety musi ulec większej sile, na którą nie ma wpływu.

    • Witaj martini, przepraszam,tak późno odpisuje,ale ja przeczytam artykuł i idę dalej. Nie zauważyłem Twojej odpowiedzi, na prawdę bardzo mi milo, że przemyślałeś to co napisałem, często ludzie mają takie klapki na oczach,że nikogo nie przekonasz,tym bardziej się cieszę.

     Piszesz,żę nie miałeś kontaktu z Żydami, na pewno miałbyś gdybyś coś załatwiał w prokuraturze, lub w urzędach wojewódzkich – nazwiska mają polskie, i chyba tylko to,jak Cie ten temat interesuje to o ile wiem Dr.Kękuś, prowadzi blog on ma dużo danych,oczywiście wyciągniętych z tajnych akt MSW.

     A jeżeli chodzi o Miedzymorze, no to nie wiem czy by wypaliło – Litwini nas nienawidzą prawie tak jak Ukraińcy,pamiętasz może jak śledzisz wydarzenia sportowe,jak Litwini witali polskich sportowców transparentami “polskie ku..y przyjechały”, na Łotwie ogromny kult niemiecki (jak zwykle), coroczne przemarsze fanów ss, władze to jeszcze popierają,moim zdaniem mówi samo za siebie.O Estonii mało wiem więc się nie wypowiem.Czechy i Węgry już dawno po cichu prowadzą współpracę z Rosją,Polsce się nie tłumaczą- wiedzą kto tu rządzi. Putin dla swoich Słowian zrobił bardzo dużo.Co ma dla nas zrobić, kiedy nasz naród ciągle wybiera to samo,ma rozpocząć o nas wojnę? przecież Polacy ciągle obrażają naród rosyjski,który nic złego nam nie zrobił. Nikt oficjalnie nie obrazi Niemca, ale po Rosjanach jak po łysej kobyle jeżdżą, od kiedy mam ten internet to czytam i przerażenie mnie bierze. Na koniec miło podyskutować, na tej stronie czuję się swobodnie jak u siebie.
     Życzę Ci spokojnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i również powodzenia w odkrywaniu prawdy.

Dodaj komentarz