Co je twoje, to je moje!

Zaczynając ten felietonik słowami satyrycznej, popularnej niegdyś  piosenki, nie mam zamiaru państwa rozbawić ponieważ pragnę omówić sprawę dramatyczną. Mianowicie jest to sprzedanie Kopalni Krupiński w obce ręce, a konkretnie w „starsze i mądrzejsze” z Wielkiej Brytanii. Tragiczny jest nie tylko fakt, że pozwoliliśmy polsko języcznym rozkraść całkowicie dobra wypracowane przez naszych dziaków i pradziadków, dla swojej  korzyści rozwalili całkowicie polską gospodarkę wyprzedając wszystkie zakłady za bezcen. Polskę uczyniono rynkiem zbytu dla wszelkiej maści niezdrowego chłamu jeżeli chodzi o żywność oraz towary drugiego i trzeciego sortu z kategorii środków chemicznych a także sporego procenta produkcji technicznej. 
W chwili obecnej rząd zabrał się za naszą litosferę czyli za to wszystko co jest pod ziemią. Węgiel rzekomo ma być szkodliwy, ale jakoś dla Niemców a teraz „starszych i mądrzejszych” chyba takim nie jest,  skoro wykupują go z rąk Polaków oczywiście za bezcen. Niestety z przykrością należy stwierdzić, że nasze społeczeństwo jest jakby w marazmie, nikt nie przeciwstawia się przeciw tak jawnemu szabrownictwu –  trzeba nazywać sprawę po imieniu. Jeżeli pozbawi się rdzennych Polakow wszystkich dóbr to zostaniemy zepchnięci do roli usługującego polsko języcznym.
Eksterminacja Słowian zaczęła się już dawno i nie należy zapominać, że trwa nadal w najlepsze tyle, że w tym przedziale czasowym pod płaszczykiem ekonomiczno-gospodarczym. Kopalnia Krupiński to nie tylko węgiel ale zdjęcia satelitarne wykazały również złoto i to bardzo duże złoża, na tyle duże, że predestynują nas do powtórki z Klondike, jeżeli nie więcej. Abstrahując już od złota w kopalni Krupiński, należy jeszcze przypomnieć, że owe zdjęcia satelitarne poczynione przez Amerykanów wskazują na to, że nasz kraj posiada również ogromne ilości innych cennych kopalin i minerałów z ropą naftowa włącznie.
 I poddaję pod zastanowienie wszystkim fanom PISu, skoro ma on być tak bardzo dbającą o nasze interesy partią  to dlaczego nie informuje oficjalnie Polaków o najważniejszych dla nich sprawach, jak bogactwach tkwiących w naszej ziemi czy ilości rocznie napływających migrantów lub o rzeczywistej sytuacji na bliskim Wschodzie, gdzie Usrael sukcesywnie podejmuje próby zniszczenia tego kruchego pokoju z olbrzymim trudem wypracowanego przez przez. Rosji Putina. Dlaczego ukrywa się przed opinią publiczną na przykład, że niedawno ok. tydzień temu Izrael zaatakował obóz Palestyńczyków zabijając siedemnaście cywilów a blisko osiemset raniąc. Nie zauważyłam w oficjalnych mediach podobnych wiadomości, czyżby to był tylko incydent dla wszystkich „miłujących pokój i walczących z rasizmem”. Natomiast mnóstwo jest newsów w rodzaju „Putin u bram Polski”, „Rosja na krawędzi wojny”, itp…, tak straszy się przeciętnego mającego zazwyczaj minimalne pojęcie o polityce obywatela.
Nie jestem poprawna politycznie nie zamierzam ukrywać, że z przyjemnością powitałabym wreszcie Słowian w kraju Słowiańskim. Mamy tu kilkaset tysięcy Niemców, według międzynarodowej żydowskiej agencji cztery miliony żydów  oraz trzy miliony Ukraińców, to dlaczego mam ziać nienawiścią do Rosjan, którzy są wściekle atakowani przez banksterskie NWO na arenie miedzynarodowej tylko dlatego, że nie pozwolili tym siłom panoszyć się w swoim kraju i nie oddają wszystkiego walkowerem jak Polacy. Rosjanie to Słowianie i jak do tej pory to to oni ponieśli największe straty ze strony żydo-komuny ok. 65 mln ofiar tylko w czasie rewolucji komunistycznej-gwoli przypomnienia.
Powinniśmy jako Słowianie nie zapominać maksymy, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Nie uważamy chyba, że nacja mieszkająca w Polsce,( rozsprzedająca nasze  dobra i ekspediująca do pracy za granicę  rdzennych obywateli tego kraju, którzy jeżeliby zdecydowali się pracować we własnej ojczyźnie otrzymali by wynagradzenie ledwie wystarczające na przeżycie) – jest naszymi przyjaciółmi. Kopalnia Krupiński to wstęp do akcji na rzecz drugiego ukrytego holokaustu Słowian polskich. Prawicowi youtuberzy powtarzają jak mantrę, że plan jest aby rdzennych Polaków – Słowian zostało ok 15 mln. Niestety znowu ku mojemu rozczarowaniu prawicowy internet pozwolił się się zmanipulować przez masońskie źródła, ponieważ Polaków ma zostać jedynie cztery miliony.
Może taka sytuacja mieć miejsce w przypadku jeżeli korporacje oficjalnie zaczną wykupywać ziemię, pod która znajdują się właśnie bogactwa mineralne. Jak przypomniał na pikiecie w obronie kopalni Krupiński  pan Jabłonowski i całkiem słusznie, że wszelkie  zasoby znajdujące się pod ziemią należą wyłącznie do państwa, oznacza to, że  jeżeli na nieszczęście na czyjejś posesji, działce lub polu rolnika znajdzie się coś atrakcyjnego, państwo może to odebrać, dając delikwentowi w zamian jedynie mieszkanie zastępcze. Państwo w tym wypadku będzie działało zgodnie z ustawą, odbierając tzw. swoje. Wiele osób tak potraktowanych będzie walczyć przed sądami ale bez skutku, znamy takie sytuacje z polskich stron sądowych na  razie na mniejszą skalę. Aczkolwiek ludzie z tak traumatycznymi przeżyciami albo schodzili na zawały lub inne choroby cywilizacyjne, albo popełniali samobójstwa.
Reasumując, nastąpi więc samospełniający się holokaust, ponieważ Polacy nie przeciwstawią się temu prawu gremialnie wierząc do końca, że wyżej opisana sytuacja  akurat ich nie będzie dotyczyć. Niestety większość doświadczy najgorszego ponieważ tych bogactw jest w naszym kraju duża ilość.
Patrząc z perspektywy czasu sporo światłych ludzi ostrzegało wiele lat temu społeczeństwo, że Po-Pis to ustawka, czy że żydzi upominają się o ogromne sumy odszkodowawcze od Polski, że obcy wyprzedają nasz majątek, że Rosja jest dobrze usposobiona względem rdzennych Polaków i nie  zamierza z nami walczyć, chyba że sami zaczniemy,  itd…, niestety do nikogo prawie te przekazy nie docierały lub większość nie dawała takim  ostrzeżeniom wiary. Zdaję sobie sprawę, że i tym razem płonne będą słowa ostrzegania, być może będę miała jedyną satysfakcję  w stylu „a nie mówiłam”, tyle że będzie to gorzka satysfakcja.
Ze smutkiem można było zaobserwować, że na pikiecie 5 kwietnia w obronie kopalni Krupiński był tylko pan poseł Winnicki, pan Wojtek Jabłonowski – Olszański i transparent trzymał pan Zagórski  z Telewizji Niezależnej, razem protestowało zaledwie tylko sto osób. Panowie Winnicki i Olszański wygłosili nie tylko płomienne ale i merytoryczne przemówienia, jednakże czy dotarło z tego cokolwiek do zobojętniałego polskiego społeczeństwa?
Ma się wrażenie, że Polacy są nie zainteresowani ani ojczyzną ani własną przyszłością .
Nie dawniej jak jak dwa lata temu niejaki  pan …. nie będę wymieniała nazwiska bo to szabesgoj na usługach, pojechał wziąć udział w rosyjskim programie a właściwie aby siać nienawiść pomiędzy Słowianami polskimi i rosyjskimi. Oczywiście począł ubliżać Rosjanom biorącym  
udział w programie właściwie była to prowokacja ze strony tego indywiduum mieniącego się Polakiem. Osobnik ten przyrównał Rosjan do gówna, więc oberwał od któregoś w mo…ę . Prowokował tych ludzi z iście diabelskim zacięciem, aż doczekał się zamierzonego efektu i któryś z uczestników, powiedział, że uważa iż Polacy to prostytutki z uwagi na to jak tanio się sprzedali. 
Przypominam sobie jaka furia rozgorzała na forach po relacjach tego wątpliwego bohatera, ponieważ Polacy czuli się oburzeni  wypowiedzią Rosjanina. Ja natomiast na zimno przeanalizowałam tę rzekomą obrazę i doszłam do wniosku, że trudno znaleźć kontrargumenty dla tej negatywnej oceny. Otóż po pierwsze pozwoliliśmy zabrać sobie wszystkie zakłady za bezcen, podam tylko jeden przykład fabryka turbin z Elbląga zakład sprzedany za 5 mln a przynosił miliardy. To jeden z setek przykładów, inne można już bez problemu odszukać na stronach internetowych wraz z komentarzami żydowskich polityków o polskich nazwiskach jak Boni, Borowski, Bielecki itd… ,  którzy dokonywali tejże złodziejskiej reprywatyzacji polskiej gospodarki 
Pozwoliliśmy sześciu milionom młodych ludzi w wieku produkcyjnym wyjechać za granicę do najgorszych rodzajów prac. Wyraziliśmy zgodę na zawłaszczanie kraju przez korporacje, gdzie Polak jeżeli otrzyma pracę to jedynie na zasadzie wyścigu szczurów, ponieważ żadna korporacja nie należy do Polaka, jedynie człowieka o polskim nazwisku. Praktycznie już nic w tym kraju nie należy do nas nawet woda i wodociągi, nie mamy prawa zbierać deszczówki ani hodować kur, jest mnóstwo innych zakazów, które możecie sami odnaleźć.
 Pozwoliliśmy za nas przeforsować  polskojęzycznym ustawę o bogactwach mineralnych na takiej zasadzie aby nie były własnością obywatela. Nie mamy wolności słowa, ponieważ nawet podanie prawdziwej cyfry zamęczonych Polaków w Auschwitz jest karane jako antysemityzm. Ciekawi mnie jeszcze dlaczego rząd tak uparcie milczy w sprawie Katynia skoro jest już w posiadaniu dokumentów, że to nie Rosjanie byli mordercami. Pisaliśmy już w poprzednich artykułach na ten temat, ponieważ rzeczywiści mordercy przyznali się osobiście do tych strasznych czynów.
 
Natomiast za 500+,  jest tylko ochłapem z pańskiego stołu, za który obywatele nadal będą głosować za polsko języcznym Pisem, mając za nic reprezentujących prawdziwą Polskę narodowców. Odpowiedzmy sobie teraz bez emocji jak nazwać mieszkańców kraju, który pozwala się tak eksploatować innej obcej nacji i to za marne 500 złotych, wziętych w dodatku z podatków płaconych przez ich obywateli?
. Niestety nasuwa się tylko jedna odpowiedź – tania dziwka, w dodatku w Ukrainę pompujemy miliony jak nie więcej, podziękowanie mamy w formie obrażania i obelżywego traktowania na arenie międzynarodowej. To już więc nie jest nawet tania prostytucja, to jest polityczne kure……o . 
Zadajmy  sobie pytanie czy Rosjanie tak postępują ze swoją ojczyzną, czy oddają za bezcen swoje dobra w ręce banksterstwa, wręcz przeciwnie przez. Putin wyrzucił banksterkę z Rosji, dlatego jest tak znienawidzony przez Usrael.
Dla podsumowania sytuacji czym stało się polskie spolegliwe społeczeństwo zacytuję przedwojenny żydowski dowcip, który idealnie oddaje sytuację współczesnego Polaka.
Otóż dawno, dawno temu Salcie i Mosze prowadzili handel obwoźny, czyli jeździli od miejscowości do miejscowości sprzedając towary. Jednak pewnego pięknego dnia napadli ich złodzieje, Mośze oberwał a potem został przywiązany przez napastników do drzewa, Salcie napastnicy zgwałcili a towar oczywiście ukradli.
Po wszystkim Mosze tymi słowy zwrócił się do Salcie:
To,że nas napadli – dopust boży
To,że mnie pobili i przywiązali do drzewa – dopust boży
To,że nas okradli – dopust boży
To,że Cie Salcie zgwałcili – dopust boży
Ale to żeś już dupą ruszała to było czyste kur…..two.
Nic ująć nic dodać mądry dowcip i jak do nas Polaczków  pasuje. Niestety oddajemy hurtem wszystko i jeszcze z radości przytupujemy. Na zakończenie należałoby przytoczyć też drugą część zwrotki z tytułu „ co je twoje to je moje, a stodołę to my wzięli i ze śwagrem na pół przerżnęli”. Niestety nie jest wesoło jak w piosence, bo śwagier nie chce połowy stodoły, on łapę kładzie na całej. 
Marzanna Polińska 

5 komentarzy

 • Sława!
  W wielu kwestiach jestem zgodny z Panią. Jednak jest jedna rzecz która mi nie pasuje w tym artykule. Moim zdaniem wiedząc kto przygotował rewolucje w Rosji i kto obecnie rządzi nią nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, iż jest to wojna Słowian z żydami. Śmiem twierdzić że Słowian a przynajmniej tych, któtrzy się do tego przyznają jest garstka podobnie jak u nas.
  Moim zdaniem jest to wojna żydzi kontra żydzi może powinienem napisać lożami masonów. Słowianie w tej grze już się nie liczą.
  Ciekawą rzeczą jest mimo wszystko to, że Rosja zaczyna się łączyć z Chinami a to wróży spełnienie się STS. I w tym momencie nasówa się pytanie. Jaka nacja będzie zamieszkiwała i władałała byłymi terenami Słowian?
  Pozdrawiam Serdecznie 🙂

  • Witaj!
   Wiele osób myśli podobnie ale się mylą, walka żydów z żydami jest w Polsce pomiędzy rytem francuskim a szkockim ale niedługo się dogadają(oni zawsze dochodzą do porozumienia). Natomiast patrz na fakty- liberalne i komunistyczne partie czyli stricte żydowskie otrzymały w wyborach w Rosji ok. 10 procent i oni natychmiast tych przegranych kandydatow ztrudniają na na bardzo wysokie stanowiska, nie mają poparcia ale mają kasę od Rotszyldów. W społeczeństwie są zadekowani ponieważ mają wielowiekową szkołę przetrwania w obcym środowisku. Wchodzą też do monastyrów ale prawdziwi rosyjscy reprezentanci cerkwi prawosławnej już z tym trendem żydowskim zaczynają walczyć, bo jak sami stwierdzają z prawosławiem siły zła a konkretnie żydowskie (masońskie) walczą od tysiąca co najmniej lat. Z kość. Katolickim walczą tylko pozornie bo ten jest zjudaizowany a Watykan już dawno przejeła masoneria. Najbardziej na świecie żydzi nienawidzą Słowian rosyjskich bo Ci w przeważającej większości trzymają się prawosławia a tego żydom nie udało się zdominować do tej pory. Dla żydow Rosjanin to szejgiec (brud i plugastwo nie posiadające duszy), my to jeszcze niby mamy dusze demonów jak twierdzą ale Rosjanie już nic tylko ciało. Oni dobrze wiedzą, że Rosjanie pomimo zarzynania cerkwi przez żydokomunę znowu gremialnie się w niej jednoczą i to budzi strach. Putin bardzo wspiera cerkiew, na ile ma możliwości wyrzuca z Rosji żydowskich oligarchów. Jest ich coraz trudniej wyłapywać ponieważ żyd zawsze zachowuje podwójne standardy. W tej chwili znowu niejaki Maciejczuk (o którym pisałam w artyk pojechał do Rosji siać nienawiść między Polakami a Rosjanami poprzez swoje występy w ros. TV a finansuje go ponoć rosyjski żyd, oczywiście współpracujący z naszymi żydkami.Nie oznacza to jednak, że żydzi mają tam władzę, była obawa że mogą ją przejąć ale ostatnie wybory pokazały, że tak jak i Węgry rdzenni Rosjanie obudzili się. Śpią jedynie Polacy a ten sen na dobre im nie wyjdzie.

   Jeżeli chodzi o Chiny spójrz realnie czy ten kolos kiedykolwiek niszczył swoich małych sąsiadów, czy kiedykolwiek narzucał siłą swoją religię i politykę (nie mówię tu o konfliktach, które mogą pojawiać się wszędzie). Ekspansja Chin jest w tej chwili ekonomiczna i petro-juan zaczyna łamać masońskie banksterstwo. Wyobraź sobie, że Chiny mają zupełnie inny stosunek do Słowian aniżeli do zachodu czy do żydów. Mam na myśli ludzi wykształconych i mających wpływ na politykę nie przeciętnego Chińczyka, który często niewiele wie o Europie ale szybko się uczy. Miałam ten zaszczyt rozmawiać z takimi ludźmi oczywiście nie ja jedna z naszego słowiańskiego kręgu, i nikt Ci tego w oficjalnych mediach nie powie ale prawdziwi Słowianie mają u nich szacun. A to dlatego,że u Chińczyka pieniądze mają służyć jedynie do godnego życia a nie jak u żydów – jako wyznacznik wartości człowieka. Zapewniam Cię też na sto procent na terenach słowiańskich będą żyć Słowianie, niestety Polska pozostanie jeszcze długo Polin i w efekcie do złotego wieku Słowian polskich dotrwa tylko kilka milionów. Serdecznie Cię pozdrawiam i zachęcam do zainteresowania się tym tematem ale nie przez media głównego ścieku i nie tzw. opozycyjne. Na koniec jeszcze raz Cię zapewniam Rosja ciężko bo ciężko ale wychodzi spod dominacji żydowskiej.

   Marzanna Polińska

 • Cóż dodać, ja tylko wiem, że tak musi się dziać bo inaczej każdy by sobie tkwił w swojej zamkniętej kaltce i nie przejmował się niczym. Ludzie zaczną otwierać oczy, nawet Ci najbardziej leniwi, ignoranci, bo w końcu i za ich tyłek się wezmą. Sporo o wyprzedaży majątku polskiego można przeczytać w “Patologia transformacji” autorstwa prof. Witolda Kieżuna.

  Drobne pomyłki lub estetyka jakie wychwyciłem w tekście:
  Rosjanie to Słowianie i jak do tej pory to to oni – powtórzenie “to”;
  Nie uważamy chyba, że nacja mieszkająca w Polsce,( rozsprzedająca – spacja za nawiasem zamiast przed;
  Niestety znowu ku mojemu rozczarowaniu prawicowy internet pozwolił się się zmanipulować – powtórzenie “się”;
  Ma się wrażenie, że Polacy są nie są zainteresowani – powtórzenie “są”;
  nie będę wymieniała nazwiska bo to szabesgoj na usługach, pojechał wziąść udział – błąd w wyrazie “wziąć”;
  Natomiast za 500+, jest tylko ochłapem z pańskiego stołu, za który będą obywatele nadal będą głosować – powtórzenie “będą”;
  . Niestety nasuwa się tylko jedna odpowiedź – kropka na początku zdania;
  Jednak pewnego pięknego dnia napadli ich złodzieje, Mośze oberwał – “ś” w wyrazie Mosze;
  To,że nas napadli – dopust boży – brak spacji przed przecinkiem;
  Toże mnie pobili i przywiązali do drzewa – dopust boży – brak spacji pomiędzy “to że”;
  To ,że nas okradli – dopust boży – spacja po lewej stronie przecinka, zamiast po.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Damian

  • Witaj Damianie nasz nadworny „korektorze”. Wiesz, cały dzień wszyscy pracujemy i dopiero wieczorem możemy się zabrać za pisanie, więc coś zawsze się wkradnie, tak że prosimy o zrozumienie.
   A jeżeli chodzi o społeczeństwo to i tak się wszystkich nie obudzi, ale cieszymy się jak świadomość zaczyna wzrastać.
   Życzę Ci pięknej wiosny

   -red.

Dodaj komentarz