Czyje obozy śmierci?

Żydzi zrzucają maski?
Narracja żydowska jakoby Polacy byli współtwórcami holokaustu jest  wyjątkowo ohydna w swej wymowie, nie trzeba nawet powtarzać truizmów, że państwo polskie nie istniało w owym czasie i zanim doszło do jakiegokolwiek grubo przesadzonego liczebnie przez żydów holokaustu  na ich nacji, to do 1942 roku w obozach śmierci zdołano zamęczyć miliony obywateli polskich, że nie wspomnę już o innych nacjach. Do tego czasu żydom nieźle żyło się w gettach, wszystkim czytającym którym słowo getto kojarzy się z okrucieństwem, odsyłam do publikacji dr. Ewy Kurek, która jest ekspertem od spraw żydowskich. Otóż od dawna wiadomym jest, że żydzi nie chcąc się asymilować z narodami, które udzieliły im gościny, budowali sami dla siebie getta.
Zdecydowanie nie jest to przypadek, że kandydujący w mających się wkrótce odbyć wyborach w Izraelu  POLITYK,  DZIENNIKARZ  I  PISARZ  JAIIR  LAPID KTÓRY WEDLE  WSZELKIEGO  PRAWDOPODOBIEŃSTWA  MOŻE ZOSTAĆ  PRZYSZŁYM  PREMIEREM  IZRAELA  WYPOWIEDZIAŁ TE OTO  HANIEBNE SŁOWA  „SETKI   TYSIĘCY  ŻYDÓW  ZOSTAŁY  ZAMORDOWANE  BEZ  SPOTKANIA  Z NIEMIECKIM  ŻOŁNIERZEM,  BYŁY TO   POLSKIE  OBOZY  ŚMIERCI  I  ŻADNE  PRAWO   TEGO  NIE  ZMIENI ! ”.  Tego typu wypowiedź nie jest żadnym ewenementem w ocenach i spojrzeniu na holokaust ze strony żydowskiej, zakłamywanie historii uprawia ta nacja od dawna i szczególnie nienawistnie zachowuje się w stosunku do Polaków.
 Stan taki trwa bardzo długo, natomiast nasz kraj mając wyłącznie żydowskich rządzących niebezpodstawnie nie wykazywał jakiejkolwiek reakcji na te bestialskie oskarżenia. Pozostaje w związku z tym pytanie jaką rolę odegrało SONDER KOMANDO I ŻYDOWSKA GRANATOWA POLICJA.  Natomiast jeżeli chodzi o kwestię donoszenia to nie było ono aż tak niezbędne, Niemcy zajmując Polskę dysponowali dość dokładnymi spisami żydów, do pomocy służyli im specjalni agenci, opracowania nazwisk można znaleźć w wielu publikacjach.  
Niemcy są bardzo skrupulatni i mają to w swoich tajnych archiwach, one jeszcze ujrzą światło dzienne i wtedy świat zweryfikuje pewne rzeczy o narodzie wybranym.
Sprawa przerzucania odpowiedzialności ma swój początek jeszcze w 1960 roku 14 marca, wtedy to właśnie na zaproszenie Ben Guriona, który w tamtym czasie piastował urząd premiera Izraela, przybył do  Nowego Jorku ówczesny kanclerz Niemiec Konrad Adenauer. Obaj panowie spotkali się w hotelu Waldorf Astoria gdzie doszło do historycznego porozumienia, tam Ben Gurion zaproponował zmianę nazwy  z „oprawcy niemieccy” na „oprawcy nazistowscy”. Tak więc miano od tej pory we wszystkich oficjalnych wystąpieniach i naukowych opracowaniach używać słowa naziści nie zaś Niemcy.
Żydzi bowiem podjęli decyzję, że Niemcy już odpokutowali za swoje winy, więc w ciągu kilkunastu lat otrzymali żydowskie przebaczenie, prawdę rzekłszy dość szybko. Oni przecież wiedzieli kto finansował dojście Hitlera do władzy i wojnę, a kto był jedynie wykonawcą .  Zainteresowanych odsyłam do książki Ralfa Vogla „Deutschland Weg nach Izrael”. 
Było to więc przygotowywanie gruntu pod przyszły polski antysemityzm  a nawet „polski nazizm”, którego efekty właśnie obserwujemy pod pozorem wojny o  tzw. polskie obozy śmierci. Inny wariant to rzekomo przymusowa emigracja żydów z Polski po 68 roku pod hasłami „Syjoniści do Syjonu”. Polityka żydowska jak widzimy jest długo planowa, starano się przedstawić nasz naród w oczach świata jako „potworów antysemitników”. W rzeczywistości to Izrael przygotował akcję emigracyjną żydów, ogromny procent emigrujących wówczas do Izraela, Stanów  czy innych krajów Europy zachodniej to skompromitowani ubecy, oprawcy narodu polskiego. Nie posiadali zazwyczaj żadnego konkretnego wykształcenia więc szybko na emigracji stali się doktorami od antysemityzmu, specami od szkalowania Polski i Polaków.
Przypuszczalnie nawet obecnie zindoktrynowany naród polski nie orientuje się, że w latach 60 tych żaden prawdziwy Polak  nie mógł podejmować suwerennych decyzji bez przyzwolenia czy rozkazu żydów. Pisaliśmy na ten temat w pierwszych numerach naszej gazety już dwa lata temu, bazując również na źródłach i autorach żydowskich. 
Taka polityka żydowska jak wyżej zostało stwierdzone projektowana z dużym wyprzedzeniem ma na celu nie tylko kompromitować znienawidzony naród polski na arenie międzynarodowej, ale także drugie dno to rzekome reparacje, które żydzi zmierzają wyłudzić od Polski w kwocie 65 miliardów. Jednakże bardziej niebezpieczna jest sprawa mienia bez spadkowego, wiele ludzi mogą w ten sposób pozbawić  zarówno mieszkań jak i gruntów . Obserwacje potwierdzają jednak, że temu narodowi nie wystarcza władza przejęta w naszym kraju ani wszelkie profity, które bezkarnie przyswajają. Mam nadzieję, że teraz kiedy prezentują jawnie ziejącą nienawiść skierowaną bezpośrednio w nas, nikt chyba nie ma złudzeń, że CAŁA  TA  AKCJA  PROWADZI DO  STWORZENIA  TUTAJ  ZIEMI  POLIN,  W MYŚL  ZASADY – KOCHAMY POLSKĘ  ALE WOLNĄ OD  POLAKÓW.     
Wszyscy żydzi jednym głosem obstają przy polskich obozach śmierci, abstrahując od tego, że sprzeciw wobec ustawy, która i tak jest bardzo niedoskonała dla nas Polaków, jest mieszaniem się  w wewnętrzne sprawy drugiego państwa. Stosują często szantaż prawami człowieka, których sami stricte nie przestrzegają, bo czymże innym jest postawienie szesnastoletniej Palestynki przed sądem za spoliczkowanie izraelskiego żołnierza. AHED TAMIMI  W  PRZYPŁYWIE  ROZPACZY  GDY  IZRAELSCY ŻOŁNIERZE  WYRZUCAJĄ  JEJ RODZINĘ  Z  DOMU, PONIEWAŻ  POTRZEBUJĄ  PRZESTRZENI  NA    BUDOWĘ  SWOICH  OSIEDLI – UDERZA JEDNEGO  Z  NICH   W  TWARZ. W CHWILI  OBECNEJ  TOCZY  SIĘ  PROCES  I GROZI  JEJ  ZA  TEN  CZYN  KARA  SIEDMIU  LAT WIĘZIENIA. Kara niewspółmierna do winy, a więc obudź się polski goju, ciebie czeka z rąk tej nacji coś o wiele gorszego, ponieważ ci „czciciele” praw człowieka od dawna uznają powiedzenie „dobry Polak to martwy Polak”. Już raz zastosowano tę ich myśl w stosunku do Indian amerykańskich i znamy skutki.
W chwili obecnej IZRAEL  MA ZAMIAR  OSKARŻYĆ  POLSKĘ O NEGACJĘ  HOLOKAUSTU,  A  WIĘC  CO ZA  TYM IDZIE POWSTANIE TAM  NOWE  PRAWO  UDERZAJĄCE  W  POLSKĘ. 
ZAŚ  DEPARTAMENT STANU USA  W  BARDZO  OSTRYCH   SŁOWACH  SKRYTYKOWAŁ  USTAWĘ  O IPN –  SZCZEGÓLNE   EMOCJE  WZBUDZIŁO TO RÓWNIEŻ  U  KONGRESMENÓW, KTÓRZY SUGERUJĄ  NAM  ANTYSEMITYZM  , CZYLI  NOTA BENE  PRZYZNAJMY SIE  NA  ICH  ŻYCZENIE , ŻE  JEDNAK TO  MY  MORDOWALIŚMY  ŻYDÓW.  DEPARTAMENT   GROZI  NAM  BOWIEM , ŻE   TA   USTAWA  MOŻE MIEĆ  WPŁYW  NA  STRATEGICZNE  INTERESY  POLSKI  NIE  TYLKO  Z  IZRAELEM  ALE TAKŻE  Z  USA. A więc mamy sojusznika w USA chodzącego na pasku żydów.  
Wielokrotnie przestrzegaliśmy naszych czytelników,  że  USRAEL nawiedził nas sojuszniczo  ze względu  na nasze bogactwa drzemiące w polskiej ziemi. Jest to kraj gdzie dwa procent populacji żydowskiej rządzi Ameryką, nie miejmy złudzeń. Niemniej chyba bardziej oburzające są  wystąpienia polskich polityków, w których najczęściej używanym słowem jest wrażliwość żydowska, o polskiej nie było ani słowa. Prezydent zapewnia, że podpisze ustawę natomiast nie wyraża zgody na antysemityzm na ziemi Polin, o antypolonizmie zaś nawet dla stworzenia choćby pozorów, nawet się nie zająknął, mówiąc kolokwialnie.
Skoro mamy tak dzielnie stawiać czoło antysemityzmowi, to dla równowagi może władze zajęłyby się jawnymi i haniebnymi przypadkami antypolonizmu. Bo czymże innym jak nie antypolonizmem jest wypowiedź Engelking (byłej żony Boniego, agenta) zdaję się dla Olejnik, na temat różnic w sposobie określania aktu umierania  Polaków i żydów podczas okupacji. Otóż pani ENGELKING ( NAZWISKO ZAPEWNE PO „TATE”  W DOKŁADNYM  TŁUMACZENIU BRZMI „KRÓL ANIOŁÓW”, NAZYWA SIĘ SZUMNIE BADACZKĄ I OŚWIADCZA  CO  NASTĘPUJE „ W  CZASIE OKUPACJI  ŚMIERĆ, KTÓRA  NASTĘPOWAŁA  U  POLAKÓW, TO BYŁA  KWESTIA  JEDYNIE BIOLOGICZNA,  NATOMIAST  ŚMIERĆ  ŻYDA TO BYŁA  ŚMIERĆ  UŚWIĘCONA  BO TO  BYŁO SPOTKANIE Z JAHWE  ITD… . Wynika  z tego prosty wniosek, że śmierć Polaka, nawet tego który ratując jego nędzny żywot, miała dla żyda tyle wartości co obumarcie glonu, bo to przecież kwestia wyłącznie biologiczna.
Znamy więcej nazwisk owych „badaczy” ,  którzy wygłaszali wcześniej podobne obraźliwe i degradujące nas jako ludzi, opinie. Aczkolwiek nie wszyscy mieszkają w Polsce, jednakże pani Engelking jest polską obywatelką powinny być wyciągnięte w stosunku do niej konsekwencje karne, za przyrównanie ofiar polskich do biomasy. 
Wracając do ustawy o karaniu za „polskie obozy śmierci”- jest ona tak niedoskonała, że w tej formie będzie szkodzić. Już Pan Jabłonowski zwrócił uwagę, że furtka pozostawiona w obrębie tzw. sztuki, która pozwala dopasowywać rzeczywistość tamtych czasów pod własne widzimisię spowoduje wiele szkody dla naszej historii. Reżyser czy pisarz może przecież przedstawiać Polaków jako morderców i pozostanie bezkarny a świat kupi jego skrzywione i zafałszowane „produkcje”.
 Z kolei moim zdaniem poważniejsza sprawa jest z naukowcami, którzy w imię rzekomej nauki mogą „odkrywać” na potrzebę tego kto więcej zapłaci albo kto skuteczniej zastraszy. Przypomnijmy  te wszystkie dinozaury znajdowane przeważnie w Ameryce, pewnie na złość mamutowi syberyjskiemu, jeżeli to zostało kupione przez tzw. ciemne masy tudzież ufo, to zakłamanie historii jeżeli już włączył się do akcji  nasz „amerykański sojusznik”, również będzie zrealizowane, oczywiście na potrzebę tych, którzy dysponują szeklami.
Nasze polskojęzyczne władze niestety są jak lis pilnujący kurnika, większość ich jest na pasku Vogelmana szefa agencji zwalczającej antysemityzm, który łagodnie rzecz ujmując, Polaków nie darzy miłością. Przyjrzyjmy się scenie politycznej w Polsce i temu kto otwarcie wystąpił  przeciwko żydowskim potwarzom i knowaniom – jedynie Ruch Narodowy zdobył się na taką odwagę. Natomiast Kukiz od dawna przez nas odbierany jako wyjątkowo nieciekawa i demagogiczna postać, otwarcie wyparł się Ruchu Narodowego i przed jarmułkowcami bije się w piersi i przeprasza za wprowadzenie Ruchu  do sejmu. 
Reasumując; po owocach ich poznacie. 
Uporczywie nasuwa się taka myśl, gdybyśmy nie posiadali tak zindoktrynowanego narodu, który jak się wydaje jeszcze nie przejrzał na oczy, to moglibyśmy mówiąc  językiem uważanym za „popularny” zdradzieckiemu  sojusznikowi, który chce już nas karać za brak gorliwości w podporządkowaniu się Izraelowi – pokazać środkowy palec i zwrócić się ku Rosji. 
Niestety większość młodych ludzi szuka kariery na Zachodzie pomimo, że tam nigdy nie będą docenieni. Większość nie jest  wstanie pojąć czym jest dzisiejsza Rosja, natomiast bezustannie dają wiarę tym bredniom rzekomo prawicowych publicystów o jakimś rosyjsko -niemieckim kondominium. Jak bardzo trzeba być otumanionym aby wierzyć w takie bzdury, wszystkim tumaniącym przypominamy, że prawda zacznie powoli wychodzić na jaw. 
Zapraszamy do myślenia jakie pożytki mamy właśnie z kondominium amerykańsko – izraelskiego, straciliśmy nawet prawo do własnej wody, na dodatek usiłują uczynić z nas morderców. Czy widzieliśmy kiedyś prezydenta Putina, który by ział do nas  taką nienawiścią jak premier Izraela, jak Departament Stanu USA, tylko dlatego, że bronimy prawdy historycznej. Zapewne nie wszyscy orientują się, że jest nas razem ze Słowianami rosyjskimi i środkowo europejskimi zaledwie 120 mln., i tak na prawdę nigdy nie było między nami krwawych wojen, nigdy też nie byliśmy w konflikcie z Chinami, więc czemu pchamy się jak ćma w ogień w ramiona odwiecznych wrogów. My obudzeni Słowianie zdajemy sobie sprawę czemu ma służyć akcja pt. polskie obozy śmierci, niestety nieobudzeni będą musieli przerobić gorzką lekcję.
Marzanna Polińska 

Dodaj komentarz