Dostęp do broni dla Słowian

W związku z ostatnią strzelaniną w Las Vegas drugiego października gdzie zginęło blisko 60 osób, kręgi NWO podsycają dyskusję jakoby szeroki społeczny dostęp do broni wpływał na liczbę zabójstw w danym kraju. W 2013 roku Stany miały najwyższy stan posiadanej broni na świecie, a pod względem zabójstw z jej użyciem znajdowały się dopiero na 28 miejscu.

Z kolei Szwajcaria jest na trzecim miejscu na świecie jeżeli chodzi o dostęp społeczeństwa do broni palnej a dopiero na 45 tym, jeżeli chodzi o morderstwa z jej użyciem. Można by jeszcze na podobnych przykładach wykazać, że pierwsze nie generuje drugiego. Nagonka na obywateli pragnących zabezpieczyć swoje rodziny przez posiadanie broni nabiera jednak intensywności.

NWO – masoneria zamierza najpierw rozbroić białą Amerykę, wbrew temu co nam wmawiają nasi korporacyjni rządzący, że nie byłoby to zbyt trudne, nie wierzmy tym opiniom, uzbrojone społeczeństwo szczególnie amerykańskie, uparcie będzie się trzymać swojego prawa do posiadania broni i raczej dojdzie tam do rozruchów aniżeli ustępstwa społeczeństwa USA w tej kwestii.

Należy najpierw odpowiednio urabiać opinię publiczną i obrzydzać im prawo do posiadania broni, więc w tym celu trzeba zorganizować kilka widowiskowych i krwawych strzelanin. Mamy nadzieję, że obudzeni Słowianie są już na tyle zorientowani by wiedzieć, że atak w Las Vegas to robota służb specjalnych, prawie że powtórka world trade center, tylko w innym stylu. USrael jest znane z takich „robótek” pod fałszywą flagą, aby tylko przeforsować swoje niecne plany. Aczkolwiek teraz amerykańskie społeczeństwo będzie płaciło za bezmyślną wiarę środkom masowego przekazu (90% jest w rękach żydów), które są na usługach służb.

Gwoli przypomnienia ; należało rozpoczynać kolejne wojny właśnie takimi akcjami fałszywej flagi np. Irak miał posiadać rzekomo broń atomową, po skazaniu na śmierć Husajna tylko za to, że nie wyraził zgody na opłaty w dolarach za ropę jedynie w swojej walucie, oraz rozwaleniu tego kraju – okazało się, że to była pomyłka, Irak broni masowego rażenia nie posiadał- autorzy tego pomysłu to wymienione już służby.

Nie będziemy wspominać o innych krajach arabskich bo nie to ma być tematem tego artykułu, ale world trade center ,które miało być rzekomo zaatakowane przez Al – Kaidę, nie można przeoczyć, ponieważ tym razem żydo Ameryka szukała powodu by najechać Afganistan, no i znalazła go. Dzisiaj jednak wiemy, że world trade center to również jak i wiele innych, akcja amerykańskich służb specjalnych.

Wracając jednak do tematu posiadania broni, najpierw jak już wspomniałam NWO przymierza się do rozbrojenia białej Ameryki udowadniając, że posiadanie broni prowadzi do podobnych krwawych akcji, co ostatnio w Las Vegas. Rozumiemy przez to, że planuje odebrać się środki do obrony tzw. porządnym obywatelom, bo przecież czarna społeczność Ameryki mimo że stanowi kilkanaście procent popełnia ponad 64 procent przestępstw i chyba nikt nie wyobraża sobie, że posługują się oni zarejestrowaną bronią, co będą czynić i w przyszłości, do czego nie powinno się mieć złudzeń.

Założycielem tajnych służb amerykańskich CIA był żyd Delano Roosvelt. Niezorientowani w temacie nie zdają sobie być może sprawy jak potężna, niebezpieczna i przebiegła jest ta organizacja, i z tego że jest odpowiedzialna za dziesiątki wojen i konfliktów po drugiej wojnie światowej.

Ta organizacja działa o tyle w obronie interesów Ameryki o ile są interesami banksterstwa. Społeczeństwo amerykańskie jest mocno zindoktrynowane ale w sferze broni palnej jak już nadmieniłam raczej należy spodziewać się oporu.

Sztucznie więc podgrzewa się akcje na całym świecie przeciw posiadaniu broni, między innymi w Polsce szermuje się się tak idiotycznymi argumentami jakoby polskie społeczeństwo nie dojrzało do posiadania broni (oczywiście ukraińskie dojrzało, ponieważ USA właśnie przygotowuje się do wysyłania ogromnych ilości broni snajperskiej na Ukrainę). Komentarz jest tutaj zbędny.

Inne bzdurne, często głoszone powody, są tego typu, że w razie wojny atomowej, taka domowa pukawka będzie nieużyteczna. Jest to oczywiście propaganda masońska, ponieważ nie dojdzie do wojny atomowej, jest to wyłącznie straszak, przecież NWO nie ma zamiaru zrządzać zniszczoną planetą.
Jesteśmy jako społeczeństwo już na tyle obeznani z doniesieniami z zakresu najnowocześniejszych wynalazków, że zdajemy sobie sprawę, że kwestia unicestwienia człowieka za pomocą atomu odeszła w przeszłość, są już inne doskonalsze metody, często prawie niezauważalne dla potencjalnych ofiar, gdzie przyroda pozostanie nienaruszona.

Aczkolwiek w momencie kiedy obywatel zrozumie i wyłapie zagrożenie może obrócić się przeciw rządowym a ściślej nwuowskim oprawcom i wtedy broń może okazać się nieodzowna. Głównie oczywiście dla osób, które chcą przekazywać swoje geny i nie pozwolić unicestwić własnej nacji. Szczególnie Słowianie powinni zrozumieć, że to nie czas pierwszych chrześcijan by kłaść dobrowolnie głowy pod topór nowego porządku światowego.
Natomiast jeżeli dojdzie w Europie do wojny, to tylko i wyłącznie za pomocą środków konwencjonalnych.

Przeciwnicy uzbrojenia społeczeństwa, to albo agenci banksterstwa albo ludzie otumanieni fałszywymi religijnymi przesłaniami, utożsamiają bowiem posiadanie koniecznych środków do obrony własnej jako chęć zabijania, co jest totalną bzdurą. Przypomnijmy sobie choćby masakrę wołyńską, gdyby te kobiety miały wówczas broń na pewno nie udało by się wyrżnąć Banderze prawie pół miliona Polaków. Kto wie ilu ewentualnych wynalazców czy innych wybitnych ludzi straciła w tej rzezi Polska. Pamiętajmy o tym, że mordercami w większości byli sąsiedzi, wyciągajmy więc wnioski na przyszłość.

Zastanówmy się też nad inną bardzo poważną kwestią, mianowicie jest w Polsce 40 tys. uzbrojonych agentów Izraela, a media pisowskie podsycają ciągle strach przed słowiańskim Putinem. Każdy analizujący obecną sytuację na świecie powinien się zastanowić kogo tak naprawdę powinien się obawiać. Najlepiej chronić się chyba przed wrogiem, który jest w zasięgu twojego wzroku, a nie przed jakimś wyimaginowanym lub spreparowanym na użytek kamuflowania prawdziwego niebezpieczeństwa.

Słowianie winni domagać się prawa do posiadania broni i nie pozwalać sobie imputować bredni, że to nie po chrześcijańsku. Ta cisza i pozorny spokój to może równie dobrze być „ciszą przed burzą”. Nie bądźmy mądrzy po szkodzie i oby nie sprawdziło się powiedzenie poety „I Polak nowe przysłowie sobie kupi, że jak i przed szkodą,
tak i po szkodzie głupi”.

 

Marzanna Polińska

Dodaj komentarz