Kebabowi mordercy!

Nie chcemy wracać do analizowania morderstwa młodego Polaka przez Muzułmanów w Ełku, wszystko tu już chyba zostało powiedziane i wykrzyczane, współczujemy rodzinie bo zginął młody człowiek, przed którym było całe życie.
Nas (mówię tu nie tylko o współpracownikach gazetki ale i o szerokim kręgu znajomych ) niepokoi inna sprawa, mianowicie – „gorliwość” z jaką policja zareagowała na protestujący tłum. Interesujące dla każdego Słowianina powinno być to, dlaczego z takim pobłażaniem traktuje się kodziarzy, którzy jak nam się mówi są zagrożeniem dla stabilizacji kraju, a w tym niewielkim miasteczku zebrany nawet niespecjalnie wielki tłumek, określano już jako zamieszki. Pani rzecznik policji informowała, że czeka się na posiłki, powodowało to wrażenie jakby Ci ludzie co najmniej zbierali się do obalenia rządu PiSu. Po rozejściu się tej grupy protestujących padały zapewnienia ze strony policji, że opanowano już tych zakłócaczy porządku bo przecież niedługo będą pojawiały się tam dzieci. Może ktoś starszy i mądrzejszy wyjaśni mi, czy ci protestujący mieli w planie atakować dzieci ?
Zaserwowano nam chyba jakieś pomieszanie pojęć.

Inny aspekt tej tragedii to wpisy na forach, brutalna wręcz demoniczna radość ze śmierci tego chłopaka. Nie byłoby to takie szokujące gdyby jacyś wrogowie zamordowanego mieli z nim na pieńku i to byłby rodzaj prywatnej zemsty. Aczkolwiek tu wypływa o wiele bardziej niebezpieczne meritum – nienawiść rasowa. Podam tylko parę przykładów tej jakże spektakularnej mowy nienawiści „ONI WAS POLACZKÓW – CEBULACZKOW KARMILI, A ŚMIEĆ POSTANOWIŁ ZNISZCZYĆ IM RESTAURACJĘ, DOBRZE ŻE ZECHŁ, O JEDNEGO NARODOWCA MNIEJ” , następne są cały czas w tym tonie „ DOBRZE, ŻE ZDECHŁ O JEDNEGO NARODOWCA MNIEJ”, czy „PANOWIE POLICJANCI LAĆ POLACZKÓW, NIE MA SAMOSĄDOW CHOĆ TO POLSKA „B”.

Inne z tej kategorii to, że Polacy jakoby stadami mordują obywateli Niemiec i Anglii, więc powinniśmy zamknąć mordy. Były również tego typu, że protestujących z Ełku należy wywalić z kraju…
No oczywiście, świetny pomysł będzie więcej ziemi obiecanej do wzięcia!!!
Powyższych wpisów człowiek o zdrowych zmysłach, nie ogarnięty diabelską nienawiścią, nie będzie komentował.

Tytułem podsumowania – mamy jakieś dziwne ale nie pozbawione podstaw przeczucie, że mordercy nie odsiedzą w Polsce swojej kary, że albo się ich deportuje albo jakoś, tak słuch po nich zaginie. Cytując Jamesa Lasta – i jutro świat znowu będzie taki sam… ale czy aby na pewno?

Marzanna Polińska

3 komentarze

 • Witam, dziś zarejestrowałem się i oto mój pierwszy komentarz. Mieszkam za granicą (Anglia, Manchester) Słucham od kilku tygodni pana Adolfa Kudlińskiego, słucham również i oglądam sporo videoblogów Dariusza Kwietnia.
  Dla mnie, są to osoby wiarygodne, “mówią jak jest”
  – Odnośnie tego artykułu – tak, zginął Polak, ja jestem za tym, by przywrócić kary śmierci w Polsce, po co kraj ma utrzymywać kogoś dożywotnio ?
  – Moim zdaniem powinno być prawo oko za oko, kraj w którym się urodziłem POLSKA – Polska również mnie wychowała, tu szkoły, tu życie, ciągle żyję Polską, tęsknie, a za razem jak widzę co się dzieje w moim ojczystym kraju to wracać nie chcę i chcę.
  Chcę walczyć o kraj, a nie być podlonym przez własne państwo.
  Zarobki, praca – jak mam utrzymać rodzinę, jak mam kupić czy zbudować dom z 1500 zł, na rękę ?
  Gdzie pracować , skoro większość to obce firmy czy obce korporacje…
  Polskie zakłady pozamykane, kopalnie zamknięte, wszystko co polskie krajowe tłumione, dlaczego wszystko co polskie zaraz pada, vat zawyżony, z czego to płacić? Inne osoby z tzw. napływowe – z innych granic są traktowani lepiej niż my “tubylcy” to mi się nie podoba i boli. Polaków jest dużo są mądrzy i sprytni, i są gnojeni przez rząd… To mnie załamuje.
  W Polskim Rządzie powinni być Polacy a nie inni typu żydzi, powinni być Patryjoci. Cieszę się, że mogę się wypowiedzieć właśnie tu w śród osób co mam nadzieję podobnie myślę. Pozdrawiam wszystkich.

  • A komu zależało,żeby młodych ludzi rozsmarować po Europie.Poza granicami jest nas prawie 4mln. jeżeli wszyscy będą się na to zgadzać to będzie tak nadal. Nie myśl,że ktoś nam poda pomocną rękę. W dodatku byli na tyle bezczelni,że kazali nam się cieszyć,że będziemy pracować u obcych za jedną trzecią tego co angol czy Szwab. Wiem coś o ty m bo tak pracuję już od wielu lat. Wiele zachodnich pracodawców zachowuje się Jeszce jakby nam łaskę robili pozwalając za psi grosz pracować.

Dodaj komentarz