ORDERY GORBACZOWA

Michaił Gorbaczow, przywódca Związku Sowieckiego w latach 1985 -1991 roku, od swoich zachodnich kolegów otrzymał wiele orderów i nagród, a wszystko to, po rozpadzie Związku Sowieckiego. Dzisiaj, za prezydentury Władimira Władimirowicza Putina ma zakaz wjazdu do Rosji. Coraz więcej Rosjan pyta, dlaczego Gorbaczow obchodził swój 80 -letni jubileusz w londyńskiej Royal Albert Hall nawet wystawniej niż brytyjska królowa? Co pewien czas w mediach pojawiają się kolejne informacje o jego licznych posiadłościach na Zachodzie, chociażby zamku w Bawarii, czy posiadłości leżącej na terenie bazy amerykańskiej w Hiszpanii, na Costa Blanca. Skąd Michaił Sjergiejewicz, który urodził się w rodzinie stawropolskich kołchoźników doszedł do takiego bogactwa? Czy „Pieriestrojka” była specoperacją, która miała na celu doprowadzenie do rozpadu Związku Sowieckiego? Czy Gorbaczow był bezwolnym, naiwnym politykiem czy przebiegłym manipulantem i karierowiczem?

Michaił Gorbaczow, Związek Sowiecki musiał upaść razem ze mną, bo miałem całą Amerykę na głowie!!

Gdyby syjoniści światowi, na początku lat 70’ nie wydali wyroku na Związek Sowiecki nie byłoby żadnej „Pieriestrojki”, czy „Solidarności” w Polsce. Tym który rozpoczął proces mający na celu doprowadzenie do rozbicia Związku Sowieckiego był Jurij Andropow, człowiek bezwzględny, były szef KGB, w 1956 roku pod jego przywództwem zostało krwawo stłumione powstanie narodowe na Węgrzech. Andropow pod koniec 1982 roku, zastąpił zmarłego Leonida Breżniewa. Obejmując schedę po Breżniewie wiedział, że jest ciężko chory, z tego powodu zadanie rozbicia Związku Sowieckiego przekazał swojemu zaufanemu i od dawna protegowanemu Michaiłowi Gorbaczowowi. W marcu 1985 roku Politbiuro jednogłośnie wybrało 54 letniego Gorbaczowa na nowego przywódcę Związku Sowieckiego.

Gorbaczow skrupulatnie realizował powierzony mu plan i w przeciągu 6 lat doprowadził do rozpadu potężne mocarstwo światowe. Warto zauważyć, że wbrew zachodniej propagandzie „o kolosie na glinianych nogach”, rozwój ekonomiczny Związku Sowieckiego już w pierwszej połowie lat 80’, był bardziej dynamiczny niż w krajach Europy Zachodniej i zdecydowanie szybszy niż w Stanach Zjednoczonych, 20 : 14 procent produktu krajowego brutto, na korzyść Sowietów. I właśnie dlatego należało go zniszczyć, Podobnie było u nas w Polsce i pozostałych krajach Europy środkowej.

Wielu Rosjan do dzisiaj zadaje pytania: Kto podjął decyzję o upadku Związku Sowieckiego? Dlaczego do tej pory nikt za to nie odpowiedział? Kto oddał finanse Rosji w ręce międzynarodowej finansjery? Dlaczego Michaił Gorbaczow obchodził swoje 80 letnie urodziny w londyńskiej Royal Albert Hall, nawet bardziej wystawnie niż brytyjska królowa? Dlaczego premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher (1979 -1990) o Gorbaczowie mawiała : „To nasz człowiek ”?

W grudniu 2012 roku Kongres Stanów Zjednoczonych, rozpatrywał dokumenty przygotowane wcześniej dla dyrektora Centralnej Agencji Wywiadowczej, a które dotyczyły tego, jak według Stanów Zjednoczonych ma wyglądać świat w 2030 roku i jakich zmian należy dokonać w ciągu najbliższych 20 lat aby tę wizję zrealizować. Ustalono, że wszelkimi możliwymi sposobami będzie przeprowadzone uśmiercanie ludzi, ten zbrodniczy proceder przyjęło się nazywać depopulacją. Ostatecznie zaludnienie na Ziemi ma spaść z obecnych ponad 7,5 mld do 1,5 mld. Diametralnej też zmianie ma ulec polityczna mapa świata. Plan przewiduje, że znajdzie się na niej jedynie 15 krajów i tak na przykład, Bliski Wschód z częścią Afryki mają zostać połączone w jedno państwo. Zgodnie z planem głównego geostratega Waszyngtonu, zmarłego w 2017 roku, światowego syjonisty Zbigniewa Brzezińskiego, szybko ma zacząć się III wojna światowa, po której to z mapy świata ma zniknąć Rosja i wtedy to Stany Zjednoczone zaczną dzielić jej terytorium i eksploatować bogactwa.

W ten dalekosiężny plan satanistycznych elit doskonale wpisują się wcześniejsze działania wobec Rosji, jak i te których jesteśmy świadkami. Sekretarz stanu, w gabinecie Billa Clintona w latach 1997 -2003, Madeleine Albright, pochodzenie żydowskie, twierdziła, że Rosja niesprawiedliwie i w sposób niewłaściwy, zarządza Syberią i Dalekim Wschodem i te rozlegle terytoria powinny zostać zawładnięte przez międzynarodowe korporacje. Zgodnie z nową mapą wspomnianych wcześniej na niej 15 państw, Daleki Wschód należący do Rosji przypadłby Japonii, część wschodniej Syberii przypadłaby Chinom. Na mapie jest też miejsce dla wielkiej Turcji czyli odrodzonego Imperium Otomańskiego.

W Rosji wśród historyków, politologów ale też samych mieszkańców istnieje przekonanie, że gdyby w Rosji w latach 80” zamiast Gorbaczowa do władzy doszedłby człowiek, który przestawiłby gospodarkę na inne tory i zamiast czołgów produkowano by samochody osobowe, a zamiast szpiegowskich sputników telewizory, to Związek Sowiecki nie uległby rozpadowi. Ale taki człowiek, który przestawiłby radziecką gospodarkę, z produkcji militarnej na cywilną, nie mógł dojść do władzy chociażby z tego powodu, że od 1917 roku tym krajem nie rządzili Rosjanie.

Tymczasem należało przygotowywać „grunt”. Jeszcze pod koniec lat 70” Gorbaczow zaczął zacieśniać kontakty ze swoimi zachodnimi kolegami, którzy działali na rzecz Dawida Rothschilda. Oficjalnymi tematami tych rozmów były zagadnienia związane z ochroną przyrody, ponieważ przez kilka lat był szefem komisji zajmującej się tą dziedziną. W1985 roku Gorbaczow został I sekretarzem KC ZSRR, a wiadomo, że główne wpływy do budżetu państwa czy to w Związku Sowieckim czy obecnie w Rosji pochodziły i pochodzą ze sprzedaży paliw. Ludzie, którzy postawili Gorbaczowa na najwyższym stanowisku w Związku Sowieckim zdecydowali o drastycznej obniżce cen ropy naftowej. W samym tylko 1986 roku cena spadła trzykrotnie w dół i w ogólnym rozrachunku budżet państwa stracił 13 mld dolarów, co spowodowało krach radzieckiej gospodarki. Gorbaczow, z wielkim zapałem wdrażał strategię opracowaną przez Bilderberski Klub i amerykańską CIA.

Po rozpadzie Związku Sowieckiego wszystkie kraje byłego Bloku, bez wyjątku znalazły się w dramatycznej sytuacji gospodarczej. Zakłady pracy doprowadzano do stanu upadłości, ludzie z dnia na dzień tracili pracę i pozostawali bez środków utrzymania, przy czym szalała potężna inflacja. Za to sam Gorbaczow żył w zbytku, a jego żona Raisa Maksimowna była znana z tego, że kupowała kreacje u najdroższych projektantów mody, jak Yves Saint Laurant i zmieniała je niekiedy kilkakrotnie w ciągu dnia. Robiła też zakupy w sklepach z ekskluzywną biżuterią.

Syberia za 3 tryliony dolarów

Mapa podziału administracyjnego Rosji.

 Już w XIX wieku Amerykanie zapuszczali się na słabo zaludnione tereny azjatyckiej części Rosji. Sprawa zawładnięcia Syberią i Dalekim Wschodem pojawiła się oficjalnie latach 80’ XIX wieku, miało to miejsce w 1884 roku, na konferencji w Berlinie gdzie została przyjęta rezolucja, która mówiła o tym, że kraje które we właściwym stopniu nie są w stanie korzystać, ze swoich bogactw naturalnych, winny je udostępnić tak zwanej „społeczności międzynarodowej” dobrowolnie, o ile tego nie uczynią, to nastąpi to w trybie rozstrzygnięcia siłowego. Nie chodziło tutaj, na przykład o kraje Afryki, bo tam od dawna koloniści eksploatowali ten kontynent. W podtekście chodziło o ogromne rzadko zaludnione tereny Cesarstwa Rosyjskiego. Poza tym kraje Zachodu, czyniły w tej kwestii naciski na młodego cara Aleksandra III. Było to zgodne z tym co przed laty podczas trwania Kongresu Wiedeńskiego (wrzesień 1814 -9 czerwca 1815 roku), zapowiedział Nathan Rothschild, że skąpie Rosję w morzu krwi. Stało się to po tym, jak ówczesny car Rosji Aleksander I Romanow, jako jedyny z władców chrześcijańskich odmówił żydowskiemu lobby posłuszeństwa i całkowitej lojalności.  Światowi syjoniści nie odpuszczali, cały czas podsycali ruchy rewolucyjne. Pod koniec XIX wieku powstały pierwsze partie lewicowe. Na początku XX wieku fala niepokojów rewolucyjnych przybrała na sile. Światowy syjonizm cały czas konsekwentnie pracował nad przejęciem władzy w Imperium Rosyjskim i tak się stało w 1917 roku, co było zgodne z planem ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Thomasa Woodrow Wilsona.

krystyna wilanowska

koniec cz. 1

3 komentarze

 • Sława!

  Jak dla mnie bardzo dobry materiał. Wprawdzie dużo przedstawionych faktów jest mi znanych, ale dla młodych ludzi wiedza podstawowa. Ostatnio przeczytałem i tzw. Hermetyźmie. “Wszystko” wskazuje na przejęcie jej przez masonów. Potwierdzałoby to wnioski, które nasuneły się mi kilka lat temu, że rządzą ziemią ci , którzy są w posiadaniu wiedzy starożytnej a ta pochodzi znowu od czadów przed potopowych. Czy coś na ten temat ” mówi ” nam STS ?

  Pozdrawiam cieplutko
  Sława!

  • Sława
   Dziękuję Ci za pozytywną ocenę mojego artykułu, cieszy niezmiernie również to, że znasz jak twierdzisz większość faktów, które poruszyłam w artykule. Muszę Cię jednak rozczarować ani większość starszych, ani młodsi raczej nie orientują się w tematach, które poruszam a wnioskuję tak na podstawie moich obserwacji oraz maili przychodzących na kontakt gazety. Oczywiście nie oceniam nikogo, jest to efekt dziesiątek lat masońskiego fałszowania historii.
   Jeżeli chodzi o tematy STS to odpowie Ci na pewno wnuczka słowiańskiej wiedźmy, moja działka to tylko polityka i historia.

   krystyna wilanowska

  • Robertosław
   Sława

   Witaj. Otóż odsyłam Cię do starych artykułów STS i tam przekazywałam , że Stary Testament Słowian dementuje jakoby w ogóle zaistniał potop. STS logicznie wyjaśnia to kłamstwo, że wtedy wszyscy musielibyśmy pochodzić od dzieci Kajina, które w połowie są tylko dziećmi naszego Boga a w połowie nasieniem Demona. A przecież my Słowianie i inne narody jesteśmy dziećmi Trójgłowego Boga a nie Zła. Nasz Bóg nas nie wyniszczał potopem, zaś Noe jest przedstawiony w STS jako wyjątkowa kanalia, który tak jak Mojżesz sprowadzał na tych , którzy nie byli mu podporządkowani różne klęski, dziś byśmy nazwali go czynnym masonem wysokiego stopnia, parającym się czarną magią jaki oni wszyscy. On po prostu sprowokował potężny deszcz i powódź ale tylko na terenach zamieszkiwanych przez jego pobratymców i wtedy wiele ludzi zginęło, była to jego zemsta. Zbudowano dla niego jakąś łajbę na której pływał trochę ponad miesiąc ze swoimi poplecznikami, budowniczych tej łajby wraz z rodzinami pozostawił na zatonięcie.. Trochę jest o tym w cyklu Jak Powstały Rasy i innych dawniejszych. Natomiast zaraz po śmierci Abla i w momencie gdy Kajin wybrał odejście do Królestwa Ciemności, jego potomkowie jawnie zaczęli składać cześć Demonowi. W najbliższej przyszłości opiszę ten moment, ponieważ był to właśnie zaczątek tzw. dzisiejszej masonerii czy jak inaczej nazywamy tajne stowarzyszenia demoniczne.

   Serdecznie Cie pozdrawiam
   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy.

Dodaj komentarz