Prezydent Zbigniew Potocki

Zbigniew Potocki pretendujący do roli prezydenta RP, od momentu pojawienia się na scenie politycznej budzi duże kontrowersje i rzec można większe na prawicowym youtube aniżeli wśród polskojęzycznych władz. I to jest właśnie dla nas fenomen, a więc nie Pan Potocki i Jego sposób zdobycia insygniów Drugiej RP ale wręcz agresja pewnej części społeczności w stosunku do osoby pana Potockiego.

Z naszych obserwacji wynika raczej, że powód niechęci do niego wynika np. z niewiary w prawo do tytułu hrabiego czy prawo do schedy po Potockich. Zarzuca mu się też przynależność do masonerii a nawet do nacji żydowskiej.

Dlatego taki nasz prywatny apel do tych wszystkich krytykujących, niech się zdecydują czy jest on dziedzicem herbowym tej bogatej i co za tym idzie jednakże zdradzieckiej odnogi potockich, w której to odnodze krew starszych i mądrzejszych raczej przeważała, czy tej biednej którzy zdegradowani byli do roli tych tzw. chozjajnów. Niestety nie da się być bogatym i biednym zarazem, więc wszyscy krytykujący powinni  poddać pochodzenie Pana Potockiego bardziej merytorycznej ocenie.

Od wnikliwego i uczciwego krytyka należy oczekiwać  rzetelności, czyli przede wszystkim sprawdzonych informacji i tacy krytycy powinni się zdecydować, czy biedny – a  zatem ani mason ani żyd, czy dziedzic np. zamku w Łańcucie, więc wówczas należy mu wszystko zwrócić  a nie np. danielsowi, czy zakamuflowanym  stowarzyszeniom żydowskim. Nota, bene zdajemy sobie sprawę, do kogo w państwie polin należą nasze dobra.

Więc po pierwsze zróbmy niejaki porządek w tej bezładnej krytyce, po drugie jeżeli pewne osoby zarzucają mu proweniencję żydowską, należy zasugerować badania DNA, nie sądzę aby Pan Potocki odmówił. O ile wiemy to śp. pamięci Adek Kudliński zaproponował takie badania kalksztajnowi i wielu innym reprezentantom „władzi”, jak się domyślacie nie otrzymał nawet odpowiedzi…. władzia nie raczyła, no przecież władzia swoje DNA dobrze zna…

Następnie nie wiem czy Pan Potocki nie orientuje się w pewnych sprawach dotyczących np. majątku potockich, bo np. i alfred potocki no i co za tym idzie jego siostrzenica helena mauberg to być może szlachta ale jerozolimska. Tego nam już nie nie udostępnił np. autor wojciechowicz w swoim artykule „cała prawda o hrabim Zbigniewie Potockim”, czyli ten autor wie wszystko, tylko o szlachcie jerozolimskiej nie wiedział ? A tak na marginesie jak ja mam takowemu autorowi wierzyć w sprawie pana Zbigniewa Potockiego, kiedy w artykule o tusku, która jest według niego też pewnie całą prawdą o tym peo-wskim przekręcie, nie uwzględnił faktu że donek to takie frankistowskie gó…o, ponieważ  dziadek i pradziadek byli starsi i ładniejsi.

Powiem bez przekąsu, że to niewiarygodne aby człowiek piszący „całą prawdę”, nie wiedział takich niuansów, no chyba że je celowo pominął?  Dlatego artykuły takich autorów jak pan wojciechowicz. zawsze zapalają moje „czerwone światełko”.W owym artykule pana w. „cała prawda o hrabim Potockim” można by się jeszcze do wielu rzeczy przyczepić ale nie jestem przecież adwokatem Pana Potockiego, sam może się do tego odnieść i na pewno zrobi to lepiej niż ja.

Kardynalną zaś sprawą jest to czy insygnia władzy Drugiej Rzeczy Pospolitej są fałszywe, przypuszczam, że gdyby tak było już abw siedziało by Potockiemu „na plecach”.

Z kolei „jak nie go kijem to go pałą” kolokwialnie mówiąc -więc krytycy sobie wynaleźli zapasową opcję, że Potocki zdobył insygnia podstępem, ale to słowo przeciw słowu, nikt nie może mu tego udowodnić. Natomiast oficjalnie wiadomo, że bolek czyli wałęsa, czyli lejba kołne ich nie otrzymał, pomimo iż o nie w swoim czasie usilnie zabiegał.

W związku z tymi wszystkimi zarzutami można wyciągnąć parę ciekawych wniosków a między innymi główny to ten: cytując panią Ewę Kurek i jej określenie dwużydzian polaka. Aczkolwiek ja to zastosuję do trochę innej sytuacji, a mianowicie moim zdaniem dwużydziany mają już głęboko zakodowane, że  ich panowie z rasy starszej udając polaków urodzili się ze wszelkimi tytułami. Wmówili ciemnemu narodowi wielką atencję do tytułów i kasiory, zresztą w posiadanie której weszli drogą manipulacji, oszustw i ordynarnych złodziejstw. Zadziwia mnie nieustannie fakt, że gdy starsi i ładniejsi ukryci pod polsko brzmiącymi nazwiskami zabierają nawet ogromne nieruchomości w polin, nie budzi to w zasadzie niczyich zastrzeżeń, wystarczy że gdzieś w niu jorku „gmina żet”, poświadczyła przez prawnika również „żet”, że ten czy inny zamek „sie należy” i bez protestów jest oddawany. Więc moje pytanie brzmi, co komu szkodzi gdyby Polak chciał zabawić się w Nikodema Dyzmę i cokolwiek uszczknąć starszym i ładniejszym ?

Niestety jako naród- polacy tak bardzo uznają wyższość hybryd, że ich niewolniczy charakter a właściwie niewolnicza osobowość, nie jest wstanie zaakceptować sprytu jednego z nich, jednego ze swoich. Dla tego narodu to musi być zawsze hybryda z tytułami, a może pobawmy się tymi tytułami, czy to nam suwerenom tej ziemi nie wypada, przecież nawet te durne wymysły o tytułach powstały na naszej ziemi więc i one należą się nam…..

Nie, nam nie wypada… prawda?, natomiast im wypada wszystko-tak ogłupili ten naród. Powyższy wywód nie oznacza, że wątpię lub nie wątpię w tytuł hrabiego pana Potockiego, niemniej jest mi to absolutnie obojętne. Tylko jest to niebywale smutne jakie kryteria bierze się pod uwagę w stosunku do Polaka, który chciałby zostać prezydentem.

Natomiast dla mnie ważne jest, że rozpoczął działania w celu jakby to określić antypaństwa w stosunku do obecnego zarządzanego przez niepolaków, i za to powinien być szeroko „probsowany”.

Rzecz jasna nasza bajka jest to sławjańska bajka, niestety nie mamy nawet wystarczająco elektoratu na ziemi polin, aby odtworzyć państwo ze sławjańskimi zasadami.

A więc skoro nie ma nikogo innego, kto chciałby się podjąć zadania stworzenia choćby w miarę normalnego państwa,  życzliwego dla obywatela i akceptującego naszą rolę Sławjan i to przewodnią rolę,oraz zachowującego uczciwe  prawa a nie kabareton jak obecnie, to tak naprawdę na placu boju pozostał na razie tylko pan Potocki.

 Uważam też, że pomysł z dowodami suwerena jest niezły i mógł go właśnie wprowadzić w życie tylko on, ponieważ jest w posiadaniu  insygniów władzy II-gej RP  a jak wiemy konstytucja stolzmana nie została przegłosowana, więc obowiązuje ona czysto teoretycznie, czyli jako państwo obecnie funkcjonujemy bez konstytucji. Zatem tutaj trybunał międzynarodowy, gdyby sądził uczciwie mógłby faktycznie obecną władzę odsunąć, ale jak wiemy tego nie zrobi,  i wiadomo nawet  dlaczego.

Byłoby to jednak interesujące i ważne dla opinii międzynarodowej, która jest tym bardziej obecnie, uczulona w temacie konstytucji, ze względu na zwida.

Niemniej wystarczyłby choćby milion obywateli, oficjalnie nie uznający obecnej władzy, legitymujący się dowodami suwerena, byłaby to już podstawa prawna do daleko idących zmian.

A to dlatego, że ten milion reprezentowałby już państwo z inną konstytucją, która jest w przeciwieństwie do tej stolzmanowskiej zatwierdzona. W takim wypadku nie jest to takie proste wystawić armię zbrojną przeciw co prawda ułamkowi państwa ale reprezentującego zasady prawne państwowości, przerwane jedynie wojną.  Pamiętajmy jednak, że takie właśnie państwo, z taką konstytucją zostało zaatakowane oficjalnie przez trzecią rzeszę, więc wątpliwe jest aby ktoś poparł siłowe zdławienie takiego państewka w państwie, bo według prawa byłby odpowiedzialny za kontynuację…. drugiej wojny światowej.

Ja oczywiście miałam zawsze ambiwalentne uczucia wobec tzw. rządów na uchodźstwie, jedynie sympatią obdarzałam gen. Władysława Sikorskiego, jako Sławjanina i jako polityka, niestety zabitego na rozkaz finansjery z wall street, a rozkaz skwapliwie został wykonany  przez churchila.

Aczkolwiek w obecnej chwili i w obecnych realiach można na tych insygniach, które są w posiadaniu pana Potockiego doskonale bazować,  o ile je się odpowiednio wykorzysta.

Przypuszczam, że niepolska władza zaczyna się z tym liczyć,  min. dlatego wstrzymują finansowanie nauki języków mniejszości narodowych. W sejmie powstaje już również projekt aby wstrzymać jakiekolwiek dotacje dla mniejszości, więc nie uwierzę, że przestali  szastać pieniędzmi podatnika, i zrezygnowali z lewackiej ideologii i miłości do ukrów.  Zaszczepili też 90 procent wojska i jeżeli dołożyli im grafen to żołnierze będą rozkazy wykonywać jak roboty, nie łudźmy się, że staną po stronie narodu.

Raczej więc niepolskie rządy przypuszczają, że taka ewentualność jak mniejszość konstytucyjna II-gej RP może powstać i się już zabezpieczają, aby mieć prawny powód do odcięcia takiego tworu od wpływów PKB.

Nie wiem jak się potoczy to wszystko ale pomysł na obecne czasy był niegłupi, teraz należałoby zastanowić się nad dwiema kwestiami, jak pan Potocki to wykorzysta i jakie będzie miał poparcie, bo niestety elektorat rzecz najważniejsza w tej układance.

Wypowiedzi Zbigniewa Potockiego świadczą o tym, że jako polityk się rozwinął, o wielu kwestiach mówi dosyć  otwarcie, merytorycznie i odważnie. W dodatku on nie ma zaplecza masonerii, więc taką osobę wybraną stricte przez naród, ten naród może władzy pozbawić, gdyby się nie sprawdziła.

Aczkolwiek ostatnio niestety pan Potocki nas mocno rozczarował, wypowiadając się w wywiadzie dla Iwonn Schamsan na temat wydarzeń z lat sześćdziesiątych kiedy to żydzi masowo opuszczali Polskę, i stwierdził jakoby również było to pod naciskiem urzędującego wówczas pierwszego sekretarza gomółki.

Są to oczywiście wierutne bzdury, po pierwsze gomółka nie miał aż takiej władzy, aby cokolwiek postanowić bez rozkazu żydokomuny urzędującej wówczas na Kremlu. Współcześnie nie jest już trudno dotrzeć do dokumentów, które są dowodem  przez kogo akcja była zaplanowana, czyli krótko mówiąc przez samych zainteresowanych. 

Po wtóre każdy kto się chce na te tematy wypowiadać, winien zgłębić biografię towarzysza gomółki, jak bardzo lgnął do tej rasy i w trakcie tworzenia komunistycznych komórek partyjnych zawsze mógł liczyć na ich pomoc, więc potem i oni na jego. Pomimo, że pochodzenie  towarzysza gomółki opiewa „pół na pół”, to emocjonalnie był po tamtej stronie, nawet jego żona była góralką tyle, że… ze wzgórz golan.       

Sama zdążyłam przeprowadzić wywiad z agentem z tamtych czasów, który za pieniądze i wydatną pomoc w karierze organizował grupy i transparenty „syjoniści do syjonu”, czy „syjamu”, i rozkazy jak mówił szły z biura kc, nawet hasła zostało wymyślone przez samych żydów.

Następna kwestia również z wywiadu Zbigniewa Potockiego dla Iwonn, że to nie żydzi „to i tamto” tylko chazarowie, tak, tak- ci mityczni chazarowie są wszystkiemu winni… . Nie wiem może z obawy o swoje zdrowie i życie tak się pan Zbigniew Potocki wypowiada, wtedy byłoby to zrozumiałe . Natomiast gdyby był przekonany o tej bzdurze, którą również oni sami podrzucili, to niestety traci w naszych oczach.

Hasło chazarowie podrzuciła jak i inne z podobnego gatunku sama masoneria.

Abstrahując jednak od powyższego, jest Z. Potocki w chwili obecnej najbardziej dla Sławjan optymalną opcją i dlatego ma nasze poparcie. Przede wszystkim również dla tego, że  ma wizję zjednoczenia się krajów sławjańskich, a to jest najważniejszą sprawą, ponieważ dopóki nie zrozumiemy, że bez skoncentrowanej siły ludów europy wschodniej i środkowej, dopóty walka pojedynczego kraju z nwo jest zdana z góry na porażkę. I pomimo, że nie jesteśmy fanami drugiej RP, to popieramy wykorzystanie jej w obecnej sytuacji, jak i również odwołanie się do tamtej konstytucji, zarówno deklarowanie podporządkowania się jej, co byłoby potwierdzone dowodem suwerena. Niestety podstawową sprawą jest zwiększone poparcie, ponieważ to obecne jest niestety zbyt małe.

Przestańmy rozkminiać czy Zbigniew Potocki ma tytuł hrabiego czy nie, oraz czy jest zamożny, czy też konfabuluje na ten temat, czy jego ordery są fałszywe czy prawdziwe.  Jeżeli chodzi o dobra, o które walczy, to jak najbardziej jesteśmy za tym aby on je otrzymał, aniżeli  jakiś przedstawiciel szlachty jerozolimskiej. Jak widać więc  mało kogo obchodzi kierunek, w którym Zbigniew Potocki zdąża z mniejszym lub większym skutkiem, tylko bzdety orderowe czy tytułowe.

 Nie chcę być więc w tym wypadku  złośliwa w stosunku do osób, które stosują to kryterium  oceny Zbigniewa Potockiego, ale gdyby rzeczywiście ten pan stworzył sobie alter ego, to musiał by wiedzieć z góry, że będzie miał do czynienia z biednymi snobami.

Niemniej tutaj bardzo do takiego wyborcy jest adekwatny cytat z wypowiedzi nielubianego przeze mnie ży-mka churchila „ wystarczy porozmawiać z przeciętnym wyborcą aby dowiedzieć się czemu demokracja się nie sprawdza”.

A jak wiemy churchil nie cenił zbyt wysoko nawet swoich wyborców.

W dodatku jako naród lubimy niestety ulegać iluzjom, np. takim, że to tylko konfederacja jest światełkiem w tunelu, a nic bardziej mylnego, bo poczynając od towarzysza brauna mówiącego z taką swadą do najbardziej „rokującego” młodego demagoga odmawiającego różaniec pod teatrem jandy, to wszyscy oni mają jedyne i słuszne pochodzenie, wywodzące się od starszych i mądrzejszych.

Ich kont, dochodów i pochodzenia nikt nie kontroluje, im ich elektorat wierzy na słowo, i to jest dla mnie również fenomen.

Radzę więc zastanowić się owym patriotom, jak pozwolili się zmanipulować i radzę przeanalizować uczciwie jakie  mają pojęcie o polityce. Niech zwrócą uwagę na słowa klasyka  „ chcesz rozbić wroga stań na czele jego szeregów”. Tragiczne jest to – powiem z przekąsem, iż „mityczni chazarowie”, ciągle wykorzystują tę samą  pułapkę a ciemny lud ciągle od nowa w nią wpada -dzień świstaka.

 

 

Marzanna  

22 komentarze

  • Mariuszu Dekret Tadeusza Cichockiego, odbieram jak najbardziej pozytywnie, ale niestety on ma sens tylko wtedy gdyby miał odbicie w społeczeństwie, konkretnie chodzi o to aby ludzie zastosowali się do pewnych założeń. Są zbyt ospali aby ratować ojczyznę a co dopiero siebie. W dodatku ustawa bezkarnościowa dobiła wszystko, czyli urzędnik ma nieograniczoną moc i zapewniam Cię, że z niej skorzysta.
   Więc jeżeli ludzie oddolnie ze sobą nie współpracują to niestety najpiękniejsza ustawa, będzie musiała czekać aż prawdziwi Polacy wezmą ster władzy w swoje ręce, a na to na razie się nie zanosi. Przykro mi, że Cię nie pocieszyłam ale nie lubię czczych słów. Pozdrawiam

 • Powiem szczerze, że dziwi mnie, że niektórzy twierdzą, że Tusk jest z plemienia eskimosów, bo jakim cudem miałby wtedy niebieskie oczy? Wiem, że Tusk do dobrych nie należy, ale nie wygląda jakby był z ich krwi, a “tylko” z ich kieszeni. Pana Potockiego już nawet tutaj nie komentuję, ponieważ są tony argumentów i dowodów, które tutaj są odrzucane bo ich autorem jest ktoś kto się nie podoba, mimo iż argumenty/dowody są.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Zdajesz sobie sprawę Damianie z tego w jakim celu i przez kogo została wymyślona prostytucja i mieszanie ras…? Po to właśnie by różni osobnicy tak jak Ty powiedzieli w ten sam sposób to samo, i to pewne plemię, które te “wspaniałości” wymyśliło – do dziś robi wszystkim prawym w poprzek!

   Co do pomyjów wylewanych na Potockiego, jako, że widać, że jesteś po prostu uprzedzony i nastawiony na szkalowanie, brzmisz jak przeciętny naiwniak słuchający Caleiba, Usziego oraz słodkopierdzacego w “tfartym niemietzkim” Patlewicza, zarzucając, że tutaj, na stronie są “tony dowodów” “odrzucane” (a niepodanie tych “ton dowodów”, choćby sztuk jeden… brzmi mocno swoją drogą to jak ból pupci wspomnianego przeciętnego eskimośka, chorującego na ból pupci, że coś mu nie wyszło, że jego aksamitnego głosu nie słuchają, zarzucającemu wszystkim antyeskimośkizm czy inny antyśmieszkizm…) – to i te “tony” “dowodów i argumentów” których nawet nie przedstawiasz, a tylko powołujesz się na ich tonaż i istnienie – a pamiętaj, że “samo” nic się nie udowodni, nawet jeśli powiesz to “swoym”, gładziuchnym, aksamitnym głosem i przedstawisz te objawienia niebiańską czcionką, nawet jak masz długi i garbaty choćby nochal, i będziesz należał do “starszych i ładniejszych” i tupał zawzięcie przykrótką nóżką – to i tak będzie “z ęgilska” “pics or didn’t happen…”

   A najgłupszy argument jaki usłyszałem w tym roku to “(…) (argumenty zapewne i dowody) które tutaj są odrzucane bo ich autorem jest ktoś kto się nie podoba” – a Tobie powiem, że:

   NIE
   BEZ
   POWODU
   SIĘ
   NIE
   PODOBA
   – słowiance/słowianinowi/słowianom dany osobnik i to nie z powodu, że każdy z Nas spijał antyeskimośkizm czy coś z mlekiem matki…

   …lecz choćby z tego względu właśnie, że może należeć potencjalny wrogi osobnik (choćby nominalnie) do “starszych i ładniejszych”, kumasz tę czaczę…?

   Bo skoro:

   NASZYMI
   WROGAMI

   OSOBNICY
   UŻYWAJĄCY
   PRZECIW
   NAM
   KAŻDEGO
   NAJGORSZEGO
   I
   NAJPODLEJSZEGO
   SPOSOBU
   TO
   ZWYCZAJNIE
   LOGICZNYM
   POSUNIĘCIEM
   JEST
   CHUCHANIE
   W
   TEN
   SPOSÓB
   NA
   ZIMNE…

   i

   nie

   “mimo iż argumenty/dowody są”

   lecz
   się
   DZIWNIE
   składa
   ,że
   ich
   nie
   podałeś
   więc
   ICH
   NIE
   MA

   .
   .
   .

   ^^

   (piszę w ten stylistycznie obcy sposób by podkreślić wypowiedź by D-O-T-A-R-Ł-O do mózgownicy adresata…, bo mam niestety niepewność w stosunku do niego, jak ma niepewność on w stosunku do PP i jego intencji – tak samo ja mam też już narastające wątpliwości co do intencji, proweniencji i lokalizacji rzeczonej mózgownicy adresata… i obecnej lokalizacji jego praeputium…)

   A z innych tematów – niestety, zmartwiła mnie ostatnio jedna z wieści, a mianowicie aresztowanie Trybuna Ulicy, Pana Wojciecha Olszańskiego…, a gadziny jadą po nim, jego godności jak po starej kobyle… Oby się z tego wylizał i wywinął…, niemniej martwi mnie również znajomość jego i Kamratów z Konfederatami…, jakem Suwerenny i udzielający się zwolennik PP…

   Temat kolejny… Jak myślicie, co politycznie powinniśmy robić jako Polacy… Słowianie, by zaradzić ten całej sytuacji? Potocki ostatnio wspomniał, że Putin napisać chce/napisał do WHO/ONZ w imieniu narodu Rosyjskiego sprzeciw, i tak samo Potocki chce to wysłać do tej siedziby nierządów… do maja jest czas, zdaje się… Powodzenia Sławianom!

   • Ło jejku, ale żeś Pan się uzewnętrznił. Ale spoko, jak do siebie takich wywodów nie biorę, ani w odwecie obrażać nie mam w zwyczaju. Dowodów przeciwko p. Potockiemu nie wypisałem, ponieważ jest chyba z 4 czy 5 filmików Patlewicza, które są pełne tychże dowodów, a ja słuchałem ich ze 3 lata temu i nie chcę specjalnie poświęcać na nie czas i jeszcze notatki dla Ciebie robić bo nie chce Ci się samemu. Czy Patlewicz jest z nimi, z kimś innym nie ma żadnego znaczenia, bo choćby i Hitler mówił, że 2+2=4 to nie znaczy, że 2+2 nie jest równe 4 bo mówi tak niecny człowiek. Fakty są faktami niezależnie od tego kto je głosi, a jeśli ktoś odrzuca fakty, bo mu się nie podoba forma ich dostarczenia to już jego sprawa.

    Co do p. Olszańskiego to akurat w jego sprawie sam kiedyś robiłem małe dochodzenie i krętacz to i mąciwoda niemała, nie wspominając już o jego języku i sianiu nienawiści.

    https://321my.wordpress.com/wo/

    Wydaje mi się, że niepotrzebnie się emocjonujesz bo tylko energię zużywasz, a kogo zasilasz energią pogardy i złości to chyba tłumaczyć nie muszę.

    Pozdrawiam,
    Damian

    • Widzę Damiamie, że często ponoszą cię emocje i ignorancja nie jest Ci obca. Nie bierzesz w ogóle pod uwagę, że w jaki oolwoek sposób każesz się mylić.
     Tak działa twoje ego. Ale zdradzę Ci tajemnice , nie musisz go w ogóle słuchać

     • Zielonooka – nie podałaś ani jednego argumentu (oolwoek – zakładam, że to literówka, ale niestety nie domyśliłem się co miałaś na myśli, wyjaśnij proszę) – można coś dokładniej prosić? Powiem Ci tylko, że powyższe pisałem z minimalną ilością emocji bo nie chciałem napisać nic obraźliwego.

      Damian

     • Dobra, wydaje mi się, że chciałaś napisać „Nie bierzesz w ogóle pod uwagę, że w jakiKOLWIek sposób MOżesz się mylić” – zgadza się? Jeśli tak to odpowiem, że oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że zdarza się, że się mylę, ponieważ mam pychę, a tylko Ci bez niej się nie mylą (Pan Jezus, Najświętsza Maryja Panna, czy święci, którzy wyzbyli się pychy, a mnie czeka jeszcze sporo pracy usuwania pychy). Nie mniej jednak są oczywiście sytuacje, w których wydaje mi się że mam więcej racji i oceniam to wtedy procentowo, np. to że Pan Olszański to na 99% mąciwoda (takie określenie wydaje mi się najbardziej trafne, ponieważ nie wiem np. czy jest agentem, czy tylko ma bardzo dużo pychy i nakręca się złymi emocjami – nienawiść, złość, pogarda, itp.), Pan Potocki na 90% to oszust biorąc pod uwagę, chociaż może mieć jakieś dobre zamiary, jednak myślę, że większość jego intencji jest zła, gdyż ludzie dobrzy nie posługują się manipulacjami. Tak samo wydaje mi się, że np. Pan Putin też ma ogromnie dużo pychy (chociażby dlatego, że w Rosji wprowadził szczepienia, zamiast jasno powiedzieć, że cała ta pandemia to depopulacja) i oceniam go na 60-70% pychy. Jednak to są moje subiektywne oceny i nie przekonuję nikogo, aby je przyjął za pewnik, a jedynie wyrażam moje zdanie. Gdy natomiast ktoś mnie atakuje odwracając kota ogonem, że jest wysoko świadomościową osobą, a posługuje się złością no to zwracam uwagę, że to ciemna emocja i zasila ciemną stronę, co osoba o wysokiej świadomości powinna wiedzieć. Dlatego właśnie Pan Jezus modlił się za wszystkich, wybaczał i miłował – nawet swoich katów (wiem, że Wnuczka ma inne zdanie, ale uważam, że w tym wypadku jest w błędzie) i nawet na Drodze Krzyżowej nawet na milisekundę nie popadł w negatywne emocje. Ja oczywiście mam czasem złe emocje, ale wierz mi lub nie, starałem się aby w odpowiedzi na obrażanie mnie przez Voyomira ich nie używać, ani go tez nie obrazić, bo uważam, że to zasila tylko i wyłącznie ciemne byty, które karmią się negatywnymi emocjami (tak jak pokazano w Matrixie jesteśmy ich bateriami – bateriami negatywnych emocji). Naprawdę nie odczuwam żadnych złych emocji do ludzi, którzy postępują mniej lub bardziej (moim zdaniem) nieodpowiednio i należę do tych, którzy nie krzyczą jak Pan Braun (też moim zdaniem bardzo pyszna postać), że będzie Pan wisiał, a wolałbym żebyśmy wszystkich masonów wsadzili do więzienia gdy już zaczniemy rozliczać za to co robili, nigdy krzywdzić, a tylko upewnić się, że już nigdy nikogo nie skrzywdzą, a kto wie, może wśród nich są i tacy, którzy się nawrócą? Oczywiście należałoby to dokładnie sprawdzić, zapewne jakimiś skanerami aury, czy tego typu technologią, która będzie niedługo dostępna.

      Pozdrawiam,
      Damian

      • Witaj Damianie, dziękuję Ci za twój komentarz. Słownik w telefonie często wie lepiej ode mnie jak pisać, a mimk, że jesteś młoda osoba, to jestem na bakier z technologią. Wolę rozmowy twarzą w twarz. W internecie jakoś nie umiem się wypowiadać, tak jak bym chciała.
       Co to Pana Putina, to częściowo się z tobą zgadzam, niby jest przychylny Słowianon, ale niektóre jego ruchy zaprzeczaja temu.
       Co do auryi energii to można ją sprawdzać bez użycia technologii.

       Pozdrawiam
       Zielonooka

       • Zielonooka, Damian ,Voymir
        Pozwólcie, że nieco skomentuję Waszą dyskusję, zacznę od tego Damian, że żadnych dowodów KONKRETNYCH nikt przeciw Panu Wojtkowi nie posiada, ponieważ to co się nam przedstawia nawet nie jest merytoryczne więc tu punkt dla Voymira. Po drugie też ma racje mówiąc, że jeżeli się nie lubi to jest powód, a patlewicz coś za często wyszydza Sławjan, robiąc bardzo podłe zagrywki w stylu „Sławjanie i reptilianie”, czyli wrzuca zwolenników odrodzenia Sławjan do jednego wora z tymi wszystkimi fantastami, zresztą to długopis brauna. Aczkolwiek pomimo rozsądnych argumentów Voymir zachował się niegrzecznie w stosunku do Ciebie, ale na pewno już tego żałuje.
        Natomiast jeżeli chodzi o spotkanie Pana Potockiego z Prezydentem Rosji Panem Putinem, to nasza znajoma skontaktowała się z Panem Zbigniewem i rzeczywiście spotkał się ale nie z samym Prezydentem ale z przedstawicielem rządu. Niestety w efekcie Pan Potocki zrezygnował ze wszystkiego, ponieważ nie chciał brać odpowiedzialności za kraj, skoro niestety w Polsce większość jest proamerykańska i tu się zgadzam-jest. Kontaktował się jednak po raz drugi z Ambasadą rosyjską niedawno, ale oni już odmówili.

        Jeżeli chodzi o Pana Prezydenta Rosji Pana Putina, to komentując wątpliwości Twoje Zielonooka, że czasem wyglądało to jakby nie grał do sławjańskiej bramki, owszem tak wyglądało, ale lawirował pomiędzy żydowskimi oligarchami, o tym słyszałam od wielu osób znających tamte realia. Mówili mi oni gdyby rozpoczął wówczas wojnę z nimi to by przegrał. Teraz pozbył się 12 najbogatszych oligarchów, to ci którzy uciekli do izraela, uciekli sami więc nie musi wchodzić w otwarty konflikt z izraelem a to groziło mu gdyby on zapoczątkował usuwanie najbardziej wpływowych żydów w Rosji, którzy korumpowali urzędników ile się dało.
        Przyznam, że mnie akurat to dziwi, że nikt w Polsce nie widzi, że w tej chwili to ratuje nam 4 litery, w biolabach były bakterie i wirusy specjalnie hodowane na Sławjan i Chińczyków, dlatego Chiny się obs…ły i zamykają miasta.
        Dąży aby zlikwidować kult bandery i całkowicie rozbroić ukrę i to ma być złe? I jeżeli rzeczywiście zamierza wystąpić z oskarżeniem do who jak pisze Voymir, to znaczy, że wziął udział w cyrku kowidowym z tego powodu jakiego się domyślałam. Przy okazji dzięki Voymir za to info, poszukam jeszcze na ros. Kanałach.

        Nie zgadzam się Damian z Tobą, że Prezydenta Rosji cechuje pycha, to po prostu twardość i nieugiętość.
        Jest pierwszym prezydentem państwa w historii dolara, które się przeciw temu dolarowi postawiło.
        Prawdopodobnie dogadał się z izraelem w sprawie niebiańskiej jerozolimy, za cenę oczyszczenia Rusi z żydów.
        Pozdrawiam Was

        • Taką argumentację posunięć Putina bym zrozumiał, bo rzeczywiście nie wiemy przed jakimi niebezpieczeństwami musiał się bronić. Ktoś mi ostatnio powiedział, że Putin teraz to zupełnie inny Putin niż ten sprzed 10 lat – w sensie, że tak się zmienił / wzrósł / poprawił.

         Pozdrawiam,
         Damian

         • Przeoczyłam Twój komentarz ale lepiej późno niż wcale.
          A w tym wypadku może nawet lepiej, że później, ponieważ właśnie w ostatnim czasie znajduję sporo informacji na rosyjskich kanałach, z jakimi przeszkodami borykał się Prezydent Rosji. Otóż ostatnio przeczytałam, że ok. 7 lat walczył o usunięcie wysokiego urzędnika ministerialnego i dopiero ostatnio udało się złodzieja rosyjsko języcznego aresztować. I takich spraw zadziewa się mnóstwo, wynika z tego, że obóz oligarchii rosyjsko języcznej był silniejszy niż myśleliśmy, pewnie nawet dotąd nie wiemy z czym się boryka w dalszym ciągu. Pan Prezydent Putin Pozdrawiam.

          Marzanna

  • Damianie, jeżeli chodzi o żydów to przeczytać o tym możesz wszędzie, że dzielą się oni na odłamy żydów sefardyjskich, aszkenazy oraz leviego, chociaż levi to już kasta. I tak żydzi aszkenazy, jak ileś tysięcy lat temu robili strefy podziału wpływów to jedna część opanowała północ druga południe, czyli aszkenazy -europę półn, wsch. i zach, a sefardyjscy południową europę i półn. część afryki. W związku z czym poprzez planowe mieszanie krwi z ćzęścią Sławjan i na zach. z saksonami, a także poprzez wielowiekowe poddawanie się takim a nie innym wpływom klimatycznym, zmienił się częściowo ich wygląd zewnętrzny, więc wielu z nich ma niebieskie, szare lub zielono brązowe oczy często też jasne włosy i oraz zdarza się wysoki wzrost. Zaś sefardyjscy mają czarne oczy, czarne włosy i zazwyczaj niski wzrost. Jest jeszcze odłam levi ale tego w tvp. nie zobaczysz. Tusk jest sefardyjskim ale nie całkiem, ponieważ babcia czy prababcia była niemką, czyli do tego byłby jeszcze frankistą, więc jest to dosyć oczywiste, że ma nieb. oczy i rude włosy. W 2017 roku(nomen,omen) oficjalnie przedstawili badania, które wykazują, że ich genotyp się mocno różni od innych . Jednakże badania DNA linii męskiej-chromosom Y oraz linii żeńskiej mitochondrialnej DNA stwierdzono, że żydzi sefardyjscy i aszkenazy, mimo drobnych różnic góra do 15 procent, mają wspólny genom i ze sobą i z levimi.
   Reasumując to genom jest głównym elementem łączącym, a kieszeń, manipulacja, itd… to tylko pochodna genomu.
   Wymienię Ci na koniec kilka najbardziej znanych żydów aszkenazy o niebieskich lub szarozielonych oczach, a więc są to bill gates miał też mysie włosy , mark zukerberg ten ma też rude włosy, elon musk zielono brązowe, masz tu kilka znanych aktorów hollywod są to pol newman, owen wilson i bradley cooper, jest sporo ale najwięcej jest aktorek. W Polsce andrzej wajda, krystyna janda, maria seweryn, dereszowska, czesław miłosz. Bardzo niebieskie oczy ma np. gowin, w polskiej polityce jest sporo. Pozdrawiam

   Marzanna

 • Mamy jeszcze Ariów i Pola Lechickiego i powrocie do prawa naturalnego, może o nim kolejny materiał?

  • Piotrze bardzo lubiłam Pola Lechickiego, i wiele jego propozycji było ciekawych, ale proponował jakiś czas temu społeczeństwo w sieci a to nie rozwiązanie. Natomiast powrót do prawa naturalnego jest najlepszą możliwością i to nie tylko dla Sławjan, o tym przecież cały czas „trąbimy” na naszych łamach. Na pewno ten temat poruszymy. Pozdrawiam

   Marzanna

 • Pani Marzanno
  Jestem tutaj pierwszy raz i chciałbym z Panią złapać jakiś kontakt, możliwe że mam istotne informacje z tematyki STS

 • M: “czyli wrzuca zwolenników odrodzenia Sławjan do jednego wora z tymi wszystkimi fantastami”

  – dodam, że “fantaści” Pani Marzanno, jak wynika z moich obserwacji – są na świeczniku masonerii, o czym zdążyłem się przekonać nieraz… jak cała New Age, z którą miałem do czynienia 11 lat temu, wszystkie ich wynurzenia są strukturyzowane według pewnego klucza i filarów ich pogladów, są wrodzy poznaniu czegokolwiek, zwolennicy ich wierzeń są nieprzekonywalni z racji posiadania już “swojego” (fałszywego) własnego poglądu (który jak jad w duszy człowieka każe się uznawać za nieomylnego jak na przykład twierdzenie, że złudne – “wszyscy są dobrzy” i “tylko dobrem można zwyciężyć zło…” są właściwymi postawami…), choć fałszywego – to trafiającego do ich nadziei i marzeń, niestety płonnych… (wszelkiego rodzaju Federacje Galaktyczne, które “już, już” są na orbicie by Nas wyzwalać… tylko coś im to nie idzie od … 10 lat… te niedobre “dualizmy”, które ukazują oczywistą dla mnie dwubiegunową walkę dobra ze złem i inne bzdury, których nie będę tutaj przytaczał…, dla mnie to oczywiste, że – w maksymalnym skrócie – wszystkie to zostało kupione by wywołać JESZCZE większy chaos w głowach często jak się okazuje naiwnych Słowian i nie tylko)

  D: “a jedynie wyrażam moje zdanie. Gdy natomiast ktoś mnie atakuje odwracając kota ogonem, że jest wysoko świadomościową osobą, a posługuje się złością”,

  Truizm, ale Ci powiem… ZAWSZE wyrażamy swoje zdanie…

  Niespodzianka – i uważam się za (dość) świadomą osobę, tego co dzieje się na Ziemi w Naszych czasach – i to od 20tu bez mała lat… Znam ja bowiem też jak skończyli moi koledzy mający się za wybitnie “świadomych”, a pracowało ego mocne – jak to określił Sapkowskiego postać z jego Sagi – “mylą Niebo z Gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu…” owszem ja jak każdy normalny człowiek mam swoje granice, i nigdy nie uważałem się za na tyle świadomego by uniknąć wszelkich pomyłek, niewielu takimi bywa, a jeśli już to po wielu, wielu nierzadko smutnych i wstrząsających doświadczeniach życiowych… Zawsze uważam, że czegoś mogę nie dopatrzeć się czy coś przeoczyć… Dlatego jestem otwarty na dialog, a brzydko przyznam mówiąc: jednak pierdy New Ageów zostawiam razem z papierem toaletowym tam gdzie ich miejsce…, Słowianie atakują JEDYNIE będąc zaatakowani, gdy wyczerpią wszelkie inne możliwości… jak również atakując Słowianina – Słowianie kontratakują broniąc poBratymca. Zaatakowałeś P Potockiego i P Putina, więc wiesz… Poziom bezczelności jednak Damiana i jego arogancja spowodowała, że mój żenadomierz wywaliło poza skalę…

  M: “Aczkolwiek pomimo rozsądnych argumentów Voymir zachował się niegrzecznie w stosunku do Ciebie, ale na pewno już tego żałuje.”

  – mam tego więcej + urok osobisty ^^, tak naprawdę to żałuję, że wyszedłem z nerwów i obraziłem Damiana, jeśli się poczuł, ale nie to było głównym celem… obrazę bowiem tego kalibru stosuję jednak gdy ktoś perfidnie wedle mnie przegnie ze złośliwością i bezdennością “argumentów” – których tutaj, jak każdy widzi – zabrakło… Mogę nawet przeprosić publicznie na łamach tego forum.

  D: “starałem się aby w odpowiedzi na obrażanie mnie przez Voyomira ich nie używać, ani go tez nie obrazić, bo uważam, że to zasila tylko i wyłącznie ciemne byty”

  – weź Damianie już zostaw te byty, bovisy, nie[beeeep] umysłowe wszelkich niedowartościowanych domorosłych znawców ezoteryki, satanistów, masonów, oszustów, ży… mian i ubogich duchem, ciałem – a na końcu wędrówki – także portfelem… Nic niczego NIE ZASILA… Ja jestem pokoleniem ceniącym sobie bezpośredniość, bez bawienia się we wszelkiego rodzaju grzeczności… stare pyrackie podejście “lepiej być niegrzecznym i głośnym za młodu niż cichym i starym $$$qRvy$in3[][]…” Nie uważam wulgaryzmów i konformistycznego postrzegania ich jako jedynej ścieżki, sam mam bardzo rozbudowane słownictwo i NAPRAWDĘ używam tego rodzaju słów gdy muszę…, a nie jak Seba spod bloku – jako przecinka – a jedynie BY DOTARŁO przesłanie i było sobie czytelne! Są naprawde GORSZE rzeczy, które można zrobić człowiekowi niż nazwanie go z imienia i nazwiska…, a podejrzewam już, że albo jesteś ogólnie Scyzorykiem, albo pochodzisz z Warszawy, że podchodzisz do nazwania mnie w niesalonowy sposób jak ratlerek do… kopulacji (by było bez jak lubisz mówić “wulgaryzmów” ^^ ), jak widzisz też nie tylko możesz sobie powiedzieć, że jestem wulgarny, lecz i nie jestem nadmiernie wulgarny, ale bardzo lubię gry słów i ekwilibrystykę słowną (by nie było nudno) ale –

  ZAWSZE
  DO CELU
  I NA TEMAT
  BEZ OKALANIA I UCIEKANIA
  – OD ODPOWIEDZI… ^^

  D: “a wolałbym żebyśmy wszystkich masonów wsadzili do więzienia gdy już zaczniemy rozliczać za to co robili, nigdy krzywdzić, a tylko upewnić się, że już nigdy nikogo nie skrzywdzą, a kto wie, może wśród nich są i tacy, którzy się nawrócą? Oczywiście należałoby to dokładnie sprawdzić, zapewne jakimiś skanerami aury, czy tego typu technologią, która będzie niedługo dostępna.”

  – żadne technologie, żadne bovisy i inne wynalazki…! Po prostu z przyczyn praktycznych, ŻADNEGO masona nie dałbym do ancla, ani nie pozwoliłbym żyć gdyby zależało to ode mnie! Co do masonów to wyraźnie było podkreślane niejednokrotnie: żaden ży…mianin za czasów Jezusa-Zbawiciela nie nawrócił się poza Symeonem (jeśli dobrze kojarzę), a więc i żaden z nich nie przejdzie na stronę Światła…, tylko zrobilibyśmy im prezent jakbyśmy im pozwolili ŻYĆ nieopatrznie…, bo jako jedyni mają zdolność reinkarnacji…, a więc mogą przyjść znowu na ten świat – po to tylko by nieść krzywdę, zresztą poznaliśmy my Słowianie taką choćby “KATOLICKĄ dobroć” już DOBRZE wystarczająco by wyrobić sobie o niej zdanie…, możnaby rzec – “z pierwszej ręki” jak od zawsze rzezali Nas Słowian ogniem i mieczem! A przypominam tylko: NIGDY I NIKOGO nie skrzywdzą GDY: strzeli im się w łeb ponad nosem, pomiędzy oczami i przebije się serce, jako, że ciało astralne straci możliwość “kotwiczenia” ducha w ciele… tyle przynajmniej zrozumiałem z podanych tutaj materiałów o tej tematyce…

  Z: “Wolę rozmowy twarzą w twarz. W internecie jakoś nie umiem się wypowiadać, tak jak bym chciała.
  Co to Pana Putina, to częściowo się z tobą zgadzam, niby jest przychylny Słowianon, ale niektóre jego ruchy zaprzeczaja temu.
  Co do auryi energii to można ją sprawdzać bez użycia technologii.”

  – Uważam Zielonooka, że tak samo podchodzę – jestem baaardzo bezpośredni o wiele szybciej się dogadam jak spojrzę komuś w oczka ^^ Osobiście z tego co widzę, to jest wielką nadzieją Naszego Ludu przed Ognioustym… Jeśli masz na mysli Sputnik i inne rzeczy to podejrzewam, że w trakcie tej hecy pandemicznej to było jedno z najlepszych zagrań W.P. ja już chętniej i tak znając się na rzeczy wziąłbym “klasyczną szczepionkę” niż pewną katastrofę i osłabienie organizmu zawarte w terapii genowej zaprzedanej BigPharmy… co potwierdziły ostatnio dzikie harce PręŻYDenta Francy Mac(a)rona – że boi się “iż Rosjanie ukradną mu DNA” xD a jeszcze jak bezczelnie imputował to Rosjanom co same te zachodnie psy robią zapalczywie! xD

  M. “Natomiast jeżeli chodzi o spotkanie Pana Potockiego z Prezydentem Rosji Panem Putinem, to nasza znajoma skontaktowała się z Panem Zbigniewem i rzeczywiście spotkał się ale nie z samym Prezydentem ale z przedstawicielem rządu. Niestety w efekcie Pan Potocki zrezygnował ze wszystkiego, ponieważ nie chciał brać odpowiedzialności za kraj, skoro niestety w Polsce większość jest proamerykańska i tu się zgadzam-jest.”

  – Jeśli to prawda, że zrezygnował – to się zastanawiam – CO TERAZ, co teraz z Nami będzie…? Czy P Potocki był tym przywódcą Słowian, który zrezygnował? o którym wspomina w ostatnim artykule Wnuczka Wiedźmia? Wydaje mi się, że nie o niego chodziło, lecz wolę rozwiać wszelkie wątpliowości pytaniami…

  M: “Kontaktował się jednak po raz drugi z Ambasadą rosyjską niedawno, ale oni już odmówili.”

  – dziwne, obserwuję Potockiego od początku, tak jak Waszą stronę, na filmie powiedział PP coś… dokładnie odwrotnego, a zbieram każdy jego film i analizuję… Mówił, że od Rosji otrzymał zapewnienie pomocy wszelkiej, także wojskowej, lecz przed tą ostatnią się wzdragał, mogę znaleźć ten film i go jakoś Wam udostępnić, widzę tutaj sprzeczność informacji pewną, ale dla dobra sprawy ją chetnie rozwikłam…

  M: “w tej chwili to ratuje nam 4 litery, w biolabach były bakterie i wirusy specjalnie hodowane na Sławjan i Chińczyków, dlatego Chiny się obs…ły i zamykają miasta.
  Dąży aby zlikwidować kult bandery i całkowicie rozbroić ukrę i to ma być złe?”

  – Nie, nie jest złe, wręcz przeciwnie, osobiście uważam go za Słowiańskiego Wojownika – od początku operacji o tym mówił i robi to co zrobił i robią jego Ludzie… mam tylko nadzieję, że będzie skrupulatnie dążył do egzekwowania ultimatum, które wystosował do NATO o powrocie do granic i rozmieszczenia sił wojskowych z czasów Układu Warszawskiego…

  “I jeżeli rzeczywiście zamierza wystąpić z oskarżeniem do who jak pisze Voymir, to znaczy, że wziął udział w cyrku kowidowym z tego powodu jakiego się domyślałam. Przy okazji dzięki Voymir za to info, poszukam jeszcze na ros. Kanałach.”

  – Ja chyba wiem co masz na myśli z tym cyrkiem, chyba myślimy o tym podobnie – napisałem o tym powyżej 🙂 Potocki i Putin i jeszcze inny kraj zrobiły to, lub zamierzają zrobić, do WHO zgłosić niepodległość i suwerenność wobec planowanego przez WHO wyniesienie siebie ponad konstytucje krajów, które się sprzedały jak… nierządnice Zgniłemu Zachodowi… P Potocki to otwarcie deklaruje, P Putin także – chyba na moje tak zrobią, a to bardzo na moje dużo o nich świadczy…, podejrzewam, że Orban postąpi podobnie, jako że deklaruje otwarcie brak pomocy wobec Ukrainy w sprawie transportu broni i nakładania sankcji na Federacje Rosyjską…

  I nie ma za co dziękować Marzanno 🙂 jesteśmy tutaj by sobie pomagać 😀

  A co sądzicie o założeniu wspólnego czatu telegrama, Naszego Sławiańskiego “Gazeta Słowian”:D? Ja bym chciał na przykład coś mniej siermiężnego i topornego niż forum, choć fajne i bogate w wartościową wiedzę, to bym zagadał do Was, co o tym sądzicie RODacy i RODaczki kochani? 😀

  Pozdrawiam dyskutantów i Dyskutantki, polecam się na przyszłość 😉

  • Voymirze wiele z Twoich komentarzy czytamy naprawdę z przyjemnością, dlatego tym bardziej cieszę się, że przeprosiłeś Damiana. Czyli pozostajemy przy tym, że riposta może być cięta ale bez osobistych wycieczek-dzięki.
   Forum dyskusyjne nie jest nigdy złym pomysłem, ale nie możemy tego brać pod egidę „My Słowianie”, ponieważ musielibyśmy jeszcze mieć czas na moderowanie i to uważne, aby nas nie zamknięto. Na chwilę obecną tego czasu nie mamy ale być może po reorganizacji gazety i strony coś pomyślimy.
   Wracając do poszczególnych Twoich wypowiedzi to z większością bezdyskusyjnie się zgadzam. Jednakże jeżeli chodzi o masonów to oceniając ich jako fantastów bardzo mnie rozbawiłeś. Sytuacja jest odwrotna to oni z nas zrobili „fanatastów międzygalaktycznych”, natomiast masoneria to kwintesencja zła w czystej postaci na ziemi, jest to reprezentacja Szatana, a więc super inteligentne zło pochodzące od władcy chaosu, czyli Demona. Dlatego sprytnie manipulując nami wprowadzają różne odcienie chaosu wśród nas, a więc annunaki, białe kapelusze, dzieci z probówki (bo podstawa tego procesu to wcale nie pomoc ludziom w bezpłodności), wszelkie wirusy, konflikty, raz pokój dobro a z drugiej wojna i nienawiść, sterują nami jak pionkami. Zaś największą manipulację zastosowali poprzez napisanie praw judeoreligii np. zło dobrem zwyciężaj czyli rozwścieczonym wężom podeślij bezbronne króliczki. Noś swój krzyż aby oni żyli w luksusie na ziemi, na której wciąż się odradzają. Znają nasze życia czasem sami piszą nam scenariusze na nie i świetnie się bawią naszym kosztem i cierpieniem. Czyli dostarczajmy im tego co sobie zażyczą.
   Jednym z najdoskonalszych trików manipulacyjnych to ten, że uwierzyliśmy, że to rotschildowie czy rockefellerowie to głowni szefowie, a to tylko ich twarze do kontaktów ze światem zewnętrznym czyli gojami, tych prawdziwych bossów z 32 stopnia wtajemniczenia nigdy nie poznamy, choć czasem dla zabawy mogą nas minąć na ulicy. Niestety do więzienia to pewnie nawet nie wsadzimy służącym im gojów, nie przypuszczam aby udało się to naszej generacji, choć może zadowolą się połową świata i podzielą go na strefy wpływów, ale jestem jak na razie sceptyczna. Jeżeli chodzi Pana Potockiego to przedstawiłam to tak jak przekazała nam znajoma ale na pewno jeszcze będziemy rozmawiać. Mogłaby się sytuacja wyklarować ale niestety większość poprze pis nawet jakby z głodu zdychali, ale o tym dyskutowaliśmy już wiele razy, do zmian potrzeba chętnych. W innych punktach raczej przyznaję Ci racje i oczywiście cenię Twoje specyficzne poczucie humoru. Pozdrawiam

   Marzanna

 • https://www.youtube.com/watch?v=DcHsZGZ6ky0

  Gorrrąco się robi… jakieś wieści macie o GODne Wiedźmy…?

  Ja już nie wiem… taki nawał informacji… Wysyp po prostemu!

  I pomyśleć, że 3-4 miesiące zrobiłem sobie “przerwy” bo czułem wypalenie…

 • https://www.youtube.com/watch?v=RdeALBJ1pUI

  Proszę Sławian tutejszych o wypowiedź, co sądzicie o tym – i to nie o wiatraki chodzi – lecz temat rozpoczęty w 14:20 filmu – osobiście wiążę z tym zagadnienie wielkie nadzieje 🙂

  Na taką wiadomość właśnie czekam od bardzo dawna, spodziewałem się, że teraz to będzie wznowione… Zdraviam Was Sławianie kochani…

  Prezydent Potocki także przewiduje możliwość, że zostanie wprowadzony stan wyjątkowy w dniu jutrzejszym… Osobiście wolę móc być zawiadomionym o takiej ewentualności niż obudzić się nazajutrz w ręką w nocniku będąc zupełnie zdezorientowanym 😐

  SŁAWA I CHWAŁA NASZEMU RODU!!!

Dodaj komentarz