Sprawa Pana Piotra Rybaka

Spalenie kukły Sorosa

Kochani Słowianie, Kochani Czytelnicy!

Zwracamy się do Was z prośbą w sprawie prawdziwego polskiego patrioty Pana Piotra Rybaka, któremu grozi kara więzienia za spalenie kukły Żyda Sorosa opłacającego wjazd imigrantów do Europy, Soros ma sumieniu wiele innych przestępstw, w wielu krajach wystosowano za nim listy gończe, natomiast w naszym kraju ma się dobrze. George Soros posiada w Polsce kilka fundacji i poparcie dobrze zorganizowanych środowisk żydowskich, od zwykłych gmin żydowskich, które złożyły zawiadomienie do prokuratury, do środowiska prokuratorskiego i sędziowskiego, które również jest opanowane przez obywateli polskich ale żydowskiego pochodzenia.

Mamy nadzieję, że wśród Was utożsamiających się z duchem idei Słowian, znajdą się patrioci, którym na sercu leży tak jak i Panu Piotrowi Rybakowi – dobro ojczyzny.

Jako Słowianie możemy mieć nieco odmienne stanowiska w niektórych sprawach, niemniej punkty styczne to sprzeciw przeciw przyjmowaniu uchodźców, w tym też Ukraińców. Zauważmy, że zaczyna się w tajemnicy przed społeczeństwem tworzyć wiele udogodnień dla osiadających się tu obywateli Ukrainy, których polski pracownik dotąd nie posiadał.
Doniesiono mi o fabryce, która zatrudnia tylko Ukraińców, przeciętne wynagrodzenie miesięczne netto wynosi od 5 tyś do 6 tyś zł. Rzekomo Polacy nie chcą w tej fabryce się zatrudniać bo ponoć praca tam jest szkodliwa dla zdrowia. Natomiast osoba wtajemniczona zdradziła mi, że celowo się rozpuszcza te nieprawdziwe informacje aby można było zatrudniać bez przeszkód tylko Ukraińców.

Z powyższego wynika prosty wniosek, że naszą młodzież ekspediuje się za granicę a zastępuje się ją ukraińską, komu na tym zależy? Niezorientowanym przypomnę słowa Żyda Michnika vel Ozjasza Szechtera z gazety wyborczej, cytowaliśmy je, w którymś z poprzednich artykułów – „Polacy to stado baranów, rozmyjemy ich Ukraińcami i po nich”- te słowa padły z jego ust ponad 5 lat temu w Australii. Przeciwko takim sposobom niszczenia narodu polskiego i wszelkiego rodzaju paskudnym manipulacjom walczy właśnie Piotr Rybak i na pewno nie tylko dla siebie.

 

Zauważmy chociażby jedno z wielu oszustw, otóż wszystkie wodociągi są sprzedane za granicę, tak strategiczna gałąź gospodarki jak woda nie jest już w polskich rękach. Skutki bandyckiej reprywatyzacji dokonanej żydowskimi rękami można by mnożyć, przytaczamy tylko jeden, po to by uzmysłowić naszym czytelnikom o co walczy Pan Piotr Rybak.

Skoro jako naród dopuściliśmy do tego, aby dokonano w naszej ojczyźnie, takich wynaturzeń gospodarczych to niestety nie świadczy dobrze ani o naszej inteligencji ani patriotyzmie. Na naprawienie wielu błędów jest już za późno ale możemy jeszcze walczyć przeciwko wynaradawianiu, dalszemu ogłupianiu i manipulacji. Miejmy na uwadze nie tylko nas samych ale przyszłość naszych dzieci i wnuków. Obyśmy nie obudzili się w drugim Wołyniu, a reszta, która przeżyje jako niewolnicy na ziemi już nie do nas należącej, ale Polin.

Aczkolwiek dużo i w chwili obecnej nam do tego stanu nie brakuje, odpowiedzmy sobie ilu ludzi pochodzenia polskiego zajmuje wysokie stanowiska np. w prokuraturze, do kogo należą wszystkie korporacje w kraju, w czyich rękach w chwili obecnej znajdują się wszystkie banki. Jaki procent ludzi polskiego filmu, teatru, muzyki ogólnie kultury jest Polakami; oni tylko mówią po polsku….
Jeżeli nie chcemy utrzymywać takiego status quo, jeżeli chcemy być gospodarzami w swoim kraju a nie niewolnikami, których skazuje się na odsiadki za obrazę byle przestępcy, tylko dlatego, że jest on żydem, to wesprzyjmy Piotra Rybaka, choćby petycją.

Na pomoc prezydenta Dudy nie ma co liczyć dla niego priorytetem jest banderyzująca Ukraina (ta sprawa zaczyna już zastanawiać nawet gorących zwolenników PIS-u). Prezydent też chętniej trudzi się zapalaniem świec chanukowych i chętniej spędza czas w Knesecie aniżeli poświęca sprawom polskim. Natomiast rząd wpompował już miliardy w Ukrainę i zamierza czynić to w dalszym ciągu. Nietrudno zauważyć, że prawdziwy patriota bardzo przeszkadza, skoro rządy obecne maja być rządami stricto prawa i sprawiedliwości, to dlaczego nie siedzą złodzieje reprywatyzacyjni, co robi na wolności Gronkiewicz Waltz, Tusk oraz dalsza złodziejska ferajna ?

Kodziarze i wszelkiej maści żydowska rzekoma opozycja prezentują styl na swoich zgromadzeniach, który już dawno przekroczył granicę wymyślonego przez nich sloganu zwanego mową nienawiści. Obrażają naród polski, imputując mu mordy, których dokonali Niemcy, ich przodkowie oraz banderowcy. W ich sztukach polska flaga wkładana jest w odchody czy w odbyt, jednak tutaj rząd PISu jest bardzo łagodny i pobłażliwy, czasem tak dla demagogii zagrzmi i pogrozi paluszkiem, jeden czy drugi poseł z sejmowej ambony, policja zaś wyniesie delikatnie antyfiarzy w ramionach.

Wyobraźmy sobie sytuację, gdybyśmy to my Słowianie chcąc przeforsować nasze idee okupowali w tak brutalny sposób parlament, zapewniamy Was, że policja po prostu by nas spałowała, przywódców pozamykała i zrobiła z nas swoich ulubionych ruskich agentów, tak jak biednego Pana Mateusza Piskorskiego, do dziś nie rozumiemy za co ten człowiek odsiaduje wyrok. Można być agentem Izraela, Niemiec i Ameryki – tych którzy przez lata oszukiwali, okradali, wykorzystywali, niniejszym czynią to do dziś, ale biada bratać się z ze Słowianinem, tego boją się jak ognia. Niestety duża część społeczeństwa uległa manipulacji, można mieć tylko nadzieję, że otwarcie oczu nie będzie tak bolesne jak pierwsza żydobolszewia, czy Wołyń.

Zwracamy się więc do wszystkich Słowian, których nie dopadła „zaraza” obojętności, którzy legitymują się otwartym słowiańskim sercem a patriotyzm wyssali z mlekiem matki, podpiszcie petycję, ewentualnie może zbierze się delegacja do do Pana Ministra Ziobry w sprawie Pana Piotra Rybaka. Pomagając Jemu pomagamy sobie, jest on otwartym, uczciwym i prostolinijnym człowiekiem a przede wszystkim patriota, bardzo w tej chwili osamotniony, pomóżmy więc wtedy kiedy nas potrzebuje. Doceńmy że ktoś za nas robi niewdzięczną robotę, tę robotę której z różnych względów, nie odważylibyśmy się podjąć.

Zakończeniem tego apelu niech będzie ta oto dość znana historia człowieka, który bardzo współczuł swoim unicestwianym współbraciom ale nigdy nie podjął walki w ich obronie, bo miał nadzieję, że zły los go nie dotknie. Oprawcy przychodzili po jego dalekich znajomych on tylko płakał, przyszli po po bliższych znajomych rozpaczał, wreszcie przyszli po jego sąsiadów, a w końcu przyszła i kolej na niego samego, ale po nim nie miał już nawet kto płakać.

Podpisujmy więc petycje w obronie odważnego człowieka Piotra Rybaka, wysyłajmy je albo na adres Mailowy Telewizji Sumienie Narodu, czy eMisja Tv, ewentualnie na Narodowy Front Polski, wszyscy to przyjaciele Pana Piotra i na pewno przekażą te głosy. Red. Gazety My Słowianie serdecznie dziękuje za ewentualny protest przeciwko uwięzieniu Piotra Rybaka, jest to bowiem stygmatyzowanie Polaków – patriotów przez środowiska żydowskie w Polsce.

Redakcja My Słowianie

2 komentarze

 • Ta dość znana historia z końca artykułu brzmi jak wiersz księdza Martin Niemöller (1892 – 1984). Jednak teraz nie wiem czy końcówka (o Żydach) to w ogóle prawda.

  Najpierw przyszli po socjalistów, ale nie zaprostestowałem bo nie byłem socjalistą.
  Wtedy przyszli po związkowców, ale nie zaprostestowałem bo nie byłem związkowcem.
  Później przyszli po Żydów, ale nie zaprostestowałem bo nie byłem Żydem.
  Kiedy przyszli po mnie nie było niż nikogo kto mógłby zaprotestować.

  Bardzo lubiłem ten wiersz, poznając jednak wykłady dr Jerzego Jaśkowskiego “Świat jest inny” wiem, że to wcale nie o te wymienione grupy chodziło. Prawdziwe prześladowanie i eksterminacja dotyczyła czegoś zupełnie innego.

  • Autorka pisząca w imieniu redakcji,również nie miała na myśli tych wymienionych grup społecznych dlatego sparafrazowała wiersz Niemóllera pod innym kątem.
   A Tobie jak mniema, obudzonemu już Słowianinowi przesyła cytat z Bertolda Brechta”Kiedy szaleństwo przybiera ogromne rozmiary ludzie myślą ,że to normalność”.
   Ze słowiańskim pozdrowieniem.

Dodaj komentarz