To nie twoje miejsce!

Nie miałam obaw, że kto inny niż frakcja pana przez. Putina w dalszym ciągu utrzyma władzę w Rosji, oczywiście moja pewność bazowała nie tylko na przepowiedniach ale, że trzymam się twardo czystych przesłanek politycznych, a te przemawiały za niezmienianą póki co linią rządów u naszych braci Słowian rosyjskich. Podziwiam Rosjan, że zrzucają to odium ogłupiania banksterskiego, bo przyznam szczerze jako Słowianka zawsze odczuwam lekki niepokój, żeby nwuowskie siły znowu nie przejęły tego wielkiego i pięknego kraju bo wtedy byłoby po nas, tej resztce Słowian znad Wisły.
Aczkolwiek będąc uczciwą muszę napisać prawdę my nad Wisłą nie mamy już kraju słowiańskiego, jest to kraj którym od czasów powojnia zarządzają polsko-języczni, no  a skoro nie mogliśmy odbudować naszych elit to oznacza koniec Słowian na tym  terenie. Czyli jak powiedziała pewna polsko-języczna dzwoniąc do radia Maryja „Przecież was Polaków już niedługo tutaj wcale nie będzie” i trudno się nie zgodzić. Prawdopodobnie nie mamy już prawdziwych mężczyzn, jedynie co widzę to snujących się jako pracownicy mcdonalds, ewentualnie „obrabiających” budowy na Zachodzie.  Ewentualna  młoda elita polska tapla się  w błocie na przystanku Woodstock albo klaszcze u drugiego polskojęzycznego Wojewódzkiego, który wkłada polską  flagę w g…..o. Nie ma młodych patriotów – nie ma ojczyzny. 
Oczywiście byłabym bardzo niesprawiedliwa gdybym nie wspomniała o Panu pośle Winnickim, wspaniała postać ale dookoła niego jest niewiele osób, które by go wspierały w odpowiednim tego słowa znaczeniu. Inna ważka sprawa to fakt, że front narodowy nie działa razem, dlaczego nikt nie walczył, nie upominał się o o pana Piotra Rybaka, prawdziwego polskiego patriotę? Piotr Rybak odsiaduje czy być może powinien mu skończyć się wyrok za spalenie kukły międzynarodowego przestępcy Sorosa, ale ten jest żydem czyli jest nietykalny. Natomiast nikt nie wytoczył sprawy sądowej ani Wojewódzkiemu za wsadzenie polskiej flagi w gó….o ani  Engelking za słowa, że śmierć Polaka w czasie wojny to tylko kwestia biologiczna a śmierć żyda to niezwykłe uświęcające misterium. Z tego wynika, że polskojęzyczni mają rację Polak to coś takiego, że można mu pluć na „facjatę” a on mówi, że deszcz pada.
 Wydaje mi się, że głupota gojów polskich tak obśmiewana  jest uzasadniona, ponieważ jakakolwiek najbardziej bzdurna wiadomość byle była podana przez nie- Polaka jest natychmiast kupowana w ciemno. Przeglądam czasami  rzekomo takich mieniących się prawicowym internetem i oni mają o dziwo setki tysięcy wyświetleń, bo nieco poduszczą na islam, tutaj pokażą jak to Ukraińcy chwalą rzekomo Polskę a teraz ostatnio jak ponoć przez. Putin dogaduje się z Trumpem przeciw Polsce, widać jasno i wyraźnie, że polskojęzyczni prowadzą te kanały dla polskich głuptaków. Nie bawię się w sukcesywne śledzenie komentarzy polskich gojów, bo nie mam przyjemności brać udziału w festiwalu głupoty. Zapewniam Was obudzeni Słowianie, że najbliższym czasie nie pozostanie nam nic innego jak prosić o azyl w Rosji lub w Chinach, jak sytuacja będzie się tak dalej rozwijać.  W tej chwili może to budzić śmiech aczkolwiek nie byłabym jednak tak zabawnie nastawiona, do rozwijającego się scenariusza dotyczącego Polin. 
Mądrzy ludzie, którzy od wielu lat z patriotycznych pobudek przybliżają Polakom prawdziwą historię i czynią  to bezpłatnie, niejednokrotnie narażając się na szyderstwa i i wyzwiska a w chwili obecnej nawet na pociągniecie do odpowiedzialności karnej, nie są w granicach zainteresowania, lepiej obejrzeć sex masterkę, no nie?Podziwiam rzetelną pracę  tych ludzi  ale sądzę , że nie warto im się narażać bo polskie społeczeństwo przestało być społeczeństwem wartościowym. Nasza wspaniała elita wyginęła zamęczona w obozach  NKWD, a pozostali prości Polacy nie mający pojęcia o odpowiednim funkcjonowaniu na tyle by zarządzać krajem i dlatego dzieje się tak jak powiedział żydowski pisarz Artur Sandauer „Zginęli prości żydzi i mądrzy Polacy dlatego państwo polskie to żydowska głowa na polskim tułowiu, i przeciwstawiać się temu to choroba umysłowa” . Przypuszczam, że większość zgodnie z takim obrotem sprawy dalej będzie ich nosić na swoim tułowiu, a że podporządkowanie bierze się z głupoty  a tej w polskim społeczeństwie nie brak, zapewne w tej kwestii wszystko pozostanie tak jak dotychczas.
Zdecydowana większość głupoty polskiego goja nie wyrosła nagle i od czasów powojennych, ma nieco dłuższą genezę.
Otóż cofnijmy się nieco wstecz i na płaszczyźnie historycznej rozpatrzmy parę spraw, w Lechii nie było czegoś takiego jak instytucja chłopa pańszczyźnianego i nie było czegoś takiego jak szlachta. Wbrew temu co wyczytaliście w podręcznikach do historii pisanych dla polaczków przez polsko-języcznych, te dwie rzeczy rozpoczęły się wraz  chrztem Polski i masowym napływem innych nacji na nasze tereny. Mam nadzieję, że nawet mało zainteresowany historią wie, że nie było żadnej linii szlacheckiej czy arystokratycznej w Polsce, która nie byłaby obca czy to przez koligacje lub ewentualnie przez doprowadzenie polskiego posiadacza do ruiny i przejęcie jego majątku oraz nazwiska.
Oznacza to iż prawie wszystkie rody takie jak Lubomirscy , Potoccy, Zamojscy, Radziwiłłowie, Lanckrońscy, Drohojewscy czy Poniatowscy a także Dobrowolscy czy Krzyżanowscy z krzyżem w herbie to były rodziny całkowicie „odpolszczone”. Jedynie Krzyżanowscy bez krzyża w herbie to Polacy. Królewska rodzina Poniatowskich wzięła swój początek od żydowskiego  przechrzty z Litwy. Zresztą  polski król Poniatowski trzymał sztamę tylko z jedną nacją bliską jego sercu a nie byli to Polacy. Inny przechrzta z Litwy to mason Piłsudski, tak uwielbiany przez otumanionych Polaczków, że nawet mu przewrót majowy wybaczyli gdzie osobiście palił z rewolweru do rdzennych Polaków.
 Odpowiedzcie sobie na pytanie kto kto z was zrobił najpierw chłopów pańszczyźnianych a potem kto podjudzał najlepszych z was do powstań by wysyłać was na Sybir i zagarniać wasze majątki. I w niemieckich archiwach i w rosyjskich istnieją stare dokumenty to potwierdzające, tylko niestety ani woodstockowa ani wojewódzka młodzież nigdy o to nie zawalczy bo po co, to nie są potomkowie prawdziwych Słowian.
 
Większość literatury polskiej jest również zdominowana przez obcych, wielu naiwnych by się zdziwiło, że na przestrzeni dwustu lat swój słowiański ślad w kulturze czy sztuce pozostawiło jedynie parę procent Polaków
 Obrońcy tego status quo twierdzą, że kultura nie może mieć pochodzenia, i pewnie mają rację ponieważ rdzennych Polaków nie ma w naszej kulturze czyli sami sobie wystawiamy opinię, że musimy być bezdennie głupi skoro nie zapisaliśmy się nikim wielkim. Nie możemy więc mówić np. o naszej współczesnej rodzimej kulturze muzycznej, w wymiarze powszechnym bo oprócz zespołu NO TO CO czy Skaldów, Jacka Lecha, Grunwalda czy Koconia nie mamy żadnych innych polskich wykonawców( mówię tu muzyce popularnej). W mojej rodzinie czym muszę się pochwalić pisał i tworzył prawie każdy na przestrzeni ostatnich dwustu lat, mam trochę zebranej kultury słowiańskiej i bynajmniej wiem jak wygląda piękna poezja miłosna czy opowieści które pokrzepiając radują serce a nie wpędzają w traumę
 Wiele moich krewnych zostało relegowanych z uczelni kiedy zaczęli podkreślać swój narodowy patriotyzm a mogli wiele zdziałać dla rdzennej polskiej kultury, zostali niestety wyłączeni z życia publicznego zaś inni bardzo zdolni zostali zamęczeni w kaźniach NKWD.
Wracając  jeszcze do  kultury, weźmy choćby pod uwagę współczesną polską muzykę młodzieżową, kto tam nie ma dobrych „korzonków” itd. nie mam ochoty nawet wymieniać. Jak mamy jakieś rzeczywiście dobre polskie zespoły to na drugim obiegu. Młodzi zdolni Polacy nie mają czasu ani pieniędzy aby się rozwijać, ale to już ich wina kto nie walczy pozostanie niewolnikiem. 
 Natomiast jeśli polskojęzyczny powie, że coś jest modne czy światowe to nasza młodzież jak stado baranów zaczyna to akceptować. Przykłady to Owsiak ,Wojewódzki czy choćby TVNy. Nie musisz być super zdolny, ani piękna wystarczy ,że masz „korzonki” na miejscu. Taki najzwyczajniejszy przykład „urokliwej” z pewnej polskiej TV, gdyby Polka reprezentowała tak paskudną urodę jak „toto” co wszędzie występuje i prawie wszystko reklamuje to polskojęzyczni natychmiast nie pozostawiliby suchej nitki na takiej osobie. Przeczytajcie sobie Malowanego ptaka  Kosińskiego jakie to Polki brudne i brzydkie i głównie spółkują  z psami. Obecnie czeskojęzyczny robi film na kanwie tej książki, a ja znając głupotę polskiego goja zakładam, że da zarobić wrogim Polsce twórcom i wypełni kina po brzegi i ku ich będzie się wyśmiewał sam z siebie i swoich kobiet.
Podczas moich częstych pobytów poza granicami kraju, we wielu miejscach zadawano mi pytania jak to się dzieje, że Polki przyjeżdżające do pracy to takie atrakcyjne kobiety a w naszych polskich filmach same brzydkie aktorki, to chętnie i dokładnie objaśniałam kto zacz, moim interlokutorom. 
Jest rzeczą zrozumiałą i ogólnie przyjętą, że muszą być aktorzy charakterystyczni wyselekcjonowani do specjalnych ról i akurat oni niekoniecznie muszą się wyróżniać urodą, niemniej jednak przeciętny zmęczony codziennością widz pragnie bynajmniej na ekranie obejrzeć piękną kobietę, i niech ona będzie sobie w otoczeniu „charakterystyków”, którzy dźwigają często film, aczkolwiek dla oka czy odreagowania codzienności jest na tym ekranie potrzebny  przystojny mężczyzna jak i zarówno piękna kobieta. A jak wynika zmoich obserwacji Słowianie mają mnóstwo pięknych kobiet, ale tychże nie widzę jakoś w polskim filmie.
Mamy prawo do różnych gustów ale należy również promować swoją kulturę i popierać słowiańskich muzyków i aktorów, nie wspominajac o pisarzach czy poetach. Sami mamy naoczny dowod,  nie promowaliśmy słowiańskości i  mamy jedynie kulturę Polin a najśmieszniejsze jest to, że się z nią utożsamiamy, większość na pewno ale tylko dlatego, że niczego innego nie zna.
Jesteśmy jedynym krajem w Europie, który ma jedynie kulturę polskojęzyczną kulturę, nawet Anglia, która jest oczyzną City of london jak to nazywa pan dr. Jaśkowski a wiemy, że oznacza to ojczyznę nowożytnego banksterstwa i masoństwa, przypilnowała swojej kultury, pomimo tego że rodzina królewska legitymuje się jak większość dworów europejskich dość „rzadką” krwią.
Odchodząc od tematu kultury wróćmy jeszcze na chwilę do polityki, jako że banksterstwu nie udaje się przejąć władzy w Rosji należy prowokować i oczerniać ten kraj na arenie międzynarodowej jak tylk się da. Ostatnio pani Teresa May- premier Wielkiej Brytanii.. Ta pani szczuje przeciwko Rosji w sprawie podwójnego agenta, którego śmierci winna jest rzekomo Rosja. Niemniej logiczne wyjaśnienie każdej śmierci bazuje na motywie, a więc jaki motyw miałaby Rosja aby zabić starego niepotrzebnego agenta? Wielu mądrych ludzi się tym trudziło i motywu jak nie ma tak nie ma, jako że spóźniona zemsta nie wchodzi w rachubę.
Darowałabym sobie na miejscu polskojęzycznych mediów  głupoty w stylu jak to Prezydent Putin trzęsie się  ze strachu lub, że nadchodzi wojna Anglii z Rosją. Decydujcie się więc czy przez Putin się boi czy wypowie wojnę Anglii? Pozwolę sobie zacytować pewnego prawicowego youtubera pana Lecha Jęczmyka, który określił obecną światową sytuację na arenie międzynarodowej takim zdaniem, że oto ogon kręci psem czyli Izrael najpierw atakował poprzez rząd Stanów Zjedn. Rosję a teraz czyni to za pomocą Anglii, bo amerykańskie groźby już się osłuchały?  
Żadnego przynajmniej środkowo –  europejskiego kraju nie interesują specjalnie nawoływaniem angoli do ostracyzmu Rosji z tego powodu, jedynie my, na czele szczekamy na Rosję, jako „przydupas” Anglii, której próbuje się przypochlebiać. Wielokrotnie ostrzegałam, że ci podwójnonazwiskowi w razie problemów spakują swoje złoto i wyniosą się do innych bananowych republik a oszukane polactwo ma szanse znowu przelewać bratnią słowiańską krew. Zauważyłam już pewną prawidłowość rządu – chciał zwiększyć imigrację do polin, rzucił jako ochłap 500+, następnie miała być podwyżka cen benzyny to rzuca ustawę IPN o holokauście, teraz czarny marsz antyaborcyjny znowu zapewne coś przykrywa , niebawem się przekonamy.  
Na szczęście ani grające rolę chuligana międzynarodowego USA , ani tym bardziej Anglia nie są w stanie pokonać Rosji, więc jedynie mądry obywatel może wyciągać wnioski kto sieje zamęt i straszy ludzkość wojnami jak mu się tylko „kasiora” nie zgadza, a zaczyna się palić pod banksterami, oj zaczyna!
Nie jestem Rejtanem i nie będę darła szat ale mam prośbę do ludzi aby zrozumieli jeszcze jedną rzecz, że  aborcja to temat zastępczy – prawdziwy Słowianin nie zabija życia, “włądcy świata” również nie stosują aborcji u siebie, oni  mogą jedynie propagować to u innych.  Naszemu rządowi  nie zależy aby Słowianie się rozmnażali, jeżeli epatują zakazem aborcji to mają w tym swój cel, w chaosie i mętnej wodzie najłatwiej załatwia się nieczyste interesy.
Marzanna Polińska

Dodaj komentarz