Trucizną czy rakietami?

W ostatnim czasie nie brakowało nam emocji, w Polsce starsi i mądrzejsi dbają o to abyśmy się nie nudzili przed telewizorami. Mianowicie jak nie holokaust, to odszkodowania dla żydów za drugą wojnę światową, to zaplanowana walka z antysemityzmem, albo teatrzyki sądowe w praktyce nic nie wnoszące jeżeli chodzi o karanie prawdziwych przestępców. A przy okazji, podobno po cichu nasz rząd podpisał już ponoć miesiąc temu wypłatę jednego biliona dla żydów jako rekompensatę za tzw.mienie bez spadkowe.
Opinia publiczna jak zwykle nie poinformowana,  tak jak prawie nikogo nie zainteresowała sprzedaż kopalni Krupiński.

Jednakże nieco temperaturę podniosły doniesienia o bombardowaniu Syrii przez USA i pomimo, że od lat w taki dobitny sposób podkreśla swoją działalność w tamtym rejonie aczkolwiek w obecnym przypadku miało to być prowokowanie rosyjskiego niedźwiedzia. Przy tej okazji próba wciągnięcia prezydenta Putina do działań wojennych miała na celu przekonanie opinii światowej, że to Rosja jest agresorem ponieważ do realnej wojny Ameryka się nie pali, bo gdyby rzeczywistość tak się miała, to już dawno tkwilibyśmy po uszy w trzeciej wojnie światowej. Prezydent Putin jest jednakże zbyt mądrym i przewidującym politykiem aby rozpętał wojnę światową z powodu bliskowschodniego konfliktu.

Wstępem do sprowokowania Rosji była sprawa rzekomego otrucia podwójnego szpiega Skripala i jego córki w Anglii. Ktoś kto interesuje się ździebko polityką, może raczej domniemywać, że rzekome otrucie nie miało miejsca ponieważ żadna niezależna grupa, która zechciałaby zbadać tę sprawę nie ma do Skripalów dostępu. Pozostaje nam wierzyć na słowo pani Teresie May, dla której konfabulacja zamiast faktów to priorytet w akcji manipulowania społeczeństwami. 

Pamiętajmy o tym, jak na długie lata zmanipulowano świat, rzekomym samobójstwem Hitlera poprzez samospalenie w ogrodach monachijskich a okazało się, że zmarł spokojnie i w luksusie w Ameryce Południowej w 1962 roku. Było mnóstwo ludzi, którzy zdawali sobie z tego sprawę, oraz wielu którzy posiadali na to twarde dowody. niestety zbyt dużo żyjących wtedy jeszcze „władców” tego świata było w tę historię zamieszanych, dlatego przez dziesięciolecia traktowano ją jako teorię spiskową. Dopiero we współczesnych nam czasach kiedy rosnąca ilość niezależnych badaczy rozpoczęła proces udowadniania kłamstwa dotyczącego Frankenberga alias Hitlera, będąca w posiadaniu niezbitych dowodów, wtedy wmieszała się CIA. Możemy usłyszeć jakoby to właśnie CIA dokonała tego „odkrycia”dotyczącego śmierci Hitlera, ta organizacja odkrywa rzeczywiście wiele spraw ale głównie te które „odkryć musi”, i jedynie po to by odwrócić je na swoją korzyść, czyli konkretnie starszych wierzących.

Przez ostatnie dziesięciolecia rzekome teorie spiskowe, które jednak okazały się być prawdziwymi, sypią się jak z przysłowiowego rękawa. Należy więc wykorzystać tę wiedzę aby zapobiec dalszym zakłamywaniom historii i rzeczywistości. Również w tym celu by nie pozwalać się ogłupiać i indoktrynować w dalszym ciągu, ciągle tej samej nacji, która działa obecnie pod taką miłą dla ucha „ksywką” NWO czyli nowy porządek świata.

Zauważmy też umiejętność tej frakcji do naginania i przekłamywania faktów oraz jątrzenia. Przykład być może nie na skalę międzynarodową ale polską na pewno. Otóż w momencie kiedy dosyć duży odsetek Polaków jednak nieco przejrzał na oczy i docenił pana prezydenta Putina, za jego pokojowe dążenia i zrozumiał, że prez. Rosji nie planuje podboju Polski, a wiele osób w Polsce wprost zazdrości Rosji takiego prezydenta. A przecież próbowano mu podpiąć jedyne “słuszne” korzonki, przedstawiając go jako pionka NWO.

Najbardziej świadczy o nim, iż jest Rosjaninem fakt, ŻE PREZYDENT PUTIN PRZYJĄŁ NA DORADCĘ MARSZAŁKA WIKTORA KULIKOWA PRAWĄ RĘKĘ ŻUKOWA SZEFA TAJNEJ ORGANIZACJI ZŁOŻONEJ WYŁĄCZNIE Z SAMYCH ROSJAN. TA ZAŚ TAJNA ORGANIZACJA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA WŁAŚNIE PRZEZ MARSZAŁKA ŻUKOWA, KTÓRY WYBIŁ CO DO JEDNEGO 4000 TYSIĄCE ŻYDÓW W GARNIZONACH NKWD I TEŻ W TYM CZASIE ŻUKOW ZASTRZELIŁ KATA BERIĘ . Reasumując preparowane na temat masońskiego pochodzenia Putina nie mają racji bytu i przypuszczalnie skierowane są do ludzi, którzy nie mają zbyt wielkiego pojęcia o prawdziwej historii naszych braci Słowian Wschodnich.

Zastanawiające jest ile osób w Polsce i na świecie dało też wiarę plotkom, doniesieniom o rzekomej broni chemicznej w Syrii, przecież to była tak często powielana, wręcz ordynarna propaganda amerykańska jak np. o broni atomowej w Iranie, aferze narkotykowej w Kolumbii itd…, jest tego takie mnóstwo, że nie ma sensu wymieniać. Rodzi się więc pytanie czy ludzie są zmanipulowani czy zindoktrynowani, że pozwalają siebie aż tak ogłupiać.

Z kolei Pan Morawiecki proponuje Polakom płacenie daniny na osoby niepełnosprawne, moim skromnym zdaniem bardziej dwuznacznego określenia już nie można było użyć, jedynie gdyby pan premier miał na myśli niepełnosprawność całego narodu polskiego, mam na uwadze rdzenny naród a nie polsko-języczny, to byłoby do przyjęcia – niech nam wreszcie ktoś cokolwiek zapłaci choćby pod byle jakim pozorem nawet daninę. Do tej pory to na nas spada obowiązek niekończącego się uiszczania, a przypominam, że na chwilę obecną nasz dług wynosi 250% PKB. 

Reasumując „NWOwcy” nie cofną się jak widzimy przed niczym aby wprowadzić swoje niecne plany w życie. Pomimo,że są przeciętnie kreatywni ale używają sprawdzonych metod, a więc jak nie rakiety to trucizny, zamotania, pokręcenia pojęć, prowokacji, ośmieszania a nawet wywoływania fałszywej litości, jest ci u nich tego dostatek. Po stosunku do innych  widać, że są z siebie bardzo dumni, zresztą wśród złodziei właśnie nieuczciwość jest cnotą.

Marzanna Polińska

5 komentarzy

 • Sława!

  Mam prośbę.
  Na yt kanale Pol Lechicki ukazał się film

  • Przepraszam coś musiałem pokiełbasić:) Wracając do pytania. Na yt kanał Pol lechicki ukazał się film pt: ARIOWIE PROJEKT A. Chciałbym przeczytać Pani opinię na temat jego nowej inicjatywy.
   Z początku radość lecz później…
   Kładąc się spać poprosiłem Stwórcę aby przedsyawił mi we śnie opinię na ten temat i … bardzo dziwny sen. Uciekałem przed ss-manami , którzy przygotowywali się do strzelania do nas ( mnie ). Uciekając wbiegłem do spokojnie siedzących żołnierzy wermahtu. Dalej nie pamiętam. Jednak jakoś dziwnie go ( sen )odbieram.
   Jak wiemy z historii ujawnianie się niczego dobrego nie przyniosło ani Wiedźmom ani żołnierzom AK… Ciekaw jestem Pani opinii. Słyszałem również o zerwaniu kontaktów z Polem Lechickim przez Eddi Słowian.

   Pozdrawiam serdecznie
   Sława!

   Pozdrawiam serdecznie.

   • Witaj ja sądzę, że Twój sen może być odpowiedzią na Twoje wewnętrzne niepokoje, ale może też być w pewnej części przepowiadający przyszłość. Ja bym go zinterpretowała w ten sposób (ale zaznaczam jest to moja osobista interpretacja), a więc ssmani co prawda strzelali ale normalni żołnierze byli spokojni, dla mnie to oznacza, że perfidne zło atakuje ale ogół się nie rusza, nie reaguje. Twój niepokój może oznaczać, że czujesz coś negatywnego co jeszcze nadejdzie ale nie jesteś w stanie w tej chwili określić czego dotyczy.

    Jeżeli chodzi o Pola Lechickiego to mamy do niego bardzo pozytywny stosunek, jak i do wielu innych yutuberów , którzy na swój sposób walczą o naszą słowiańskość. Chwali mu się to i ludziom z nim związanym, że chcą już przejść od werbalnej walki z matrixem do czynów. Moje wątpliwości jednak są po części podobne do Twoich, ponieważ wiem jak trudno jest zweryfikować czy ktoś jest Słowianinem czy żydem, jak wiemy oni mają wszelkie nazwiska w tym szlacheckie i korzenie na zawołanie, więc tutaj jeżeli chodzi dobór byłabym ostrożna. Po drugie z tym ujawnianiem to trochę musztarda po obiedzie, bo w większości wartościowe jednostki są już zlokalizowane. Natomiast zgadzam się z Tobą w kwestii po co ujawniać prawdę np. czy Słowianie potrafią współpracować ze sobą, czy potrafią samodzielnie wychodzić z matrixa itd… .

    Ja również sądzę, że jest to wystawianie się na strzał. Rozmawiałam też z człowiekiem, który zagadnienia informatyczne ma w małym palcu, otóż nie wierzy on aby nie prześwietlono również tej platformy, którą chce stworzyć grupa Pola Lechickiego. Nie wiem czy uda się uwalić tego matrixa słowiańskim, nie jestem tego pewna czy Słowianin potrafi to samo co nwuowiec. Niemniej rozumiem osoby skupione wokół Pola oni mają dosyć bezczynności i chcą przejść do działania i życzę im jak najlepiej. Aczkolwiek po co dodatkowo odkrywać karty i ułatwiać naszym wrogom pracę.

    Serdecznie pozdrawiamy i życzymy fajnej majówki.

    -red.

 • Dziękuję za odpowiedź. Uspokoiłem się. Myślałem że tylko ja mam mieszane odczucia. Miłego Odpoczynku.
  Sława 🙂

 • Witam,

  Może nie do końca na temat, ale nie chciałem wracać do artykułu z dalszej przeszłości, więc napiszę tutaj, zwłaszcza że dalej kwestia polityczna.

  Natknąłem się kilka dni temu na filmik, gdzie zarząd Narodowego Frontu Polski opisuje sabotaż swojego stowarzyszenia przez m.in. Pana Wojciecha Olszańskiego vel Aleksander Jabłonowski.

  https://www.youtube.com/watch?v=b0QLiHebiSo

  Panowie z NFP [http://fc.fc.pl/NFP/] oskarżają m.in. Pana Olszańskiego, że chciał się ogłosić liderem w ruchu, który miał z założenia nie mieć lidera, a gdy wywiązały się sprzeczki to przywłaszczył on sobie nazwę NFP. Założył on konkurencyjną stronę [http://nfp.org.pl/] i posługuje się tą samą nazwą. Na stronie podają numer KRS, który postanowiłem sprawdzić i okazuje się, że organizacja zarejestrowana pod tym numerem nosi nazwę “STOWARZYSZENIE NARODOWY ŚWIT”.

  Wysłałem więc maila do Stowarzyszenia Narodowy Front Polski Pana Olszańskiego i taką oto otrzymałem odpowiedź [od rafal.chojecki@nfp.org.pl]:

  Panie Damianie, pytanie skądinąd słuszne,

  odpowiadam – dlatego, że najlepiej i najsprawniej było dla nas przejąć już zapisaną w KRS organizację Narodowy Świt,

  – której założycielem była Dorota Maksymowicz-Czapkowska – i następnie zmienić jej statut oraz nazwę.

  Dane w KRS są aktualizowane z opóźnieniem i stąd wynika zapewne Pana pytanie i watpliwość.

  Podczas procedury prawnej otrzymaliśmy stosowny dokument z KRS potwierdzający dokonanie tych operacji.

  z poważaniem, Rafał Chojecki

Dodaj komentarz