W polityce 2018

Z czym wchodzimy w 2018 rok
w polityce

Jak przewidywaliśmy obowiązkiem PiSu było wprowadzać pozory zmian aby wyborca odniósł wrażenie, że nastąpiła ta rzekomo „dobra zmiana”. Ludzie myślący nie mieli złudzeń, że to ustawka pomiędzy poprzednimi ugrupowaniami a obecnymi. Papierkiem lakmusowym może być już sam fakt nieskazania żadnych „świecznikowych przestępców”, stwarzanie pozorów procesów przy, których obie strony dobrze się bawią, jak zauważył ten kto kto te teatrzyki sądowe nieco wnikliwiej obserwował.

Poprzednia ekipa pomimo indoktrynowania społeczeństwa, a dokładniej jego ogłupiania była tak skompromitowana, że raczej mogłoby dojść do niepokojów społecznych aniżeli zaakceptowania wówczas przyjmowania Ukraińców. Należało jakoś przekupić najbiedniejsze warstwy społeczne aby prowadzić politykę zaprogramowaną przez masonerię. Załatwiono tę sprawę przy pomocy 500+, które to pomimo dużych pożyczek zaciąganych specjalnie na ten cel w stosunku do bogactw naturalnych Polski nie byłoby zbyt dużym obciążeniem dla odpowiednio zarządzanego państwa, niestety nie rządzą nami patrioci więc nasz interes narodowy nie jest dla nich priorytetem. Ewentualne niepokoje narodowe będą załatwiać właśnie przy pomocy takich „ochłapów” jak w/w 500+.

Nie trzeba daleko szukać ilu polityków dawnej skompromitowanej Unii wolności, jest u steru władzy do UW należał i prezydent Duda czy Gowin, a Morawiecki był przecież doradcą Donalda Tuska i tak samo jak i wielu polityków PiS nie jest do niego wrogo nastawiony, jak chciałby to widzieć żelazny wyborca PiS. Naszym skromnym zdaniem elektorat rządzącej partii został wymanewrowany przykro to stwierdzić ale zasłużenie. Morawiecki spotyka się właśnie z Junckerem w jak najlepszej komitywie, więc po cóż było to całe teatrum jak Polska walczy z Unią Europejską o dobre imię i powstaje z kolan.

Nie wstawaliśmy z kolan, jedynie była to zasłona dymna dla złapania narodu za przysłowiowe gardło, przy pomocy podatków, modyfikowanej żywności, obowiązkowych szczepień również dla seniorów, należy przypomnieć, że jesteśmy jedynym krajem, który ten obowiązek wprowadza. Niemcy mając tylu uchodźców ale jakoś nie odczuwają obawy, że im wymrą seniorzy.
Polacy powinni baczniej obserwować poczynania władzy a niestety tego nie robią. Zadajmy sobie pytanie po co jest tak nagłaśniane i propagowane budowanie przez państwo domów pod wynajem. Jak dotąd było nam znane np. budownictwo komunalne, wynajem był raczej domeną osób prywatnych, czyli teraz państwo jak za komuny zamierza przejmować i ten skromny sektor. Wynajmowanego mieszkania jest łatwiej pozbawić niż komunalnego.

Zaraz po tym parokrotnie w głównych pisowskich mediach i nie tylko w nich można było usłyszeć jak bogaci są ponoć Polacy mieszkający na wsi, niby rzekomo mają większe metrażem domy od mieszkańców miast a zgromadzony przez nich majątek ma jakoby przewyższać stan posiadania mieszkańców miast.
Gdyby powyższa dyskusja miała miejsce w jakimkolwiek innym kraju Europy nie wzbudziła by naszego zaniepokojenia. Aczkolwiek w momencie napływania w coraz większym stopniu do naszego kraju starszych i mądrzejszych, budzi zaniepokojenie. Czyżby powtórka z rozrywki „wasze ulice nasze kamienice?” Przypomnijmy sobie , że w pomagdalenkowych czasach a nawet jeszcze wcześniej bo w stanie wojennym zaczął zaczął się ów proces nastawiania miasta przeciw wsi. Miało to swój cel, zniszczono rodzinne gospodarstwa rolne a ludzie ze wsi poczęli szukać pracy w mieście, co zaowocowało bezrobociem oczywiście zaplanowanym i wyrzuceniem na emigrację zarobkową ok. 8 milionów Polaków w wieku najbardziej produkcyjnym.

Jedynie co temu ustawkowemu rządowi udało się to w stopniu doskonałym omotać swój elektorat stwarzaniem pozorów zmian i przekonać jakoby wielkim zwycięstwem politycznym nad EU miałoby być nieprzyjmowanie uchodźców z krajów islamskich. Pisałam już o tym prawie dwa lata temu, że to gra bo nasz kraj nie był przeznaczony dla uchodźców islamskich tylko ukraińskich i jest nadal adaptowany pod ziemię Polin.

Na scenie politycznej pojawiło się sporo postaci o narodowym rodowodzie niestety nie mają zaplecza, ponieważ wszyscy popełniają jeden kardynalny błąd odcinając się od Słowian wschodnich. Bardzo trudno chyba przebudować świadomość przeciętnego Polaka, że za Katyń , za bolszewię nie są odpowiedzialni Rosjanie. Czy musimy pielęgnować tak bardzo swoje kompleksy i wycofywać się z naszej sympatii do Rosjan, bo skrytykuje nas ktoś nazywając ruskim trollem. My nie mamy z tym problemu jako Słowianie, po pierwsze jest nam bliżej do Słowian wschodnich, natomiast Wschód to przede wszystkim chłonne rynki zbytu.

Reasumując wracamy do peowszczyzny jedynie w bardziej zakamuflowanym wydaniu, niestety dopóki nie będziemy lansować polityków – prawdziwych narodowcow i pozwolimy obcym siłom sterującym polską polityką szczuć się przeciwko Rosji, jesteśmy na pozycji straconej jako państwo.

Wracając z kolei do polityki zagranicznej Usrael rozpoczął kolejną na razie pełzającą wojnę w Iranie, przeciętny obywatel mający niewiele wiedzy o tym kraju daje się mediom będących na usługach masońskich łatwo zmanipulować jakby Irańczycy sami z siebie wszczęli protesty. Nic bardziej mylnego, jest to kraj tak zarządzany, że społeczeństwo raczej nie podjęło by tych działań. Większość Irańczyków to ortodoksi, zdają sobie sprawę, że za pomocą Ameryki nie tylko nie polepszą swojej sytuacji ekonomicznej a skończą jak arabskie kraje ościenne totalnie zrujnowane.
Niestety nic się na świecie nie zmienia bo scenariusz jest zawsze taki sam – ingerencja wojskowa Ameryki w wybranym, pod jakimkolwiek pozorem kraju, zostawiająca śmierć i zniszczenie, przedtem ustawiająca opinię światową przy pomocy mediów będących na jej usługach.

Na chwilę obecną Iran jest takim sztandarowym przykładem, podobnie odbyło się to już w Libii i Iraku. Winny też jest przygotowany czyli ten straszny Putin, bo którzby inny. Osoba Putina jest już bardzo ograną kartą, ale głupota i naiwność gojów jest niezmierzona, więc można im „wprojektować” cokolwiek. Niemniej budzi w nas nie tylko zdziwienie ale śmiech pusty jak to Putin wybrał Trumpa, (który to przeniósł ambasadę do Jerozolimy i uznał ją za stolicę Izraela), a ten fakt na pewno był „priorytetem”prezydenta Rosji. Prezydent Rosji jest też rzekomo winien Brexitowi a także wielu innym sprawom, jak zniszczenie krajów islamskich i potem zapraszania imigrantów do Europy. Oczywiście to Angela Merkel na usługach pana prezydenta Rosji otworzyła granice EU dla uchodźców. Natomiast inne kraje pozwalają niszczyć się przez ów raczej niekontrolowany napływ ludzi tamtej kultury bo pan Putin im rozkazał.

Mamy taką sugestię ale i jednocześnie pytanie do pana prezydenta Putina skoro ma takie długie macki i wszelkie zmiany w polityce na świecie zawdzięczamy tylko Jemu to dlaczego trzyma się z dala akurat od Polski i niczym tu nie chce sterować jak rzekomo wszędzie na świecie, przecież jesteśmy Słowianami tak jak on, to chyba do czegoś zobowiązuje. A tu niestety media ciągle donoszą o przygotowywanej napaści na Polskę a Pan Putin tak już na nas z dziesięć lat napada i napaść nie może. Reasumując Polska to samotna wyspa pośród tych „zdominowanych i napadniętych”przez Rosję, czujemy się tak jakoś pominięci. Bardzo do tej sytuacji pasuje cytat pani Beger z czasów Samoobrony, chodziło wtedy o aferę „gwałtową”i pani Beger skonstatowała co następuje „Skoro było tyle gwałtów
w Samoobronie to dlaczego ja zostałam pominięta, no?”
No właśnie tak pan prezydent Putin gwałci te wszystkie kraje, a dlaczego nas pomija? Na nas spadają tylko szekle, a czemu nie ruble dla odmiany?

Ruski troll
życzy wszystkim ruskim trollom Dosiego Roku

4 komentarze

 • “Przypomnijmy sobie , że w pomagdalenkowych czasach a nawet jeszcze wcześniej bo w stanie wojennym zaczął zaczął się” – powtórzenie słowa >>zaczął<<

  Co do kwesti „wasze ulice nasze kamienice" polecam wywiad z Ireneuszem Lisiakiem z wRealu24, albo jego książkę "Zakłamany holokaust". Zestawia on tam fakty o Żydach w przedwojennej Polsce, ich majątkach (większość z nich była bardzo biedna) oraz jak niby walczyli z Niemcami w czasie wojny.

  WRealu24 mówili również o nowej ustawie, która zapewnia pełną polską emeryturę Ukraińcowi, który wystarczy że udowodni że pracował 1 miesiąc w Polsce. Ja mieszkając w UK musiałem przepracować 10 lat…

  Nie do końca potrafiłem znaleźć potwierdzenie, że Rosja i Chiny są po stronie Światła, ale ostatnio takie otrzymałem, z wiarygodnego źródła, więc dziekuję za to że pisaliście o tym od dawna. Oczywiście faktu, że USA, Izrael, Niemcy, Francja, UK, czy Polska działają dla mroku nie jest trudno potwierdzić, więc to wiedziałem już od dawna. Mówię oczywiście o rządach tych krajów, bo nie znam KAŻDEGO Żyda, czy Niemca, a wiem że i wśród nich są dobrzy ludzie – wspomniany wyżej Ireneusz Lisiak wspominał, że byli Żydzi, którzy obnażali kłamliwe historie swoich rodaków na temat ich prześladowań, czy zmyślonych "wspomnień" z Holokaustu.

 • Kochany Damianie dziekujemy Ci jak zwykle za uważne czytanie.Jeżeli chodzi o zasiedlanie Ukraińcami Polski to te plany masonerii były na długo przed Majdanem, pisałam już o tym bodajże w 2016 r. Szkoda, że ludzie postrzegają sprawę tak powierzchownie a to jest podmiana populacji.
  Zaś jeżeli chodzi o holokaust też jest artykuł na nasze stronie lub w gazecie też z dawniejsza datą, absolutnie nie zginęlo tylu Żydów, natomiast w dalszym ciągu Żydzi nas obarczają odpowiedzialnością za holokaust.Nie ma niestety odważnych polityków ktorzy by wystąpili w tej sprawie o antypolonizm.
  Jeżeli chodzi o strefę mroku to nie tylko obca rasa rządząca ale również większość nieobudzonych Polaków jest również w tej strefie, nie sądzę aby się obudzili, są zbyt zindoktrynowani i leniwi..Świetnie ,że są tacy publicyści jak pan Lisiak, natomiast ja mam inne zdanie w kwestii odkrywania przez niektórych z nich przekrętów ich ziomków. Publikacje pana Lisiaka znamy choć mamy swoje źródła informacji to cieszy niezmiernie że są inni podejmujący te trudne i niebezpieczne tematy i polecamy jak najbardziej.Ja niestety przebywałam wśród obydwu ras i nie dane było mi poznać kogoś np . narodowości żydowskiej odnoszącego się życzliwie do Polaków, częściej można było już wśród Niemców kogoś takiego spotkać być może było to powierzchowne, ale bynajmniej wykazywali.jakieś starania.
  Życzymy Tobie Damianie i Twoim bliskim wspaniałego Nowego 2018 Roku, życzymy Ci też sukcesów w poszukiwaniu prawdy
  Marzanna

 • Dodam jeszcze tylko, że pamiętam jak mój, już św. pamięci dziadek przestrzegał nas zawsze przed Żydami. Pracował z nimi w szwalni i opowiadał jak patrzyli na wszystkich z góry i ciągle coś kombinowali. Bo podchodziliśmy do jego słów z rezerwą, zwłaszcza że rodzice jego żony, mojej babci, ukrywali Żydów podczas wojny (to kilkoro członków mojej rodziny przypłaciło życiem) w stodole, w stogu siana. Ja osobiście żadnego Żyda nie znam, wiem tylko co nieco o tych na górze piramidy.

  Wiecie coś na temat planu dotyczącego imigrantów? Słyszałem, że Ci muzułmańscy są szkoleni w bazach w Niemczech do ataku, tylko nie wiem na kogo. Macie informacje na ten temat? Czy masoni chcą się nimi posłużyć w kolejnej wojnie? Miałoby to dla mnie trochę sensu, bo nie wiem czy społeczeństwo europejskie da się drugi raz namówić na mordowanie innych, chociaż może nie doceniam machiny manipulacji. Czy podobny jest plan odnośnie imigrantów z Ukrainy? Czy ich da się namówić na masowe dokonanie rzeźi? Czy w ogóle wielkie wojny są obowiązkowym elementem planu masonerii? Czy nie wystarczy im depopulacja krajów 3-ciego świata przez odległe konflikty, a społeczeństwa zachodniego poprzez szczepionki, opryski, pola elektromagnetyczne itd.? Czy codzienna nienawiść pomiędzy zmanipulowanymi ludźmi to za mało negatywnej energii dla nich?

  Dziękuję bardzo za życzenia i również życzę pomyślności w Nowym Roku!
  Damian

  • Damianie co do ukrywania żydów to zapewniam Cię ,że jest mnóstwo takich historii między innymi moi dziadkowie i srodze za to zapłacili. Mam nadzieje,że choć teraz we współczesnych czasach ludzie wreszcie przetrą oczy. Czy szkoleni są obecnie imigranci islamscy w Niemczech to nie wiem bo nie interesowałam się ostatnio tym tematem, ale dwa lata temu byli. Zresztą mogą być szkoleni wszędzie tak bynajmniej mówił Snowden, a on miał wiadomości jak wiesz z pierwszej ręki. Imigranci islamscy niekoniecznie muszą być przeciw nam użyci, Niemcy natychmiast tracą swoją apatię gdy należy dołożyć Polaczkowi, już pisałam o tym w wielu artykułach, ich obowiązuje poprawność polityczna tylko w stosunku do islamistów i żydów.
   Mogą jednak i wszystko na to wskazuje być przeciw nam użyci Ukraińcy i nawet nie w przypadku naszego buntu po prostu na rzecz podmiany populacji. Czy zdecydowaliby by się na rzeź jak w czasach Wołynia? Może polecę Ci wywiad w naszej gazecie z Aleksandrem Polakiem z Doniecka pt. Jestem niebezpieczny dla Polski w numerze drugim, zwróć uwagę na jedno przynajmniej jego zdanie , w którym opowiada on jako naoczny świadek jak Ukraińcy dobijali rannych najemników – ręcznie, wśród tych ludzi było dużo Polaków( a przecież ci najemnicy byli na usługach Ukraińców). Wie gdzie jest ostatnie 600 osób zabitych i pogrzebanych.
   Natomiast masoni bardzo często używali wojen przeciwko tym nacjami do których nie zdołali przeniknąć.
   Dla Polaków jest przeznaczona depopulacja ale Słowian rosyjskich tym razem nie załatwią, ani nie nie przenikną do Chin, więc pozostanie im wywołanie wojny światowej i na razie pracują nad tym jak nastawić inne narody przeciw tym nacjom. Przykro to powiedzieć ale polskich gojów już nastawili i w razie ewentualnej wojny ci poszliby na Rosję.
   Natomiast jeżeli chodzi o nienawiść to żaden czystej krwi Słowianin nie jest zdolny do niej, jedynie do silnych emocji i wściekłości, tak samo jak i wiele innych nacji. Aczkolwiek rzeczywiście nawet tego typu negatywne uczucia wzmacniają ich siłę. Muszą używać jednak różnych środków do zdominowania świata bo ich populacja jest niska liczebnie . Pozdrawiam serdecznie i nadal zachęcam Cię do zgłębiania historii alternatywnej.

   Marzanna

Dodaj komentarz