Przepowiednia na 2018 rok

Dzisiejsza część miała dotyczyć zupełnie innego tematu, aczkolwiek sporo osób przysyła mi już od dłuższego czasu pytania o przyszły rok. Postaram się cokolwiek wyjaśnić na ten temat ale STS jest jakkolwiek by nie było dosyć dokładny, to nie nie ma „detalicznych” prognoz czy przepowiedni na każdy rok, natomiast mogę tylko oprzeć się na wskazówkach dotyczących znaczących wydarzeń w danej epoce.

Jak zawsze zaznaczam nasze przepowiednie są konkretne i na temat, nie w stylu „brunet wieczorową porą”, bo tego którejś wieczorowej pory zawsze można spotkać. Nie będę przedstawiała też zdarzeń, które na trwale wpisały się w światową rzeczywistość a mianowicie zamachy terrorystyczne, dalszy napływ imigrantów islamskich do krajów Unii, prowokowanie konfliktów przez Usrael, bo oni z tego żyją. Europa zachodnia nie rozpada się jak krzyczą niedojrzali youtuberzy, będzie jeszcze sporo czasu „prząść jak przędzie”. A więc reasumując – nie trzeba być jasnowidzem by to przewidzieć, wystarczy nieco politycznej logiki i obserwacji świata.

Zaś jeżeli chodzi o konkrety dla naszego kraju to, niestety nadal będą napływali do naszego kraju Ukraińcy i Żydzi, Ukraińcy oficjalnie, żydzi zakamuflowani. Doskonale rozwija się w Polsce i nie tylko syndrom orwellowski, i będzie działo się tak nadal. Mam nadzieję, że wielu czytelników nie lekceważy faktu i nie wkłada między bajki tego, że na Polskę nałożona jest klątwa. Jej czas powoli upływa ale zanim upłynie jej ostatki dadzą nam się porządnie we znaki. Niestety pomimo, że system będzie nas coraz bardziej eksploatował nie spowoduje to żadnych większych protestów, ani oznak sprzeciwu mówię o społeczeństwie polskim w ogólności a nie o obudzonych Polakach, czy ewentualnie o kodziarzach lub innych takich… .

W roku 2018 wiele szokujących rzeczy wyjdzie na jaw, w związku z tym dojdzie do jakiejś znaczącej zmiany ale nie potrafię stwierdzić czy będzie pożyteczna czy też nie. Powoli zaczniemy odczuwać globalny kryzys finansowy, na początku nie dotknie każdego ale rozwija się w pożądanym przez światową finansjerę kierunku. Nie wyobrażajmy sobie bowiem, że wyniknie on z lenistwa społeczeństwa – jest on planowany od lat przez nwo. Na razie w naszym kraju będziemy w ucisku podatkowym, który już się zaczął a przyszły rok go tylko utwierdzi.

W następnym roku a przynajmniej w ciągu najbliższych dwóch lat umrze wiodący polityk, bardzo znany.
Trudno przedstawić sytuację w Polsce ponieważ pomimo pogrążania się jej w niebezpieczeństwo wielu i tak będzie wiwatowć. Z unii w 2018 nie wyjdziemy, wręcz przeciwnie sprzeciwy ucichną, bo naród już został nasycony pozorną walką o rzekomą niezależność, więc te „hece” z donoszeniem i obroną przed tym stracą na sile. Pozostanie tylko przerzucanie się patriotycznymi gierkami służącymi manipulacji społeczeństwem.

Z drugiej zaś strony nie bardzo jeszcze znaczący ale będzie się zwiększał opór obudzonych Polaków – Słowian. Niestety pomimo że ten słowiański głos będzie słyszalny, nie spełni jeszcze swego powołania na ten rok jak powinien, zwrócą się przeciw Słowianom rzekomi patrioci, sporo da się przekupić. Natomiast wielu szeregowych Polaków będzie jakby działało poza strukturami rządowymi w sferze biznesowej i będą się skłaniać coraz bardziej na wschód mimo ostrej dezaprobaty rządu. Obecne władze wyjątkowo usilnie będą planowały pozbywanie się przedsiębiorczych Polaków na emigrację, i rzeczywiście sporo jeszcze opuści Polskę, ale i jakiś procent zacznie wracać.

Natomiast anomalie pogodowe nadal będą dawać się nam we znaki, Stany Zjednoczone ucierpią więcej niż inne kraje, ale nam się będzie wydawać, że wszystko jest w normie bo jesteśmy przyzwyczajeni do dramatycznych doniesień z tamtych rejonów świata, ale tym razem jest to wstęp do czegoś bardziej niebezpiecznego, co i nas pośrednio może dotknąć.

Jeżeli chodzi o rady dla Słowian, jeżeli macie możliwość to zakładajcie własne biznesy na przekór systemowi podatkowemu! Jeżeli z determinacją zabierzecie się za jakiś interes, to ma szanse on utrzymać się sporo lat i przynosić wam zyski. Zapewniam was , że gwiazdy po wielu latach zaczynają nam sprzyjać, co zasiejecie w tym roku będzie dobrym plonem przynajmniej przez następne 9 lat choć według moich obliczeń może i 30 ale pozostańmy przy tych dziewięciu na razie. Nie oznacza to, że zachęcam was do zagłębiania się w materialistycznym matrixie, niemniej przez to możecie go dobitnie osłabić a jednocześnie sobie ułatwić życie.

Szukajcie kontaktów i kontrahentów samodzielnie poza granicami eu. Interesy muszą być uczciwe, bo ten właśnie układ kosmiczny obecnie królujący wystawi na światło dzienne wszystkie ewentualne przekręty. Żydzi spopularyzowali powiedzenie, że kapitał nie ma narodowości, a właśnie że ma!. Przepowiednie nie radzą wam interesów z żydami bo stracicie wszystko jak bywało do tej pory. Króliczek nie współpracuje z wężem – miejcie to zawsze na uwadze.

Każdy zrobi jak zechce ale zatrudnieni w korporacji niech nie łudzą się, że dotrwają w niej do emerytury. W każdym razie Słowianie czas osłabiać matrixa, to o czym napisałam
spełni się wam na sto procent, jeżeli podejmiecie odpowiednie działania ale oparte na uczciwości.

Następny punkt , o który jestem ciągle pytana to, czy Korea Półn. zaatakuje bronią jądrową Stany Zjedn., oczywiście, że nic takiego się nie wydarzy, wielokrotnie już o tym pisałam. Natomiast Stany chcąc mieć asumpt do obrócenia opinii światowej przeciwko BRIXOWI(to związek państw takich jak Chiny, Rosja, Indie, Brazylia), mogą zastosować znowu akcję fałszywej flagi. W tym roku raczej może to być zdetonowanie czegoś co rzekomo będzie bombą atomową, a w rzeczywistości sami jak zwykle coś spreparują.
Jeżeli chodzi o Amerykę to będzie kontynuowała nadal swoje jątrzenie i pełzające wojny, tutaj niewiele ulegnie zmianie. Aczkolwiek ludzie w coraz większej masie zaczną się w tych usraelskich machlojkach orientować.

Jeżeli chodzi o kościół katolicki w Polsce to przez swoje zjudaizowanie będzie coraz bardziej tracił na wiarygodności. Oczywiście żydowscy hierarchowie nadal będą piastowali swoje stanowiska, bo za nimi stoi pieniądz. Kościół w Polsce będzie w dalszym ciągu na usługach polityki wrogiej Słowianom, jednak kropla zacznie od tego roku cierpliwie drążyć kamień. Od tegoż roku właśnie rozpocznie się rozpadanie religii odpowiedzialnej za indoktrynację Słowian. Na naszych oczach kościół watykański w Polsce Popełnił fatalny błąd, ale niech brnie w niego dalej.

Pamiętajmy wobec tego, że tak jak poczyna umierać już dotychczasowa nauka, może przeciętny człowiek tego nie dostrzega ale ten proces się już zaczął, tak umierają i dotychczasowi bogowie. Spieszę się wyjaśnić, że mówiąc dawni bogowie, nie mam na myśli Ojca Stwórcy i Jego Syna Jezusa. Chodzi tutaj o to, że umrze zakłamana religia i upadnie postać Boga przestawiana do tej pory, ponieważ 2 tysiące lat manipulowania ludzkością przy pomocy postaci Jego syna przez plemię żmijowe wyczerpało cierpliwość Trójgłowa. Oczywiście to taki ludzki kolokwializm , nasz Ojciec ma niewyczerpaną cierpliwość, ale zgodnie z przepowiedniami ma nadejść ten czas kiedy powie „dosyć”.

Jeżeli chodzi o Rosję jej sytuacja jest stabilna widać nad nią, poprzez działania cerkwi prawosławnej błogosławieństwo Boga, ale klasa milionerów żyjąca tak jak bogacze z plemienia żmijowego może zostać niemile zaskoczona, tak jak nasza klasa „śpiąca”. Pozycja Putina jakikolwiek byłby wynik wyborów jest niezagrożona, natomiast ciągle na szwank z zewnątrz jest wystawione jego życie. Do tej pory był zawsze o krok przed niebezpieczeństwem a jest niestety solą woku nwo.

Według przepowiedni świat zacznie dążyć do równowagi. Dążenie do równowagi nie oznacza zaraz i natychmiast poprawy moralnej świata, masoni są jeszcze zbyt potężni.
Jenak ten rok obojętnie zły czy dobry ma być w pewnym sensie rokiem przełomowym jeżeli chodzi o pewne aspekty w drodze ku równowadze.

Chiny natomiast całkowicie się odnawiają to tak jak wąż zrzucałby starą skórę, być może przeciętny Chińczyk nie zauważa jeszcze swojej postępującej metamorfozy, ale kto ich dobrze obserwuje widzi, że wszystko w tym kraju idzie zgodnie z planem przepowiedni. Interesujące jest, że sporo chińskich jasnowidzów zaczyna przypominać sobie o łączących ich w przeszłości braterskich więzach z rasą Słowian. Usłyszałam o tym fakcie po raz pierwszy w tym roku(wg. STS dla nas Słowian zaczął się już rok 2018). Na marginesie – według słów STS to właśnie nasz Bóg tej rasie przepowiedział, że będą liczni jak piasek morski i gwiazdy na niebie (i są ), a plemię żmijowe ukradło to powiedzenie dla siebie. Niestety według ludowej mądrości jako, że kłamstwo ma krótkie nogi, to naocznie możemy się przekonać komu rzeczywiście nasz Bóg to obiecał i komu się ta obietnica spełniła.

Jako, że ten rok ma być rokiem odkrywania prawdy, sięgajmy do różnych źródeł nam w tym pomocnych.


Na zakończenie chciałabym dodać, że jeżeli rzeczywiście narodzenie Antychrysta miało miejsce we wrześniu tego roku, to obudzą się też wiedźmy słowiańskie, też zaczną się rodzić. Obudzą się po to aby zabijać masonów, brzmi to być może okrutnie ale takie jest jasne przesłanie STS. Jest napisane, że rozgorzeje walka pomiędzy siłami jasnej i ciemnej strony mocy, jasną stronę mocy będą reprezentować wiedźmy. Jak już podawałam w poprzednich przepowiedniach takie sytuacje bywały już w historii.

Wiedźmę można było wykryć, ale w tamtych czasach gdy cywilizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Obecnie również naukowcy Kajina czegoś szukają badając ogromne rzesze Słowian; czyżby wiedźmy i wiedźminów?. To propagowanie szukania genów słowiańskich, czy szaleństwo badań krwi, badań genetycznych, nie wygląda na przypadkowe. Tym bardziej, że za badaniami i testami na tzw. gen słowiański w Polsce nie stoi Słowianin, a człowiek obcej rasy.

W którymś z następnych odcinków przepowiedni przedstawię kiedy może ukonstytuować się rada jedenastu wiedźm po przywództwem wieda(wiedźmina) lub odwrotnie rada jedenastu wiedów pod przywództwem dwunastej wedźmy.
Na resztę pytań odpowiem w innej części.

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

6 komentarzy

 • Może Pani powiedzieć coś więcej na temat śmierci wiodącego polityka w następnym roku a przynajmniej w ciągu najbliższych dwóch lat”, bo to brzmi troszkę jak “brunet wieczorową porą”! 😉

  “Przepowiednie nie radzą wam interesów z (…)” – powtórzenie wyrazu “nie”.

  Bardzo ciekawy artykuł, pozdrawiam.

  Damian

  • Kochany Damianku, mam nadzieje , że nie gniewasz się za to zdrobnienie, z jednej strony bardzo rozbawiłeś mnie a z drugiej strony… masz rację. Jednakże zauważ , że kimkolwiek jest ten polityk byłoby nieetyczne, podawać bliższe dane dotyczące jego osoby. Ja chyba zachowałam się trochę nieodpowiedzialnie i jednak poproszę bogów słowiańskich by przedłużyli mu nieco życie lub … . Może na tym zakończę, bo to zdanie dotyczące owego polityka było rzeczywiście nieprzemyślane, a może tak miało być, ponoć nie ma przypadków.

   Pozdrawiam Cię

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Hehe, no chyba wiem o którego polityka Pani chodzi i znajomy mi powiedział, że Jackowski również przewiduje jego śmierc. Przyznam, że po przeczytaniu tego fragmentu on pierwszy przyszedł mi do głowy, chociaż zmyliło mnie “wiodący polityk, bardzo znany” – myślałem, że chodzi o świat, nie o Polskę:)

  Co do zdrobnienia, to wiele osób tak do mnie mówi i bardzo to lubię, a najbardziej jak zwraca się tak do mnie moja narzeczona:D

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz