Przepowiednia na 2019 III

Trzecia część przepowiedni nie jest dokładnie przepowiednią na rok 2019 chociaż pewne elementy jeszcze w niej zamieszczę, jest natomiast pewnym małym aneksem dlaczego jedne sprawy przyśpieszają a inne się wloką. Otóż winne temu stanowi rzeczy, który mamy i mieć będziemy jeszcze parę lat jest to co zawsze podkreślałam – wchodzenie w erę wodnika, w przeciwieństwie do tego co mówią wróżki, ezoterycy ludzkość nie wkroczyła jeszcze do wodnika, jest jak określały to zawsze wiedźmy sławiańskie – czyli w tej chwili znajdujemy się jakby w kanale rodnym i to w tych ostatnich chwilach, które mimo że są końcówką to dają złudzenia, że wloką się i wloką.

A więc na ten nowy świat pchają się różne energie i rzeczy niekoniecznie potrzebne w nowej rzeczywistości, trudno nam może to sobie wyobrazić ale objętość danego tunelu energii ma swoje ograniczenia, czyli okres przejściowy pomiędzy erą ryb a wodnika jest okresem ścierania się różnych energii czy próby eliminacji jednej przez drugą. Dlaczego takie sytuacje następują w przyrodzie i na niwie społecznej narodowościowej, jest to oczywiście także związane nie tylko ze zróżnicowaniem epok ale także z tzw. ROKIEM PRECESYJNYM, który wiedźmy słowiańskie nazywały epoką główną lub erami aryjskimi, oczywiście zainteresowani tą tematyką znają rok precesyjny pod nazwą roku platońskiego. A więc taka epoka główna według wiedźm czy jak komu bardziej bliższe określenie – rok precesyjny to okres zawierający wszystkie ery od byka do ryb(niekoniecznie w tej kolejności) i trwa ok 26 tys. lat.

Dlaczego jest to bardzo ważne, pomimo że oficjalna nauka nie tyle zaprzecza co próbuje pomijać czy bagatelizować ten temat, otóż dlatego że znając obliczenia ruchu precesyjnego ziemi dokonane przez Sławian zwane TABLICAMI REZJAŃSKIMI (inaczej niebo w matematyce) można przewidzieć zmiany przyrody czy rozwój lub zastój ewentualnie totalne wyniszczenie człowieka. Ostatnie Tablice Rezjańskie, które przetrwały do dziś zostały sporządzone przez Hipparcha z Bitynii, zaznaczam sporządzone on ich nie wynalazł, one były już obliczone przez pierwszych Ariów zamieszkujących tę planetę.

Wracając jeszcze do wspomnianej Bitynii jest nam ta kraina przestawiana przez historię napisaną dla nas przez dzieci Kajina jako prowincja rzymska, była jednak krajem zamieszkałym przez Sławian jeszcze za Juliusza Cezara, jej ostatni król oddał ją Cezarowi i wraz ze swoim ludem wywędrował na północ. Uczynił tak bo orientował się w tablicach rezjańskich i wiedział, że polodowcowe tereny na północy dzisiejszej Polski i Rosji nadają się znowu doskonale do zamieszkania, więc pozostawił wysychającą górzystą dzisiejszą Turcję na rzecz ponownie rozkwitających terenów północnych Europy i Eurazji.

Król orientował się, że przed lodowcem było to kwitnące Królestwo Ariów, czyli chciał powrócić w możliwie bezpieczne tereny i miał rację, bo żadnych zagrożeń ze strony przyrody nie miało tutaj być przez następne tysiące lat( jeżeli swą wiedzę opierał na tychże tablicach rezjańskich.), czyli na astronomii sławiańskiej a tę naukę dzieci kajina propagują jako naukę Zaratustry.

Podaję Wam pewną ogólną wiedzę o o roku precesyjnym również bo JEST TO WIEDZA OPARTA NA STS. DLA POMYLENIA POJĘĆ NAZWANO ROK PRECESYJNY ROKIEM PLATONA, A JEST TO NAJSTARSZA WIEDZA NA ZIEMI POZOSTAWIONA NA PODSTAWIE WŁAŚNIE STAREGO TESTAMENTU SŁAWIAN, DLATEGO WIEDŹMY SŁAWIAŃSKIE NAZWAŁY ROK PRECESYJNY EPOKĄ GŁÓWNĄ LUB EPOKĄ ARYJSKĄ, BO OBLICZONĄ I OPISANĄ PRZEZ PIERWSZYCH ARIÓW. Ów liczący 26 tys. lat okres astrologiczny jest najdłuższym powtarzalnym okresem rozpatrywanym pod kątem astrologicznym na ziemi. Zawiera jak już podałam wyżej wszystkie ery od barana do ryb. Z Epoki Głównej już wychodzimy czyli żyjemy na końcu wielkiej epoki trwającej 26 tyś lat, wchodząc jakby się wydawało teraz w następny taki cykl, zaczynający się erą wodnika. ACZKOLWIEK ERA WODNIKA JEST OSTATNIĄ ZŁOTĄ ERĄ ISTOT ŚWIATŁA NA TEJ PLANECIE, POD KONIEC NASTĘPNEJ ERY PO WODNIKU SWAROŻYC Z MIEJSCA DZIŚ ZWANEGO ŚLĘŻĄ ODTRĄBI ODWRÓT ISTOT ŚWIATŁA. NIE WIEM DLACZEGO, ALE ERA WODNIKA MA POTRWAĆ DŁUŻEJ ANIŻELI ZAZWYCZAJ ERY TRWAJĄ.

Następna niezwykle ważna rzecz dla osób interesujących się przepowiedniami ale na bazie bardziej naukowej, otóż jeżeli znasz czy masz dostęp do tablic Rezjańskich i do wiedzy o 26 tysięcznych cyklach astrologicznych jakimi są epoki główne( współcześnie zwane rokiem precesyjnym) to spokojnie przewidujesz globalnie klimat na ziemi a tym samym i los człowieka, który jest od tego klimatu zależny. Możesz tak jak ja w poprzednich przepowiedniach rozeznać co jest zmianą klimatyczną naturalną a co inżynierią klimatyczną stworzoną przez dzieci Kajina. Na prawdę nie jest to trudne i zachęcam mocno do zgłębiania tej wiedzy, ponieważ tylko wiedza w obecnej chwili może być naszą największą bronią przeciw dzieciom Kajina.

Otóż więc na czym polega precesja ziemi, tworząca 26 tysięczno letnie epoki główne nazwane przez wiedźmy aryjskimi, a więc polega to na tym, że ziemia obraca się nie tylko wokół swojej osi i ten obrót trwa rok, to wiemy ze szkoły ale równocześnie sama oś obrotu zatacza koło w przestrzeni i wtedy chwieje się środek ziemi. To tak jakby zacząć kręcić globusem i odchylać go jednocześnie na boki, a dodatkowo okręcać na boki dookoła własnej osi kręcący już się globus. Nie wiem czy Wam to przybliżyłam jeżeli nie, to poszukajcie naukowego wyjaśnienia, ponieważ ja pragnęłam zrobić to na tzw. chłopski rozum i może zamiast ułatwić zrozumienie to Wam zagmatwałam?

Taki właśnie powyżej opisany proces powoduje, że w związku z tym iż chwieje się środek ziemi, chwieje się równik i jego płaszczyzna. A to powoduje, że ten punkt w którym słońce mija równik, również przesuwa się pomału na tle gwiazd.

Słońce zaś mija równik dwa razy w ciągu roku, na wiosnę i wtedy zaczyna świecić u nas na półkuli północnej (równonoc wiosenna) i na początku jesieni kiedy to odchodzi na półkulę południową( równonoc jesienna). Od punktu przesuwania się słońca w obecnych epokach, który nazywamy równonocą wiosenną przyjęły nazwę tzw. małe epoki czyli jeżeli słońce przesunęło się w punkcie barana to zostało określone jako era barana itd., później minęło punkt ryb i nastała epoka ryb, którą opuszczamy po ponad 2 tysiącach lat i wchodzimy w epokę wodnika, w której po pewnych perturbacjach mielibyśmy się znaleźć po 2335r ( mniej więcej) – moje zdanie: musiał nastąpić błąd w obliczeniach…

Dlaczego więc mówimy, że jesteśmy prawie w erze wodnika czy nie wyprzedzamy faktów, otóż nie bo gwiazdozbiór jest tak ułożony, że po 2222 energia wodnika będzie już totalnie na planecie i energii ryb nie będziemy już odczuwać. Natomiast wszystko co nie służyło ludzkości w znaku ryb zostanie wypierane z ogromną mocą po 2035 roku, według wiedźm będzie to tzw. mały wodnik i nawet jeżeli nieciekawe walki energii rozpoczną się po 2022 to obudzeni będą w stanie je przetrzymać.

Wiem, że sformułowanie, którego powyżej użyłam – „gwiazdozbiór jest tak ułożony” na razie niewiele Wam powie ale wrócę do tego tematu bo jest bardzo obszerny. Więc w tym wyjątkowym wypadku jeszcze nasze generacje załapią się na pozytywne energie wodnikowe.

Reasumując po 2022 r wodnik rozpocznie nasilanie swojej działalności, ale jak wiemy z życia codziennego jeżeli przestępca wyrokiem sądu ma nam oddać zagrabione mienie, to postara się jak najwięcej zniszczyć by dać upust zemście. Tak więc wrogowie, dzieci Kajina będą próbowały rozwalić co się da aby tylko nie pozwolić na urośnięcie w moc, sił Światła, których przewaga zaistnieje w erze wodnika, czyli będą się starały dokonać jak najwięcej zniszczeń, by „oddać nasz świat wodnikowi w jak najgorszym stanie”.

Zapewniam, że plemię żmijowe ma idee naprawdę iście szatańskie i gros z nich już wdraża w życie i na tym nie poprzestanie.

Wracając z powrotem do roku precesyjnego, otóż kiedy mamy przed sobą epoki precesyjne czyli owe 26 tysięczne cykle możemy wywnioskować, że Ziemia zmieniała swoje oblicze dość cyklicznie i wiele rzeczy się powtarzało, by nie powiedzieć (mając oczywiście tę wiedzę), że nasza planeta jest dosyć przewidywalna). Okres lodowcowy wg STS wcale nie wyniszczył tyle życia jak nam się to przedstawia w „oficjalnej nauce”, natomiast wiele ludzi i zwierząt mutowało czyli zmieniało się, przede wszystkim pierwsze okresy lodowcowe skracały sukcesywnie życie ludzi, zmniejszał się także ich wzrost itd….Zazwyczaj po okresie lodowcowym następował polodowcowy a potem ocieplanie się klimatu. Era wodnika to ewidentne ocieplanie się klimatu ale za naszego życia tropików w Polsce nie będzie na pewno, aczkolwiek na przestrzeni lat klimat złagodnieje.

W ciągu 50 lat czyli za życia większości z nas np. Szwajcaria i Niemcy całkowicie stracą śnieg w swoich górach, natomiast poszukiwanymi kurortami i ośrodkami sportów zimowych będzie Rosja, ze swoimi dziś jeszcze niedostępnymi górami itd…Izrael pozostanie bez wody nie wiadomo czy pomoże kopanie studni artezyjskich. Niektóre kraje zamienią się w pustynie, a niektóre znikną pod wodą jak Anglia i Ameryka Półn. ale nie będzie tego można nazwać katastrofą globalną, jeszcze nie…

To, że z kolei słońce wzmaga aktywność niech nikogo nie przeraża, ponieważ jest to wyłącznie dla dobra większości z nas – Sławian. Nasze solarne energie będą doskonale współpracować z wodnikiem, ponieważ w wodniku prędzej czy później odrodzi się potęga Sławian. Jako istoty pochodzące od Światła zaadaptowaliśmy ziemię istot wampirycznych, czyli daliśmy tutaj początek i to my pod wodzą Swarożyca zakończymy działalność w tych energiach, pokonując dzieci Kajina, ale niestety będzie to dopiero za kilka tysięcy lat. Aczkolwiek ukrócanie ich panoszenia już się rozpoczyna choć nic na to nie wskazuje, konkretnym znakiem będzie odradzanie się wiedźm sławiańskich a to się już zaczęło.

Powinniśmy jeszcze nie zapominać o jednej bardzo ważnej rzeczy związanej z ruchem precesyjnym, otóż ruch ten tak bardzo wychyla ziemię, że powinna według wszelkich praw rządzących nauką wypaść z orbity, nie staje się tak dlatego, że musi mieć jakąś przeciwwagę, niektórzy domniemują antymaterię. I nie są być może dalecy od prawdy, aczkolwiek nie jest to być może antymateria sensu stricto ale energia dzieląca nasz świat od świata mu równoległego, z kolei ten następny, znowu bliźniaczo funkcjonujący, znowu jest tak samo oddzielany. Co to są te światy równoległe również opiszę opiszę w następnych odcinkach, oczywiście nie polecimy tam statkiem kosmicznym ale możemy je czasem krotko odwiedzać , oczywiście nie każdy kto tego zechce, ponieważ wprowadziłoby to chaos.

Jeżeli zaś chodzi o rezjańskie pozostałości po Sławianach to są one także we Włoszech, mieszkańcy krainy zwanej Rezją posługują się językiem podobnym do starosławiańskiego i przynależą do naszej haplogrupy. Druga część Rezji to było prastare plemię Sławian zwane Prusami, którego wyrzynanie dokończyli krzyżacy, stamtąd zrabowano mnóstwo naszych prastarych dowodów sławiańskich. Prusowie odosobnieni nie chcący przyjąć chrześcijaństwa, skazani na straszny upadek, nikt z tych najwartościowszych Sławian nie pozostał, zginęli razem ze swoją prastarą sławiańską wiedzą. Natomiast nasze sławiańskie tablice Rezjańskie zostały przemianowane na tablice pruskie. Dzieci Kajina nie próżnowały….,Germanie byli użytecznymi wykonawcami ich woli, nigdy nie zdającymi sobie dokładnie sprawy ze swojej roli.,

W tych dowodach tak jak w STS była historia ludzkości, Ariowie przecież obliczali lata precesyjne nie tylko ziemi, bo nie tylko tu mieszkali, w tych tablicach jest np. rok precesyjny Marsa wynoszący nie jak ziemski 26 tyś lat ale 183 tyś lat no i skąd to znali …. STS towarzyszył im od zarania bo jak napisałam przed kilkoma laty Stary Testament Sławian jest nie tylko historia stworzenia ale też księga wszech nauk i to również takich których już na ziemi nie ma.

Wchodzimy w erę wodnika z ogromnym trudem ale znaki pojawiają się tylko opinia publiczna nie jest o nich informowana. Np. w Afryce rodzi się ogromna ilość albinosów, tak licznych przypadków nie znają z historii. Wśród Sławian znowu wzrasta odsetek ludzi wysokich, jeżeli się o tym mówi opinii publicznej to podaje się durne tłumaczenia typu: zwiększenie spożycia kurczaków itp…Wzrasta także u przeciętnych osób intuicja, przychodzą też na świat dzieci określane jako dzieci indygo czy kryształowe, u Sławian będą to wiedźmy i wiedźmini. Wśród dzieci Kajina wzrasta panika, może większość tego nie zauważa ale zaczynają popełniać błędy, bo nawet „oficer prowadzący z głębokiego południa jest schaosowany”. Aczkolwiek nie oznacza to to ulgi dla Sławian, działający w panice demon jest gorszy od tego planującego.

Na zakończenie wrócę do tych konkretnych zdarzeń które mają szansę się zadziać, wszelkie protesty nic nie wniosą np. strajk nauczycieli wcale nie jest zorganizowany przez nauczycieli… Nowa frakcja ruchu narodowego idąca pod rękę z żydami przyspieszy rozwałkę naszego kraju, doświadczenia na ludziach oraz handel organami zwiększy się wybitnie do 2020 roku.

W Polsce już wchodzi nieoficjalna eutanazja jednak bardzo trudno ją będzie udowodnić. Kliniki takie jak; podaję tylko jako przykład a więc coś w rodzaju „Budzik”, gdzie wybudza się młode osoby, które uratowano od pobrania organów pod pozorem śmierci mózgowej, przejdzie pod wiadomą kontrolę , najpierw rzekomo aby dofinansować a potem proceder zacznie się od nowa, wiadomo jaki…

Jednakże z drugiej strony będzie wzrastała kontrola społeczna i niewiara w system, w związku z tym usuwanie niewygodnych wejdzie w nowa fazę np. zaimputowanie choroby psychicznej, potem ośmieszanie do seryjnego samobójcy itd.

Reasumując pomimo takich czy innych konfliktów, większość spraw będzie zamiatane pod tak zwany dywan i to absurdalnie przyczyni się do w miarę spokojnego roku, w mojej nomenklaturze określam 2019 jako rok sprytu i fałszywości.

Przewidywana jest też śmierć znanego polityka (właściwie dwóch jest na liście) ale to bardziej na przełomie 19/ 20rok i później.

Wyjdzie na jaw bardzo ważny wynalazek, którego nie będą chcieli udostępnić opinii publicznej, ale to również w ciągu roku lub później, złotówka będzie traciła na wartości. doświadczenia z rzekomym UFO wejdą w nową fazę.

Radzę uważać na epidemie, które będą ukrywane tak jak jest już ukrywana znowu wzrastająca śmiertelność zdrowych, białych niemowląt na Zachodzie z powodu pewnego wirusa.

Szalejąca w USA odra również nie miała wyjść na światło dzienne ale za mocno się rozprzestrzeniła to po pierwsze, a po drugie ponoć zaczyna niebezpiecznie mutować…, ciekawe czy sama z siebie tak mutuje czy ktoś pomaga w tym procesie?

Niemniej związku z tym, co powyżej napisałam o ścieraniu się energii pozytywnych wodnika i tych starych skażonych będzie nam w Polsce się żyło w tym roku jak w piosence, trochę dobrze trochę źle…

Wnuczka Sławiańskiej Wiedźmy

6 komentarzy

 • Witam,

  Wydaje mi się, że kiedyś już Pani pisałem o tym, ale przypomnę. Rodzina mojej narzeczonej to dobrzy i wierzący ludzie, ale bez większego “wnikania” w sprawy duchowe, w horoskopy i przepowiednie też się nie bawią, ale jak ja kiedyś napomknąłem na temat przyszłych wydarzeń, to mama mojej narzeczonej powiedziała, że jej dziadek (podobno bardzo dobry człowiek, pobożny i pokorny) czasem coś przepowiadał i zawsze się to sprawdzało. Tak więc dziadek powiedział jej kiedyś tak:

  >> Ja już tego nie dożyję, ale za twojego życia (a ma ona teraz ok. 60 lat) staną się 3 rzeczy:
  – prawda o Katyniu wyjdzie na jaw (wtedy nie można było jeszcze oficjalnie o tym mówić, więc to już się stało),
  – żółta rasa zaleje ziemię (mama mojej dziewczyny myślała, że to też się już spełniło, że chodziło o to że wszystko wokół nas jest “made in China”),
  – Polska będzie od morza do morza. <<

  No także ciekawe jak to z tym będzie. A słyszała Pani o wizjach stygmatyczki Teresy Neumann? Ona też chyba wspomina o pomocy "żółtej rasy" w czasach zagrożenia (ale czy chodzi o schyłek Czasów Ostatecznych, Apokalipsę i Paruzję to nie wiem).
  https://www.fronda.pl/a/niesamowita-wizja-dla-polski-mistyczki-teresy-neumann-w-jezyku-polskim-beda-gloszone-najmadrzejsze-prawa%2C61120.html

  Co do wątku, że teraz będzie się Polakom wydawało, że ratują Polskę, a zrobią jeszcze gorzej to ja bym obstawiał Konfederację. Najwyraźniej miała Pani rację jeśli chodzi o Grzegorza Brauna, jemu chyba nie Światło kibicuje… Wydaje mi się, że Konfederacja to taki sam twór jakim był Kukiz – zagospodarowanie pewnego elektoratu, aby nic prawdziwego się nie zadziało. Moja teoria jest taka, że PiS zrobi coś co bardzo wzburzy Polaków (być może zrealizuje roszczenia Żydowskie) i wtedy rozwścieczonemu narodowi zostanie podsunięte "lekarstwo", czyli Konfederacja, która uzyska być może jeszcze więcej posłów (będą mogli zmienić konstytucję) i nastąpi kolejna zdrada, tym razem z ich strony. Oczywiście masoni nie są głupi, więc planów mając więcej niż jeden i wszystko będzie zależało od reakcji społeczeństwa, ale myślę że to może być jeden z nich. Bo do 2023 roku już mało czasu, więc muszą się spieszyć. Całe szczęście czas zawsze działa na korzyśc prawdy, a zło dobra nigdy nie pokona, chociaż niewątpliwie może być ciężko.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Kochany Damianie w sprawie żółtej rasy to akurat mama Twojej dziewczyny ma rację, bo jeżeli chodzi o ich towary to znajdziesz je wszędzie i to jest już początek ich ekspansji, ja ten temat nawet miałam w notatkach po Babci ale jakoś tak to pomijałam, bo wydawało mi się wszystko jakieś oczywiste, niemniej teraz zaczyna się wojna handlowa pomiędzy Stanami i Chinami, to też może być asumpt do czegoś poważniejszego, może nie zaraz do wojny światowej, ale pierwszy raz od dziesiątek lat Chiny są tak mocno podrażnione.

   Natomiast Polska od morza do morza to sfałszowane przepowiednie masonów, oni mieli projekt Krymu i Morza Czarnego jako nowej Kalifornii oraz zamierzali połączyć Polskę z Ukrainą , miała być to Polin od Bałtyku do Morza Czarnego. Natomiast Słowiański prez. Rosji pomieszał im szyki i Krymu już nigdy nie dostaną. W drugiej sprawie dziadek mamy Twojej dziewczyny też miał rację doczekamy pewnie Polski połączonej z Ukrainą i będzie Polin od Morza Bałtyk do Azowskiego, tylko broń nas wtedy Bóg.
   Ja pisałam już o tym a także pisałam o sfałszowanych przepowiedniach, nas zostanie tylko kilka milionów prawdziwych Słowian polskich, po drugie język polski i język ukraiński są bardzo podobne ale ,że bardziej popularniejszy jest polski to centra uniwersyteckie żydzi ziemi Polin planują założyć u nas i w Stanach ale jakie nauczanie będzie to się domyślasz…. czyli masońska przepowiednia się spełnia, ale tylko dlatego, że próbowali w Warszawie uczyć słowiańskie dzieci hebrajskiego ale nie udało się, po prostu nie wchodził Słowianom ten jęz. do głowy, więc musi być polski.
   Jeżeli chodzi o jeszcze o przepowiednie „od morza do morza”- to jest to sparafrazowanie prawdziwej przepowiedni o odbudowie Imperium Słowian polskich, wsch. i środk. czyli dawnej Tartarii, czego boją się żydki, bo to koniec ich hegemonii.
   Jeżeli zaś chodzi o Konfederację to masz rację jest zachowana na gorsze czasy kiedy PiS nie da rady dalej ściemniać, bo ściemnia nawet Katyń.
   Natomiast do tych przepowiedni odniosę się w artykule jak i do Teresy Neumann.

   Serdecznie Cię pozdrawiam

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Dziękuję. Proszę mi jeszcze powiedzieć, jeśli ma Pani takie informacje i może je zdradzić – kiedy krach finansowy? Przyszły rok? Można już zauważyć znaczy wzrost ceny złota (na wykresie rocznym lub półrocznym), ale srebro raczej się utrzymuje na stałej wartości.

    • Witaj Damian! Ja bym się na krach finansowy taki jak był 1920 nie przygotowywała. Nasi „ładniejsi bracia w bankach” muszą wymyslić coś innego, a to dlateego że sytuacja jest na świecie taka ,że zaszkodzili by sobie więcej, tzn może nie tyle swojej kieszeni co swojej hegemonii. Kryzys który zaplanują może dotknąć tych których gospodarka stoi tylko dolarem a niestety ani w Rosji tak nie jest ani w Chinach, gdzie petrojuan zaczyna przejmować kontrolę nad światem, nawet Indie chyłkiem wycofują się spod dolara, nie mówiąc już o nieprzejednanych państwach takich jak Iran czy Turcja….
     A więc kryzys dotknął by Stany i Europę, a na to tylko Chiny czekają. Oczywiście nasi wielbiciele władzy i złotego cielca coś planują ale jest to trochę inna droga niż sobie wszyscy wyobrażają, oni mogą doprowadzić do kryzysu te państwa gdzie mają wpływ a niestety obecna koniunktura geopolit nie sprzyja panom w myckach. W dzisiejszych czasach kryzys zapoczątkowany na Waal Streat nie przeniesie się na cały świat, a przecież oni najchętniej łowią w mętnej wodzie. Niemniej na razie za dużo mącić się nie udaje.
     Natomiast wiemy ,że lożystom podpowiada sam Bachomet, czyli to nad czym pracują jest o wiele gorsze niż kryzys jaki go klasycznie rozumiemy. Być może napiszę o tym, na razie byłoby to niebezpieczne a dla mnie gra niewarta świeczki bo naszego „ludu” to i tak nie obudzi. Niemniej gdyby miało mieć to duży wpływ na Sławjan obudzonych to krótko przed wprowadzeniem tego planu napiszę. Na razie Damianku śpij spokojnie; oczywiście swoich oszczędności w bankach nikt pewien być nie może ale o tym pisałam już wiele razy. Pozdrówka sławjańskie

     Wnuczka Sławjańskiej Wiedźmy.

 • Nie nastąpił błąd w obliczeniach. Kiedyś czytałam, że specjalnie zataili ileś tam set lat i generalnie teraz nie jesteśmy w 2019 tylko wcześniej.

  • Moniko – zapewne skoro sfałszowali całą naukę to trudno aby zostawili kalendarz w spokoju, mam notatkę o tym fałszowaniu dat ale nie piszę bo nie wiem ile lat i w jakich odstępach czasowych czyli nie mam dokładnych danych w tym temacie a jest on bardzo ważny. Jeżeli masz jakieś prawdopodobne źródła to podziel się z czytelnikami, jak masz ochotę oczywiście. Cieplutko pozdrawiam.

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz