Przepowiednia na 2019 rok II

Większość przepowiedni, stara się cytować Babę Wangę lub Nostradamusa aczkolwiek z tego co ja się orientuję Baba Wanga pomimo, że była dobrą wizjonerką nie przedstawiała jednak swoich wizji od roku do roku jedynie z rozłożeniem na dłuższe okresy, dlatego trzeba też umieć ją rozczytać.

Natomiast Nostradamus którego przedstawia się jako francuskiego lekarza, a który w rzeczywistości był szarlatanem, pozostawił po sobie udziwnione rebusy, do których można dopasować praktycznie wszystko, niemniej ludzie uwielbiają głównie to co ma posmak tajemniczości dlatego tak na okrągło wałkuje się owego Nostradamusa (to moja opinia w odpowiedzi na na Wasze pytania mailowe).

Wracając do roku 2019 i częściowo 2020, szykują się nam zmiany w kodeksie prawnym, nie byłoby w tym pozornie nic dziwnego, bo zazwyczaj coś tam kolejne ekipy majstrują aby dopasować prawo pod swoje potrzeby. Niemniej rozpoczyna się etap w działaniach NWO, kiedy do rozbijania krajów narodowych zaprzęgnie się bardzo zdecydowanie prawo, które ma też służyć depopulacji Słowian. Nie wszyscy zgłębiają problemy prawne na przestrzeni dziejów więc i też mogą nie rozumieć, że odpowiednimi posunięciami prawnymi można zaprowadzić w kraju pozorny chaos lub pozorny porządek, ewentualnie terror. W takim przypadku państwo jako takie czyli uznawane za normalne jest jakby spętane, społeczeństwo funkcjonuje w sposób bardzo ograniczony, jeżeli można to nazwać funkcjonowaniem w ogóle.

Terror prawny znamy z okupacji i rewolucji październikowej . Praktycznie jest to narzędzie któremu przeciętny obywatel nie ma szans się przeciwstawić i nazywa się to prawnym bezprawiem . Z doświadczenia wiemy, że nazywać to sobie możemy jak chcemy ale będzie i tak egzekwowane, ponieważ za mały odsetek społeczeństwa wyrazi sprzeciw.

Abyście lepiej zrozumieli dlaczego zmiany prawne będą niebezpieczne podam przykłady. Oto pierwszy z brzegu: w Gdańsku pod protekcją byłego przez. Adamowicza działało, działa oczywiście nadal stowarzyszenie medyczne nie powiem jak się nazywa bo sobie możecie sami poszukać. To stowarzyszenie otrzymało od władz Gdańska ogromne sumy i ma rzekomo za zadanie ratownictwo i transport medyczny, w tym oczywiście świeże organy do przeszczepów. Najprawdopodobniej wywoziła ta organizacja ostatnio kilkakrotnie polskie organy na Zachód, gdzie ostatnimi czasy nie rejestrowano wylotów helikopterów należących do wyżej wymienionego stowarzyszenia medycznego. Skoro lot nie był zarejestrowany, to wywożono jak można domniemywać organy nierejestrowane, reasumując dokonywano przestępstw, bo jeżeli nie ma konieczności zachowania dokumentacji z danymi dawców, to nie jest wiadome w jaki sposób te organy pozyskano… .

Jeżeli więc prawo się zmieni to już „coś takiego” jak przysłowiowy układ gdański nie będzie obawiał się kar za w/w proceder, ponieważ będzie mógł handlować organami w świetle prawa, czyli nie będą brani pod uwagę polscy biorcy ale wyłączni ci z dużą kasą, czyli mówiąc brutalnie prawo oficjalnie stworzy w tej branży wolny rynek. Inna i to bardzo ciemna strona tego medalu, to pytanie skąd te organy będą pozyskiwane ale tego już nikt nie będzie zmuszony nam objaśniać.

Następny wybrany z kilku bardzo niebezpiecznych przykładów to ten, że po 2020 podobno zacznie obowiązywać prawo w świetle, którego, samochody w EU będą miały zamontowane tzw. czarne skrzynki. Znamy czarne skrzynki z samolotów i wiemy, że rejestrują one każdy szczegół od wypowiedzianych słów, trajektorii i celu lotu itd…. Natomiast te samochodowe będą w dodatku kompatybilne z policją, która w każdej chwili będzie mogła wyłączyć jadący samochód zdalnie i jak się domyślamy nie tylko go wyłączyć… 

Na razie może to być dla przeciętnego czytającego tylko techniczna ciekawostka. Niemniej wyobraź sobie, że masz szansę za kilka lat na ucieczkę wraz z rodziną przed holokaustem Słowian do Rosji i zatrzymują ci samochód tuż przed granicą…. Przypuszczam, że moje słowa mogą rozbawić, ja również chętnie bym pożartowała z takiej możliwości, ale niestety za dużo przepowiedni mojej Babci się spełniło, oczywiście niekoniecznie musi taka sytuacja zaistnieć ale pojawia się już za dużo tych przepowiadanych kagańców prawnych, o których sądziłam że na razie jeszcze nie będą wprowadzane w życie bynajmniej w tym dziesięcioleciu. Niestety sprawy toczą się inaczej tak, że nawet mnie zaskakują. Więc tak rada (oby nie była potrzebna) –zatrzymajcie swoje zwykłe niezbyt nowoczesne samochody w garażu, bo te najnowsze mogą okazać się niebezpieczne.

Te opisane konstrukty prawne to nie wszystko co może Wam zagrozić jest ich dużo więcej ale myślę, że obudzeni Słowianie wzmogą czujność. Zapamiętajcie także, że im większa pomoc finansowa państwa dla rodzin z dziećmi tym większa ingerencja w życie osobiste Was i Waszych dzieci w najbliższym czasie, masoński- system nie daje nic za darmo. Wedle przepowiedni nie dzieli nas zbyt długi okres czasu od masowego zabierania dzieci rodzinom pod błahymi pozorami.

System edukacyjny będzie tak opracowywany aby rodzice mieli coraz mniejszy wpływ na wychowanie swoich dzieci, będą rozdawane rodzinom „gotowce” i rodzice i dzieci będą rozliczani z tego na ile stosują się do wskazówek z góry już dla nich opracowanych. Ten aspekt wedle przepowiedni ma być wprowadzany raczej jeszcze nie teraz, ale jestem tak zaskakiwana, tempem rozwalania Słowian, że sama nie jestem pewna czy wiele spraw nie przyśpieszy.


Stwierdzam to na tej podstawie, że z poprzedniej przepowiedni „nie wysechł przysłowiowy atrament” a ona już się spełnia, otóż napisałam 31 grudnia, że Kraków jest zaprogramowany najpierw na totalne „zlewaczenie”, oczywiście jest to początkowa faza procederu gdy siły masońskie chcą przejąć dane miasto w całości. Wedle moich danych miało to dziać się powoli, a tu okazuje się , że żydzi już „teraz i natychmiast” życzą sobie Wawelu, czyli nie podchodami a oficjalnie – Wawel ma być jako odszkodowanie za holokaust, a co za tym idzie oczywiście i miasto Kraków… .

Jeżeli chodzi o inne aspekty przepowiedni na rok 2019 to totalnej wojny jak już napisałam w pierwszej części nie będzie, natomiast działania zaczepne ze strony Izraela w kierunku Iranu oczywiście będą, o czym pisałam już w pierwszej części. Polacy jeszcze w tym roku masowo nie będą w tym uczestniczyć w konflikcie z Iranem ale jakieś wybrane zawodowe jednostki jak najbardziej „mają szansę”.

Wojny atomowej pomiędzy Rosją a Ameryką nie będzie. NIE SĄ TEŻ PRAWDĄ BZDURY PRZEKAZYWANE JAKO PRZEPOWIEDNIE , ŻE CHINY RZUCĄ SIĘ NA ROSJĘ.

ZAPAMIĘTAJCIE TO! BO JAK WIDZĘ NIKT INNY WAM TEGO NIE POWIE ; ŻÓŁTE MROWIE PRZEJDZIE CAŁY ŚWIAT BY TĘPIĆ DZIECI KAJINA – TAKA BYŁA ICH ROLA OD ZAWSZE GDY PLEMIĘ ŻMIJOWE ZACZYNAŁO BYĆ ZA BARDZO NIEBEZPIECZNE!

OCZYWIŚCIE GDYBY ROSJĄ NADAL ZARZĄDZAŁA SYNAGOGA SZATANA WTEDY OCZYWIŚCIE TAK.

CHIŃCZYCY NIE BĘDĄ ZABIJAĆ JEDNAK SŁOWIAN – NIGDY TEGO W DZIEJACH ŚWIATA NIE ROBILI. DZIECI KAIJNA PRÓBUJĄ NAS STRASZYĆ, ŻE TO NA BIAŁEGO CZŁOWIEKA SZYKUJĄ SIĘ CHINY A JEST TO NIEPRAWDA!

Każdego roku też przepowiadacze od „siedmiu boleści” uśmiercają prezydenta Władimira Putina, w tym roku ma też być zaatakowany ponoć przez swojego ochroniarza. Czy wśród Rosjan, gdzie 75 procent nie chce innego prezydenta, nie uda się wybrać prawdziwych, lojalnych ochroniarzy? Przyznam, że bardzo bym się zdziwiła… . Słowiańscy jasnowidze, których znam boją się raczej podmiany prezydenta przez masonerię, ale taka sytuacja ma bardzo nikłe szanse aby się zadziać.

Oczywiście były jakieś nieudane próby zamachów na prezydenta Putina, o czym świat wcale nie musiał wiedzieć, bo po co?

Prezydent Putin będzie tak długo sprawował urząd prezydenta, jak długo będzie miał „mandat” Starych Ariów z Jasnej Strony Mocy…. !!!

Natomiast syjoniści i podporządkowani im szabesgoje będą podsycać konflikt Polski z Rosją i to w sposób dość bezpardonowy.

Nad Polską będą teraz rozpylane oficjalnie specjalne środki, które będą tylko groźne dla Słowian, poda się oczywiście inny powód tego a większość Polaków nie zaprotestuje. Jeżeli chodzi o wybory to ma szanse stać się największe oszustwo, które ma oznaczać, coś w tym rodzaju, że będziemy mieli złudzenie, że ratujemy Polskę a będzie wręcz odwrotnie. Na razie nie potrafię logicznie tego wytłumaczyć choć mam pewne przeczucia. Jak już pisałam w poprzedniej części ten rok pozornie ma być rokiem lżejszym ale na przyszłość przyniesie złe rzeczy.

Chociaż większości nie będzie opuszczała pozornie dobra passa, sporo osób również będzie miało poczucie, że o coś zawalczyło dla naszego kraju, ale to też będą pozory, aczkolwiek będą patrzeć z nadzieją w przyszłość, jednak będzie to złudne.

Od końca jednak 2019 roku nie da się dalej utrzymywać kraju na pożyczkach, czyli może się skończyć „podgłaskiwanie” najmniej pracowitej części narodu różnymi dodatkami, chyba że rzeczywiście wprowadzi się już początkiem 2020 r. podatek katastralny, wtedy agonia się przedłuży, ale to jest już przepowiednia na bardziej odległy wycinek czasowy.

Petycja lgbt dotycząca tzw. „uświadamiania” na ich modłę dzieci w szkołach przez wprowadzenie odpowiedniego przedmiotu, jest tylko zasłoną dymną dla rzeczywiście niebezpiecznych programów szkolnych ale z odpowiednio zakamuflowanymi treściami dla przeciętnego człowieka mogących być niezrozumiałymi czyli tzw. nauczanie przez działanie podprogowe, które zmieni się w oficjalne niszczenie umysłów a nawet ich programowanie na zasadzie oficjalnego sposobu na bazie mind controle.

Początek to będzie się objawiał tzw. nowoczesnym traktowaniem ucznia czyli rzekomo tzw. bez obciążeniowym, bezstresowym. Przepowiednia mówi, że różnymi sposobami doprowadzą do tego, że ok. 2050 roku połowa populacji świata będzie cierpieć na choroby psychiczne.

W związku z powyższym zacznie obowiązywać w najbliższych latach komunikacja jak i zachowanie na poziomie, który dziś jeszcze uważamy jako poziom ludzi chorych lub obciążonych psychicznie, natomiast używanie naturalnego emocjonalnego języka będzie karane.

Zapewne nie zrozumieliście o co chodzi w przepowiedni zatem podam wam parę przykładów.

Otóż nie będzie wolno użyć na razie tylko pedagogom pracującym np. z młodymi przestępcami, słów nagany „jesteś leniwy”, jedynie formy „jest mi bardzo przykro nie odrabiasz zdań i nie sprzątasz po sobie”, ponieważ pierwszy człon jest zbyt agresywny, czyli głaszczemy po główkach. Nie wolno będzie używać nagród i kar w aparacie wychowania. Zaś w momencie fizycznej agresji na nauczyciela czy rodzica – odpowiedzią mają być słowa „ Jest mi przykro wiem , że tak naprawdę tego nie chcesz”. Nie będzie wolno nam interpretować czyjegoś zachowania, bo jeżeli ktokolwiek podnosi na nas rękę mamy czekać, bo może ogania się od much.

W następnej części jeszcze inne aspekty mogące się spełnić w 2019 roku.

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

4 komentarze

 • Smutne ale prawdziwe .Kto ma rozum niech czyta, samochody coraz bezpieczniejsze a wypadki coraz dziwniejsze
  młodzi ludzie giną,mimo abs,poduszki,kontrola trakcji i tym podobne.Wybory, Kto Ma Dusze Sławian Ten
  Zrozumie że jesteśmy Manipulowani
  Pozdrawiam z Panem Bogiem

  • Witam Cię Andrzeju, niestety większość nie pragnie zrozumienia, łatwiej jest poddać się manipulacji,a mamy taką świetną nawigację, popularnie zwaną szóstym zmysłem, szkoda że niewiele Sławian z tego korzysta .
   Sława Sławianom

   Pozdrawiam serdecznie
   Wnuczka sławiańskiej wiedźmy

 • To mój pierwszy komentarz. Wydaje mi się, że to nie żadne czarne skrzynki. To pewnie chodzi o samochody elektryczne. Nie pamiętam do którego roku (202X) mają zabronić zwykłych samochodów spalinowych, że niby eko itd. Pracują też nad driverless cars, znaczy samo jeżdżące auta, bez kierowcy – tu może będzie możliwość zdalnego sterowania “od góry”. To jako ciekawostka – sprostowanie.

  • Moniko, być może techniczne rzeczy podaję niezbyt dokładnie, bo to nie mój konik. Opisuję to co mogę przyłożyć do przepowiedni i chodzi mi o kwintesencję niebezpieczeństwa w danej sprawie tkwiącą. Mogę więc się mylić w szczegółach technicznych, więc dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam cieplutko

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz