Przepowiednia, trzecia wojna tak czy nie ? II

Otóż znowu wyzwaliście mnie do tablicy, pytania zadawane w mailach mimo że w różny sposób sprowadzały się do jednego, sugerowaliście jakobym się pomyliła, bo trzecia wojna stoi u bram. Otóż nie stoi, jest tak jak napisałam w poprzedniej części, że na Bliskim Wschodzie pokoju nie będzie, i w republice Południowej Afryki także nie i właśnie zaczęły się w tym kraju mordy na białych mieszkańcach, pochodzenia podżegaczy możecie się domyślić: to ci miłujący pokój i prawa człowieka oraz… złoto i diamenty, które ten kraj posiada w ogromnych ilościach, a więc ten temat mamy wyjaśniony. 
Wracając do niby rozpoczynającej się wojny światowej, nie obawiajcie się Trump grożąc Syrii, Iranowi oraz Rosji po prostu „krzyczy, tumani, przestrasza”. Nawet jeżeli nastąpiłaby jakaś wymiana ognia pomiędzy siłami rosyjskimi a amerykańskimi, to byłaby próba zachowania twarzy przez Amerykę, ale wojny światowej z tego powodu  na pewno nie będzie. W chwili obecnej nikt nie odważy się zaatakować Rosji zrzucając bomby na jej terytorium, bo byłoby to samobójstwo. Mianowicie z  tego względu, że tak naprawdę do tej pory żydzi nie prześwietlili Rosji dokładnie w kwestii jej najnowszej broni. Przepowiednia omawiająca początek ery wodnika mówi min. że dzieci Kajina będą przez ten cały czas tylko prowokować Słowian Wschodnich a nie będąc pewnym ich prawdziwej potęgi, w końcu porzucą ten rodzaj wymuszania na nich czego chcą i przejdą do tzw. planu b, mówiąc językiem współczesnym. Nie zauważyłam na razie wdrażania tego planu, więc mamy przed sobą długi czas napięcia, który USA będzie eskalować, powodując niepokój na świecie. Nie boję się wojny Usraela z Rosją, natomiast boję drugiego planu NWO jest naprawdę niebezpieczny, na razie nie będę go wyjaśniać.
 
W każdym razie zasygnalizuję tylko tyle, że przygotowania banksterstwa do wspomnianego wyżej planu B, cały czas trwają i nie będzie to wojna, choć w tym wypadku lepiej aby była. Dlaczego ten plan siłom zła może się powieźć, bo nikt im się nie sprzeciwi. Bóg światła ostrzega, że bez udziału Słowian w tej walce, sprawa sama sienie rozwiąże; niestety jeżeli w dalszym ciągu większość Słowian nie podejmie  żadnych działań,  najbliższy czas nie zapowiada się optymistycznie.  
Podam przykład z ostatniej chwili otóż Usrael zbombardował parę baz w Syrii, nie tylko wiedźmy czy czarownicy słowiańscy są zorientowani, że bazy były puste natomiast Rosjan Usrael ostrzegł, więc także nie ponieśli żadnych strat. Należy zadać sobie pytanie po co to zrobili, otóż nie tylko z tego względu, że niezależna światowa grupa badawcza chciała sprawdzić czy rzeczywiście znajdowały się w owych bazach laboratoria chemiczne, jak wiemy niczego tam by nie znaleziono. Niemniej z tym oszustwem zakłamane banksterstwo by sobie poradziło, jednakże jest drugi bardziej niebezpieczny aspekt tego bombardowania –  zdyskredytować prezydenta Putina. O tym mówi wyraźnie przepowiednia, im bardziej mądry i odpowiedzialny przywódca Słowian tym większe będą urządzać na niego zasadzki. W poprzedniej przepowiedni już zasygnalizowałam, że prezydent Putin musi bardzo w tym roku na siebie uważać i nie czekaliśmy długo, choć tym razem było to zagrożenie mentalne.
Otóż w oczach prostych ludzi nie tylko Rosjan ale i innych krajów prezydent Rosji otrzymał policzek i powinien zareagować na ostrzelanie baz. W Rosji najbardziej domaga się tego parę procent opłacanych przez banksterstwo i ci najgłośniej krzyczą o rewanż, ponieważ Słowianin rosyjski choć może czuć się rozczarowany rzekomą ustępliwą postawą prezydenta Rosji, pragnie spokoju. Rosjanie powinni być też dumni ze swojej przecież nie najnowszej generacji broni antyrakietowej zastosowanej w Syrii, która przechwyciła blisko osiemdziesiąt procent amerykańskich rakiet. Usrael się rozczarował ponieważ przy okazji bombardowania baz w Syrii miał zamiar poznać najnowszą rosyjską broń ale tej Rosjanie nie zastosowali, czyli niezbyt przyjemna „siurpryza” dla starszych i cwańszych.
Pozornie wygląda na to, że jeżeli chodzi o przebiegłość tym razem przegrał niedźwiedź,  jednakże jakiej odpowiedzi militarnej miała by udzielić Rosja, rozpocząć trzecią wojnę by udowodnić swoja potęgę? W dodatku musiałyby się ruszyć Chiny a to nie ich czas Przepowiednia wyraźnie mówi, że w okresie przepychania się przez ciasny tunel do ery wodnika ( według STS na razie jesteśmy w tunelu ery wodnika),  energetyka nie jest sprzyjająca dla ingerencji Chin. Nie powinnam być może tego ostatniego zdania zdania napisać, ale chcę Wam drodzy czytelnicy przybliżyć motywy działania prezydenta Rosji. Mam jeszcze jedną bardzo ważną wiadomość od przepowiedni  i aż kusi mnie by to przekazać ale nie mam jakby to powiedzieć –  pozwolenia. W każdym razie wszyscy  módlcie się za prezydenta Putina a obudzeni niech wysyłają mu jak najwięcej pozytywnej energii, zobaczycie opłaci się tak uczynić, tym sposobem popieracie stronę Światła.
Jak  wyżej wspomniałam energetyka nie sprzyja jeszcze ingerencji chińskiej, niemniej jednak Chiny stały w gotowości bojowej aby wspomóc Rosję gdyby zaistniała taka konieczność. Nie będzie więc na razie wojny nie tylko dlatego, że tak mówi przepowiednia ale również przemawiaja za tym twarde realia USA to kolos na glinianych nogach, nie jest w stanie na chwilę obecną pokonać Rosji a co dopiero sprzymierzonych z nią Chin.
Z moich obserwacji wynika pewien fakt który pokrywa się z przepowiednią, że większość ludzi będzie obawiać się Chin, jak wiele razy podkreślałam zupełnie niesłusznie. Ten kolos nikomu nie szkodził nie wykorzystywał swej wielkości do tego aby niszczyć sąsiada. Natomiast zgodnie z przepowiednią  dziesiątki lat powielanego kłamstwa na temat Chin wżarło się głęboko w mózgi Europejczyków. Jako narzędzie służyły ku temu nie tylko fałszywe przedstawianie różnych wątków z historii Chin ale także filmy holywoodzkie, gdzie zakodowano w naszych umysłach bardzo negatywny obraz Chińczyka. W ostatnim czasie uległo to zmianie ze względu na kasę, ponieważ Chiny to również ogromny rynek zbytu filmowego. Aczkolwiek dla wielu zindoktrynowanych jest za późno, i pozostaną oni przy zmanipulowanym obrazie przeciętnego Chińczyka.
Przepowiednia ostrzegała przed uleganiu takiej manipulacji poprzez środki masowego przekazu, które od dziesięcioleci zaszczepiają strach przed Chinami i Rosją. Rozumiem przed Chinami, które nie są wielu znane i kontakt jest utrudniony ze względu na trudny do opanowania język, w Chinach nie ma nigdzie tłumaczeń na ang. Natomiast nasi bracia Słowianie rosyjscy nie powinni być dla nas żadną enigmą, wystarczy przecież odwiedzić ten kraj i bardzo szybko przekonać się o stosunku Słowianina do Słowianina. Niestety, większość Słowian polskich wedle przepowiedni nie wyrzuci z siebie skrzywionego obrazu Rosjan i Rosji czy Chin i Chińczyków zaaplikowanego przez starszych i cwańszych.
Wracając jeszcze do  Yellowstone, on nie wybuchnie nie wierzcie w te rzekome przepowiednie, oczywiście jego wybuch nastąpi ale my ani nasze wnuki tego nie doczekamy. Natomiast płyta amerykańska już zaczęła się ruszać i tutaj może się w ciągu paru dziesiecioleci zadziać rzecz bardzo nieprzyjemna, dlatego oczywiście państwo Polin w pełnym rozkwicie. 
Na koniec jeszcze raz podkreślam cokolwiek by nie stało się w Syrii czy w Iranie, wojny światowej nie będzie. Natomiast przepowiednia sugeruje by odkrywać kłamstwa i manipulacje wojenne, ponieważ  wszyscy bezczynnie przyglądający się temu i nie protestujący mogą się znaleźć w niekomfortowej sytuacji, obojętnie czy jeszcze za obecnego życia czy po drugiej stronie. Następuje bowiem w erze wodnika selekcja wojowników Światła, czyli egzamin. 
Przepowiednia też pokazuje jakimi prymitywnymi metodami w gruncie rzeczy działają dzieci Kajina, dlatego jestem zdziwiona, że ludzie w Polsce dają się tak łatwo manipulować. Jeden prosty przykład pana o inicjałach W.G, mającego setki tysięcy wyświetleń, a pan ten jest dobrze zakamuflowanym agentem, wypowiedział się ostatnio jak to rzekomo chrześcijanie w Syrii nienawidzą pana prezydenta Putina.  Poznałam mnóstwo chrześcijan syryjskich, którzy wręcz przeciwnie byli bardzo wdzięczni prezydentowi Rosji za starania pokojowe w interesie ich ojczyzny a jeżeli kogoś szczerze nienawidzą to pacyny Rotszyldów, oczywiście Ameryki i Izraela. Zapamiętałam przede wszystkim wzruszenie za podarowaną przez Rosjan, przepiękną ogromną choinkę bożonarodzeniową na placu stolicy Syrii. Choinka ta była podziwiana i z szacunkiem odbierana nawet przez muzułmanów.
Jeżeli chodzi o dalszą przyszłość Syrii i Iranu to banksterstwo, któremu grunt się pali pod nogami będzie podejmowało działania  na granicy histerii, więc te biedne narody sporo ucierpią a Prezydent Putin wiele się  nagimnastykuje.W dalszej części przepowiedni jest zaakcentowane, że śmiało mogą ludzie zrządzający Polin wysyłać Polaków na rzeź do Syrii a później i do Iranu, Rosja nie wypowie wojny Polsce. Rzecz jasna przepowiednia nie mówi na ten temat tak sarkastycznie i brutalnie jak ja ujęłam to swoimi słowami, ale znaczenie jest jedno, obecna Rosja nie napadnie na Polskę na sto procent. Taką wojnę może tylko wypowiedzieć Rosja gdy dopuści aby do władzy doszli tam obcy agenci, wtedy mogłoby dojść do wykrwawienia w bratobójczej wojnie Słowian, bo to jest ich priorytet.  Wtedy jednak zareagowałyby Chiny, zresztą nie ma na świecie narodu, który nie nienawidziłby nacji banksterskiej, u większości świata są spaleni dlatego podszywają się pod inne narody, pytanie jak długo?
Odpowiem na to w innej części przepowiedni.
Wnuczka słowianskiej wiedźmy

2 komentarze

 • Czy Reptalianie (czy jak ich tam zwał) podmieniają ludzie na ziemi? Kim oni w ogóle są i jak działają? Mam informacje, że tamte rasy (bo jest ich chyba więcej) “handlują” naszą złą energią (negatywnymi emocjami) jak walutą. Stąd tak bardzo dążą do wojen i cierpienia ludzi poprzez swoich ziemskich współpracowników – masonów. Czy może Pani to potwierdzić, albo napisać jaką Pani ma o nich wiedzę? Czy są to rasy cielesne, czy energetyczne, a może jeszcze inaczej STS ich określa?

  Rozumiem, że prezydent Putin i rząd Chin znają prawdę o świecie, ale skąd taką wiedze się czerpie? Od bytów światła? Od wiedźm (a te zapewne od istot światła)? Czy z “pozostałych” “wielkich religii” najbliższą prawdy i dobra jest zatem prawosławie?

  Kilka wyłapanych pomyłek w tekście:
  Dlaczego ten plan siłom zła może się powieźć – powieść;
  Bóg światła ostrzega, że bez udziału Słowian w tej walce, sprawa sama sienie rozwiąże – zjedzona przerwa pomiędzy “się nie”;
  Nie powinnam być może tego ostatniego zdania zdania napisać – powtórzenie “zdania”;

  Pozdrawiam serdecznie,
  Damian

  • Drogi Damianie ja nie używam tego słowa Reptilianie, często jest ono używane w środowiskach ezoteryków ale domyślam się po opisach wyglądu tych istot, a mam te opisy na podstawie STS, że to są obywatele królestwa Demona. Te istoty towarzyszyły nam od zarania ludzkości, skoro na ziemi mają prawo pobytu istoty Światła to i one również. Mnie to nigdy nie dziwiło ponieważ stykałam się z takimi ludźmi, po prostu teraz jest moda na wzmożone zainteresowanie tym tematem. Ja już dawno mam zaplanowane, że podejmę tenże temat i wytłumaczę go na bazie STS. Skąd jest taka wiedza u innych ludzi nie wiem, ja mam ją od dzieciństwa. Natomiast te stworzenia nawet nie handlują złą energią one rozdają ją na prawo i lewo każdemu kto byłby zainteresowany, jakie to ma skutki widzimy ale ja opiszę na konkretnym przypadku.
   Jeżeli chodzi o energetykę, to my w tym ciele też mamy swoją energetykę. Te istoty w miejscu z którego pochodzą też są cielesne, ale ich cielesność nie jest tożsama z ziemską dlatego muszą przyjmować nasze ciała, dopiero przez to dopasowywują się swoją energetyką do naszej ale jedynie dla potrzeby egzystowania w ludzkim ciele. Ich prawdziwa energetyka naturalnie jest inna niż ludzka, dlatego one np. nigdy nie będą dobre, czy nie będą mogły kochać itd… . Natomiast są doskonałe w zwiedzeniach, manipulacji czy nawet uwodzeniu jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie. Wytłumaczę to również , w którejś części STS przybliżającej istoty demoniczne.
   Damianku dziękuję za poprawki.
   Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz