Sfałszowane przepowiednie II

Fatima

W poprzedniej części odniosłam się do fałszowania przepowiedni przez masonów, jedną z nich jest przepowiednia fatimska gdzie objawienia Matki Bożej próbuje przypisać się Muzułmance, która miała rzekomo się w Fatimie objawić.

Interesującym jest dlaczego Muzułmanie z reguły tak bardzo sceptyczni i wrodzy wobec innych religii, tak szybko zaanektowali dla siebie objawienia Fatimskie, zasugerowane im przez masonów . Część tego stanu rzeczy ma swoje źródło w tzw. dialogu międzyreligijnym zapoczątkowanym przez kościół katolicki, który to dialog również powstał pod wpływem masońskich biskupów i tak naprawdę nie służy niczemu oprócz rozmywania chrześcijaństwa.

PRZYPOMNIJMY SOBIE JAK FRANCISZEK ZWANY PAPIEŻEM UMYŁ NOGI MUZUŁMANCE , nie byłoby w tym nic zdrożnego gdyby akurat pomiędzy opuszczonymi, biednymi ludźmi się taka osoba znalazła i przypadkiem wzięła udział w tym chrześcijańskim zwyczaju, które ma pokazać, że szanujemy i kochamy drugiego bez względu na jego stan posiadania i wyznanie. Reasumując, nie pytamy wygłodzonego do jakiego kościoła należy, tylko jak Jezus przykazał dzielimy się z nim swoją kromką.

W POWYŻSZYM PRZYPADKU BYŁO ZUPEŁNIE INACZEJ – UCZYNIONO Z TEGO COŚ W RODZAJU PODDAŃCZEGO RYTUAŁU – NAGŁOŚNIONEGO MEDIALNIE. MUZUŁMANKA NIE BYŁA OSOBĄ Z TŁUMU TYLKO SPECJALNIE NA TEN AKT ZAPROSZONĄ. Muzułmanie mogli sprawę potraktować jako wstęp do podporządkowania się kościoła katolickiego.
Zdajemy sobie sprawę jasno i wyraźnie, że prawowity wyznawca islamu raczej by obciął kobiecie nogę aniżeli jej ją umył. Z kolei jeżeli takiej czynności dokonał mieniący się się zwierzchnikiem Kościoła Katolickiego, to JEST SYGNAŁ dla Muzułmanów, że religia KATOLICKA jest w rozsypce.

Dobry pasterz dba również o zewnętrzne image swoich owieczek i tutaj dokonano oczywiście z premedytacją poniżenia kościoła. Zdajemy sobie sprawę, że było to zaplanowane, nie tylko z powodu obrony Słowian rosyjskich przez Matkę Bożą, które to podkreśliła w objawieniach Fatimskich. Rosja miała według prośby Matki Bożej już być poświęcona w 1936 roku, ale przeciwstawiło się temu czterech biskupów urzędujących w Watykanie(cytuję za dr. Krajskim, który jest uznany obecnie za znawcę tematu masonerii), biskupi ci byli czynnymi masonami. Te fakty dr. Krajski przytacza na podstawie dokumentów, które udało mu się zdobyć.

Natomiast według mojej babci i jej przepowiedni, w tamtym czasie kilkunastu biskupów było już czynnymi masonami, natomiast większość albo z nimi sympatyzowała albo najzwyczajniej się ich bała. Natomiast za pontyfikatu Jana Pawła Drugiego – według niej już tylko KILKU nie było masonami.

W kontekście przepowiedni fatimskiej należy dodać, że i papież Jan 23 – ci, jak i Paweł 6-ty bardzo walczyli z Tajemnicą Fatimską, bo Matka Boża zakazała się sugerowania się soborami jako, że wcale nie wszystkie były rzekomo z natchnienia Ducha św. Zakazała dialogu międzyreligijnego w tym sensie jak to sobór proponował. No i to się naszym watykańskim masonom nie spodobało.

Poprzekręcali też pewne aspekty Fatimy by wzbudzić nienawiść prawosławia. Natomiast prawosławni zupełnie niesłusznie odwracają się od Fatimy, ponieważ Matka Boża przepowiadała tylko upadek żydokomuny. Rosja wcale nie miała poddawać się dyktatowi Rzymu, jak to próbowano kolejnym Patriarchom sugerować. Miało tylko powrócić swobodne wyznawanie wiary i duch chrześcijaństwa, nie krępowany dyktatami rządzących. I tak się też stało.

Nasz Papież, którego wiele osób krytykuje i w wielu przypadkach patrząc chłodnym okiem ma CZASEM za co, nie znamy jednak sytuacji w jakich podjął dane decyzje, czy miał pole manewru, był krępowany w swoich decyzjach – to jest pewnik.
NATOMIAST JAKO JEDYNY PRÓBOWAŁ WYPEŁNIAĆ ORĘDZIE FATIMSKIE. POŚWIĘCENIE ROSJI JAKIEGO W TAJEMNICY DOKONAŁ BYŁO Z JEGO STRONY AKTEM HEROICZNYM PONIEWAŻ MÓGŁ ZAUFAĆ TYLKO DWÓM BISKUPOM – JAK WIEMY WYBRAŁ PAWŁA HNILICĘ.

NATOMIAST ÓW DIALOG MIĘDZY RELIGIJNY , KTÓRY TAK SIĘ MATCE BOŻEJ NIE SPODOBAŁ A ZA, KTÓRYM TAK OPTOWAŁ PAPIEŻ JAN 23 – WBREW WOLI MARYJI Z FATIMY, ZA SWEGO ŻYCIA KRZYCZAŁ -DALOG RELIGIJNY OTWORZYĆ OKNA CHRZESCIJAŃSTWA, WPUŚCIĆ ŚWIEŻY POWIEW!
A JEDNAK W CHWILI ŚMIERCI Z PRZERAŻENIEM WOŁAŁ „ZAMKNĄĆ OKNA, ZAMKNĄĆ OKNA”!
NO I JAKAŻ TO SYMBOLIKA? CZY TO NIEWYMOWNE.

WRACAJĄC JESZCZE DO OBJAWIEŃ FATIMSKICH,-ŁUCJA DŁUGI CZAS MIAŁA BLOKADĘ , NIE WIEDZIAŁA BOWIEM JAK OGŁOSIĆ PRZECIWSTAWIENIE SIĘ POSUNIĘCIOM ZWIERZCHNICTWA KOŚCIOŁA – BYŁA JUŻ STARA I CHORA, MATKA BOŻA DWA RAZY JEJ SIĘ OBJAWIAŁA I W KOŃCU ŁUCJA SPISAŁA GŁÓWNE TEZY NA MAŁYM KARTELUSZKU.

NIEKTÓRE Z NICH BARDZO NIE PRZYPADŁY DO GUSTU MASOŃSKIEMU WATYKANOWI.
ŻADEN DIALOG MIĘDZYRELIGIJNY, KTÓRY ODDAJE POLE TAKIM RELIGIOM JAK JUDAIZM, ISLAM CZY PROTESTANTYZM – TAK JASNO I WYRAŹNIE PRZEKAZAŁA MATKA JEZUSA!

Nie oznacza to absolutnie abyśmy mieli czuć wrogość do wyznawcy innej religii, a już broń boże z nią walczyć. Jako chrześcijanie jesteśmy zobligowani jednak do objaśniania jej i tłumaczenia ale na zasadzie „kto ma uszy niechaj słucha…”Oznacza to pokazuj, a najlepiej na swoim przykładzie, nie zmuszając nikogo.

Widzimy teraz, że i kościół watykański ma w niszczeniu przepowiedni swój niezaprzeczalny wkład, i na pewno dojdzie do schizmy w kościele, w momencie gdy większa ilość wyznawców Jezusa dowie czym jest obecny Watykan, i kim się stali następcy Piotra, a właściwie komu oddali we władanie to tak ważne kiedyś dla chrześcijan miejsce.

Widzimy stało się jak w przepowiedni dotyczącej Rosji, wystarczyło dwóch wiernych wykonawców woli Maryji, Jan Paweł Drugi i Paweł Hnilica. Rytuał nie był co prawda odprawiony ze wszystkimi detalami, ale wystarczył na tyle
by Rosja gremialnie zaczęła wyznawać Jezusa i Maryję.
Zaś Watykanu nie musi, jako znająca przepowiednie nigdy bym im tego nawet nie poradziła. Tam już dawno zagnieździł się ktoś inny.

Dla „śpiących” polecam sceny klękania przed Rotszyldami i Rockefellerami oraz całowanie ich w masońskie pierścienie przez Franciszka zwanego papieżem – na youtubie znajdziecie sfilmowane tego typu sceny. I gdyby ten mieniący się następcą Piotra całował li tylko złotego cielca… ,ale on oddawał cześć przedstawicielowi kogoś z tzw bardziej „gorących” kręgów, z baaaardzo głębokiego południa.

W każdym razie nie na próżno Maryja prosiła w objawieniach by ratować kościół, a kościół to ludzie wierzący.

Na podstawie tych wywodów widać, że Matce Jezusa zależało na chrześcijanach, i była wręcz przeciwna dialogom z innymi wyznaniami, bo to właśnie jest najlepsza droga do pozbycia się zasad chrześcijańskich i Jezusa. A więc czy te przesłania mogły być autorstwa Muzułmanki?

O innych sposobach fałszowania i dyskredytowania objawień fatimskich w następnym odcinku, który będzie już zakończeniem tego tematu.

Wnuczka ostatniej słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz