Sfałszowane przepowiednie

Sfałszowane przepowiednie iluminatów!

Kochani Słowianie obiecałam w poprzednich odcinkach, ze przedstawię te przepowiednie, które zostały Słowianom „podłożone”, zaś inne totalnie pozmieniane. Stało się tak dlatego, że pomimo pozornego traktowania przewidywania przyszłości z przymrużeniem oka przez wiele osób, tak czy inaczej mają one ogromny wpływ na dużą część społeczeństwa. Musimy jasno powiedzieć pomagają one manipulować władzom( tak, właśnie władzom – trudne do uwierzenia prawda?) nawet tymi, którzy jakoby w nie – nie wierzą. Sporo tych niedowiarków ma rację, a to z tej przyczyny, że nawet jeżeli są tacy jasnowidze, którzy czasem zajrzą w przyszłość i cośkolwiek przy okazji zobaczą ale nie potrafią się do do tego należycie odnieść.

Po drugie bazuje się na najprymitywniejszych ludzkich emocjach, przymilając się do ich preferencji czy to patriotycznych , społeczno – narodowościowych, czy najzwyczajniej potrzeby zwykłego poczucia bezpieczeństwa lub odwrotnie potrzeby adrenaliny.
Iluminaci wiedzą , że zaczyna się okres odkłamywania ich „przepowiedni”, dlatego podjęli kontr-walkę i to konkretnie ze Słowianami.

PIERWSZA PRZEPOWIEDNIA, KTÓRĄ W TEJ CHWILI WZIĘLI NA TAPETĘ, TO WAŻNA DLA CHRZEŚCIJAN – PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA. WMAWIAJĄ ŚWIATU, ŻE W FATIMIE UKAZAŁA SIĘ MUZUŁMANKA , ZAMIAST MATKI JEZUSA.
Moja babcia ostrzegała mnie przed śmiercią, że taka sytuacja nadejdzie, gdyby nie była jak zawsze podkreślam, prawdziwą wiedźmą, skąd ponad z górą 30 lat temu miałaby tę wiedzę? Skoro wtedy jeszcze nie były nawet znane wszystkie części przepowiedni z Fatimy? Postanowiłam zacząć od tej właśnie przepowiedni na prośbę moich znajomych, starszych ludzi, którzy przypomnieli mi słowa mojej babci i to oni zmobilizowali mnie by ostrzec łatwowiernych, czy szukających sensacji Słowian.

Skrótowo przedstawię więc jej zdanie na ten temat, oto co powiedziała: Masoni będą podsycać NIENAWIŚĆ Muzułmanów do Europejczyków, i najpierw zasugerują, że to żona proroka Fatima się ukazała pastuszkom a nie Matka Jezusa. Bazując na przepowiedniach babci ale i na źródłach Fatima była córką a nie żoną proroka. Muzułmanie jednak już to kupili, a co więcej przywiązali się do tej interpretacji podsuniętej im przez iluminatów i są święcie przekonani, że to wynika z ich własnych proroctw.

Matka Boża w Fatimie cały czas odnosi się do swojego syna Jezusa, więc w jaki sposób możemy to powiązać z muzułmańską Fatimą, córką proroka, która za życia nie urodziła żadnej znakomitości, takiej którą można by zaliczyć w poczet muzułmańskich świętych. Nawet jeżeli by kogoś ze swojej linii rodowej w przyszłości chciała nazwać synem Boga to musiałaby wyjaśnić tę sprawę w jakiś dostępny pastuszkom sposób. Nic takiego nie zaistniało Matka Jezusa wyrażała się jasno i klarownie czego oczekuje od świata i tzw. pasterzy kościoła.

Nie chcą o tym was informować, bo rozkazała najpierw nawrócić się księżom, w Polsce ponad połowa kleru katolickiego to przechrzczeni Żydzi, bardzo dużo jest w związku z tym masonerii wśród nich. Odpowiedzcie więc sobie sami czy oni przeszli do Katolickiego Kościoła z miłości do Jezusa i Słowian, czy dla kasy i dla ogłupiania mniej wartościowego jak dla nich narodu.? A po drugie czy ma prawo np. biskup mason odprawiać nabożeństwa.?

Listę nazwisk owych przechrzt można ściągnąć z internetu na podstawie dokumentów MSW, moja babcia sporządziła taką listę na podstawie energetyki jaka ich otaczała, pamiętam że mało kto z otoczenia babci chciał wtedy w to wierzyć. Wówczas dużo z tych panów nie było jeszcze wysoko w hierarchii kościelnej ale jak dokładnie przewidziała – osiągnęli co sobie zaplanowali.

Przepowiedziała także, że nawet profesorowie świeccy będą zajmować się Fatimą i tak stało się rzeczywiście. Miałoby to być jednakże po to by zdyskredytować tamto objawienie. CEL DYSKREDYTACJI – KLUCZEM JEST ROSJA. ONA BOWIEM ZAMKNĘŁA DRZWI PRZED NWO. I NAWRÓCIŁA SIĘ NIEODWOŁALNIE. Z PUNKTU WIDZENIA BOGA NIE MA RÓŻNICY CZY JEST TO PRAWOSŁAWIE CZY KATOLICYZM.
NASZ PAPIEŻ POŚWIĘCIŁ ROSJĘ W 1984R. NIEPOKALANEMU SERCU MARYI I OD TEGO SIĘ ZACZEŁO .Odsyłam do przepowiedni na stronie z 23 października 2016.(powiązana).

Pojawia się coraz więcej głosów jakoby Rosja wcale się nie nawróciła, co jest śmieszne i nieprawdziwe . Ma to na celu utrzymywanie świata w przekonaniu, że w Rosji panuje rozkład moralny i nieprzewidywalność oraz krwiożercze zapędy wojenne obce tak naprawdę Chrześcijaństwu.

W rzeczywistości to cerkiew nadaje ton życiu społecznemu i politycznemu Rosji, nihilizm moralny jest srodze tępiony. Ogromny nacisk kładzie się na rozwój rodziny, ochronę życia i ludzi starych. Eutanazja jest tam nie do pomyślenia jak na Zachodzie, główne zagłębia eutanazyjne to Szwajcaria i Holandia.


Niezależnie od tego czy wyznaje się wiarę w Jezusa czy nie jest rzeczą irytującą jakich środków używają masoni, w chwili obecnej gdy nie mogą dobrać się to tak ogromnej ilości Słowian jaką dysponuje Rosja. Mają problem ponieważ nie mogą się wessać tam tak jak jak zrobili to w Polsce czy innych krajach Zachodu.

PRAGNĄ PRZEKONAĆ SPOŁECZEŃSTWA O NIEPRAWDZIWOŚCI OBJAWIEŃ FATIMSKICH PONIEWAŻ ONE JAKO JEDYNE SĄ SZALENIE POPULARNE W KRAJACH CAŁEJ EUROPY.
JEST TEŻ NAJWAŻNIEJSZE ZDANIE MATKI BOŻEJ I ONO BUDZI JAK NIE NIENAWIŚĆ TO OGROMNE KONTROWERSJE „ ROSJA WROCI W MOJE MACIERZYŃSKIE RAMIONA I ZACZNIE SPOWROTEM WYZNAWAĆ MOJEGO SYNA , ZA CO BĘDZIE WYWYŻSZONA”

NATOMIAST NAS POLAKOW UŚPILI MASONI PODSTAWIONYMI PRZEPOWIEDNIAMI Z SENNYMI MRZONKAMI, JACY TO BĘDZIEMY WIELCY JAK JUŻ NIE BĘDZIE ROSJI.. NAIWNY NARODZIE SŁOWIAŃSKI – JAK JUŻ NIE BYŁOBY NAJWIĘKSZEGO SKUPISKA SŁOWIAN NA ŚWIECIE JAKIM JEST ROSJA, TO NIE BYŁOBY SENSU UTRZYMYWAĆ PRZY ŻYCIU TEJ GARSTKI SŁOWIAN POLSKICH – ZIEMIA POLIN DLA NARODU WYBRANEGO OD MORZA DO MORZA , NICZYM NIE ZAKŁÓCONA.

Masoni dobrze się orientują, że jak nam za mocno kaganiec
przycisną to duża część Słowian zwróci się w kierunku Rosji, a wtedy nici z ziemi Polin i portalu jaki tu przebiega. Należy więc czynić co się da do momentu wprowadzenia znaku bestii czyli czipów. Wtedy wymorduje się tym sposobem polskich Słowian, chyba że iskra wyjdzie z Polski. W przepowiedni słowiańskiej jest napisane „jeżeli iskra wyjdzie z Polski” czyli nie jest to stuprocentowo pewne. Natomiast jeżeli nie wyjdzie to zostanie nas ok. 4mln. Wybaczcie, mnie także ten fakt napawa smutkiem ale jak do tej pory wszystkie przepowiednie babci się spełniły(tzn przepowiednie ze Starego testamentu Słowian zinterpretowane przez babcię).

Pragnę zaznaczyć, że nie będzie żadnego końca świata, w Polsce nie będzie wojny jako takiej, natomiast będziemy ofiarami potwornego głodu, dlaczego wyjaśnię w następnej części. Wyjaśnię też owe rzekome dni 3 dni ciemności, te prawdziwe nie nastąpią teraz, jedynie coś takiego mają nam zamiar załatwić iluminaci a dokładnie CIA i w tym wypadku poświęcone zapałki nie pomogą, co może pomóc , przeczytajcie w drugiej części.

Tytułem małej dywagacji aby Was nastraszyć przygotowywują po Franciszku ponoć czarnego papieża a po nim człowieka z Rzymu o imieniu Piotr. Miałoby to być zgodne z rzekomymi przepowiedniami Malachiasza, że przed końcem świata ma być papież czarny a następnie Piotr Rzymianin. Wszystko byłoby sensowne tylko, że nie ma w prawdziwej księdze Malachiasza tych przepowiedni, one powstały według naukowców w średniowieczu. Natomiast według mojej babci o wiele, wiele później i to wtedy już w konkretnym celu.

Koniec części pierwszej

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

3 komentarze

 • Droga Wnuczko, masz głębokie wnikliwe przemyslenia, jesteś oczytana i mas ogromną wiedzę, przyjemnie i z zaintereowaniem się Ciebie czyta. Tym bardziej nie pasuje do Ciebie katolicki fanatyzm. Dlaczego? dlaczego w dobie internetu jesteś zdominowana przez naszych, słowiańskich wrogów. Chrześcijaństwo nie jest naszą naturalna religią, zostało nam narzucone za pomocą ognia i miecza od których miliony Słowian zginęło w tym wiedźmy jak twoja babcia palone na stosach az do XVIII w. Dlaczego?… mając świadomość, że Jezus Chrystus i jego rodzina są Żydami, których potomkowie uknuli ten spisek zniszczenia dobra na ziemi, którego my Słowianie jesteśmy nośnikami i od tysiąca lat klątwami najazdami obcych wojsk, umieszczając na naszych dworach swoich agentów, prowokując kłótnie między Słowianami, również z pomoca czarnej magii niszczą naszą kulturę, Naród, i zabierają nasze ziemie. Na dodatek przybili naszego Jesse do krzyża i z pomocą magii każą go na nosić ukrzyzowanego na miliardach małych i dużych krzyżów. Jak ma nam pomóc, będąc przybity do krzyża?!. Przed chrześcijańskie ziemie Słowian rozciągały się od Renu do Himalajów. Po przyjęciu chrześcijaństwa wszystko to straciliśmy, ba wymazano nas z map europy. Czy możesz sobie wyobrazić ile łez Słowianie i9 Słowianki wylały przez te 1000 lat? do Jezusa, jego matki i Jahwe? Czy któryś z nich nam pomógł? Daj przykład. Wręcz przeciwnie. Za chwile po raz kolejny dojdzie do rozbioru Polski, bez wojny, w białych rękawiczkach mimo, że sam Papież powieżał Polskę sercu Maryi czyniącją królową Polski. Intronizował również jej syna i co , mamy bratnią wojnę, kto w niej uczestniczy? amerykanie, chińczycy, Niemcy?, nie Słowianie wyzynają się na wzajem. Dlaczego? bo od ponad tysiąca lat modlimy się do Boga naszych wrogów, Modlitwa to energia, wyobraź sobie ile tej energii codziennie wysyłamy energii do naszego ciemiężyciela z której to energii budowana jest potęga Żydów (Sjonistów)! Czy dalej mam wymieniać ? A Watykan, łącznie z naszym Papierzem…. czy widziałaś ich masońskie dodatki na strojach? Ich prowadzenie się i gromadzenie bogactw, począwszy od dziesięciny w średniowieczu. A Ty ich bronisz i ładujesz naszą Słowiańską energią? Nie było żadnego Jezusa z Nazaretu to wymysł naszych wrogów. W Fatimie nie było żadnej matki boskiej , wyświetlono hologram. Twoży się przesłodzone obrazy maryi i Jezusa aby wzbudzić w ludziach umiłowanie. Czy oni wyglądają jak Semici? Nie wyglądają jak my, Słowianie aby nas zwieśc. Masz tyle własciwych analiz sytuacji i zachowań polityków a w tym przypadku jakbyś to nie była Ty. Zaryzykowałbym nawet, że jesteś nawiedzona, zahipnotyzowana prawdopodobnie za pośrednictwem STS, razem z nim przejęłaś od Babci dzikiego lokatora. Popoś o uwonienie Jesse. Wprawdzie jego moce sa niewielkie bo Energia modlitwy idzie do naszych wrogów zamiast do niego. Czy wiesz, że negatywnych energii na ziemi jest az 95 %. To między innymi dzięki chrześcijaństwu oraz islamowi i judaizmowi. Jeżeli nie potrafisz oddzielić z STS co jest prawdą a co kłamstwem oraz oczyścić go z czarnej magii to lepiej się go pozbądź. Od razu to odczujesz. Zastanów się robienie takich gadzetów i podsuwanie uczuciowym Słowianom nie jest typowym zachowaniem Sjonistów? Aby przyznać mi rację musisz najpierw się oczyścić, na razie magia Ci na to nie pozwoli. Trzymam kciuki. Oczywiście nie publikuj tego na forum publicznym. To jest tylko do ciebie.

  • Drogi Mieczysławie dziękuję Ci za miłe słowa, odwzajemniam też do Ciebie chociaż widzę ,że w wielu kwestiach mamy zupełnie inną wiedzę.
   Prawdopodobnie nie przeczytałeś moich publikacji i się nie dziwię, bo przez sześć lat zebrało się sporo. Nie przeczytałeś, skoro twierdzisz, że ja jestem fanatyczną chrześcijanką. A to ja w moich artykułach tłumaczę, że nauki którym ulegli chrześcijanie to judeo religia, nauka Jezusa, który jest naszym sławjańskim bratem jest zupełnie sfałszowana, nigdy Jezus Syn Trigława nie kazał nazywać się królem i nigdy tez nie był żonaty. Na prawdę uwierz mi takie ziemskie małżeństwo nie jest dla istot Światła czymś w czym by chcieli uczestniczyć, pisząc te słowa wiem o czym mówię.
   Islam napisali żydzi ok siódmego wieku zaś w 313 roku chrześcijanom judeo religię, dopiero wtedy mogli wyznawać oficjalnie chrześcijaństwo i od początku żydzi kreowali ten nurt wyznaniowy, ponieważ on tworzył rzesze potulnych niewolników, przerażonych piekłem.
   Zarzucasz mi fanatyzm a sam wyznajesz to co podrzucili żydzi nie tylko katolikom ale nawet Sławjanom, czyli że Bóg stworzył tzw. niebo i piekło. Światło nigdy nie miesza się z ciemnością, albo jest jedno albo drugie, nie zarzucaj naszemu Bogu Światła i Miłości prowadzenia fałszywych zagrywek, że raz jest Demonem a raz
   Światłem. Jest jasny i wyraźny podział o czym mówi STS Imperium Boga Światła i Imperium Demona.

   O tym jak chrztem Polski, poddaliśmy się w niewolę pisałam już bardzo dawno, czy o tym ,że Watykan w swych lochach posiada wiedzę starożytnych Sławjan a nawet naszych praprzodkow Arjów, i jest to siedlisko masonerii, nawet mojemu osobistemu wujkowi udało się zobaczyć portrety prastarych Sławjan wykonane jakąś niedzisiejszą techniką, które są w Watykanie itd… itd… Nie będę Ci tutaj streszczać moich artykułów. Następnie nigdy ale to przenigdy prawdziwe wiedźmy nie płonęły na stosach, były to zwykłe zielarki czy szeptunki. Prawdziwe wiedźmy nie ujawniały się publicznie, one były do innych celów i żadna nigdy ale to nigdy nie spłonęła na stosie.

   Natomiast teraz to nie Sławjanie wyrzynają się wzajemnie tylko pragnie wykończyć Sławjan rosyjskich synagoga szatana. Tłumaczę w bieżącym artykule, że ukraińcy to nie Sławjanie, są to natomiast uhanowie, których sprowadzili żydzi aby ich rękami wykończyć Khazarów i to im się udało, jedyni Sławjanie na ukr to Polacy oraz Rosjanie.
   Nie ma na świecie 95 procent negatywnych energii, gdyby tak było świat wyglądałby strasznie, jest równowaga ale my nie korzystamy z dobrych energii. Zgadzam się z Tobą jedynie co do kwestii krzyża, Jezus nie ofiarował się za nas , jedynie za istoty z otchłani, więc powiedział, że nie jesteśmy zobowiązani do noszenia symbolu Jego krwawej ofiary. Niestety ludzie wolą słuchać żydów, którzy im tę religię „przeflancwali” niż Sławjan.
   Pisałam też o papieżach i o ostatnim masonie franku także, a znaki masońskie masz w wielu kościołach, raczej trudno nie zauważyć. Tak więc miły Mieczysławie, jeżeli mnie krytykujesz to proszę rób to na podstawie moich artykułów a nie zdaniach wyrwanych z kontekstu. Na Twój bardzo długi komentarz odpowiem później, bo muszę go uważnie przeczytać. W każdym bądź razie po pobieżnym przejrzeniu muszę skomentować, że jesteś oczywiście człowiekiem interesującym, o dużej wiedzy ale Twoje wnioski są oparte wyłącznie na dociekaniach rozumu, czyli szkiełko i oko, jesteś też pod wpływem wolnomularskich energii.
   Życzę Ci przyjemnych ostatków Jarych Godów i przesyłam ciepłe sławjańskie pozdrowienia

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Witam was drodzy Sławjanie,
  Chciałabym zapytać cie droga Siostro o ten portal w poście, o którym piszesz. Czym on jest i jakie ma znaczenie dla nas ?

  Pozdrawiam cieplutko
  Zielonooka

Dodaj komentarz