Trzecia wojna światowa ?

Moi Kochani w związku z pewnymi trudnościami, które nazwę „obiektywnymi”, mieliśmy tak długą przerwę, za którą Was serdecznie przepraszamy. Po tej nieprzewidywanej przerwie planowałam trzecią część Atlantji, aczkolwiek od momentu ataku izraela na strefę Gazy, zarzucaliście mnie pytaniami tak intensywnie, że blokowała mi się skrzynka. Nie zdążyłam wszystkiego przeanalizować ale na pierwszy rzut oka, to głównie pytania czy to już początek trzeciej wojny światowej.

 

Otóż na pewno trzeciej światowej nie będzie teraz, może mieć miejsce bardzo duże zamieszanie w świecie arabskim i reperkusje w naszym, aczkolwiek wojny światowej nie przewiduje moja przepowiednia i „przepowiednia” masona pikea, o ile się orientuje sporo z Was pike,a czytało. A tym co nie czytali przypomnę, że to nie żadna przepowiednia tylko plan masonerii na najbliższe stulecie.

Wielokrotnie podkreślałam w różnych przepowiedniach, że istnieje prawo równowagi transcendentalnej, więc masoni raz na pewien czas są zobowiązani odkryć swoje niecne plany.

Parę lat temu pisałam w przepowiedni, że taka prawdziwa niszcząca wojna z okropnym przelewem krwi zacznie się momencie gdy syn Demona zacznie „nauczać” czyli konkretnie zacznie siać zamęt i manipulację z jaką się ludzie dotąd nie spotkali, więc większość jej ulegnie, właściwie już ulegają.

I jako, że od 2017 r. zastanawiam się bardzo często czy syn Demona jest już na Ziemi, to po znakach do tej pory  wypełniających się można przypuszczać, że jest to możliwe.

Te znaki wypisałam Wam już w przepowiedni chyba ze cztery lata temu, kto nie pamięta to niektóre z nich przypomnę w przepowiedni na 2024.

A więc w odniesieniu do przepowiedni, że prawdziwa trzecia rozpocznie się w momencie rozpoczęcia nauczania Antychrysta, kiedy będzie już zagrożeniem dla większości dusz przebywających obecnie w ciałach na tej ziemi.

Takim bardzo spektakularnym znakiem ma być odbudowa trzeciej świątyni jerozolimskiej. I o tym pisałam kilka lat temu, niemniej niespecjalnie ludzie wzięli to sobie do serca, a teraz na naszych oczach pełną parą idzie przygotowanie do jej odbudowy. Trzy rude jałówki bez jednego włosa innego koloru już przyjechały z usraela do izraela.

One są przeznaczone na ofiarę z okazji odbudowy świątyni, krew tych biednych zwierzątek ma uświetnić również drogę nadchodzącemu czarnemu mesjaszowi.

Ci którzy pamiętają moje słowa zdaje się sprzed  bez mała czterech lat gdzie sugerując się przepowiednią wiedźm napisałam, że świat który dotąd znaliśmy odchodzi już na zawsze. No i po tym – zaczęło się: świrus, konflikt na wschodzie a teraz wojna w Palestynie oraz jałówki dla jahwe, ten ostatni punkt gdyby oficjalnie miał miejsce w jakimkolwiek cywilizowanym państwie i dotyczyłby innej nacji niż wybrana, zostałby  obśmiany we wszystkich mediach, a tutaj  … albo jakieś nieśmiałe komentarze o ochronie zwierząt albo cisza.

Nie sądźmy też, że głównymi celami wojny w strefie Gazy jest powiększenie terytorium izraela, kosztem Palestyny i wciągnięcie Iranu do wojny, to są cele bazowe- a te mają najpierw generować terror, strach, przelew krwi i śmierć, które są pożywką do wykluwającego się zła.

Cel główny: jak wyżej napisałam to odbudowa trzeciej świątyni jerozolimskiej dla „mesjasza” (i zaraz po tym trzecia wojna światowa).

Wojna będzie rzeczywiście światowa, ponieważ ruszą się Chiny, z tego względu, że manipulacja czarnego mesjasza sięgnie we wszelkie zakątki ziemi. Zatem ciężar unicestwienia zwolenników syna Demona JAK I SAMEGO ANTYCHRYSTA spocznie znowu na barkach żółtego mrowia i wiedźm sławjańskich.

Żydzi koniecznie dążą do wybudowania trzeciej świątyni  na miejscu meczetu muzułmańskiego  Al-Aksa, dlatego w świecie muzułmańskim wywołuje to przerażenie, ponieważ uważają oni, że jeśli ten akt się spełni to nastąpi apokalipsa, czyli koniec świata. Otóż nie nie nastąpi nic takiego tzn. nie nastąpi koniec świata, oczywiście ogromnie żal mi Palestyńczyków i nie tylko, bo jeszcze inni dobrzy ludzie mogą tam zginąć. Niemniej nie będzie to jeszcze wojna światowa, bo przecież muszą się wypełnić ich plany czyli: Polska od morza do morza- a więc niebiańska jerozolima od Bałtyku po Morze Czarne.

Następnie będą dążyć do zrealizowania drugiego scenariusza czyli nwo ma wejść tylnymi drzwiami- od strony Rosji, której nada się rolę tej poczciwej Matuszki Rassiji, a w rezultacie będzie to kontynuacja wynaradawiania Sławjan. Wierzyłam, że ten scenariusz się nie spełni aczkolwiek sądząc po znakach coraz mniej mam nadziei.

Zaś rzekome groźby władz Rosji izraelowi to znowu taki sam cyrk jak u nas wyborczy, przecież neatanjachu ma swoje kapcie na kremlu i 22 milionów swoich ziomków w samej Rosji. Więc jakoweś pozory zabawy w złego i dobrego policjanta mogą się zadziać ale nic ponadto, oczywiście władze kremlowskie mogą wysyłać Sławjan do Syrii w konkretnym celu, aby tam zginęli. Zatem nawet gdyby do wojny stany i izrael  wciągnęły Iran, to jeszcze światowej nie będzie. Oni będą tworzyć jedynie zasłonę dymną dla swoich celów i chaosu wygenerują co niemiara.

Ten chaos to tworzenie zagrożenia w europie gdzie też  ludzie mogą zginąć, ale to nie będzie trzecia wojna światowa.

 

Na koniec przytoczę wypowiedź byłego senatora amerykańskiego Rona Paula, który w izbie reprezentantów powiedział w 2009 roku, że hamas został stworzony przez izrael. Zaś o tym, że dowódcą sił binladena był aktor ży-mskiego pochodzenia o nazwisku elliot, pisaliśmy już parę lat temu. Wszelkie bojówki „allach akbar” świetnie uzbrojone i przygotowane, którymi zalewało i zamierza zalewać europę pewne państewko, które uwielbia mordować niewinnych oraz organizacja ogromnego ruchu emigracyjnego do państw naszego kontynentu to również robota tych „dobrych, wybranych ludzi”. Zatem wszystko potoczy się tak jak ma się potoczyć-Na Razie, bo na razie mają asy w rękawach. Ma to być może imitować wojnę światową ale będzie ją tylko imitować, więc spokojnie wszyscy obudzeni.

Na koniec chciałabym wszystkich poinformować, że jak najszybciej postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania, za które również dziękuję .

 

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 

26 komentarzy

 • Dzięki serdeczne za tak wyczerpująca odpowiedź na dręczące większość z nas wątpliwości,pozdrawiam i wszystkiego dobrego,życzę Tobie i nam wszystkim

 • I jeszcze jedno co przypomniało mi się z historii.Sily dobra zawsze gdzieś interweniują,żeby plany ,,Eskimosów,,nie mogły się wypełnić ,a równowaga dabra i ,,tego drugiego,, nie została zachwiana.Jedno mnie tylko martwi tak mało jest nas dookoła ,,obudzonych,,Ja oprócz najbliższej mi połowy czyli mojej ukochanej mądrej żony nie mam z kim porozmawiać ,,na żywo,,tak propaganda przenocowała umysły znajomych bliższych i dalszych.Dlatego też w końcu zdecydowałem się zagotować i wyjsc z roli obserwatora

  • Drogi Piotrze,
   Nas obudzonych jest więcej niż ci się wydaję. Lecz jest to nadal za mało osób, by wyszło coś dużego z tego. Ale i tak jestem pozytywnie zaskoczona ilością.
   Pozostaje pytanie, ile osób z tych obudzonych jest w stanie w odwadze trwać przy swoim i się nie ugiąć?
   Ludzie boją się, że bez systemu sobie nie poradzą. Dlaczego? Wystarczyły dwa pokolenia, by zapomniano jak pozyskuję się materiał na ubrania, jak się przędzie, szyję, uprawia ziemię, pasteryzuje jedzenie i przechowuję na zimę. Obecne dzieci myślą, że mleko jest z kartonu, a jajka ze sklepu. Gdzie leży wina? Winą jest lenistwo.
   Żeby więcej młodych powstało w odwadze, trzeba by ich nauczyć tego, o czym zapomniano.
   Ale to tylko takie moje małe dywagację.

   Dziękuję Ci Wnuczko Sławjańskiej Wiedźmy za artykuł. Potwierdziłaś moje przeczucia i cieszy mnie to.
   Byłam na Ślęży za twoja radą. Niesamowite miejsce , bardzo.

   Pozdrawiam cieplutko
   Zielonooka
   Sława Sławjanom!

  • Drogi Piotrku, odpowiem Ci hurtowo na wszystkie Twoje komentarze, po pierwsze powinieneś się bardzo cieszyć, że masz tak wspaniałą drugą połówkę, jest to bardzo ważne, z tego względu, że najbardziej podcinać nam skrzydła potrafią bliskie osoby, ja je określam jako tak zwane bliskie osoby. Więc mogę Wam tylko pogratulować zrozumienia i wysyłać Wam piękne sławjańskie energie.

   Natomiast muszę Ci zwrócić uwagę, bo być może nie czytałeś przekazu STSu- a więc nie żyjesz tutaj, czyli nie zszedłeś by się cieszyć dobrem, ponieważ dobro piękno i Światło znamy, bo jesteśmy dziećmi Światła, natomiast przyszedłeś poznać zło, bo w Krainie Światła go nie ma, a tutaj masz dotknąć zła ale nie babrać się w nim, czemu masz poznać zło jest w artykule.
   Jeżeli chodzi o pana henry forda to żyd i mason bardzo wysokiego stopnia (wspominaliśmy już o tym) i napisał co mu diaspora masońska poleciła, bo raz na jakiś czas muszą o sobie powiedzieć prawdę (obowiązek transcendentalny).
   Julian Assange, który mocno rozwinął to co ford zaledwie zasygnalizował, otrzymał 170 lat więzienia usra za … no trudno sprecyzować za co -chyba za antysemityzm, zresztą nie wiadomo czy ten bohaterski człowiek w ogóle jeszcze żyje .
   Takich jak ford było sporo, wymieniłam kilku w komentarzach dla Carnac zdaje się już kilka miesięcy temu.
   Zawsze zwróć uwagę: oni jak np. braun, mogą wszystko powiedzieć i dożywają zazwyczaj 90tki- w bogactwie jak ford i reszta min. tak uwielbiany przez budzących się orwell.
   Reasumując nie martw się, że nie jesteś zrozumiany a raczej bądź szczęśliwy, że otwierasz się na wiedzę, której tłum na razie nie jest w stanie ogarnąć, a mnóstwo niewolników nigdy nie zauważy swojego niewolnictwa.
   Przesyłam Tobie i Twojej żonie sławjańskie energie Światła.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • dzien dobry a ja mam pytanie odnosnie przebiegunowania Ziemi i resetu tym nas wszyscy strasza zapisalam sie przez ciekawosc do kilku grup i powiem szczerze oglupialam kazdy wyjawia swoje teorie przepowiednie itc jedno drugiemu zaprzecza maja sie pojawic nowe lady Europa ma zniknac ziemia ma splonac przez asteoroidy ma byc inny potop mega tsunami i to juz za rok bo podobno to sie powtarza co 600 iles lat mozna zglupiec od tych informacji oni o tym wiedza i dlatego robia balagan na swiecie tylko to sie nie trzyma kupy razem pozdrawiam

  • Spróbuję ci odpowiedzieć z mojego punktu widzenia .
   Otóż ja uważam, że to są bzdury, chaos, który właśnie ma sprawić byś nie szukała prawdy w sobie. Zobacz, sama widzisz, że wszystko sobie zaprzecza. Każda nowa teoria przeczy poprzedniej. Gdzie więc jest prawda? Jak ją rozpoznać? Pytać siebie w ciszy, w skupieniu bez napływu natrętnych myśli i emocji. Polecam zamiast tradycyjnej medytacji spacery po lesie. To na początku pozwala lepiej wycisz chaotyczny umysł, który moim zdaniem jest programem.
   Musisz wiedzieć, że nie jesteś swoimi myślami. Ani nawet emocjami.
   Szukaj, poznaj siebie , tam jest cała prawda

   Pozdrawiam

   • Kochana Zielonooka dziękuję Ci za spostrzeżenia, trafiają w sedno, czyli w skrócie: zrewidować nasze style życia i zweryfikować metody wychowawcze naszych dzieci.
    Bardzo się cieszę, że naładowałaś baterie na Ślęży.
    Ja zamierzałam w tym roku ale nie jadę bez porządnych medytacji i postów, a w te wakacje nie mogłam sobie na to pozwolić i jest mi po prostu smutno. Niemniej moje lasy i jezioro nieco rekompensują to i wspomagają mnie duchowo. Ciepełkie pozdrówka i mnóstwo pozytywnej energii dla Ciebie.

    Sława Sławjanom
    wnuczka słóawjańskiej wiedźmy

  • Jeśli idzie o mnie – to jak wspominałem – sprzed 12 laty odrzuciłem New Age…, może niedokładnie – lecz w tamtym okresie zrewidowałem postrzeganie tego – moim zdaniem – masońskiego “konia trojańskiego” dla Ludzkiej duchowości oraz świadomości. Mniej więcej z pół roku później utwierdziłem się w tym a później do dnia dzisiejszego – trafiwszy na STS – wróciłem do bycia Sławianinem – odrzucając zachłystywanie się wtrętami New Age – coś co robili inni, kreujący się na Sławian bardziej świadomi, znani mi – choć dobrzy – lecz ostatecznie jak się okazało – błądzący mimo wszystko Ludzie. Widziałem co ich gubi. Ateizm. a w najlepszym razie deizm. Dla mnie od pewnego czasu stało się jasne, że można to śmiało podpisać jako wspólny mianownik dla zwiedzionych – uważających się za lepszych poprzez wyższą świadomość Ludzi…, a to przecież nie na tym polega. Bo świadomość należy przecież pogłębiać – wciąż i stale – i niedopuszczać do siebie PYCHY, która każe dehumanizować tych, którzy NIE MIELI niestety dostępu do WiEDzy – takiej jak ja miałem, takiej jak My – tutaj obecni mieliśmy – i mogliśmy zrewidować bajania “zatroskanych” kreatur o których napiszę za chwilę…

   Później – za czasów “kowida” powszechnym zjawiskiem stało się wśród “uświadomionych” wyzywanie innych – zwłaszcza pogubionych nieświadomych Ludzi, którzy nie wiedzieli JAK wielkim CYNICZNYM okrucieństwom są poddawani… dla mnie na przykład stało się jasne na przykład, DLACZEGO taka NAGŁA akcja jest tak dobrze skoordynowana, scentralizowana i przygotowana oraz w następnych etapach koordynowana i kierunkowana – i w jakim kierunku… i to przez (nie)RZĄDY, które równie NAGLE “zatroskały się” o zdrowie publiczne i “STADNĄ ODPORNOŚĆ”… ;/ (chyba wszyscy wiemy za jakie stada – jakich zwierzątek mieli Nas ONI gdy wypowiadali pełne “troski” frazesy o “musimy to” “musimy tamto”… pod teatralnie ubranymi MASKAMI…

   Co do zdania o zwiedzeniu jakim są informacje na portalach i wszelkich forach o których carnac wspomniała – to innymi słowy zgadzam się z odpowiedzią Zielonookiej Siostry Naszej ze Sławian – a sugestię o wyjściu do lasu, choć trudno mi jest to ostatnio w czyn wprowadzić z wielu względów – to na to wspomnienie Zielonookiej – bardzo dobrze się poczułem, i będzie to najlepsza moim zdaniem sugestia dla Nas wszystkich – a dziś wreszcie przełamałem moje opory odnośnie bosęgi – choć to trochę poźno co Pravda – lecz za sprawą pewnych dzisiejszych wydarzeń i odczuć odrzuciłem systemowe opory by chodzić boso… co mnie niezmiernie smuci, że opory miałem… lecz czuję teraz przepełniającą mnie odwagę i wiarę – by nie bać się tego co przyRODzone Nam Sławianom!

   Sława i Chwała Kochani Bracia i Siostry! 😀

   PS: prosiłbym administrację o większy o ile się da przydział możliwych widocznych wpisów po prawej stronie artykułów na stronie gdzie są pokazane odpowiedzi i komentarzy jakie się pojawiają – do tej pory 5 jakie są możliwe pod paskiem wyszukiwania jest już trochę archaicznym rozwiązaniem, które do tej pory było – a trudno jest połapać się i odpowiedzieć na kilka odpowiedzi jakie miały miejsce i ustosunkować się – taka organizacyjna sugestia – jako, że osobiście czuję, że teraz Nasza WiEDza i intuicja będą – zaczną być poddawane próbie – jako, że wchodzimy w wiek ucisku…

   PS2: i uprzejmie prosiłbym Wiedźmią Wnuczkę o odpowiedź chociaż odnośnie instytucji, które wspomniała kiedyś, “Ręce Boga” – czym jest ów symbol – czy jest Nasz – Sławiański, skoro Kolovrat jest, czy zamiast oleju lnianego można użyć czegoś innego do wykonania Rytuału Trzech Archaniołów, czy muszę jeszcze coś zrobić by przywołać Sławiańskie Duszki Domowe poza medytacją i tę dawną formułką, którą sobie ćwiczę lecz nie wchodzi lecz czuję CORAZ TO mocniejszy płomień w sobie i odwagę! Proszę również o odpowiedź i przekierowanie w jaki sposób dać pozwolenie na bezpośrednią ingerencję w życie Nasze Opiekunom Stróżom i poznać imię Opiekun mojej Stróż ^^? Coś o Perunie i Welesie oraz może innych Bogach-Opiekunach, bo być może Wiedźmia Wnuczko dowiedziałaś się imion nowych Opiekunów Naszych Boskich? 😀 Czy mówi Tobie coś imię Manas również, bo wspominałaś o imieniu Ajus :O A ja natrafiłem to w pewnych interesujących jeśli się zastanowić okolicznościach… :O Chciałbym również – jeśli to możliwe poprosić o zmianę mojego zdjęcia profilowego na to co mam obecnie w panelu profilowym – bo coś mi to widocznie pierwsze zdjęcie widzę nie chce się zmienić… ;/ Mam dużo pytań choć pamiętam, że prosiłaś by zadawać ich… wiesz. Mało. Jeśli choć mogę poprosić – to proszę o odpowiedź na maila, którego podałem niedawno.

   Sława i Chwała Bogom i Nam kochani Sławianie!!!

   • Co do zwiedzenia i metod ,tych ,,,,starszej w wierze,,,,,polecam wszystkim wspaniała książkę autora Henrego Forda twórcę fabryki ….i amerykańskiej motoryzacji pt.,,Międzynarodowy Żyd,,ja osobiście uważam że powinna być obowiązkowa lektura w szkołach średnich.

 • Podobnie jak poprzedniczka, tak jak chłonąłem informacje, tak teraz wiele z nich odpycham od siebie. Jakoś tak przestało mi to wszystko pasować. Jedno jest pewne. Czym więcej widzę, tym mniej ludzi mnie rozumie. Mogę stwierdzić, że wprost proporcjonalnie do posiadanej wiedzy, staję się nie szczęśliwszy. Czy to normalne? Ludzie się boją tego co nieuniknione, zamiast cieszyć się życiem. Co będzie dalej, czy coś w ogóle jest dalej każdy z nas się przekona. Czy tego chce, czy nie. Słyszałem, że sprowadzili 5 genetycznie zmodyfikowanych krów. Jedna odpadła, gdyż wyrosły jej włosy czy cuś tam innego koloru. Masoni moim zdaniem na mistyfikacja opierają spełnienie swoich planów. Dlatego symulacja 3 św. też jest możliwa. Chińczycy wysłali na bliski wschód pierwsze okręty. Skoro covidoza była zarazą, to i potyczka może być dla nich 3 św. Zdrowia życzę Wszystkim.

  • Rumcajs , witam serdecznie, poczynając od jałówek, one mogą być mistyfikacją ale mogą być też prawdziwe, aczkolwiek same jałówki nie wystarczą, muszą min. rozwalić al-axa, itd..
   Druga sprawa jeżeli chodzi o rzekomo zwiększenie liczby okrętów wojennych chińskich, to w różnych odstępach czasowych Chińczycy utrzymywali zróżnicowany stan liczbowy swojej floty na morzu.
   Natomiast jeżeli mówisz o tzw. symulacjach to się zgadzam przepowiednia nazywa to okrutnymi grami wojennymi, bo są okrutne natomiast te sytuacje są dla niewolników , którymi jesteśmy -takimi diabelskimi gierkami psychologicznymi. Był zwid teraz są gry wojenne na Wschodzie Europy i w Gazie, potem będzie znowu łagodniejsza forma wzbudzania strachu, to tak jak robili nkwudziści przy przesłuchaniach raz światło w celi i dobry posiłek potem znowu ciemności oraz tygodnie głodu i bicia, obecnie jest to wariant zbiorowego łamania psychiki, oczywiście temu kto im na to pozwoli. Trzecia Wojna św. się zadzieje bo oni karmią się strachem, zniszczeniem i krwią, ale jeszcze nie teraz, jeszcze sporo czasu musi upłynąć, więc na razie spoko dla nas, mnie to jednak nie cieszy zbytnio, bo Gazę wykrwawiają, jak chcą.
   Pozdrawiam Cię po sławjańsku.

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Rumcajs ja też tak mam że idę na imprezę i nie mam o czym rozmawiać,bo jeśli się odezwę,to pytania typu skąd Ty masz ,,takie,, wiadomości,????coraz częściej mam wrażenie że ludziom dookoła wyłączono myślenie.I to jeszcze przed ,,pandemia,,co to miala ,,urobic,, społeczeństwa tylko postawiła kropkę nad i…..czuje się coraz bardziej wyobcowany….a wiedza jest potęgą.I ma nas gdzieś zaprowadzić…..myślę że sami czujemy gdzie i po co.A nikt przecież nie mówił że będzie łatwo.To trudne czasy mają stworzyć twardych ludzi.I tego się trzymajmy,. Ja żegluje i jak wypływam na wodę to tam czuje obecność Boga. .. ta prawdziwa i zespolenie z przyrodą i całym światem dookoła.Kazdy musi znaleźć swój sposób na chwile szczęścia i radości. A w końcu zło jest po to żebyśmy mogli cieszyć się i rozpoznać dobro.Tak wiem że wszyscy prawie powiedzą że rozpoznamy je ,,sercem,To prawda ,ale żeby je umieć cenić prawdziwie musimy dotknąć i tej drugiej strony.Jak Nasz Zbawiciel.

  • Ja też mam takie wrażenie :O Widzę, że na przykład mój sąsiad z dołu jest otwarty na to co mówię i zdaje się wiedzieć wiele spraw, a Ludzie są jakby odważniejsi 😀 Mój Przyjaciel z Warszawy nie dalej jak dziś – jeszcze niedawno, no może… hmmm co Pravda 7 miesięcy temu się pogodziliśmy – co mi jest wielką ulgą przyjąłem – bo z Naszych rozmów wynika, że głęboko zastanawiał się nad tym co mu wcześniej mówiłem i na bazie swoich przeżyć i refleksji oraz smutnym faktom dotyczącym jego Bliskich… byś może do niego zaczynało docierać co to może wszystko znaczyć… ;/

   I powiedzcie mi – napisałem w zasadzie POD WPŁYWEM przyrzekam JAKIEGOŚ natchnienia to co tutaj następuje – pewien impuls sprawił, że 12 marca to napisałem “ot tak” i… nie wiem jak to wytłumaczyć

   Czy tutaj czegoś brakuje? Wiedza ta oczywiście jest z STS – lecz nie umiem tego wyjaśnić – lecz było to napisane “za jednym zamachem”… Nie myślałem zdałem sobie z tego sprawę – ani chwili nad niczym w tym, po prostu napisałem takie ostrzeżenie – i później w ramach podziękowania napisałem na kartce to ostrzeżenie pewnej osobie jako, że byłem pewien, że tej osoby nigdy już mogę nie spotkać za “małą”- lecz NIESAMOWICIE ważną wtedy dla mnie rzecz ostrzegłem go by miał się na baczności – i może gdy nadejdzie czas przypomni sobie o tym…:

   “NIE POZWÓL
   NIGDY
   ABYŚ
   TY
   LUB
   TWOI
   BLISCY
   WZIĘLI
   NA RĘKĘ LUB CZOŁO
   ZNAMIĘ BESTII…
   PONIEWAŻ PRZEPADNIESZ NIE TYLKO JAKO ŻYJĄCY CZŁOWIEK
   ALE I DUSZA ŚWIATŁA
   LEPIEJ JUŻ UMRZEĆ
   SPRZECIWIWSZY SIĘ TEMU
   NIŻ DAĆ SIEBIE PRZYMUSIĆ PODSZEPTEM LUB GROŹBĄ BY PRZYJĄĆ ZNAMIĘ…
   NIECH NIKT NIE MA WĄTPLIWOŚCI
   ŻE PRZYJĘCIE ZNAMIENIA OZNACZA KONIEC CZŁOWIECZEŃSTWA W CZŁOWIEKU…”

   Co odnośnie tego czujecie Kochani, co myślicie o tym? Tak myślałem w swoim czasie by w moim RODzinnym mieście takie ostrzeżenia wydrukować i poroznosić?

   • moim skromnym zdaniem jeśli tak czujesz to idź za głosem swego serca….może uda Ci się ocalić jakieś duszę..A parafrazując że ,,wiedza to potęgi klucz,,,trzeba jeszcze rozpoznać które drzwi warto otworzyć i gdzie skierować swoje kroki

    • Od pewnego czasu modlę się – i to mi przynosi tę NIESAMOWITĄ Nadzieję :D!

     Trzymaj się Piotrku! Sława Tobie i Tvojemu RODowi!

     I Wam kochani Bracia i Siostry!!!

     • Cos w tym jest we Francji ginie bardzo duzo dzieci czytalam wlasnie kilka dni temu na stronie miejscowosci gdzie mieszkam ze starszy brat w ostatniej chwili wyrwal z samochodu jakiej nieznajomej osoby swojego mlodszego braciszka Obecnie szukaja oficjalnie 6 dzieci a ile ginie bez oficjalnego szukania

      • Kochana Carnac, zadaj sobie pytanie dlaczego nagle nie tylko w sferze społecznej jesteśmy szokowani mnóstwem brutalnych zabójstw(omijam tutaj już konflikty wojenne). W dodatku jeżeli spróbowalibyśmy poszukać nawet prawdy naukowej w jakiejś dziedzinie, to nierzadko wyskakują nam strickte horrory. Sugeruję Ci nie wierz, że teraz odbędzie się strrrraszne przebiegunowanie, jeżeli coś podobnego będzie miało miejsce to będzie to rękaw czasowy, o którym pisałam i będzie on miał na celu odświeżenie energii planety i naszej, i tego boją się hybrydy.
       Jest to stara, klasyczna psychologiczna zasada ale właściwie gra: im bardziej bombardowany jest człowiek różnymi impulsami i mało zrozumiałymi wręcz dziwnymi teoriami, tym większy budzą one strach i zagubienie, a czy o to nie chodzi naszym okupantom?
       Jeżeli chodzi o Francję to przesłano mi sporo materiałów o zaginionych bez śladu dzieciach, i ślady prowadzą do belgii, która ma być największym w europie punktem przerzutowym dzieci a także centrum przetrzymywania tych dzieciątek. Przyznam, że o tym nie wiedziałam, zobligowano mnie do upublicznienia pewnych spraw , aczkolwiek na razie muszę z tego zrezygnować. Nie wiedziałam także, jak bardzo religie wschodu pod przywództwem różnych lamów właśnie we Francji wykorzystywały dzieci, i to o wiele gorzej niż kk, bo było tych przypadków o wiele więcej.
       Być może zasygnalizuję pewne szczegóły tych tematów przy okazji jakiegoś artykułu. W każdym razie szczególnie jeżeli chodzi o Francję nie jest to teraz dobry czas dla małych dzieci. Przyznam, że nie wiem dlaczego akurat ten kraj?
       Pozdrawiam Ciebie cieplutko i jeszcze raz dzięki za linki, szczególnie za ten o wykopaliskach w Dżarszan.

       Sława Sławjanom
       wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • https://lelum.pl/najpierw-5-letni-maurycy-teraz-6-latek-z-gdyni-zrozpaczona-matka-zadzwonila-na-policje-bylo-za-pozno-ww-mk-201023

  CZYŻBY MORDY RYTUALNE?

  Napisałem moje spostrzeżenia na mojej grupie “Księgi Twarzy” zrzeszającej świadomych Ludzi…: (jeśli by ktoś chciał dołączyć to zapraszam! 😀 ):

  Moje spostrzeżenie

  “https://lelum.pl/najpierw-5-letni-maurycy-teraz-6-latek-z-gdyni-zrozpaczona-matka-zadzwonila-na-policje-bylo-za-pozno-ww-mk-201023

  TO BYŁY ŻYDOWSKIE MORDY RYTUALNE, już samo to, że następują po sobie w krótkim czasie – jak zawsze – tak jak w przypadku tamtego chłopca (Kamila?) – MIAŁY WYWOŁAĆ SZOK, ZGROZĘ, STRACH, ZŁOŚĆ I NIEDOWIERZANIE!

  ONI tak działają – czują się bezkarni!

  A JA chciałbym przypomnieć o tym co mówiono o ŻYDACH, składają dzieci w ofierze! Od dawna było o tym słychać!

  To przypadkiem @Krzysztofie nie było gdzieś w Twoich rejonach Pomorza?
  Wysłano
  a przynajmniej jedno z tych wydarzeń, bo byl atak w Poznaniu i w Gdańsku 44-letni SKURVIEL – być może jakieś mind control albo opętanie! 😕
  Wysłano
  w Gdyni*
  Wysłano
  Oni wiedzą, że MAŁO KTO może powiązać to! Piszą, że niby “44-letni wojskowy, żołnierz Wojska Polskiego”

  I NA TO CHCIELI WSKAZAĆ!!”

  • Kochany Voymirku, bardzo Ci dziękuję za piękną odezwę ale dobrze się zastanów , bo jak sam mówiłeś masz kłopoty z pcr-em, no chyba żebyś ją rozpropagował bardzo dyskretnie ale nie namawiam, bo nie chcę abyś narobił sobie problemów.
   Jak zwykle masz ciekawe przemyślenia i jeżeli posiadasz możliwości, że chce Ciebie ktoś wysłuchać to jak najbardziej uświadamiaj i budź ludzi. Może wstawię taki mini poradniczek jakie pytania zadawać ludziom i potem poprosić o wytłumaczenie dlaczego w daną rzecz wierzą, ale oczywiście ze spokojem, bo nikogo nie da się uszczęśliwić na siłę, niektórzy wolą swoje małe nieszczęścia i głupoty bo się do nich przyzwyczaili.
   Nie dziw się, że ludzie nie występują z otwartą przyłbicą, nas jest zbyt mało, ostatnie wybory mówią same za siebie elektorat 22mln głosujących podzielony między żydem a żydem. Skłaniam się więc do informacji strony chińskiej, że genetycznie czystych Sławjan w Polsce jest pomiędzy 17a 25 procent, i te wybory moim zdaniem to potwierdziły.
   Poza tym jesteśmy bardzo cenni w tej walce o nasze energie i nasze dusze, dlatego najpierw kumulujmy energie a nie wystawiajmy się na niebezpieczeństwo, gdy jeszcze nie wszyscy z nas potrafią z energiami pracować.
   Ściskam i cieplutko pozdrawiam

   Sława Sławjanom
   wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • https://www.facebook.com/100071983081611/videos/3473823882832062

  “Policjant podczas kontroli ujawnia potężne podziemia we Wrocławiu”

  !?!?!?!?!?!?!

  Co o tym sądzicie?

 • Dzięki za miłe słowa ,co do Juliana Asange zgadzam się w zupełności że trzeba nawoływać na cały świat o jego uwolnienie…ald tak zarządzany świat raczej nie odpowie na To wołanie.Czesto nasz głos to ten,,wołającego na pustyni…A książki od najmłodszych lat otwierały mi przysłowiowe okno na świat.Dzis w czasach ,,windowsa,,tym oknem szeroko otwartymi jest internet i nie tylko warto ,ale wręcz trzeba z niego korzystać.Czego najlepszym przykładem jest ten portal😁👍Ale książka ma jedną przewagę, nie można jej wyłączyć w dowolnej chwili.bo leży na półce i zawsze możemy po nią sięgnąć..A umiejętność wyciągania logicznych wniosków nie tylko z literatury,ale i z otaczającego nas świata i wydarzeń które dzieją się niezależnie od naszej woli jest sztuką.Nie tylko obraz i dzieło je tworzą,ale też myśl i działania wypływające z seca tworzą nas samych….i przybliżają do CHRYSTUSA .

 • https://youtu.be/9k1s4YQtXR0 bardzo znaczące słowa od 15:11 oprócz dobrego materiału ogólnie.

  Ciekawe wydają się być te “wyłomy” – a to ukraiński generał kwestionuje obrany przez oligarchów kurs prowadzenia wojen

  a to teraz – co? Czyżby przytomny wreszcie polityk – który nagle zdał sobie sprawę z tego w jakim kierunku to dąży?

  Oczywiście – ZAWSZE należy mieć na uwadze, że coś może być elementem gry politycznej/teatrzyku politycznego/zasłoną dymną, lecz – ciekawe konkluzje wywołuje ten materiał…

Dodaj komentarz