Aneks do przepowiedni 2022

tematy:

-Czarne Rytuały

-Rękaw czasowy

 

Publikuję ten aneks, ponieważ kilka rzeczy, które zasygnalizowałam w poprzednich przepowiedniach na 2022 już dzieje się pełną parą, a mianowicie czarne rytuały i klątwy masonów. Pierwsza sprawa to, że rabin z ukrainy  aron rouwen assman 15 marca na specjalnym kabalistycznym rytuale, czyli czarnym rzucił klątwę na Prezydenta Putina. 15 marca w numerologii oznacza dziewiątkę czyli ich ulubiony numer do rzucania klątw, więc data nie była przypadkowa (15 to jest 1+5=6, marzec trzeci miesiąc czyli do szóstki dodajemy trzy i jest 9.

Mam tylko nadzieję, że Prezydent ma jakieś ogarnięte wiedźmy (ponoć miał mieć), które odbiją tę klątwę . Zresztą on sam będąc jakiś czas w w loży masońskiej wie do czego oni są zdolni.

Sprawa druga 25 marca w watykanie pod pozorem poświęcenia Rosji najświętszej Marii Pannie, odbędzie się  prawdopodobnie w sali pacza mamy, (owego demona, którego uroczyście wniósł papież z arcybiskupami i poświęcił) ponieważ  twierdził przez to poświęca również ziemię (co i jak i czemu poświęcił planetę możemy się domyślać). Po rytuale w niezbyt długim czasie franciszek ma przejść na emeryturę.

W związku z tym raczej pewne jest, że nie  jest to jakieś uczciwe poświęcenie Rosji tylko czarny rytuał aby ją unicestwić, zważywszy na to, że masoneria od dawien dawna ma watykan opanowane. I znowu odwołajmy się do numerologii : 25 marca co oznacza 2+5=7 do tego dodać 3(liczba marca) czyli 7+3=10, zero się zawsze odejmuje czyli zostaje jedynka czyli dla nich wielki początek.

Czyżby sądzili, że uda im się znowu przejąć Rosję i zaczną od nowa. Za plecami Rosji stoją Chiny, które na to nie pozwolą bo to one przecież zaplanowały aby petrodolara zastąpił petrojuan. Pisałam też w ostatniej przepowiedni, że masoneria przyśpieszyła swoje działania, czyli w efekcie czego jest na gorszej pozycji, ale się już nie cofnie, a jeżeli Światło byłoby silniejsze to ona zniszczy co się da z zemsty.

W związku z powyższym WY  obudzeni zapalcie świece i powtarzajcie ,że jako ludzie wolnej woli itd… wiecie co, możecie to robić nawet po 25 marca , tyle żeby codziennie przez 6 dni.

Przepowiednia mówi, że miała być rzucona klątwa na Rosję ale powinno było się to zbiec wtedy z rokiem 2030, wtedy bowiem gdyby bestia urodziła się w 2017, miałaby pomiędzy 12/13 lat i wyszłaby na światło dzienne, choć niekoniecznie na dzienne. Jak pamiętamy, Jezus nauczał po raz pierwszy nawet kapłanów w wieku 12 lat, czyli bestia mogłaby się w 2030 ujawnić i to by pasowało, bo mamy 2030 rok, zapowiedziany jako agenda 2030, czyli już możemy domyślać się co to oznacza dla ludzi. A więc w 2030 będą chcieli zacząć zastosować najbardziej nikczemne i perfidne sposoby na osobie ludzkiej. Jeżeli plan czerwonej masonerii powiódł by się, to po pierwsze ludzie będą żyć w niewolnictwie cyfrowym, o czym już pisałam chyba 2 lata  temu niemniej przyznam się sądziłam, że mamy więcej czasu względnej swobody. Niestety wszystko wskazuje, że raczej nie mamy. Mam nadzieję, że każdy z nas wie co to jest niewolnictwo cyfrowe, czyli jesteś zawsze na tacy, nie masz prywatnego życia i niewiele spokoju, nie jesteś pewien swojego życia i swoich dzieci nawet jeżeli pokornie wykonujesz rozkazy. W osobnym artykule opiszę Wam w miarę dokładnie na czym to będzie polegało.

Już mamy pierwsze symptomy, że świat się dzieli na część normalnie żyjących ludzi  z większą świadomością,  dążących ku światłu i masońską, bo nie oszukujmy to jeszcze nie będzie typowy podział Światło i synagoga Szatana, nie ten czas jeszcze. A to dlatego, że ten pierwszy podział który podzieli świat na dwie części z Rosją i Chinami na czele oraz druga część europa zachodnia, środkowa oraz stany, zaczyna dziać się teraz, moim zdaniem trochę za wcześnie. Według przepowiedni Rosja ma się najpierw oczyścić ze wszelkiego zła i synagogi szatana. Jak widzimy dzieje się to naszych oczach, czyli są wyrzucani oligarchowie z Rosji, niektórzy sami uciekają po raz kolejny okradając Rosję jest to element ży-mskiego pochodzenia. Prezydent jest w trakcie oddzielania ziarna od plew, dla niego to duże obciążenie ale tylko w najcięższych sytuacjach można tego dokonać

Zdaję sobie sprawę, że większość ludzi w Polsce nie orientuje się po rosyjskich nazwiskach podawanych w naszych mediach, kto to zacz a nazwiska oligarchów brzmią po rosyjsku, choć Rosjanami nie są. Reasumując oni opuszczają stadami Rosję. Pewne puzzle dopasowywała moja Babcia jeżeli chodzi o szczegóły i twierdziła, że oni mają opuścić Rosję w liczbie kilkunastu milionów, a na ich miejsce mają przyjść Sławjanie.

Rosja będzie przyjmowała wszystkich Sławjan, będzie rosła w mocarstwo i nadawała ton światu.  Będzie tak zarządzana  i jej prawa tak przychylne dla obywateli, że świat będzie zazdrościł. Oczywiście nie mówimy o raju a zamożnym i stabilnym państwie dbającym o człowieka.

Niestety Polska ma być na te czasy bardzo skłócona z Rosją, tak że dla nas w tym nowym sławjańskim świecie miejsca nie będzie. No ale żeśmy sobie uczciwie i ciężko na to pracowali.  I teraz ukłon dla tych wielbicieli sfałszowanych przepowiedni fatimskich, o czym pisałam w przepowiedniach kilka lat temu. A więc przypominam pierwszy punkt: Polska od morza do morza, oczywiście może być od Bałtyku do Morza Czarnego, ale niestety jak już pisałam kilka lat wcześniej będzie ukra-polska nazwałam to w skrócie ukro-plin czyli można jeszcze krócej „ukrop”, bo ukrop na pewno nam zgotują i nasi nadbracia w wierze i nasi bracia w batalionie. Zaś nadbracia  którzy  będą zarządzać niebiańską jerozolimą rozległą od Bałtyku po Morze Czarne a rozciągającą się przez cały ukrop, będą realizować drugi syjon na początku dyskretnie, ale wedle przepowiedni w perspektywie czasowej niestety plan wypali tylko w połowie.

Oczywiście tak jak pisałam w przepowiedniach bodajże sprzed trzech lat ukr. przestanie istnieć jako oddzielne suwerenne państwo i to zadziewa się na naszych oczach.

Drugi punkt przepowiedni fatimskiej „Polska będzie domem wielu narodów i dla wszystkich przybyszów będzie matką”.

Ja jednak wolałabym aby najpierw stała się matką i ostoją dla Sławajan, czyli żyjących tu Lechitów, bazując na historii my jako matka narodów dobrze na tym nie wychodziliśmy nigdy. A że dla dwóch narodów wiadomo jakich, bo już u nas są –  na pewno będzie kochającą matką, chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Jednak nie oznacza to, że nie można będzie tutaj w jakiś sposób wegetować, będzie można tylko że będziemy obywatelami trzeciej kategorii, czyli podział klasowy.

Natomiast  zrobią z narodów europy Chiny dwa, to znaczy okres w rozwoju Chin, kiedy rzeczywiście Chińczycy pracowali za miskę ryżu, tylko z jedną różnicą- Chińczycy pracowali na swój własny dobrobyt a nie żadnej innej nacji.

Natomiast w przeciwieństwie do Chińczyków my i inni europejczycy będziemy pracowali na ży-mian i ich korporacje. To wszystko miało zadziać się później ale widzę, że czerwona masoneria ujawnia się przed czasem, czyli pali im się pod nogami, a to z powodu tego, że tracą kontrolę nad światem.

Masonerii wyraźnie wymyka się Rosja, Chiny już dawno się jej wymknęły, jak wyżej napisałam widzimy masowe wyjazdy z Rosji oligarchów ży-mskich potwierdzają słowa przepowiedni, że Rosja się oczyszcza. Natomiast przypuszczam, że jest to pierwsze oczyszczenie, bo Prezydent Putin zamierza przesiedlić ponoć 12 milionów ży-mian, ale dla mnie byłoby całkowitym oczyszczeniem  gdyby przesiedlił „kogoś jeszcze”, napiszę może innym razem. Jeżeli dojdzie do przesiedlenia to nawet wiem dokąd.

I teraz jeszcze ważna sprawa jeżeli Rosja zostawi ukrze dostęp do Morza Czarnego to oznacza dla nas i świata: witaj  niebiańska jerozolimo, jeżeli zaś odetnie to jednak by znaczyło, że sprawa dla ży-mian się odwlecze lub Prezydent P. będzie chciał coś ugrać czyli z nimi targować, lub grać na czasie. Oglądając ostatnie nagrania z Prezydentem miałam wrażenie, że do czegoś się  śpieszy, potwierdziła to też znana mi szeptunka. Prezydent ma bardzo inteligentne i ambitne córki, jedna z nich ma nawet duże osiągnięcia z dziedziny informatyki, konkretnie sztuczna inteligencja. Któraś z córek ma ochotę kandydować na prezydenta, gdyby jej się udało, to z jednej strony dobrze bo ma geny swojego ojca. Ja natomiast mam ambiwalentne odczucia co do kobiet na takich stanowiskach.

Na koniec koniecznie musicie zwrócić uwagę na następującą rzecz, jestem już raczej pewna, że ostatnie lata czas był przyśpieszony, a teraz może się zadziać, że wejdziemy do( jak określała moja babcia) rękawa czasowego. Z tego co mi przekazała rękaw pojawia się rzadko ale zawsze miał na celu oczyszczenie ludzi planety, po takim rękawie poprawiało się ludziom zdrowie i długość życia, poprawiał się charakter i stosunki między ludźmi, bo już z innej perspektywy, jakby z dystansu na swoje i bliźnich przewinienia. Oczywiście bujniejsza była przyroda. W tamtych czasach każdy wiedział, że rękaw się zbliża bo czas był przyśpieszony, ale stracony czas życia po rękawie zostawał ludziom zwracany.

W momencie gdy żmijowce  na tyle opętały ludzkość, wpadli na pomysł aby w czasie rękawa odbierać ludziom pamięć i pisali im naukę sfałszowaną i historię dopasowaną do swoich interesów. Jeżeli by teraz zbliżał się rękaw, to ze względu odradzanie Sławjan po 2022(mówię hipotetycznie bo sto procent nie jestem pewna), nie mogą nam normalnie odebrać pamięci, prawdopodobnie zrobią to tym którzy wzięli „eliksir”. Dlatego jest już plan, żeby do 2024 roku zakończyć przynajmniej trzema porcjami eliksiru.

Jeżeli macie więc coś ważnego z danych to wydrukujcie na zwykłej drukarce, czy spiszcie to co ważne, bo jeżeli rzeczywiście byśmy znowu stracili pamięć, to mamy jakieś podstawy, by się bronić przed nimi po rękawie.

Brzmi to być może dla niektórych jak fantastyka i nie musi się spełnić teraz, ale może lepiej Was już o tym poinformować. Więc podsumujmy w punktach:

-masoni już ujawniają się

-zaczynają oficjalnie stosować(publicznie) klątwy na Sławjan

-petrodolar traci hegemonię nad światem

-niebieska jerozolima, jak Prezydent  odetnie dostęp do morza, to coś się popsuło na najbliższy czas z tym projektem….

-oczyszczanie Rosji z wrogiego Sławjanom elementu

-rękaw czasowy

 

 

Bardzo wszystkich przepraszam ale na komentarze odpowiem w ciągu najbliższych dni 

 

 

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

13 komentarzy

 • Witaj Wnuczko Sławjańskiej Wiedźmy

  Napisałaś: “W związku z powyższym WY obudzeni zapalcie świece i powtarzajcie ,że jako ludzie wolnej woli itd… wiecie co, możecie to robić nawet po 25 marca , tyle żeby codziennie przez 6 dni.” Czy chodzi o wysyłanie naszej energii prezydentowi Putinowi, Rosji? Czy mogłabyś wyjaśnić mi dokładniej co mamy robić, co powiedzieć. Ja dopiero poznaję tę wiedzę i STS i czuję się jak takie małe dziecko, które dopiero wszystkiego się uczy.

  I mam jeszcze mała prośbę do Ciebie, bo chciałabym wydrukować wszystkie artykuły dotyczące STS. Czy masz może zebrane je w jeden plik i czy mogłabyś go nam udostępnić?

  Mam jeszcze wiele pytań ale na ten moment te są dla mnie najważniejsze. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Pozdrawiam serdecznie

  Sława Sławjanom
  Agata

  • Witaj Agato, bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i jeżeli poczujesz wspólną sławjańską energię to już radujemy się za Ciebie. Jeżeli chodzi o rytuał, niestety nie mogłam podać nazwiska osoby, dla której ma być robiony, bo wchodzi ustawa o terroryzmie, a to oznacza, że za sympatię do Rosji wyrażaną nawet tylko w słowach grozi kara więzienia. Nawet jeżeli na dzień dzisiejszy oficjalnie (np. w blogu) skrytykujesz wojnę i negatywnie potraktujesz stronę ukr. możesz zostać poddana karze zarówno finansowej, jak i więzienia, tzn. nie za komentarz ale my jako oficjalni właściciele strony, musimy uważać.
   Agato, ja opisałam dokładnie chyba ze 2,3 lata temu, jak robimy wzmacniające rytuały dla osoby, którą chcemy wspomóc energiami. Skrótowo więc tylko dla Ciebie go przypomnę, a więc zapalasz świecę okadzasz miejsce, w którym robisz rytuał np. stół białą szałwią, okadzasz dookoła w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. Po czym bierzesz drugą białą świecę i wydrapujesz na niej intencję zapałką i tą zapałką zapalasz tę drugą świecę, zanim wypowiesz intencję prosisz swojego opiekuna lub jak się utarło mówić – anioła stróża o opiekę, prosząc go aby żadna zła siła nie miała do Ciebie dostępu i wtedy dopiero wypowiadasz formułkę „ja człowiek mocą mojej wolnej woli danej mi przez Ojca Stwórcę Boga Miłości i Światła, proszę o to co jest moim życzeniem” i tu mówisz czego sobie życzysz czyli tę intencję, którą wydrapałaś na świecy, kończysz zatwierdzeniem powtarzając trzy razy „tak być musi, bo tak już jest”(3). Wszystkie utensylia musisz mieć przygotowane już wcześniej aby nie przerywać kręgu po okadzeniu szałwią, wtedy nie wychodzisz stamtąd aż do zakończenia rytu. Świeca najlepiej biała nie może zwężać się ku końcowi, a jak nie masz białej szałwii kup lawendę.
   Po wszystkim dziękujesz Istotom Światła, które Cię chroniły i swojemu Aniołowi Stróżowi. Możesz chwilę pomedytować o tej sprawie, aby nasz Bóg wiedział że czynisz to z czystym sercem, bo już nie możesz ścierpieć panoszącego się zła. Jeżeli chodzi o zgromadzenie wszystkiego w jednym pliku to musi o tym pomyśleć nasz zapracowany informatyk. Ale wystarczy wpisać w google My Słowianie Gazeta Słowian, i wyskakuje Ci „Witaj w Zakątku Prawdziwych Słowian”, klikasz i wyświetla się pierwsza strona, zjeżdżasz w dół i tam pod ostatnim artyk. masz wszystkie strony pokazane od pierwszej do 27, klikasz którą stronę chcesz.
   Przesyłam Ci ciepłe sławjańskie pozdrowienia i tylko piękne energię.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • “No ale żeśmy sobie uczciwie i ciężko na to pracowali.”

  Wiedźmia Wnuczko… niech naiwne kundle prozachodnie wśród Nas MÓWIĄ TO ZA SIEBIE!… Dlaczego miałbym dzielić los z jakimiś debilami, co nawet nie rozumieją w jakim szambie swoją naiwnością stanęli? Czy to już przesądzone, że będziemy niewolnikami Lechici masonów? wszyscy, bez wyjątku? Świadomi tego i nieświadomi? Co na to wpłynęło, z jakiej KURNA paki?

  Ja od 20 lat be mała wiedziałem co się święci i takim płynącym pod prąd torem myślałem przez te wszystkie lata, dzięki temu jestem tutaj gdzie jestem…!

  Ja mam szereg pytań podpinam się do pytan Agaty i mam prośbę – byś się ustosunkowała do mojej wypowiedzi z poprzedniego artykułu – to pytanie o tym jakie zasady powinien uznawać Sławianin i jego RODzina za swoje jeśli pragnie wrócić z Nimi do Boga Ojca, chodzi o takie rzeczy by wiedzieć czego wolno a czego kategorycznie nie wolno robić? Pytam, że skoro są tak surowe te prawidła, że kto przeciwstawi się bez powodu innemu Sławianinowi, z miejsca po śmierci idzie w niewolę Demona…, jak mam to rozumieć? Myślę, że takie pytanie jest teraz kluczowym by nieuświadomieni mieli szansę zobaczyć po śmierci Światło Stwórcy…

  Inne pytania:
  – czym dokładnie jest “rękaw czasowy” i jak go postrzegać, kiedy ten rękaw może zaistnieć przypuszczalnie, co za sobą niesie? permamentną utratę pamięci? Czy do jakiegoś stopnia tylko? Ostrzegasz o tym, że to może się stać, jednak bardzo mgliście i lakonicznie (jak zazwyczaj zresztą… po prostu urywasz pewne tematy w pewnym punkcie i często do nich nie wracasz… to taki mały zarzut postawię, bo to zaobserwowałem niestety) – opisujesz ważne w takich kontekstach zjawiska, lecz nie tłumaczysz ich wyczerpująco… Co się stanie jeśli ja będę u siebie, a Ania w tym czasie z moim dzieckiem – 25 kilometrów stąd i to się powiedzmy stanie? Nastanie moment wystąpienia tego rękawa – czy dobrze rozumiem, że moja Ania (lub/i ja) może stracić pamięć i nie będzie mnie rozpoznawać? :O Co mogę zrobić by uniknąć takiej tragedii dla mnie?
  – Co za siła odpowiada za takie zdarzenia? Co tym zawiaduje? Transcendencja? Co za PORĄBANE zrządzenie losu za to odpowiada? Dla mnie to jest niczym wywrócenie szachownicy do góry nogami! I to pierdolone <ólvvy żydowskie (wybaczcie wzburzenie) tym zawiadują??
  – Czy może być tak, że po wystąpieniu tego rękawa, okaże się, że my z Anią stracimy pamięć i się rozdzielimy? Ania na przykład przez to zrządzenie nie pamiętając o mnie – zwiaże się z kimś innym, a ja nie będę nawet o tym wiedział??? Już mało mnie obchodzi reszta ludzkości, ale nie chcę by to się zdarzyło za mojego i Ani życia!

  Powiem w języku Poznańskich Pyr, "Na uj jakieś tam rękawy tej walonej transcendencji???"

  "że jako ludzie wolnej woli itd… wiecie co, możecie to robić"

  NO WŁAŚNIE – NIE WIEMY, piszesz tak lakonicznie zawsze, że szczegóły umykają i nie wiadomo co tak naprawdę ROBIĆ! :/ A często Wiedźmia Wnuczko obiecujesz odnieść się do czegoś później i nie wracasz do tematu…! Czego dowodem jest pytanie moje i Agaty teraz!

  Napisz dokładnie co mamy zrobić, krok po kroku, bowiem nie każdy rozumie o które działanie/rytuał Tobie chodzi… mówiłaś też – zapytam się w odniesieniu do mnie – że nie powinienem był robić żadnych rytuałów, tylko się modlić (i to krótko jeśli dobrze zrozumiałem, dla kogo jest takie straszne I DLACZEGO osoby chore psychicznie [niby] nie powinny rytuałów wykonywać, a tylko modlitwy?) powiedz mi otwarcie – czy uważasz/wyczuwasz u mnie chorobę psychiczną? Nic mi nie jest od 6 lat… żadnych symptomów tego co miałem 11 lat temu… Ja uważam, że jej nie mam. Dopuszczam myśl, że mogę się mylić, ale w takim razie "choroba" jest bardzo dobrze "zakamuflowana…" ;/ Czy modlitwa i poczciwe życie starczy bym mógł wrócić z moją ukochaną i dzieckiem do Boga Stwórcy?

  Uważam, że warto byłoby przychylić się do prośby Agaty – i na przykład zebrać w jedno wszystkie przydatne rytuały jako paczkę dla Nas, obudzonych Sławian – i pomóc Nam…

  Pozdrawiam – Sława i Chwała!

  Pozdrawiam w tych dziwnych czasach.

  • Wydaje mi się, że cały czas mówisz z poziomu lęku, tak jakbyś nie rozumiał wszechmocy Boga i wszechobecności Jego doskonałego planu. Czy nie rozumiesz, że Pan Jezus poprzez swoją Najświętszą Ofiarę zwyciężył zło, a źli tylko starają się przedłużyć swoją zabawę? Wszystko, ale to wszystko jest częścią doskonałego boskiego planu i nie ma tego złego. Nawet jeśli masoneria ma swoje jakieś małe plany to i tak oni już przegrali. Czego Ty się boisz, że stracisz pamięć, że Cię zabiją? Chłopie, po śmierci wracasz do Pana Boga – co może być lepsze od tego? Masoneria nie może skrzywdzić tych, którzy rozumieją, że ten świat to tylko przedszkole i nie ma co płakać gdy rodzice uznają, że jesteśmy już “duzi” i czas naszego przejścia do szkoły. Nie lękaj się, Pan Bóg Jest miłością, jest wszędzie i Jest wszystkim. Nie bój się, nie schodź w wibracje lęku bo oni wtedy mają do Ciebie dostęp i utrudnią Ci życie – po co Ci to?

   Pozdrawiam,
   Damian

   • Wyjątkowo zgadzam się z Voymirem. Dużo jest niedopowiedzeń w tekście nie pierwszy raz. Jeżeli czujesz lęk Voymirze staraj się szukać w głowie momentów szczęścia, radości, aby podnosić wibracje. Nie jest łatwo wyzbyć się strachu, zwłaszcza, że martwisz się o bliskie ci osoby. Ale wiedz, że każdy przyszedł tutaj z planem na ziemię i jeśli Twoja wybranka i dziecko mają swój plan inny od twojego i twoim wyobrażeniem, to musisz im dać go zrealizować.
    Damianie niestety Pan Jezus nie zwyciężył zła na ziemi, dlatego tak bardzo się panoszy aż do czasu.

    Ale mam też wrażenie, że Wnuczka Słowjańskiej Wiedźmy bardzo się spieszy. Chcę nam wiele przekazać, ale obawia się czegoś. Czuć presje.
    Jednak mam nadzieję, że dojdziemy do konsensusu i każdy dostanie odpowiedź na swoje pytanie.

    Też chciałam cie Wnuczko zapytać, czy jesteś gotowa ujawnić prawdziwe imiona aniołów?

    Pozdrawiam ciepło

    • Witaj Zielonooka, w pełni zgadzam się z Twoimi Słowami, natomiast z imionami aniołów zakazanych przez watykan mam problem, notatka Babci jest trudna do odczytania, a nie chce brać na siebie odpowiedzialności, że zmienię imię danego boga opiekuńczego, chociaż spróbuję z tym iść do oddziału grafologii jest ponoć taki w naszym mieście.
     Jak już kiedyś pisałam, takie listy mają czasem starzy księża, bo młodych chyba nawet o tym nie informują w seminariach. Miałam takiego księdza staruszka, najpierw mi obiecał a teraz mówi, że nie pamięta, gdzie zarzucił tę listę. Są dwaj tacy księża znani Ci na pewno z internetu, spróbuję się z nimi skontaktować, Bo że oni te listy mają to jestem w stu procentach pewna. Na razie podam tzw. Aniołów czy po sławjańsku bogów Promieni, są to ci sami opiekunowie tylko podzieleni na grupy, każda ma odpowiednie zadanie pomocowe. Zaś lista z imionami była już na internecie tak z siedem lat temu, bo dwa imiona Aniołów, do których się modlę, się zgadzały, ale nie mogę jej znaleźć. Te dwa imiona Aniołów podam i dokładnie opiszę. Oczywiście to nie żadne zadkiele czy metatrony tak propagowane przez wróżki. Ciepełkie sławjańskie pozdrowienia dla Ciebie.

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Witaj Voymirze, Zapewniam Cię, że wiele osób zadaje sobie pytanie dlaczego muszą iść w dół z otumanioną i zmanipulowaną częścią społeczeństwa, no niestety dlatego, że ich jest o wiele więcej niż nas. Nie martw się jednak na zapas 4 miliony obudzonych przetrwa, na pewno.
   Nieuświadomieni zobaczą Światło w ostatniej godzinie, jeżeli tylko nie zaprzedali się za judaszowe srebrniki. Nie usłyszy głosu Boga Światła np. ochotnik z Polski jeżeli jest czystej krwi Sławjaninem, który oddał się do dypozycji ukr. i zabija tam żołnierzy rosyjskich, w tym przypadku nawet jeżeli zabije żołnierza innej rasy, jest to traktowane jakby zabił Sławjanina, ponieważ Ci żołnierze walczą w energii sławjańskiej np. Kadyrowcy.

   Zasady i przykazania sławjańskie podałam ze trzy lata temu szukaj w plikach tak jak podałam Agacie na końcu odp. Dla niej.

   Rękaw czasowy nie „na ..uj, jak napisałeś ale jest on konieczny w ziemskich energiach, ponieważ energie zarówno jak te dobre i te złe wpadają co jakiś czas w zastój, więc istnieje co jakiś czas konieczność ich odświeżenia.
   W rękawach czasowych nie traciliśmy pamięci, dopiero jak dzieci kajina zaczęły tam grzebać.

   Transcendencja jest to najpotężniejsza energia, nie myl z Bogiem, która jest totalnie obojętna, nie cechuje się żadnymi uczuciami, koryguje beznamiętnie ale sprawiedliwie wszystko co nie zgadza się z jej najwyższymi standardami sprawiedliwości idealnej.

   Voymirku nie jestem wiedźmą abym wyczuwała np. choroby psychiczne, znam się dosyć dobrze na energiach ale studiuję raczej ludzkie osobowości a nie choroby.
   Natomiast uważam, że masz tak bardzo zakłócone emocje, iż raczej przychylam się do tego, że cierpisz na schizofrenię, nawet jeżeli ona długi czas ulega reemisji.
   Voymirze to jest ostatni raz kiedy odpowiadam Ci na pytanie po raz nty, o to pytałeś w poprzednich komentarzach i tam masz odpowiedzi, dlaczego osoby mające problemy z psychiką, nawet ci z depresją nie mogą robić rytuałów-bo dusza nie jest kompatybilna z ciałem, czyli nie współpracuje na odpowiednim poziomie i może się przylepić jakiś podczep, niechciany byt.

   Zapewniam Ciebie, że Ty i Twoja Ania oraz córeczka na pewno traficie do Boga Światła. Twoje poczciwe życie wystarczy, ale Ty jeszcze działasz, bo uświadamiasz ludzi w Twoim otoczeniu na miarę swoich możliwości, masz szlachetne intencje. Wystarczy, że na razie działamy na miarę naszych sił, a później otworzą się dla nas drzwi tak, że rozszerzymy działania, cierpliwości Voymirku.

   Natomiast jeżeli mówisz o założeniu jakiegoś stowarzyszenia Sławjan, to takie są i tak siedzą teraz cicho.
   Jeżeli zaś chodzi o STS to ja go tylko przedstawiam i ludzie muszą tu trafić po energiach, nie zależy mi na zbiorowisku przypadkowych osób, dla których miałoby to jedynie posmak nowości. Oczywiście jak ktoś ma jakieś pytania, nie odnajduje się w judeoreligii, to możesz polecić mu nasze strony, może to ludziom pomoc znaleźć swoją ścieżkę.

   Jeżeli chodzi o arestowicza to dzięki, że zwróciłeś nam na to uwagę, bo mi umknęło, natomiast wiem, że stół ofiarny jest już odpowiednio przygotowany do czarnych rytuałów, bo zlany krwią wiadomo kogo. Więc zachęcam Cie do modlitwy o tę osobę przeciw, której ryt ma być odprawiony.

   Jeszcze mam do Ciebie prośbę abyś był jednak uprzejmiejszy dla Damiana, ja wierzę , że on z dobrego serca Ci radzi. Więc raczej dyskutuj merytorycznie, bez nerwów. Dzięki z góry. Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Widzę, jesteś naprany New Agem Damianie… DLATEGO przestaję odpowiadać na Twoje wypowiedzi, dopóki nie nabierzesz rozumu – będę cię IGNOROWAŁ

  ZAPRZESTAŃ mi b|eRN|-c, o swoich wynurzeniach odnośnie mówienia z poziomu CZEGOKOLWIEK… lęku i czegokolwiek innego bo tylko mi perfidnie coś wmawiasz na forum grupy! Nawet jeśli przemawia przeze mnie “lęk” to przemawia PO LUDZKU lęk o Bliskich, ja sam śmierci się nie boję i wiem, że pewne decyzje podejmę właściwie.

  Przestań mi wciskać swoją NEW AGEOWSKĄ CIEMNOTĘ… Jestem Słowianinem i WYRUGOWAŁEM ze wszystkich “poziomów” New Ageowskie b|3R,O*|_3Z|3… bo mam choler…yczną ^^ wręcz alergię na masońskie kupione wy$Ryvva spod banderii New Age… 11 lat temu to przerabiałem, bardziej niż bym chciał teraz i wiem czym to śmierdzi. Dlatego jestem odporny na wielce oświecone brednie o kosmicznej szkole, o enigmatycznym “źródle”, o Uj wie wielce jakich Federacjach Galaktycznych już już (OD 10 lat krążących nad nami z ich poruczenia flotach gwiezdnych – którym NAWIASEM nie śpieszy się coś do naszego wyzwolenia…!) atakujących mityczno – enigmatycznych “reptylian” i “gadów” w ich DUMBsach [podejrzewam, że są obrzezani i z dłuuuugimi nochalami te gady…] i o wszelkich innych wtrętach fantastyki z psychiatryka rodem..!. Mam dość “bovisów”, ciemnowidzów, czarnowidzek, pozytywnych fluktuacji o nieustalonej prowieniencji i celu, Faraonów, Chaopsów, Syriuszy B i innych zwiedzeń sprzed 10 lat! NA MNIE TO JUŻ NIE DZIAŁA!!

  Spotkałem się także wśród “słowian” (takich niestety zwiedzonych) ze Satanistycznym gadaniem, a okoliczni “słowianie” zachłyśnięci “buntownikiem” jakiego widzą w Lucyferze (sic!) (“Prometeuszu” – pomieszanie z poplątaniem, o porównywaniu Chrystusa z Horusem/Mitrą/innymi i tym podobnych zwodnicych zawartościach, a jak powiedziałem KTO czci Lucka jako ojca swego i bóstwo to zostałem ostrzeżony, że bana nałożą i nie będą tolerować ataków na funfla [nawiasem bawiącego się w voodoo, lecz poznałem, że to mason bo powiedział coś zbieżnego z tym co zasłyszałem…, lecz próbował to pokrętnie przeinaczyć…] ) nakręceni przez satanistę, którego otwarcie bronią jako swojego pupila i faworyta, agresywnie broniąc go przed moimi wypowiedziami – jak ja mówię to jestem #^*#&$@ a jak on mówi na mnie – to pisze “trzeba mieć twardą ,O00b3,”…

  D: “Czego Ty się boisz, że stracisz pamięć, że Cię zabiją? Chłopie, po śmierci wracasz do Pana Boga – co może być lepsze od tego? Masoneria nie może skrzywdzić tych, którzy rozumieją, że ten świat to tylko przedszkole i nie ma co płakać gdy rodzice uznają, że jesteśmy już “duzi” i czas naszego przejścia do szkoły. Nie lękaj się, Pan Bóg Jest miłością, jest wszędzie i Jest wszystkim. Nie bój się, nie schodź w wibracje lęku bo oni wtedy mają do Ciebie dostęp i utrudnią Ci życie – po co Ci to?”

  Nie znasz mnie, lęku we mnie (pojmowanego po prostacku) brak jest…

  przestań mi więc tutaj KADZIĆ o “niskich wibracjach” wychodzę z założenia, że TAK JAK RĘKA służy do chwytania, tak samo LĘK po coś powstał nie będę udawał świętego i odrzucał lęk – ale nie lęk o skórę/życie, sprawy doczesne jakbyś może spróbował mi wmówić… – tylko lęk o los najbliższych oraz ICH ewentualne złe wybory, wobec których mnie nie będzie i nie będę mógł im wskazać właściwej ścieżki jako Ojciec i Mąż…, moich ukochanych którzy nie wiedzą tego co ja! Zresztą widzę, że jesteś w katolickim $b|3R,O*|_*Z>-W szambie wybaczalno-debilnym, Wiedźmia Wnuczka wiele razy napisała – nie wszystkim trzeba przebaczać, na przykład napisała też o tym ostatnio, że ktoś kto zaatakował (tak zrozumiałem) innego Słowianina bez powodu (chciałbym jakie powody są “usprawiedliwiające”, bo NIE DA SIĘ ZAWSZE zachować spokoju, nie jesteśmy maszynami… a wręcz przeciwnie – jesteśmy ludźmi, chcę więc powiedzieć bliskim CZEGO NIE WOLNO ROBIĆ, Bóg wedle mojego pojęcia MOŻE i chcieć bym trafił do niego, ale jest coś takiego jak transcendentalne prawo przyczyny i skutku, czego widzę nie rozumiesz, bo zapewne czytasz to co chcesz albo zapamiętujesz to co chcesz z artykułów i wpisów Wiedźmiej Wnuczki)

  Ostatnio poprosiłem Anię, by – jeśli za czas długi natknie się na temat znamienia na rękę lub czoło – by zapamiętała moje słowa i nigdy tego nie przyjęła… oraz gdyby była w stanie – by powiedziała o tym córce Naszej…

  A robienie mądrych min do monitora, mówienie mądrych słów… ZOSTAW Damian MĄDRYM!

  @Zielonooka – nie ma we mnie lęku, nie było go nigdy, też czuję tę presję Wiedźmy ze Słowian i nie dziwię się, bo przeczytałem coś takiego dziś:

  “Ukraińscy okultyści odpowiedzieli na dziwny apel Ołeksija Arestowicza, doradcy Kancelarii Prezydenta Ukrainy.

  Przeprowadzą szereg demonicznych rytuałów, aby odsunąć od władzy prezydenta Rosji Władimira Putina i przynieść zwycięstwo Siłom Zbrojnym Ukrainy.

  Po tym, jak Arestowicz skontaktował się z ukraińskimi wiedźmami na Facebooku 22 marca, magiczny sklep Kocioł Czarownic ujawnił plany okultystów, aby przywołać moc demonów.

  „31 marca, 29. dnia księżycowego, dnia zepsucia i klątw, my, czarownice Ukrainy, we współpracy z zagranicznymi kolegami odprawimy rytuał ukarania wroga narodu ukraińskiego – Władimira Putina”.

  „Zgromadzono już krąg 13 czarownic, noże ołtarzowe są już przygotowywane, by składać ofiary Siłom Wyższym”.

  Więcej szczegółów tutaj – skorzystaj z tłumaczenia elektronicznego.

  Poświęcenie Bergoglio Matce Ziemi wydaje się przebiegać pomyślnie.

  Book of Truth
  https://t.me/PrepareForTheSecondComing

  widziałem też sporo wiadomości o tym temacie

  apeluję o więcej wiedzy jak wspierać Naszego Wodza przed jakimikolwiek złymi z natury przedsięwzięciami i zakusami!

  , mogę się podzielić wiedzą i przemyśleniami, zapraszam serdecznie wszystkich (także Damiana – po zmądrzeniu) do bliższego kontaktu wszystkich (nazwa moja na telegramie jak tutaj, upraszam o zjednoczenie się na grupie telegramowej, o nazwie jak nasza Gazetka (prosiłbym o udzielenia patronatu jeślibym mógł utworzyć Grupę o tej nazwie, Was kochane Słowianki @Słowianin @Marzanna Polińska, którym na sercu los wolnych Sławian, Sława! Niech Trzygłów i Bogowie chronią Naszych Wojewodów W.W.P. i JZhP!)

  i upraszam o zadzierżgnięcie jawnych więzi między Nami! Sława!

  • Najpierw powołujesz się na Jezusa, a później stwierdzasz, że „nie wszystkim trzeba przebaczać”. Proponuję poczytać sobie słowa Pana Jezusa na temat wybaczania i nie tylko w Ewangelii, ale i w objawieniach (osobiście polecam „Słowo Pouczenia” do Alicji Lenczewskiej, czy serię cieniutkich książeczek Cataliny Rivas), albo też słowa świętych (piękne dzieło „O naśladowaniu Chrystusa” – majstersztyk!). Tak się dowiesz, czy wybaczenie jest od Boga, czy z mroku. Poruszonych przez Ciebie kwestii new age nie będę się komentował, bo w zasadzie nie wiem nawet co to są te rzeczy, które wymieniłeś i tu akurat zgadzam się, że new age to bzdura, więc się w to nie zagłębiam.
   Tego posta pisałeś już chyba z poziomu złości (poziom 150), a nie lęku (poziom 100), więc delikatny wzrost – gratuluję 😉
   http://totalnabiologia.com/wp-content/uploads/Mapa_swiadomosci.jpg

   Pozdrawiam,
   Damian

   • Damianie bardzo Ci dziękuję za rady dla Voymira, jednakże nie jest zgodne z STS co powiedziałeś, że i tak wszyscy wrócimy do Boga, bo jesteśmy jakby w przedszkolu. Nieprawda ten epizod ziemski jest bardzo ważny, bo tutaj mamy się sprawdzić jak zachowamy się w zetknięciu ze złem. I nie polega to na przemykaniu się chyłkiem i omijaniu złych energii oraz na przeczekaniu- niestety tak to nie funkcjonuje. My mamy ze złem walczyć i mu się przeciwstawiać na miarę swoich możliwości i nawet nieważne jest zwycięstwo ale o sprawdzenie swej duszy w ekstremalnych warunkach jakich jest Ziemia. Oczywiście nie musisz machać od razu szabelką, ale poznać sposób w jaki najbardziej przysłużyłbyś się Światłu.
    Serdecznie pozdrawiam.

    Sława Sławjanom
    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

    • Witaj Wnuczko,

     No przyznaję, że tej kwestii nie przesądzam. Znaczy niewiarygodnym mi się wydaje, aby na koniec czasów wszyscy się ostatecznie nie nawrócili na miłość, no ale z drugiej strony przecież to ich wola, może są byty, które wolą nienawiść od miłości. Dla mnie niewyobrażalne, ale no może tak być pewnie. Szkoda mi ich trochę, ale ich wola.

     Pozdrawiam,
     Damian

 • XXY

  Wnuczko czy jest możliwa stuprocentowa odpowiedź, czy będzie wojna teraz czy nie, przepraszam brzmi to może trochę obcesowo, ale dotąd dość dokładnie przepowiadałaś, , więc mam nadzieję, że masz taką wiedzę. Niestety ja to widzę trochę przerażająco, konflikt Chiny -Tajwan, Jemen -Emiraty, Azerbejdżan -Armenia, Wreszcie Rosja -Ukraina. Oraz Usa chce jeszcze interweniować w Birmie bo tam są w ich mniemaniu łamane prawa człowieka. Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

  • Witaj xxy, dziękuję Ci za wiarę we mnie, ale sto procent pewności to mamy jedynie, że w bliższej lub dalszej przeszłości pożegnamy się z naszym ziemskim życiem.
   Natomiast bardziej merytorycznie, to wedle przepowiedni na razie żadnej strasznej np. atomowej wojny światowej nie będzie, bo nie wypełniły się znaki czasu, po drugie ludzie wpadają w panikę bo wojna tym razem toczy się blisko. Aczkolwiek była ona o wiele straszniejsza w Zatoce Perskiej czy Iraku, czy w trakcie straszliwych bombardowań Serbii przez lotnictwo usra, zresztą każda wojna była wywoływana przez nich. Niestety wtedy Polacy nie interesowali się tym za bardzo.
   Wedle przepowiedni ten konflikt nie ma się rozszerzyć nawet na Polskę. Natomiast może zamienić się w wojnę hybrydową, jeżeli Pan Prezydent Putin odetnie dostęp do Morza Czarnego. Nie wierzę natomiast, że usrael rozpęta totalną wojnę światową, bo na obecną chwilę przegrałby STO PROCENT, będzie knuł przy pomocy innych metod. Natomiast będą na pewno tę wojnę na ukr. przedłużać jak tylko się da, stawiając na wyniszczenie Rosji. Jest to zemsta za zapoczątkowanie upadku dolara, który powoli acz rzetelnie upada.
   Pozdrawiam Ciepło.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz