Grupy krwi II

CÓŻ  Z  TEGO,  ŻE  PRAWDA  GRA  GŁÓWNĄ  ROLĘ, JEŚLI  GŁUPOTA  PILNUJE  KURTYNY.

-(Wojciech  Bartoszewski, polski aforysta)

1)Sławjański horoskop totemiczny

2)Grupy krwi

Zanim przejdę do dalszego omawiania grup krwi, to chciałam przedstawić pewną ciekawostkę i nie jest ona wcale taka foliarska bo istnieją jeszcze szeptunki, które potrafią  przeprowadzić doświadczenie czy np. dana para ma konflikt serologiczny. Oczywiście nie jest to dzisiaj już konieczne, ponieważ  można takie badanie przeprowadzić w każdym laboratorium. Moja Babcia opowiadała, że stosowały wiedźmy pewien zestaw ziół, na który upuszczano po kilka kropli krwi ewentualnych przyszłych rodziców i jeżeli złączone zioła i krople się spieniły, oznaczało to że nie ma szans na poczęcie dziecka a na pewno już potomek nie byłby zdrowy.

Były to nie jedyne badania, które przeprowadzały wiedźmy, jeżeli chodzi o sferę krwi. Wiedźmy badały także  czy dana para ma szanse począć zdrowe dzieci i w grę wchodziły tutaj różne  przypadki chorobowe.  Aczkolwiek ja chciałabym zwrócić uwagę przy okazji na pewien szczegół, a mianowicie moja pra, pra babcia w ciągu swojego pracowitego żywota spotkała tylko jeden taki przypadek przepowiadający pewne schorzenia u dzieci, ale  moja Babcia chyba kilkanaście,  oznacza to że w ostatnich dziesiątkach lat dużo zmieniło się w tej kwestii na gorsze. Czyli społeczeństwo zaczęło zapadać na coraz to dziwniejsze choroby, więc nie wierzcie oficjalnej nauce, że ludzie sto czy dwieście lat temu, żyli po 40 lat. Wiedźmy na każdym terenie prowadziły swoją własną ewidencję i jest to kłamstwo, jedynie wojny oraz potworna praca pańszczyźniana a także pomory które były celowo przez „piękniejszych” rozprzestrzeniane, dziesiątkowały ludzi.

Wracając do grup krwi, muszę jednak napomknąć, że sklasyfikowana typowa grupa B jako grupa raczej negatywna bo typowa dla psychopatów i ży-mków, wzbudziła ogromne poruszenie wśród Was. Niemniej w poprzednim artykule wytłumaczyłam Wam, że zupełnie sztywno nie możemy się trzymać sygnifikacji, w tym przypadku grupy B. Zatem chciałabym Was uspokoić, szczególnie tych wszystkich, którzy wręcz dramatycznie zareagowali w mailach na fakt, że posiadają w rodzinie osoby z grupą B lub są w związku z takąż osobą. Oczywiście w przypadku gdy człowiek z naszego otoczenia idealnie wpisuje się we wszystkie negatywne cechy grupy B, to  ze smutkiem muszę przyznać, że to już nie przypadek.

Przy okazji jednak uspokajam, że samo posiadanie B nie oznacza, że jesteś hybrydą. Osoba pracująca na taśmie w fabryce, rolnictwie lub w innych zawodach, gdzie naprawdę trzeba się natrudzić nie jest ży-mkiem! Ta krew najczęściej jak twierdziła moja Babcia i inne wiedźmy trafia się nam w wyniku telegonii, jest jeszcze parę punktów, które zanieczyszcza nam nasz DNA ale o tym w specjalnym artykule.

 Niestety niektórzy nasi praprzodkowie mieli kontakt z hybrydzią nacją, szczególnie często wymuszała go szlachta jerozolimska u swoich poddanych chłopów pańszczyźnianych. Jednakże jak wyżej wyjaśniłam aby być hybrydą samo B to za mało. Podam taki mały przykład mamy np. 69 antygenów i ich działanie nie jest  dokładnie wyjaśniane, a „używane” są dwa, niby te najważniejsze, co więc charakteryzują pozostałe antygeny? Inny przykład to ten, że grupa krwi jest niezmienna przez całe życie ale np. przy przeszczepie szpiku kostnego może pacjentowi ta grupa się zmienić. Praktycznie oficjalnie nauka nie tłumaczy w jakich innych warunkach wyjątkowo mogą zajść we krwi jakieś poważne zmiany, nie mam na myśli jedynie chorób ale też inne niuanse. Jak zmiany dokonywały się obszarze grup krwi i dlaczego one miały miejsce wyjaśnię pod koniec serii tego  tematu.

 Reasumując, kto wewnętrznie czuje się Sławjaninem – to bez zbędnych obaw.

W dzisiejszej kontynuacji tematu grup krwi odłożę jednak inne grupy krwi a zajmę się czynnikiem Rh-, czy inaczej układem Rh-. Wszyscy wiemy, że mamy na razie przez oficjalną naukę „rozpoznany” podział na Rh+ , który przypisuje się oficjalnie 85procentom populacji, z czym się już z góry nie zgadzam i Rh-, który ma obejmować 15 procent ludzkości. Nazwa Rh nadana jest od rhezusa, czyli pewnego gatunku małpy, dlaczego akurat wmieszano do tak ważnej dla człowieka substancji małpę możemy się domyślić…

Najpierw jednak przedstawię Wam co mówi „oficjalna nauka” na ten temat i historię układu Rh- na przestrzeni ostatnich dziesiątek lat, a potem się do tego odniosę w kontekście STS.

A więc w obecnej nauce układ grupowy Rh- określono dla populacji cechą negatywną. Zaistniała nawet hipoteza, że istnieje związek pomiędzy fenotypem Rh- i długotrwałymi skutkami zarażania przez pierwotniaki z gatunku toxoplasma gondi (jaroslav fleger- czeskojęzyczny).

Były jeszcze inne hipotezy np. taka, że osoby z Rh- minus są przeobrażoną kontynuacją gadów – im dalej w sfałszowaną naukę tym więcej tego typu smaczków.

W okresie gdy promowano różne dziwne hipotezy dotyczące układu Rh-, gdy wmawiano ludziom, że to bardzo negatywny fenotyp krwi, to wówczas twierdzono, że głównie występuje on w Azji wsch. czyli w krajach takich jak Chiny, Japonia i Korea.

W dodatku geneza nazwy ma bardzo negatywne konotacje, czyli ten fenotyp ogłoszono pierwotnie jako coś bardzo niekorzystnego dla człowieka dlatego dodano mu ten malutki minusik na końcu czyli Rh-, tak twierdziła czas jakiś „oficjalna” nauka.

Na nieszczęście dla zarządzających naszą planetą, niezależni naukowcy odkryli inne aspekty układu Rh- , naukowców szybko zastopowano ale przysłowiowe mleko się rozlało bo okazało się, że Rh- to ponoć prawie, że boski gen, lub anielski jak twierdzą niektórzy. Skoro ten fenotyp okazał się taki cudowny to nagle- nie ma go już w Azji ale teraz głównie posiadają go… żydzi orientalni a ostatnio  wyczytałam, że także aszkenazy, „rzadko bo rzadko” ale też Sławjanie bo ok. niby 15 procent, oraz Baskowie i Berberowie ok 35 procent. No proszę, popatrzmy jak to na przestrzeni lat nawet znaczenie takiego genotypu można dopasowywać się do polityki…. on skacze jak pchła po psie, gdzie mu wygodniej, od jednej nacji do drugiej.

Opis kształtowania się przynależności fenotypu Rh – to nie dowcip ale prawdziwa historia.

Przejdźmy jednak do weryfikacji Rh- i to takiej bardziej zbliżonej do rzeczywistości, zaznaczam tylko zbliżonej, a więc do mniej więcej typowych cech dla nosicieli Rh-, czyli jak szumnie nazywany jest przez niektórych -posiadaczy genu Boga. Niestety nie jest to również prawdą, o tym będzie poniżej.

Zatem najpierw spektakularne cechy dla Rh-, i są to: dodatkowy krąg w kręgosłupie, iloraz inteligencji powyżej średniej, większa wrażliwość innych zmysłów w tym zdolność do wizji, niższa temperatura ciała, wyższe ciśnienie krwi, zwiększone zdolności intuicyjne, bardzo często same pojawiają się myśli o bardzo wysokiej inteligencji, do których inni nie dojdą wcale lub muszą dochodzić latami do ich poziomu.

Cechuje ich przewaga oczu niebieskich, bardzo rzadko piwnych. Głównie są to osoby jasnowłose, choć mogą się zdarzyć brązowowłosi, również wyjątkowo rzadko czarnowłosi(są np. dość częste u Berberów).

Dalsza charakterystyka minusowców to doświadczanie dziwnych zjawisk częściej niż ma to miejsce u innych ludzi. Drzemie w nich miłość do przestrzeni kosmicznej i astronomii, są poszukiwaczami prawdy i posiadają głębokie współczucie dla ludzkości, mają poczucie misji w życiu, posiadają niewyjaśnione blizny na ciele, mają umiejętność zakłócania urządzeń elektronicznych, często towarzyszą im zdarzenia, które nazywamy paranormalnymi.

Powyższa charakterystyka jest dosyć uogólniona, niestety nie jest sprawdza się za bardzo u każdego minusowego czym pewnie wielu rozczaruję.

Istnieje grupa populacji na świecie o tych cechach, jednakże zostałam nauczona innej nomenklatury przez STS, natomiast by nie wprowadzać zamieszania pozostańmy przy masońskich określeniach. Zatem zakładając, że jednak fenotyp Rh-, który praktycznie nie jest dokładnie zbadany przez fałszywą naukę (a może jest tylko nie wszystko jest nam komunikowane)- to przyjmujemy, że reprezentuje wyżej wymienione cechy. Zatem narody gdzie Rh- występuje najczęściej, musiałyby być wiodącymi grupami na świecie pod każdym względem. Jako, że fałszywa nauka twierdzi, że najwięcej procentowo Rh- np. mają Baskowie, to powinni stać dużo wyżej niż inne narody.

Niestety tylko pewne cechy z wyżej przeze mnie wymienionych u nich występują, oczywiście u jakiejś mniejszej grupy Basków pewnie wszystkie. Zawsze mnie dziwiło, że ten stary sławjański naród, przy całej swojej mądrości jest tak głęboko opanowany przez judeoreligię, następnie ich patronem od setek lat jest jest żyd ignacy loyola, który był masonem wysokiego stopnia i nawet nie orientują się, że nie był on Baskiem…?

Niemniej są bardziej waleczni niż ich bracia Sławjanie północno wschodni, bo autonomię sobie wywalczyli, więcej też pozostało w ich obrzędach chrześcijańskich elementów sławjańskich. Bardzo rzadko łączą się z innymi nacjami i nie posiadają typowego lęku przed zmarłymi jak  inne ludy np. jak większość Polaków. Czyli pod wieloma względami stoją rzeczywiście wyżej i tego nie można pominąć. Większość respektuje stary sławjański kodeks moralności i nie odczuwa specjalnego lęku przed śmiercią.

Aczkolwiek do zestawu cech, które można spotkać u Basków brakuje wizjonerstwa i dodatkowy krąg też już nie zdarza się często. Podświadomie natomiast pielęgnują swoich wiele typowo sławjańskich cech, a także język, który jest językiem przedgłagolicowym. Reasumując Baskowie mają więcej cech starożytnych Sławjan, niż Ci Sławjanie, którzy otwarcie głoszą swoją przynależność do sławjańskiego etnos.

Dla prawie, że idealnej grupy krwi sam fenotyp Rh- nie wystarczy musi być jeszcze A lub O. Oczywiście mówię tutaj w oficjalnej nomenklaturze, to czego mnie nauczono zaledwie pokrywa się z oficjalną nauką. A więc w przybliżeniu Rh-A lub O jest to najstarszy czysto sławjański etnos z elementami aryjskimi, czyli przetrwał od momentu zasiedlenia ziemi, planety wampirycznej przez istoty Światła(o tym mówiły pierwsze artykuły z serii STS).

Pomimo, że jest to tak obiecująca kombinacja nie jest to jeszcze gen Boga, o nim poniżej. I absolutnie do tej idealnej grupy i fenotypu nie należy ABRh-, no niestety jak widzicie ze swoim B wciskają się wszędzie…

Wszelkie oficjalne dane Wam podawane w publikacjach są absolutnie nieprawdziwe, dlatego że na świecie jest większy procent Rh- niż się przekazuje.

Kwestia następna o czym się w ogóle nie mówi, a mianowicie, że jednak bardzo duży procent Rh- spotyka się w Chinach, Japonii i Korei. Do tej pory o fenotypie Rh- pisałam w kontekście Sławjan a te rasy Sławjanami nie są, a jednak cechują się w dość dużym procencie Rh-, nawet większym niż współcześni Sławjanie.

Jest tak dlatego, że Rh- jest to najstarszy układ bez domieszek i krzyżówek, gdyby stosować współczesną nomenklaturę, ale taką bardzo na tzw. chłopski rozum to kain miał Rh+ a dzieci Światła Rh-. Niestety tak uproszczonego określenia według STSu nie mogę potwierdzić bo było by to niedokładne. Według STSu nazwy i charakterystyka jest nieco inna, przedstawię Wam to w innym odcinku. Wracając jednak nazw i określeń jakie znacie to rzeczywiście czynniki Rh+ i B świadczą, że byliśmy na przestrzeni czasów ofiarami, krzyżówek telegonii a także doświadczeń wykonywanych na dzieciach Światła przez ostatnie epoki, przez synagogę Szatana.

Nie mając np. po Rh- A lub O, czy odwrotnie Po Rh+ mając to doskonałe A lub O, wprowadza stan taki zamieszanie np. trudno nam się koncentrować, uczyć medytacji, wyczuwać zło pod płaszczykiem, a już o jasnowidzeniu nie wspomnę.

Aczkolwiek  posiadanie A czy O pomaga bardzo przy fenotypie Rh+. Ów fenotyp kainowy jak wielu go nazywa był nam zaimputowany przez kainowców w momencie gdy wprowadzali nam zbiorową nieświadomość, o której tak niewinnie mówił żyd young, a wiedzę czerpał z prac  sławjańskiego uczonego.

Jeżeli zaś używamy określenia gen Boga, to prawdopodobnie jest to tzw. złota krew i jest to  rzeczywiście bez domieszek krew po córce Abla. Sfałszowana nauka twierdzi, że takich osób jest 45, tzn.  było- bo większość czy nawet wszystkie już nie żyją… Na szczęście tych osób w rzeczywistości jest ok. 5 procent populacji i oni powinni wydawać teraz na świat wiedźmy, wiedźminów, jasnowidzących -cokolwiek to znaczy.

Kontynuacja grup krwi w następnym odcinku.

Sława  Sławjanom

wnuczka sławjańskiej wiedźmy

4 komentarze

 • Zanim przejdę do meritum, porada dla Voymira, dotycząca naturalnego leczenia nowotworu, radzę spróbować takiego środka jak dichlorooctan sodu (DCA) i bylicy jednorocznej, najlepiej zrobić z niej macerat. Jest to sprawdzona metoda.
  Druga sprawa to ja i moi znajomi przesłaliśmy już jakiś czas temu parę kwestii, czy odpowiesz nam lub odniesiesz się do nich w artykule? Bylibyśmy zobowiązani.
  Trzeci punkt to moje wnioski po tym jak zrobiłem sobie reserch filmiku z 2016 roku pokazujący uroczystości otwarcia tunelu św. Gotarda w Szwajcarii. Moim zdaniem jest to ważne bo odzwierciedla obecną sytuację i jednocześnie ten masoński spektakl potwierdza Twoją przepowiednię, ponieważ pewne tematy poruszone w przepowiedniach rocznych miały już miejsce i są zgodne z obecnymi działaniami kontynuowanymi przez nwo.
  Czy wielka powódź, która miała miejsce w Chinach Połudn. to jest ta przez Ciebie przepowiadana?
  Dziękuję i pozdrawiam też wszystkich, którzy dołączają ciekawe linki.

  • Dopiero co wszedłem na stronę i bieżę z odpowiedzią dla Ciebie niezydz’ie oskrzeli – wszystkie materiały, którymi mnie wspomogliście ze znajomymi zabunkrowałem na dysku – od tamtego czasu – w tamtych dniach poruszyłem z moją Lubą ten temat – i zacząłem się modlić o moich Bliskich a zwłaszcza o moją Lubą właśnie przede wszystkim – do Bogów Naszych w sposób, który znam z Naszego STS ^^ – owy ból jej co mnie niezmiernie zdumiło i ucieszyło okropecznie 😀 mojej Lubej minął, przestało ją boleć, ta dolegliwość – czymkolwiek była – wedle odpowiedzi mojej Ani – dolegliwość , odeszła niemniej bardzo dziękuję Tobie i Twoim znajomym i każdemu z Ludzi, który mi pomógł – za tę pomoc, którą okazaliście, moi kochani Sławianie ^^ 😀

   Co Pravvda wciąż od tamtego czasu próbuję wrócić na stronę, jako, że chory system zniewolenia Nas przez ży-mków od bodajże 3-4 miesięcy odciska na mnie niesłychanie ciężkie piętno… – w którymś komentarzy być może uda mi się przedstawić moje obecne kłopoty – które na szczęście od kilku dni mają o wiele łatwiejszy przebieg – i wreszcie – od WCZORAJ ledwie mogę sobie odetchnąć z o wiele bardziej wyczuwalną ULGĄ…!

   W swoim czasie było, zdarzyło się po drodze do obecnej minuty – też kilka konkluzji, którymi PILNIE chciałem się któregoś dnia podzielić z Wami Sławianie – RODacy moi! 😀 – lecz – niestety BARDZO DZIWNYM zrządzeniem losu – klawiatura odmówiła mi posłuszeństwa gdy pisałem te – całkiem pokaźne akapity, a znacie moje wywody już… tak się wściekłem, że przez tę szwankującą klawiaturę mi się wykasowała cała wypowiedź ;/ ,że wywaliłem ją w π-z…u i wziąłem starą, która o dziwo mi O WIELE LEPIEJ służy nadal, a którą przezornie całkiem zostawiłem “na zaś”… ^^

   Na odpowiedzi, które mi dano postaram się odpowiedzieć jak najszybciej…

   • PS: zdravviam Was kochani więc Sławianie i dziękuję raz jeszcze za okazaną pomoc <3 ^^

    To było strasznie trudne widzieć przez ten czas, że tak cicho tutaj, niemniej od razu znalazłem siłę by natychmiast odpowiedzieć mimo ciężaru, który Los składa na moje barki…! Zachęcam Was byśmy "rozruszali" tutejsze pisanie, choć w miarę możliwości, nawet jeśli są skromne, niestety, znam to niestety dobrze – ja ze swej strony obiecuję, że jeśli siły będę miał – to napiszę, pisać będę jak najczęściej :D! Trzymajcie się moi mili ^^ <3

    SŁAWA I CHWAŁA Waszem RODom! 😀

    CHWAŁA I SŁAWA WSZEM NASZYM BOGOM!!! Niech się Darzy Nam WSZEM SŁAWIANOM pomyślny Los! ^^

    PS2: baaaardzo zaintrygował mnie dany przez Wiedźmią Wnuczkę Horoskop Nasz RODzimy… 🙂 czekam na następne Nasze RODzime Sprawy i Rzeczy i ich postrzeganie 😀

 • Witam dziękuje bardzo za super interesujący artykuł jest to niesamowite ze pochodzenie i historia grup krwi jest taka tajemnica a teori na temat jej pochodzenia jest tyle ze można ze 3 książki napisać dla mnie problemem jest to ze ludzie z Rh ujemnym maja system immunologiczny który funkcjonuje inaczej niż RH dodatnie np doświadczenia opisane na forum ludzi z RH ujemnym organizm pozbywa sie szczepionek wiele osób opisywało ze robiono im badania na pozostałości po szczepionkach i okazywało się ze nic nie ma ja np nigdy nie chorowałam na grypę za to od dziecka zawsze na angine bakteryjna jestem tez wrażliwa na słonce szybko dostaje poparzenia i to jest cecha wielu ludzi z rh ujemnym zaciekawilo mnie ze Baskowie to slowianie a co z Berberami i wymarłymi juz niestety ludami wysp kanaryjskich a co ze Szkotami i walijczykami ? mówi ze rh ujemne związane jest z celtami ale aiowie nie sa celtami ostatnio czytalam na jakims forum ze wielu aborygenow ma nie tylko rh ujemne ale maja tez zlota krew i ta Pani napisala ze im prawie te krew na sile pobierano(ona byla w ciazy i chciano jej na sile pobierac krew ) jest to dla mnie bardzo dziwna sprawa zreszta jak wiele innych rzeczy jeszcze raz dziekuje i czekam na kontynuacje pozdrawiam

Dodaj komentarz