Przepowiednia na 2020 II

Przyszłość ma wiele nazw.

Dla słabych oznacza nieuchronność.

Dla bojaźliwych nieznane.

Zaś dla odważnych szansę.

Victor Hugo

 

Tytułem wstępu rok 2020 jest to sławjański rok pająka przędącego, zaczyna się on 21 marca i ma być to według naszego kalendarza rok 7528 (hipotetycznie). Mógłby to być początek odrodzenia Imperium Sławjan przy pomocy ludu przędącego (to z przepowiedni wiedźm wschodnich). Co to wszystko oznacza i co da nam Sławjanom opiszę w późniejszej przepowiedni, wszak do marca mamy jeszcze sporo czasu.

Drugą część przepowiedni zacznę od przypomnienia, że nasz główny bohater Pluton jest ciemną energią nienawiści ale symbolizuje także masy. Pluton niszczy do popiołów i tworzy od nowa coś innego, Pluton działa najpierw w sensie globalnym a dopiero potem w temacie jednostki.

Zaś SARURN SYMBOLIZUJĄCY SUKCES I KARIERĘ W POŁĄCZENIU DO PLUTONA WPŁYWA NA CAŁĄ LUDZKOŚĆ , WSZYSTKO CO JEST ZBUDOWANE NA ZAFAŁSZOWANIU BĘDZIE WYCHODZIŁO NA ŚWIATŁO DZIENNE. Niestety nie oznacza to utopii tego typu jak np. skazanie przestępców i oszustów politycznych, bo jeżeli chodzi o Polskę to nasz naród nie będzie się tego domagał, ponieważ: to są słowa przepowiedni „większości się da pełną miskę i wmówi się że to jest szczęście”, czyli będziemy mieli w tym roku ni mnie ni więcej „szczęśliwy naród”, pomimo że będzie nam przedstawione kto wyniszcza nasz kraj..

Oczywiście nie wspominamy o tym niezbyt jeszcze imponującym procencie obudzonych, ale my jesteśmy jak kropla która drąży skałę…. Wyżej wspomniany pająk da nam cierpliwość w tkaniu sieci…oczywiście mówię tutaj o Sławjanach a nie o narodzie polskim.

Co nas globalnie i w Polsce może spotkać w 2020 roku jeżeli chodzi o politykę, otóż najlepiej jeżeli podam to Wam na przykładach, w odniesieniu do tego co wyżej napisałam, że Pluton niszczy do popiołów i buduje od nowa- a więc pierwszym działaniem Plutona jest upadek rządu w Rosji i powołanie nowego. Czyli przysłowiowy popiół, ale już zaczyna się budowa nowego na zupełnie innych zasadach, a więc w rządzie nie może być od tej chwili człowiek legitymujący się dwoma paszportami, tylko mieszkaniec Rosji, odsunięta będzie większa część oligarchów, odchodzenie od nurtu liberalnego itd… jest tam sporo tych punktów, które marzą się polskim obudzonym ale my niestety nie mamy szans.

Następna ważna rzecz otóż wybiera się do Dumy(rosyjski parlament) już w powiatach, więc to ma zapobiec przekupywaniu polityków. Reasumując wyobraźmy sobie ile w Rosji jest powiatów, czyli taki oligarcha chcąc kupić polityków musiałby wydać majątek a więc jest to tak ukonstytuowane aby zapobiec procederowi korupcji. To więc suweren rosyjski będzie decydować kto go reprezentuje, w dodatku deputowanego będzie łatwo odwołać.

A w Polsce się krzyczy, że nie można odwołać posła bo to byłby za duży bałagan, czyli lepiej aby to ten poseł robił bałagan w kraju przez cztery lata…

Wracając do przykładu Rosji jest ona jak za Iwana Groźnego czyli zostawia tę niezwykle „praworządną Europę” w tyle jeżeli chodzi o tzw. rozwiązania, które popularnie nazywane są obywatelskimi.. .

Pluton wyciąga na wierzch kłamstwa, już mamy przykład którego naród nie chce przyjąć do wiadomości, żeśmy wraz Hitlerem rozebrali Czechosłowację. Z drugiej strony dlaczego tak walczymy o dobre imię polskojęzycznych tworzących w większości nasz przedwojenny rząd, bo to oni byli autorami tego rozbioru, a Polak wicepremier Eugeniusz Kwiatkowski sprzeciwiający się się temu z całych sił choć przegrał, czyż nie jest naszą chlubą?. Czy nie lepiej aby naród w tej sytuacji chlubił się właśnie Kwiatkowskim.

Samodzielny Pluton jak powiedziałam wyżej to również nienawiść, czyli mamy już pierwszy efekt – morderstwo przez poderżnięcie gardła dziennikarzowi Krzysztofowi Leskiemu, jest to może postać nie bardzo znana, niemniej mogła być znana gdyby media rządowe przyznały, że ten człowiek odmówił przyjęcia odznaczenia przez prezydenta Dudę. Gdyby dziennikarz był wśród żywych może by poinformował opinię publiczną o przyczynach swojej odmowy.

POŁĄCZENIE PLUTONA I SATURNA ZAWSZE PRZYNOSIŁO WOJNY I ZŁE WYDARZENIA DLA NARODÓW. To połączenie następuje średnio co trzydzieści lat, nie mylić z tym co napisałam wcześniej, że Saturn jakby wchodzi do swojego domu a to jest co 500 lat, tutaj mamy na myśli łączenie z Plutonem, które będzie trwało prawie cały rok. Ku przypomnieniu Saturn łączący się z Plutonem co około trzydzieści do trzydziestu siedmiu lat przyniósł takie oto efekty: pierwsza wojna światowa i zabójstwo księcia w Sarajewie, można jeszcze dorzucić rewolucję w Rosji i wymordowanie cara i jego rodziny , następnie druga wojna światowa i zabójstwo bardzo ważnego dla nas polityka Władysława Sikorskiego.

Rok 1988 do 89 – okrągły stół gdzie sprzedano Polskę rękami polskojęzycznych. Zaraz po tym było planowane zabójstwo Jaroszewiczów ale sprawa przedłużyła się o trzy lata.

W 1989 roku ohydne zabójstwo, które mieniło się być wyrokiem rewolucyjnym, Nicolae i Eleny Ceausescu pary prezydenckiej Rumunii miało ono oczywiście drugie dno.

W 1989 roku upadek muru berlińskiego itd… można wymieniać także ważne wydarzenia pozaeuropejskie jest ich niemało.

Natomiast w tym roku pomimo że panuje atmosfera podminowania, jeszcze wojny nie będzie zaś konflikt irański nie rozleje się poza ten rejon, oczywiście może się toczyć wojna hybrydowa, wojna proxy. Wszystkie narodowości oprócz Amerykanów, Izraela i Polaków wycofają swoje wojska z tamtego regionu. Ba, częściowo wycofa się na jakiś czas nawet Ameryka. W dodatku powstaną nowe konflikty i to na wschodzie Europy.

Energie niestety nie są pozytywne dla Stanów, wygląda na to, że rzeczywiście od początku tej ery będą tracić na sile, natomiast będą cały czas ochraniać Izrael. Stany oczekują też, że Brazylia opowie się stanowczo po ich stronie aczkolwiek Brazylia pomimo iż będzie próbowała, ale nie odważy się na to bardziej oficjalnie, ze strachu przed Chinami.

Reasumując nadchodzi era żółtego smoka, który na razie będzie rządzić pokojowo i sprawiedliwie, niestety kiedy dzieci Kajina zauważą, że tracą bogactwa tego świata i władza nad planetą wymyka im się z rąk, zadecydują o wojnie, będzie to bardzo sprytna wojna i zupełnie inna od tych, które znacie ale to jeszcze nie teraz, w każdym razie dopiero w dalszej przyszłości.

W najbliższym czasie wojny nie doświadczymy ale to co się nam szykuje może być w pewnym sensie gorsze niż wojna, oczywiście mówię tu o Polsce. Mogą zginąć czy być ranni polscy żołnierze, bo po ataku Iranu na bazy amerykańskie rannych polskich żołnierzy leczy się podobno w Niemczech, w oficjalnych mediach o tym nie ma ani słowa.

Już w przepowiedni z 2018 roku napisałam, że powoli wchodzimy w czteroletni okres wielkiego ucisku, to jeszcze nie są te cztery lata ale są one już na horyzoncie.

Na chwilę obecną jestem pewna, że nie wykorzystamy szansy i nie dołączymy do wielkiej odradzającej się Tartarii, bo tu cytuję przepowiednie wiedźm sławjańskich „około połowy roku 8000 tysięcznego będą próby przywrócenia Imperjum Sławjan ale kraj z serca Lechiji prześpi to i dążyć będzie ku zatraceniu, kiedy jedna z gwjazd starych sławjańskich strażów nieba pociemnieje Trójgłowy Bóg ześle drugą szansę”.

Przedstawiłam tę przepowiednie mniej więcej zrozumiałym językiem, spróbuję teraz wytłumaczyć jej znaczenie ale zaznaczam to jest moja osobista interpretacja tej przepowiedni. A więc wedle kalendarza sławjańskiego mamy połowę roku 8000, ale niestety nie możemy być na sto procent tego kalendarza pewni bo skoro synagoga Szatana wymazała nas Sławjan z kart historii to równie dobrze mogła sfałszować kalendarz Sławjan. Niemniej gdyby jakimś cudem zgadzały się lata, to zeszłego roku Prez. Putin jeszcze raz zaznaczył, że kraje Europy Środkowej mają się zdecydować czy idą z Ameryką na zatracenie czy z Rosją (w domyśle i Chinami).

Mam nadzieję, że przynajmniej obudzeni się domyślają, że prezydent Rosji ma w planie wielką Tartarię czy Imperium Sławjan. Nas Polaków o ile wiem to nie zainteresowało, czyli idziemy w ucisk i depopulację naszej rasy a więc pod dyktando masonerii.

Aczkolwiek Bóg ma nam dać jeszcze jedną szansę i to ma być w czasie gdy jedna z gwiazd sławjańskich pociemnieje. Jest tutaj na pewno mowa o naszej starej ojczyźnie Plejadach, o tym pisałam Wam w artykułach o miejscach mocy, Plejady nazywane są właśnie strażniczkami nieba. A ostatnio czytałam, że właśnie gwiazda Betelgeza ciemnieje, o niej także pisałam zdaje się w artykule o miejscu mocy sławjańskiej na Wawelu.

I być może jest to znak, że jednak wykorzystamy drugą szansę ale nie wiemy ile proces ciemniejącej gwiazdy będzie trwał może wiek a wtedy większości z nas już niestety nie będzie aby to zweryfikować. Miejmy nadzieję, jeżeli gwiazda wkrótce wróci do swojej normalnej jasności i potem znowu będzie ciemnieć być może wtedy za drugim podejściem dołączymy do wielkiego Imperium Sławjan. Na razie nie ma szans aby ten naród się obudził i odkleił od synagogi Szatana, pomimo iż znaki się pokazują.

W tej przepowiedni przedstawiam na razie wszystko raczej ogólnikowo, w następnej przejdę bardziej do szczegółów i tego jak powinniście się zachować w poszczególnych okresach roku aby złapać choćby „szczęścia Łut” i czego się wystrzegać.

Na koniec odpowiem na pytania które zadajecie na maila gazety po kilkadziesiąt razy.

Zamach na Trumpa.

A więc o tym, że może być zamach na prezydenta Trumpa pisałam zaraz po jego wyborze, kiedy większość uważała go za zbawiciela a ja mówiłam o nim coś zupełnie sprzecznego z tymi ocenami, odsyłam do tego bo ten wariant, który opisałam ma szansę się zrealizować.

Natomiast jeżeli będzie już wariant z zamachem to autorami nie będą Irańczycy tylko służby, lub z pewnych powodów będzie to quasi zamach. Każdy mason wyższego stopnia zna datę hipotetyczną swojego odejścia, choć wyjątkowo może ona być zmieniona.

Śmierć ważnego polskiego polityka.

Czy jeden polityk polski którego śmierć była zapowiadana jeszcze przeżyje ten rok pytacie, otóż uważam że przeżyje.

Konfederacja

Tak konfederacja dojdzie dość wysoko ze swoimi wpływami na politykę bo już w wystarczającym stopniu przejęli ją polskojęzyczni by w razie czego mogła powoli zastępować PiS, ale ten póki co bardzo mocno się trzyma.

Unia

Z unii nie wyjdziemy

Konflikt pomiędzy polskojęzycznymi władzami a Rosją się powiększy.

Ciąg dalszy przepowiedni w następnej części.

Wnuczka Sławjańskiej wiedźmy

9 komentarzy

 • Odnośnie czasu trzeba też wziąć pod uwagę hipotezę czasu widmowego gdzie podobno 300 lat średniowiecza – czyli naszego kalendarza, nigdy nie miały miejsca i zostały masowo fałszowane.

  • Witaj Piotrze epoki ustalali i ustalają do dziś masoni. W realnym życiu w naturze nie ma czegoś takiego – dzisiaj jest średniowiecze a od jutra renesans itp. przecież w naturze epoki lodowcowe czy ocieplenia też tak nie następowały w, bo musiały mijać odpowiednie okresy przejściowe itd..
   Natomiast jakiś przedział czasowy mający symptomy opisywanego być może występował ale też nie tak jak nam przedstawiają. Przecież cała nauka jest zafałszowana Pozdrawiam ciepło

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Witam,

  Cierpliwości trzeba zawsze, więc spoko, zwłaszcza jeśli krachu finansów nie widać na ten rok… Z mojej wiedzy wynika, że ta wielka szansa to rok 2023, ale nie słyszałem, że ma być ich kilka. Myślałem, że załapiemy się na tę. No zobaczymy – będzie jak ma być, a musi być dobrze, pytanie tylko czy gładko i dobrze, czy boleśnie i dobrze 😛

  Na początku napisałaś, że mamy rok 7528, a później połowę roku 8000 – to jak to jest? Tak, rozumiem że może on być zmanipulowany przez plemię żmijowe.

  O co chodzi z zabójstwem Jaroszewiczów? Dlaczego ich torturowano?

  Pisownia:
  Kwiatkowski sprzeciwiający się się temu z całych sił choć przegrał, czyż nie jest naszą chlubą?. – powtórzenie “się” i kropka po pytajniku.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Damian

  • Witaj Damian , może źle to ujęłam ma być w połowie 8 tysięcznego , tzn w połowie ostatniego ósmego tysiąca , bo od 7528 jest jeszcze prawie pięćset lat do okrągłego ósmego tysiąca. Nie bardzo wiem jak to inaczej zdefiniować. W każdym razie dzięki za poprawki
   Natomiast Jaroszewiczowie mieli u siebie również „teczuszki” i to lepsze niż Kiszczakowa, o tych się na razie nie dowiemy, choć może później w erze rzeczywistej wodnika? Natomiast kryzys jest zazwyczaj bolesny. Pozdrówka sławjańskie .

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • “zwłaszcza jeśli krachu finansów nie widać na ten rok”
   Fajnie się to czyta po fakcie 😀
   Zdaje się że prezes FEDu już paręlat temu zapowiadał kryzys na 2020 więc powstał winowajca wirus.

   • Halo, Adrian ale chyba żeście się z wnuczką nie zrozumieli albo ja źle interpretuję, jestem po studiach banków. i zarządź. I dla mnie określenie krach finansowy jest wtedy gdy bankrutują banki i w krótkim czasie pada cała gospodarka jak to miało miejsce w 1922 roku głównie w Stanach. Lock down to nie jeszcze krach to może być zapowiedź ale na późniejsze lata.
    Sprawa druga mocno surfuje po internecie za przepowiedniami, ponieważ mam dużą rodzinę i jestem „jedynym żywicielem”więc oczywiste jest, że chcę wiedzieć mniej więcej co będzie, aby w pewnym sensie być przygotowaną. W związku z tym utwierdziłam się w przekonaniu, że przepowiednie tu zawarte są jedynymi dokładnymi, na potwierdzenie podam parę przykładów:
    Od momentu gdy w Chinach stanie pomnik Boga Wojny (stanął w 2016) Chiny zaczną się ruszać i nie na Rosję a na kogoś innego i niech ten ktoś już zaczyna się bać.(wnuczka rok 2016)
    W tym roku wojna handlowa ze Stanami wkracza właśnie w ostrą fazę a w dodatku będą czy już są manewry z udziałem wojsk chińskich i ros. na granicy Białorusi.
    Inny cytat chyba sprzed trzech lat „ Jak Polacy otrzymają wizy do Ameryki to będzie znak że ta zacznie upadać” no i co pomoże komuś teraz wiza amerykańska?
    Powstanie Murzynów amerykańskich jako znak czasu…Ktoś pisał przed wnuczką ,że coś takiego będzie?
    Dalej przepowie. 2019/2020 – zmiany w kodeksie prawnym wprowadzające terror- a więc mieliśmy terror maseczkowy i covidowy a teraz dochodzi terror urzędniczy czyli będą mieli prawo przekraczać uprawnienia w stosunku do obywatela,. Nigdzie nie zauważyłam aby ktoś pisał o terrorze legislacyjnym konkretnie na 2020 r. oprócz tego medium. I dwa ostatnie cytaty „zacznie się burzyć pomniki bo musi być miejsce dla jedynego pana czyli Bestii” i co w Szczecinie już przemyśliwują nad pomnikiem Bachometa, maja już jego projekt. Pytana ciągle o trzecia wojnę światową wnuczka odpowiadała niezmiennie, że jej nie będzie i miała rację natomiast napisała takie słowa w 2018„ nie boje się wojny jako takiej ale zapewniam was, że to co nam szykują jest o wiele straszniejsze niż wojna” i miała rację, bo czy straszenie szczepionkami, wirusami odbieraniem wolności nie jest gorsze niż wojna?
    Poza tym czy ktoś z tych wieszczów wspomniał konkretnie o konflikcie na Wschodzie powiązanym z Rosją, tylko tutaj znalazłam informację,że będzie konflikt na Wschodzie Europy i jest Białoruś!
    I na koniec cytat, którego precyzja w przepowiedni mnie wręcz zaszokowała „po 12 stycznia 2020 zaczęła się nowa era ludzkości i od tej pory nic już nie będzie takie jak było”- czy ktoś podał tak precyzyjną datę?13 stycznia ogłoszono Wuhan a dalej jak potoczyło się to już wiemy.
    Nawet Pan Jackowski coś mówił o krwawych czerwcach ale się nie sprawdziło. Na koniec pozdrowienia i chciałabym podkreślić, że pomagasz tymi przepowiedniami np. takim osobom jak ja..

    Leda

    • Pani Ledo,
     nie znam się na bankowości, miałem na myśli cały ten bajzel zwany “koronakryzys”.
     Wszak namieszał trochę w gospodarkach.
     A co do przepowiedni to racja, czapki z głów.
     Pozdrawiam serdecznie 🙂

    • Droga Ledo Bardzo Ci dziękuję za tyle miłych słów ale ja opieram się na wiedzy wiedźm muszę jedynie dopasować puzzle choć to też nie jest zbyt łatwe, bo sama wiedźmą nie jestem jedynie osobą z intuicją. Oczywiście nie domagam się pochwał bo gdyby tak było to komu innemu pisałabym te przepowiednie.
     Ja jednak cieszę się jeżeli tylko mogę pomóc ot tak zwyczajnie, czyli komuś na co dzień, po to jestem dla Was. Pozdrówka sławjańskie

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Witaj Adrianie muszę się odnieść do Twojego twierdzenia , jakobym się pomyliła co do krachu finansowego. A więc cytuję Ci definicję kryzysu z ży-mskiej wikipedii-
    Kryzys finansowy to sytuacja, w której zachodzą gwałtowne zmiany na rynku finansowym najczęściej związane z niedostateczną płynnością lub niewypłacalnością banków lub innych instytucji finansowych…
    A więc odpowiedzmy sobie czy padły banki i inne instytucje finansowe, tylko część małych firm spotkał ten los. Inst finansowe też nie padły bo to są na razie perturbacje gospodarcze, które zapowiadają dopiero bessę i to może się stać to w latach późniejszych. A banki mają się dobrze bo dodruk dolara idzie pełną parą.
    Ludzie używają słowa kryzys bo jest ono popularne, więc i ja na 2019 mowiłam , że kryzysu nie będzie ale o 2020 pytano mnie już o krach. a krach to całkowity upadek banków i giełd a za tym idzie niemalże upadek państwa czy stało się coś takiego? Oczywiście mogę się również pomylić jeżeli chodzi o daty, bo nieraz nie da się precyzyjnie dopasować znaków. Serdeczne Ciebie pozdrawiam

    Sława Sławjanom
    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz