Przepowiednia na 2020 III

Polityka zmieni się w kicz

Miłość w pornografię

Muzyka w hałas

Sport w prostytucję

Religia w naukę

Nauka w wiarę

Tadeusz Różewicz

Jak już pisałam w poprzedniej części wchodzimy w rok pająka przędącego i chociaż na ogół dla Sławjan powinien być szczęśliwym rokiem ale wtedy gdy jest to rok zwykłego pająka, natomiast przędący już bardziej komplikuje czyli pokazuje się też ze swej ciemnej strony.

I tak pomimo części bardzo złych układów planetarnych, głównie Saturna i Plutona, pająk by Sławjan raczej chronił, jednakże jeżeli jest przędący to ciężko mu niwelować złe wpływy planet . I tak na przykład przędący nie jest symbolem oficjalnych wojen ale zakamuflowanych np. jak to się zadziało w Chinach, bo nie mam wątpliwości, że koronawirus jest pokazówką masońską. I takich biologicznych zakamuflowanych wojen możemy się spodziewać już po 2020 roku więcej, o tym zresztą pisałam już w przepowiedni na 2019, np. o ogniowych tornado bo tam gdzie one przeszły, jak oficjalnie donoszą naukowcy zmienił się klimat. A przecież w Afryce i Australii ciągle bywały w przeszłości potężne pożary a czy wówczas zmieniały one klimat oczywiście że nie, więc niech to obudzonym da do myślenia….

Pisałam też o granatach etnicznych już dawno i teraz np. koronawirusa, który siedmiokrotnie silniej działa na Azjatów aniżeli na białych można spokojnie zaliczyć już do granatów etnicznych, bo działa na wybraną rasę.

 Pozytywna strona roku pająka przędącego to otwieranie oczu i docieranie do spraw dotąd zakrytych i to przy pająku przędącym ma przyśpieszony kurs, oraz jednoczenie się jakichś wybranych grup społecznych ale spektakularnych grup nie pożal się Boże jakichś tam partii czy partyjek, które już znamy. Czyli tak jak już mówiłam w poprzedniej części normalnie miałby to być rok łączenia się Sławjan ale w związku z negatywnymi uwarunkowaniami na niebie i uwarunkowaniami energii, będzie to raczej podsycanie konfliktu między nami Sławjanami Wschodnimi i Srodkowo europejskimi. Będzie jasno widać jak na dłoni manipulacje rosyjskojęzycznych i polskojęzycznych Sławjanami i niestety narody ulegną na razie tym manipulacjom.

Większosć krajów naszej planety będzie wręcz ordynarnie manipulowanych przez NWO, któremu niestety nieobudzeni będą ulegać.

CO PAJĄK MOŻE PRZYNIEŚĆ NAM OSOBIŚCIE A WIĘC KAŻDEMU Z NAS Z OSOBNA.

-Każdy będzie miał szansę jak się do tego uczciwie i porządnie przyłoży napisać swój scenariusz na życie od nowa, dotyczy to ludzi którzy pragną totalnie zmienić swoją egzystencję, po prostu piszesz scenariusz swojego nowego życia z uwzględnieniem wszystkich dziedzin, jeżeli jedną pominiesz lub potraktujesz niedokładnie to los po swojemu to wyreżyseruje niekoniecznie pozytywnie dla Ciebie.

Nie może być to karteczka wyrwana z zeszytu gdzie spisujesz swoje marzenia ale poważna „sztuka”.

W grę wchodzi też napisanie od nowa tego scenariusza z jakim przyszedłeś tu na ziemię ale to już należy zrobić rytualnie. Mamy taką szansę raz na rok precesyjny czyli na trzydzieści tysięcy lat, bo rok pająka przędącego zdarza się niezmiernie rzadko.

-Będzie to korzystny rok dla ludzi pracowitych, wytrwałych i cierpliwych.

-rok dobry do utrzymywania i tkania więzi rodzinnych i biznesowych ( pająk zdobywa wszystko co potrzebuje do życia bo zazwyczaj ustawia się ze swoimi sieciami w odpowiednim miejscu i pozostaje mu tylko czekać na efekty swojej ciężkiej pracy).

 • rozpoczyna się czas wartości intuicji dla osiągania celów biznesowych a nie tylko znajomości samych praw rynku
 • będzie powoli znikało dużo zawodów a na ich miejsce powstaną nowe jakie mało kto sobie wyobrażał.
 • skok techniczny zauważalny rozpocznie się już pod koniec 2020 roku (niekoniecznie dokładnie w Polsce ale powoli ją także obejmie)
 • zagubią się te osoby, które trzymać się będą kurczowo starego sposobu myślenia np. nie będą sobie w stanie wyobrazić, że kraj może funkcjonować na zupełnie innych zasadach niż te jakie znają( oczywiście te zasady mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne)
 • Saturn i Jowisz przechodzące do znaku wodnika będą tworzyć zupełnie nowe komunikatory
 • ustawienie Urana wróży w tym roku dalsze i bardziej spektakularne anomalie pogodowe.
 • Wyjątkowe spotkanie planet w Koziorożcu będzie wytyczać zupełnie inny kurs życia zarówno globalnie jak i indywidualnie
 • większość krajów bardzo odczuje rok 2020 na różne sposoby, bo jak już wielokrotnie pisałam: Pluton to władza, siła, nienawiść i manipulacja, zaś w dodatku Pluton i Saturn to kwestie zdrowotne( Polska na drugim miejscu w Europie jeżeli chodzi o nowotwory i Polska na drugim miejscu Europie w temacie samobójstw nastolatków, oraz zatrucia glifosatem, tę truciznę ma większość z nas, ale odmawia się leczenia itd…)
 • trwają już pracę nad samochodem rejestrującym emocje kierowcy, tak aby uczestniczący w ruchu mogli się orientować w jakim jest nastroju inny użytkownik, nie wiem gdzie to będzie się wyświetlało może na tylnej szybie? Może to z tylną szybą jest śmieszne ale ja nie jestem otrzaskana technicznie, więc „wybrałam” miejsce najbardziej widoczne.

Skutki zatrucia organizmu glifosatem są straszne od różnych często nieuleczalnych chorób do choroby Alzheimera, która może zaatakować już przed czterdziestym rokiem życia a nie jak zazwyczaj dopiero osiemdziesięciolatków.

Natomiast nie sądźmy, że pokazywanie emocji drugiego użytkownika pojazdu jest dla naszego bezpieczeństwa na drodze, ponieważ ma ono celu korektę prawa tak aby jeszcze bardziej podporządkować sobie społeczeństwo. Orientujemy się przecież, że każdym bez wyjątku człowiekiem w pewnych przypadkach targają różne emocje i jakoś z nimi funkcjonujemy do tej pory lepiej lub gorzej.

Natomiast jeżeli będziemy zdani na taki ekshibicjonizm emocjonalny będziemy jeszcze bardziej ulegać właśnie emocjom. A reperkusje tego będą np. takie , że jeżeli ktoś np. będzie bardzo podemocjonowany mogą go oskarżyć np. o chęć uczynienia komuś krzywdy czy nawet o terroryzm, jak z kolei będzie przybity o silną depresję i w obu przypadkach „wyłączyć ze społeczeństwa” jako zagrożenie. Inaczej nie można tego urządzenia tłumaczyć skoro auto będzie prowadził komputer a nie kierowca. Oczywiście to jest początek prac, tego typu auta nie będą jeździły jeszcze w 2020 roku.

Jeżeli chodzi o wybory to twierdziłam, że wygra Duda ale coś mi tam przeszkadzało, była to prawdopodobnie odmowa wyjazdu do Izraela na jad waschem aczkolwiek teraz jak widzę ten teatrzyk był opracowany razem z Izraelem aby podnieść akcje Dudy w oczach wyborców jako odważnego patrioty, który przeciwstawił się nawet wszechmogącemu Izraelowi.

I to zapewne ugruntuje jego wygraną, oczywiście to jest moje prywatne przewidywanie bo oczywiście to za mały pionek dla wiedźm by o nim pisały. Na tym punkcie chcę sprawdzić czy sama już potrafię co nieco z energiami pracować

Jeżeli chodzi o nasze sprawy osobiste to już wcześniej pisałam, że ten rok będzie niósł też dla wielu szczęśliwe zbiegi okoliczności dla jednych większe dla drugich mniejsze. A więc koniunkcja Jowisza i Plutona w dniach 4 kwietnia, 30 czerwca i 12 listopada może przynieść duże szczęście w sprawach biznesowych tylko trzeba umieć zazębić w swoje układy w biznesie o te daty. Z tym, że 30 czerwca będzie to dotyczyć biznesów czy spraw już istniejących, zaś 12 listopada będzie łatwo przeoczyć nadarzającą się szansę, lub może nas wystraszyć perspektywa wysiłku lub wątpliwości, więc proszę się nie bać lecz iść jak po swoje.

Natomiast podczas cofania się planet ( nie chcę tu was zanudzać astrologią) więc tylko doradzę, że nie należy podpisywać żadnych umów, nie negocjować a broń Boże nie otwierać żadnych bardzo ważnych dalekosiężnych spraw i są to te daty: od 17 lutego do 11 marca, od 18 czerwca do 12 lipca, od 14 października do 3 listopada. Wyjątkami są ludzie którzy mają taki odpowiedni układ planet w momencie urodzenia ale to już należy zapytać się astrologa (nie wróżki). Natomiast od 9 września do 14 listopada większość naszych planów się nie powiedzie, czy nasze wysiłki nie przyniosą rezultatów, albo jeżeli już przyniosą to będą potrzebować dużego nakładu sił.

Jeżeli chodzi o uczucia to od 13 maja do 25 czerwca zawarte znajomości nie rozwiną się i deklaracje miłosne należy traktować z dystansem, natomiast jeżeli już jakaś znajomość zawarta w tych dniach przetrwa to będzie na zawsze. Natomiast ślubów również nie radziłabym w tych energiach zawierać.

Kryzysu jako takiego nie będzie, bo wszystkie działania sprowadzają się do planu wprowadzenia przez NWO waluty wirtualnej. A kryzys na który tak czekamy będzie miał zupełnie inne oblicze niż sobie wyobrażamy.

Więc pomimo, że kryzysu jako takiego nie wróżę jeszcze na ten rok, to nie zalecałabym trzymać większej gotówki w banku, radzę też zabezpieczyć swoje domy i zabezpieczyć siebie.

Osoby mające pracę wykańczającą powinny ją zmienić bez oglądania się za siebie, wielu ludziom energie zalecają zmianę lub odejście od pracy i zakładanie podwalin pod prawdziwe szczęście. Nie wiem o co dokładnie energiom chodzi w powyższym temacie, być może o to byśmy nauczyli promować się coś swojego, mamy dużo mądrych ludzi i jeżeli wielu Polaków naraz będzie coś wymyślało to nie da się nam tego ukraść.

Na przykład jak zrobili to polskojęzyczni z Polakiem, który ponad 30 lat temu produkował i chyba nawet wymyślił chrupki kukurydziane starsi pamiętają takie logo chyba z zającem, które to chipsy, flipsy , chrupki je cały świat a wynalazca żyje w nędzy. Oczywiście mówię o dmuchanej formie chrupek bo inne to już były. Natomiast imienia i nazwiska prawdziwego wynalazcy nie znajdziesz na internecie, ja przypadkowo obejrzałam program przed kilku laty z tym człowiekiem i niestety zapomniałam nazwisko ale uparty szukający na pewno je znajdzie. Ta dywagacja nie pasuje do przepowiedni ale być może energie chciały bym ją umieściła.

Następnie jak możecie nie dajcie się szczepić przeciwko np. koronowirusowi, w ogóle szczególnie w tym roku unikajcie szczepionek, natomiast zbadajcie sobie poziom glifosatu. W Polsce odmówią Wam leczenia ale o ile wiem w Niemczech i na Węgrzech już istnieje taka możliwość. Moglibyście mieć pomoc na Białorusi i w Rosji ale wtedy moglibyście być posądzeni o szpiegostwo.

Jowisz (planeta szczęścia) będący w znaku koziorożca będzie się łączył pozytywnie z Neptunem a to oznacza, że jeżeli pójdziesz za swoim prawdziwym( a nie wydumanym powołaniem) to zrealizujesz swój cel. W dodatku wielu osobom uda się opanować energię pozytywnego myślenia oraz tak rozwinąć intuicję, że będzie to graniczyło niemal z cudami. Cały czas więc zalecam medytacje zacznijcie od dwóch minut dziennie i nie traćcie nadziei na opanowanie tej trudnej sztuki, która otworzy Was na Waszą duszę a tym samym na drogę do prawdy. Będzie nam to bardzo potrzebne bo jak przypuszczam świat 2025/26 będzie działał już inaczej niż obecnie.

Pamiętajmy, że rok 2020 jest rokiem radykalnym i da asumpt do głębokich zmian na każdym poziomie, nie tylko na tym globalnym ale w nas także. Nie zapomnijmy, że ENERGIA PODĄŻA ZA UWAŻNOŚCIĄ, WIĘC JEŻELI BĘDZIEMY MIELI DOBRY PLAN WRAZ Z WYTŁUMACZENIEM DLACZEGO CHCEMY GO REALIZOWAĆ TO NAM SIĘ UDA OSIĄGNĄĆ NAJWYŻSZE CELE W TYM ROKU. Niektórzy mogą się pokusić na spełnienie najbardziej dalekosiężnych marzeń.

Natomiast Pluton będzie wysyłał strach i panikę, wręcz paranoję więc od siły naszego charakteru będzie zależało czy się temu poddamy czy nie, obudzeni się nie poddadzą i będą spokojnie jak ten pająk tkać swoje sieci.

W tym roku zwiększy się niechęć do ntojęzycznych na świecie, ale to za wolą ich pobratymców, ponieważ wiele z nich nie poprowadziło nadanych im spraw należycie, a że większość tych jest masonami mniejszych i średnich stopni należy ich usunąć ale cudzymi rękami, oni nie mają zdolności przewidywania to jest masoński plebs. Domyślcie się kto jest przeznaczony na odstrzał tak jak w drugiej wojnie Światowej.

Piszę Wam o negatywnych wręcz czarnych energiach nie po to aby Was straszyć, bo to nie opatrzność zsyła wojny czy złe wydarzenia – nie! To po prostu synagoga Szatana realizuje swoje zbrodnicze plany wykorzystując te energie, tak jak mogła zacząć te wszystkie wojny i wyrzynanie Sławjan, ponieważ energie zła były sprzyjające, inaczej wierzcie mi to by się nie powiodło. Powiedzenie Rotschilda krąży po internecie „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen to by ich nie było….”. Niestety synagoga Szatana ma jeden problem bowiem energie w ostatnich latach układają się pomyślnie dla większości Sławjan, a mi- mo, że Nwuowcy to namiestnicy Szatana nie mają jednak doskonałego planu jak za jednym posunięciem wydusić Sławjan i Chińczyków, więc to nie ostatni granat etniczny w tym roku. Aczkolwiek jeżeli zachowamy ostrożność i będziemy bombardować ich naszą energią to jeszcze niewiele się zmieni, jedynie będzie im się udawać rozkładać nas głównie moralnie, ale to tych nieobudzonych. No i oczywiście niszczyć Polaków przy pomocy różnych podatków i wymyślonych kar oraz nastawiać jedną część społeczeństwa przeciwko drugiej.

Na koniec polecam nosić srebrne pajączki lub zwyczajnie przez Was namalowane w portfelu oraz ozdoby z pajączkami.

Mam bardzo dużo zapytań w kwestii złota i z parę innych dziedzin ale to znajdzie się w następnej części przepowiedni.

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

2 komentarze

 • “ogniowych tornado bo tam gdzie one przeszły, jak oficjalnie donoszą naukowcy zmienił się klimat”
  śmiem się pokusić o stwierdzenie, że to terraformowanie jak na innych planetach
  https://www.bitchute.com/video/K0XdBC0wd3mI/ odnośnie Australii.
  odnośnie innych planet to jest wiele ludzi o tym mówiących.
  Nie żyją albo są społecznie dyskredytwani , tak zwani wariaci jak u nas Andrzej Lepper.
  https://www.youtube.com/watch?v=J1ooUnPBHOg
  https://www.youtube.com/watch?v=K5Mc-EHFsLM
  Jest tego o wiele więcej !
  “ignorancja jest największą chorobą tego świata”
  Nauczmy się łączyć SŁOWA PRAWDY od Wnuczki ze skrzętnie ukrywanymi infołórmacjami o technologiach i dążeniach złych które już się ziściły.
  Na przykład , że będziemy zamykani w obozach z zakazem przemieszczania :
  Samolotem już nie polatamy,
  W większych miastach nie pojeździmy “starymi kopciuchami”
  Na autostradach bodajże w NL ograniczenia do 80km/h
  Robią nam to ! Małymi krokami .
  Z Bogiem!

  • Witam Cię Adrianie, zgadzam się z przytoczonymi słowami, bo my akurat wiemy co to jest walka z ignorancją i uważam ,że ciężko budzący się powinni napisać sobie ten cytat nad łóżkiem „Ignorancja największą chorobą tego świata”
   Jeżeli chodzi o loty samolotem to kanadyjskie linie już planują wpuszczać na pokład tylko zaszczepionych, kanada szwecja,norwegia najbardziej za-żymione kraje, i niby prowadzą rózne rodzaje polityki….Polonia już myśli się szczepić bo inaczej nie pojadą do polin. Pozdrawiam Ciebie

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz