Przepowiednia na 2021 część II

BIADA WAM DEPRAWATORZY DUSZ I BANKIERZY ! JEZELI ZWRÓCICIE SIĘ KU EUROPIE – LOS WASZ BĘDZIE PRZESĄDZONY, BO ŻÓŁTY LUD Z KRAJU GOGA I MAGOGA POSTAWIŁEM NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA EUROPY.

(słowa Boga przekazane w wizji chrześcijańskiej mistyczce św.Teresie Neumann)

 

 

Zanim przejdę do bardziej szczegółowych zdarzeń w 2021 roku, po raz kolejny z rzędu przypomnę Wam, słowa przepowiedni STS, której dotąd nie znalazłam nigdzie indziej.

Słowa te brzmią skrótowo “kto wprowadził na zalecenie Demona pieniądze musi je wycofać jeszcze przed wejściem w Erę Szczęśliwości dla ludzkości”. A my obudzeni nazywamy erę szczęśliwości Wodnikiem, chociaż w STS była ona inna ale skoro obecnie przyjęła się taka nazwa, bo przecież układ gwiazd i nawet położenie Ziemi w stosunku do Słońca uległo zmianie, tak samo i Słońce zmieniło swoje położenie, to będziemy tę nazwę “era wodnika” używać.

Wielokrotnie pisałam na podstawie STS, że pieniądze to obrzydliwość dla naszego Boga ale nasz Bóg wie, że popadliśmy w niewolę dzieci kajina i zaczęliśmy w większości przypadków akceptować ich reguły gry.

W efekcie czego mamy tak zakodowaną pogoń za pieniądzem, że zdecydowana większość nie wyobraża sobie innego życia, a było ono bardzo szczęśliwe bez pieniędzy i nie przekona się o tym nawet najbardziej fanatycznego katolika również.

A nie przekona się dlatego, że ży-mianie tak zmanipulowali narody, że wszystko na tej ziemi należy kupować i sprzedawać. Ludzie zapomnieli, że świat należy do nich i wszystko co na nim jest również, zaś w chwili obecnej wolność w dostępie do dóbr kojarzą z handlem wymiennym i temu podobnymi bzdurami. A więc dawno pogrzebali nawet wyobraźnię, jak wygląda prawdziwe zycie dzieci Światła.

W związku z tym wolą niewolniczą pracę w ciągłym strachu i stresie, który skraca im życie o połowę aniżeli zawalczenie o to co im się słusznie należy, czyli niereglamentowany dostęp do bogactw krajów, w których żyją.

W związku z tym a trwa to już od dłuższego czasu, i konkretnie od momentu wprowadzenia komputerów, nastąpiło przymierzanie się do waluty wirtualnej.

Nie sądźcie bowiem, że komputeryzacja zaistniała dla Waszej wygody, oczywiście pierwowzór tego stworzył Tesla i to rzeczywiście miało usprawnić funkcjonowanie człowieka.

Natomiast osobnicy, należący do rasy dzieci kajina będący na najwyższych stopniach wtajemniczenia ciemnej strony mocy, nie lubiący światła dziennego natomiast uwielbiający raczyć się ludzką krwią wydelegowali więc niejakiego gatesa, jako światowego potentata komputerowego, by na potrzebę chwili zmienić go na szczepionkowca i wirusologa.

Zaplanowali to dlatego, ponieważ wiedzieli, że komputeryzacja będzie miała powiązanie ze szczepionką a ta z walutą wirtualną.

Jeżeli czytaliście już co przekazaliśmy o nanocząsteczkach a także w co napisałam w dawniejszych przepowiedniach o przygotowaniach do znaku Bestii, to będziecie wiedzieli o co daje powiązanie tych trzech rzeczy.

Przechodząc zaś już do bardziej konkretnych zagadnień to najczęściej nurtującym ludzi pytaniem jest czy jednak zostanie wprowadzona waluta wirtualna i kiedy.

Ja sądzę w tym roku na pewno jeszcze nie, jak już Wam wielokrotnie mowiłam przepowiednie muszę układać według znaków, bo ogólna przepowiednia nie podaje nazwisk czasami ale bardzo rzadko imiona, nie podaje też lat w cyfrach.

PRZYPUSZCZAM, ŻE WALUTA WIRTUALNA MOŻE BYĆ PO ROKU 2024.

Mój wniosek oparłam na podstawie PATENTU FIRMY MICROSOFT – WO2020060606666, który jest stworzony do CYFROWEGO SYSTEMU WALUT WYKORZYSTUJĄCEGO DANE O AKTYWNOŚCI CZŁOWIEKA – ZAWARTE NP. W NANO-CZĄSTECZKACH WPROWADZANYCH DO ORGANIZMU MIN. PRZY POMOCY SZCZEPIONKI mRNA.

Konkretnie to oznacza, że dany serwer może połączyć się z ciałem użytkownika i wypłatę zarobku uzależnić np. od wykonania takiego czy innego rozkazu, którego ktoś nie wykonałby w normalnych warunkach, inaczej rzecz biorąc zdalna hipnoza.

Ewentualnie dręczyć psychicznie i fizycznie także poprzez uaktywnianie chorób, ktore przedtem wniosła w nasze DNA …. ka, wszystko to odbywałoby się przy naszej pełnej świadomości a np. strasznego bólu nie dało by się niczym zneutralizować.

Według starego masońskiego kodu gdzie przerywnikiem jest zawsze 0 i najważniejsze są cyfry lub słowa końcowe ( nie wiem czy go jeszcze używają ale może to być całkiem prawdopodobne, że jednak) to cztery szóstki dają liczbę 24, czyli raczej nie będą czekać 24 lata a wprowadzą wirtualną walutę po 2024 roku. Natomiast te cztery szóstki to także wprowadzenie do czipu Bestii 666, czyli jeszcze to nie będzie znak Bestii tylko prolog do tego procesu, ponieważ Demon jest bardzo dokładny i jeżeli powiedział ZNAMIĘ MOJE BĘDZIE 666, TO TAK BĘDZIE.

Następne pytania są ostatnio zawsze o maski, jak już w pierwszej części napisałam one zostaną, być może z przerwą jedynie na lato.

W tym wypadku nie chodzi już tylko o utrudnianie życia ale jest o wiele ważniejszy aspekt z punktu widzenia STS.

Pamiętamy, że przychodząc na ten świat łapiemy pierwszy oddech nie tylko nosem ale głównie ustami i to jest potwierdzenie dla naszej duszy i potwierdzenie jej pieczęci już jako samodzielnego bytu poza łonem matki.

Pieczęć duszy w ciele jak nazywały to kiedyś wiedźmy to jest nic innego jak nasze DNA, właściwie powinno się nazywać “pieczęć Boga w duszy”. Moja Babcia używała tego naprzemiennie.

Jak już wielokrotnie pisałam dzieci kajina są jedyną rasą, które mają inne DNA niż wszystkie narody na planecie, czyli w ich duszy jest wyryta inna pieczęć, a konkretnie pieczęć Demona.

Szczepionki też nie będą w tym roku obowiązkowe i wcale nie zaszczepi się tak dużo ludzi jak było zaplanowane i to nie dlatego, że lemingi nagle zmądrzeją.

W każdym razie nie przez zbiorowy opór, ale wyniknie inna sytuacja, która wiele namiesza czy opóźni ten proces.

W tym roku ma odejść polityk a nawet kilku z ciemnej strony mocy bo ich czas się skończył, tylko czy my się o tym dowiemy we właściwym czasie albo czy się w ogóle dowiemy o tych faktach….

Podam przykład, pisałam przed 5 laty, że trump jako sybaryta będzie walczył o przedłużenie swojego masońskiego kontraktu na tej ziemi, bo w sumie dobrze tutaj prosperuje i rzeczywiście ta udawana z trudem przegrana w wyborach i wszelkie inne konsekwencje tego, które przyjął na klatę przedłużyły mu “ziemski kontrakt”, chyba żeby zatęsknił znowu za poklaskami tłumów i zaczął coś “na swoją rękę”, no to wtedy go pożegnamy.

Energie “odejścia” są bezsprzecznie widoczne przy billu gatesie, (to może sprawdzić zwykły hipnotyzer), pracujący z energiami.

Jednakże jest dla mnie zagadką jak oni to rozwiążą bo przecież on nie dokończył tego czego się podjął firmować swoim nazwiskiem, a nie wykonanie masońskiego kontraktu chyba nie wchodzi u nich w grę.

Nie ma co prawda ludzi niezastąpionych ale jak wiemy to nie “ludź” a u hybryd każdy swoje zadanie wykonuje do końca. No chyba, że przewrotnie rok swojej śmierci zaznaczył na opisywanym powyżej patencie 6666 czyli rok 2024.

Natomiast ma doskonałego sobowtóra i nie wiem po co, bo sprawy za niego może dokończyć np. elon musk, albo zięć trumpa kuschner, który ma duży wkład w tzw. monitoring obywatela pod pozorem cozwida, ma nawet swoją ulicę 666 aw..

Jeżeli ktoś się interesuje energiami i orientuje się, że jego napady wściekłości nie są spowodowane tym, że jest cholerykiem a adrenochromem i w związku z czym często nie mógł zapanować nad swoim zachowaniem, gdy tegoż specyfiku mu brakowało.

Natomiast w ostatnim wywiadzie u niemieckojęzycznej dziennikarki niejakiej maischberger, raczej nie występował pan gates a jego sobowtór.

Albowiem w programie kilka miesięcy do tyłu widać na nim “energie odchodzenia”, więc różnie może się jego historia potoczyć. Aczkolwiek dla przeciętnego Kowalskiego jest to obojętne, gates jest tylko pionkiem w rękach potężnych sił ciemnej strony mocy.

Niemniej opisałam to Wam bardziej jako ciekawostkę, na którą inni jasnowidze akurat w tym kontekście nie zwracają uwagi.

O wielu śmierciach nie dowiedzieliśmy się również we właściwym czasie, dlatego zasugerowałam czy dowiemy się tym razem, czy znowu będzie to ukryte za sobowtórem.

Ciemna strona mocy się w tym specjalizuje dlatego ciagle podrzuca naiwnym rzekome “fakty” o ich przeciwnikach, i to z lubością np. jakoby Prezydent Rosji był podmieniony ale na razie to ich marzenie.

Jeżeli chodzi o nawalnego tzw. “opozycjonistę rosyjskiego” ktory kształcił się na uniwersytetecie yale i jego guru był i pozostaje amerykański żyd lewi, ktorego uważa się się za potomka plemienia dwunastej najwyższej kasty lewitów, czyli kapłańskiej.

W stanach więc szkolono nawalnego aby rozwalił ostatni bastion sławjański – Rosję. Jego mocodawcy są bardzo niebezpieczni ale nie uda się im oprócz zamieszek nic specjalnie zdziałać w Rosji.

ACZKOLWIEK JEST TO PIERWSZY TAK ZMASOWANY ATAK MASONERII NA ROSJĘ OD OBJĘCIA WŁADZY PRZEZ PREZYDENTA PUTINA. I JEŻELI TEN PRZEWRÓT BY SIĘ POWIÓDŁ JEST TO REALNY KONIEC SŁAWJAN POLSKICH.

Ameryka pozostanie w tej energii jakiej jest czyli przeciwnicy matrixa ale nie do końca obudzeni będą otrzymywać usypiające wiadomości jak to białe kapelusze pod wodzą trumpa prawie zwyciężają, bo taki jest modus operandi sfabrykowany przez masonów dla naiwnych. Czyli w Ameryce oczywiście będziemy świadkami spektakularnych wydarzeń ale one nic dla świata nie wniosą, jedynie wydarzenia negatywne.

A więc za bidena na pewno będzie eskalacja działań wojennych na Bliskim Wschodzie, reaktywują też grupy terrorystyczne, o których przez ostatnie parę lat zapomnieliśmy i skierowane będą one nie tylko przeciw europie, dowodzone będą i opłacane przez ży-mian.

Koniecznie masoneria chciałaby rozpocząć wojnę pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami ale to się nie uda.

Zresztą biden może mieć polecenie tak zaskoczyć obywateli amerykańskich (pozornie), że porzucą swoje białe kapelusze.

Niestety pomimo, że mamy bardzo dobre i świetliste energie na ten rok i będzie to niezły czas ale w tle pojawi się mocno zauważalna szarpanina i chaos.

Mamy możliwość wielu zwycięstw na wielu polach ale niestety jeszcze jesteśmy w erze ryb, która jak już wcześniej pisałam jest planetą iluzji bo nie widzimy dokładnie konturów wielu spraw a posunięcia wroga są często niezrozumiałe. Oczywiście będą ludzie, którzy walką i nieugiętością utorują sobie drogę do godnego życia.

Najważniejsze sprawy w punktach:

 • eu nadal będzie istnieć
 • wojna handlowa pomiędzu usa i Chinami nie zamieni się jeszcze w konflikt międzynarodowy
 • pomimo tarć na granicy indyjsko – chińskiej podsycanych przez usrael nie będzie z tego wojny
 • w Chinach zwiększą się kłopoty z ujgurami (muzułmanami chińskimi, podjudzanymi także finansowo przez usa)
 • maski będą obowiązywać nadal
 • zwiększy się terror szczepionkowy ale równolegle do tego opór szczepionkowy
 • prawdopodobnie w stworzy się bojówki proszczepionkowe tzn grupy, które będą prześladować przeciwników szczepień.
 • Społeczeństwo polskie podzieli się na dwie połowy
 • na obywatela presję wywierać będą firmy i korporacje
 • waluty wirtualnej jeszcze w tym roku nie będzie
 • zbliża się natomiast duża inflacja
 • ten rok dla Polaków można określić klasycznym rokiem “gotowania żaby”
 • wypuści się zmutowanego wirusa, działającego o 30 procent silniej, aczkolwiek co dziwne nie przyniesie on oczekiwanych liczb zgonów i tutaj przypuszczam będzie ochrona wyższych energii,
 • będzie to tyczyło obudzonych i odważnych, niestety przerażeni mogą umierać częściej niż poprzedniego roku.
 • natomiast w tym roku nie zwiększy się liczba samobójstw i samookaleczeń szczególnie wśród młodzieży, jak to miało miejsce w okresie ostatniego półtora roku, że nawet w ściek-mediach bito na alarm.
 • umrze lub ciężko zachoruje sporo osób ze świata polityki czy artystycznego, tzn przeciętnie więcej niż zazwyczaj.
 • Propaganda covid spowoduje, że będą proponowane różne urządzenia do monitorowania swojego organizmu pod tym kątem w domu. Nie ulegajcie tej propagandzie to diabelski pomysł kuschnera, zięcia trumpa.
 • jeden kraj może nas zaskoczyć ale niestety nie wiem który
 • mamy w polsce zatrzęsienie lóż masońskich, sporo ich członków odejdzie na tamten świat w tym roku lub na przełomie.
 • Ciekawe osiągnięcie naukowe lub osiągnięcia w tym roku ujrzy światło dzienne
 • Będzie to jak mówiłam rok szarpaniny oraz czas odważnych. tzw. spis powszechny jest wprowadzony na użytek przyszłego podatku katastralnego i tzw. bykowego
 • Jest to prawdopodobnie rok wstępu do okresu wielkiego ucisku ale w tym 2021 jeszcze tak wyraźnie tego nie zauważymy, pochłonięci odbudowywaniem swojej egzystencji, protestami a inni strachem.

Tak jak pisałam w przeszłym roku, przetasowania w rządzie nic nam nie dadzą, przykład; szumowinę zastąpił poprzedniego roku inny gagatek i linia maseczkowo-szczepionkowa jest kontynuowana w taki sam sposób, czyli teatrzyk się nie kończy.

Jest wiele więcej tematów ale kończy mi się “powierzchnia” więc najwyżej napiszcie pytania to postaram się odpowiedzieć.

W żadnym wypadku nie dajcie się ponieść strachom czy lękom, plany masonerii dzięki Chinom i Rosji też się plączą. Uwierzcie poliński rząd nie jest wcale taki silny jak nam sie wydaje, to są zazwyczaj masoni niskich stopni i mówiąc kolokwialnie, trzęsą portkami i przed nami jak i przed swoimi mocodawcami….Oczywiście bezwzględny spisek światowy przeciw ludzkości jeszcze nie jest w odwrocie, o tym nie możemy zapominać. Unikajmy więc oficjalnej tv oraz jeżeli możliwe trzymajmy sie z daleka od szpitali.

Ten rok ma jednak być inny pod wieloma względami pomimo, że nic na to nie wskazuje.

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

42 komentarze

 • Co

  APEL Zawracam się do wszystkich dusz aby nawiązywały BEZPOSREDNI kontakt z Jezusem oraz ich wspaniałym Ojcem. bezpośredni. jest to możliwe gdyż każdy został obdarzony laską cząstką stwórcy i jest jego częścią przeznaczoną do wieczności istnienia wraz z nim. To jedyny kierunek. każdy inny to choroba i zaglada. Jezus jest bardziej realny niż ten wyświetlacz w który teraz patrzysz. Jest i pracuje na ziemi. Pojednanie oraz miłosierdzie jest rozwiązaniem. Dużo z tego co piszesz droga wnuczko jest prawda. i musi się sprawdzać bo inaczej by się nie utrzymało jednak przekaz jest w wielu miejscach spreparowany. czy otrzymujesz te jasnowidzenia bezpośrednio od Ojca lub Jezusa Chrystusa? Zapraszam wszystkich aby pytali ich o jakiekolwiek informacje. każdy dostanie to dokładnie co potrzebuje w swojej drodze i w takie formie przystosowanej do siebie. Bóg jest nieskończony i jednocześnie jest przy każdym, zna każdego lepiej niż sam zainteresowany oraz wie jak budować relacje i zawiazywac polaczenie z każdym intymne i wspaniałe. Jak to idealny Tato 🙂
  Dar jasnowidzenia w każdej innej formie jest to współpraca z czymś innym co nie pochodzi od Ojca. Nie jest to na pewno “dar” chyba, że łaska prorokowania(co nie ma nic wspólnego z jasnowidzeniem bo to duch wieszczy który daje prawde owszem ale więcej miesza) a każda wizja jest niejako podawana przez “coś ktoś” Przede wszystkim Bóg nigdy nie wyslawialby “ciemnej strony” nie opowiadał że “demon” jest dokładny czy zasilal i ewidentnie emanowal jakaś dziwna fascynacja czy nawet szacunkiem dla pasożyta. całe zło jest to CHOROBA. choroba każdej części organizmu jaki wykreował i obdarzył nas Stwórca. Choroba np. porzadliwosci seksualnej czy rozwiazlosci ktora atakuje organizm zdrowego ducha stworzonego dla Bożego porządku tym aspekcie..itp itd Nie “nasz Bóg” ..Bóg wszystkiego co istnieje. neopoganizm to droga na manowce moi drodzy. Wiele jest ok bo musi ale są rownież przemyślane implikacje które zawodzą.
  Musisz droga autorko wykazać się pokorą oraz czasem mieć świadomość że również bladzisz, mieć otwartą głowę i obierać drogę rozwoju. Drogę przyszłości którą jest Jezus. Dużo nadchodzi “niespodzianek” które żadne wizje nie mają w świadomości. Bóg prowadzi do pojednania. nie do kolejnego podziału ma dzieci kaina i synów słońca słowiańskich. Żydzi mają kompleks nizszosci i są biedni. skrzywdzeni. im trzeba miłości i Boga, nauki, prowadzenia a nie walki i odrzucenia. cala historia ma się ku końcowi. te również. Powracajcie do Boga przez Jezusa i Maryję i Archanilow. wszystko inne to kolejne cierpienie w innej formie. no chyba że wybieracie chodlowanie złu, podobają wam się wojny, wygrywanie-przegrywanie. w takim wypadku przysłowiową świnie ciężko oduczyć i będzie się bronić bo porostu lubi babrać sie w błocie.
  Polecam KSIĄŻKĘ słowo pouczenia – Alicja Lenczewska. to dobry początek. my nie walczymy. my już zwyciężylismy i budujemy królestwo Boga na ziemi każdego dnia. zapraszam

  • Się zgadza. Ja ze swojej strony, oprócz książki “Słowo pouczenia” mogę polecić jeszcze “Oko w oko z Jaźnią” Davida R. Hawkinsa. A jeśli chodzi o Billa Gates’a to bardzo fajnie prześwietliła go Pani Ela.

   https://www.youtube.com/watch?v=6UXwdzVzhCI

   Jeszcze jako ciekawostkę podam, że wspomniany wyżej psycholog, David Hawkins sprawdzał poziom świadomości Biblii i stwierdził, że Nowy Testament jest bardzo wysoko na skali (oprócz Apokalipsy Św. Jana), natomiast praktycznie cały Stary Testament nie przekracza poziomu fałszu (oprócz Księgi Rodzaju, Księgi Psalmów oraz Księgi Przysłów). Mówi, też bardzo ciekawe słowa (które również tutaj przeczytałem), że słowa Jezusa z krzyża “Boże mój Boże czemuś mnie opuścił” to błąd w tłumaczeniu i jeśli weźmiemy ten sam fragment, ale tłumaczony z aramejskiego (Biblia Lamsy) to brzmią one “Boże mój Boże, to dlatego zostałem oszczędzony” (Wnuczka mówiła chyba, że brzmiały one “Boże mój Boże, dalej idę sam”).

   https://en.wikipedia.org/wiki/Lamsa_Bible
   http://www.superbook.org/LAMSA/index.htm

   Pozdrawiam,
   Damian

   • Acha, maximum skali świadomości według Hawkinsa to 1000 i taki poziom osiągnęli Jezus, Budda, Kriszna, czy Zaratustra. Jednak skali można używać do określania poziomu nie tylko ludzi, ale i książek, utworów, zwierząt i w zasadzie wszystkiego.

    • Kochany Damianie słyszałam o Dawidzie Hawkinsie zawsze sobie obiecuje zajrzeć ale tych ciekawych polecanych mi lektur nazbierało się juz bardzo dużo a czasu mam tak niewiele. Tylko nie wiem czy ktoś kto stworzył jakąś skalę i ona mówi, że Kriszna to to samo co Syn Boga Jezus, jest wiarygodny bo niestety tutaj już ogarniają mnie ambiwalentne uczucia. Natomiast nie widze problemu aby zajrzeć do takiej książki i jak najbardziej niech nasi czytelnicy sięgają po takie pozycje i analizują, tak samo jeżeli komuś jest potrzebny mistrz duchowy typowy katolicyzmowi to niech poczyta i Alicję Lenczewską, może znajdzie jakieś wskazówki, które naprowadzą go na odpowiednia drogę.
     Natomiast bardzo rozweseliłeś mnie tzw. panią elą, co z niej za jasnowidz, skoro ona nie wie, że bill gates to nie żaden informatyk, był tak mało zdolny, że nie radził sobie nawet na studiach z historii ale jako, że nikt nie odważy się wyrzucić nikogo skoligaconego z rotszyldami z uczelni, to niby sam sobie poszedł na drugim roku. Został więc użyty jako słup przez starszych i mądrzejszych do kopalni umysłów informatycznych z całego świata. Nie kojarzył wiele z tej informatyki ale potrafił świetnie dopingować stajnię informatyczną stworzoną z umysłów z całego świata, dopingował albo groźbami albo forsą. Parę lat temu trzech informatyków studentów wyzwało go na pojedynek informatyczny na wiedzę i słuch po nich zaginął….Może pani ela wie gdzie są? Poza tym to nie on chce rządzić światem i jest tylko pionkiem, gada co mu “podają”…
     I takie panie ele “jasnowidzki”, wyciągają od ludzi pieniądze, ja parę lat temu zobaczyłam na kanale tę kobietę, musiałam zaraz wyłączyć, bo energia, którą emanowała…. no cóż do boskich nie należała. Ale , żeby nie było- nie zniechęcam nikogo do tej osoby, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
     Natomiast mnie akurat nie bardzo da się oszukać.
     Zaś jednego nie powinny prawdziwe wiedźmy jej podarować a mianowicie tego jak “prześwietlała” pana Łukaszenkę i zrobiła z niego złodzieja i bandytę, mającego krocie w bankach szwajcarskich. A dwa lata temu chyba okazało się, że banki nie mają żadnych dowodów ani wpływów. A wiesz jak ich Łukaszenko załatwił, powiedział, że przekazuje te niby ukradzione pieniądze na domy dla Białorusinów, którzy chcą opuścić kraj i żyć bogato na zachodzie. Tylko jużnie pamiętam dokładnie czy on osobiście czy jakiś jasnowidz, bo w mediach to o takich sprawach ciiiicho sza.
     Nagle okazało się ,że nie ma żadnych białoruskich pieniędzy w bankach. No i co na to pani ela, pewnie nie mrugnęła nawet okiem… Oczywiście na drugi raz pewnie banki się lepiej przygotują, ale tamten raz pan Prezydent , czy ktoś z Jego polecenia ośmieszył kłamców i ży-mskich manipulatorów,. Serdeczne pozdrówka Damianie- nie wszystko złoto co się świeci a łatwowierność to najszersza droga do piekła.

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

     • Rzeczywiście wzbudziło i u mnie ambiwalentne uczucia to, że Hawkins zaliczył Krisznę w grono maxymalnych możliwych świadomości w ciałach ludzkich, bo nigdy w Krisznę się nie wczytywałem (nawet planuję to zrobić, żeby poczuć z czym to się je), ale jakoś zawsze wzbudzało to we mnie negatywne uczucia (jednak może niesłusznie – nie wiem). Natomiast z tego co czytałem o Buddzie i jego naukach to wyglądają mi one na bardzo wysoki poziom rzeczywiście. Natomiast samo “Oko w oko z Jaźnią” Hawkinsa jest moim zdaniem naprawdę dobre.

      Jeśli chodzi o panią Elę to nie wiedziałem, że tak wyczytała Łukaszenkę. Oglądałem natomiast jej film o Putinie i też nie dała mu “najwyższych not”, chyba nawet nie przekroczył poziomu fałszu (czyli 200 w skali Hawkinsa), jak i większość naszych polityków, których sprawdzała podczas ostatnich wyborów (do sejmu i na prezydenta) – ten poziom przekroczyli według niej chyba tylko Bosak i Hołownia (chociaż ja do nich obu nie mam zaufania). Mnie akurat jej zachowanie wydaje sie pozytywne, ale jak energii nie czuję i widzę tylko filmik.

      Pozdrawiam serdecznie,
      Damian

      • Damianku uważam, że człowiek powinien mieć oczy otwarte i studiować wszystko co uważa, że przyczyni sie do jego rozwoju. Czyli jak mówił nasz Brat i Syn Boga “pytaj i słuchaj, patrz jak robią to inni ale potem wszystko głęboko rozważaj w swoim sercu”. Oznacza to, że nie musisz z marszu wierzyć nawet temu co na początku wydaje Ci się wspaniałe, ale także nie od razu wątpić w prawdy, które są bardzo trudne. Zresztą w ciągu mojego życia przekonałam się na swoich przykładach i przykładach znanych mi ludzi jak umysł prowadził nas na manowce.
       Natomiast te nauki Jezusa, którymi karmi judeoreligia katolików niewiele mają wspólnego z prawdziwymi przesłaniami Jezusa.
       Niemniej twierdzisz, że nie czujesz energii, to dam Ci przykład na tzw. zdrowy rozum, otóż ta pani ela wyróżniła tylko hołownię i bosaka z polityków.
       Czyli właśnie wybrała tych najgorszych, otóż hołownia uczestniczy w programie “agenda 2050” jest to właśnie masoński program wyniszczania Sławjan przy pomocy pseudo pandemii, wirusów szczepionek, katastralu i wrezscie tzw. miski ryżu. Oczywiście pod pozorem zrównoważonego i globalnego rozwoju(program nwo, gates). Hołownia należy do masońskiej odnogi “opus dei”, najbardziej paskudna bo udająca wyznawców Jezusa.
       A jak optuje za szczepieniami.
       Natomiast Bosak- nie chce podawać tu prawdziwego imienia i pochodzenia, bo jest zbyt szokujące aby w to uwierzyć, po prostu poczekajmy , to wyjdzie. Na razie robi bosak trochę za wentyl bezpieczeństwa. Oczywiście obaj polskojęzyczni.
       Zaś o Prez, Putinie to niech nawet sie nie odważa cokolwiek mówić ponieważ w stosunku do tego człowieka jest nikim. Poza tym jeżeli uważam się za jasnowidza, to nie potrzebuję żadnej skali, spojrzę i wiem, kim jest ten czy ów, takie jest moje zdanie w tej kwestii.
       Natomiast co do drugiego Twojego komentarza to masz sto procent racji, a czystość intencji powinna być wypisana wytłuszczonymi literami, mamy stać po stronie Światła murem jeżeli nie potrafimy walczyć, to choć w ten sposób się opowiedzmy, ale nie z powodu naszego ego tylko rzeczywiście dla czystego poparcia Swiatła, nie licząc na nagrodę. Ciepłe pozdrówka

       Sława Sławjanom
       Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

       • Oczywiście, że Hołownia jest z tej drugiej strony, a i wszystko wskazuje, że Bosak również – nota bene, jego żona nie wygląda słowiańsko, a przypomina rasę naszych największych “przyjaciół”, no i największych “przyjaciół” Pana Jezusa 😉

        Wracając jeszcze do Billa Gatesa to według Pani Eli jest on sztuczną inteligencją z astralu, wcieloną w ciało ludzkie (wedle jej wiedzy, w ciała ludzkie wcielają się dusze ludzkie, dusze anielskie, dusze bytów stworzonych z poziomu astralu oraz dusze wielu innych ras – jak chociażby gady), jak i np. Klaus Schwab https://www.youtube.com/watch?v=k6e4lNig9U4

        Nie czuję/czytam energii, ale wiadomości wywołują we mnie różne uczucia – spokój, bądź odwrotnie i to jest dla mnie jakiś wyznacznik, chociaż traktuję to tylko jako wskazówkę i musze dalej starać się rozeznawać. Niektóre rzeczy, które piszesz współgrają z moim poczuciem prawdy, ale nie wszystkie, podobnie jest z Panią Elą. Jak będzie dalej zobaczymy, staram się być cierpliwy, właśnie oczyszczać intencje, a reszta się dzieje swoim właściwym tempem 🙂

        Pozdrawiam,
        Damian

        • Damian witaj, oczywiście hołownia, bosak i jego połowica, sto procent polskojęzyczni, nawet nie ma co się nad tym roztkliwiać.
         Natomiast Damianku dziwi mnie jedno (tylko bez obrazy), bo ten syndrom występuje u większości niby głęboko wierzących chrześcijan a jest to uleganie wszelkim egzotycznym, że tak to ujmę- trendom jak np. byty stworzone w astralu, rasy gadów, sztuczna inteligencja stworzona w astralu itde, itepe…Nawiasem mówiąc z tej sztucznej inteligencji to się naśmiałam najbardziej, przecież astral to już świat niefizyczny, więc po co mu stwarzać coś fizycznego, ma niby nieograniczone możliwości duchowe przecież….Sztuczna inteligencja w astralu… ja znam ją z microsoftu.
         Więc wierzysz w końcu Jezusowi czy nie, bo on powiedział „jest Ojciec mój w Niebie i siedlisko Zła- ja tylko cytuję zaledwie sfałszowany katechizm, o niczym więcej nas nie informował czyli wszystko co nie jest od Boga od Zła pochodzi, i ono nie musi latać po astralach ma swoje miejsce, z którego wysyła złe duchy, że tak powiem „na robotę”. Oczywiście mogą być różnorodne z wyglądu, ale powiedzmy sobie jasno, są to słudzy Szatana działający poprzez synagogę Szatana, prawej ręki Demona, a synagogą Szatana Jezus nazwał jeden jedyny naród…
         I właśnie pod wpływem takich jasnowidczyń ludzie uczą się odwracać uwagę od rzeczywistej działalności synagogi Szatana. A więc wynika z tego jedno ta nacja nie ma nic wspólnego z całym złem tego świata, ona jest niewinna to winne gady, tak tak- tylko gady. Zresztą ta osoba współpracuje ze świadomą tv, a założyciel wiadomo jakiej nacji. Natomiast pół żartem pół serio – parę dobrych tarocistek świadoma tv zatrudniała rzeczywiście, to tyle dobrego co mogę powiedzieć.
         Natomiast co się tyczy klausa szwaba to taki zachodnioeuropejski sorosz, niemieckojęzyczny mason dość wysokiego stopnia, przeznaczony do grzebania w min. w polityce Afryki. Nie wydaje Ci się to dziwne, że ona widzi gady czy tam co jeszcze ale jakoś nie zauważa, że sorosz, gates, schwab, elon musk, i wszyscy inni na politycznych, wojskowych i korporacyjnych świecznikach świata wywodzą się z jednego słusznego narodu.
         Pozdrawiam ciepło

         Sława Sławajanom
         Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

         • Wiedźmia Wnuczko, wybacz mi proszę wcześniejsze zawirowania w moim życiu, po których strasznie błądziłem, w chwili obecnej zacząłem wykonywać Twoje zalecenia odnośnie powrotu do Światła jako Słowianin, obecnie. Szukam mapy nowiów księżyca by zacząć medytować, modlę się do mojego opiekuna Anioła Stróża, zaparzyłem sobie ziółka kilka razy, za ostatnim razem niestety zostawiłem je z powodu zmęczenia na piecu przykryte, niestety z tego wszystkiego nie wyjąłem samych ziół z wody przez co wywar stał się strasznie gorzki, dziś zaparzę na nowo, mam jednak kilka pytań bo jak się okazało zielarka nie wiedziała czym dokładnie jest Łozik, dała mi ta zielarka korzeń kozłka, powiedziała, że ten Łozik to jakaś nazwa,hmmm nie pamiętam jej dokładnych słów, własna? zacząłem oglądać uważnie Adolfa Kudlińskiego i zamierzam sobie zapisać na dysku jego filmy, bo to jak uznałem wtedy prawdziwa skarbnica Naszej Słowiańskiej Wiedzy, resztę ziółek dostałem, kilka razy już podchodziłem do robienia wywaru, dziś jak mówiłem w końcu mi się uda, chyba, że ten kozłek jest nietrafiony w tym zestawieniu, gdy zaś szedłem do domu rodzinnego to nazbierałem ziół po drodze, a najwięcej dmuchawca i mniszka jak polecał Adolf Kudliński, a to co ciekawe dało mi niesamowitą radochę, że zacząłem je zbierać 🙂 taki powrót do nomen omen – korzeni ^^) ufam, że nie jest dla mnie za późno i będę robił co w mojej mocy by dokonać tego powrotu, widziałem tę “Elę”, też nie wydaje mi się wartościowe co mówi, rzekłbym – wykonuje “gadzią” (ntojęzyczną rzecz jasna) robotę… mam też pewne podejrzenia odnośnie tego co się dzieje w otoczeniu Pana Prezydenta Potockiego, w jego najbliższych kręgach, on sam w wielu filmikach wręcz otwarcie głosi, że jest Chrześcijaninem i Słowianinem i dla Słowian to robi, czuję że to właśnie z tych jego działań przebija co mnie bardzo umacnia, jest otoczony jednak przez pewne indywidua z kręgu New Age, rozmawiałem z jedną z tego kręgu i gdy próbowała mi wcisnąć swoje postrzeganie, uprzejmie jej odpowiedziałem, że mam swoje czucie i rozum, a z New Age (który jak dla mnie w całości stanowi misz-masz i niestrawną papkę dla szukających Prawdy – by ich zwieść, miałem styczność z tymi tworami z dekadę temu, co wprowadziło mnie zresztą w mój obecny stan, całe szczęście wyszedłem z tego do dziś dzięki mojej Miłości), nie powiedziałem tej kobiecie co prawda otwarcie, że uważam ją za kunsztownicę masońską, ale byłem tego bliski, niestety kręci się blisko Prezydenta, ale i inni dobrzy jednak ludzie się tam “kręcą”, osobiście wyrobiłem sobie dowód Suwerena IIRP, który przyszedł przed paroma dniami. Co do Hoło(t)wni i co do Bosaka to miałem od początku odczucia skłaniające mnie do wniosków, sugerujących, że cała ta konfederacja to tylko i wyłącznie PiS II dla ratowania interesów ntojęzycznych, taka wtyka. Proszę Cię Wiedźmia Wnuczko Sławian – nie miej względu na moje błędy, modliłem się do Ojca Stwórcy by poprowadził mnie do Swiatła na powrót, chcę odnowić moją więź jako Słowianina z Bogiem-Stróżem moim, duszkami dobrymi Sławian, Ojcem-Stwórcą Trzygłowem Naszym, Naszym Bratem-Synem Boga-Stwórcy i Jego Matką, Umiłowaną Towarzyszką Stwórcy Trzygłowa… czuję to i to daje mi nadzieję i siłę do dalszej walki o Nasze Słowiańskie Dziedzictwo. Sława i Chwała – wiem że błądziłem, ale chcę przestać błądzić i chcę ratować innych, moich ukochanych bliskich przed złym losem Pozdrawiam ciepło i trzymajcie się wszyscy dzielnie kochani Sławianie!

          • Wnuczko Wiedźmy, mam pytanie, czy skoro na początku roku gdy szczypawy weszły do użycia na skalę masową, a wspomniałaś, że trzeba za wszelkąceneunikać osób zaszczepionych to z jakiego powodu? że coś w nich jest nie ten teges? Chodzi o te białka kolca? ja niczego nie brałem ani nie zamierzam brać, moja narzeczona też nie – jednak oboje z racji tego że mieszkaliśmy obok ludzi którzy się ochoczo zaszczepili, to czy ich działanie mogło wpłynąć na nas i Nasze niedawne przeżycia?, czy jest w tych szczypawach coś co zmienia wolę ludzi lub ich energetykę? Bo jak pisałaś dawniej, osoby takie stają się mniej empatyczne itd działają tylko na poziomie materialnym, czy można się od tego ochronić, czy Bóg Ojciec z jakiegoś powodu moze uznawać mnie za osobę niegodną? Pozdrawiam

          • Witaj Voymir, być może mogły szczypawy na Was wpłynąć, nie jestem tego jednak stuprocentowo pewna ale opieram się na info w mailach, gdzie sporo osób napisało mi o takich przypadkach ze swoich rodzin.
           Wynika z tego, że osoby bardziej wrażliwe czy słabsze psychicznie częściej tak reagują nie tylko fizycznie ale i psychiczne. Zaznaczam, że moje domysły bazują na przekazach osób czytelników.
           Dziwi mnie jednak, że to by się tak szybko poczęło dziać, jeżeli będzie ten proces bardziej powszechny to ludzie będą się chyba orientować, tak przynajmniej sądzę.
           Voymirze Ty chyba nie czytasz co pisałam na podstawie STS o naszym Bogu on jest miłością i kocha nas wszystkich bezgranicznie, jeżeli sam uważasz, że robisz coś nie tak to przerobisz to w kręgach, a dla naszego Stwórcy nie ma niegodnych dzieci są tylko pogubione, porzuć to czarnowidztwo.
           Pozdrówka

           Sława Sławjanom
           Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Adrianie też bym chciała być tak skrzywdzona jak ten naród, może biluś gates “skrzywdziłby” mnie milionem dolców, a kompleksy wolałabym leczyć w cadillacu zmaiast w moim wiecznie psującym się szrocie, byłyby to kompleksy które bym zaakceptowała, bez zmrużenia oka.
   Jeżeli chodzi o Twój nienawistny tekst, to nawet jeżeli jesteś zbyt przyziemny aby wierzyć w energie to powinieneś pamiętać, że to co wysyłasz to do Ciebie wróci.
   Wnuczko Tak trzymać, uściski dla Ciebie Kochana Dziewczyno, od jednej z watachy. Auuuu, auuuu, auuuu!!!!

  • A więc Adrianie nie wierzę w ten twój apel o bliski kontakt z Jezusem, człowiek który ma bliskie połączenie z Bogiem Światła i Miłości czyli naszym Stwórcą, nie przeklina i nie złorzeczy. Po drugie przyzwoitość każe aby się zapoznać z treściami danego autora zanim zaczniesz wylewać na niego kubły pomyj. Nawet nie jesteś zorientowany , że przepowiednie czerpię z najpotężniejszej Księgi Świata czyli Starego Testamentu Sławjan, wszystkie one dotąd się spełniały bardzo dokładnie.
   Następnie widać, że duchowo jesteś bardzo nisko, bo twój napastliwy komentarz sprawia wrażenie amoku, a amok pochodzi tylko od rozumu a nie od duszy, a rozum opiera sie na rzeczach materialnych lub pochodnych od wielopokoleniowej indoktrynacji. Natomiast nie będę się odnosiła do twojego stosunku do “narodu wybranego”, masz prawo do swojej osobistej oceny, jak każdy posiadacz wolnej woli.
   Nie zakazuję nikomu szukać potwierdzenia swojej wiary w Boga u różnych mistyków, natomiast ja mając czystą naukę Jezusa nie potrzebuję innego potwierdzenia. Aczkolwiek nawet reklamowana przez ciebie Alicja Lenczewska napisała (znalazłam te jedyne jej słowa w internecie) “każdy człowiek ma swoją ścieżkę życia i ty także, więc nie zmuszaj drugiego człowieka by szedł twoją ścieżką”, a więc nie wpływaj na mnie….posłuchaj twojej mentorki.

   Nikt i nic nie daje ci przyzwolenia na naginanie mnie do twoich przekonań groźbami. Nie dał ci go nawet Bóg, który obdarzył nas wolną wolą a nie dał jej Aniołom.
   Twoje słowa o umęczonych duszyczkach pochodzą od zła , ponieważ człowiek w wysokich energiach mający kontakt ze źródłem nie czuje umęczenia, umęczenie czują tylko uwikłani w ciemne energie. Zaś jeżeli mówisz o fascynacji złem to widocznie znasz ten temat, bo ja tej fascynacji nie mogę sobie nawet wyobrazić. To tyle tytułem komentarza.
   Na koniec pragnę podkreślić, że nie czuję do ciebie żadnej urazy, natomiast widząc jak cytujesz pewne aspekty wiary to mi ciebie żal. To już kiedyś obśmiewał żyd Finkelstein w rozmowie z pastorem, opowiadając jak i kiedy wmówili te nauki biednym gojom, inny na kanale świata żyda czy coś podobnego opowiada kiedy i dlaczego podrzucili spowiedź katolikom, to bardzo zorientowani ludzie i wszystko zgadza się z STS. Zresztą w watykanie są na to dokumenty, ale w żadnym przypadku nie zamierzam cię bynajmniej zmieniać, pozostań tam gdzie jesteś, bo energią nie pasujesz gdzie indziej i nie mówię tego bynajmniej złośliwie, mimo wszystko pozdrawiam.

   Jeżeli zaś chodzi o twoje złorzeczenia i przekleństwa zawarte w komentarzach z dnia 16.03 o godz 12.10, 12,16, 12,21 to je usuwamy a energię nienawiści w nich zawartą z Czystym Sercem odsyłam Tobie!!! To czym miała szkodzić nam niech zwróci się przeciw autorowi tych złorzeczeń!!!

 • Dzięki za wspaniały materiał i słowa pocieszenia-mimo wszystkich złych rzeczy jeszcze na nas czekających i teraz się dziejących.
  Mam pytanie odnośnie testów na co-zwid: czy sa one w pełni bezpieczne? Czytałam wiele wypowiedzi, że jest w nich wiele złych rzeczy-może nie w każdym teście, aby nie było to podejrzane, tego nie wiem. Poza tym jest materiał-filmik (link wkleję pod spodem) z wypowiedziami naukowców i ludzi będących w temacie nanocząsteczek i zagrożeń i jest pokazane też w tym filmiku co tam dokładnie za świństwo nam podrzucają-,min. morgellony, nanocząsteczki. To wszystko ma ponoć zacząć działac po uruchomieniu na cały gwizdek wież5G… włos się jeży…; ja wyjeżdżam we wtorek do pracy i test jest obowiązkowy, wycofać się raczej nie mogę, a raczej nie powinnam, bo w tej firmie będę już skreślona… Powiedz proszę jak ty to widzisz? czy coś Ci wiadomo na ten temat? Bo jeśli jest tak jak w tym materiale, to przyjdzie mi zrezygnować z wyjazdu.
  I jeszcze pytanie dot. szczepionek-czy teraz w tych podawanych nie ma jeszcze tych z symbolem
  ID20220 060606? tam też jest symbolika szatana przecież. Takie były w planie, o czym mówił też bill G. //
  A jeśli juz te świństwa juz są w testach czy szczepionkach, to czy sa w każdej sztuce czy w co którejś i będzie to jak rosyjska ruletka?
  Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
  https://www.facebook.com/help/396404120401278/list?__cft__%5B0%5D=AZXGetJ865cgK5Z9c-G0e2OsEvSPNZdRlOkGXNqRG0dVSHlUyp7Z6koe8AlNVyGl9pI-ZS5yAs-mU-ZmAtNA3EbTPH2xXGpsg8RH6mduxnt4D0wOHx05MWzq2DF2-LCALW60UDUJnE7DXvzueQBlcFkqcybT0ub4tmdcf9Kv3oQfYg&__tn__=H-y-R

  • Kochana Elisabeth raczej wrzucam odpowiedzi wtedy gdy informatyk wkłada mój artykuł, ale Ty wyjeżdżasz we wtorek więc postaram Ci przekazać to co wiem.
   Otóż widać, że jesteś mądrą dziewczyną i już odpowiedziałaś sobie sama, czyli że jest to rosyjska ruletka, i tutaj masz sto procent racji bo tak jest rzeczywiście
   To też tak widzę w energiach i tak mówi przepowiednia.
   Natomiast co masz zrobić nie mogę Tobie podpowiedzieć ponieważ ja nie jestem wróżką i aby coś poczuć na temat akurat Twojego testu musiałabym go dotknąć ale jeszcze też mogłabym nie mieć stuprocentowej pewności.
   Podam Ci dwa przykłady, które przekazały mi osoby trzecie , otóż pewien pan poszedł na test ale prawdopodobnie miał gdzieś możliwość zbadania co jest na tym waciku więc wziął wyrwał pielegniarce patyczek i uciekł, ponoć ta popukała się wgłowę i poszła po drugi ani lekarz ani personel więcej się nim nie interesował. Zaś ten człowiek rzeczywiście przebadał patyczek i była tam zwykła bawełna. Natomiast w drugim przypadku pan również porwał patyczek ale tym razem nie zdążył nawet dobiec na parking do auta, a już otoczyła go brygada antyterrorystyczna i wyrwali mu “drogocenny” patyk.
   Ponoć był przesłuchiwany na temat kto mu taką akcję zlecił, pan wyśmiał antyterrorystów ale chyba coś było na rzeczy bo nakazali mu milczyć aczkolwiek skoro to dotarło do ludzi to chyba nie pomilczał… nie wiem na ile to prawda ale brzmi dość wiarygodnie….
   Nie otworzyłam Twoich linków, zrobię to wieczorem bo teraz pracuję. Bardzo Ci dziękuję za nie bo na pewno są interesujące.
   Nie wiem czy jest w tych linkach film Andyego Choińskiego, jeżeli nie to na Bit Chute jest jego film pt. cała prawda o szczepionkach, po prostu wbij ten tytuł i Andy Choiński. Ja co prawda wszystkich nie czuje jako trefne, bo jednak według przepowiedni one mają zabijać a na razie aż tak dużo zgonów nie ma, jednakże skąd wiesz na co trafisz, nie jesteś jedyną osobą, która ma takie rozkminy.
   Kochana życzę Ci abyś poszła za podszeptem intuicji ona Cię nie zawiedzie. Napisz jaka podjęłaś decyzję. Serdecznie Cię pozdrawiam i wysyłam słowiańskie energie.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

    • Chłopie ty kiedyś kierowałeś w moją stronę masę inwektyw, w dodatku określając mnie jako trolla.
     Albo ty jesteś trollem albo odstaw te tabsy na których jedziesz, bo zdecydowanie ci nie służą.
     Masakra xD

     • Co

      To chyba inne konto bo ja napisalem tylko te kilka komentarzy po tym jednym artykulem i na tym poprzestaje. wolna wola.

     • Uważam że ten Adrian to nawiedzony katolik i fanatyk, gdyby mógł to by nas pozabijał i nazywałoby się to “w imię Boga”. No, krew ludu wybranego też może mieć sobie, choć może o tym nie wiedzieć. Zauważyłam po kilku znajomych, którzy bardzo bronią tej rasy i są fanatycznymi katolikami i jak zaczęli grzebać w korzeniach, to się okazało, że wszyscy cała piątka są potomkami prababć czy pra, praprababć, które “urzędowały” ze szlachtą jerozolimską. Czyli od krwi nie uciekniesz, nie chciałam wcześniej tego pisać, żebyście na mnie nie najechali ale Duda miał dużo racji, i tych pomieszanych z tą kroplą “ich” krwi może być o wiele więcej niż nas Sławjan. Smutne, ale ja w to wierzę.
      Pozdrawiam Cię Wnuczko rób dalej tę szlachetną robotę,
      ściskam Cię serdecznie, Twoja dobroć a jednocześnie bezkompromisowe podejście do prawdy, dodaje mi duchowych sił. Jednak my słowianie to my słowianie nadajemy na tych samych falach.

    • wikipedia.org/wiki/Energia

     Dosyć prosty i ograniczony opis różnych rodzajów energii, polecam na start! 🙂

    • Adrian, no nie, sporo serfuję po różnych kanałach ale żeby ktoś powodowany nienawiścią posuwał się rzucania klątw, to kuriozalne. Ja bym nawet nie zastanawiała się czy jesteś trollem ale czy jesteś normalny, przejawiasz takie zachowanie jakbyś miał osobisty stosunek do wnuczki, albo jesteś stalkerem albo zazdrosnym jasnowidzem, któremu się nie udaje!
     Co do klątwy to uważam, że wnuczka powinna Ci ją odesłać, oczywiście to moje osobiste zdanie.
     Jestem ciekawa wnuczko czy jest Twój jakiś wróg , którego znasz osobiście? Bo trudno mi sobie wyobrazić aby obcy człowiek ział aż taką nienawiścią. Pozdrawiam. W tej właśnie chwili zdałam sobie sprawę jak bardzo brakowałoby mi tej stronyu. Trzymajcie się Bracia Słowianie.

    • Chyba Cię porąbało chłopie, po pierwsze z jakiej paki Ty odprawiasz tutaj twoje poronione egzorcyzmy, prosił Cię ktoś o to. Następne: każdy człowiek ma wolną wolę i Wnuczka także, jest dorosła i to jest jej kanał, coś Ci nie odpowiada możesz spokojnie skomentować i tu nie wracać, ja tak robię i tym samym oszczędzam sobie nerwów.
     Jak chcesz kogoś nawracać to masz duże pole do popisu np. polskojęzyczny komitet z polskojęzyczną Lempart na czele, podjudzający Polki do zabijania życia nienarodzonych.
     Niestety ale tego nie zrobisz bo jakbyś ten tekst sprzedał na ich kanałach to by Cię tak obśmiali i pojechali jak z podartą szmatą, żebyś traumę leczył długi czas. No chyba , że jesteś jednym z nich to co innego, Twoja żarliwa miłość do nich zawarta w pierwszym komentarzu też o czymś świadczy ????, no nie?.
     Poza tym tylko człowiek z ich nacji lub opętany nienawiścią pozwala sobie na tak niskiego lotu protekcjonizm typu “dziecko Zeus by się uśmiał”.
     Uważam, że nawet ryje ze śmiechu czytając Twoje “wypizgi”
     Rzucasz też jakieś klątwy tego rzeczywiście nie spotkałem w internecie w najbardziej zajadłych dyskusjach.
     Żadnej Lenczewskiej nie polecam Wam kupować bo książka wcale nie jest tania i nie podtrzymujcie swoją forsą jezuickiej sekty pedofilskiej. A Tobie radzę weź jakieś psychotropy, bo nienawiść Cię zeżre. Albo idź na wasze kanały. A jeżeli jesteś rzeczywiście katolikiem, to teraz jasno uzmysłowiłem że jesteście fanatykami, od takich radzę trzymać się wszystkim z dala. Nie pozdrawiam Ciebie ale życzę Ci tego samego czego życzyłeś kanałowi.
     Z mojej strony Tobie Wnuczko mocne wyrazy poparcia.
     Sława Słowianom!!!!Sława, Sława, Sława na zawsze

  • Nie popadał bym w paranoję na punkcie testów, bo jak nie masz innej opcji to niestety musisz się zbadać.
   I nie sądzę żeby na każdym patyczku czyhały jakieś zabójcze substancje.
   Gorszym ryzykiem jest niestety niepoprawne pobranie wymazu, osobiście bałbym się “świetnie” przeszkolonego personelu pracującego przy pandemii 😀
   No ale w najgorszym wypadku problemy z węchem czy migreny raczej się pojawią IMO.

   Szczepionka to już inna para kaloszy.
   Radzę poczekać kilka lat z podjęciem decyzji.
   Sama zobaczysz dlaczego 😀

 • Bardzo podobnie mówi dr Franc Zalewski np o tym ,że sydki podmieniali carów rosyjskich i żaden nie był Rosjaninem.Z tego więc wynika, że również rody królewskie Europy to ich krew, Jest więc pytanie czy jesteśmy aż takimi durniami czy im rzeczywiście demon pomaga. I drugie pytanie dlaczego piszesz imię demona z dużej litery? Pozdrawiam

   • Ziom, jeśli cytujesz Pana Jezusa to powinieneś wiedzieć, że On rzeczywiście nakazywał napominać błądzących, ale nie narzucać się. Napomnieć z miłości wystarczy raz (zasiać ziarno) i tyle, bo jeśli zasiałeś prawdę to ona wcześniej czy później wyda owoce, a takie coś co teraz odstawiasz myślę że i Pan Jezus nazwałby trolowaniem. Pamiętaj o wolnej woli i miłosierdziu.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Damian

   • Jestem zaszokowana Adrianie Twoim atakiem nienawiści na Wnuczkę, która sobie na to nie zasłużyła, bo nigdy nie nawoływała do porzucenia wiary w Jezusa.
    Adrianie modlę się za Ciebie, bo zrobiłeś coś co chrześcijanin nigdy nie robi, chrześcijanin nie wysyła klątw, to jest straszne, jak patrzę na Twoje komentarze to cierpnie mi skóra. Adrianie modlę się za Ciebie aby ta nienawiść Cię opuściła. Oby Bóg Cię oświecił, że takimi słowami pogardy i nienawiści odrzucasz ludzi od wiary.
    Pozdrawiam wszystkich w pokoju i miłości, niezależnie od zdania które mają.
    Lilka

   • Do mnie mówisz Adrianie bym stąd uciekał?
    To trafiłeś pod zły adres jestem tu od początku istnienia strony, czuję się jak w domu i zamierzam tu pozostać, choć dotąd nie komentowałem dużo ale podziwiam Wnuczkę za ogrom wiedzy.
    Nie wiem tez tak na prawdę o co Ci chodzi bo Wnuczka nigdy nikogo nie odwodziła od Jezusa, tylko odkłamywała właśnie zafałszowana religię. Po prostu jeżeli ten kanał Cię denerwuje to idź gdzie indziej albo załóż swój i nie zbawiaj nikogo na siłę. Chrystus też tego nie robił z Żydami, nadal pozwala im być kim chcą, czyli właścicielami większości dóbr i ludzi na tym świecie, nadal pozwala im pławić się w bogactwach.
    Radzę też opanować nienawiść, na przekleństwach daleko nie zajedziesz, daje to wręcz odwrotny skutek. A tak na poważnie, gdzie Ty tu widzisz u Wnuczki fascynację złem, na prawdę nie wiem co w wrogowie rasy Słowian jeszcze wymyślicie.
    Pozdrawiam serdecznie Wnuczkę i wszystkich na kanale, za wyjątkiem Adriana.

    • Witaj Sekrecjo jak często podkreślam nie mam czasu wszystkiego czytać i śledzić ale nie znaczy ,że sie tym nie interesuje, a Franca Zalewskiego bardzo lubię, jak mam czas to słucham.
     Jednak nie ze wszystkimi jego teoriami sie zgadzam, oczywiście carowie Rosji byli podmieniani ale np. co do Iwana Groźnego, nota bene syna polskiej wiedźmy Heleny Glińskiej to wszyscy się mylą, on był po śmierci swojej matki podtruwany przeż rosyjsko języcznych bo ich dziesiątkami tysięcy unicestwiał, kiedy uparli sie okradać Rosję i nie chcieli opuścić tego kraju, dlatego jest tak karykaturalnie eprzedstawiany przez sfałszowaną naukę, że nawet Rosjanie w większości w to wierzą, pisałam o tym w cyklu sfałszowana nauka chyba przed 2 laty cofnij się tam jeżeli ten temat Cię interesuje. Oczywiście wszystkie dynastie to ich krew, spójrz na te brzydkie gęby czasem i wiele operacji plastycznych nie pomaga.
     Odpowiadam czemu piszę imię Demona naczelnego z dużej litery bo tak się go odróżnia od innych demonów , którymi rządzi i którzy są mu podlegli, według STS to jest również Bóg tylko Bóg Zła, czyli jest to jego nazwa własna.
     Jeżeli coś przekazujemy to musimy mówić prawdę, bo oni o sobię też mówią prawdę, a że manipulują człowiekiem i on da sobą manipulować to co innego. STS podkreśla, że prawda nawet jeżeli jest nam nienawistna musi pozostać prawdą niezmienną, wtedy zło nie może nic nam zrobić. Natomiast nie radzę nikomu zła prowokować, możemy mówić o nim z nienawiścią, obrzydzeniem itd… ale nie prowokować, jeżeli nie mamy tyle siły aby to co by się przyczepiło odesłać z powrotem.
     Tak na marginesie biblia katolicka i stary zydowski tez piszą imię Szatana z dużej litery, bo niby nazwa własna.
     Niemniej mam w planie jeszcze wrócić do opisów zła pomimo, że są materiały na stronie sprzed 3 i 4 lat, polecam
     Ci je Sekrecjo i serdeczne pozdrówka.

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjanskiej wiedźmy

 • Kochani Na kanale BIT CHUTE Andy choinski sa na temat swirusa i szczepionek ciekawe wywiady z lekarzami i naukowcami ktorzy sie nie sprzedali za srebrniki.. Wywiad dziennikarza Alex Newman z Dr.Lee Merrit nastepny ciekawe wywiady Dr.Carie Madej na temat szczepionek na koniec tego wywiadu Pani Doktor rozplakala sie, puszczaja nerwy.Nastepny wywiad z Dr.Simone Gold i wiele innych lekarzy i naukowcow na ten temat. Niektore wywiady sa z Polskim lektorem …..Niema tekiego prawa jeszcze na swiecie azeby nas zmusic do testow lub szczepien na milosc BOSKA ludzie nie lekajcie sie ODWAGI jeszcze raz ODWAGI …..Ja od poczatku tego swirusa zadnej szmaty nie zalozylemi jakos zyje. A dla ciekawskich wescie sobie ta maseczke i probujcie ja podpalis np.zapalniczka to sie przekonacie ze sie nie pali tylko kapie zniej jakies swinstwo chemczne. Serdecznie wszystkich pozdrawiam …. PS. jezeli kogos z powodu nie poddania sie testom lub lub szczepieniom zwolnia z pracy czy ze szkoly zadajcie na pismie za co dokladnie zostaliscie zwolnieni..Sady arbitrarzowe dzielaja na calym swiecie..

  • Witaj Lucjano, to o czym mówisz już opisywaliśmy wcześniej, ale nikt nie ma obowiązku czytać nas od deski do deski, więc nie szkodzi zwracać uwagę w komentarzach na takie sprawy czy podawać linki, bo komentarze są po prostu krótkie. Tak, że bardzo Tobie dziękujemy bo nie wszyscy na ten bit chut czy cda wchodzą. Wyżej w mojej odpowiedzi Elisabeth opisałam to co przysłał mi czytelnik na maila jak to się miało z patyczkami w Polsce.
   Oczywiście nie ma podstaw prawnych do zmuszania nas do czegokolwiek już też o tym pisałam, ale jest duża część cowidian, którzy wykazują gorszą agresją do obudzonych niz policja. Natomiast oczywiście masonka to chemiczne świństwo ale ta profilowana ponoć ma jeszcze jakieś dziwniejsze ingrediencje w sobie… Dziękuję Ci za pozytywne energii odwagi, wszystkim ona sie przyda już niebawem, bo jak ciągle podkreślam tym razem przetrwają odważni, a chodzi tu nie tylko przetrwanie ciała, walka się toczy o nasze dusze, i czasem to frustrujące, że niewolnicy tego nie widzą.Serdecznie Ciebie pozdrawiam Lucjano i Tobie również przesyłam energie siły i mocy!

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Witaj Wnuczko,
  w temacie “pieczęci duszy” i szczepionek skojarzyło mi się ostrzeżenie Rudolfa Steinera: “W przyszłości za pomocą leków wyeliminujemy duszę”.

  https://ibb.co/1qn7fc2

  Jak myślisz, w jakim stopniu przedstawiony plan został już wykonany? Ostatecznie tworzenie “kukieł” nie odbywa się od dziś i tylko za pomocą szczepionek. Współczesny człowiek jest zniekształcany materialnie i mentalnie z wielu różnych kierunków.

  Chciałbym się również zapytać o prymat wiary nad rozumem u większości ludzi. Jeśli przekazujesz informację drugiemu człowiekowi zwykle najpierw zachodzi test – czy wierzy w to co jest mu przekazywane. Jeśli nie wierzy w przekaz, to na ogół rezygnuje z dalszej analizy. Jak myślisz, co ma na to wpływ – czy tak kształtuje nas cywilizacja judeo-chrześcijańska, to efekt obróbki przez edukację i niewłaściwe wychowanie, czy taka jest po prostu natura ludzka?

  Pozdrawiam
  Jarosław

  • Witaj Jarosławie, z całego serca Ci dziękuję poruszyłeś fascynujący temat rudolf steiner żyd, nta reinkarnacja różokrzyżowca czyli masona. O różokrzyżowcach pisaliśmy przed ponad dwu laty , nasi “ukochani jezuici” to ich emanacja i to przerażające jak zwodzą katolików na manowce, no ale nie tym chciałam pisać .a więc steiner to mason wszechczasów “wszelkie takie” jak pike czy “kapłani” rotszyldów mogą mu buty czyścić .
   Rudolfik to czysta emanacja “eleganckiego, zimnego ale zwodniczego oraz bezwzględnego bo super inteligentnego zła”. Należy mu się dobry arytkuł, ale nie to co pisze “wiki” ale z materiałów mojej Babci. Dawno się chciałam do tego zabrać ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. Jeszcze raz dzięki bo to materia na czasie. PRZEZ NIEGO MÓWIŁ SAM SATAN, WIĘC MOŻE WTEDY sporo naszych czytelników SKORO NIE CHCĄ WIERZYĆ SŁOWOM BOGA to UWIERZĄ ZŁU.
   Natomiast druga część Twojego komentarza czyli prymat wiary nad rozumem -wiele razy poruszałam ten temat ale może zbyt powierzchownie a należy także w świetle tego co się dzieje “wziąść” go dogłębnie “na tapetę”.
   Więc zaraz po steinerze przenalizuję temat wraz z przykładami z STS.
   Zaś skrótowo to winna jest tu oczywiście głównie judeoreligia, a nauka jest przecież ży-mska czyli sfałszowana, wiele razy pisałam o tym ja i Marzanna, aczkolwiek bazują też na pewnych cechach ludzi, które jakby to określić “zmutowały” pod wpływem pewnych nauk związanych z religią a także narzucanym przez tysiące lat określonym stylem życia.
   Jeszcze raz dziękuję Ci za podrzucenie tych ważnych ale tak na prawdę również niezwykle ciekawych, oraz mogących sporo objaśnić, tematów. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Witajcie : Damian, Lilka , Sekrecjo, TurboS, Hortensja( nie sądzę aby to był mój znajomy), Teresa, Słowiański Młot, Wilczyca. Wpisałam Was wszystkich pod jedną wspólną odpowiedź ponieważ pisaliście komentarze na jeden temat, czyli złorzeczeń i przekleństw rzucanych przez Adriana.
  Bardzo bezkompromisowo mnie poparliście i tym samym wysłaliście pozytywną energię do mnie, której ja też potrzebuję. Dziękuję Wam dobre duszyczki i ze swej strony przesyłam Wam czyste, jasne, piękne i rozświetlające Wasze dusze sławjańskie energie Światła i Miłości. Błogosławieństwo Jedynej Najpotężniejszej Mocy Światła i Miłości – Naszego Trójgłowa Stwórcy.
  Na koniec zauważyłam, że zebrała się Was ósemka a to liczba nieskończoności, czyli Wy i ja powinniśmy czerpać same dobre rzeczy ze Źródła Nieskończoności, a więc stało się! Polecam otwierać się na te szczęśliwe przypadki!

  Sława Sławjanom
  Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Mnie niestety zdarza się wysyłać w eter przekleństwa… z rzadka, na przykład dziś, bo dla lekkiego odstresowania się pierwszy raz zagrałem w grę wieloosobową w Tekken 7, ale zawsze potrzeba porządnego wkurrrw…, ale i zawsze żałuję, że tak musiałem wyjść z nerw… czasem się zastanawiam czy telegonia i Prawa Rita mają przełożenie na Rzeczywistość…? Często się zastanawiam czy nie ma we mnie jakiejś domieszki ży…mskiej. Wiem jedno, jako dziecko zawsze chciałem postępować z honorem, pomagać innym, być kochanym, wiernym i potrzebnym, docenianym… Nie wyobrażałem sobie krzywdzić kogokolwiek, czy to zachowaniem, czy to słowem… dziś… dużo z tego zostało, ale zawsze się bałem odrzucenia… Już jako dwunastolatek marzyłem o swojej Wielkiej Miłości.Chciałbym dożyć 100 lat i by dożyć czasów gdy zło zostanie wyrugowane z Naszego Świata…! Czego Sobie i Wam życzę z całego serca! Sława i Chwała Niebiańskim RODom!

  • Chyba każdy ma jakąś pracę do wykonania (inaczej po co byśmy tu schodzili?), a praca nad sobą to tak naprawdę jedyna, prawdziwa walka jaką mamy tutaj do stoczenia (reszta to tło). Skoro tu jeszcze jesteś, tzn., że walka trwa, także tylko oczyścić intencje, a powzięty kurs na “Światło” będzie się dzięki nim korygował, gdy czasem zdarzy się zboczyć z drogi.

   Pozdrawiam,
   Damian

  • Kochany Voymirze, w zdenerwowaniu użyć słów potocznie uważanych nieparlamentarne jest rzeczą popularną, ponieważ przecinasz węzeł negatywnych energii, pisałam o tym więc nie będę się powtarzać. Natomiast wysyłać przekleństwa z życzeniami niszczącymi adresata jest to ży-mski zwyczaj i jest to oczywiście bardzo złe, jeżeli nie masz powodu ku temu. Więc klnięcie a rzucanie przekleństw to dwie różne sprawy.
   Telegonia i Prawa Rita mają oczywiście przełożenie na rzeczywistość, pisałam o tym pobieżnie ale na pewno do tego powrócę bo to bardzo ważne. Zresztą ostatnio tę słowiańską telegonię udowodniono naukowo ale jak zwykle ży-mianie zabrali naukowcom kasę i koniec badań.
   Co do domieszki ży-mskiej krwi to musisz w swojej duszy ocenić z czym bardziej się utożsamiasz, gdzie bardziej Cię ciągnie.
   A marzenia się spełniają, tylko aby spełniły się Twoje zacznij spełniać na początek małe pragnienia np. bliskich Ci ludzi. Możesz zapytać się Twojej Mamy co by chciała byś dla Niej zrobił, niech to będzie mała rzecz na początek.
   Pamiętaj, od rzeczy małych zaczynają się rzeczy wielkie i to jest nasza stara sławjańska prawda.
   Pozdrawiam ciepło

   Sława Sławjanom

Dodaj komentarz