Przepowiednia na 2022 I

SPOWODUJEMY   PANDEMIĘ   LUB   WIRUSA. PRAWDZIWY  LUB  NIE,   KRYZYS   GOSPODARCZY. SŁABI  ULEGNĄ,  PRZESTRASZENI, GŁUPI UWIERZĄ  I  POPROSZĄ   O  LECZENIE. ZADBAMY O   LECZENIE,  KTORE  BĘDZIE   ROZWIĄZANIEM.

SELEKCJA   IDIOTÓW  BĘDZIE  SIĘ  DOKONYWAŁA  SPONTANICZNIE.  PÓJDĄ  SAMI  NA  RZEŹ.

(członek grupy bilderberg, mason jacques attali – 1981r) 

 

W części pierwsze nakreślę ogólne tendencje roku 2022, zaś w części drugiej przedstawię bardziej szczegółowe zdarzenia, które mogą się zrealizować z wysoką dozą  prawdopodobieństwa.

Żegnamy rok Saturna 2021, który był przepowiadany przez większość jasnowidzów jako rok bardziej udany, który miał  przynieść zmiany na lepsze-tak się niestety jak widzimy nie stało. Natomiast zgadzam się, że jego energie mogły nas uchronić przed czymś jeszcze gorszym.

Ja go przepowiadałam, jako jeden z pierwszych lat prologu  (tak jak i 2020) czyli do wchodzenia w czas tzw. wielkiego ucisku, oczywiście w przyśpieszonym tempie „gotowania żaby”.

Wszystkie moje punkty przepowiedniowe, które wymieniłam na rok 2021 sprawdziły się dokładnie,  jak ktoś chce może zajrzeć na strony, szczególnie jeżeli chce mieć podane w formie skondensowanej czyli punktach a one znajdują się w drugiej części przepowiedni na 2021, prawie na końcu artykułu.

Na wstępie wymienię jeszcze najważniejsze aspekty, o które pytacie w mailach a więc:

-wojny światowej nie będzie tzn. mówię o wojnie konwencjonalnej. Cyrk namordnikowo-szczypawkowo będzie trwał nadal. Waluta w tym roku jeszcze nie będzie całkowicie zamieniona na wirtualną. sororz który był zobowiązany przez starszych i mędrszych z cia do zrobienia majdanu w Kazachstanie nie podołał i oczywiście nie podoła. Może być jednak gorąco na linii izrael- Iran, jak dotąd jeszcze nie było ale żydzi nie odważą się oficjalnie wypowiedzieć wojny Iranowi, natomiast prowokacje i to brutalne będą. Te prowokacje będą kontynuowane, ponieważ intrygi które oni prowadzą w państwach arabskich na razie im się udają. Izrael może natomiast nawet dokonać jakiegoś pojedynczego ataku bombowego, ale nie będzie miał  wsparcia nawet swojego psa obrończego usraela.

Nawet jeżeli Prezydent Putin „zaingeruje” głębiej w ukrainę, to państwa zrzeszone w nato nie zareagują, i jeżeli będzie chcial zaanektować część ukrainy to załatwi to w miarę spokojnie. W tym rejonie jakiegoś większego konfliktu nie będzie. Oczywiście w nawet niezbyt dalekiej przyszłości ukraina jako pańśtwo zniknie z powierzchni ziemi ale to jeszcze nie teraz.

Rosja i Chiny nadal pozostaną w dobrych stosunkach. Wojna handlowa pomiędzy Chinami i usraelem przybierze na sile. Chiny poradzą sobie z Tajwanem i Hongkongiem, niemniej bez dużych perturbacji się nie obędzie.

Ukraina nadal będzie blokować polskie przejścia graniczne dla towarów z Chin tak długo jak ży-mianie będą im dawali taki nakaz, natomiast nie da się ukryć, że te rozkazy upaińcy wykonują z przyjemnością.

Imigrancki epizod na granicy z Białorusią przejdzie w fazę pełzającą. Prezydentura Pana Łukaszenki jest niezagrożona, niemniej mam obawy aby nie dokonano podstępnego ataku na Jego zdrowie.

Będzie także dużo nagłych śmierci młodych ludzi, których nikt nie będzie wyjaśniał, ten fakt będzie miał miejsce na całym świecie więc może pozornie wydać to się niedużo.

Może pojawić się na scenie politycznej polskiej kandydat na prezydenta „zza wody”, będzie charyzmatyczny ale ja nie pokładałabym w nim nadziei.

Masoneria już od tego roku będzie zobowiązana mówić otwarcie o swoich niecnych planach, tak jak dotąd przekazywała je w tzw. teoriach spiskowych (bo teorie spiskowe to także wynalazek synagogi Szatana) a także w sfałszowanych przepowiedniach, bo jak wielokrotnie już Wam tłumaczyłam nic czego by oni nie chcieli nie wyszłoby na światło dzienne. Niemniej masoni są zobowiązani przez Światło informować zwykłych ludzi o swoich poczynaniach.

Weźmy choćby przykład z egzorcyzmów, istota która opętała danego człowieka zawsze musi powiedzieć swoje prawdziwe imię oczywiście jeżeli tej diabelskiej drobnicy jest wiele wtedy mówi „nas jest legion”, musi też podać powód zajęcia bezprawnie ciała człowieka, wówczas to wystarczy egzorcyście by zmusił ich lub jego do opuszczenia ciała. STS przekazywał, że ten obowiązek informowania o swoich poczynaniach dotyczy tak samo Światła jak i sił ciemności. Po 2022 ma on stać się zdecydowanie bardziej oficjalny niż dotąd.

Czyli zgodnie z powyższym będzie musiał mieć większe  przełożenie na praktycznie działania masonerii, więc będą   zmuszeni  informować o swoich manipulacjach. Najprostszymi tego  przykładami są już min. komputerowa symulacja wirusowa covid 19 billa gatesa z roku 2017, czy publikacja masona z grupy bilderberg jacquesa attali z roku 1981 gdzie napisał „W przyszłości będzie kwestia na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starszych 50- 65 lat, bo człowiek gdy przekroczy ten wiek jest mało produktywny albo wcale, więc drogo kosztuje społeczeństwo bo za długo żyje. Potem słabi potem bezużyteczni, w końcu głupi. Pozbędziemy się ich, sprawiając, że uwierzą iż to dla ich własnego dobra.” Clu jego publikacji umieściłam jako motto dzisiejszej przepowiedni.               

 

Jest mnóstwo innych ich zapowiedzi dotyczących obecnych spraw zwidowo szczypawkowych choćby książka The virus również sprzed bodajże trzydziestu lat autorstwa tatusia borysa johnsona obecnego premiera anglii. Praktycznie ten pan napisał sporo takich książek o tym co ma się dziać w przyszłości. Aha… niech was nie zmylą tlenione blond włoski pana premiera i ładnie zoperowany nosek, tak naprawdę nazywa się nie johnson ale …de pfeiffel. Tatuś  pisarz jest masonem wysokiego stopnia i jak wszyscy oni długi czas był przedstawicielem banku światowego i wielu komisji eu.  Panowie de pfeifel mimo „ustylizowanych” fryzur mają oczywiście jedyne i słuszne pochodzenie, dlatego zawsze wiedzą co będzie,to wszystko tytułem dywagacji.

Kto czytał moją poprzednią przepowiednię, ten wie że   napisałam, iż przy gatesie widzę aurę śmierci. Wówczas myślałam, że to przychodzi rzeczywisty kres tego masona, jednakże po jego ostatniej publicznej wypowiedzi w sprawie szczepionek, owa aura zniknęła.

Otóż ta hybryda przyznała w ostatnich dniach publicznie, że szczepionki nie są przebadane i za skutki uboczne nikt nie weźmie odpowiedzialności, bo nikt nie wie czy są bezpieczne. Natomiast cozwid powinien być jego zdaniem,  zaliczony do chorób sezonowych… no pewnie że powinien bo jak normalni ludzie wiedzą to jest grypa czyli oczywiście choroba sezonowa. Ciekawe, że  teraz, po 2 latach doszedł do tego wniosku… ? Na zdjęciu po powyższych jego wypowiedziach w sprawie szczypawek,  nie widzę już tej aury, która była z nim cały ostatni czas, czyli został zmuszony aby powiedzieć prawdę, moim zdaniem przez konsekwencję transcendencji.

Obserwujcie ich dobrze, oni będą zmuszani aby wśród swoich matactw przedstawić również i prawdę, o tym jak zamierzają manipulować i oszukiwać szczególnie w przyszłości.

Odkrywają też coraz bardziej swoje oblicza, tyle że ludzie tego nie widzą lub nie chcą dostrzegać, bo to zbyt obciąża ich wyprane i słabe mózgi. Pierwszy lepszy z brzegu przykład to np. ten, że obowiązkowe szczepienie wśród posłów nie przeszło podczas głosowania w sejmie… w tle nawet był słychać wielogłos „nie będziemy się szczepić, bo zmarło ok. sto tysięcy ludzi”-relacja z Kościerzyna 24.

Czy uważacie, że powyższy komentarz poselski o śmierci tylu ludzi przypadkowo trafił do mediów?

Otóż nie! Był on jak najbardziej celowo dopuszczony do publikacji.A więc oni się wywiązali, a że przeciętny obywatel przekazu nie zrozumiał to już nie ich wina wobec transcendencji.

A więc zgodnie z przepowiedniami o tym, o czym kiedyś informowali w teoriach spiskowych i sfałszowanych przepowiedniach, teraz będą musieli ogłaszać to oficjalnie. Nasz pan prezydent dudełe dał już pierwszy przykład w tym względzie – takim oto oficjalnym stwierdzeniem „nigdy naród polski nie zasługiwał na mniej niż teraz”, myślę że wyjątkowa szczerość prezydenta nie wymaga komentarza.  Aczkolwiek również zgodnie z przepowiednią ludzie nie będą z tego typu  wypowiedzi wyciągać wniosków, będą szukać odskoczni  w działalności istot pozaziemskich lub będą się oszukiwać wiarą, że jakieś  nieznane siły i energie zmienią obraz przyszłości lub, że Jezus zstąpi i im pomoże. A więc znowu myśliciel (ponoć okrzyknięty jako największy współczesnych czasów), oczywiście pochodzenia odpowiedniego – noam chomsky stwierdził, że „ludzie i tak nic nie rozumieją co się dookoła nich dzieje”, niestety wiele na to wskazuje , że ma jednak rację.

Więc powtarzam, tak jak przekazywałam cztery lata temu  po 2022 roku wiele zacznie się zmieniać min. jest to początek zamykania elektrowni atomowych – a takie były super jeszcze do niedawna…

Będą w dalszym ciągu zamykane elektrownie atomowe w europie ale to nie z powodu ochrony środowiska, tylko celem przygotowania do blackoutu. Do końca roku 2022  niemcy wygaszą wszystkie elektrownie atomowe, które wprowadził  ży-mianin niemiecki gerhard shroeder.

Niemców powoli będzie się adaptować do sytuacji, która miała miejsce w latach 30 tych czyli po latach świetności czarnogłowi będą sprowadzać ich gospodarkę do sukcesywnego upadania. To działanie ma na celu znowu niemcy pchnąć do wojny, bo jak na razie nie mają na to ochoty, mam na myśli naród ponieważ władza  jak wszędzie jest podobna czyli rządzi ta sama nacja. Sami niemcy może jeszcze nie wiedzą ale ten rok jest dla nich rokiem przełomowym, o czym przekonamy się wszyscy w przyszłości.

Broń klimatyczna i jej skutki przybiorą w tym roku jeszcze bardziej na sile, zatruje się również w niektórych rejonach świata wodę, i my odbiorcy wody z kranów w Polsce powinniśmy także uważać. Powinniśmy uważać więc na wszelkie nie wiadomo skąd się biorące kataklizmy. Oczywiście nie będziemy od razu wymierać ale chorować na pewno, to będą również eksperymenty depopulacyjne.

Wedle obiektywnej sytuacji na „rynku planet”to rzeczywiście kolejny rok 2022 powinien być bardzo fajny,  bo jest rokiem  Jowisza, który  patronuje energiom  szczęścia i obfitości. Podaję Wam oczywiście pobieżnie energie kosmiczne aczkolwiek jak wiecie ja kieruję się głównie przepowiedniami wiedźm, które one tworzyły na podstawie opisu różnych epok występujących w STS.

Tak więc w innej sytuacji czyli gdyby nie wydumano zwida i plandemii, to byłyby bardzo dobre lata dla ludzkości, dlatego irytuje mnie fakt, że zabrano tyle potencjalnego szczęścia zwykłym ludziom. Jednakże tak czy owak powinniśmy mieć szanse złapać w tym roku trochę głębszego oddechu ale, że od maja do października Jowisz  będzie przebywał w znaku marsa, więc uważam że ten fakt  raczej nie kreacje i energie wzmocni, ale konflikty.

W dodatku retrogradacja Merkurego przyniesie „powtórkę z rozrywki”, czyli sporo sytuacji z 2021 będzie się  powtarzać.

Wielu astrologów duże nadzieje pokłada w tym, że 2022 to rok numerologicznej szóstki, a ta jest liczbą szczęśliwą, tak jak 2021- zsumowanie liczb dawało piątkę czyli konflikt.

Ja w moich przepowiedniach niechętnie odnoszę się do liczb, bo istoty Światła po tamtej Stronie praktycznie ich nie używają, niestety my jako ludzie musimy bo egzystujemy w warunkach  materii.

A więc tak jak dla nas ludzi liczba 6 rzeczywiście jest symbolem świętowania tak dla masonerii, jest ona tak jak 9 wejście w to ich magiczne koło realizacji planów Bestii.

A więc na podstawie przekazów, które ja znam będzie to raczej dalszy ciąg serii absurdów, a te niestety sporo ludzi zaakceptuje. Posunęłabym się dalej ku stwierdzeniu, że czeka nas całe diabelskie koło absurdów zarówno w systemie zdrowia, oświaty, legislacyjnym itd…

Jako, że ten rok jak już wyżej napisałam posiada dobre energie, tak i rzeczywiście większość je będzie wykorzystywać, adekwatnie do roli jaką pełni w świecie.

A więc duża część społeczeństwa będzie używała tych energii do urządzania się… ale w tzw. czarnej dupie, rządzący do aplikowania wytycznych nwo ale w wielu sektorach w tzw. miękki sposób, albo powiedzmy w sposób przyczajony. Ten aspekt przyczajenia pasowałby do energii chińskiego roku wodnego tygrysa, on zawsze działa po cichutku a że jest „wodny” to w tym roku będzie grał na emocjach w wyjątkowo perfidny sposób. Ostrzegam więc,  uważajmy na negatywne energie, szczególnie na te czające się blisko pod powierzchnią, bo to właśnie one będą miały ogromny wpływ na nasze życie w tym roku.

Natomiast ludzie odważni będą coraz bardziej słyszalni, im pozytywne energie Jowisza wsparte radosną szóstką będą wyjątkowo sprzyjać. Jak już napisałam dwa lata temu, że po 2022 roku masoni nie będą mogli bezkarnie zabić Sławjanina walczącego dla idei swojej rasy, ponieważ zginie nie tylko wykonawca egzekucji ale też jego protektorzy czyli autorzy tego rozkazu. W dodatku klątwa dotknie także  rodziny rozkazodawców, więc od tego roku muszą mocno się zastanawiać jak wyeliminować bojowników Sławjan. Przy okazji chciałabym podkreślić, że bojownik sławjański to osoba o wysokim morale nie czyniąca nic dla sławy ani dla pieniędzy. Ochrona jednak  nie obejmuje ludzi, którzy mają na względzie prywatę.

Nie obejmie też osób, które publicznie oświadczą, że są już zmęczone walką i dalsze życie tutaj jest im obojętne.

Wówczas masoni mogą taką energię wykorzystać bez konsekwencji, więc nawet jeżeli ktoś jest zmęczony nie powinien nigdy mówić o tym publicznie, ponieważ będzie żertwą dla oprawców, oni po prostu zabijając go nakarmią  się jego chwilową słabością, a dla nich pochłonięcie takiej energii to deser.  Prawdziwy Sławjanin odchodzi z tej ziemi  na własnych warunkach, niezależnie w jakim jest wieku.

Praktycznie 2022 będzie rokiem dosyć konkretnego  podziału, czyli ci co mieli się obudzić takimi pozostaną, ci co są z kolei w fazie budzenia nadal będą przecierać oczy, natomiast ci co brną w niskich energiach raczej w nich pozostaną, może  z niewielkimi wyjątkami.

Jak już parę lat temu przekazywałam w przepowiedni, że  po 2022 roku świat zacznie się zmieniać w przyśpieszonym tempie i prawdopodobnie my i nasze dzieci (żyjące w realiach świata zachodniego) JESTEŚMY  OSTATNIĄ WOLNĄ  GENERACJĄ. I co najstraszniejsze zwykli ludzie czyli tzw. ludzie z sąsiedztwa będą pomagać swoim oprawcom w niszczeniu naszego świata, który znamy. Początki tego procesu rysują się już teraz np. nietrudno zauważyć jak wielkie zainteresowanie budzi w austrii praca tzw. szeryfa cozwidowego i szczypawkowego.

W tym roku będzie nie tylko wyniszczanie klasy średniej w bardziej wyrafinowany sposób ale także polskiego rolnictwa. Produkowanie pieniądza bez kosztowego  doprowadzi do hiper inflacji a ta już stworzy ścieżkę do waluty wirtualnej. Czyli pomimo, że jeszcze ani w tym ani w przyszłym roku realnie nie będzie waluty wirtualnej to jest rok przełomowy do wprowadzenia totalitaryzmu cyfrowego.

ZNAKI   SPECJALNE  DLA   SŁAWJAN  NA   2022 dla nas obudzonych i budzących się.

PIERWSZY-  ma być to, że pół wieku po znalezieniu sławjańskiej dziewicy,w roku radości,  w starożytnym sarkofagu, z wygrawerowaną wskazówką, Sławjanie mają zainicjować pierwszą próbę podania sobie ręki. Otóż uważam, że taki sarkofag z wygrawerowanymi zaokrąglonymi runami na zewnątrz, w którym znajdowało się ciało przepięknej dziewczyny o długich blond włosach i niebieskich oczach, znaleźli górnicy na Syberii w miejscowości Rżawczik. Ciało było zanurzone w różowo błękitnym płynie nieznanego pochodzenia,  na sarkofag natrafili górnicy w 1969.

Drugi znak przekazała mojej Babci jej Babcia Wiedźma przed śmiercią, a brzmiał on tak : Od momentu wykopania spod ziemi chińskiej armii, Chiny zaczną rozkwitać. Jedyną  armią wykopaną spod ziemi jest terakotowa armia w liczbie ok. ośmiu tysięcy żołnierzy odkryta przez przypadkowych ludzi przy budowie studni, w Chinach. Natomiast pół wieku po wykopaniu ich podziemnej armii będą w posiadaniu w ręku czegoś co wpłynie na losy Sławjan ale i  świata. Armię wykopano w roku 1972 czyli oficjalnie minęłoby te pół wieku właśnie  w roku 2022.

Dalszy ciąg  w drugiej części przepowiedni.

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

9 komentarzy

 • Witam,

  Podobno ten cytat jest fałszywy, ale trudno sprawdzić podobno.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2021/10/23/i-jeszcze-raz-co-faktycznie-powiedzial-jacques-attali/comment-page-1/

  https://ataltarte.wordpress.com/2021/05/12/full-interview-between-jacques-attali-and-michel-salomon-from-the-future-of-life-editions-seghers-1981/

  To ciekawe bo Twój opis tego roku jest całkowicie przeciwny od przeczuć Jackowskiego. Tak, wiem, że uznajesz jego dar do odnajdywania ciał, ale nie do przepowiadania przyszłości, aczkolwiek ja uważam, że jest niezły i w tym. Także ten rok powinien pokazać, czy będzie to początek wojny światowej zapoczątkowany dwoma, małymi konfliktami na bliskim wschodzie, czy nic takiego się nie zdarzy jak mówią Twoje przekazy.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Kochany Damianku nie bądź advocatus diavoli-oczywiście, że to powiedział na sto procent. A dlaczego to wiem, napiszę o bardzo wysoko postawionym przedstawicielu czerwonej masonerii attalim artyk. Ich jest razem tylko 600 tys. i to oni mają główne zadanie DEPOPULACJĘ.
   Opolczyk mi się nie wyświetlił, ale chłopak pomimo że coś wie o Sławjanach, to nie ma żadnej skondensowanej wiedzy, tylko wyrywki. Cieszę się natomiast z każdego bloggera sławjańskiego nawet jeżeli większość jego przekazów to bzdury. Cieszę się więc, że Opolczyk jest i nawet go popieram ale z wiadomościami u niego to … różnie.
   Natomiast drugi link, który określiłabym „dwóch żydków poklepujących się po pleckach”, nie ma dla mnie żadnej wartości, jako że znam jednego i drugiego.
   Jeżeli chodzi o pana Jackowskiego, którego bardzo lubię, to niestety żadna z jego przepowiedni się dotąd nie sprawdziła, ani o wojnie światowej ani o gorących lipcach czy krwawych czerwcach. Mam nadzieję , że i na ten rok się nie sprawdzi, czyli to moje osobiste słowa. Natomiast wedle przepowiedni wojny światowej jeszcze nie będzie, bo to że zabłąka się tutaj np. jakaś rosyjska bombka termobaryczna( tutaj cytuję Marzannę) i usmaży wnętrzności wszystkim w pobliżu, z tego moim zdaniem wojny też nie będzie. Wierzę albowiem w to co powiedział wyraźnie pan stoltenberg starszy i mądrzejszy szef nato i dodał, że Polska nie jest tu priorytetem. Ja nawet polemizuję z Marzanną o tę bombkę. Oczywiście dudek i morawiec są już spakowani i modlą się do jachwe o wojnę, nie sądzę jednak, żeby nawet jachełke ich wysłuchał, bo ma inne plany.
   Pozdrawiam Cię serdecznie

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Dziękuję Tobie serdecznie Wiedźmia Wnuczko za odpowiedź, proszę jeśli możesz odpowiedz mi pilnie na pytanie co mogę zrobić, dziadkowie Amelii, mojej córki, a zarazem jej opiekunowie prawni się zaszczepili (jakie to oznacza konsekwencje dla duszy człowieka?), niedawno wyszło prawo pozwalające szczepić nasze pociechy na srowida… czyli przeziębienie. SZCZEPIĆ, to tak jakby komara potraktować z bazooki!, ale nie to jest najgorsze, choć głupotę moim zdaniem zrobili totalną, boję się, że te zwały będą próbowały Amelię szczepić i Anię jej mamusię zmusić do tego, Ania jest jednak mądrą żeńczynią i jej brat też, nie chcą się szczepić… Muszę ich przekonać, że dobrze robią i by pod żadnym pozorem nie ustawali w wysiłkach. I walczyli ze mną ramię w ramię o Amelię! Niestety nie mogę się z Anią aktualnie skontaktować… Chciała niedawno przyjechać, ale założę się, że ją starzy namawiają do zerwania ze mną… nienawistni głupcy! Teraz zaś te biurwy z knesejmu przepychają ustawę o karaniu niezaszczepionych grzywnami razem z Peło, ale to chyba już ustawa a nie mniej ważne rozporządzenie, więc zaczyna być wiążąco… Mandaty także i walka o nie, o to by płacili skorumpowani policjanci coraz bardziej traci sens, a Potocki wspominał, że to jak najbardziej dodatkowe legalne źródło utrzymania może być dla tych poszkodowanych, którym chcą wlepiać mandaty za brak maski, co robić? moi kamraci na telegramie od Prezydenta Potockiego mają ten sam problem, pętla się zaciska! A PP nabiera wodę w usta? Milczy z tego co wiem już od 15 dni, żadnego filmu nie nadaje… Poddał się? czy co? Mogłabyś Wnuczko Wiedźm odczytać co mu w duszy gra? Czy jest właściwym człowiekiem w którym należy pokładać nadzieję? To zaczyna być coraz bardziej ponure, a ja nie mam wyjścia z tej sytuacji bo mam nabrużdżone w papierach schizofrenią z powodu próby samobójczej sprzed 11 laty… nie wiem co mogę z tym zrobić… Dopiero po tym w 2014 spotkałem na swojej drodze sens mojego życia, moją miłość – Anię… (którą nazywam pieszczotliwie moją Boginią ^^ od zawsze) w 2016 zaś w kwietniu urodziła się nam córeczka Amelia… Nie wiem naprawdę już co robić… Pomóż proszę powiedz coś co rzuci choć jasny promyk nadziei… modlę się do Boga Stwórcy i Opiekunki – mojej Boginii-Stróż, niestety jeszcze nie medytowałem, ciężko mi się za to zabrać, coraz bardziej zaczynam popadać w marazm i apatię, czy medytacja jest rzeczywiście koniecznością i kluczem by skontaktować się z Niebiosami? Jeśli tak to spróbuję tego, się przemogę…, coś mnie od tego odstręcza… jednak mam nadzieję, że moje modlitwy też docierają, jako, że ważę każde słowo i z sercem staram się wypowiadać każde skierowane słowo do Boga Stwórcy Trzygłowa, Osztary-Mariji, ich Syna – naszego Zbawiciela i Bogów Arijskich… Nie chcę by to się tak źle kończyło, moje ukochane istotki Ania i Amelka nie zasłużyły sobie na zły los… Wziąłbym za nie to i poniósł za nie…, byle odjąć im cierpień… <3 Pozdrawiam Was Sławianie… Trzymajcie się i usłyszcie moje wołanie o pomoc…!

  • Kochany Voymirze co się tyczy rad to dostałeś ode mnie rady jakie mogłeś najlepsze dostać, znam sporo ludzi, którzy pomogli sobie tym litem i są obecnie w dobrym stanie. Innej pomocy Ci nikt lepszej nie udzieli, bo jej nie ma, wszystko jest w Twojej głowie. Jeżeli nie chće Ci się codziennie robić tych terapii bierz normalne środki farmakologiczne, bo popadniesz w marazm. I to jest ostatnia moja rada odnośnie Twojej terapii.
   Natomiast ja wiele razy pisałam i w artykułach i Tobie w odpowiedzi na komentarze, że schizofrenicy nie powinni robić ani rytuałów ani absolutnie medytacji, jedynie się wyciszać i w spokoju się pomodlić ale też nie za długo.
   I nie czuj się absolutnie gorszy, bo taką ścieżkę życia wybrałeś schodząc tutaj, wykorzystuj to, że jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem, że szybko przyswajasz wiedzę.
   Co do Ani to nie wiem ale z Twojej Córeczki będziesz jeszcze bardzo dumny, jak podrośnie i pewne rzeczy zrozumie to będzie dla Ciebie podporą. Jeżeli chodzi o duszę to szczypawa jej nic nie zrobi bo to nie jej decyzja, natomiast fizycznie może się rozchorować, ale przetrwa- zobaczysz. Jeżeli Twoją Anię wspiera brat, to nie jest pozostawiona sama sobie, ja przypuszczam jednak, że jej rodzice mają na nią wpływ, więc Ty nie wiele możesz zrobić. A skoro nie mamy możliwości ingerencji, musimy to odpuścić, bo spętujesz Anię energiami i spętujesz siebie, więc odpuść i pozwól życiu płynąć. I nie jest to powierzchowna rada, którą nie jest łatwo zastosować. Wszystko się da zrobić nawet jeżeli się jest chorym, ja to wiem bo wiele rzeczy najpierw stosowałam na sobie, zanim radziłam komuś. Oczywiście ludziom z obciążeniami jest trudniej, ale wtedy pierwszy krok-to leczenie. Pozdrawiam Cię serdecznie, trzymaj się.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Voymir Griffitz
    Twoja opowieść jest bardzo poruszająca, może dlatego, że sam mam podobne dylematy. Jeżeli mogę Ci coś zasugerować…, bo nie jestem takim autorytetem jak STS ale mam swoje przemyślenia, które z powodzeniem stosuje na codzień. Słusznie Słowianin zalecił Ci oczyszczenie. Aby było skuteczne musisz zdecydować się na jedną metodę i przeprowadzić ja do końca a nie skakać z kwiatka na kwiatek. Oczywiście, gdyby w trakcie jej coś Cię zaniepokoiło to ją przerwij i skonsultuj. Mogę zaproponować Ci 2 systemy. 1. Hooponoono – to oczyszczenie całej rodziny. 2 to sekret wewnętrznego uśmiechu: https://instytutarete.pl/pomedytuj/techniki-medytacyjne/543-sekret-wewnetrznego-usmiechu-kompletny-przewodnik.html?start=2.
    https://www.youtube.com/watch?v=YxBM8bM0Evk
    https://audio-book.net.pl/zero-ograniczen-sekret-osiagniecia-bogactwa-zdrowia-i-harmonii-ze-swiatem.html
    Przyslij e.maila to wyśle Ci dodatkowe materiały ale znajdziesz je na necie.
    Pewnie zaraz zaoponujecie, że to nie Słowiańskie, to prawda ale bliskie Słowinom bo nie wywodzą się z żadnej religii Zarówno Buddyzm jak i wierzenia Hawajczyków są bliskie Słowianom. Ponadto, Inkwizycja spaliła wszystkie nasze księgi i kroniki. To co nasi naukowcy odnajdują w tym kroniki spisane po 900-setnym roku są już przepisane przez ówczesnych chrześcijańskich mnichów. 1000 lat temu przy braku komunikacji i umiejętności pisania i czytania wystarczyły 2 pokolenia aby w świadomości ludzi całkowicie zmienić historie świata A ich przekazy spisywali przecież nasi kronikarze z Xi – XVI w.Być może STS jest tu wyjatkiem, oby choć sama nazwa “Testament” wskazuje na Judaizm (bez urazy dla Wnuczki) Słowiańskie święte księgi nazywały się Wedami od wiedzy.
    Jeżeli chcesz się modlić…. Trzeba zachować tu dużą ostrożność Ponieważ niemal wszyscy niby Słowiańscy bogowie, zostali Słowianom narzuceni przez Cesarstwo Rzymsko Niemieckie. Zapożyczono je z wierzeń Greckich i Rzymskich. My Słowianie mieliśmy jednego Boga. Najwyższym stwórca wszystkiego i wszystkich jest Pierwnica (niespolaryzowana,transcendentalna Świadomość) Ona stworzyła siebie spolaryzowaną Pierwnia (+) i Satana (-)
    Pierwnia stworzyła Trygława jednak nie ma on osobnej świadomości. Jest to nazwa zespołu , którego zadaniem było stworzenie życia. W skład jeg wchodzili:P Pierwnia-jako Bóg Ojciec, Jessa – jak Syn Boży i Pierwnica jako Duch Św. Możesz sie modlić do Jessy lub Pierwni. Jessa do protoplasta Jezusa z Nazaretu, jednak nie ma z nim nic wspólnego. Nowy testament to nauki naszego Jessy, jednak przerobione w 40 % i przeniesione do Palestyny gdy w rzeczywistości rozegrały się nad morzem Czarnym. Ukrzyżowanie dokonało się w mieście Yoros nad cieśnina Bosfor w XI w.n.e. Jessa nie miał żadnych apostołów, nie stworzył żadnego kościoła ani wiary. Nie było prześladowań chrześcijan w Rzymie. Lwom na pożarcie rzucano buntowników z niewolników podbitych prowincji.
    Jessa 4 razy schodził do ludzi jako nauczyciel. 1 raz 9.000 lat temu z pierwszymi Ariami, 2 raz 3,500 lat temu jako Budda, Wielu się tu zdziwi, wyjaśniam więc, że wielu Braminów Hinduskich oraz aż 50% Pakistańczyków ma Słowiańskie geny A Sanskryt zawiera wiele słowiańskich słów o tym samym zna czeniu a więc nie przypadkowych. 3 raz Jessa zszedł na ziemie 14 lat pne, urodził się w Kaszmierze (Indie) i w tych okolicach spędził całe zycie, Wielwzmianek pozostało w klasztorach Buddyjskich, tam też jest do dziś jego grobowiec. 4 raz urodził się w XIw na Krymie, do tego miejsca Carowie odbywali coroczne pielgrzymki, dlatego Putinowi tak bardzo zależy na Krymie. Ukrzyżowany w wieku 33 lat. Jego nauki zostały przywłaszczone i przeniesione do Palestyny i dołączone do Starego Testamentu aby dać złudzenie ciągłości. Dodam, że odbicie na Całunie Turyńskim, w/g angielskich badaczy nie należy do Żyda lecz innej grupy etnicznej zamieszkującej Palestynę a sam Całun ma 500 lat. To jest moja wiedza i bynajmniej nie chcę nikogo do niej przekonywać.

 • Wnuczko, Twoje przepowiednie są intrygujące. Mam jednak wątpliwości co do znaczenia cyfr jakie tam przytaczasz. Wszystko w świecie materialnym jest spolaryzowane W/g mnie wibracje pozytywne (+) dla Słowian mają cyfry: 1, 2, 7, 8. Natomiast negatywne mają cyfry: 0, 3, 4, 6. Cyfra 9 jest zmienna, może mieć zarównopolaryzację dodatnią jak i ujemną, można ją programować. Mają ją np. Kryształy górskie, uzyte do budowy np. orgonitów programuje się, rzecz w tym, że raz zaprogramowane np. pozytywnie, mogą za chwilę być przeprogramowane negatywnie jeżeli ta druga ujemna będzie mocniejsza od tej pierwszej, dodatniej, o czym nie maja pojęcia twórcy orgonitów. A ponieważ energii negatywnych na ziemi jest zdecydowanie więcej i są niestety mocniejsze stworzone orgonity dodatkowo je wzmacniają a więc strzał w kolano. Bezmyślne rzucanie sie na hasła New age bez odpowiedniej wiedzy. Wracając do tematy Tak więc wibracje cyfry 6 o których wspominasz nie mogą i nie są korzystne dla wszystkich jak piszesz. tylko dla tych o polaryzacji ujemnej

  • Witam cię Mieczysławie, na początku przypomnę Ci bo pewnie o tym wiesz, że wszystko można zaprogramować, zależy tylko kto programuje. Natomiast jeżeli chodzi o cyfry to w Imperium Światła ich nie ma, Światło ma inne wyznaczniki, których na ziemi byśmy nie pojęli. Na Ziemi nie mamy innego wyjścia bo przy naszym ogólnie rzecz biorąc trójwymiarowym widzeniu świata, są one potrzebne.
   Zaś ja przedstawiam znaczenie cyfr jak przedstawia je stary kod wiedźm sławjańskich, który sprawdził je na przepowiedniach. Natomiast znaczenie cyfr na innych polach może się różnić bo na energię cyfry oddziałowuje np.energia nosiciela cyfry a ludzie różnią się między sobą, wiele aspektów ma na to wpływ, praktycznie jest to temat rzeka.
   Natomiast za te orgonity Ci bardzo dziękuję, bo miałam wiele pytań na ich temat na mailach już zeszłego roku, sądziłam że wszystko wiem ale nie pomyślałam, że one naergetyzowane pozytywnie same mogą się przeenergetyzować negatywnie by zaszkodzić, miałam jedynie wiadomości, że u niektórych osób jakby przestały działać.
   Jest to ważna sprawa szczególnie dla ludzi, którzy nie potrafią wejść w wyższe wibracje lub się samoenergetyzować, a takich ludzi jest przecież większość.

   Jeżeli chodzi o Twój komentarz dla Voymira, to niestety według STS syn Boga urodził się raz jedyny, nie jest zabawką dla ludzkości by tutaj ciągle przychodził, nie ma takiej potrzeby. Każdy z nas wybiera ścieżkę życia zanim zejdzie w ciało i w stan energii Ziemi, i musi sobie radzić, mamy co prawda opiekunów ale za rączkę Jezus nie będzie nas prowadził. To katolicy zamiast zabrać się do walki ze złem, potrafią tylko jęczeć, Jezu Ty to załatw, Matko Boża Ty to ogarnij. Oczywiście zwracamy się o błogosławieństwo do Boga ale nie aby za nas coś załatwił. Natomiast we wszystkich ale kompletnie we wszystkich rzekomo starych przekazach o Bogu i genezie człowieka dostrzega się zupełnie typowo „człowiecze” postrzeganie transcendencji i Boga, dlatego czuć tam na odległość ludzkie kombinowanie. Nie czuj się obrażony Mieczysławie, gdyż wiele rzeczy jest celowo przekłamanych i sfałszowanych. Ja dotąd penetrując inną wiedzę niż STS, korzystając z moich energii znalazłam niewiele prawdy, co nie oznacza, że masz natychmiast wyznawać STS. Każdy ma swoją ścieżkę do Boga Światła, ale ludzie którzy nie są np. w stu procentach Sławjanami, mają ją bardziej zagmatwaną, co nie oznacza że jej w końcu nie znajdą.
   Przesyłam Tobie ciepłe sławjańskie pozdrowienia

   Sława Sławajanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Zapomniałem o cyfrze 5, jest to energia zrównoważona, neutralna.

 • O rany! hmmm, Mieczysławie, zastanowię się na tym co pisałeś, dopiero przed chwilą zobaczyłem Twoją odpowiedź, choć te tematy nie są niczym dla mnie nowym, osobiście na przykład mam alergię na wszystko co New Age, bo przerabiałem to dekadę temu i więcej, kojarzę tę Hawajską metodę i zgadzam się, że może się wydać tożsama Sławiańskim, pewien piewca tej metody (Pan Leszek) mówił o WIEDŹMINACH i kahunach, co wydało mi się intrygujące zresztą, lecz bliskie są mi przytoczone tutaj przez Wiedźmią Wnuczkę prawidła STS i bardzo się z nimi zżyłem. O Pierwnicy i prawidłach które przekazujesz pierwszy raz stykam się z tymi pojęciami, chętnie do Ciebie napiszę, jeno skołuję trochę czasu i się dokształcę, podam maila do Ciebie, trzym się, Dziękuję za odpowiedź!

Dodaj komentarz