Rytuał do trzech Archaniołów

Planowałam wstawić artykuł o instytucji małżeństwa u  pradawnych Ariów i Sławjan aczkolwiek 29 września obchodzimy Święto trzech Archaniołów( w nomenklaturze sławjańskiej – bogów) Michała, Rafaela i Gabriela, więc postanowiłam Wam podać rytuał, który właściwie do tych bogów odprawiony ma potężną moc. Zdecydowałam tak dlatego, ponieważ po przeglądnięciu podawanych szeroko na necie rytuałów zauważyłam, że podaje się niewłaściwy sposób ich odprawienia, który może spowodować że albo wasze prośby nie spełnią się w oczekiwanym czasie lub mogą spełnić się inaczej. Dlaczego tak się może stać wytłumaczę Wam poniżej zanim zacznę opis rytuału na podstawie STS.

Zacznijmy jednak od tego, że jeżeli jesteśmy w wysokich wibracjach nie potrzebujemy wtedy tych wszystkich utensyliów używanych w rytuałach, ponieważ przez naszego Anioła Stróża mamy połączenie z tymi bogami, których chcemy wezwać. Jednakże w związku z tym, że na razie niewiele osób może się legitymować pozostawaniem w wysokich energiach musimy się posiłkować rytuałami, których początki sięgają pierwszych Ariów a dokładnie czasów Abla naszego Ojca.

Jak wiele razy pisałam Aniołowie (bogowie) nie mogą uczestniczyć w naszym życiu jeżeli ich o to nie poprosimy z własnej woli. Oczywiście ta wyżej wymieniona Trójca największych Archaniołów ma oczywiście dane od Ojca większe prerogatywy w stosunku do nas ludzi ale mogą działać ze zdwojoną siłą tylko przez odpowiednie zaproszenie przez nas wystosowane do nich.

A więc w okresie naszych aryjskich prapoczątków jeżeli nie mogliśmy rozwiązać jakiejś spornej kwestii czy to problemu dotyczącego jakiejś dziedziny życia, która była dla nas niezwykle ważna udawaliśmy się w miejsce odosobnienia, zapalaliśmy ogień jako symbol płonącej w naszej duszy miłości i wzywaliśmy odpowiedniego boga a ten zawsze się nam materializował, bo przypominam że my pradawni Ariowie byliśmy w bardzo wysokich wibracjach.

 Kiedy jednak zaczęliśmy tracić Światło i pogrążać się w niskich energiach czyli krótko mówiąc w chaosie,  musieliśmy zacząć używać czegoś w rodzaju wzmacniaczy czy komunikatorów aby przebić blokadę demonicznych energii, którym pozwoliliśmy opleść nasze dusze. Oznaczało to, że już w bardziej współczesnych epokach  chcąc wezwać np. w związku z chorobą Archanioła Rafała musieliśmy użyć zielonego koloru do rytuału bo to jest jakby Jego kod itp.

Zauważmy, że w momencie zagrożenia życia bardzo często potrafimy się przebić przez negatywne energie bo wtedy aktywujemy wszystkimi siłami naszą energię Światła i wzywany Archanioł przychodzi nam na ratunek. Natomiast nasz Anioł Stróż ma również tym cięższą pracę związaną  z naszą ochroną im bardziej jesteśmy pogrążeni w mrokach demonicznych. Oczywiście bez Niego byśmy całkiem przepadli bo niezależnie od stanu duchowego nas samych, on wyciąga nas  z tarapatów tyle razy w ciągu życia, że nawet nie zdajemy sobie  z tego sprawy.

Rytuały są więc ważne bo jesteśmy zazwyczaj tak rozbici  przez szkodliwe energie, że nie potrafimy nawet odpowiednio porozmawiać z naszym Ojcem Stwórcą  a to jest też rytuał, oczywiście ten najprostszy. Często jest raczej odwrotnie to Bóg nas woła ale my jesteśmy głusi na Jego głos. W związku z tym warto robić wszelkie rytuały do naszych opiekunów w naszej Ojczyźnie Światła bo to niszczy niskie energie dookoła nas i otwiera nasze dusze na głos Ojca.

PODAJĘ  WIĘC  RYTUAŁ  DO TRZECH  BOGÓW  CZY  JAK   KTO   WOLI   ARCHANIOŁÓW   MICHAŁA,  GABRIELA  I  RAFAELA.

 

Każdy z nich ma swój kod a więc dokładnie mówiąc barwę  czy kolor, Archanioła Michała (Swarożyca) symbolizuje złoto – błękitny. W takim kolorze Jego zastępy walczyły z Lucyferem a później dodatkowo z oddziałami Szatana.

Archanioł Rafał ma jako swój symbol kolor zielony, ponieważ on jest bogiem od uzdrawiania, swoją karierę ugruntował jak już pisałam w poprzednich artykułach – w wojnach bogów.

 Z kolei Archanioł Gabriel kolokwialnie zwany bogiem od komunikacji dysponuje kolorem pomarańczowo srebrnym. Do niego zwracają się wszyscy ci którzy chcą przekazywać wiedzę lub ważne wiadomości ale i także ci którzy nie rozumieją przekazywanej wiedzy np. uczący się  czy pragnący zdobywać wiedzę we wszystkich dziedzinach, czy ci przed którymi celowo się coś zataja… .

 W związku z tym, że w dzień ich święta co prawda ustalonym  przez ludzi, czyli na zasadzie pewnej dowolności ale poprzez generacje oddawania czci tym bogom nabrało to Święto dużo pozytywnej uświęconej energii, więc rytuały w ten dzień wykonane mają dużą moc.

Powinniśmy sobie też zdawać sprawę, że nasze ziemskie barwy nie są nawet bladym odbiciem tych prawdziwych barw transcendentalnych one je jedynie symbolizują, aczkolwiek bogowie wiedzą o co chodzi.

Przed zaczęciem rytuału przykrywamy stół białym obrusem jest to bowiem kolor uniwersalny dla Światła, dobrze jest porozstawiać dużo figurek aniołków oraz szlachetnych kamieni o barwie zielonej, pomarańczowej, czy błękitnej, a także piękne srebrne świeczniki jeżeli posiadacie jeżeli nie to położyć wyroby ze srebra, które kojarzą się Wam z dobrymi wspomnieniami. Koniecznie powinniście udekorować stół kwiatami ale to już wedle Waszego uznania, niektórzy preferują lilie ale nie muszą być one mogą być jak najbardziej polne kwiaty. Należy przygotować trzy różne świece nie zwężające się ku górze, dla św. Michała w kolorze złotym lub niebieskim, dla Św Rafała zieloną a dla św. Gabriela srebrną lub pomarańczową. Na stole połóżmy małą miseczkę z solą oraz z wodą, okadźmy stół i otoczenie kadzidłem ale wyłączając zapach opium i kawy, najlepiej byłoby lawendowe, różane, leśne, jaśminowe w każdym razie „lekkie” w zapachu. Przed rytuałem należy wziąć kąpiel w wodzie doprawionej esencją jakiejś owocowej lub kwiatowej herbatki z garścią soli. Jeżeli jest możliwość ubrać się na biało.

W dawnych czasach wiedźmy sławjańskie miały białe szaty rytualne dziś takimi nie dysponujemy więc dobrze byłoby mieć choć jasną sukienkę, jeżeli rytuał będzie wykonywać kobieta(optymalna byłaby szyta z koła i długa do kostek). Mężczyźni koniecznie białą koszulę ale na czas rytuału nie zapinać guzików przynajmniej u rękawów, najlepiej byłaby rosyjska rubaszka ale takich także w Polsce nie szyjemy, więc musimy się ubrać w to co posiadamy.

Na świecy przeznaczonej dla Michała Archanioła grawerujemy piórkiem ptaka swoje nazwisko i imię (mężatki także nazwisko panieńskie nawet jeżeli nie używają )oraz datę urodzenia – wszystko w jednej linii. Po tym również w jednej linii grawerujemy prośbę do szefa wojsk Boga ale jedną np. proszę o odwagę w czynieniu mojej misji tu nazwać jaka to ma być. Albo proszę o pomoc w zwalczeniu strachu przed śmiercią, lub strachów egzystencjalnych jak utrata pracy, utrata partnera, utrata dochodów itp… Czy prosimy o to aby siły zła trzymały się za przyczyną pogromcy Szatana z daleka od nas, lub aby wrogowie nas nie pokonali itd… prośba o odwagę w wyrażaniu prawdy… zawsze jednak jedna prośba.

Z kolei na świecy zielonej do Rafała robimy to samo co na pierwszej ale prosimy o uzdrowienie ciała naszego lub bliskiej osoby, możemy prosić o uzdrowienie duszy gdyż to często zakłócona komunikacja między ciałem a duszą jest przyczyną wielu chorób ciała. Możemy też napisać tylko jedną chorobę w jakiej pozbyciu powinien nam pomóc Archanioł Rafał. Możemy prosić też o uzdrowienie związku ( powinniśmy jednak pamiętać, że jeżeli nasz związek nie ma błogosławieństwa Sił wyższych to po tym rytuale się rozpadnie, ponieważ dajemy pozwolenie Rafałowi działać po swojemu). Możemy również prosić o uzdrowienie stosunków  z dziećmi czy otoczeniem, czy z szefem w pracy… 

Jeżeli chodzi o Archanioła Gabriela to również jak wyżej, tutaj szanse mają dziennikarze ale ci  piszący prawdę , działający dla dobra ogółu, także wszelkie zawody związane ze sztuką czy nauką a więc uczciwi nauczyciele aktorzy, naukowcy czy zwykłe osoby mające problem z porozumieniem się np. z rodziną lub otoczeniem. Mogą też  prosić o pomoc osoby mające predyspozycje jasnowidcze o rozwój ich talentu ale jedynie w dobrej wierze. Pewna miła pani wróżka poradziła aby w prośbie do Michała wypowiedzieć „mam nadmiar pieniędzy” i to się spełni. Ostrzegam aby tego nie robić, bo kto jak kto ale Archanioł Michał najbardziej nienawidzi na ziemi pieniędzy,  ponieważ nie zostały stworzone przez Fenicjan ale przez dzieci Kajina, czyli tych których ojcem pośrednio jest Szatan. Z drugiej strony Światło wie, iż znaleźliśmy się na ziemi w takiej a nie inne sytuacji, że niestety do przetrwania są nam potrzebne środki finansowe ale wtedy piszemy na świecy – mam godne życie i nie brak mi niczego do radosnej i spełnionej egzystencji. Natomiast wyraźnie o środki finansowe mogą prosić ci, którym pieniądze są potrzebne do zwalczania dzieci Kajina ich bronią.

Biała magia Światła jest wolnością więc możecie swoje prośby i życzenia formułować jak tylko chcecie wedle tego co jest dla Was priorytetem i oczywiście mogą to być najskrytsze marzenia ale bez szkody dla nikogo. Jedynie co można to nie sugerować się dziećmi Kajina ale musicie być dokładnie przekonani, że Wasz wróg jest dokładnie tym za kogo go podejrzewacie. Nie można krzywdzić pod żadnym pozorem innych Słowian oraz członków innych ras, nie oznacza to jednak, że mamy pozostawać bierni gdy ktoś nas atakuje czy oszukuje po prostu oddajemy mu tym samym przedtem jednak ostrzegając go słownie i gdy wyczerpiemy wszystkie polubowne środki przechodzimy do obrony bardziej czynnej.

Wracając teraz do rytuału – jeżeli mamy stół i inne utensylia wyżej wymienione przygotowane wzywamy najpierw Św. Michała Archanioła modlitwą egzorcyzmem, który wszyscy znacie na pewno a brzmi on „Św Michale Archaniele wspomagaj nas w walce przeciwko niegodziwościom i zasadzkom złego ducha i bądź naszą obroną.. Oby go Bóg poskromić raczył pokornie Cę o to prosimy Wodzu Niebieskich Zastępów, Szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła -Amen.

Możecie też odmówić egzorcyzm sławjański, który jest praktycznie tym samym. Natomiast on brzmi bardziej monumentalnie ale oba maja tę samą moc. Podaję słowa:

W imię Trójgłowego Boga wzywam Cię dzisiaj Swarożycu( to powtarzamy trzykrotnie głośno i z mocą.) Wzywam Cię pogromco wojsk demonicznych pod wodzą Szatana, wzywam Cię pogromco Lucyfera, wzywam Cię największa  oprócz naszego Ojca i Syna, Potęgo Światła nie mająca sobie równych w wieczności!!! Wzywam Cię abyś Ty Postrachu wszystkiego co demoniczne odciął ode mnie  działania mroku, które  niszczą mnie i wprowadzają zamieszanie w mojej pracy i planach życiowych, a które mają być zgodne z Bożym projektem i na które wyraziłem zgodę przed zejściem w te niskie energie Ziemi.

Za pomocą siły danej mi przez Swarożyca-Złotego boga , którego moc przeraża wszystko co pochodzi od Demona Zła, ja człowiek mocą mojej wolnej woli wyrażam zgodę aby moc najwyższego Dowódcy Sił Światła uczyniła mnie niewidocznym dla Zła tak by nie mogło mi więcej szkodzić! Od dzisiaj jestem dobrowolnie pod ochroną Twej nieopisanej Potęgi pochodzącej od naszego Ojca Stwórcy. Daj mi moc pokonywania Zła.

O Mój Swarożycu. Amen

Jeżeli odmówimy jeden z tych egzorcyzmów albo oba jak kto woli to nie musimy otwierać kręgu, bowiem złe duchy uciekają na dźwięk Jego imienia, w tak podanym  egzorcyzmie.

Po czym bierzemy świecę dedykowaną Michałowi – Swarożycowi i grawerujemy co wyżej wytłumaczyłam, nacieramy ją olejem najlepiej lnianym i zapalamy zawsze zapałkami nigdy nie zapalniczką.

Następnie bierzemy zieloną świecę poświęcona Rafałowi znowu grawerujemy jak wyżej i taka sama procedura , niemniej modlitwę do niego odmawiamy po zapaleniu świecy a nie jak do Michała przed zapaleniem świecy.

Dokładnie to samo jest przy Archaniele Gabrielu, do niego grawerujemy świecę pomarańczową lub srebrną nacieramy olejem i zapalamy.

Modlitwy do obu Archaniołów możecie znaleźć w książeczkach do nabożeństwa lub w internecie, te które poleca STS są bardzo długie i dlatego mogę je podać kiedy indziej. Możecie jednak króciutko pozdrowić ich i po swojemu coś ułożyć. Ja podam Wam tylko przykłady nazwane przez STS zawołaniami do każdego z tych  Archaniołów.

Do Gabriela „Pomnij nasz opiekunie jak często odwiedzałeś naszego Ojca Abla, założyciela naszej wspaniałej aryjskiej rasy i przekazywałeś mu pozdrowienia i rady naszego Ojca proszę uczyń to i dla mnie, tak jak uczyniłeś to dla Matki Boga, by przypomnieć jej zadanie na tej ziemi.  Przybądź do mnie z radą od  Ojca jak mam poruszać się w gąszczu zaciemnionych energii i nie być głuchym na głosy miłości i ostrzeżenia, pomagające podejmować słuszne decyzje, dziękuję Ci”- Amen

Do Rafała „Ukochany Rafale Ty który kochasz ponad miarę ratując każde życie, wiele razy unosiła się Twoja srebrno zielona poświata zarówno nad polami bitewnymi jak i samotnie umierającymi i opuszczonymi, których często przywracałeś do życia i zdrowia, proszę Cię z całego serca wejdź w moje życie i uzdrów mnie z chorób duszy i ciała, abym mógł spełniać swoje zadania do których zostałem na tej ziemi powołany”- Amen.

Powyższe zawołania są tylko przykładami, każdy może ułożyć swoje, Ci archaniołowie(będą się z tego bardzo cieszyć).

Tak więc po wygrawerowaniu i zapaleniu świec, odmówieniu egzorcyzmu i zawołań przy części rytuału poświęconemu danemu bogu piszemy na świecy swoją osobistą intencję, po czym każdą z nich czytamy na głos kończąc słowami iż wierzymy, że się spełni bo już się spełnia i powtarzamy ten zwrot trzy razy. Po skończonym rytuale dziękujemy każdemu bogu z osobna z całego serca.

Świecom pozwalamy wypalić się do końca na drugi dzień resztki każdej z nich wyskrobujemy ze świecznika lub podstawki i owijamy w białe chusteczki zakopując pod ulubionym drzewem w ogrodzie, aby się ugruntowało to o co prosiliśmy. Jeżeli nie mamy ogrodu zakopujemy pod drzewem w lesie, które budzi w nas miłe uczucia.

Na zakończenie pragnę podkreślić, że jeżeli mamy dobre połączenie duchowe z Górą i vice versa to już samo to jest rytuałem samym z siebie, aczkolwiek tak jak na ziemi każdy z nas jest wzruszony i okazuje radość gdy się go uhonoruje tak samo i wśród istot Światła panuje radość jeżeli pamiętamy o tym co one lubią i nie zapominamy kim są oraz zapraszamy ich od czasu do czasu na przyjęcie jakim jest odprawienie rytuału. Dlatego tak ważny jest nasz ubiór i dekoracje bo wszystko w co wkładamy wysiłek służący pięknu, dobru  i miłości wytwarza ogromy dobrej energii.

Tak samo katolicka msza święta byłaby wspaniałym rytuałem gdyby nie była zjudaizowana a kapłan byłby czystym człowiekiem rzeczywiście służącym Jezusowi a nie mamonie czy swoim homoseksualnym chuciom, oczywiście nie można generalizować są i wspaniali kapłani jak biskup Jędraszewski czy ks. Natanek ale to jest znikomy procent. Niestety biedni katolicy uczestniczą praktycznie  w rytuale do Jahwe, który im nic nie pomaga a wręcz szkodzi.

Inną sprawą o której jeszcze napiszę w przyszłości są rzesze Aniołów do których kościół katolicki zakazał się modlić, ich lista jest również  w Watykanie. Ci aniołowie to tzw. aniołowie pierwszej potrzeby, którzy pomagają od razu tak jak św. Antoni z Padwy, jeżeli się z nimi zaprzyjaźnimy. Oni pomagają również w sprawach materialnych jeżeli oczywiście nie mamy zamiaru nikogo skrzywdzić.

Każdy niech sobie w swoim sercu odpowie dlaczego nas odcięto od tych będących bardzo blisko energii ziemi pomocników. W tej chwili mamy problem ponieważ aby zawołać mniej znanego anioła trzeba znać jego imię a tychże nie znamy. Mnie przekazano kilka prawdopodobnych, imion postaram się sprawdzić czy można przywołać owe anioły pod tymi imionami.

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

3 komentarze

 • Wnuczko Wiedźm, czy jest anioł pomagający w związkach, rozumiem, że dopiero 29 września będzie można użyć rytuału do Archaniołów?

  • Voymirze możesz odprawić ryt do Trzech Archaniołów kiedy tylko chcesz, niekoniecznie w ich święto.
   Opiekunem związków ery nowożytnej są Święty Piłat i Święta Procula(Prokuliana), niestety raczej związków, które są bliźniaczymi płomieniami.
   Natomiast jeżeli wybrałeś taki scenariusz, że Twoja miłość ma być tylko Twoją lekcją, to ze smutkiem muszę Ci powiedzieć, że nic tu nie pomoże, tak przed zejściem tutaj postanowiłeś. Zyczę Ci zrozumienia i wytrwałości.
   Ciepłe pozdrówka

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Wnuczko Sławiańskiej Wiedźmy, proszę pomóż mi, napisałem list do Ciebie, dziękuję za odpowiedź powyżej. Myślę i czuję, że Ania jest kimś ważniejszym niż “tylko” lekcją tutaj na Ziemi, nawet biorę pod uwagę, że to moje mogłyby się wydawać komuś jedynie romantyczne wyobrażenia, lecz czuję i kocham ją i nie chcę by cierpiała więcej w swoim życiu i życzę jej z całego serca by znalazła ukojenie i spokój po tym co przeszła w nim. Mam z nią dziecko i chcę być dobrym ojcem dla Amelii. Takim na jakiego każde dziecko zasługuje, pomóż mi proszę i napisz jak prawidłowo wykonać rytuał Ojcze Nasz i proszę odpowiedz mi na pytanie zawarte w treści z artykułu:

  “Rytuały są więc ważne bo jesteśmy zazwyczaj tak rozbici przez szkodliwe energie, że nie potrafimy nawet odpowiednio porozmawiać z naszym Ojcem Stwórcą a to jest też rytuał, oczywiście ten najprostszy. Często jest raczej odwrotnie to Bóg nas woła ale my jesteśmy głusi na Jego głos. W związku z tym warto robić wszelkie rytuały do naszych opiekunów w naszej Ojczyźnie Światła bo to niszczy niskie energie dookoła nas i otwiera nasze dusze na głos Ojca.”

  Jestem rozbity i tracę wewnętrzne światło poprzez widok na (pozorną) beznadzieję, pragnę odnowić kontakt z Ojcem. proszę powiedz jaki to jest ten najprostszy z rytuałów. Pragnę wrócić do Światła i by moja RODzina się zjednoczyła. Moją wolą jest by otworzyć moją duszę na głos Ojca. Pomożesz mi Sławiańska Wnuczko Wiedźmy? Jeśli możesz to przeczytaj Wnuczko Wiedźm także maile moje. Przesyłam Tobie moc energii sławian mojego RODu, niech Ci się darzy Niech Cię wspierają Bogowie Starzy! 😀

Dodaj komentarz