Znak Bestii – przepowiednia

W związku z zapewne dość niepewnymi czasami, które nadchodzą nieubłaganie – na Waszą naprawdę ogromną ilość maili, przerywam moją wizję z życia pradawnych Arjów i dokończę ją po tej przepowiedni. Natomiast obecnie przedstawię Wam właśnie przepowiednię o znaku Bestii i to co Was najbardziej interesuje czyli czasy na krótko przed tym, czyli co ma się dziać zanim znak Bestii będzie już obowiązkowy.

Zacznę jednak jakby od końca czyli od znaku Bestii z tego względu, że większość interesuje się tylko clou danego tematu. Zanim przejdę do meritum proponuję aby każdy kto ma osoby na których mu zależy poinformował je o tej przepowiedni, nie dla naszej reklamy bo my jesteśmy tylko dla ludzi, którzy tu trafią za pomocą energii, czyli nie reklamujemy się, ale to co tutaj przekazuję za STS jest bardzo ważne. Natomiast ta przepowiednia STS jest dokładniejsza od wszystkich innych, które obecnie powielają często sporo masońskich fałszerstw nawet nie wiedząc o tym. Kiedy obserwuję znaki czasu to czuję, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo wypełnienia się przepowiedni STS za życia większości z nas.

Poniższa część przepowiedni jest czystym przekazem STS a nie jak większość tu prezentowanych – przekazem wiedźm, które też się spełniały ale autorytet STS jest jednak dla nas, którzy go znają – ogromny dlatego to zaznaczam. Przyjście Antychrysta i wprowadzony krótko przed nim Znak Bestii nie oznaczają końca świata. To jest fałszowanie przepowiedni przez masonów, zarówno jak fałszem jest wers, że powrót żydów do syjonu również ma wieszczyć koniec naszej planety i ludzkości, jest to fałszerstwo masońskie.

A więc każdy kto nie przyjmie znaku Bestii na czoło lub na dłoń niczego nie sprzeda i nie kupi, nie będzie wolno mu się przemieszczać, nie załatwi żadnych spraw urzędowych. PRZYJĘCIE ZNAKU BESTII BĘDZIE DOBROWOLNE, NIE WIERZCIE TYM KTÓRZY MÓWIĄ INACZEJ. Demon wie, że ścieżka do Światła i do Demona jest dobrowolna, takie są prawa transcendentalne, których Demon nie może złamać. Naturalnie będzie się przymuszać ludzi represjami, o których wyżej wspomniałam również nie będzie można poruszać się pojazdami. Ludziom bez pieczęci 666 nie będzie wydawać się prawa jazdy ani innych dokumentów potrzebnych do funkcjonowania w społeczeństwie tak więc np. farmerzy będą musieli powrócić do konia i pługa. Natomiast odzież ludzie będą musieli sami tkać zarówno jak i wytwarzać obuwie. Najlepiej przetrwają terror czasu Bestii ludzie mieszkający blisko przyrody, ponieważ ludzie z blokowisk i wielkich miast opierający się znamieniu Bestii zostaną zamknięci w gettach i zmuszeni do pracy za wyżywienie ledwie umożliwiające przeżycie.

Oficjalnie nie będzie można zabić człowieka za odmowę przyjęcia znamienia Bestii czyli chipu 666, znaczy to jak wyżej napisałam, że Demon musi się stosować do praw transcendentalnych. Mianowicie nie będzie można też ludzi w obozach skazywać na śmierć głodową, bo tutaj gra będzie toczyła się o wyższą stawkę czyli będzie to walka Światła z Ciemnością na poziomie mieszkańców Ziemi. Reprezentanci Bestii czyli dzieci kajina utworzą natomiast szereg praw wysoce represyjnych czyli aparat ucisku i terroru. Jednym z jego elementów będzie przekupywanie dzieci poprzez pokazywanie życia na wysokiej stopie poza obozem i kuszenie ich wolnością i luksusem. To nastawianie przeciwko rodzinie będzie odbywało się w szkołach, które będą funkcjonować w owych gettach. Przekonywać się będzie dzieciaki, że rodzice są staromodni, walczą z postępem i rozwojem ludzkości, wiele dzieci temu ulegnie. Przede wszystkim będzie się ośmieszać ich rodziców i pokazywać jako sekciarzy, którzy uwierzyli w teorię spiskową.

Oczywiście chip będą mogły otrzymać za zgodą rodziców lub dopiero po dojściu do pełnoletności. W związku z tym będą zdarzały się morderstwa nastolatków na rodzicach, oraz inne przestępstwa ponieważ ludzie w obozach będą zaliczani do tzw. kasty nieistniejących czyli w ich wewnętrzne konflikty zewnętrzne prawo będzie ingerowało jedynie po to, by je podsycać.

Działać to będzie w ten sposób, że np. wybierze się przypadkowo rodziny, które będą otrzymywać więcej niż inni za tę samą pracę. Jeżeli rodziny to ukryją oprawcy sami ich wydadzą po pewnym czasie, zaś jeżeli takie osoby zaczną się dzielić z innymi, to powstanie nienawiść tych z którymi się nie podzielono itd… czyli tzw. diabelski krąg. Zastosuje się szereg tortur psychologicznych o których dotąd ludziom się nie śniło, ponieważ te obozy to będą także parki zabaw i rozrywki dla synagogi Szatana, która uwielbia karmić się rozpaczą ludzką. Zostaną tam wprowadzani również zdrajcy, którzy będą jątrzyć a nie trzeba bogatej wyobraźni jak szybko można doprowadzić do stanu wrzenia w odizolowanej i pozbawionej podstawowych swobód i wygód grupie ludzkiej. Może zaistnieć też taka sytuacja, że ludzie będą zabijać się między sobą, tym bardziej że nie będzie to podlegało karze z zewnątrz, wytrzymają więc naprawdę silni i głęboko przekonani o swojej wierze i swoim wyborze.

Podkreślam raz jeszcze za STS, że za nie przyjęcie czipu synagoga Szatana nie będzie miała prawa karać nikogo śmiercią, nawet głodową, dlatego będzie podjudzała zwykłych ludzi aby się wzajemnie wybijali własnymi rękami.

Wyżej napisałam, że nikt z głodu nie umrze ale ludzie będą na granicy, ponieważ otrzymają tylko tyle niezbędnego pokarmu ile konieczne jest dla dla utrzymania funkcji życiowych. STS przestrzega też przed tym aby ludzie chcąc poświęcić się dla rodziny zdecydowali się zaczipować ze względu np. na dobrą pracę i utrzymywać nie zaczipowaną rodzinę. BĘDZIE TO ZBĘDNE POŚWIĘCENIE, PONIEWAŻ ŻYWNOŚĆ OZNACZONA 666 BĘDZIE MIAŁA ZUPEŁNIE INNĄ ENERGIĘ, PO PIERWSZE NIEZACZIPOWANY NIE BĘDZIE CZUŁ JEJ SMAKU ANI ZAPACHU A PO DRUGIE NIEZALEŻNIE ILE BY ZJADAŁ BĘDZIE TRACIŁ SIŁY JAK CZŁOWIEK ZUPEŁNIE POZBAWIONY POŻYWIENIA CZYLI MAJĄC TYLKO TĘ ŻYWNOŚĆ DO DYSPOZYCJI PO OK. 2 TYGODNIACH UMRZE Z GŁODU. Zaś ludzie na wysokich wibracjach nie będą mogli tego przełknąć, pomimo że ta żywność będzie przypominała normalne znane nam dotąd artykuły spożywcze.

Zaczipowani natomiast będą opływać we wszelkie luksusy, ponieważ pracować na nich będą niezaczipowani i tych będzie dosyć dużo przynajmniej na początku i do końca dotrwa spora liczba, nawet więcej niż obecnie moglibyśmy przypuszczać. Po pewnym czasie pewna ilość złamana biedą i brakiem wolności zdecyduje się na czipy tym bardziej, że zaczipowanym synagoga Szatana obieca nieśmiertelność, z której będą mogli zrezygnować w przypadku gdy znudzi im się życie na ziemi. W tym wypadku będzie to oszustwo ponieważ nie będą mogli jednak umrzeć na własne życzenie. Początkowo media będą donosiły o katastrofach, z których niezniszczalni zaczipowani będą wychodzili cało. Zaś niezaczipowani będą umierali jak do tej pory, jednak po pierwszym czasie euforii zaczipowani zaczną zauważać, że coś jest nie w porządku. Po upływie pewnego okresu od zaczipowania to oni nie będą mogli rozkoszować się płodami Ziemi, ponieważ zrywając świeże jabłko, pomarańczę czy zjadając ulubione warzywko zauważą, że nie odczuwają już jego aromatu ani smaku. Aby więc to wszystko od nowa poczuć trzeba będzie również czipować żywność czyli zaczipowani będą mogli spożywać tylko zaczipowaną żywność, inną po prostu zwymiotują.

Będzie działo się tak dlatego ponieważ dokona się dokładny podział energii. Pisałam o tym w artykule bodajże sprzed dwóch lat, że obecnie żyjemy w oceanie energii pozytywnych i negatywnych i one przepływają swobodnie do ludzi, tak że możemy jednego dnia poczuć prawie anielskie energie i za chwilę znowu energie ciemne czyli miewamy skoki nastroju, zależy to jeszcze od podatności danych osób na działanie tej czy innej energii. Czasem bywa, że energie są tak blisko siebie jakby były wymieszane, oczywiście zło z dobrem się nie miesza ale fale o różnym natężeniu obu energii, mogą sporo namącić w życiu człowieka. Dobrym przykładem na to jest taka historia :młoda para kupuje luksusowy dom z ogrodem, oboje są atrakcyjni posiadają świetną pracę i życie układa się jak po maśle. Niestety po pewnym czasie zamieszkiwania w tym domu piękna zona zaczyna chorować, w dodatku mija dwa lata a oczekiwane dziecko również się nie pojawia. W końcu mąż ma poważny wypadek nie może przez najbliższe trzy lata wykonywać pracy, która przynosiła duże dochody. W końcu nie da się dalej spłacać kredytu i komornik wchodzi na nieruchomość. Oboje jak niepyszni korzystają z propozycji babci i osiedlają się w małym drewnianym domku z ogródkiem na peryferiach miasta. I oto nie wiedzieć kiedy stan zdrowia męża poprawia się w niespodziewanym tempie, wraca do swojego biznesu a żona zachodzi w ciążę i po chorobach nie ma śladu. Oboje domyślili się, że w tamtym domu miała miejsce walka energii i to było najgorsze, bo złe zwyciężały ponieważ miejsce było im przychylne. A w starym domku czasem ktoś poczuje się gorzej, jakaś sprawa się nie uda ale na ogół życie płynie szczęśliwie, bo tutaj energie płyną sobie spokojnie.

Natomiast w czasach Bestii inaczej Antychrysta choć on nie będzie w czasie czipowania manifestował się jeszcze jako mesjasz, nastąpi dokładny podział ziemi na energie pozytywne i negatywne czyli co oddajemy Bestii oddajemy Bestii, co zaś zostaje siłom Światła pozostaje dla nich. Dziś jeszcze możemy żyć często wedle przysłowia „Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek”, niestety w okresie przyjmowania znaku Bestii na rękę lub czoło to się wszystko zmieni. Zaczipowani będą mieli swoją żywność i swoją egzystencję a niezaczipowani swoje pokarmy i swoje życie, choć pozornie będą one takie same, ale tylko pozornie…

Wracając do owej później tak przeklinanej nieśmiertelności, wszyscy przepowiadający, o niej mówią a nikt nie tłumaczy jak to będzie wyglądać w rzeczywistości u zaczipowanych. Już w poprzedniej przepowiedni sygnalizowałam, że wszelkie hollywoodzkie horrory o zombie się zrealizują.

A więc w początkowej fazie zaczipowani bedą odporni na wszelkie choroby, nie będą ulegać wypadkom, jednakże później gdy sami będą zechcieli skrócić swój żywot np. skacząc ze skały ich ciało nie wróci do poprzedniej formy, czyli będą połamanymi i niezdolnymi do normalnego życia potworami próbującymi wylać swoją nienawiść do niezaczipowanych lub będą się wlec bez celu przed siebie. Ich odczuwanie emocji będzie nadal jak u zwykłych ludzi ale ich nieśmiertelność i początkowa moc obróci się w koszmar a znaku Bestii nie da się usunąć. Będą przeklinać Boga i ludzi za swój wybór, za który tylko oni przecież będą odpowiedzialni a dzieci kajina słudzy Bestii będą z nich szydzić, że się sprzedali za parę dziesiątek lat względnego dobrobytu.

Natomiast niezaczipowani, którzy pocierpią jakiś dziesiątek lat i umrą w tym terrorze, otrzymają swoje drugie życie od Boga aby zrealizowali swój scenariusz zaplanowany na to życie a więc to o czym marzy większość ludzi: doskonałe zdrowie, urodę i młodość nawet jak umrą w starszym wieku. Oczywiście nie będą powstawać z grobów aby nie straszyć swoich bliskich, tylko nagle pojawią się wśród ludzi mówiąc, że powstali z głębokiego snu i nawet starzy ludzi dziwić się będą swojej sile i urodzie, ale ona będzie im potrzebna bo walka z Bestią dopiero się zacznie.

Na koniec jeszcze raz przypominam, że dzieci kajina nie będą potrzebowały się czipować, ponieważ one już dawno opowiedziały się po stronie Demona. Natomiast jako ziemskie dzieci kajina a bezpośrednio Szatana różnią się od ludzi i dlatego najgłośniej krzyczą o równości ludzi na ziemi wiedząc, że mają nawet inne DNA, które trudno jest sprawdzić na dzień dzisiejszy ale to tylko kwestia czasu, aczkolwiek jeszcze i to nie obudzi niewolników.

Ciąg dalszy w następnej części

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

21 komentarzy

 • Przepowiednie pana Jackowskiego na czerwiec i lipiec 2020 roku. Zobaczymy, czy się sprawdzą.

  https://www.youtube.com/watch?v=KBWste9nRo0

  • Dookoła chodzą głosy o szczepionce “przeciwko” k-wirusowi, że właśnie miałaby być z czipem, dzięki któremu będzie wiadomo, kto jest “bezpieczny”, a kto nie i nie-zaczipowani mogą mieć problemy z podróżami samolotem, czy zatrudnieniem. Pan Jackowski twierdzi, że według niego całe to zamieszanie z przymusem szczepień to tylko, żeby nas wystraszyć i żadnego przymusu nie będzie. To by się zgadzało z opisanym tutaj znakiem.

   Pozdrawiam,
   Damian

   • Witaj Damian, szczepionka to tylko narzędzie kontroli, pisałam już o tym (nanocząsteczki). Natomiast czip nie powinien być wcześniej niż za dziesięć lat ale to mój domysł. Wedle przepowiedni czip powinien być wprowadzany na ok 10 do 20 lat zanim Bestia zacznie nauczać. Każdy będzie wiedział, że to znak Bestii ale większość przyjmie go dobrowolnie…ze względu na wygodne życie. Ciepłe pozdrówka dla Ciebie

    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Ja mam pytanie nie związane z artykułem. W jaki sposob Sławiańska wiedźma dowiadywala sie o swoich zdolnościach? I w jakim wieku ro było?

  • Witaj Zielonooka, w czasach Arjów było to jasne, że osoby należące do potomków rodu pierworodnej córki Abla, naszego ziemskiego Ojca zawsze były wiedźmami i wiedami, natomiast osoba najbardziej obdarzona wiedzą ponadczasową była wiedźmą/wiedźminem naczelnym.
   Pasowanie odbywało się zawsze w wieku odpowiadającym dzisiejszym 12 latom(kiedyś Arjowie żyli po kilka tysięcy lat) i było za zgodą rodziców i samej zainteresowanej.
   W czasach Sławjan po drugim spaleniu światów osoby będące przedłużeniem rodu córki Abla zazwyczaj się jakoś wyróżniały spośród swoich ziomków, ale pasowana zawsze musiała być wnuczka lub wnuk przez swoje Babcie. Jeżeli takowego nie było wiedźma szukała w dalszej rodzinie i przygotowywała adeptkę 10 lat więc 22 letnia kobieta czy mężczyzna mógł już czynić swoją powinność. Od momentu wprowadzenia religii katolickiej wiedźmy zaprzestały oficjalnej działalności ale wiele spraw kontynuowały nadal jak np. pilnowanie prawdziwych wydarzeń historycznych. Nie przestały ze względu na Jezusa ale na judeoreligię. Wiedźmy nie można było zabić. Po przepowiedniach i wizjach opiszę wiedźmy sławjańskie bo powoli nadchodzi znowu ich czas. Przesyłam Ci ciepłe sławjańskie pozdrowienia

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Dziękuję Wnuczko Sławiańskiej Wiedźmy za twoją odpowiedź. Ale mam kolejne pytanie.
    Skąd aktualnie, że tak nazwe ‘nowa’ sławiańska wiedźma ma czerpać wiedzę?
    I drugie pytanie, jak podnosić swoje wibracje?
    Pozdrawiam Ciebie serdecznie cała redakcję

    • Witaj Zielonooka, „nowa” wiedźma zazwyczaj czuje, że jest wiedźmą i jeżeli nie ma sławjańskiej mentorki to może czerpać z STS, bo nie wiem czy ktoś jeszcze posiada jakieś informacje na ten temat, choć mogę się mylić.
     Natomiast jak podnosić wibracje, to pierwsza odpowiedź brzmi -przez medytacje ale to jeden z aspektów podnoszenia wibracji. Na naszej stronie mamy porządną medytację chyba w artykule sprzed 2 lat. O podnoszeniu wibracji postaram się napisać już wkrótce bo zauważyłam ,że to wiele osób interesuje. Natomiast podniesienie wibracji przy tak zaplanowanym zmasowanym ataku synagogi szatana na ludzkość może uratować życie. Pozdrawiam Cię cieplutko

     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Witam. mam pytanie, jak miała na imię pierworodna córka Abla o której wspominasz tutaj?
    I co możesz powiedzieć o Jezusie i Jego matce Maryi? Czy wg Ciebie Jezus jest Synem Bożym,a Maryja została ukoronowana na Królową Nieba i Ziemi i jest dobrą energią?
    Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.

    • Elisabeth z 28 czerwca

     Imię pierworodnej córki Abla słyszałam dwa razy, raz od Babci a drugi raz w wizji, którą obecnie przedstawiam – niestety brzmi ono jak jakaś fraza muzyczna. Zmieniła się przez miliony lat nasza budowa więc nie powtórzę a nie chcę wprowadzać nikogo w błąd. Ja natomiast jak się do Niej zwracam to mówię Strażniczko Przedwiecznej Wiedzy Naszego Boga bo tak to brzmi w wolnym tłumaczeniu , ona przejęła tę rolę po Lucyferze, który nominalnie był pierwszym straznikiem wiedzy Trójgłowa Boga Światłości.
     Natomiast o Maryji i Jezusie pisałam już ok . 3Lata temu, musisz wejść na zakładkę Gazeta Słowian, następnie zjechać w dół strony i tam masz numery stron i potem znależć w początkowych stronach z serii Stary Testament Słowian, tytuły Narodzenie Jezusa , Krzyżowanie Jezusa itd…Jak nie znajdziesz to napisz wtedy ja Ci znajdę. Jezus Jest Synem Boga natomiast koronowanie złotymi koronami nie jest zgodne z zasadami Boga Miłości. Oczywiście i Jezus I Maryja są wspaniałymi energiami ale nauki Jezusa tak zostały zafałszowane przez judeoreligię – często o tym pisałam, że raczej zwracamy się do Demona aniżeli do Boga poprzez zafałszowane modlitwy, więc lepiej radzę modlić się swoimi słowami . Ja tez podałam parę modlitw na naszych stronach. Pozdrawiam Cię serdecznie

     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Wygląda na to, że koronawirus powstał po to żeby ten Znak Bestii wprowadzić. Jeśli wierzyć temu artykułowi, to już są propozycje czipów.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-czipach-proponowanych-przez-billa-gatesa-znajdzie-sie-lucyferaza

  • Junior witaj, korona wirus to tylko jeden z punktów przygotowań do przyjęcia znaku Bestii. W ostatniej przepowiedni zamieszczonej na naszej stronie postarałam się przedstawić te najważniejsze znaki poprzedzające.
   Dziękujemy Ci za link, niemniej odnośnie określania wielu przypadków jako lucyferiańskie to jest nietrafione bo Lucyfer nie odgrywa już takiej roli u Demona ponieważ ten orientuje się,że Lucyfer może rozważać powrót do Boga Stwórcy. Nie powrócą jedynie dzieci kajina i on sam. Natomiast bill gates to nie lucyferianin ale satanista, i może na złość samemu lucyferowi chce użyć takiej nazwy, zresztą jest on krewnym rostchildów, którzy są zaprzyjaźnieni z „tymi sferami”. Przesyłam Tobie ciepłe sławjańskie pozdrowienia

   Wnuczka sławjańskiej wiedźżmy

 • Witam 🙂 bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na tak ciekawą stronę. Od dłuższego czasu poszukuję odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Odnośnie powyższego artykułu zastanawia mnie jedno, otóż wiemy, że pewna spora grupa ludzi dąży do powstania państwa polin (na naszej polskiej ziemi) i tu rodzi się moje pytania, jak to się ma do NWO? Jak wiemy przy NWO ma nie być granic państwowych, istnieć ma tylko jeden ogólnoświatowy rząd.

  • Kochana Jolu nwo to właśnie synagoga Szatana, masoneria , iluminaci czy jak kto tam chce nazwać bo to jedno i to samo a tworzy je jedna i ta sama nacja.
   Myślę,że wiadomo Ci kto chce stworzyć polin w naszym kraju. Nasz rząd to agenda nwo i żaden z nich nie jest Polakiem a tym bardziej Sławjaninem, to hybrydy w ciałach Sławjan, niektórzy z ich ojców przekazani tu przez Stalina a inni faktycznie mieszkają tu tak długo, że zdążyli się w nas wtopić. Ta nacja chce oficjalnie przejąć władzę nad światem aby przygotować go na przyjście ich mesjasza antychrysta. Wiem ,że brzmi to niewiarygodnie ale niedługo Chińczycy odkryją prawdę o tej nacji bo ich DNA różni się od naszego a połączenia nerwowe mózgu przypominają połączenia psychopatów, czyli totalny brak empatii, niemożność miłości i brak tzw, ludzkich odruchów.
   Wszystko co oglądasz i co jest Tobie przekazywane to teatrzyk dla mydlenia oczu. Normalny człowiek nie jest w stanie prowadzić długoletnich gier bo nie wytrzyma emocjonalnie a oni tak naprawdę tylko odgrywają emocje. Jest to trudne do pojęcia nam zwykłym ludziom dlatego większość w to nie wierzy i to jest zguba ludzkości.
   Serdeczne sławjańskie pozdrówka

   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Serdecznie dziękuje za odpowiedź 🙂 Smutne jest to, że nie możemy zmienić biegu przyszłych zdarzeń. Gdybym kilka lat temu wiedziała jak ten świat jest “urządzony” pewnie nie zdecydowałabym się na posiadanie dzieci.
    Pozdrawiam Cię mocno Wnuczko sławjańskiej wiedźmy 🙂

    • Kochana Jolu, nie masz racji to wspaniałe ,że masz dzieci możesz je kształtować i nawet nie wiesz ile tym możesz zmienić świat w walce z synagogą szatana. Nie jesteśmy aż tacy bezbronni, mamy ogromną broń-energię tylko nie wahajmy się jej użyć i przesyłajmy dobrą energię walczącym ze złem obudzonym Sławjanom, jest tyle mądrych i dobrych ludzi, więc wystarczy, że wypowiesz z całego serca słowa „wysyłam temu czy tamtemu człowiekowi moją energie Światła aby go wesprzeć.”Jak nie wiesz komu to Ci podpowiem np. taki pan Tytko, który walczy o nasze złoża o nasze bogactwa, prześlij Panu Kudlińskiemu, wielkiemu patriocie, ktoremu grozi kara więzienia za to, że stanął w obronie grzybiarek napadanych przez bandziorów rumuńskich itd… Ucz tego swoje dzieci a będziesz z nich jeszcze dumna, raz wprawiona w ruch energia czyni cuda, czego Ci naprawdę życzę.
     Pozdrawiam cieplutko

 • W jaki sposób się przygotować na to co nas czeka?
  Wg. mnie:
  – mieć kawałek ziemi
  – posiadać narzędzia i nauczyć się samemu przetwarzać żywność oraz produkować ubrania itp.
  – zrzeszać się w grupy, samemu nie będziemy w stanie wszystkiego wytworzyć
  Jako, że czasy tyrani nadchodzą to już teraz powinniśmy się kontaktować ze sobą żeby się uzupełniać.

  Mieszańcy miast mogliby tkać tkaniny, wytwarzać plecionki, zajmować się drukiem gazet.
  Grupy podmiejskie (na wsi ale bez ziemi) zajęliby się produkcją niektórych przedmiotów np. kowalstwem, garbowaniem skór, produkcją klejów.
  Grupy wiejskie oczywiście będą wytwarzałyby żywność ale sami nie będą w stanie jej zebrać ani przetworzyć więc tutaj pomoc pozostałych grup bardzo się przyda.
  Proponuję utworzenie jakiejś strony, czy oddzielnego tematu tutaj, poświęconemu zrzeszaniu się.
  Jeśli się okaże, że ktoś w mojej okolicy ma prasę do oleju to dokupię książki uczące jak ten olej przetworzyć na biodiesla.

  Wnuczko Słowiańskiej Wiedźmy, co powiesz o takim forum które utworzyłem? Czy to jest wg. dobry pomysł?
  http://www.slowianie.mojeforum.net

  • Witaj Pawle, masz całkowitą rację i dobry pomysł, to o czym myślisz robi już od lat prepers Adek Kudliński, on założył Stowarzyszenie Sławjan i nawet próbował założyć Armię Sławjan tylko nie wiem jak to się rozwija, bo dawno z nim nie rozmawiałam. Popytaj go na pewno Ci doradzi . Natomiast pomysł na strone jest zawsze dobry aby ludzie mieli np. skondensowane wiadomości, tylko musisz tę stronę troszkę ukreatywnić, wrzuć od czasu do czasu filmik czy urywki jakichś interesujących poradników, ciekawe opracowania itp.
   Świetny pomysł masz z tą prasą do oleju, popracuj nad tym zapewne wielu to zainteresuje jak będziesz miał jakieś efekty to poinformuj nas. A więc nie odpuszczaj tylko działaj, wiem że zacząć jest trudno ale kiedyś trzeba.
   Pozdrawiam Cieplutko

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Wiem, że były kłopoty z rejestracją na forum http://www.slowianie.mojeforum.net więc informuję, że zostały wprowadzone zmiany i problemów już nie powinno być. Do tego zachęcam do rejestracji i dzieleniem się swojej wiedzy.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz