Misja gazety My-Słowianie

 Zamysł stworzenia słowiańskiej gazety rodził się od dłuższego czasu.

Dla mnie osoby wychowanej w kulcie słowiańszczyzny i głębokim patriotyzmie, wręcz rażącym jest brak tego typu medium. Zastanawiałam się i to nie tylko ja, dlaczego Słowianie, którzy przecież są u siebie nie mają prawa głosu. Ba - zachowują się jakby bali się o ten głos upomnieć. Faktem jest ,że pozwoliliśmy się zdewaluować jak żadna inna rasa, nawet bardziej niż północnoamerykańscy Indianie. Rosjanie nazywają Słowian dziećmi bogów, i tak na prawdę wiele się nie mylą. Jesteśmy co prawda dziećmi Jednego Boga, jak wszyscy ale nasze pra-pochodzenie nie jest typowo ziemskie - sięga rzeczywistego Edenu, bo tam jeżeli by uwierzyć bez zastrzeżeń przekazowi Starego Testamentu Słowian, jest nasza geneza.

Nie oznacza to, ze mamy czuć wyższość w stosunku do innych w ziemskim tego słowa znaczeniu, jednakże powinniśmy znać źródło z którego pochodzimy, bo to nam umożliwi obranie właściwej drogi i celu do którego powinniśmy dążyć.

p1040042

Przede wszystkim Słowianie powinni się obudzić, z moich obserwacji wynika bowiem, że są w letargu, totalnie zindoktrynowani i zepchnięci do poziomu niewolników, wpędzeni w kompleksy. Słowianom zabrano praktycznie wszystko, skoro ukradziono im tożsamość. Słowian pozbawiono korzeni, źródła ,zafałszowano ich historię, a nawet Boga i religię, do której wprowadzono elementy strachu i ucisku. Zostaliśmy zdegradowani do roli planetarnego banity lub bezwolnej masy służącej manipulatorom. Od dawien dawna nie decydujemy już o sobie, a czy taki stan przystoi nam dzieciom Edenu, gdzie nasza rasa ma swój początek.

Zjednoczyć i walczyć o swoją słowiańskość powinni przede wszystkim ludzie młodzi i to właśnie teraz nadszedł ten czas, bo inaczej znowu pogrzebią siebie i następne pokolenia Słowian na długie wieki. Namawiam ich, żeby zaczęli myśleć o sobie wreszcie jak o dzieciach bogów, zwracali się w stronę własnego serca i duszy, bo tam odkryją kim są - tam jest wyryta nasza słowiańska pieczęć...

Nie jest to czcze gadanie, tylko apel do Słowian, aby się na prawdę obudzili a zobaczą jak zmieni się ich życie. Jeżeli ktoś zatracił bardzo mocno swoją słowiańskość powinien najpierw rozpocząć od uwalniania się od negatywnych manipulacji i indoktrynacji. Sprawa Słowian jest dla mnie prawie, że ukoronowaniem teorii spiskowych. Być może ktoś kiedyś pokusi się o poważną pracę w tej dziedzinie - jak świetlistą rasę sprowadzić do rangi posłusznych robotów, teraz można już ten stan określić -zaprogramowanych robotów samosterowalnych. Wiem, że totalne uogólnianie zawsze urazi czyjeś uczucia ponieważ są jednostki, które walczyły z narzuconym nam systemem , i chociaż wydawać by się mogło bezskutecznie, to pamiętajmy „kropla drąży kamień”- więc chwała im za to. Należy podziwiać te osoby bo podjęły walkę o naszą słowiąńską ojczyznę -przez lata nosząc etykietkę oszołomów, psychicznie chorych , ciemnogrodu itd..Kiedyś łagodni i szlachetni Słowianie przyczynili się do swojego upadku, pozwalając zawłaszczać innym rasom aryjskość, swoją historię, totalnie zafałszować i zniszczyć dziedzictwo swojej wyjątkowej rasy. W chwili obecnej mamy już armię „wykwalifikowanych i podporządkowanych gojów”, którzy za okruch z pańskiego stołu „dokańczają dzieła”. Czas na zmiany, czas pokazać kim na prawdę jesteśmy, już niedługo naukowo będzie można pewne rzeczy potwierdzić, nie czekajmy jednak by znowu ktoś za nas to robił na swój własny użytek i dla swoich niecnych celów. Najważniejszą sprawą jest nie reagować na ośmieszanie naszej słowiańskości i wyzbyć się kompleksów , które nam „wprogramowano”.Sporo podróżowałam po świecie i dogłębnie poznałam wiele nacji, które z rzeczy śmiesznych a nawet nic nie wartych zrobiły markę, znak jakości. Jest to temat na osobny artykuł albo nawet cykl artykułów, który może nam uzmysłowić jak naiwni jesteśmy oddając wręcz bałwochwalczą cześć wszystkiemu co niepochodzące od nas. Prehistoryczni Słowianie posiadali ogromną fantazję we wszystkich dziedzinach życia i nie musieli czerpać z obcych wzorców , raczej oni byli wzorem do naśladowania.
A więc Słowianie polscy zrzućcie wreszcie swój pokutny wór, Słowianie europejscy powinni znowu być dla siebie prawdziwymi braćmi, niezależnie od różnic językowych, czy jakichś narosłych przez wieki animozji - bo mamy taką dziejową szansę i konieczność. Zjednoczenie Słowian to dla nas priorytet a dla naszych wrogów strach, odbudowanie imperium słowiańskiego zmieni bowiem losy świata.

Marzanna Polińska