Życzenia

Z Okazji Szczodrych Godów przypadających na dni 21/22 grudnia i symbolizujących zwycięstwo Światła nad ciemnością, życzymy Wam abyście nigdy pozwolili stłumić  Światła, które płonie w Waszych sercach.

A magiczny czas narodzin naszego sławjańskiego Chrystusa, prawdziwego syna Boga Światła i miłości niech pomoże Wam się otaczać ludźmi, którzy rozumieją Wasze serca. Na ścieżkach nowego 2024 roku niech towarzyszą Wam tylko dobre energie, a opiekunowie sławjańscy niech Was nie odstępują.

 

Składają My Słowianie

Komentarz

 • Spóźnione – WZAJEMNIE zyszczę również spełnienia ^^

  A i życzę zyszczenia pomyślności i szczęścia w OBECNYM gregoriańskim NADAL 7531 😛 ^^ xD, bo małpiszony zmanipulowane przez masonerię TŁUMNIE wybieżyły świętować coś… a to chyba było świętowanie hałasu i robienia bajzlu dookoła, w TYM ROKU nawet nie wyjrzałem za okno… ;/

  No i życzę szczęścia i pomyślności, jako, że dziś jest Święto Trzech Królów – Awiłło Leszka Uznanego IV, Dziedzica Dynastii Han “Niekończącego się Potoku” i Haniballaela – Króla Afryki ^^ – no i przybycia Trzech Mędrców wraz z Orszakiem Trzech Naszych Władców!!!

  ZA BOGA-STWÓRCĘ TRZYGŁOWA!!!
  ZA MATKĘ BOŻĄ OSZTARĘ-MARIJĘ!!!
  ZA SYNA JEGO – JEZUSA!!!
  ZA SWAROŻYCA – WODZA ZASTĘPÓW!!!

  SŁAWA I CHWAŁA WALECZNYM LUDOM SŁOŃCA!!!

Dodaj komentarz