Czyje interesy oni reprezentują?

Przeglądając prawicowy internet, youtuberów parających się polityką czy wsłuchując się w wypowiedzi garstki prawicowych polityków, którzy tę dziedzinę uprawiają mniej lub bardziej zawodowo, odnoszę wrażenie zapewne nie tylko ja, jakby pewna grupa z nich była jednak agenturą eskimoską zmontowaną dla zmanipulowania prawdziwych Słowian, po to aby nie dopuścić do pewnej niezwykle ważnej sprawy, kto wie czy nawet „być albo nie być” Słowian polskich.

Nie mam na myśli oczywiście tych, którym nadaje się miano ruskiego agenta czy agenta Kremla, eskimosi szafują tym terminem bez ograniczeń. Aczkolwiek każdy posiadający to niezbędne minimum logicznego myślenia zapewne po przeanalizowaniu nie znajdzie po pierwsze powodu dla którego miałaby tutaj działać taka agentura, a po wtóre nie mamy tej rzekomej agenturze nic do zaoferowania.

W kraju gdzie większość społeczeństwa jest tak przez eskimosów zindoktrynowana jakoby Rosja to był nasz największy wróg a także główny światowy agresor, tego typu agentura nie miałaby racji bytu. Jako, że dyrektywy przyjmujemy od dwóch wspaniałych naszych sojuszników USA i Izraela, wystarczające jest więc w tych krajach umieścić takową agenturę. Nie jest przecież konieczne umieszczenie dwóch radioodbiorników w jednym pomieszczeniu aby wysłuchiwać wiadomości tej samej stacji nadawczej…

Zadałam sobie to tytułowe pytanie pod wpływem dyskusji w której ostatnio brałam udział, i dyskutanci sugerując się różnymi quasi prawicowymi forami internetowymi, nie potrafili pewnych spraw powiązać, ponieważ wypowiedzi tychże prawicowców idealnie z nimi współgrały ale właśnie im jako Słowianom nie pasowało wplatanie w piękną patriotyczną czy bardzo odpowiadającą realiom narrację polityczną, niezmiennie tego samego czyli nienawiści do Rosji.

Oto przykład pierwszy z brzegu: you tuber mieniący się prawicowym pięknie wypowiada się o sprawach polskich, patriotycznych, leje przysłowiowy miód na nasze spragnione słowiańskie serca tudzież przyklaskuje polityce Moskwy na Bliskim Wschodzie i nagle… maleńka dywagacja w stylu „no tak u Putina jak wiecie nie ma samowolki, bo zaraz i …. pokazuje ruch nożem przez gardło. Dowodem na to miała być niby śmierć Politkowskiej, Niemcowa czy Litwinienki tudzież zamach na Bierezowskiego. Można byłoby taką narrację przyjąć gdyby choć jedna z wyżej wymienionych postaci była Rosjaninem i to z czystym kontem moralnym, aczkolwiek wszystko to eskimosi rosyjskojęzyczni mający na sumieniu nie milionowe ale miliardowe malwersacje i próby rozwalenia rządu Władimira Putina, tylko po to aby znowu rozsiedli się tam „rosyjskojęzyczni” .

Po drugie tylko jeden z nich wielokrotnie proszony i to oficjalnie przez samego prez. Putina o zwrot zagrabionego mienia zamiast to uczynić „wybył” do Anglii. Z kolei reszta rosyjskojęzycznych została wyeliminowana przez swoich, ponieważ byli tak skompromitowani, że służby rosyjskie naprawdę nie musiały ingerować. Politkowskaja – dziennikarka eskimoska na Rosję, pod koniec swej wątpliwej kariery miała tak niewiele czytelników, że pomoc międzynarodowych korporacji już nie pomogła. Mianowicie co robią w takim wypadku służby eskimoskie, a no malutki „holokauścik”, czyli jedynie słuszna, szlachetna poświęciła się i zginęła w walce z tym złym Putinem. Tyle, że na całym Świecie nikt w to nie uwierzył, jedynie w Polsce, płakano po eskimosce, jak nie przymierzając po Adamowiczu. Reasume – swoim nie była już potrzebna więc „dowartościowali towar”poprzez bohaterską śmierć na ołtarzu walki o demokrację, jak to zazwyczaj lubią robić, przypisując to przy okazji służbom rosyjskim.

Nie jest to felieton o skompromitowanych niepotrzebnych eskimosach, ale o Niemcowie nie należy zapomnieć w kontekście zasług choćby erotycznych jakie położył w kompromitowaniu Rosjanek, bo o przekrętach tego pana nie warto wspominać ponieważ kasę to oni wszyscy chętnie „przytulają”.

Apropo,s tych postaci dlaczego pan youtuber, który tak wszystko wie o Rosji nie wspomniał o tym, czyżby był niedoinformowany, czy ta króciutka wstawka o niebezpieczeństwie czającym się w Rosji na „para” wolnościowców była zamierzona? Jeżeli była zamierzona to mamy wobec tego niebezpiecznego agenta działającego na zasadzie 99 procent prawdy a ten jeden najważniejszy procent – manipulacji. Ciekawe dlaczego nie wałkuje się tak śmierci polskich patriotów którzy zostali wyeliminowani przez seryjnego samobójcę, Witold Hake w swojej książce naliczył ich dziesiątki czy nawet setki, tyle Kreml nie ma sumieniu oj, nie!

Następny przykład z tego samego podwórka czyli inny pan you tuber tak bardzo przekonywający, wypowiadający się jakby idealnie pode mnie, tudzież bez litości pokazujący przekręty eskimosów a jednak zaistniało małe „ale”. Ten pan z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy próbuje udowodnić i przekonać ewentualnego słuchacza jakoby Rosja, Stany i Izrael były w zmowie. Zgodziłabym się z takim twierdzeniem gdyby nadal w Rosji rządzili eskimosi jak to miało miejsce jeszcze 20 lat temu, a po drugie gdyby agresorska polityka Stanów i Izraela tyle nie kosztowała Rosji finansowo. Prezydent Putin musiałby chyba być idiotą, a jak wiemy jest wyjątkowo inteligentnym graczem na planszy politycznej, gdyby miał aplikować na coś co kosztuje jego kraj krocie.

Zarzuty stawiane prezydentowi Putinowi mające to potwierdzać to min. że spotyka się z Neatanyachu by omawiać sprawy Bliskiego Wschodu i naszego regionu, tutaj absolutnie czegoś nie rozumiem, czyli według tego rozumowania ma obrażony siedzieć na Kremlu? Spotyka się bo jest politykiem i nie stoi w pozycji wasala przed reprezentantami tych krajów jak polskojęzyczny prezydent. Inny zarzut to hmm…., pozdrowił żydów w Rosji z okazji ich święta, otóż pozdrawia wszystkie mniejszości narodowe z okazji ich świąt. Ma ten luksus, że może być miły dla pokonanych, jak wiemy żydów w Rosji jest sporo aczkolwiek prezydent nie pozwoli sobie na takie „swawole” jak my w Polsce.

Nie widzi się belki w swoim oku ale każde źdźbło w oku bliźniego, natomiast po zachowaniu się Usraela w stosunku do Rosji można zauważyć oznaki paniki i to nie tylko przed Rosją ale głównie przed Chinami, której one dały mandat swojego speakera. Jeżeli ktokolwiek uważa się za rasowego polityka powinien zauważyć, że najbardziej na dominacji eskimosów Traci Rosja i Chiny – nomen omen największe liczące się kraje na świecie. Wszyscy obawiali się wojny z Iranem, której jak pisałam nie będzie (jedynie pełzający konflikt). Dowody na to iż racja jest po mojej stronie są już oficjalne, otóż Neatanyjachu zaprasza prez. Putina aby „udowodnić” czyli przedstawić dowody rzekomych przestępstw Iranu. Jeżeli Stany i Izrael sądzą, że przeciągną Rosję na swoją stronę to jest to raczej desperacja, tak jak pokazywanie tych rzekomych dowodów, w które prez. Putin bez ich oglądania nie wierzy. Nic się w kwestii Iranu nie zmieni bo Chiny grają na razie z cienia co prawda ale trzymają mocno stronę Iranu. Natomiast nadawanie quasi przyjacielskim pozdrowieniom i dyskusjom politycznym z eskimosami wybitnego znaczenia jest albo chęcią manipulacji albo bezdenna niewiedzą. W moim odczuciu prezydent Putin zachowuje się jak rasowy polityk dbający o dobro swojego kraju i pokój na świecie.

Inny przykład który skłania mnie do czujności i absolutnego braku zaufania to pan youtuber bardzo obeznany w zagadnieniach politycznych, posiadający doskonałą znajomość faktów, elokwentny mówiący ze swadą, niemalże drugi pan Braun, można by go z podziwem słuchać godzinami, aczkolwiek zawsze i niezmiennie wrogo nastawiony do Rosji i także Rosjan. Wypowiada się na temat współczesnych nam zdarzeń politycznych i nagle wtręt o tym jak to w Rosji wymordowano w 1939 roku część ambasady polskiej, mój ulubiony pan youtuber dodaje, że zrobili to Rosjanie, zapomniał tylko o jednym małym szczególe, że byli to eskimosi rosyjscy. A więc tak sączy się jad i nienawiść i rozdziela się nas Słowian, zresztą pan nie jest za bardzo zainteresowany Słowianami, nigdy nie usłyszałam w jego mówionych felietonach czegokolwiek na ten temat. Wygląd też ma nie bardzo słowiański, aczkolwiek mogę się mylić może posiada wszelkie wiadomości tylko nie na temat działalności eskimosów w Rosji Sowieckiej?

Aczkolwiek jest obecnie doskonały grunt dla mącenia w głowach obudzonym Słowianom, Polska oficjalnie w mediach przed paroma miesiącami wypowiedziała się za wojną z Rosją, zaś obecnie wyraziliśmy ochoczo zgodę na pójście na wojnę z Iranem, naród nie zaprotestował…

Więc musimy się liczyć z konsekwencjami ze strony Rosji, pierwsza to ta, że rzeczywiście Kreml po raz pierwszy pokazał nam środkowy palec, w postaci dogadania się w Izraelu co do nie podejmowania akcji przeciw Iranowi, no i co na to zwarte i gotowe polskie kontyngenty wojskowe gotowe ginąć za Izrael? Drugi środkowy palec pokazany przez Putina to, to że prawdopodobnie przyjmie bezczelne zaproszenie do Polski przez Beno Neatanyachu. Tak, czyli mamy nowego premiera Benka z Izraela… bo to on teraz decyduje kogo zapraszamy.

Bądźmy szczerzy jaki kraj miałby szacunek do takiego narodu jak nasz, chyba żaden. Prezydent Putin posiadał jeszcze złudzenia co do naszego narodu wtedy kiedy proponował nam udział w podziale Ukrainy, niestety dumni bladzi odrzuciliśmy tę lukratywną politycznie propozycję, dając się omamić bzdurze podrzuconej przez eskimosów jakoby nie można nic zmieniać bo ogólnie zacznie się parcie na totalne zmiany granic. Niemniej przy sojuszu z Rosją ten scenariusz by nie wypalił, natomiast wypali zapewne niedługo, takie powoli zaczynają się wyłaniać przesłanki i zostaniemy pocięci ale zasłużyliśmy na taki akt, mamy go na własne życzenie i w dodatku wtedy kiedy pasuje to eskimosom.

Najbardziej rozbawia mnie skomlenie co poniektórych jakoby jedynie Opatrzność nam mogła pomóc, zapewniam posiłkując się przykładami z historii, że tak to nie funkcjonuje. Oddaliśmy władzę za sanacji w ręce “litewskiego” Piłsudskiego, który zostawił ten kraj rozbrojony do cna i co – pomogła nam Opatrzność w 1939 roku?

Opatrzność pomaga tym którzy najpierw sami sobie pomagają a nasz naród śpi jak przed wojną ululany przez 500+, więc dlaczego ma ingerować Opatrzność i załatwiać nasze sprawy wbrew naszej woli?

Spektakularne jest więc straszenie Rosją, która nas rozbierze i zniszczy, ja osobiście pomimo że nasze notowania jako narodu wybitnie spadły u naszego wschodniego sąsiada, nie odczuwam specjalnie lęku przed tą „rozbiórką”.

Politycy zachowują się tak jak im właściciele Polin „zapodali”, czyli uważają, że nie ma wyjścia z obecnej sytuacji, krótkowzroczność poraża. Ciekawe jest dlaczego nikt nie skłania się ku scenariuszowi przyjaźni z Rosją?

W obecnym stanie połączenie się Słowian wyeliminowałoby z ogromnej części Europy wpływy eskimoskie i uratowało ten kraj i jego mieszkańców przed wynarodowieniem.

Niestety panowie youtuberzy agenci eskimoscy dobrze czynią swoją powinność i otumaniony goj szuka wroga wszędzie tylko nie pośród ssawek, które go eksploatują i eksploatować nie przestaną. Przy okazji budzi moje niezmienne zdziwienie zawsze bardzo duża ilość wyświetleń u tych panów i brak jakichkolwiek konsekwencji od sektora do walki z mową nienawiści i antysemityzmem, a przecież rzekomo jadą po eskimosach jak po kolokwialnej „łysej Kobyle” i to tak bez konsekwencji? Czasem „coś” im się usunie, pogrozi palcem i panowie dalej uprawiają swój proceder ogłupiania dobrodusznych Słowian. A chodzi o to co zasygnalizowałam na wstępie aby nie dopuścić do połączenia się Słowian polskich i rosyjskich teraz kiedy w Rosji rządy sprawuje Słowianin. Nie bez powodu rozsmarowuje się młodych Polaków po różnych krajach a Ukraińcom dopłaca się z dotacji rządowych aby zajmowali nasze stanowiska pracy. Jedyna dobra strona tego procederu w stosunku do Słowian polskich, to fakt że odchodzą w miarę bezboleśnie w uśpieniu i tak zginie ta nacja nie budząc się.

Wracając jeszcze do sugestii popularnego pana youtubera jakoby w tajemnicy Rosja szła w tandemie ze Stanami, nie wierzcie temu panu, Rosja nie musi nic ukrywać może to oficjalnie zakomunikować gdyby tak było- znam zbyt dużo faktów na ten temat. Zadajmy sobie pytanie kto zniszczył IZIS w Syrii, przecież nie kto inny jak Rosja. Należy dodać, że większość formacji syryjskiej IZIS składała się z farbowanych lisów czyli eskimosów udających arabów ale to wiemy wszyscy od kilku już lat również i to, że owa organizacja była założona i finansowana przez Stany, do czego doszły pierwsze służby rosyjskie, którym początkowo nikt nie wierzył, niemniej obecnie jest to już sprawdzone i oficjalne, czyli pewnik.

Tenże you tuber robi bardzo brzydką robotę, nie tylko bowiem sugeruje nam, że jesteśmy w beznadziejnej sytuacji, oczywiście jeżeli znowu wybierzemy polskojęzyczny rząd to jest to zgodne z prawdą. Jednakże wybór jest jeżeli zaprzestaniemy ataków na Rosję i utworzymy słowiański rząd. Nieważne na ile jest to możliwe, niemniej rzetelny informator nie omieszkałby się przedstawić i tę opcję.

Reasumując wszyscy agenci eskimoscy to świetni aktorzy, tak przekonująco walczą z syjonizmem, są takimi głębokimi patriotami, że przeciętny „oglądacz” niestety uwierzy. Sugeruję jednak zadać sobie pytanie dlaczego podobni panu Braunowi i on sam nigdy nie byli pociągnięci do odpowiedzialności karnej za antysemityzm czy mowę nienawiści? Natomiast większość prawdziwych Słowian tonie w procesach i fałszywych oskarżeniach. Każdy eskimos natomiast będzie popełniał zawsze ten sam błąd – będzie nastawiał Polaków przeciwko Rosji – po owocach ich rozpoznawajcie.

Tytułem epilogu – wracając do zaproszenia prez. Rosji do Polski, uważam że powinien je przyjąć i jeszcze razem z Benkiem podyskutować o naszym antysemityzmie, tylko ciekawe czy ta lekcja coś śpiącym Polakom wniesie?

Marzanna Polińska

Dodaj komentarz