Powstanie Sławjan II – przepowiednie sławjańskie

Gdy zostaniesz w swej prawdzie zupełnie sam, a dookoła rozpostrze się tylko mrok, nie mów że nie ma już nikogo-bo przecież jesteś Ty-ostatni wojownik na tej Ziemi, więc najważniejszy dla Boga Światła.(STS)

 

W poprzedniej części wymieniałam punkty, które byłyby  jakby wskazówkami sygnalizującymi zbliżanie się momentu obudzenia się ducha aryjskiego w bardzo dużej liczbie Sławjan. Początek nie będzie oznaczał jakiegoś spektakularnego zrywu wojennego natomiast ogromny wzrost samoświadomości u Sławjan niezależnie od kraju, który zamieszkują. W tej części przepowiedni rozwinę ogólną symbolikę tych znaków i spróbuję się zastanowić kiedy ten szczęśliwy czas mógłby nadejść.

 

Wstępem do tego procesu będzie moment dla nas już obudzonych kiedy wreszcie ludzie zaczną wręcz na głos zadawać pytania, obok których przechodzili dotąd bez szczególnej analizy a co za tym idzie bezrefleksyjnie akceptowali to wszystko co tzw. „oni” przekazywali. Nie chcąc nawet w swych leniwych umysłach i duszach poznać odpowiedzi kto to są ci „oni”, lub dlaczego ktoś skazuje ich na taki a nie inny rodzaj życia, lub dlaczego przegrywają każdą walkę z tworem zwanym popularnie systemem, czy jak przyjęło się popularnie, z matrixem.

We współczesnych nam czasach my Sławjanie jesteśmy już tak zmanipulowani i niestety ogromna liczba spośród nas FUNKCJONUJE   JUŻ   TYLKO  NA   KODACH   MASOŃSKICH  ZAMIAST  NA  AUTONOMICZNYCH   PRZEKAZACH  DUSZY.  Gwoli obiektywizmu jednak należy stwierdzić, że tak funkcjonuje bardzo dużo innych nacji, którzy zaledwie mieli styczność z ży-mianami.

Pamiętajcie ży-mianin i mason to jedno i to samo. Najniższy poziom wtajemniczenia masońskiego może być wyjątkowo szabesgoj ale on o niczym nie decyduje.

 

Więc jako, że budzenie się  Sławjan zachodzi niezwykle mozolnie, tak jak mozolne jest i będzie uwalnianie się z kodów iluminackich, dlatego pomimo zwiększenia jarzma masońskiego i następującej depopulacji, nie dojdzie do jakiegoś spektakularnego ocknięcia.  Niemniej ta znacząca część już obudzonych zacznie oficjalnie żądać wyjaśnień dotyczących zdrowia, leczenia, nauki, zarówno polityki jak i ogólnospołecznych kwestii. itd… Bezwzględnie powinni zadać pytanie komu trzeba NP.  DLACZEGO  W  TAKIM  KRAJU   JAK  STANY   ZJEDNOCZONE  9  NA 10  MILIONERÓW  TO  ŻY-MIANIE? ZAŚ  MILIARDERZY    ŚWIATA   ZACHODNIEGO  TO WSZKŻE   JEDNA  I  TA  SAMA  NACJA….   Do tej pory tak działali również w Rosji, mam na myśli oligarchat, z którym Prezydent Putin obecnie się rozprawia, co prawda idzie mu to bardzo opornie, niestety…

Zaś jeżeli chodzi o najwyższe  stanowiska państwowe, na całym świecie oprócz Chin i większości krajów arabskich, to potrzebne będą chyba wiedźmy, ponieważ przedstawiciele tej nacji noszą wszystkie nazwiska świata, z biegiem czasu większość z nich upodobniła się zewnętrznie  czyli fizycznie do swoich żywicieli.

Zaś gdy owa obudzona część Sławjan wejdzie w wyższe wibracje, będzie pobudzała masy do do przemyślenia np.   dlaczego człowieka, który jest istotą duchową kreuje tylko pieniądz, zaś z drugiej strony osoba ludzka jest powiązana  nierozerwalnie z Matką Ziemią czyli znowu od strony fizycznej jest jej częścią,  więc dlaczego musi wszystko co ona wytwarza kupować choć ma prawo naturalne do wszystkiego co nasza Matka Ziemia nam daje.

Więc jak widzimy dla nas obudzonych jest to proste, natomiast przedarcie się przez otumanienienie masońskie do tych ludzi będzie naprawdę sztuką.

Spory procent w końcu zacznie pojmować prawo naturalne, którego podstawą jest wolność czyli że nikt nie ma prawa drugiej takiej samej istoty zamieszkującej ziemię  czynić swoją własnością i niewolnikiem a także występować jako właściciel dóbr tej ziemi, który dzieli i rządzi ze swojego własnego nadania. To jedne z  najważniejszych kwestii, które zaczną pojawiać się w sferze publicznej. Ktoś może stwierdzić, że już owe kwestie pojawiają się w sferze publicznej, niestety to jeszcze przysłowiowa kropla w morzu potrzeb. A to dlatego, że większość osób nie zauważa, że stali się niewolnikami masonerii, po prostu ileś epok temu dali się zmanipulować i przespali ten moment.

Wracając do przebudzenia, a więc ono wcale nie będzie oznaczało, że wszyscy doznają oświecenia, niestety nie – a to dlatego, że ogromna część białych ludzi jest już tylko numerami w masońskich pudełkach i oni uzależnieni są od pieniądza (obojętnie jakiego, realnego czy cyfrowego)  i   od tegoż pieniądza, materializmu jak i konsumpcjonizmu się nie odetną. Wygląda jednak na to, że CZAS  WIELKIEGO   UCISKU, który się już zaczął całkowicie zmieni ich życie, jednakże aby oprzeć się procesowi przerzucania ich jak pionki w grze są już za słabi. Czemu są za słabi, ano bo nie są w stanie w obecnym stopniu świadomości jaki mają wyskoczyć z masońskieich pudełek z kodami czyli matrixa.

Teraz chciałabym wrócić do najpotężniejszego znaku czyli odnalezienia sarkofagu TISSULSKIEJ  KSIĘŻNICZKI-NIEZWYKLE  PIĘKNEJ KOBIETY  O  BLOND  WŁOSACH  I  BŁĘKITNYCH  OCZACH, ZNALEZIONEJ  W  MIEJSCOWOŚCI  RŻAWCZIK  NA  SYBERII W 1969 ROKU.  Wiedźma znajdująca się w sarkofagu ma ponad 180 cm wzrostu, patrzy szeroko otwartymi oczami, odziana jest w jasną sukienkę.

Jej Sarkofag odnaleźli górnicy sztygara Masałygina na dosyć dużej głębokości w kopalni, był on wypełniony błękitno-różowym płynem, prawdopodobnie to ów płyn  sprawiał, że sarkofag był niezwykle ciężki tak, że nie można było go ruszyć z miejsca. Podjęto więc decyzję o wypompowaniu płynu ale wówczas ciało dziewczyny zaczęło szarzeć, więc wlano go z powrotem i ruszono sarkofag dopiero przy pomocy dźwigu i samolotu.

Otóż tutaj było dla mnie kilka spraw niejasnych, ponieważ w przepowiedni był przekaz, że Tissulska Księżniczka była przenoszona 50 lat przed odkryciem z Armenii na Syberię, nie mam danych kto przenosił jej sarkofag i jak mu się  TO udało, przecież jak wiemy był on niezwykle ciężki, i znajdował się na dużej głębokości w kopalni.

PO WSTĘPNYCH  BADANIACH  ROSYJSKICH   NAUKOWCÓW, OKAZAŁO  SIĘ,   ŻE  SZATA  PIĘKNEJ   DZIEWCZYNY  NIE  JEST  Z  MATERIAŁU  ZNANEGO  OBECNIE   NA  ZIEMI, tudzież ciało zanurzone w błękitno-różowym płynie może być starsze niż 6 MILIONÓW  LAT, uznano więc dziewczynę z sarkofagu za  podróżniczkę w czasie lub kosmitkę, POMIMO  IŻ  MIAŁA  TYPOWO  SŁAWJAŃSKIE   RYSY   TWARZY.

Rok 1969 to czas zimnej wojny pomiędzy Rosją a stanami jednakże  bardzo szybko sarkofag z dziewczyną przewieziono właśnie do stanów, podobny los spotkał dwa inne sarkofagi, które nagle dziwnym trafem się znalazły w pobliżu. A przecież tyle lat nic tam nie znajdowano, w dodatku jest to ogromnie rozległy teren, ale nagle po pierwszym znalezisku dwa dodatkowe sarkofagi jeden po drugim „wypadają jak z rękawa”.

Generalnie jest to zrozumiałe jako że i za oceanem, jak i w  ży-komunistycznej Rosji władzę sprawowali masoni, bo w sprawach ważnych dla nich świetnie współpracowali, pomimo rzekomych różnic politycznych.

Dla mnie wytłumaczenie  fenomenu znalezienia dalszych dwóch sarkofagów jest proste – masoni od dawna szukali  trzech wiedźm, i to początkowo w Armenii, bo jak już pisałam w poprzednich artykułach, wiele prastarych rzeczy posiada kościół ormiański min. przy okazji artykułu o św.Piłacie i Jego listach do Rzymu w sprawie Jezusa. Zapewne  już po pierwszym znalezionym na Syberii, na terenie kopalni sarkofagu byli pewni, że dwa następne są w pobliżu.

 

Ży- mianie nienawidzą Ormian, wymordowywali ich jak Sławjan, Ormianie są oczywiście ze Sławjanami spokrewnieni, ich eksterminacja była i jest bardzo ważna dla ży-mian. Ormianie być może sami tego nie wiedzą ale to oni otrzymali rolę strażników prastarej wiedzy od Atlantów, niestety zapłacili za to w przeszłości ogromną cenę a teraz znowu zaczynają płacić. Niestety masoni ich złamali pod groźbą wojny z azerbejdżanem, więc najprawdopodobniej usrael ich przejmie, by postawić następne bazy.

Powracając do sarkofagu to niestety napis czyli prastare sławjańskie runy zostały w pewnych miejscach zmienione  np. tam gdzie jest runa mająca oznaczać upływ czasu czyli jakiś termin, została ta runa zamieniona w dwie żmije. Żmije nie są pozytywnym znakiem dla Sławjan, więc wygląda to z jednej strony jakby zrobił to nasz odwieczny wróg z plemienia żmijowego. Zaś z drugiej strony jeżeli 50 lat przed odkryciem sarkofagu był on przenoszony z Armenii, a był to czas strasznej eksterminacji gdy turcy za podjudzeniem plemienia wężowego wymordowali półtora miliona Ormian (lata ok 1915), to jednak sarkofagi były przenoszone przez kogoś kto chciał je chronić, bo wobec wówczas dokonującej się totalnej eksterminacji Ormian mógł nie być pewien czy nie zostanie całkowicie zniszczona jego rasa, czyli Ormianie a sarkofagi nie dostaną się w ręce żmijowców. Więc może niektóre runy z sarkofagu zmieniono by SFAŁSZOWAĆ  TREŚĆ    PRADAWNEGO   PRZEKAZU.

Pozornie można by stwierdzić, że trud owego Ormianina poszedł na marne bo i tak sarkofagi trzech wiedźm dostały się w ręce żmijowców.

Ale przy otwarciu sarkofagu część energii wiedźmy ulotniła się i rozprzestrzeniła, energia nie znika więc pewnie dlatego jest powiedziane w przekazach wiedźm, że u progu wodnika zaczną odradzać się potężne wiedźmy sławjańskie, KTÓRE  WCHŁONĄ  TE   ENERGIE.

W przekazach wiedźm zawarty jest opis, że sarkofagi zawierają ciała trzech wiedźm, które zdecydowały się na taki akt (czyli stan na granicy wiecznego snu, pomiędzy życiem a śmiercią) do czasów odrodzenia się aryjskości w pozostałych Sławjanach, bo oczywiście Arjowie jako tacy się już nie odrodzą do końca czasów, jedynie ich pozostałość czy inaczej przedłużenie którym są  Sławjanie. Wiedźmy będąc w tym stanie w jakim się znajdują czyli w sarkofagach nie korzystają z radości bycia w Krainie Światła, śnią jedynie snem bez snów, bo ich dusze są uwięzione w ciałach, zaś eliksir w którym są zanurzone utrzymuje OWE ciała w przy życiu.

Odejdą w momencie gdy urodzą się wiedźmy, które wykorzystają ich energię i zostanie im przez to przekazana potężna siła prastarych wiedźm córek Abla w pierwszej linii, którą to OGROMNĄ MOCĄ zawsze dysponowały następczynie pierworodnej Abla.

Trzy Wiedźmy Tissulskie są więc przekazem aryjskiej wiedźmiej mocy, jeżeli żadna urodzona współcześnie wiedźma nie zrozumie ich siły i wiedzy, to wchłonie ją Ogniousty i zostanie owa moc przekazana wybranej już przez Niego Wiedzącej.

Jest to potężna moc, więc po milionach lat bycia w niskich energiach nawet osoby urodzone pod znakiem wiedźm mogą się jej bać i nie odważyć nią zarządzać, ponieważ będzie im POTRZEBNA  NIEZWYKŁA   ODWAGA  I  WZIĘCIE  NA  SIEBIE  OLBRZYMIEJ  ODPOWIEDZIALNOŚCI  ZA  POTENCJALNĄ   ŚMIERĆ  ZARÓWNO   DUCHOWĄ  JAK   I   CIELESNĄ   MILIONÓW  ORAZ  ZA  BRAWUROWE  DECYZJE.

W  NASZYCH  ZASADACH   USTANOWIONYCH  PRZEZ   BOGA   ŚWIATŁA   ON   ZA   NAS   NIE  PODEJMUJE  ŻADNYCH  DECYZJI , ZA  NAS  NICZEGO  NIE   ZAŁATWIA,  JEDYNIE  GDYBY  GROZIŁA  NAM  ŚMIERĆ  NASZEJ  DUSZY   ZADANA  PRZEZ  POTENCJALNE  SIŁY  DEMONICZNE  WTEDY  ŚPIESZY  NAM  Z  RATUNKIEM.

NASZ  BÓG  OJCIEC  POZOSTAWIA  NAM  CAŁKOWICIE  WOLNĄ  WOLĘ.   NATOMIAST  JEŻELI  POPEŁNIAMY  BŁĄD  PRZED  TRANSCENDENCJĄ  PONOSIMY  BARDZO  BOLESNE  I  PRZYKRE   KONSEKWENCJE,   GDY  NP.  NARUSZAMY  BEZPODSTAWNIE  PRAWO  RÓWNOWAGI.

W związku  z  tym wzięcie na siebie tych ogromnych energii może przerastać schodzące obecnie dusze z zamiarem przejęcia energii wiedźm aryjskich, bo krępują ich energie niewolnicze wytworzone w ciągu epok przez zmanipulowanych Sławjan.

Jak pisałam w pierwszej części o tissulskiej księżniczce z sarkofagu -CIEMNY NIEWIELKI  PRZEDMIOT  LEŻĄCY  U WEZGŁOWIA  WIEDŹMY  TO   STARY   TESTAMENT   SŁAWJAN,  Z  KTÓRYM  SIĘ  WIEDŹMY  SŁAWJAŃSKIE   NIGDY NIE   ROZSTAWAŁY. Nie ma nigdzie przekazu aby masoni mogli go otworzyć, dotąd udało im się poznać jedynie okruchy wiedzy, którą uzyskali poprzez przekazywane ludziom przez wiedźmy przepowiednie. Otwierać STS jak często powtarzam mogą jedynie wiedźmy i wiedźmini.

JAK   WIEMY –  WSZYSCY  ŚWIADKOWIE  Z  RŻAWCZIKA  ZGINĘLI  ALBO  W  WYPADKACH  ALBO  RZEKOMO  Z  POWODU  PROMIENIOWANIA.

Umierali nawet co wnikliwsi dziennikarze zajmujący się tą  sprawą, bodajże od sześciu lat zachodnie media próbują wmówić drążącym ten temat, że sytuacja taka nie miała nigdy miejsca….?

Miejsce znaleziska po wywiezieniu stamtąd sarkofagu zostało przywalone obrzydliwymi nieczystościami i odchodami a kopalnia zamknięta, czyli nagle węgiel  z tejże kopalni przestał być potrzebny. ..?

Następnym znakiem jest znaleziona w Chinach armia terakotowa czyli terakotowi żołnierze w liczbie ośmiu tysięcy figurek, przed około 50 lat. Wedle wiedźm mają na nasze przeliczniki 50 tyś lat i zostały stworzone na prośbę wiedźm sławjańskich gdyż miały być symbolem odrodzenia Chin i ponownego ich zbliżenia z narodami sławjańskimi, po tysiącach lat zapomnienia naszej przyjaźni.

Symbol i przekaz symbolu jest taki, że sarkofagi wiedźm miały obudzić specjalne moce, w których specjalizowały się wiedźmy sławjańskie zaś terakotowe żołnierzyki miały obudzić zbrojną potęgę Chin, i nie jest to przypadek, że te dwa odkrycia nastąpiły prawie w tym samym czasie, czyli przed około pół wiekiem.

TERAKOTOWE   ŻOŁNIERZYKI  POSIADAJĄ  TAKŻE    SPECJALNA  ENERGIĘ,  KTÓRA   ODPOWIEDNIO  UKIERUNKOWANA  MOŻE  BYĆ  NIEBEZPIECZNA  DLA  WROGA, czyli synagogi Szatana.

ACZKOLWIEK NAJWAŻNIEJSZY  ZNAK TO   TEN: PRZYWÓDCA  JAKIEGOLWIEK  PAŃSTWA   NA   ŚWIECIE  MUSI  OFICJALNIE  I   PUBLICZNIE  OGŁOSIĆ  ŚWIATU,  ŻE   ŻY-MIANIE SĄ  ODPOWIEDZIALNI  ZA WSZYSTKO   ZŁO  NA  ŚWIECIE,  MUSI NAZWAĆ  TĘ  NACJĘ  PO  IMIENIU    ORAZ  W  PUNKTACH  WYSZCZEGÓLNIĆ  ICH    NAJWIĘKSZE  PRZESTĘPSTWA,  przynajmniej te ostatnich czasów.

MUSI  DODAĆ  TEŻ,  ŻE  MASONERIA  TO  ONI  A  PIENIĄDZE TO  ICH  WYMYSŁ  SŁUŻĄCY   ZNIEWOLENIU   LUDZKOŚCI. Najlepiej gdyby zrobił to przywódca Sławjan, niestety na to się nie zanosi.

Parę miesięcy temu w Chinach w jednej z prowincji, ogłoszono oficjalnie, że  jedyna rasa czyli ży-mianie jest odpowiedzialna za wszystkie światowe wojny, nędzę ZARÓWNO  FIZYCZNĄ  JAK  I  MORALNĄ choroby itd… Wydano odpowiednie książki i inne materiały tę prawdę potwierdzające, tudzież odpowiednie materiały dla szkół, aby dzieci chińskie poznawały prawdę o tej rasie, która prowokuje wszelkie światowe tragedie, wszelkie przestępstwa i zbrodnie przedstawione pod płaszczykiem prawa międzynarodowego.

Efekty przyniosło to takie, że rozwścieczona masoneria na przekupywanie Chińczyków przeznaczyła już nie miliony a miliardy(ponoć poszło to nawet w biliony) a nawet więcej, aby tylko obalić obecny rząd. Władze aby nie doszło do przypadkiem do sączenia się jadu masońskiego  na dużą skalę w Chinach, musiały pod pozorem pseudo zwida zamykać całe miasta. Więc nie osądzajmy działań rządu chińskiego w tym względzie jako brutalnych, ponieważ nie każdy  przeciętny Chińczyk należy do rasy mandaryńskiej, że tak to określę, i jako że Państwo Środka składa się z  różnych nacji, istnieją też przekupni a także nawet nie utożsamiający się z państwem chińskim w ogóle.

 

Muszę też podać jeszcze jeden najważniejszy znak, budzenia się Sławjan, a jest on opisany następująco :Otóż musi najwybitniejszy pośród Sławjan SWOICH CZASÓW   ODDAĆ   ŚWIATU  ZA  DARMO  bardzo ważną rzecz, praktycznie NAJCENNEJSZĄ. Moim zdaniem chodzi tu o naszego sławjańskiego naukowca-geniusza Nikola Teslę, który odkrył sposób czerpania darmowej energii i chciał tę energię za darmo ofiarować światu. Aczkolwiek nie posiadał pieniędzy, więc część swojej wiedzy sprzedał jp. morganowi, aby ten wybudował odpowiednią wieżę przesyłową. W momencie gdy jp. morgan się dowiedział, że Tesla chce tę energię rozsyłać bezpłatnie – kazał zburzyć wieżę. Do jakiej nacji należał przedstawiciel rodziny jp.morgan, każdy chyba wie w związku z tym, że jego następcy nadal prowadzą na świecie bankową, lichwiarską działalność. Więc parę dziesiątek lat po tym wydarzeniu Sławjanie mają się budzić…i jeszcze raz Sławjanin dostanie tę szansę, aczkolwiek tej energii nie otrzyma synagoga Szatana.

Summa summarum, masoneria czy inaczej synagoga Szatana aby przeprowadzić akcję podporządkowania sobie całego świata musi rozwalić Chiny i Rosję. Niestety od momentu klątwy franciszka na Rosję, widać efekty, dopiero niedawno doszły mnie też informacje, że franciszek jest argentyńskim ży-mianinem, przy czym dalsza rodzina to masoni wysokiego stopnia, ciekawe tylko czemu nie najbliższa, czyli jego  rodzice.

 

Tytułem epilogu: aby nastąpiło odrodzenie Sławjan, musi wódz narodu wypowiedzieć się o pewnej nacji i stanąć w prawdzie przed narodami świata, nawet ryzykując życie doczesne. Musi on odkryć prawdę o ich pochodzeniu oraz roli, którą synagoga Szatana pełni na ziemi, tak jak to uczynił gubernator pewnej chińskiej prowincji wyżej wspomnianej, i jak to stwierdził publicznie wysoko postawiony meksykański polityk. Niestety jeżeli nikt tego nie uczyni, pozostaniemy na długie dziesiątki lat w niewolnictwie i to takim jakiego sobie nie wyobrażamy.

 

Pisałam już kilka lat temu, że zło zanim odda władzę na Ziemi będzie wierzgać i szarpać aby pozostawić po sobie jak najwięcej zniszczeń, pisałam też, że znak na niebie z 2017 i realia mają powtórzyć się dokładnie za sto lat licząc od roku 2017 właśnie. Zastanawiałam się wtedy czy to na wypadek przegranej Dobra, a więc jeżeli by teraz Sławjanie wojnę przegrali, i do Rosji powróciła eskimoska elita, to raczej nie przetrwamy, albo owe 4 miliony Sławjan jest to ogólna liczba, która się ostanie. Prawdopodobnie wtedy pojawi się RADA  JEDENASTU WIEDŹM  POD  PRZYWÓDZTWEM  DWUNASTEGO WIEDŹMINA lub odwrotnie i one przygotują drogę dla OGNIOUSTEGO.

Dlatego przy wszystkich czarnych scenariuszach, zawsze należy szukać światełka w tunelu i mam pewność, że ono przebije się przez czarną masońską noc jaką nam przygotowują. Tak czy owak nadchodzi bowiem koniec ich  dominacji na Ziemi, dlatego taka histeria, widać to po wyrywkowych konfliktach jakie wzniecają. Jeżeli kto ma na tyle siły niech odchodzi z ich wibracji w swoje własne, bo gdy utracą rząd dusz, to utracą władzę nad światem, czyli będzie rozpadał się matrix.

(Odpowiedzi na Wasze komentarze wrzucę w ciągu tygodnia.)

 

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

28 komentarzy

 • Witam was drodzy Sławjanie ,
  Droga siostro, Wnuczko Słowiańskiej Wiedzmy, tak jak zawsze trafiają do mnie twoje wpisy ,tak ten wbudzil we mnie dziwny chaos, nie do końca rozumiem twoj przekaz i czas w jakimś ma się to wszytsko odbywać.

  Pozdrawiam cieplutko
  Zielonooka

  • Witaj Zielonooka, może w punktach Ci wyjaśnię. Przepowiednia Wiedźm twierdziła, że budzenie się Sławjan i budzenie się Chin zacznie się się mniej więcej w tym samym czasie, kilkadziesiąt lat przed tym poprzedzą je znaki (miało to być ok 50 lat temu), a 50 lat temu znaleziono na Syberii sarkofagi z wiedźmami i prawie w tym samym czasie w Chinach odkopano armię z terakoty. Zainteresowanie naszymi sławjańskimi korzeniami trwa dopiero kilka lat, oczywiście przedtem było może kilka pojedynczych przypadków.
   Natomiast Chiny tak naprawdę, odzyskują swoją świadomość także od momentu mniej więcej odkrycia tych figurek, pisałam o tym w poprzednich przepowiedniach (min w o ważnym znaku posągu Boga Wojny, który postawili w 2016 r, zdelegalizowano także ostatnią chińską lożę masońską tzw. kwiatu białego lotosu pod groźbą kary śmierci itd. .. jest sporo tych znaków-pisałam już o tym dwa czy 3 lata temu, bo to oznacza budzenie się świadomości). Więc po 50 latach od tych wydarzeń wielu się budzi, po drugie jeszcze raz powtarzam aby nastąpiło ogólne otrzeźwienie przywódca światowy musi oficjalnie publicznie wypowiedzieć się jaka rasa jest odpowiedzialna za zło całego świata. Wówczas to da asumpt do tego aby Światło zaczęło wygrywać ( w tym my Sławjanie),jak dotąd nie wypowiedział się jeszcze żaden przywódca jedynie gubernator jednej z prowincji Chin tak(czyli pierwsze jaskółki już są), o czym pisałam w ostatniej przepowiedni. A więc to są znaki które dzieją się na naszych oczach, jak także ten „ niewysoki Sławjanin, który da zaczątek Imperium Sławjan…(dla mnie to Putin choć mogę się mylić, nie jestem wiedźmą, JA TYLKO STARAM DOPASOWAĆ SIĘ PUZZLE) znam wypowiedzi Pana Putina, gdzie o tym mówi, jednym z głównych zarzutów ży-mków przeciwko Prezydentowi Putinowi jest właśnie zarzut panslawizmu. Więc jeżeli pytasz o znaki to jak sama widzisz są one teraz. Natomiast Sławjanie powstaną prawdopodobnie jak Rosja utworzy tzw. nowe prawa i zmusi do opuszczenia jej terytoriów synagogę Szatana. Przedtem będą na jej terytoriach zamieszki lub krótka wojna domowa (moim zdaniem dzieje się to teraz). Nie wiem ale chyba dokładniej nie da się tego wytłumaczyć, bo masz tu krok po kroku, oczywiście obszerniej jest w poprzednich przepowiedniach. Oczywiście gdyby zadział się scenariusz upadku Rosji co jest mało prawdopodobne wtedy czekamy do 2117, czego niestety możemy nie dożyć.
   Nie musi dołączyć do tego Imperium Sławjańskiego nasz kraj, ja nawet przypuszczam, że nie dołączy, bo jest w przepowiedni, że nawet katolicy polscy staną po stronie Bestii i będą walczyć przeciw Chinom, chętnie będą umierać za masoński watykan, ale o tym też jest w starszych przepowiedniach na stronie. Z polinu dołączą do Imp Sławj. tylko wybrane grupy, wedle optymistycznego scenariusza ma się to zadziać już po pierwszym etapie wielkiego ucisku, w który jak sądzę wchodzimy obecnie. Znakiem będzie nakaz opuszczenia Rosji przez synagogę szatana.Wedle tego czarnego dopiero po wojnie z Bestią w 2117. Pozdrawiam cieplutko

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Dziękuję Ci droga Siostro za wyjaśnienie. Właśnie chodziło mi o upadek Rosji i o mniej więcej datę jak to się będzie toczyć.

   • dzien dobry a Pan Lawrow nie powiedzial juz tego

    https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art36217801-lawrow-o-zelenskim-najgorszymi-antysemitami-bywaja-zydzi

    Ławrow mówi, że “Hitler też miał żydowską krew”. Izrael oburzony
    https://www.rmf24pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-lawrow-mowi-ze-hitler-tez-mial-zydowska-krew-izrael-oburzony,nId,5998304#crp_state=1

    niestety Polacy jako najemnicy walcza po stronie ukrainy i sa masowo likwidowani

    https://reseauinternational.net/lelimination-de-mercenaires-etrangers-en-ukraine-filmee-par-les-forces-russes/

    Rosyjskie Ministerstwo Obrony udostępniło nagranie wideo pokazujące działania oficerów komandosów na obszarze operacji specjalnej na Ukrainie.

    Na materiale udostępnionym przez Ministerstwo Obrony rosyjskie wojsko przeprowadza zwiad ze śmigłowców, wykrywa wroga i przekazuje jego współrzędne zespołom systemów rakiet przeciwpancernych i automatycznych granatników.

    Grupa komandosów miała za zadanie zidentyfikować i zniszczyć ukraińskie siły zbrojne i personel najemny w konkretnym miejscu.

    Po rozpoznaniu terenu za pomocą drona grupa rozdzieliła się, a następnie za pomocą systemu uzbrojenia przeciwpancernego Fagot uderzył w zamaskowany pojazd opancerzony wroga w lesie.

    „Musieliśmy mieć do czynienia z polskimi najemnikami. Walka toczyła się w bardzo gęstym lesie, na dystansie 30-50 metrów, czyli jak najbliżej. Jak tylko wyszli, zaatakowaliśmy ich – zeznaje dowódca grupy.

    • Witaj Carnac bardzo Ci dziękuję za ciekawe linki, my w wiekszości o tym napomykaliśmy ale jak ktoś zobaczy to skondensowane w poszczególnych tematach, więc być może zrobi to większe wrażenie, szczególnie na tych ,którzy dopiero się budzą. O hitlerze jego pochodzeniu z frankenbergow i rotszyldów pisaliśmy już chyba ze trzy lata temu. O „zieleniaku” także pisaliśmy, jego starzy już na początku wojny wybyli do izraela. Natomiast ciekawe jest to, że bardzo znany i szanowany polityk jak Pan Ławrow wypowiedział się na ten temat oficjalnie, niestety aby ży-mstwo zaczęło upadać musi to oświadczyć publicznie przywódca znaczącego państwa- tak mówi przepowiednia. Nie wiem jaka jest rzeczywiście prawda z najemnikami z Polski ale przebąkuję się, że właśnie prawdziwych polaków jest tam niewiele, na razie jedynie groźni przestępcy i potomkowie przesiedleńców akcji Wisła, ale nie prawdziwych Polaków tylko ukrów , których kilka milionów tam wmieszali, za stalina. W każdym razie jak pozwolisz podam Twoje linki w ostatnim artykule, niech Ci co czytali nasze artykuły sobie przypomną a ci co nie czytali niech zaczerpną z Twoich linków, ten ostatni co prawda po francusku ale sporo czytelników posługuje się tym językiem. Jak coś masz to dziel się z czytelnikami, to też jest misja. Ciepłe sławjańskie pozdrówka

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Jeszcze zastanawia mnie jedna kwestia droga Wnuczko Słowiańskiej Wiedzmy,
  Czy musi narodzić sie nowe pokolenie wiedz aby wchlonac energię tych prastarych Wiedzm, czy mogą być to być, np już dojrzałe kobiety, które dopiero się budzą z matrixa ?

  • Kochana Zielonooka, w dawnych czasach musiały to być wiedźmy z tzw. wiedźmiego rodu, zaś przed przygotowaniami do powstania Sławjan, będą to osoby , które mogą nagle poczuć energię wiedźm, ponieważ rozpuściła tę energię już tissulska księżniczka z sarkofagu. Wiele nie będzie świadomych co to jest- to dziwne „coś” co się w nich budzi, niektórzy uświadomią to sobie po pewnym czasie, a inni odrzucą wiedźmińskie energie (dzieci Światła mają wolną wolę), a jeszcze inni będą ten dar mozolnie rozwijać. Dla wielu może być to trudne, ponieważ wiedźma sławjańska nigdy nie ujawnia swoich mocy publicznie, nigdy nie może pokazać swej twarzy i powiedzieć „bójcie się bo jestem wiedźmą”- tak może zachować się jedynie naczelna wiedźma lub naczelny wiedźmin i to w momencie gdy rozpoczyna oficjalną walkę z synagogą Szatana. Swoją twarz może tylko pokazywać wiedźma w gronie innych wiedźm. Na zewnątrz musi funkcjonować jako zwykła kobieta .Natomiast działać zakulisowo może jak najbardziej, jednakże z tego co wiem to budzące się wiedźmy mają jeszcze za słabą energię by mogła ona wpływać na losy świata. Nie może też wiedźma ferować wyroków jako zemstę z racji swoich osobistych spraw, jedynie w wypadku gdy grozi jej lub jej najbliższej rodzinie śmierć lub utrata domu. Jeżeli ktoś czuje wiedźmińskie energie niech je wypróbuje wysyłając konkretne wsparcie jakiemuś znanemu człowiekowi, nie może to być oczywiście absolutnie ży-mianin! Zanim jednak to zrobi musi wezwać Boga Światła i poprosić o ochronę i powinien wypowiedzieć najstarszą formułkę trzy razy „ja człowiek mocą mojej wolnej woli danej mi przez Boga Światła, nie życzę sobie a by moje rozmowy z siłami Światła słyszały ciemne siły zła i pogubione siły”- to powtórzyć trzy razy i dopiero wtedy poprosić bogów Sławjańskich, Duchy Starożytnych Arjów oraz Potężne Siły Światła opiekujące się Sławjanami o pomoc konkretnemu Sławjaninowi czy jakimś oddziałom wojsk itd…Najlepiej zrobić krąg i się okadzić szałwią lub ziołami lawendy i zapalić świece, które koniecznie same muszą się wypalić. Należy pamiętać by zabezpieczać się tą formułką i podkreślać zawsze -BógŚwiatla i Siły Światła. Pamiętajmy o tym co już dawno napisaliśmy „patrzysz w otchłań wtedy i ona patrzy na Ciebie”. Jeżeli tą potężną energią jak Moc Wolnej Woli, którą posiadają tylko dzieci Światła, się zabezpieczysz, Zło nie będzie wiedziało co robisz, ja nawet jak tylko myślę i planuję to powtarzam tę formułkę. NIGDY NIE UŻYWAJ PENTAGRAMU. Zalecam też medytację i zapisywanie snów. Radzę także takim osobom z budzącą się energią wiedźm pojechać na Górę Ślężę czy na Górę Tora w Karelii. Nigdy nie wiadomo kto przejmie najpotężniejszą energię Trzech Wiedźm. Pozdrawiam ciepluteńko.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Piękne wyjaśnienie, bardzo jestem Ci wdzięczna, rozumiem już wszystko..
    Dopytam jeszcze dlaczego nie można używać pentagramu?

    • Witaj kochana Zielonooka Siostro , pentagramu pod żadnym pozorem to znak synagogi Szatana, pod taką pieczęcią walczyły czerwone tarcze (czarny pentagram na czerwonym tle) z zastępami Swarożyca w wojnie Bogów. Rot-schild czyli czerwona tarcza(jest artyk. na ten temat), pentagram jest na fladze izraela Niemniej dla zmylenia przeciwnika ma inne kolory lub dla oswojenia z nadchodzącą bestią. Pentagram symbolizuje łeb Bafometa -prawa ręka Szatana, który z kolei jest prawą ręka samego naczelnego Demona. Pozdrówka cieplutkie.

     Sława Sławjanom
     Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • “Witam was drodzy Sławjanie ,
  Droga siostro, Wnuczko Słowiańskiej Wiedzmy, tak jak zawsze trafiają do mnie twoje wpisy ,tak ten wbudzil we mnie dziwny chaos, nie do końca rozumiem twoj przekaz i czas w jakimś ma się to wszytsko odbywać.

  Pozdrawiam cieplutko
  Zielonooka”

  – Ja zaś Zielonooka Siostro – na szczęście pojąłem wszystko 🙂 Może to brzmieć bardzo pyszałkowato…, lecz jestem tego pewien. Powodzenia… Miecze w dłoń! Wiara w sercu! CHWAŁA ARIOM!!!

  – Jednak…

  https://twitter.com/tass_agency/status/1575502114888916993?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1575502114888916993%7Ctwgr%5E5fe12a82fb920f6b996945385122cbddc8329468%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwydarzenia.interia.pl%2Fraporty%2Fraport-ukraina-rosja%2Faktualnosci%2Fnews-putin-zachod-nie-chce-pogodzic-sie-z-upadkiem-jednobiegunowenId6316605 – tak blisko a tak daleko!…

  Cóż Wiedźmia Wnuczko… ta wypowiedź Władimira Putina zdaje się być w takim razie niewystarczająca wobec tego co napisałaś powyżej…?

  “Однополярная гегемония неумолимо рушится, идет формирование более справедливого мироустройства, но Запад не хочет мириться с этим. Об этом заявил Владимир Путин на встрече с главами разведывательных служб стран СНГ:
  http://go.tass.ru/jG93y” –

  “Hegemonia jednobiegunowa nieubłaganie się rozpada, kształtuje się bardziej sprawiedliwy porządek świata, ale Zachód nie chce się z tym pogodzić. Powiedział o tym Władimir Putin na spotkaniu z szefami służb wywiadowczych krajów WNP:
  http://go.tass.ru/jG93y

  Znając prawidła wymogów rytuałów wszelakich – by przywiązywać wagę do każdego szczegółu i każdej zgłoski by rytuał zadziałał… a Skoro jest taki wymóg wiedzy magicznej Arijskiej – by ów Przywódca wypowiedział na głos całą Prawdę o Naszym ARCYWROGU… to mam dziwne wrażenie…, że Przywódca Wolnych Sławian, którego upatrywałem w nim nadziei… nie dopełni tego. A może dopełnił? Możemy nie wiedzieć wszystkiego… taka możliwość zawsze istnieje.

  Mówię to ze względu na fakt, jak mocno jest zwalczany W Putin… Ja widzę, że się sprzeciwił! Jednak rzeczy wymagające Wiedzy – cóż, całkiem zrozumiałe jest dla mnie DLACZEGO ważne jest Wiedzieć i wymówić czar/zaklęcie/rytuał etc – co do joty… Jednak dzięki Twojej Wiedzy… upatrywałem w Chińczykach faktycznie tego zrywu. Nadal jestem dobrej myśli. Pomimo ponurych rokowań.

  Cóż, czasami jestem niepoprawnym optymistą, który myśli, że mógł coś przeoczyć, jednak coraz boleśniej jasne jest to co zawarłaś na tutejszych łamach… które nam tutaj przekazałaś…

  Dziękuję za odpowiedź, którą zawarłem w moim komentarzu wcześniej. Jest to bardzo dla mnie jasne co to dla Nas oznacza… Niemniej cieszę się, że potwierdziłaś moje przypuszczenia… odnośnie tych wydarzeń. Spodziewałem się takiego obrotu spraw… Scenariusz – widzę jednak, że rysuje się nad wyraz mrocznie i nieciekawie…

  Niemniej ZAWALCZĘ!!!

  Nadzieja NIE UMIERA
  NIGDY!!!

  W GÓRĘ SERCA WALECZNI ARIOWIE!!!

  SŁAWA I CHWAŁA WALECZNYM SŁOWIANOM Z ARIÓW!!!

 • PS: Gandalf Biały:

  “(…)… Na tym świecie działają NIE TYLKO siły zła… To pocieszająca możliwość… Litość Bilba mogła odmienić nie jeden los… Nie zabijaj pochopnie, bowiem nawet Mędrzec – WSZYSTKIEGO NIE PRZEWIDZI!”…

  Dziękuję

  Czekam na dalszą Wiedzę Wiedźmia Wnuczko… Trzymajcie się Światła!

 • Witay Wiedźmia Wnuczko mam do Ciebie pytania, co prawda mogą wydawać się niezwiązane ze Słowiańszczyzną, pozornie… lecz w związku z moimi wątpliwościami w moim życiu osobistym i podejrzewam nie tylko moimi – co być może prawdopodobnie (według mnie) odczytywanie błędne pewnych prawideł w Naszych życiach wielu ludzi może zawdzięczać dywersji w skali narodowej, zresztą – w skali całej Ludzkości… w sprawach codziennego funkcjonowania w myśl przykrej zasady “>>lekarze<>bez<<pieczeństwo – i tak dalej" co widzimy zresztą na codzień… Mam kilka krótkich pytań – i prośbę ustosunkowania się dalszego na moje poprzednie pytania, które częściowo odpowiedziałaś – jak następujące zagadnienia mają odbicie w ludzkim życiu z punktu widzenia Starego Testamentu Słowian:
  1. Telegonia
  2. Totalna Biologia i podobne (moim zdaniem wartościowe sposoby postrzegania Ludzkiego życia, które dzisiejsze dziedziny "naukowe medyczne" zakłamują poprzez implantację w zdrowych przedwiecznych, słowiańskich sposobach postrzegania – dogmatów "naukowych" celem jej dywersji…)
  3. "Anielskie Liczby" – czym są? Jak powinienem był je postrzegać, na przykład 13:13 (tzw. urodziny godziny których zadziwiającą zbieżność widzę w swoim życiu… Czy Bogowie mogą w ten sposób się ze mną komunikować,,,?
  4. Słowiańskie pismo (runiczne, głagolica – czy też inne jeszcze rodzaje pisma? (Na przykład ciekawym fenomenem jest nienawiść osobników, którzy z PIANĄ na ustach którą czuć przed komputerem do "turbosłowian", którzy to osobnicy Z MIEJSCA negują wszelką możliwość byśmy nie "zeszli z drzew" przed 966, "zresztą tutaj zapewne było polin- polin" jak "starszym i mądrzejszym" osadnikom zaćwierkały wróble… – ci osobnicy z nienawiścią przekreślają wszelkie dokonania osób takich jak Winicjusz Kossakowski, przyglądam się temu od lat… Moim zdaniem – owszem, można się nie zgadzać z pewnymi punktami widzenia… to samo widać zresztą w polityce…, ale to że z miejsca przekreśla się możliwość dialogu i polemiki…? – to wydaje mi się CO NAJMNIEJ podejrzane…)

  Pozdrawiam Sławian – ZdażBógStwórca! Sława i Chwała Sławianom!

  • Voymirze bardzo lubiłam Tolkiena i lubię właściwie do dzisiaj, ponieważ jego twórczość jest podobna w wielu epizodach do opowieści z STSu- mojej Babci. Aczkolwiek obecnie oddzielam twórczość Tolkiena od jego osoby, chociaż to ponoć nie funkcjonuje w rzeczywistości. A dlaczego piszę w czasie przeszłym „lubiłam”, ano dlatego, że dawno temu przeczytałam jego dramatyczną opowieść o tym jak to z mamusią uciekli od tatusia masona, co potem okazało się nieprawdą, czyli wcale nie uciekli. A wręcz przeciwnie kumple z loży masońskiej tatusia wręcz umożliwili tolkienowi karierę, dając do wglądu materiały słynnego pawła dołgorukowa rosyjskiego masona, w którego posiadaniu były wypisy STSu, co prawda szczątkowe, a zrobiła je nieopatrznie młoda wiedźma w jeszcze wówczas funkcjonującym Lechistanie. Praktycznie twórczość tolkiena się na tym opiera, oczywiście jak już się domyślasz tolkien był ży-mkiem, jego rodzina wywodziła się z polskich ży-mków.
   Jedno trzeba mu przyznać, że w „twórczości” tolkiena jakby jego sympatia była po stronie Dzieci Światła, ale nie przeceniajmy tego -hitler np. na tle Arjów miał wręcz obsesje tak ich podziwiał i nic dobrego z tego nie wyniknęło. O ogromnej bibliotece dołgorukowa z wieloma rzeczami jak np. STS i innymi starymi zapisami ukradzionymi Sławjanom, pisałam już dawno w kontekście ży-mki bławatskiej, która na kanwie przepowiedni sławjańskich pisała swoje „przepowiednie”, przez co kasowała gojów na duże pieniądze.
   I ja, która wiem z czego czerpał tolkien mimo to go podziwiam, że jemu się chciało ten materiał zgłębiać, który jest mu przecież rasowo obcy i którego jest ponoć ogromnie dużo. Natomiast moim zdaniem nie potrafił przekazać ciepła dzieci Światła ale za to bardzo dobrze przekazał ich „mimozowatość” i bezradność wobec Zła.
   Natomiast słowa tolkiena, że mędrzec wszystkiego nie przewidzi to taka kokieteria z jego strony, bowiem dobrze wiedział, że „mędrzec masoński” przewidzi… Pozdróweczka

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Kochany Voymirze, jeżeli chodzi o Winicjusza Kossakowskiego, Pana Białczyńskiego to jest jeszcze paru innych badaczy i pomimo że we wielu punktach nie mogę się z nimi zgodzić, jednakże cenię i doceniam ich pracę, a to dlatego, że błądząc po omacku odkrywali dla wielu jakąkolwiek wiedzę na temat naszych przodków Sławjan.
   Runy sławjańskie wyglądają troszkę inaczej. Widziałam ten alfabet runicznej głagolicy w dzieciństwie ale niestety sporo zapomniałam. Natomiast zapamiętałam jedną kardynalną zasadę mojej Babci, głagolica ma runy zaokrąglone. Niemniej samo tylko podobieństwo wyzwala dobre energie, więc polecam przepisać owe runy pana Kossakowskiego i tylko je zaokrąglić.
   Z kolei bardzo trafnie zauważyłeś celowe działanie ży-mków czyli wprowadzenie negatywnej energii do słów z założenia mających wywoływać pozytywne konotacje jak np. lekarz prawda? A gra słów jest taka le- karz, czyli zajmuj się karaniem goja przy pomocy leków, bezpieczeństwo pochodzące od pieczy(ochrony), nazwano bez-pieczeństwo czyli bez ochrony, lub koszt co znaczy dużo najlepiej cały kosz, więc daj wszystko co masz…itd a słowa mają moc! czyli ma to na nasze energie osobiste ogromny wpływ i bardzo dobrze, że poruszyłeś tę ważną kwestię. Telegonia i inne kwestie poruszę. Runy , które napisał nasz runiczny przyjaciel(ka) to tzw. runy nordyckie lub inaczej zwane runami wikingów, są jak sławjańskie tylko wystarczy zaokrąglić.

   Pozdrówka i opieki Starych Arjów na Święto Dziadów.
   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Wspomniałaś w artykule o prawie naturalnym i własności, a może bardziej nie-włąsności. Ja od jakiegoś czasu staram się rozwikłać ten temat i podsumowałem go kilka dni temu dłuższym wpisem. Jakby ktoś był zainteresowany przeczytać to zapraszam.

  https://321my.wordpress.com/pw/

  P.S.
  Te literki na początkowym kadrze filmiku to oczywiście Głagolica, bo z tego co wiem ma moc uzdrawiania duchowego DNA jak też wzmacnia intencje.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Witaj Damian po długim czasie, oczywiście co do prawa naturalnego to w założeniu ogólnym masz rację, czyli z większością się zgadzam, to znaczy na podstawie STSu.
   Aczkolwiek np. zakaz wejścia na działkę złodzieja w celu odzyskania ukradzionego samochodu, jest oparty na tzw. żydowskim prawie salomona. Wedle STS jest nieco inaczej a brzmi to tak „człowiek który skalał swoje energie przez obojętnie jaki czyn ciemny, nie jest już ich depozytariuszem i dopóki nie dojdzie do wyrównania tych energii czyli tzw. równowagi transcendentalnej, nie jest właścicielem miejsca przepływu energii”, w tym przypadku jest to działka.
   A więc nie dość, że masz prawo wejść i odebrać ukradzioną rzecz, to jako właściciel auta nałożyć także stosowną karę. Za czasów prastarych Sławjan delikwenci poddawali się karom dobrowolnie, bo wiedzieli, że w razie oporu konsekwencje „energetyczne” będą przykre.
   Z kolei w przypadku umów u Sławjan nie było czegoś takiego jak wycofanie się z umowy, jedynie w razie choroby, śmierci lub wojny. Ewentualnie mógł Cię z niej zwolnić beneficjent tegoż kontraktu.
   Natomiast jeżeli znajdziesz monety na cudzej działce to w połowie należą do Ciebie, a to też na podstawie prawa energii czyli energie chciały abyś Ty także miał udział w znalezisku i nigdy nie podlegało to dyskusji. Zawsze się zbieram napisać jak to przedstawia STS, niemniej ogólnie wiemy, że podstawą prawa naturalnego jest wolność osoby ludzkiej. To są prawa starożytnych Sławjan, ponieważ u Arjów nie były one jeszcze potrzebne.
   Oczywiście wszystko co poruszasz działo się i dzieje ze zdwojoną siłą na naszych oczach, zastępowanie prawdy i piękna brzydotą i fałszem, wystarczy dać odpowiednią nazwę np. żydzi wymyślili performance i już się przyjmuje.
   Parę bezładnych linii czy nocnik z fekaliami pływający w basenie -no to przecież sztuka. Niemniej służy im to do manipulacji i ogłupiania społeczeństw ale przede wszystkim do zakłócania kompatybilności duszy i ciała a to już niebezpieczeństwo, takie samo jest popadanie w niskie wibracje poprzez obcowanie z brzydotą, nawet jeśli nie mamy pojęcia w czym uczestniczymy. Jesteś inżynierem i wiesz co dzieje się jeżeli części zespołu czy podzespołu nie współgrają, ujęłam to nieco siermiężnie ale wiesz o co mi chodzi.
   Na koniec jednak chcę podkreślić, że wbrew ogólnemu pojęciu, że to pieniądz daje wolność, to jest absolutnie odwrotnie pieniądz i banki żydowskie wolność zabierają.
   Zgadzam się z Tobą, że mośki mają nad nami tyle władzy ile sami im dajemy, niestety jesteśmy bardzo gnuśni i leniwi i oddajemy coraz więcej. Dlaczego wchodzimy w okres wielkiego ucisku, bo się na niego zgadzamy. Pozdrawiam ciepło na starosławjańskie Święto Dusz.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • >> Aczkolwiek np. zakaz wejścia na działkę złodzieja w celu odzyskania ukradzionego samochodu, jest oparty na tzw. żydowskim prawie salomona. Wedle STS jest nieco inaczej a brzmi to tak „człowiek który skalał swoje energie przez obojętnie jaki czyn ciemny, nie jest już ich depozytariuszem i dopóki nie dojdzie do wyrównania tych energii czyli tzw. równowagi transcendentalnej, nie jest właścicielem miejsca przepływu energii”, w tym przypadku jest to działka. <> Jeśli na podwórku złodzieja dostrzeżemy skradziony przedmiot, albo uprowadzonego człowieka, to znaczy, że prawo własności nadal jest naruszane i wkroczenie na jego własność nie jest napaścią, a jej przerywaniem. Jednak każdy, który wedrze się w czyjąś własność, a nie zastanie tam porwanej rzeczy – bezpośrednio odpowiada za złamanie prawa własności (szturmujący, nie zwierzchnik). <<

    Natomiast jeśli chodzi o odkopane skarby to odnosiłem się do obecnego "prawa", że gdy człowiek odkopie na swojej ziemi starą monetę to musi ja oddać polskojęzycznemu urzędowi. Dla mnie to całkowite bezprawie. Rozumiem gdyby ktoś się zgłosił i powiedział, zobacz mam tutaj dowód, że ta moneta należała do moich przodków – tu jest dokument i jej nr, ale nie że wchodzi państwo i mówi, że to nie znalazcy, a urzędników.

    Tak, a propos brzydoty, czy zniekształcania pojęć właśnie chodziło mi o wprowadzanie niskich (bo opartych ma kłamstwie) częstotliwości w nasze codzienne życie, które krok po kroku obiżają.

    Pozdrawiam,
    Damian

    • Nie wiem dlaczego, ale coś mi ucięło z powyższego… że zmieniłem w moim opisie prawa własności kawałek o skradzionej rzeczy:

     Jeśli na podwórku złodzieja dostrzeżemy skradziony przedmiot, albo uprowadzonego człowieka, to znaczy, że prawo własności nadal jest naruszane i wkroczenie na jego własność nie jest napaścią, a jej przerywaniem. Jednak każdy, który wedrze się w czyjąś własność, a nie zastanie tam porwanej rzeczy – bezpośrednio odpowiada za złamanie prawa własności (szturmujący, nie zwierzchnik).

   • Acha, no i co do pieniądza to oczywiście, że uważam go za dziadostwo i gdy już wzrośniemy odpowiednio to będziemy parować z miłości dla bliźniego, a nie dla zysku. Uważam za jak najbardziej możliwe dzielenie się dobrami (których gdy już nie pozwolimy się okradać będzie pod dostatkiem) jak z Twojej opowieści o naszych przodkach. Jednak ja piszę o podatkach i wprowadzeniu pieniądza elektronicznego z perspektywy obecnych czasów.

    Damian

 • Wnuczko Sławińskiej Wiedźmy, przeczytałam wszystkie artykuły zawarte na tej stronie, od wielu lat odczuwam wewnętrzną potrzebę poznania prawdy dotyczącej historii Nas-Sławian, przeczytałam przeróżne mitologie, historie, ale nic nie trafiło w moje serce tak jak trafił Stary Testament Sławian, dziękuję Ci z całego serca, za to co opisałaś, co zrobiłaś, co robisz dla nas, tak wielu zagubionych poszukujących prawdy ❤️
  Przyszedł do głowy mi pomysł, chciałabym by jak najwięcej Sławian poznało STS, oczywiście z ostrożnością, by pewne znaczące informacje nie wpadły w niepowołane łapska.
  Pomysł ten to napisanie książki, stworzenie filmu bądź gry w której to zostałby przedstawiony STS w formie opowieści, historii, niektórzy uznaliby to za mit, legende itp. bajki lecz myślę, że do prawdziwych Sławian trafiłoby to w serce, zaczęliby zastanawiać się czy TO niesie prawdę. Pozdrawiam

  • Witaj Runiczny Przyjacielu(przyjaciółko), dziękuję Ci za ciepłe słowa, ale ja tylko przekazuję STS, ale tym bardziej cieszę się, że trafia Ci do serca. Jeżeli ktoś jest prawdziwym Sławjaninem, to prędzej czy później zrozumie dysonans pomiędzy wszystkimi religiami a własną duszą, to jest nieuniknione, bo jakby to powiedzieć kolokwialnie, dusza nie jest głupia. Niestety gdy mamy zaburzone połączenie z własną duszą wtedy ulegamy fałszom i manipulacji jak np. Bóg siedział w krzaku gorejącym, Bóg wyrył 10 przykazań w kamieniu… itd. Po drugie nie wiem czy zauważyłeś(aś) ale teorie spiskowe, które przez wiele lat wydawały nieprawdopodobne właśnie się się realizują na naszych oczach.
   Natomiast STS jest w rzeczy samej bardzo logiczny i jak już pisałam zawiera wszystko od rzeczy naukowych po wszelkie tajniki duszy, tam nie ma chaosu a jak wiesz ojcem chaosu jest Demon.
   Na razie nie myślę o filmie ale być może postaram, się pewne rzeczy skoncentrować i wydać. Czy gra? Nasz Bóg Trigław ma ogromne poczucie humoru ale w grze często sytuacje są labilne a w STS wszystko jest na stabilnych zasadach więc mam pewne wątpliwości.
   Zaś runy nordyckie czy jak mówią wróżki runy Wikingów, którymi podpisany jest Twój nick, biorą swój początek w prastarych sławjańskich runach. Kiedyś często używałam ich do wróżb.
   Bardzo Ci dziękuję za odzew i życzę miło spędzonego Święta Dusz. Serdecznie pozdrawiam

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • ᚲᛁᚾᚷᚨ ᛚ ᚷ
  Czuję to samo, choć trudno jest…

  Jakie to znaki?

  Wydają się być znajome, nauczyłem się pewnego obiecadła w pół godziny :), gdy chcę coś zachować dla siebie – piszę w runach… Pomysł z przesłaniem w jakiejś formie wydaje się dobry, lecz – czy mamy czas? Ja również miałem podobny pomysł – lecz by było to na skalę obiecującą nośność – musiałoby być wykonane z rozmachem… Sam myslałem nie-raz o takim pomyśle, niestety – brak mi wiedzy – co to by mogło być…?

  Sława i Chwała Tobie! 🙂

 • Voymir Griffitz

  To moje imię pisane runami, nie słowiańskie, ale wybrał je dla mnie mój tata 🙂Kinga L G. ja również gdy robię ważne dla mnie notatki zapisuję tekst runami.. Kilka lat temu, wielokrotnie miałam sen w którym widziałam rune ᛚ, od tamtej pory zaczelam zagłębiać się w runy..
  Cały czas rozmyślam co mogłabym zrobić..
  Na tę chwilę zajęłam się nauką o ziołach i ziołolecznictwem- chciałabym robić coś dla ludzi, dla świata.. Póki co pomagam moim bliskim i nakierowuje ich na stosowanie naturalnych leków..

  Sława i Chwała Tobie również Bracie!

  Chodzi mi po głowie pytanie, jaki stosunek do chrztu mieli Sławianie..?

   • Kochana Kingo, ziołolecznictwo celowo wyparta dziedzina, do której jak najszybciej należy powrócić szczególnie nam Sławjanom, więc przesyłam Ci ciepłe sławjańskie energie aby były Tobie pomocne a Drawia niech Ci podpowiada gdzie najlepsze ziółka zbierać. Jeżeli chodzi o chrzest Sławjan to zanurzali oni całe niemowlę w wodzie 3 razy i nie osuszali go aż samo wyschnęło, potem wkładali je do koszyczka pełnego delikatnych płatków kwiatów i młodych mchów. Nawet jak przyjęli nauki Jezusa to nie robili dziecku krzyża na czole, bo jak twierdzili nauki pochodziły od Jezusa ale krzyż od żydów. Przesyłam Ci wspaniałe życzenia w 2023 i ciepłe sławjańskie pozdrówka.

    Sława Sławjanom
    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

   • Witaj Damian dziękuję Ci za linki o głagolicy, na pewno będą wielu osobom pomocne i ja skonfrontuje to z tym co posiadam, wielkie dzięki późno co prawda, więc bardzo przepraszam.
    Pozdrawiam ciepło

    Sława Sławjanom
    Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

  • Kochana Kingo, ziołolecznictwo celowo wyparta dziedzina, do której jak najszybciej należy powrócić szczególnie nam Sławjanom, więc przesyłam Ci ciepłe sławjańskie energie aby były Tobie pomocne a Drawia niech Ci podpowiada gdzie najlepsze ziółka zbierać. Jeżeli chodzi o chrzest Sławjan to zanurzali oni całe niemowlę w wodzie 3 razy i nie osuszali go aż samo wyschnęło, potem wkładali je do koszyczka pełnego delikatnych płatków kwiatów i młodych mchów. Nawet jak przyjęli nauki Jezusa to nie robili dziecku krzyża na czole, bo jak twierdzili nauki pochodziły od Jezusa ale krzyż od żydów. Przesyłam Ci wspaniałe życzenia w 2023 i ciepłe sławjańskie pozdrówka.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz