Przepowiednia na rok 2019

Otóż moi mili zanim zacznę tę przepowiednię, odsyłam Was do artykułu z 16 listopada 2017 roku, który zawiera  przepowiednię na rok 2018, jeżeli do niej wrócicie to przekonacie się, że ta przepowiednia w stosunku do innych rzekomych wizjonerów była wyjątkowo trafna.

Nie potrafię czasem dokładnie wszystkiego wytłumaczyć, ponieważ w notatkach mojej babci nie ma detalicznego tłumaczenia na lata, pewne rzeczy musi dopasować wiedźma samodzielnie, ja niestety nią nie jestem uważam się tylko za osobę układającą puzzle, które dano mi do dyspozycji, czyli jak widzicie nie jest to takie łatwe.

Na wstępie stwierdziłam, że ułożona przeze mnie przepowiednia była jak najbardziej trafna i nie jest to nieskromność tylko sugestia abyście jednak śledzili te przepowiednie, ponieważ one kiedyś mogą się Wam okazać pomocne.

Zanim przejdę do przepowiedni na rok 2019, chciałam wyjaśnić jedno zdanie z byłej przepowiedni, którego nie potrafiłam wtedy rozgryźć, chodziło pewną znaczącą zmianę mającą nastąpić w 2018 roku. Przypuszczam, że znalazłam odpowiedź,  jest to sprowokowanie protestów we Francji. Otóż uwierzcie mi Francuzi z powodu cen benzyny nigdy nie wyszliby na ulice, naród który w czasie wojny był świetnie uzbrojony a jego linia Maginota mogła zatrzymać Hitlera, otrzymał jednak rozkaz poddania się (od banksterów) i wykonał go z chęcią.

Zapewniam, że w tym wypadku, cytując słowa publicysty Michalkiewicza- jest to następny euromajdan.

Od momentu kiedy pan Michalkiewicz pozwolił nazwać sobie ruch słowiański „ubeckie rzygowiny”nie czytuję już jego felietonów ale ten rzucił mi się jako tytuł a, że rezonuje z tym co mówi ogólnie przepowiednia przytoczyłam go. Zmiana polega na tym, że do tej pory majdany NWO amerykańskie przeprowadzało w biednych krajach trzeciego świata i Europy środkowej. Na chwilę obecną wykorzystano już większość państw „nadających się do „majdanowania”, więc powoli przenosi się ten proceder do krajów bogatych.

Wykorzystano oczywiście drugie dno rzekomych podwyżek, czyli niechęć do imigrantów ale niestety żółte kamizelki są opłacane przez banksterów amerykańskich. Ktoś może zadać sobie pytanie po co, a to dlatego że w mętnej wodzie najlepiej się łowi. Natomiast jaka nacja przebiegłością, chytrością i podjudzaniem napycha sobie kabzę, to jesteście chyba sobie sami w stanie odpowiedzieć.

Wracając do naszej przepowiedni na rok 2019, to pierwszy przekaz brzmi  TRZECIEJ   WOJNY  ŚWIATOWEJ  NIE   BĘDZIE! ROSJA  NAS NIE  ZAATAKUJE, NIE  MA  NAWET  TAKICH  PLANÓW! Natomiast w Polsce podjudzanie na Rosję będzie wzrastało, używani będą do tego najczęściej Ukraińcy, opowiadający swoje łzawe historie w TV czy gazetach, zacznie się przemawianie do naszych współczujących serc.

Otworzenie granic zachodnich dla Ukraińców nie sprawi, że wydatnie zmniejszy się ich liczba w naszym kraju. Do Polski już coraz bardziej jawnie będą przybywać żydzi z Izraela a nawet ze Stanów. Bardziej uaktywnią się wszelkie organizacje masońskie w naszym kraju.

Nadal nie ustaną wszelkiego rodzaju marsze opłacane przez Sorosa jak kodziarstwo, wolności czy temu podobne.

W Krakowie umocni się urzędujący tam kneset i to miasto kolebka królów polskich jest przeznaczona na tzw. światowe miasto wolności czyli ma zasłynąć jako centrum rozpusty. W tym roku będą ku temu zaaranżowane podwaliny- coś w rodzaju Kraków „miastem wolności” czy podobnego rodzaju lewackie hasło. Słowo wolność jest bardzo chwytliwym nośnikiem więc zwykli ludzie się nawet nie zorientują tym bardziej, że początek będzie bardzo delikatny np. parę cichych konferencyjek o ochronie środowiska  a potem pójdzie tak jak starsi i mądrzejsi zaplanowali. Zaznaczam, że w 2019 będzie to zaledwie początek który może przejść dla większości niezauważenie.

Bardzo znany polityk, którego śmierć jest przepowiadana pomiędzy 2018,2019 rok może przedłużyć swoje życie niekoniecznie „ludzkimi metodami” ponieważ jest „zakładnikiem” bardzo bliskiej osoby ze swojej rodziny uważanej za zmarłą, natomiast ta osoba żyje w innym kraju i dziwnym trafem nie ma tej samej choroby. Więc jako zakładnik w tym wypadku pozytywny, bo zakładnik rodzinny- może pożyć nieco dłużej ale nie jest to bardzo długi czas, określany na przykład na lata.

Konflikt pomiędzy Izraelem a krajami arabskimi będzie się pogłębiał, ponieważ Izrael będzie go prowokował i to na tej samej zasadzie na jakiej wywołano drugą wojnę światową w wyniku której powstał Izrael. Za pełne 50 lat Izrael będzie całkowicie pozbawiony wody, więc przez ten czas  musi znaleźć inne państwo dla swoich obywateli, z tym nie ma oczywiście problemu. Jednakże według ich przepowiedni jeżeli teraz stracą swoje państwo, stracą moc władania narodami dlatego żydzi nie cofną się przed niczym, aby powiększyć swoje terytorium kosztem Syrii czy Iranu na przykład.

W związku z powyższym konflikty w tym rejonie świata nie będą gasły, bo jak się okazuje Arabowie trzymają się w  większości dosyć mocno swojej ziemi.

Ogromne zaplanowane przez żydów przesiedlanie Muzułmanów do Europy nie oczyściło jednak terenów pod zasiedlenie ich żydami. Niemniej oprócz Ameryki w której wiemy kto sprawuje władzę nie będzie chętnych do popierania Izraela. No może teraz kiedy w Brazylii urzęduje pan o żydowskim imieniu Jair jeszcze ten kraj dołączy do fanów Izraela. W tych konfliktach zwiększy się rola Turcji, która może okazać się czarnym koniem w tamtym rejonie

Amerykańska płyta daje również o sobie znać, w 2018 roku zatajono wiele  badań( aby nie siać paniki), że przyszłość tego państwa jest zagrożona geologicznie. Płyta zaczęła się ruszać już parę lat temu, jeżeli w tym roku Polacy będą otrzymywać masowo wizy do Ameryki to oznacza, że zaczyna być nieciekawie z tym państwem i to nie jest bynajmniej żart!

Znacie na pewno bardzo popularną przepowiednię, która głosi, że ludzie z Ameryki będą uciekać na deskach. Nie oznacza to desek surfingowych ale cokolwiek co jest z drewna i unosi się na wodzie. Oczywiście nie wydarzy się ta katastrofa 2019 roku ale w ciągu stu lat na pewno, a symptomy czy zwiastuny tego będziemy obserwować jeszcze za naszego życia, bo nie wszystko da się ukryć.

W przedostatniej przepowiedni sygnalizowałam też zmiany na polu technicznym, tych zmian już zaszło sporo, nie o wszystkich zostaliśmy poinformowani ale sugestywnie będziemy się dowiadywać o wszelkich wynalazkach w 2019 roku. Należy tu poruszyć sprawę sieci 5G, niby ulepszonej dającej wszelakie możliwości w wielu sektorach  ale w rzeczywistości bardzo niebezpiecznej, szczególnie dla rasy słowiańskiej. W każdym razie otrzymałam informacje ze Stanów, że tam gdzie zainstalowano anteny sieci 5G (jest bowiem konieczność ustawienia bardzo dużej ilości anten jeżeli chodzi o5G a niestety wydzielane przez nie promieniowanie jest szkodliwe ), ludzie ale tylko rasy białej zaczynają odczuwać pogorszenie zdrowia.

Osoby, które mnie o tym poinformowały, zauważyły też, że jak w mojej starej przepowiedni zdaje się sprzed dwóch lat, ptaki osiadają ogromnymi stadami na ziemi i potrafią tak siedzieć bez ruchu, te osoby obserwowały to przez godzinę i powietrze było niezwykle klarowne.

Podobne informacje otrzymałam z pewnej małej miejscowości z Francji, gdzie również zauważono po testach 5G gremialne osiadanie się ptaków i złe samopoczucie ale tylko u białych. Czyli podobieństwa z przepowiedni pt. Granat Etniczny, są dosyć spore, a więc  może być to zgodne z tą przepowiednią skoro działanie negatywne działa wybiórczo, czyli nie na wszystkie rasy.

W związku z tym przypominam jeszcze za Starym Testamentem Słowian, ludzie na tej planecie niestety nie są jednakowi, są jednacy wobec miłości Boga ale nie w innych aspektach. Podaję pierwszy z brzegu przykład np. my Europejczycy możemy męczyć się z katarem pół zimy czy jesieni natomiast mieszkańca Wyspy Wielkanocnej zabija od razu. Promieniowanie sieci 5G nie działa negatywnie na rasy semickie, taka jest prawda i nie martwi mnie wcale, że być może zasłużę na miano oszołoma. Po paru latach będzie to i tak oficjalnie udowodnione.

Przypomnijmy katastrofę sprzed paru lat – samolot malezyjskich zdaje się linii lotniczych eksplodował w powietrzu i zestrzelenie przypisano Rosjanom. W związku z tym, że mam dokładnie opisane przykłady morderczych  działań dzieci Kajina, od razu zorientowałam się, że nie była to robota Rosjan. I na dzień dzisiejszy już mamy potwierdzenie mojej opinii, gdzie przypuszczałam, że zamordowano tylu pasażerów, bo być może na pokładzie znajdowali się jacyś naukowcy, swoimi badaniami zagrażającymi interesom NWO.

Rzeczywiście w samolocie znajdowali się naukowcy, którzy wynaleźli lek na AIDS, przedtem wiadome siły wraz CIA zakazały opublikowania wyników badań, i kontynuowania podobnych. Uczeni nie wyrazili zgody, postawili się więc koncernom amerykańskim, poza tym zaczęli informować o groźbach opinię publiczną. Trzeba więc było siłom NWO podejść do sprawy konkretniej, ułatwił wszystko fakt, że naukowcy skorzystali z linii malezyjskich, czyli Ameryka została jakby wyłączona spoza podejrzeń. Poza tym jak widzimy NWO działa globalnie czyli wtyczki ma wszędzie i nic nie uchroniło naukowców przed wyrokiem śmierci za niesubordynacje względem synagogi szatana.

Powyższą dywagację wstawiłam  dla tych osób, którzy wyśmiewali moją teorię, ale i również dla osób poszukujących, którym radzę iż należy zbadać dokładnie wszelkie tropy na miarę oczywiście własnych możliwości, a dopiero potem wyśmiewać tę czy inną teorię.

Jeżeli chodzi o przepowiednię dotyczącą polityków, to oczywiście żaden polskojęzyczny nie zostanie ukarany za popełnione przestępstwa, do władzy nie dojdzie żaden obudzony Słowianin. Polacy nadal będą akceptować rozkradanie swojego kraju, wasalstwo wobec Ameryki będzie się pogłębiać. Od tego roku zwiększy się też wybitnie ingerencja władzy polskojęzycznej w życie osobiste i rodzinne, szczególnie w sprawy dotyczące wychowania dzieci.

Wszelkiego rodzaju zmiany w kodeksie i nie tylko będą przeprowadzane pod egidą poprawy życia i naprawy stosunków międzyludzkich a naprawdę będzie zupełnie odwrotnie. Niebezpieczeństwo formowania się  powierzchownych ludzkich robotów zbliża się wielkimi krokami. Nastąpi wpływanie różnymi metodami na zmianę świadomości szczególnie Słowian i to nie tylko przy pomocy mind control, które w rzeczy samej jest dość brutalne i powstają już metody udowodnienia jego działań na konkretne osoby. Są w związku z tym przygotowane nowe sposoby zmieniania świadomości, mniej zauważalne ale bardzo niebezpieczne, NWO ma już tyle możliwości w swoich rękach, że jest to przerażające.

Metody te mogą być stosowane tylko na białej rasie, pisałam o tym we wcześniejszych artykułach cytując za Maxem Kolonko, który informował, że żydzi próbowali stosować podobne granaty etniczne na Arabach ale, że jako Semici są oni wszyscy spokrewnieni musieli się z tego wycofać, bo byłby to dla nich strzał w kolano albo może i w serce, po prostu przy okazji wykończyli by i siebie samych.

W tym roku zaskoczą nas pewne pozytywne wynalazki, będą także podwyżki ale bardzo niewielkie, natomiast zaserwuje się nam znowu nowe podatki, wprowadzi się powolutku nowe zakazy, przygotowuje się też grunt pod podatek katastralny, nie będzie on co prawda w tym roku wprowadzony, ale zapewniam Was, że w przyszłości nawet niedalekiej będzie. Pętla zaciska  się choć dla niektórych niezauważenie, ponieważ nie obserwują rzeczywistości dookoła. Wzrosną ceny nieruchomości, ale te wzrastają sukcesywnie, chodzi o to aby goja nie było stać na żadną własność, dla niego są komunałki.

Nadal bez przeszkód rozwijać się będzie państwo Polin, które zadba wyłącznie o podlizywanie się Ukrainie, Ameryce i Izraelowi, w dalszym ciągu będzie podjudzanie Polaków przeciw Rosji. Daje to już efekt, bo dobroduszni zazwyczaj Rosjanie, zaczynają się powoli czuć urażeni, bezpodstawnymi atakami. I tak jak jeszcze paręnaście lat temu byli życzliwi bliskim stosunkom z Polską, tak teraz coraz mniej jesteśmy brani pod uwagę jako unia słowiańska , czyli polskojęzyczni powoli osiągają cel. Polscy Słowianie odcięci od licznej nacji swoich braci są już skazani  praktycznie na wynarodowienie. Jesteśmy jak grupka kilkoro lwiątek które hieny odcięły od głównego stada, czyli skazani na pożarcie.

Natomiast jeżeli chodzi o polityków światowych to Trump nadal będzie się zachowywał idiotycznie i satyrycznie ale na razie jeszcze pozostanie przy władzy. Zagrożony jest los Macrona nie spełnia dokładnie pokładanych w nim nadziei NWO, nie ma po prostu kła, a tacy u nich giną w „holokauście”, więc chociaż być może jeszcze w tym roku nie zostanie odwołany z funkcji prezydenta ale jak się nie „poprawi”, to niestety pożegna się z prezydenturą.

Chiny i Rosja rozwijać się będą tak jak do dej pory, Stany nie będą w stanie im zagrozić. W miarę niezależną politykę od unii a przyjacielską w stosunku do Rosji, będzie prowadził dalej prezydent Orban. Unia się nie rozpadnie, Polska nie wyjdzie z unii, będzie utrzymywany taki sam status quo jak do tej pory.

Nadal będzie się zaogniać sytuacja z białymi farmerami w Republice Południowej Afryki, którą przepowiedziałam już w zeszłym roku.

Wybory parlamentarne w Polsce: obojętnie jaka frakcja polskojęzycznych  by wygrała nic nie zmienią dla naszego  narodu. Jesteśmy już tak zmanipulowani i tak ogłupieni rzekomym zbliżającym się  atakiem Rosji, że trzeba byłoby cudu aby zmienić nasze myślenie, a taki się nie zdarzy. Ma co prawda jeszcze w tym roku zaistnieć uczciwy polityk słowiański ale będzie miał za małe poparcie, aby mógł przynajmniej partycypować we władzy.

Z kolei na obecny Front Narodowy nie ma co liczyć jest naszpikowany agentami służb, więc nawet jeżeli ktoś z tego Frontu wygra nic nam to nie pomoże, bo i tak będzie prowadził politykę proamerykańską, to znaczy pozornie nie , ale nic nie zmieni w kontekście prawdziwego naszego odrodzenia i roli na arenie międzynarodowej. Niech Was nie zmylą żadne przepychanki między partiami to znowu będzie teatrzyk dla ogłupionych mas. Jedynie może być taka zmiana, że będzie większe korumpowanie polityków, tych spoza sitwy polskojęzycznych.

Zmiany pogodowe będą również ale niekoniecznie typowo przez nas rozumiane, a więc wcale nie musi być ileś miesięcy strasznej zimy czy super palącego lata, po prostu będzie np. tak, że w środku zimy będzie tak ciepły okres, który spowoduje kwitnienie by potem z kolei zamrozić, itp. są różne warianty, zabaw z klimatem.

Mają też miejsce doświadczenia z tzw, ogniowym tornado, czyli jest to nadal trąba powietrzna, ale dodatkowo spalająca  wszystko na swojej drodze. Wynalazek bardzo wygodny bo pali owa trąba tylko wąski skrawek tam gdzie jest nakierowana, czyli może zniszczyć konkretną wieś czy część miasteczka itd…

Walka przy pomocy broni klimatycznej, nikt nikomu nie udowodni ataku…

Rzekomo miały się według doniesień agencji amerykańskich te trąby już pojawić, nie są one jednak  dziełem  natury a produktem NWO. Radzę też przestać wierzyć w UFO czy reptilian, nie ma czegoś takiego wiem, że to jest ekscytujące ale nie dajcie się ogłupiać. W ich laboratoriach mogą spreparować wiele by bawić się waszą naiwnością.

Niemniej ogólnie ten rok będzie lżejszy pod wieloma względami od poprzedniego i ciekawszy- weźmy jednak pod uwagę, że ciekawe może być również i niebezpieczne. Aczkolwiek większość z nas pomimo obiektywnych trudności będzie czuło się w miarę szczęśliwymi.

Nie zmieściłam dokładnie wszystkiego w tym artykule, ale być może wrócę do innych wątków przepowiedni na rok 2019 jeszcze w styczniu.

Życzę wszystkim Słowianom aby ten rok 2019 był dla Was rokiem miłości i przebudzania się do naszej aryjskiej wielkości.

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 

 

9 komentarzy

 • Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok! Radości, pomyślności, cierpliwości i przede wszystkim miłości – dla Pani i wszystkich czytelników o dobrym sercu 🙂

  W przepowiedni nie wspomniała Pani nic o załamaniu finansowym, a takie najprawdopodbniej się zbliża i to wielkimi krokami. Z moich informacji wynika, że kryzys na giełdach miał być już widoczny w grudniu i notowania głównych indeksów USA, Niemiec, Francji, UK, ale i Azji i reszty świata. Złoto i srebro od listopada pną się w górę. Wielkie tąpnięcie ma nastąpić w marcu, wtedy porządnie mają zacząć spadać ceny nieruchomości. Jeśli będzie to kryzys podobny do tego z 2008 roku (a słyszałem, że ma być gorszy) to ludzie zaczną tracić pracę, kredyty pójdą w górę, więc nie będzie ich stać na spłatę i wtedy banksterzy zaczną zajmować domy, samochody, itd. Czy ma Panie jakieś informacje na ten temat?

  Skoro w zasadzie nic ma się jeszcze nie zmienić w wielkiej polityce (Polski i Świata) w tym roku, to kiedy możemy spodziewać się powrotu Polski w ręce Polaków? Czyli polskich polityków, czy obywateli (gdyby okazało się że wprowadzamy demokrację bezpośrednią jak opisałem na 321my.wordpress.com/ustroj ), wspólnie tworzących prawo dla dobra Ojczyzny i narodu, a nie pod masońskie interesy?

  Serdecznie pozdrawiam,
  Damian

  • Damianku nie wspomniałam o kryzysie ani zeszłego roku ani tego, bo nic takiego nie czuję, tym kryzysem straszy się goja od kilku lat, a to po to gdyż chcą wprowadzić wirtualną walutę, a wtedy mają Cię pod idealną kontrolą . Zaś złoto i srebro jest skupowane od kilku lat i przoduje w tym Rosja.
   Oczywiście mogą coś takiego zrobić jak w roku zdaje się 1922 drugim wtedy wykończyli wszystkich zamożnych Amerykanów niesemickich a wszelkie aktywa i złoto powędrowało do kieszonek rasy banksterskiej. Nie sądzę jednak by to mogło się zadziać w tym roku.
   Nie będą też naraz zabierać wszystkiego kredytobiorcom, odebranie nam rdzennym Polakom naszego mienia załatwią przy pomocy podatku katastralnego, bo ten jest zasygnalizowany w głównej przepowiedni.
   Odniosę się do Twoich wątpliwości w drugiej części przepowiedni, pojawi się ona jeszcze w styczniu.
   Dziękujemy Ci Damianku za życzenia i odwzajemniamy.

   Pozdrówka.

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • W takim razie trzeba podwoić albo zwielokrotnić wysiłki żeby uświadamiać rodzinę,bliskich i znajomych o tym co się tak naprawdę dzieje w Polsce i na świecie. Trudny wysiłek bo spora część Polaków jest zupełnie ogłupiała albo nie świadoma tego co się tak naprawdę dzieje. TV skutecznie ogłupia szczególnie starsze nasze społeczeństwo. Kilkadziesiąt lat manipulacji i ogłupiania robi swoje i naprawdę trudno jest przekonać takich ludzi że istnieje inny świat i rzeczywistość niż ta ukazana w w tv.

  Pozdrawiam
  Coen

 • Proszę też coś powiedzieć na temat Pana Jana Zbigniewa Potockiego.

  • Witaj Coen, oczywiście trzeba i należy uświadamiać Polaków, ale jest to cytując za ludowym przysłowiem „ciężki kawałek chleba”. Nie przekonasz człowieka, który po pierwsze: nie czyta ze zrozumieniem, podawane wiadomości w mediach głównych „łyka bez obróbki” i nie odróżnia polskojęzycznego od Polaka, bo np. Kalkstein jest dla niego mężem opatrznościowym.
   Na pewno czasem oglądasz filmiki na youtubie i jeżeli w którymś z nich Ukrainiec pochwali Polskę pojawia się natychmiast jako odzew dziesiątki tysięcy komentarzy pt. zostań w Polsce zapraszamy itp. Kilkadziesiąt albo nawet kilkaset tysięcy obudzonych sprawy nie załatwi z tak naiwnym i ogłupionym narodem, choć może mocno utrudniać matrixowi.
   Trzeba mieć też mnóstwo samozaparcia aby tłumaczyć zasady działania synagogi Szatana i tego Ci życzę z całego serca.

   Jeżeli chodzi pana Potockiego to do tej pory specjalnie nim się nie interesowałam, bo jego energia stawiała go daleko od wszelkich partycypacji we władzy w Polsce. Poza tym miał parę potknięć sensu stricto, które dla mnie go prawie wykluczyły z grona poważnych polityków, ale nie ma dookoła niego energii masońskiej co niektórzy mu przypisują. Dla mnie na minus są jego sympatie proamerykańskie, których stara się nie pokazywać, choć wiele rzeczy mówi z sensem i pożytkiem dla Polski. Niemniej pojawienie się pana Potockiego zostało też wymanipulowane choć on o tym nie wiedział to jest z kolei na Jego plus, nie miał też żadnych podstępnych zamiarów. Wszystko co idzie z City of London jest niebezpieczne, Potockiego wystawiono aby go zniszczyć na początku, ale Polacy nie byli aż tak zainteresowani nim jako przeciwwagą dla polskojęzycznych jak przypuszczało City of London. Może kiedyś w nie tak odległym czasie zestawię kilku kontrowersyjnych polityków w tym pana Potockiego i jak go widzę.

   Pozdrawiam Ciebie ciepło po słowiańsku

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

   • Dziękuję za odpowiedź 🙂 co do Pana Potockiego powiem szczerze że nie zauważyłem jego sympatii do usa, bardziej zauważalna jest raczej jego sympatia w kierunku Rosji i Putina. Nawet swego czasu próbował pomagać polskim rolnikom żeby nawiązali ponownie handel z Rosją mimo nałożonego przez żydokomunę w Polsce embarga. Jest sporo filmików gdzie odnosi się do naszej prawdziwej historii i do słowian/lechitów. Praktycznie pojawia się wszędzie gdzie jest jakiś oddolny ruch Polaków. Wspierał stop nop, Pana Bednarza z fundacji Dobrego Pasterza itp. Często się udziela też na stronie Porozmawiajmy.tv. Osobiście bym go nie skreślał z grona poważnych polityków bo tak naprawdę to nie widzę u nas w kraju poważnych polityków tylko albo agentów albo przebierańców :/

    Pozdrawiam Ciepło 🙂

    • Drogi Coenie zauważ , że my nie plujemy na pana potockiego jak większość internetu, co więcej nawet nas dziwi, że budzi aż taką nienawiść u Polaków a rzeczywiście nie jest żydem ani masonem (nie ma takiej energetyki).Natomiast jak zazwyczaj, my mamy dystans do wszystkiego co pochodzi z City of London i Ameryki. Niestety przejrzyj pierwsze filmiki, na początku swojego zaistnienia pan Potocki był dość pro amerykański, kontakt z żydowskim cwaniaczkiem Pazem mieniącym się bankierem też w naszych oczach nie przyniósł mu chluby.
     Łapaliśmy się za głowę po niektórych Jego wypowiedziach np. po wizycie Trumpa w Polsce pan Potocki wiązał z nim duże nadzieje i uwierzył, że Trump próbował wywrzeć nacisk na Merkel – przytaczam Jego słowa „Trump pogroził ponoć palcem Merkel mówiąc Ty musisz zapłacić Polakom”. Było jeszcze kilka wypowiedzi w tym tonie.
     No Coenie, poważny polityk nie wierzyłby chyba w taki teatrzyk, po drugie pan Potocki ma zapewne doradców a Ci powinni wiedzieć, że Merkel, Macron, Teresa May to eskimosi a nawet Trump(teraz to powoli wychodzi, trumpa pradziadek to eskimos niemiecki), czyli jest mieszańcem a może i eskimosem bez domieszki, bo trudno dotrzeć do praedziwych dok. prababki są tylko te podstawione. W dodatku jest masonem dość wysokiego stopnia o czym my wiedzieliśmy zanim został prezydentem, uważamy ,że pan Potocki też powinien być z tym tematem obeznany.
     Przyznaję Ci też rację, że ostatnie Jego wypowiedzi są bardzo sensowne i zgodne z naszym słowiańskim punktem widzenia., nie ze wszystkim się zgadzam w zupełności ale nie widzę wroga Polski w Panu Potockim, niemniej na razie jest daleko od władzy co może się oczywiście zmienić.
     Jeżeli mi pewna prawdziwa wiedźma nie odmówi, to sporządzimy portret energetyczny pana Potockiego. Natomiast merytorycznie na podstawie dokumentów i materiałów zebranych na temat Trumpa na pewno napisze Marzanna Polińska.

     Serdecznie Cię pozdrawiam

     Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz