Pytania i odpowiedzi II

Chaos zajmuje wreszcie należne mu miejsce, po tym jak 2 tysiące lat pne. został wygnany do nieświadomości, prześladowano go i tłumiono, NASZA  KULTURA  KAŻE   NAM  STRZEC   CHAOSU

 

(R. ABRACHAM)

 

OJCEM CHAOSU JEST DEMON!

 

 

Pytanie pierwsze -czy najpierw wielki ucisk a potem wojna?

    Ze znaków, które obserwuje to najpierw akt pierwszy wielkiego ucisku a potem wojna światowa.

Przekaz jest taki, że wojna światowa hybrydowa już trwa, natomiast konwencjonalna miałaby się rozpocząć, wtedy gdy wszystkie akty i traktaty pokojowe zostaną podpisane a narody odetchną, ale to będzie tylko cisza przed burzą.

 

-Czy zostaniemy wciągnięci do wojny?

       Pamiętacie jak do tej pory zawsze Was uspokajałam, że większej wojny nie będzie, bo nawet tę obecną Rosja kontra ukraina ( w domyśle nato kontra Rosja), nie możemy nazwać wielką wojną.

Aczkolwiek od roku jeszcze przed rozpoczęciem działań wojennych na Wschodzie, sygnalizowałam w przepowiedniach, że sytuacja się zmienia, ale jeszcze w naszym kraju oprócz wprowadzania ucisku, będzie na razie kruchy bo kruchy, ale pokój.

 Jednakże wojna zbliża się do nas wielkimi krokami, będzie ona jednak wyglądała trochę inaczej niż się spodziewamy. Wszelkie aspekty tej sytuacji opiszę nieco w przepowiedni na 2023, chociaż w 2023 jeszcze na naszym terenie wojny nie będzie, nawet jeżeli ją oficjalnie wypowie rząd poliński. Rok 2023 jest kabalistyczną siódemką. Zaś siódemka w kabale jest rokiem oczekiwania ale także rokiem pokuty wszystkiego co żyje, wyłączając oczywiście synagogę Szatana. Reasumując żyje nam się zbyt dobrze zdaniem talmudu, więc należy to ukrócić.

 

-Następne bardzo często przewijające się pytanie „Czy Prezydent Putin jest dogadany z rządem światowym w sprawie ukry i niebiańskiej jerozolimy?”.

     W pewien sposób na pewno był i o tym mówiłam od początku, miało się to wiązać z opuszczeniem Rosji przez pewną nację. W zamian za to otrzymałaby ona ziemię zachodniej ukrainy z dostępem do Morza Czarnego, no bo polin już przecież ma.

Natomiast jeżeli Rosja straci w tej wojnie DNR oraz Krym i to po tylu ofiarach, będzie to znaczyło, że wojna była li tylko na wykrwawienie Sławjan, więc wobec takiego obrotu sprawy ci wszyscy, którzy ufali Władimirowi Putinowi musieliby odwrócić się od niego ze wstrętem.

I nikt by mu nie uwierzył, że się po prostu przeliczył.

Aczkolwiek nie ten aspekt jest najważniejszy, ale to że  Sławjan po prostu mogli by wytrzebić i do czasów triumfu Światła nad ciemnością może przetrwać nas niewiele. Aczkolwiek poszukałam wers, który dotąd przeoczyłam i on brzmi tak:wychowają one jeszcze w zaciszu (one-czyli matki sławjańskie) grono olbrzymiej młodzieży, która zwycięży bo w wolność uwierzy. Jest to cała pieśń, dodająca otuchy niestety nie znam jej w całości.

-Czy będzie w Polsce wojna domowa?

       Tak według przepowiedni ma być, aczkolwiek będzie to związane z emigrantami, będzie to też bardzo dziwna wojna.

W dodatku ta rzekomo „domowa wojna” będzie rozpętana celowo i będziemy niejako przymuszeni brać w niej udział.

Damy się również sterować systemowi, absurdalne może się to wydawać ale uratuje nas właśnie wojna światowa.

Oczywiście według moich „puzzli”, jeszcze daleko do tych wydarzeń. Krótki rys przedstawię w przyszłych przepowiedniach.

 

Czy wszelkie rozpętywane na chwilę obecną konflikty jak np. Azerbejdżan, Armenia, Iran, Irak, Turcja, Katar, izrael wzmagający terror w Palestynie itd…to początek trzeciej wojny światowej?

     Analizując przepowiednie, które mam odpowiedziałabym, że właśnie raczej nie. To wszystko ma na celu porządne wystraszenie narodów,  a także aby w mętnej wodzie prowadzić swoje interesy, przecież wiemy kto rozpętuje te konflikty i po co są. Zanim  antymesjasz zacznie nauczać musi już być „niebiańska” na terenach sławjańskich, natomiast ludność powinna być tak podporządkowana, żeby świat a przede wszystkim Chiny nie miały powodu tutaj ingerować.

A więc wystraszeni, straumowani wojną, biedą i zagubieni nie będziemy walczyć z najgorszym wrogiem synagogą  Szatana tylko ze sobą i między Sławjanami i o to właśnie chodzi by pogłębiać między nami nienawiść i wybijać się nawzajem. „Kto zarządza strachem rządzi światem”

 

Czy wojskowi na Kremlu mogą przejąć władzę w Rosji?

     No niestety nikt nie nie sprecyzował w pytaniach czy ta część wojskowych, która jest niezadowolona z ze sposobu prowadzenia wojny i to są zazwyczaj niżsi rangą wojskowi czy część rosyjskojęzycznych wojskowych. A więc zgodnie z przepowiednią o czym pisałam ma dojść do krótkich zamieszek w Rosji ale nie sądzę aby to się teraz zadziało, no chyba że cokolwiek stało by się z Prezydentem Putinem.

Natomiast gdyby całość rządów w Rosji przejęli znowu rosyjskojęzyczni, to nastąpić może to o czym pisałam kilka lat temu, że mogą zaingerować Chiny, chociaż niekoniecznie odbyło by się to natychmiast.

 Niemniej sądzę, że na chwilę obecną Państwo Środka woli pokojowo zza kurtyny strzec swoich interesów w Rosji. Chiny są zorientowane, kto ma bardzo duże wpływy we władzach Rosji. Chiny przy okazji wykuwają swoje plany, oczywiście niektórzy się domyślają a niektórzy być może  nie, nie chciałabym tego na razie poruszać.

Czy Rosja może przegrać tę wojnę?

       Jest to pytanie bardzo skomplikowane, ponieważ mogłaby przegrać gdyby absolutnie nie zgodziła się na „niebiańską”, wtedy hybrydy musiałyby postawić na jedną kartę, ponieważ nie mają już dużo czasu jeżeli chodzi o amerykę. Mianowicie parę lat temu pisałam, że płyty amerykańskie się ruszają, ten fakt  potwierdzili naukowcy obecnie, dowodem na to mają być niektóre amerykańskie rzeki, z których woda „ucieka”, nie wysycha ale znika jak np. z rzeki Kolorado. A więc  nawet gdyby był to okres min. 30 lat, gdy nastąpi tam przepowiadana katastrofa to jest to mimo wszystko niewiele w stosunku do tego co potrzebują, aby dokonać „przenosin”. A więc reasumując takiej przegranej spektakularnej na pewno nie będzie, może być jedynie przegrana pewnych interesów.

 

I tak ze strony Rosji to przegrana Sławjan, kraj się oczywiście z tego powodu nie rozpadnie ale zostanie zachowane obecne status quo czyli nadal duży procent ży-mian we władzach rosyjskich. Drugi wariant to pomiędzy 2024 a 2025 podejmą próbę wysłania wojsk polskich na Rosję i ci wszyscy, którzy pozwolą się w ten pseudo patriotyczny obowiązek wmanewrować zginąWSZYSCY! BĘDĄ ICH USUWAĆ BEZ PARDONU, A  Z TYŁU  TYCH ŻOŁNIERZY  BĘDĄ  NASI  BRACIA WSCHODNI,a do jakich celów oni będą strzelać to się domyślcie….

 Bardziej dokładnie rozwinę ten temat w przepowiedni na 2023 r.

Powtarzam po raz n-ty chodzi o wyrżnięcie Sławjan i zrobienie miejsca przynajmniej stu milionom rasy panów tej planety. A więc nie tylko walka o pieniądz ale o zniszczenie Światła.

 

-Czy to prawda, że w Chinach nadal wrze?

    Wrze to przesada, ale są niepokoje głównie w prowincji Sinciang gdzie mieszka 20 mln. Ujgurów muzułmanów totalnie zaprzedanych usraelowi, pisałam o tym w poprzednim artykule. Jeszcze raz powtarzam „urzędujący tam stan świrusowy” jest w celu zapobieżenia rewolucji nwo poprzez takich współczesnych leninów jakich z wagonami pieniędzy wysyłali 100 lat temu do Rosji.

 Raczej jestem pewna, że z powodu przekupionych ujgurów i paru innych zdrajców rząd chiński nie upadnie, jak radośnie głoszą polińskie media.

Piszecie też, że na internecie tylko My Słowianie jesteśmy  tak bardzo pozytywni w stosunku do Chin, inne media internetowe już nie. Moi Drodzy może nie będę tego komentowała, ale zaproponuje Wam taką małą analizę, otóż jak wiecie wszystkie ale to wszystkie teorie spiskowe zaczynają się wypełniać, a czy one miały na początku swojego „publicznego żywota” wielu zwolenników? Wręcz przeciwnie były traktowane jak fantastyka….

Czy kanclerz Scholz ma „dobre korzenie”?, bo nie wygląda na to…

     Może dlatego nie wygląda bo w rodzinie też jest germańska domieszka, ale tylko tyle aby „nie wyglądać” i w razie potrzeby objęcia odpowiedniego stanowiska w państwie.

Scholz pochodzi ze starej rodziny kupców tekstylnych i prawników,  w dodatku piastował stanowiska przeznaczone dla „korzennych” było ich sporo jak burmistrz, izba handlowa po ministra finansów niemiec itd…

Wisienką na torcie jest to o czym być może nie wszyscy wiedzą, a mianowicie jego umowa z koalicjantami partyjnymi chcącymi mieć przedstawiciela w rządzie, której  wstęp  brzmi jak następuje:BEZPIECZEŃSTWO  IZRAELA  TO NASZA   RACJA  STANU. Zaś racja stanu danego państwa  to nadrzędny interes państwa i narodu nad innymi interesami. Czyli interes narodu izraela nad interesem narodu niemieckiego…..to nie jest wypowiedź a umowa, priorytet polityki wewnętrznej i zagranicznej niemiec..

Natomiast jego rzekome staranie się o niemcy to zabawa w złego i dobrego policjanta czyli udaje, że nie chce dać ukr. broni, że stara się o zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego… w rzeczywistości zaś wykonuje plan rządu światowego.

 

Co to jest pusty pionek?

    Pusty pionek to inaczej pusty gracz, jest to istota stworzona przez demona ale nie ma ona żadnych cech demonicznych, jedynie nie ma duszy tylko energie ją przypominające i może być podstawiona w każdej nacji. Oczywiście pod każdym względem przypomina człowieka, więc trudno go rozeznać. Jest on przeznaczona do różnych celów, a jak wiemy synagoga Szatana traktuje nasz świat jako plac do wyżycia się czy jak  planszę trójwymiarową, więc są czasem tacy puści gracze potrzebni. Niestety większość z tych graczy w momencie fizycznej śmierci obraca się w nicość, zaś pewną niewielką część poddają reinkarnacji, zależy to od ich widzimisię.

Czy przelew sławjańskiej krwi „ich” czasem nie wzmacnia?

      Nie czasem ale na pewno, dlatego nie jest dobrze, że tyle sławjańskiej krwi rozlewa się na obecną chwilę. Nawet wydaje mi się, że urośli w siłę, dzięki tej krwi.. Widzimy jak izrael coraz bardziej rozzuchwala się w Palestynie. Natomiast usrael porządnie namącił w Chinach, są też i inne punkty zapalne, o których wspomniałam powyżej. Zaś od momentu gdy Rosja zaczęła mniej się posiłkować żołnierzami a przeszła na bombardowania, to zaczynają zmieniać taktykę.

Aczkolwiek to co dzieje się we władzach Rosji i jak jest prowadzona ta wojna wskazuje na szeroko zakrojoną zdradę, obliczoną na wybijanie żołnierza rosyjskiego.

 

       Czy w razie śmierci nie iść za światłem?

      Moi kochani już pisałam na ten temat dwa czy trzy razy ,bo już raz ktoś poruszał to zagadnienie- ZAWSZE  IDZIEMY   DO  ŚWIATŁA, CIEMNOŚĆ NIE  JEST KOLOREM, JEST WSZYSTKO POCHŁANIAJĄCĄ  ENERGIĄ.Więc to co powtarzają bezmyślne kanały niby prawilne jest bardzo niebezpieczne, źródło tego jest już sprzed kilku dobrych lat i powstało na ży-mskich kanałach, jak się nie mylę od czasu wysypu różnych „żyć po życiu”. Bądźcie bardzo ostrożni i nie obdarzajcie zaufaniem nawet osób, które sprawiają bardzo pozytywne wrażenie.

 

       Czy władimir megre autor tak „szlachetnej” książki pt. „dzwoniące cedry Rosji” jest prawdziwym sławjaninem, Rosjaninem a jego anastazja istnieje ?

 Niestety nie jest, jest z pochodzenia francuskim żydem jego krewny bruno megre we francji tłumaczy i wydaje sporo książek z hebrajskiego, a dzwoniące cedry z wymyśloną anastazją jest pospisywane z mądrych ksiąg sławjańskich  a postać anastazji jest od a do zet  zmyślona. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu zwolenników jego „dzwoniących cedrów” jest to nie do uwierzenia i wręcz się na mnie oburzą.Niestety temat dzwoniących cedrów czy inaczej boskich cedrów to odkrycia szamanów Syberii,  każdy kto wszedłby w bliski kontakt z szamanami, dużo by się na ten temat dowiedział.

Megre jako starszy brat w wierze ma duże rozeznanie bo przecież „oni” mają całą wiedzę świata, więc nie dziwota. Potrafią Wam wszystko napisać od rzeczy najszlachetniejszych po najstraszniejsze horrory. Natomiast puenta jest „ich”, i im jest znany powód dlaczego to czy tamto napisali pod dobrodusznych ludzi nie wietrzących podstępu.

Co sądzę o znanym neurochirurgu o nazwisku eben aleksander, który wydał książkę pt. dowód.? 

Tenże pan po rzekomo silnym wylewie, w śpiączce miał przekroczyć bramy niebios. Przeczytajcie sobie jak chcecie recenzję Pani Agnieszki Biczyńskiej, bo ja zgadzam się z jej opinią oprócz tego, że jednak mam inne zdanie na określenie „bredzenie chorego mózgu”. To nie bredzenie to zaplanowany scenariusz dla goja z dyskretną apoteozą jądra ciemności. Pan eben alexander opisuje kolorki (nieba jego zdaniem) ale najbardziej fascynującą dla niego sprawą  było dotarcie do jądra ciemności- ta przepiękna granatowa czerń aksamitna i wciągająca (cytując pana ebena)… czyli tera rozumiemy skąd propaganda „po śmierci nie idź za światłem”… myślę że obudzeni sobie dopowiedzą.

Pan z nazwiska aleksander jest nosicielem imienia eben, to imię nie każdy może nosić, jest oznaką przynależności  do wyższej kasty i po hebrajsku oznacza siłę, moc.

Harvard też jest tylko dla wybranych, kto go skończył i twierdzi, że nie należy do wybranych to łże.

Pan eben za swoją książkę zarobił ponad kilkaset milionów dolców…hm więcej niż wynalazca.

 

Tytułem zakończenia zapamiętajcie nie ma żadnego znanego pisarza czy aktora światowego nadającego ton, który nie byłby z dobrymi korzonkami, zaś jeżeli chodzi o polityków zarządzających europą i stanami to wszyscy ta sama rasa,  pomimo wielonarodowo brzmiących nazwisk.

Powtarzamy Wam to ciągle, że rządzą światem i raz na jakiś czas muszą powiedzieć prawdę, natomiast przy wchodzeniu do ery wodnika muszą przyznać się oficjalnie do swoichy niecnych czynów i to robią ale ludzie nie słuchają.

Podaję Wam więc linki, jeden przesłał nam czytelnik Voymir pod artykułem Nie wiem ,że nic nie wiem, jest to fragment książki Henryka Pająka. Niestety pewnie nie każdy zauważy (jak znam prostolinijnych Sławjan), że prowadzący wywiad weismann jest również tej samej proweniencji co pan rosenthal i obaj robią sobie cyrk. I to nie Lucyfer jest ich bogiem ale Demon oczywiście zarządza nimi tu na ziemi Bafomet z polecenia Szatana. W wielu punktach celowo wprowadzają odbiorcę(goja) w błąd.

Link

A następne trzy linki przesłała czytelniczka Carnac pod artykułem Powstanie Sławjan II przepowiednia Sławjan. Wiem, że niektórzy z Was mówią po francusku to ten trzeci sobie  przetłumaczą.

Link

Link

Link

Bardzo Wam polecam, szczególnie tym którzy nieraz sceptycznie się odnosili do moich artykułów, mam na myśli maile.

 

Voymirowi i Carnac serdecznie dziękuję.

 

Sława Sławjanom

wnuczka sławjańskiej wiedźmy

2 komentarze

 • Miałem sen

  dokładnie pamiętam końcówkę

  była w nim Ania, co się nie zdarza za często

  postanowiłem zanotować

  w byliśmy na jakimś mieszkaniu (obszernym wystrój był… podobny do pokoju który zajmowałem u moich rodziców) we śnie z jakiegoś powodu chciałem zrzucić winę na sedes – ZDEZELOWANY/ROZKRĘCONY – czy też w złości rozmontowany czy urwany

  We śnie chciałem Ani to wyrzucić, – że dlaczego to jest rozmontowane/wyrwane

  Było to obszerne mieszkanie, podejrzewam, że we śnie NASZE! 😀

  “mieszjanie…” – tak mi się pojawiło gdy pisałem, napisałem poprawnie chwilę potem, obudziłem się o 6:57 gdy spisywałem te sprawozdanie ze snu! zmieniłem, lecz NIE MA PRZYPADKÓW!

  Przy koncówce wyrzuciłem jej to że w złości (zapewne) to rozkręciła/wyrwała, to była pierwsza część co miałem Ani zamiar powiedzieć

  To był krótki sen

  Pamiętam jednak końcówkę

  Wyrzuciłem to Ani

  Po czym – opowiem następującą sytuację

  Jesteśmy z Anią, ja jej mówię o tym rozkręconym sedesie

  Nie jest to obecne mieszkanie, wygląda że jest nasze to mieszkanie,. jest obszerne, była to BAAARDZO duża powierzchnia, pierwszy raz zresztą mam tak wyraźny sen. Od razu postanowiłem go teraz zanotować – 07:08 włączyłem komputer i zanotowałem w notatniku

  Wracając do sceny – wyrzucam jej ten rozkręcony sedes, ale to nie wszystkie szczegóły – w miarę przypominania chodziło o coś jeszcze

  zaczął się ten sen od tego – że JESTEM ŚWIADKIEM jak coś wpada do sedesu, dosłownie od tego się zaczął!

  Wchodzę do tej ładnej, obszernej – luksusowej wręcz toalety (w której czuję się swobodnie tak jak teraz, tutaj na moim mieszkaniu (zdecydowanie NIE TAK DUŻYM – tamto miało z 60 metrów kwadratowych jak nic!

  NIGDY NIE MIAŁEM TAK WYRAŹNEGO tyle trwającego snu, z tyloma szczegółami!

  Początek i koniec czuję – że są meritum!

  Na moich oczach więc wpada coś do tego sedesu, zasłona z czymś (lecz nie ja jestem sprawcą – DOSŁOWNIE – “samoistnie”), próbuję od razu to posprzątać i amortyzować ten upadek

  Kluczowe jest to, że próbuję to wyrzucić Ani

  lecz opowiem końcówkę

  mówię o tym Ani ona odwraca się w stronę końca pokoju, chwytam ją (delikatnie za zgięcie ramienia), widok snu zwraca się w stronę tego przeciwległego obszernego pokoju w którym jest szafa po lewej stronie widoku przy oknie

  TA SZAFA nagle co mnie elektryzuje

  SAMA SIĘ ZAMYKA nagle i kiedy jesteśmy oboje daleko od niej!
  i zaraz raz się otwiera – ale już delikatniej!

  W PIERWSZEJ kolejności włosy mi się jeżą! CZYJAŚ OBECNOŚĆ, wyraźnie nie-nasza działalność w TYM POKOJU – widać, że nie spowodowana zjawiskiem fizycznym z NASZEJ STRONY!

  Ania w momencie tego mówi pewne słowa, których nie mogę zrozumieć, lecz coś nie każe mi wierzyć, że to akurat nie jest jakiś… jakaś manipulacja ze strony – jak teraz pomyśleć ta część mówiona

  “(wcześniej coś niezrozumiale)…nie jestem świę…”

  OD razu to spisuję i mam zamiar dać to do interpretacji Wam, proszę pomóżcie mi zrozumieć o co w tym biega – tutaj się sen urywa i sie budzę ze świadomością, że pamiętam go bardzo wyraźnie

  07:21

  Jeśli sny są jakimś rodzajem wskazówek – to JAK byście zinterpretowali ten sen?

  ZAZNACZAM, że pierwszy raz na 8-9 letnią relację z Anią miałem tak wyrazisty, tak pełny szczegółów sen – nie mówiąc o tym że Ania gości w nich sporadycznie, lecz gości – co mnie cieszy zawsze – ale TEN SEN??

  Cieszy mnie to, że czujemy się w nim swobodnie, wygląda na to, że tak obszerne mieszkanie jest Nasze

  Niepokoją mnie w nim dwie rzeczy, co ciekawe – już w momencie jak zobaczyłem, że wpada ta obszerna zasłona do sedesu i coś jeszcze (dosłownie na moich oczach zaczeło to się “demontować”) już wtedy miałem podejrzenie, że to nienaturalna interwencja – paranormalna, tak na granicy świadomości

  Teraz – nie wiem czy tak do końca podejrzewałem o to Anię, po zastanowieniu się nad tym snem

  lecz końcówka?

  Normalnie “duchy!” by ktoś pomyślał tak jak ja – w pierwszej sekundzie!

  – a dodam, że dziś chodziło mi po głowie odpisanie na Wasze pomocne wypowiedzi – dopiero życie dało mi trochę luzu. Planowałem też dziś przed spaniem kolejne kluczowe posunięcia – czy to w sprawie obecnego mieszkania czy walki o Córeczkę z Anią

  Teraz napiszę od razu ten sen na STS Wiedźmia Wnuczko

  Myślę by później ustosunkować się do Twojej odpowiedzi – którą przyuważyłem mniej więcej od razu jak tylko się pojawiła – lecz cały czas do dnia dzisiejszego chciałem zadać trochę pytań, lecz codzienność nie pozwalała, a nie raz się zastanawiałem nad tym co pisaliście z Zielonooką… Ten sen teraz dał mi bodziec by zrobić to OD RAZU po przebudzeniu się!

  TYlko jedno mam pytanie, w sumie dwa-trzy- cztery ^^:

  1. WAŻNE: Czy jest coś takiego jak ANIELSKIE LICZBY czy “urodziny godziny” – bo akurat TEN fenomen mi się zdarza co rusz intensywnie od dwóch lat czy dłużej. Ostatnio CODZIENNIE widzę jakiś zbieg cyfr 1444, 14:14, 1441, 18:18, 02:02 (o! teraz chciałem napisać coś innego a wyskoczyło “02:02” a chciałem napisać 02:20 :O!) 19:19, 12:21 – z ostatnich podaję zapamiętanych – czy jest to możliwe by to były znaki – wspominałaś o tym Wiedźmia Wnuczko, że “tam, w Wiecznym Świecie [po stronie Światła – tak to zrozumiałem] rzadko kto się nimi posługuje… Jak to jest z TYMI liczbami? – nie wydaje mi się by to było sobie takie “zwykłe” – a że PRZYPADKÓW NIE MA…? Bardzo często je widzę – jak i u kogo je interpretować, czy co powinienem był wiedzieć gdy próbuję dociec “o co chodzi?”

  2. KLUCZOWE: Skoro mówiłaś, że pozostanie mało czasu na załatwienie spraw prawnych, bo nie będzie można ich już załatwić – to ile będzie tego czasu jeszcze od dnia dzisiejszego – poza tym wspominałaś duuużo wcześniej by nie działaś prawnie bo mogę zaszkodzić swojej RODzinie – Amelii, Ani i innym bliskim, że jeszcze będę miał czas by zawalczyć na własnych warunkach. Umówiłem się z prawniczką na 10 styczeń (dobrą z Natury, to słychać, serdeczna w głosie i baaardzo miła, starsza Pani, słyszałem, że jeśli ktoś to ONA właśnie może to ruszyć jak jej opowiedzieć w czym rzecz…), lecz wyskoczył mi termin oficjalny tego dnia na inne sprawy i musiałem przełożyć. Czy będę jeszcze miał czas by te sprawy rozwiązać prawne?

  3.Czy mogłabyś mi wytłumaczyć Wiedźmia Wnuczko mój sen, który opisałem powyżej? Pozostali Sławianie niech się też nie krępują, jestem ciekaw czym to jest – a także Waszego zdania na temat na przykład znaków od Losu/Boga-Stwórcy/Bogów… tj na przykład wspomniane w pierwszym pytaniu liczby Anielskie – jeśli coś takiego brać pod wzgląd.

  4. Co Nas czeka w najbliższym czasie? Lub co może Nas czekać w najbliższym czasie?

  5. Uparcie chciałbym się zapytać jak zawsze CZYM SĄ dokładnie Prawa Rita (Telegonia) – i jak je postrzegać z punktu widzenia STS? Bo mnie to bardzo ciekawi

  6. KLUCZOWE. W jaki sposób mogę wymierzyć sprawiedliwość ludziom (czy bestiom… w ciele człowiekia) gdy:
  -Będą chcieli mnie zniszczyć lub zniszczą mi życie
  -Złodziejom dzieci – jeśli uda im się rozbić moją RODzinę, jej jedność – a takie próby widuję…
  -kreaturom które będą chciały zabić/okaleczyć/skrzywdzić moich Bliskich, moje ukochane Istotki – moje Boginki/Amazonki/Piratki…? które kocham nad życie – z którymi mnie usilnie próbują rozdzielić, a które DO MNIE lgną…!
  -będą takie cosie mi próbowały na przykład W NIEUZASADNIONY sposób zagrabić mienie/wtrącić do szpitala psychiatrycznego
  Co mogę zrobić kreaturom, proszę prosto z mostu odpowiedzieć, bez owijania w bawełnę. Proszę o PEŁNĄ, wyczerpującą wypowiedź, myślę, że powinniśmy to Słowianie wiedzieć, niestety temat ten KLUCZOWY jest ledwie “po łebkach” wykładany… ;/ okruchami, a proszę o swoistą “kawę na ławę…”.

  Uprzedzam przy tym, że wobec odpowiedzi świętoszkowatych w tych tematach tutejszego współChrześcijanina Damianka (niestety zbyt zważającego na indoktrynację re-ligijną judeokatoli…cyzmu ;P ) – będę w razie w. traktował publicznie te odpowiedzi tak samo jak Vlad Palownik (według legend i pogłosek) traktował Turków ;/ [Przy okazji ciekawi mnie czy ży…mianie nie majstrowali czasem przy jego biografii aby – jak w przypadku innych “nieznośnych” jak Car Iwan IV Groźny – a jego postać już była rozświetlona przez Wiedźmią Wnuczkę we właściwym Świetle]

  7. Na pytania o Piśmie mi odpowiedziałaś Wiedźmia Wnuczko – nie zaszkodzi więcej szczegółów, lecz dziękuję i tak za tamtą odpowiedź, niestety nie mogłem napisać wcześniej, bo mnie życie goniło “z siekierą” xD Teraz dostałem chwili odetchnięcia i piszę 🙂

  8. Chciałbym sie dowiedzieć czegoś więcej na temat Ognioustego. Tego przyszłego Wielkiego Przywódcy Sławian… A także się upewnić czy – tak jak myślę – czy dobrze rozumiem Osobę obecnego Wodza Sławian (jaką mi się jawi tak czy siak Prezydent Fiederacyi Rossijskaia Władimir Władimirowicz Putin – czy mogę go RZECZYWIŚCIE – jak dotąd uważać za Wielkiego Wodza Sławian? (jest to nieustanne, lecz chciałbym się upewnić po prostu czy dobrze myślałem przez ten czas?) – Niech mu Bóg-Stwórca raczy dać jeszcze wiele lat Chwalebnej Pracy dla Nas – Sławian (no i by się przejechał do Brukseli – powiedzmy na czele kolumny czołgów” – “na wakacje” ^^)

  9. Co obecnie sądzić mam o Prezydencie II RP Janie Zbigniewie Potockim…? Wcielił go jako swojego powiedzmy “cywilnego doradcę” – a pomysł to ZAISTE moim zdaniem nietrafion… ;/ Bo jegomość WYRAŹNIE skłócił Suwerenów z Kamratami…, a zaś “nad Kamratami” “pracuje” już Braun od dawna… i inne Jajca… Czy ktoś może skomentować orlim okiem widzianą obecną sytuację w polityce II RP, czy teź – Lechii/Lechiistanie/Tahrtari/Polachii…? I nie-raz się zastanawiałem – kim dokładnie był ten człowiek – niby-przywódca, który oddał Nas Sławian W KURATELĘ CZERWONYCH TARCZ?!!!
  ==
  Odpowiedź na Wasze odpowiedzi wcześniejsze napiszę w miarę możliwości dziś.

  Aaaaa, i chciałbym powiedzieć Siostrze Naszej Zielonookiej – że w “Zamęcie” – jak mi się przypomniało, raczyła tak określić mój stan – NIE JESTEM od co najmniej 2 lata 🙂

  Robię wszystko świadomie i pewnie kroczę do przodu. Nie widać mnie zresztą tutaj, nie widać zresztą nawet 99% życia każdego z Nas, z wycinka tych słów, które naskrobiemy tutaj. Ja by kogoś poznać – zaglądam mu w oczy – mogę nawet przebyć na drugi koniec kraju specjalnie W TYM CELU… a nawet na drugi koniec świata mogę iść. Dziwi mnie, że nikt nie ogłosił stąd, że chciałby się spotkać, od początku bowiem tutejszej bytności dawałem do zrozumienia, że chciałbym porozmawiać dosłownie – Oko w Oko… – Osobiście na początku 2023 – w pierwszym kwartale mam w planach Slężę – a nawet wspomnianą Jaskinię Gereona… Słyszałem o jeszcze jednym miejscu – a jakby ktoś chciał się poznać – albo – spotkać na Ślęży – nie krępujcie się ^^!!! (i NIE KITRAĆ się po Lechii kątach ;/ ZAPRASZAM DO KONTAKTU!!!! Wszem i wobec!!! Moje inicjały: C.W. – tak na początek – pisać! Na wiadomość na priv mogę napisać śmiało adres, e-mail, numer etc!!!

  Słowianie! BUDZIMY SIĘ!!! 😀 NIE SPAĆ xD To nie czas na spanie!!! xD)

  Pozdrawiam Sławian – ZdażBógStwórca! Sława i Chwała Sławianom!

 • PS: do punktu 9 adnotacja – uzupełnienie, bom “połknął wyraz – o kogo chodzi”:

  Co obecnie sądzić mam o Prezydencie II RP Janie Zbigniewie Potockim…? EDIT: [Był/jest taki kolo jak AZMI]. Wcielił go [Prezydent Potocki] jako swojego powiedzmy “cywilnego doradcę” – a pomysł to ZAISTE moim zdaniem nietrafion… ;/ Bo jegomość WYRAŹNIE skłócił Suwerenów z Kamratami…, a zaś “nad Kamratami” “pracuje” już Braun od dawna… i inne Jajca… Czy ktoś może skomentować orlim okiem widzianą obecną sytuację w polityce II RP, czy teź – Lechii/Lechiistanie/Tahrtari/Polachii…? I nie-raz się zastanawiałem – kim dokładnie był ten człowiek – niby-przywódca, który oddał Nas Sławian W KURATELĘ CZERWONYCH TARCZ?!!!

  PS2: Ciekawi mnie to, że teraz jest wysyp jakiś snów – i ja opowiedziałem swój, Monika swój. Na moje? Sen Moniki wydaje się być budujący – taki swoisty “wyzwalacz”, zapoczątkowywujący nieuchronne wydarzenia… Dziś zresztą pod wieczór otrzymałem… nie wiem jak to określić, lecz chciałem napisać “ponure wieści” – Jednak zmierzanie ku wojnie otwartej z masonerią uważam za dobry czynnik – jako, że Wiedźmia Wnuczka – jeśli dobrze zrozumiałem – że otwartej wojny teraz z Żółtym Smokiem masoneria nie jest w stanie przetrwać – to budująca wieść… .lecz… sama w sobie wojna może co smutne zabrać miliony istnień… i morze łez i cierpienia.

  Sława i Chwała Nam – Sławianom!!!

Dodaj komentarz