Pytania i odpowiedzi ( przepowiedniowe)

ODPOWIEDZI NA TRUDNE PYTANIA SĄ CZASEM TAK ZASKAKUJĄCO PROSTE, ŻE CZĘSTO MOŻEMY NIE ZAUWAŻYĆ, ŻE SAM ŚWIAT JUŻ NAM TYCH INFORMACJI UDZIELIŁ.

Jak już zdążyliscie się zorientować jeżeli w mailach przysyłacie mi bardzo dużo podobnych pytań robię wtedy artykuł i tak jest tym razem.

Zanim przejdę do odpowiedzi przypomnę, że jeszcze tzw. atrament nie obeschł na ostatniej przepowiedni, gdzie przepowiadałam śmierć polityków, a już masoństwo zabiło prezydenta Tanzanii, tego którego naukowcy udowodnili istnienie wirusa cozwid w papaji i bananie, więc w tym kraju wycofano testy na cozwida.

Prezydent Tanzanii naraził się nie tylko tym ale także wypowiedzią, która mocno wkurzyła masonerię a brzmiała ona tak: “nam lockdowny nie są potrzebne bo chroni nas Bóg”. Ten człowiek dysponował ogromnym poparciem w swoim kraju, bardzo wysoko opłacana przez banksterstwo opozycja miała miała zaledwie kilkanaście procent.

Tanzania rozwijała się świetnie a zmarły prezydent John Magufuli dał się poznać jako taki niezależny afrykański Pan Łukaszenka np. w ciągu zdaje się trzech lat od objęcia władzy opanował całkowicie korupcję, nie pozwalał też wtrącać się eu i usraelowi w wewnętrzne sprawy swojego kraju.

Bardzo był kochany przez swój naród- Cześć Jego Pamięci.

Należy też jeszcze przypomnieć, że TANZANIA ZWANA JEST BRAMĄ BIZNESOWĄ AFRYKI, więc jak sądzę rozumiecie powód śmierci tego ze wszech miar uczciwego człowieka, który nie zgadzał sie na okradanie i niszczenie swojego kraju.

Mówiłam też o zaognieniu sytuacji na Bliskim Wschodzie i oczywiście opłacani przez usrael terroryści w Syrii tak się uaktywnili, że prezydent Assad był zmuszony wezwać na pomoc Rosję i oczywiście Rosjanie zbombardowali wiele punktów rebelianckich w ostatnim czasie.

Nawet sama się dziwię jak to szybko się realizuje, czyli znowu powtórzę – “zło wierzga”.

Napisałam też o potencjalnych zgonach wielu z ciemnej strony mocy w tym roku i pytacie mnie kto to ma być, tego oczywiście nie wiem i po nazwiskach Wam nie powiem. Natomiast jeden z nich już zmarł a był to dyrektor generalny sieci hoteli mariott, one znane są dobrze na całym świecie a także i w Polsce. Ten pan był jedyny spoza “ntojęzycznej” rodziny właścicieli mariottów, ponoć dokładnie przewidywał, w którą stronę pójdzie branża hotelowa czyli prawie jak gates cozwida w 2017 roku, no ale zmarło mu się…

Piszecie mi, że nie wspomniałam nic o anomalich pogodowych, o których pisałam poprzednie lata.

Nie napisałam, bo praktycznie będą one nadal tylko, zawsze nieco inne, i tak np. w tym roku mogą być także pożary ale będzie ich mniej, szczególnie tych wielkopowierzchniowych. Natomiast nastapi pękanie lodowców i nie będzie to miało nic wspólnego z żadnym pseudo ocieplaniem klimatu, tylko z ruchami ziemi.

Zawsze wracam w takich wypadkach to tablic rezjańskich, bo wtedy można porównać co jest naturalnym zjawiskiem a co jest wywołane sztucznie. Pisałam w 2019 o wszelkich nawałnicach i cyklonach i tych było najwięcej w 2020r, od co najmniej pół wieku, w tym roku będą także ale nie w takiej ilości.

W roku Piejącego koguta może być więcej pożarów czy pożarów budynków, wybuchów gazu czy wulkanów i raczej katastrof spowodowanych rękami człowieka.

Naturalnych powodzi się nie przewiduje jeżeli będzie to znaczy będzie ona wywołana jako doświadczenia z bronią biologiczną albo już konkretnie broń biologiczna przeciw danemu krajowi. To oczywiście tylko w kontekście globalnym bo nie mówimy tutaj o małych lokalnych zalewach rzek itd…

Jedna katastrofa już była w marcu, czyli zatarasowany kanał sueski przez statek ever given, którego niedawno ściągnięto z mielizny i właśnie podobnych “przypadków” może być znacznie więcej w 2021 roku, nie mówię tu wyłącznie o statkach.

Jest to też ostrzeżenie dla nas pojedynczych ludzi byśmy uważali z maszynami czy w pracach fizycznych.

W dawniejszych przepowiedniach przekazywałam też o domach modułowych gdzie bedą wywłaszczeni poprzez podatek katastralny Polacy, miały to być malutkie pomieszczenia, by nie powiedzieć nory. Zaczyna się już wstęp do takiego procederu, ponieważ usłyszałam w radio o proponowanych niby tanich lokalach (o ile mozna nazwać to lokalami) np. dla czteroosobowej rodziny czterdziestometrowe “mieszkania” , dla pojedynczych osób od 7 do 10 metrow kwadratowych…

Zrozumiałe byłoby, gdyby te propozycje obejmowały patologię lub młodą osobę na start, jednakże z wypowiedzi pana “eksperta” zrozumiałam, że to mają być polskie przyszłościowe standardy mieszkaniowe, bo za dużo jest nieruchomości w prywatnych rękach ale o tym pisaliśmy juz przed ok 3 laty.

Moim zdaniem jest to wysoce podejrzane bo nas jako nacji mocno ubywa a nie przybywa, więc jak cel ma taki “chów klatkowy Polaków” – cytat z kanału internetowego, zresztą wyjątkowo trafny.

Ja tylko to przypominam bo przed podatkiem katastralnym ostrzegałam też już około trzy lata temu i było to przyjmowane z niedowierzaniem, nawet obecnie większość społeczeństwa jeszcze sobie tego nie wyobraża.

Nie będzie on co prawda w tym roku, ale już obradują nad tą formą pozbawiania Polaków majątku prywatnego.

Reasumując mnóstwo ludzi najpierw wysłali do pracy za granicę by potem przejąć owoce ich ciężkiej pracy, inaczej tego nie można nazwać jak sankcjonowanym prawnie złodziejskim rozbojem.

Wracając zaś do ich pomysłu, o czym oficjalnie wypowiadał się morawiecki, że Polak powinien mieć tylko lokum a nie mieszkanie bo i tak nie będzie go na nie stać, a więc co tutaj dopiero mówić o domach.

Niemniej podobny trend od bardzo dawna jest w niemczech, większosć obywateli nie ma swoich własnych nieruchomości i mieszka w wynajętych lokalach, jednak tam one są odpowiednie metrażowo i wygodne, a tego nie przewiduje się jednak dla polskiego goja.

Jeżeli chodzi o trzy dni ciemności to ich nie będzie w tym roku ale przygotowują się do nich jak do katastralu.

Przypominam tutaj o sztucznie wywowłanych masońskich dniach ciemności, które podrzucili katolikom w sfałszowanej przepowiedni. Gates cały czas przeprowadza doświadczenia mające przyćmić słońce, rzekomo jako walkę z ociepleniem klimatu.

Natomiast dużo się będzie działo w tzw. kosmosie i na niebie, tak ż eobserwujcie, bo nie będziecie o wszystkim informowani.

Przechodząc do tematu szczepień, to ani do nich, ani do testów nie mogą nikogo zmusić, natomiast użyją przymusu pośredniego czyli paszportów szczepionkowych oraz groźby utraty zatrudnienia.

Wówczas każdy kto będzie uważał, że ważniejsza jest np. praca za granicą albo co gorsze wyjazdy urlopowe zrobi to na własną odpowiedzialność.

Apropo,s jeszcze szczepionek, to nie wierzę że pewne państwo w Palestynie zaszczepiło się gremialnie, jeżeli już to solą fizjologiczną, aczkolwiek pewne grupy mogły być zaszczepione tak reklamowanymi szczepionkami i jakie to grupy, to być może się wkrótce dowiemy, ja śmiem sugerować, że te które kiedyś wyemigrowały tam z Rosji, ale cóż mogę się mylić…

Pomimo tego, że nadal uważam że rok 2021 będzie względnie dobry dla Polaków, raczej ogólnie będzie niezły dla Sławjan, to i tak będzie to rok bardzo konfliktowy zarówno między poszczególnymi ludźmi ( trudniej będzie się dogadać wszystkim tym mającym sprawy w sądach czy urzędach, ale prywatne), między władzami a państwem oraz pomiędzy krajami gdzie również będzie sporo animozji, chociaż żadnej wojny nie widzę, niemniej konflikty mogą się nawet zaognić, jak np. pomiędzy ukrainą a Rosją, bo o ten pytacie najczęściej.

W Syrii również nie będzie spokojnie, Turcja będzie próbowała pokazywać swoje “mocarstwowe oblicze” również, ponieważ podoba jej się gra w czarnego konia, więc po konkretnej stronie się nie opowie.

Jednakże w sytuacji podbramkowej nie stanie się sojusznikiem ameryki absolutnie, niemniej jeszcze w tym roku taka sytuacja nie nastąpi.

Prosicie o sprecyzowanie, skoro rok ma być konfliktowy to co ma być pozytywem dla Polaków.

Otóż dużym pozytywem może być sprzyjająca aura energetyczna do wyrażenia niezgody na obostrzenia, wystarczy na to jedna trzecia narodu, ponieważ na razie jeszcze nie mogą oficjalnie wystąpić przeciw narodowi i użyć wojska.

Co prawda już coraz mniej się maskują bo plan “miska ryżu ” jest tuż, tuż, ale w tym roku jeszcze siła w naszych rękach, w każdym razie mamy szansę na prawdę niewielkim kosztem. A to również dlatego, że druga koteria polskojęzyczna zazdrości tych ogromnych sum, które biorą do swojej kieszeni obecne władze.

W ostatecznym rozrachunku zawsze grają do jednej bramki, ale ów ostateczny rozrachunek jeszcze nie nadszedł, dlatego naród może ten fakt wykorzystać.

Nie łudźmy się, bo wiemy sądy są w rękach również polskojęzycznych, niemniej bardzo często orzekają one na naszą korzyść, bo nie dostają właściwej doli od frakcji rządzącej, możemy więc to znowu obrócić na swoją stronę. Jest mnóstwo niuansów, które ten rok będzie nam podtykał dla naszego dobra, tylko rozglądajmy się.

Przegrają ten rok ci, którzy przyjmą bierną postawę wobec niesprawiedliwości im wyrządzanej.

Będzie ten rok pozytywem pod względem samo uzdrawiania, czyli co jest możliwe radzę przechorować w domu nawet zapalenie płuc i wiem co mówię.

Oczywiście wypadki, nowotwory i spore grupy starych ludzi, mówiąc brutalnie mają “przegrane już na starcie”.

Mam przykłady, że ludzie dusili się ale przechorowali zapalenia płuc i oskrzeli w domu. Więc bez paniki- da się, ale szpitale omijać! Bo w tym roku tak ma być aby “na covid umierali też młodzi ludzie”. Jeżeli do lekarza, to tylko do zaufanego, bo covid wpompowano miliardy, rozumiecie co mam na myśli. Pogódźcie się więc z tym, że życie ludzkie teraz bardziej niż kiedykolwiek jest przeliczane na pieniądze i liczy się jeszcze mniej!

Jeżeli chodzi o Sławjan to tak, wezmą się dosyć mocno za organizowanie własnej przyszłości w tym roku i to cieszy mnie najbardziej, ponieważ w naszych genach jest zapisana wolność i ci wszyscy, którzy nie wytrzymują wszelkich izolacji, kwarantann i protestują, najzwyczajniej się budzą.

Niestety nie wiem czy polscy Sławjanie także zwiększą swoją aktywność, czy chodzi tylko o wschodnich.

Pamiętajmy o tym, że nasz kalendarz sławjański nie pokrywa się z kalendarzem gregoriańskim i nasz sławjański rok Piejącego Koguta rozpoczął się w dzień równonocy wiosennej dnia 21 marca.

Zestaw liczb daje nam Sławjanom szansę rozpoczęcia czegoś nowego, tylko musimy się przełamać i chcieć, bo zeszły rok po prostu pogrzebaliśmy i nie zrobiliśmy w obronie naszych interesów jako społeczeństwo praktycznie nic, za wyjątkiem małych grup.

Pytacie czy wzrośnie liczba ludzi o zwiększonych wibracjach tak bardzo by mogli mieć wpływ na losy świata. Jest to pytanie złożone, na pewno urodzi sie w tym roku dużo wzniosłych duchowo istot, i na pewno sporo osiągnie wysoki stopień duchowości, bo Sławjanie nie mówią wysokie wibracje tylko wysoki poziom ducha.

I oznacza to, że na co dzień mają kontakt z duchowymi opiekunami- przewodnikami a przez nich kontakt z Bogiem, czyli konkretnie ich dusza nie jest już podatna na ataki niskich energii, bo one zwyczajnie już takiego człowieka nie dosięgają, bo nie patrzy on przez pryzmat rozumu tylko duszy. A rozum jest dostosowany do bytów materialnych, więc nie poda duchowego rozwiązania czyli jak to określacie rozwiązania problemu w wyższych wibracjach, na wyższych poziomach.

A więc np. jeżeli sami jesteście już na tym pierwszym stopniu podwyższonych wibracji to nadal będziecie kochali rzeczy piękne i nadal będziecie mieli ochotę się nimi otaczać ale jeżeli czujecie, że to tracicie będziecie mieli do tego dystans i nie będziecie wpadali w panikę.

Pozbędziecie się też lęku przed smiercią, natomiast nadal będziecie mieli lęk przed bólem. Przy czym wzrośnie mocno determinacja jak i chęć do walki ze złem, i tak jak przed tym stanem mogliście tylko gardzić np. ludźmi sprzedajnymi, mordującymi w imię posiadania, albo hipokrytami, ludźmi fałszywymi itd… tak teraz zobaczycie ich w jaskrawszym świetle i będą oni budzić w Was większe obrzydzenie niż demony. Czyli po tym poznacie, że już wchodzicie w wyższy rodzaj energii,

przypuszczam, że w tym roku dużo ze Sławjan taki stan osiągnie. Dużo nie oznacza jednak dziesiątków tysięcy, niestety nie…., jednak będzie to znaczna liczba i większa niż w poprzednim roku, mówię w tej chwili o naszym kraju.

Pytacie czy dużo takich afer jak z o “objatkiem” wyjdzie na jaw, może nie aż tak spektakularnie ale wyjdzie, niestety tak jak zeszłego roku naród raczej będzie się temu biernie przyglądał a nie domagał sie linczu i władza okupacyjna będzie nadal bezkarna.

Ani kościół katolicki ani watykan nie upadnie w tym roku, oczywiście im bardziej zło będzie wierzgało tym silniejszy będzie watykan.

Ufo też jeszcze na ten czas nam się osobiście nie przedstawi, ale czas jest bliski, mówię o ufo “wyprodukowanym” w amerykańskich laboratoriach.

W tym roku lub na przełomie zmiana prezydenta znaczącego państwa.

W zeszłym roku powódź, która zaatakowała Chiny kosztowała ten kraj 17 miliardów dolarów, w tym roku również banksterstwo przymierza sie do ataku biologicznego na ten kraj. Jestem przekonana, że Chiny o tym wiedzą i nie muszą się sugerować moją przepowiednią,

oczywiście to żart, gdyż wiedzą na pewno, co im grozi.

Na Chiny jak i na Rosję zdwoją się ataki medialno propagandowe plus ataki anomalii pogodowych ale nie wpłynie to znacząco na gospodarkę tych państw.

Wynikną jakieś tarcia związane z Obwodem Kaliningradzkim. W dodatku rosyjskojęzyczni będą jątrzyli w Rosji i nadal na Białorusi.

W tym roku ntojęzyczni odpuszczą prawicowym youtuberom i działaczom na forach internetowych, a także przypadkowym niezadowolonym, chodzi o to by energia pozostała w słowach a nie zamieniła się w czyny.

Więc wszyscy, którzy mają jakieś mądre rzeczy do przekazania, czy ciekawe informację lub są dobrymi organizatorami mogą stanąć do walki z nwo i ntojęycznymi na youtube. W tym roku nic Wam nie grozi, prędzej naszej gazetce groziłoby zamknięcie ale to dlatego, że mieliśmy już zbyt dużo ostrzeżeń. Natomiast mnóstwo przeciwników nwo może spokojnie działać w obszarze publicznym.

Na świecie a może i nawet w naszym kraju stanie się bardzo spektakularna rzecz, która normalnie powinna otworzyć społeczeństwom oczy, ale czy tak się stanie nie wiadomo.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaszczepieni mogą zarażać osoby niezaszczepione jakimś dziwnym wirusem, niemniej nie wszyscy, bo nie wszyscy zostali prawdziwie zaszczepieni. Jest rada aby przynajmniej w pierwszej fazie trzymać się od tych zaszczepionych, którzy źle znosili szczepienie, z dala.

Jeżeli chodzi o brak żywności, to nie powinien nastąpić, ponieważ nwo ma naprodukowane ogromne ilości modyfikowanej żywności, która może przeleżeć i sto lat nie psując się. W razie głodu ludzie nawet gdyby umierali po spożyciu jej i tak by nie rezygnowali, ponieważ śmierć głodowa to straszna śmierć, wybieraliby więc powolną śmierć przez zatrucie organizmu. Jednakże w najbliższych latach takiej sytuacji nie będzie ale może nastąpić zastraszanie ludzi brakiem towarów, ale jeszcze nie w tym roku.

Pomimo sztucznego dystansowania nas od siebie i energii nerwowości wiszącej w powietrzu, wiele ludzi zbliży się do siebie bardziej aniżeli mogliby sądzić.

To pomoże nam przetrwać przepowiadane “cztery lata strasznego ucisku”.

Pytań jest jeszcze bardzo wiele ale nasz rok Piejącego Koguta rozpoczął się co dopiero 21 marca więc mam jeszcze dużo czasu na odpowiedzi, aby Was przygotować na jakieś ważne wydarzenia, więc na razie odkładamy sprawy przepowiedniowe.

Sława Sławjanom

Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

6 komentarzy

 • Znowu powołam się na Panią Elę – kilka tygodni temu powiedziała, że teraz trwają jeszcze testy, więc ludzie szczepieni są trzema wariantami szczepionki k-wir: szczepionka pełna, szczepionka połówka oraz placebo, dlatego min. niektórzy szczepienie przechodzą bezproblemowo, a inni bardzo źle. Gdy fazy testów dobiegną końca to ogłoszone zostanie, że te szczepionki nie wystarczyły i musza być kolejne dawki – wtedy będą już podawane szczepionki prawdziwe wszystkim, pod odcinanie dostępu duszy do ciała i możliwość podmiany duszy w danym ciele lub depopulację.
  https://www.youtube.com/watch?v=Cvgi3CN7DC8

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Damianku, jeżeli ktoś teraz mówi o szczepionkach tzn. konkretnie w danej chwili to nie jest dla mnie żadnym jasnowidzem, bo w 2017 roku bill gates zrobił symulację komputerową dzisiejszej plandemii, wraz z hipotetycznym antidotum, więc tutaj darujmy sobie jednak jasnowidzów, bo to oglądał chyba cały internet. No chyba, że przyjmiemy gatesa za „jasnowidza”, bo tymi szczypawkami już wtedy planował handlować. Natomiast jeżeli nie masz po szczypawce objawów nie oznacza to, że otrzymałeś placebo, to jest wiedza medyczna na poziomie szkoły średniej, że nie każdy organizm reaguje tak samo na te same specyfiki wprowadzane do organizmu. W sąsiedniej miejscowości zmarła osoba po 2 tygodniach nagle a po szczypawce nie miała żadnych objawów, w dodatku była zdrowa jak ryba, oczywiście przyczyny śmierci nie ustalono…. No a dodatkowo pani jasnowidczyni powinna jednak sprawdzić definicję placebo, bo jak wiemy efekt placebo to tak mocny efekt, że Twoja wiara spowoduje, że nie zachorujesz – tutaj kłania się nauka o energiach, natomiast wiele osób po przyjęciu sczypawki również bezobjawowej zachorowało na wszelkie grypy oczywiście wg. konowałów na zwida..
   Wracając do depopulacji to też sporo lat temu pisałam o o obelisku masońskim zdaje się w Arizonie, który jest poświęcony depopulacji właśnie pisze tam „złoty miliard”. Następnie nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, iż zaraz nie wybiją wszystkich szczypawkami, bo zbyt dużo śmierci by ludzi obudziło, po prostu stosują „gotowanie żaby”, dlatego ma być szczypawkowanie powtarzane co pół roku. Oczywiście, że są różne składy szczypawki a niektórym podaję się sol fizjologiczną, jak ludowi państwa położonego w Palestynie, a dla nas to po prostu rosyjska ruletka. Zresztą depopulacja będzie trochę inna niż to sobie wyobrażamy.
   A tak na marginesie, są i inne powody szczypawek, nie chciałam o tym pisać bo to zbyt dokładne ale się zastanowię jeszcze.
   Nie ma czegoś takiego jak podmiana duszy, czy odcięcie całkowicie duszy od ciała, bo ciało by po prostu umarło, jest tylko odsunięcie duszy na boczny tor, i totalne zakłócenie z nią kontaktu, czyli takie osoby są w stanie tylko odczuwać na poziomie materialnym i czysto fizycznym (np. brak empatii, współczucia, powierzchowność uczuć itd…). Ciepłe pozdrówka dla Ciebie

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Ogólnie przedstawię troszkę moją teorię świata, czyli tak otaczają nas same martwe planety, czyli mamy wskazanie że i ziemia może stracić wszystko, wszędzie pusto, i ogrom przestrzeni, daje do myślenia że jest coś więcej jako chrześcijanin nie z wyboru,a po prostu z trendu, zapoznałem wiele kultur, i ogolnie wszystkie są złe bo tak naprawdę w każdej kulturze pycha wygrała, i ludzie zamiast kierować się dobrem, wybierali drogę na skróty.966rok chrzest Polski to nic innego jak ratowanie się przed złem, czyli przed gniewem boga, bożków, którzy dawali ale człowiek jak zwykle pochwycił palec a zjadł cała rękę…

  • Witaj Michale, tylko z jednej strony masz rację czyli to, że planety nas otaczające są puste jeżeli chodzi o życie stricte ziemskie, ale nie są w żadnym wypadku martwe, zdziwiłbyś się jaką potężną energią emanuje każda z nich.
   Natomiast nie upraszczajmy sprawy, że każda kultura, jest taka sama, może tak być z pozoru bo raczej Europa czy Ameryka mają swoje kultury skażone wpływami synagogi Szatana, więc to nie jest już czysta kultura danych nacji. Przypomnij sobie jak szlachetni byli Indianie czy Sławjanie nie. Indian nie szło zmienić to ich wybito a Sławjan zindoktrynowano i od czasów chrztu ani jeden władca nie był Sławjaninem. Rok 996 to podporządkowanie Sławjan polskich masonerii i judeoreligii.
   Na koniec jedna prośba nie nazywaj naszych sławjańskich opiekunów bożkami, my Sławjanie dopiero się odradzamy i odradza się wiara w Boga Swiatła, więc nie potrzebujemy negatywnych energii. Napisałeś, że przedstawiasz swoje teorie widzenia świata, ja nie przedstawiam moich teorii tylko przekaz najstarszej Księgi Ludzkości – Starego Testamentu Sławjan. Jeżelibym chciała przedstawiać moje teorie to bym pisała książki i dobrze bym na tym zarabiała,
   mówię to na podstawie propozycji, które otrzymuję.
   Możemy oczywiście przestawiać swój punkt widzenia, ale nie sfałszowaną historię.
   Pozdrawiam Ciebie

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

 • Wnuczko chcę się upewnić czy się nie pomyliłaś, bo napisałaś, że wielkich powodzi nie będzie jedyne wielkie będą spowodowane ręką człowieka czyli niby zastosowana będzie broń biologiczna. Nawet jeżeliby się niektóre przesłanki zgadzały z twoją przepowiednią, to czy jest możliwe aby aż w tylu miejscach zastosowano właśnie tę broń klimatów. Rozumiem, że w Chinach była powódź, bo być może się przymierzają do zatopienia dużej części Chin bo o tym pisałaś często w przepowiedniach, ale czemu by to robili w Arabii Saudyjskiej czy np. Omanie, czy Tanzanii, przecież tego dobrego prezydenta Tanzanii już zabili to po co teraz im tam jeszcze powodzie.
  Będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienie.
  Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i z góry dzięki

  • Kochana Ledo, chcę podkreślić, że jako człowiek mogę się oczywiście pomylić i jeżeli czuję, że się mylę to się przyznaję. Tak jak przyznaję się, że nie wierzyłam gatesowi w 2017, że rzeczywiście masoństwo rozpocznie tę całą hecę z plandemią i szczypawą już w 2020 roku, ja miałam dane, że cyrki się zaczną po 2022 i 2024 i często o tym mówiłam, no niestety przyśpieszyło, natomiast wejście w okres wielkiego ucisku zaznaczałam wielokrotnie.
   Często przypominam, że ja tylko układam puzzle do przepowiedni ramowych wiedźm sławjańskich, które te ramy znały z STSu, a jak się domyślasz nasi potężni opiekunowie nie przekazywali nam nazwisk np. jakichś pionków synagogi Szatana czy dat, bo ich kalendarz jest nieco inny. W dodatku nie jestem przecież tak zdolna jak moja Babcia, ale mimo wszystko bardzo się cieszę, że dużo rzeczy, które Wam przekazałam nie znaleźlibyście nigdzie indziej.
   Zaś jeżeli chodzi o powodzie i potężne burze, to raczej obstaję, że jest to jednak spowodowane ręką człowieka, i nie tylko dlatego, że katastrofy roku Koguta to raczej ogień czyli pożary, wulkany, trzęsienia ziemi, ale dlatego, że uderzono w konkretne punkty. A więc Arabia saudyjska, nie wiem czy wiesz ale Saudowie nie chcą się już dłużej dzielić bogactwem z ntojęzycznymi, więc trzeba ich trochę uspokoić a jak to zrobić, no tam nie pasuje kolejna wojna. Jak się interesujesz polityką to trochę poczytaj na ten temat. Tanzania oberwała, do władzy doszła protegowana masona klausa schwaba, więc trzeba usankcjonować biedę, niby jako spuściznę po zamordowaniu uczciwego człowieka prezydenta Magulfo.
   Zaś Oman oberwał najbardziej, poczytaj trochę o tym państwie, poziom życia wyższy niż gdziekolwiek na świecie oprócz saudów, każda młoda para po ślubie otrzymuje za darmo od władz mieszkanie lub domek, co roku anulowane są wszystkie długi obywateli, zero bezrobocia, długo mogłabym wymieniać zasługi rządzącego od 40 tu lat sułtana, który zamknął swój kraj na wszelkie banksterskie wpływy. Czyż taki wzór państwa nie kłuje w oczy, jak rozwija się państwo gdzie oni nie mogą wkładać swoich paluchów. Istnieje obawa, że i inne kraje zechcą się pozbyć, ntojęzycznych okupantów- pasożytów.
   Natomiast zatopiona prowincja w środku Chin wygląda jak obrysowana figurka, czy jakiś symbol, to bardzo ciekawe….
   Natomiast jeżeli chodzi o burze gradowe w stanach i Rosji, to były one tam od zawsze, klimat kontynentalny, należy współczuć ludziom ale znowu nie przesadzajmy, zaś na Rosję jeszcze coś szykują….Mam nadzieję, że w jakiejś części objaśniłam Twoje wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie.

   Sława Sławjanom
   Wnuczka sławjańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz