Quo-Vadis narody?

Nie mam  najmniejszych wątpliwości, że większość ludzi żyje tylko według podanych wzorców i przez epoki, które nie są jakieś zbyt odległe upadli do roli bioautomatów, czyli  katastrofa musi się zadziać bo ludzkość przestała zadawać pytania- brzmi to irracjonalnie? Niestety nie, bo jeżeli nawet stawiane są jakiekolwiek  kwestie, to w sposób nieodpowiedni i od razu ukazuje się totalna ignorancja pytających oraz zagubienie w gąszczu pseudo zasad, które stworzyli z premedytacją władcy tego świata czyli eskimosia masoneria i udało im się przekonać większość, że bez ich zasad i praw świat upadnie. 

 Jednym z aspektów wielkiego oszustwa ( bowiem na tej ziemi  tzw. cywilizacja to jedno wielkie oszustwo) są ustanowione prawa i zasady przez „nadmądrych” i wybranych, drugi aspekt ich „wkładu” w tzw. rozwój ludzkości to fałszywa nauka i historia, oczywiście wszelkie inne nauki z tym powiązane jak biologia, matematyka , psychologia itd…

Może zacznę od kolokwializmu „bardzo mnie to dziwi, że bardzo niewielu  ludzi to nie dziwi” i nie próbują analizować np. podawanych nam tzw. „lekką ręką” danych „naukowych” w rodzaju: świat ma tyle i tyle milionów lat, dinozaury wyginęły podczas wielkiego wybuchu, ludzkość pochodzi od małp, życie wzięło się z kałuży, gejzer Yellow Stone ma 6 i pół tysiąca lat ( moje dziecko złośliwie  skwitowało to słowami: 6,5 tys lat oraz…trzy dni….). Permanentnie szafują nam ową próbą węglową, czyli coś ma tyle i tyle milionów lat, bo próba węglowa o tym świadczy, jednakże istnieje jedna prosta kwestia obalająca tę teorię- ziemia nie zawsze funkcjonowała jak obecnie a wybuchy wulkanów czy transformacja promieniowania słonecznego zmieniały wszystko diametralnie.

Niestety na to nie mamy „ich” odpowiedzi, oczywiście taka odpowiedź istnieje i oni są w posiadaniu tej wiedzy, która nie jest wcale tak prehistoryczna.

Aczkolwiek gdyby podali prawdę do publicznej wiadomości, to cała ich fałszywa „nauka” leży i kwiczy. Natomiast nikt nie ośmiela się wychodzić z nauką alternatywną ponieważ boi się nie tylko ośmieszania ale i zniszczenia, zaś wyszydzać to eskimosie potrafią wyjątkowo skutecznie, poza tym o kształcie i treści podanych informacji decydują oczywiście media,  a te są w ich władaniu. Czyli sądzę, że jest to bardzo oczywiste, że oni mogą nam serwować co im się żywnie podoba ponieważ nikt podawanych przez nich informacji nie sprawdza…

Okazałoby się bowiem, że jeszcze całkiem niedawno, to oni byli wyjącymi i zaplutymi, brudnymi stworami sporo brzydszymi aniżeli współcześnie ich oglądamy. Wszelkie „człowieki neandertalskie” z wysuniętymi czołami i inne znaleziska, których nie zdążyli pochować nie są wcale  aż z tak odległych epok, a przedstawiają naszych obecnych panów tej planety, zanim wypracowali człowieczą powierzchowność.

Oczywiście posiadali od zawsze demoniczną chytrość i szatańską wiedzę niezależnie od swojego wyglądu, ale nie miało to nic wspólnego z mądrością, był to szatański spryt. Za to  zmanipulowana ludzkość dzieliła się chętnie z nimi wszystkim co posiadała i oto efekt : hybryda o piekielnym wyglądzie zdominowała ludzkość, i to zdominowała pod każdym względem, co więcej zdominowała we wszelkich niuansach  naszego życia, by przymusić nas do swojego scenariusza. Zaznaczam, że to nie żart!

 Wszelkie ptahy, ozyrysy itd. uważamy za pozostałości starożytnego Egiptu, ze starożytnego Ewgiptu nie pozostało oficjalnie prawie nic. A jako, że czarna szlachta ma monopol na tłumaczenie czegokolwiek co się na tej planecie zadziewa to reszta „człowieków” słucha z otwartymi gębami i co gorsze przyjmuje bezkrytycznie wzelkie wysry…wy ży-mskie. Nie wiem czy ktokolwiek zauważył, że oni mają odpowiedź na wszelkie pytania „a nawet jak nie mają, to mają”. Przecież podsunęli nam empirykę, czyli poznawanie przez doświadczenie i byłoby to uczciwe tyle, że …doświadczenia też nam podsuwają, czyli diabelskie koło.

 Zgadzamy się oczywiście z tym, że pewne czynności w życiu człowieka muszą być powtarzalne czyli  przyjmowanie pokarmu , sen czy wypoczynek a więc nie o tym mówimy.

Natomiast nie powinien być powtarzalny stres, choroby (teza judeo katolskiej religiii, to ta że Bóg zesłał choroby…. hm…). Nawet we współczesnych nam czasach mimo, że, nasze ciało wiele straciło dzięki naszym panom, to mimo wszystko nie musi aż tak ulegać różnemu rodzajowi schorzeń. Od dawna jesteśmy w posiadaniu dowodów naukowych, że wszelkie choroby powstają w mózgu i w efekcie niewłaściwej  diety, obecnie śmiało można stwierdzić, że w efekcie celowego zatruwania naszych organizmów.

Czy czasem nie zadawaliście sobie pytania, lub czy kiedykolwiek sobie je zadaliście w takich bardzo prostych kwestiach jak np. po co jest moda ale nie chodzi mi o definicję zjawiska mody ale o jej psychologiczne i socjologiczne konotacje. A także dlaczego w ogóle produkuje się rzeczy lepszej i gorszej jakości, dlaczego posiadanie i utrzymanie się w nieco lepszej pracy musi koniecznie wiązać się ze stresem, dlaczego rozpoczęła się taka czy inna wojna i np. oprócz wojen obronnych nie ma historii przypadków aby wojnę wszczęto oddolnie  itd… Prawdopodobnie bardzo niewielu się nad tym zastanawiało (w sposób nie powierzchowny), natomiast wszyscy przyjęli gotowe już odpowiedzi,  które  serwuje się światu.

Nawet jeżeli ileś tam jednostek w każdym narodzie wie, że jesteśmy oszukiwani, to są przekonani, że jest to konieczne dla funkcjonowania zorganizowanego społeczeństwa.  Czyli samochód powinien być drogi ponieważ jego wyprodukowanie wiąże się z dużymi kosztami, nic bardziej mylnego jeżeli nie życzysz sobie złotej kierownicy, wyprodukowanie samego auta nie wiąże się z dużymi kosztami.

Wracając do mody, która jawi się niektórym jako zjawisko zbyt trywialne aby je omawiać, aczkolwiek jeżeli przeanalizujemy modę np. od strony psychologicznej -jest bardzo niebezpieczna i teraz czytający te słowa w pierwszym odruchu popuka się w czoło, nie jestem jasnowidzem ale zdaję sobie sprawę jak społeczeństwa są zmanipulowane, dlatego spodziewałabym się w  większości takiej reakcji.

Podążanie za modą to przyjmowanie gotowych już rozwiązań nie tylko w kwestii ubioru ale także sposobu życia, mieszkania, gospodarowania wolnym czasem, do określonego typu rozrywek czy nawet zachowania się w rodzinie itd. Niestety niewiele ludzi zdaje sobie sprawę jak bardzo negatywny wpływ ma to na nasz mózg, jeżeli podsuwasz mu ciągle gotowe rozwiązania, to obumierają obszary odpowiedzialne za kreację. Jeżeli zatracasz umiejętność kreacji, przy okazji nie rozwijasz wrażliwości, tracisz zdrowe zainteresowania i spowalniasz myślenie. A więc najpierw Twój mózg niespostrzeżenie się rozleniwia by w końcu stać się bezradny wobec wielu innych dziedzin i czekać tylko na gotowce-czyli diabelski krąg się zamyka. To o czym mówię  było oczywiście bardzo długim procesem, czyli podstępnie wślizgiwano się w różne dziedziny życia aby dokonywać w nich spustoszeń.

Są też inne aspekty tematu mody,  należy przypomnieć, że poczynając od chłopiny, który w ameryce zaczął szyć spodnie z płótna żaglowego, ze względu na trwałość materiału robił niezły biznes, ale długo nie nacieszył się swoim interesem, bo ładnie mówiąc „przejął” go jedyny i słuszny levi strauss i począł drogo sprzedawać jego produkty jako dżinsy. Użyta początkowo niesprawdzona farba zabrała ponoć milionowa rzeszę istnień-rak prostaty i narządów(LATA 60-TE I 70 TE) , ale o tym sza… to jest niepodobna.

Niejaka helena rubinstein a dokładnie chaja goldberg, zabrawszy polskim zielarzom pomysły w dziedzinie kosmetyki, wybyła z nimi do paryża, bo w ówczesnej Polsce chcieli jej łeb urwać(nie zapłaciła autorom pomysłów). Radzę dobrze zapamiętać, wszelkie marki to po pierwsze plagiaty a po drugie, nie dajmy się na marki nabierać, bo to gra na Waszym ego. Obecnie wielu się obudziło i pieni się świętym oburzeniem, że balanciaga to to szatańska marka i moda pedofilska, a o i innych np.channelu nie mówicie, tam wyraźnie jest zauważalne   szatańskie logo. A tak na marginesie dawno już to poruszał rosyjski kryptograf Szagałow i jak sądzę stamtąd są te mądre spostrzeżenia, którymi teraz tak się szafuje na wielu kanałach. Ale dobrze, dobrze- dzięki wojnie niektórzy pewnie poduczyli się trochę rosyjskiego (hi, hi).

Zazwyczaj tłumaczenie przeciętnego człowieka jest tego typu dlaczego się nie rozwija w tej czy innej dziedzinie: nie mam czasu więc np. niech modą się zajmuje ktoś kto zrobi to lepiej- a skąd wiesz, że ktoś robi to lepiej, przecież nie próbowałeś sprawdzić siebie. A więc nigdy nie próbowałeś rozruszać, obszaru swojego mózgu odpowiedzialnego za kreację, za tworzenie. Natomiast jeżeli już chodzi o wysłanie ludzi na wojnę, to czasem bez szkolenia nagle wszyscy mają być dobrzy jeżeli chodzi o unicestwianie, a to też jest rodzaj kreacji tyle że negatywnej i tu już nikt nie zrobi tego lepiej, prawda ? „bo najlepiej umrzesz Ty” .

Logicznym byłoby więc aby pozwolić się ludziom sprawdzać, niestety na tę okoliczność ży-mska masoneria się zabezpieczyła, wszelkimi metodami od psychologicznych do wprowadzania okresów głodu, w Lechistanie pańszczyzny, w wielu miejscach na ziemi chronicznego braku niedożywienia, na innych znowu handlu niewolnikami itd… Biorąc pod uwagę jak bardzo mózg człowieka może być formowany przez wpływy z otoczenia, poprzez wiele pokoleń poczęli się rodzić w różnych nacjach psychopaci czy też osobniki z inklinacjami do przestępstw,  w dodatku celowo „zatruwali”co poniektórych swoją krwią.

Apropos krwi to mamy nawet „niezłe efekty”, wystarczy przypatrzyć się sporemu procentowi „anglików”… w polinie między innymi, również istnieje niemało takich osobników, gdzie wyraźnie jest widoczny tenże „błogosławiony rys”  nie tylko w wyglądzie zewnętrznym ale  w tendencjach do oszustw i manipulacji, choć specjalną inteligencją się nie wyróżniają owe osobniki, ale mają „zmysł” do interesów, a dokładnie do bogacenia się cudzym kosztem.

Niektórzy dopatrują  się w tym tragicznym stanie  przeciętnego człowieka dającego się tak łatwo mamić, oszukać, podporządkować- w zwolnionym myśleniu, i są przekonani jeżeli nauczymy się szybko myśleć to wszystkie problemy zmanipulowanego człowieka  rozwiążą się same.

Niestety nie rozwiążą się, ponieważ oprócz szybkiego myślenia potrzebujemy umiejętności analizy.

 Będąc za granicą zetknęłam się swego czasu  z osobą, która znana była  z wygrywania wszelkich quizów telewizyjnych, natomiast logicznie powiązać wiadomości, które posiadała przekraczało jej możliwości. Ta osoba jak wiele innych była typowym  podporządkowanym dziecięciem matrixa, między innymi uparcie np.  powtarzała truizm, że w każdej nacji świata są ludzie dobrzy i źli, a to przekonanie zaimputowane ludzkości jest największym zwycięstwem czarnej eskimosiej szlachty, ponieważ kryją za tym zmanipulowaniem narodów swoje diabelskie sprawki.

Zacznijmy od faktów najnowszej historii np. od wojen opiumowych, które prowadziła eskimosia anglia z Chinami (0d 1839 do 1860 z przerwami), które to wojny wówczas Chiny przegrały. Polecam wszystkim aby zagłębili ten temat, ponieważ jest bazą dla wielu potwornych przestępstw światowych czarnej szlachty i ogólnie jest mało znany a jeżeli, to bardzo powierzchownie. Chodziło nie tylko o ogromne zyski z handlu tym narkotykiem ale zarówno o realizowanie planu narkotyzowania ogromnego narodu, jako że miało się to przydać w przyszłości. No i przydało się, w momencie gdy część masonerii eskimosiej  emigrowała do ameryki, to sprowadzone setki tysięcy uzależnionych już od opium chińczyków tzw. kulisów, którzy wybudowali kolej w ameryce, praktycznie za działkę opium. Wybudowali nie tylko kolej ale pracowali w ameryce przy najbardziej ciężkiej i niewdzięcznej pracy za wspomnianą już „działkę”.

Anglia określano jako mocarstwo kolonialne, natomiast mało kto zastanawiał się, kto zarządzał polityką anglii a ona  znajdowała się w łapach ży-mskiej  masonerii tudzież ogromne latyfundia, powstające fabryki, wydobywanie kauczuku, złota, diamentów i wreszcie  handel opium  radzę tylko głębiej poszukać co to za rasa, bo „rasy anglików”- jako takiej nie ma.

Czarne „epitafium”to rozpijanie Sławjan i narkotyzowanie Chińczyków, ciekawa jakiej rasie tak zależało na zniszczeniu tych dwóch narodów.

Przy okazji tego tematu nie bez kozery należy przypomnieć, że z dziedzictwem anglosasów w Chinach walczył tak obśmiewany Mao- Tse- Tung. Po objęciu władzy zaczął oczyszczać swój kraj z masońskiego gówna min. wprowadził karę  śmierci dla  handlarzy narkotykami, uzależnieni wysłani zostali do obozów pracy tak jak i prostytutki, zaś alfonsi i wszyscy przywódcy gangów,  przywódcy tajnych organizacji również podlegali karze śmierci.

Rzecz jasna rozleniwiona, znarkotyzowana część społeczeństwa chińskiego protestowała ale ta druga wreszcie mogła żyć w spokoju. Mao oczyścił Chiny i przywrócił etos pracy, dzięki niemu, ten kraj mógł zacząć się rozwijać, bo na tej bazie zepsucia i samodegradacji, niechybnie rozpadł by się. Radzę Wam dobrze, porzućcie eskimosią propagandę względem Mao i poszukajcie niezależnych materiałów jakie Chiny zastał Mao- moim zdaniem wielki przywódca.

Apeluję też raz jeszcze by nie uwierzyć w fałszywe informacje, jakoby masoneria powstała w 17 wieku, wobec tego któż to byli różo krzyżowcy, rzekomo strzegący grobu Chrystusa, którzy posiadali własne banki i karty kredytowe, (dziesiątki setek lat temu). Jako strzegący grobu objawili się 2 tyś. Lat temu, a nie tysiąc jak podaje sfałszowana historia  pisaliśmy o tym ze trzy lata temu w oparciu o materiały, które praktycznie każdy może sobie „wygrzebać”.

Podobnie sprawy się mają, jeżeli chodzi o handel czarnymi niewolnikami, mianowicie na podstawie ksiąg handlowych, które zobowiązane było prowadzić, każde miasto w ameryce, czarnoskóry profesor udowodnił, że 96 procent statków handlujących niewolnikami  należało do ży-mian, jest u nas także artykuł na ten temat sprzed bodajże trzech lat, więc nie będę go powtarzała. A kto zarządzał  niewolnictwem w starożytnym Rzymie, gdzie żaden cezar nigdy długo się nie ostał jeżeli występował przeciw lichwie i niewolnictwu. Spektakularna sytuacja, to zamordowanie  Juliusza Cezara (oficjalnie- a nie jak często to bywało skrytobójczo), on to chciał wyrzucić z Rzymu lichwiarzy, oczywiście „ICHNI” przekaz historyczny podaje zupełnie inne powody.

Przy tej okazji koniecznym jest wspomnieć ptahy, anubisy, izydy, sokary to nie są żadne staroegipskie bóstwa, to są imiona demonów, które wykończyły lud Egipcjan, szlachetny i mądry lud.

Dam Wam jedną radę popatrzcie sobie na figurkę rzekomo staroegipskiego bóstwa sokar i porównajcie z figurką oskara nagrody filmowej ży-mskiego hollywoodu, wyglądają prawie tak samo: rzekomo staro egipski sokar i hollywoodzki oskar, czytany na wspak sokar, czyli imię demona. Tytułem ciekawostki taką figurkę oskara(sokara) wręczył osobiście wiadomo jakiej nacji aktor schon penn -mister „zelęskiemu”….A więc demon sokar(oskar) zawędrował na ukrainę, wreszcie. Sokar demon patronujący zepsuciu poprzez sztukę.

Wszelkie babilony, fenicje, to byli „ży- mianie”, zupełnie tak samo jak współcześnie potrafią być prawie każdą nacją, jedynie nie upodobnią się do rasy żółtej, w tym wypadku mogą zastosować jedynie przekupstwo…

Na ten moment to raczej większość orientuje się jakie  pochodzenie ma ekipa rządowa stanów wraz z bidenem, kanady wraz z trudeau, francuska wraz z macronem, większość niemieckiej wraz z scholzem, najciekawiej zaś ma się sprawa z nowym premierem anglii, rischi sunak, imigrant z indii, ale media cały czas podkreślają , że jego życiorys jest podobny do życiorysu billa gatesa i jak wiedzą postronni – nie tylko życiorys …..

Polecam przemyśleć dlaczego obecny rząd Indii zamiast świętować objęcie przez „swojaka” rządów tak znaczącego państwa jak anglia, raczej dystansuje się od tego pana. Postanowione bowiem jest aby to on przejął indie w przyszłości i przy okazji „przemeblował” Azję- to „ich” scenariusz, przyznajcie sami -Sławjanin by tego nie wymyślił.

Natomiast wracając do ekip rządzących, nasi podwykonawcy, są również jedynie jednego słusznego pochodzenia. Nie mówiąc o panu zdobywcy oskara zelenskim z ukr. czy niejakiej premier Mołdawii maji sandu, oprócz Serbii, której przywódcą jest prawdziwy Serb to  wszystkie inne kraje europy są zarządzane przez reprezentantów jedynej i słusznej rasy.

A teraz spróbujcie powiązać pewne sprawy, otóż mamy takiego pana jak Stoltenberg, który jest obecnie sekretarzem  generalnym nato, a był swego czasu premierem Norwegii ( oczywiście z niego taki Norweg jak  ze mnie aborygenka).

I otóż ten pan miał pewnych współpracowników rzeczywistych Norwegów, którzy chcieli „w Norwegii działać po norwesku, czyli parafrazując naszego wielkiego Dmowskiego – byli norwegami i chcieli mieć norweskie obowiązki”. Aczkolwiek nie dokończyli swego dzieła, bo akurat ich dzieci, nastolatki pojechały( wszystkie razem)na wspólny obóz, na wyspę utoya, gdzie wybił ich niejaki brejvik, który przy okazji zabił 77 osób, cynicznie dodam – dla towarzystwa.

Wyspa dziwnym trafem była otoczona służbami (świadkowie szybko się z tego wycofali ale i tak już nie żyją) i nie zdążyły jakoś te służby brejwiczkowi przeszkodzić? Pomyślmy- nawet w amoku czy pod wpływem narkotyków, czy czego tam jeszcze, może jeden człowiek załatwić 20 osób naraz, no będę rozrzutna-30 osób ale nie 77 (jaka fajna kabalistyczna liczba, niektórzy określają ja jako dwie siekiery).Wykonawstwo było dziełem  służb, według świadków, brejwik tylko celował… Dzieciaki vipów norweskich były zbyt ważne aby pozwolić tutaj na improwizację….Jak możemy się domyślić zdruzgotani rodzice, byli współpracownicy pana stoltenberga wycofali się z polityki. Radzę poszukać i porównać,  jak to  przedstawiono wówczas w mediach.

Oczywiście sam pan stoltenberg się rozwinął i dziś nam sekretarzuje w tak „zacnej” organizacji jak nato.

Podobne kwiatki ostatnio zdarzają  się nierzadko w ameryce, (władze chcąc zabrać broń amerykanom, bardzo często używają do tego rzekomych amokowców, którzy wpadają do szkół wybijając, bezbronne dzieciaki). Niemniej coraz częściej ocalałe ofiary zeznają, że  strzelali jacyś „inni panowie”. Policja jak zwykle nie daje wiary, a prawdy się nie dowiemy bo „napastnik”, ginie w odpowiednim czasie.

Jest to prawda stara jak świat jeżeli władze zamierzają wprowadzić jakieś mogące budzić zastrzeżenia plany, skierowują uwagę społeczeństwa w zupełnie innym kierunku  np. mieliśmy przyjąć miliony braci w banderze, to epatowało się aborcjami, prawami gejów czy kłótniami w europarlamencie, patetycznie grożąc wyprowadzeniem Polski z unii.

Natomiast na chwile obecną modne jest przekonywanie w polin, aby zagłosować, że Rosja to państwo terrorystyczne. Nota’bene dla mnie terrorysta to władze, które wysyłają osobników aby grzebali w moim piecu sprawdzając czy odpowiada on normom pod względem emisji dwutlenku węgla.

Swoją drogą bardzo mnie to dziwi, że tak im przeszkadza dwutlenek węgla, przecież oni chyba pochodzą stamtąd gdzie buzuje wieczny ogień to i dwutlenku węgla tam ci dostatek… 

Szanowny pan harrari o dźwięcznym włoskim nazwisku, piszący świetnie po hebrajsku potwierdził to co wyżej napisałam, że należy odwracać uwagę społeczeństwa od rzeczywistych celów władzy, mało ważnymi ale spektakularnymi wydarzeniami. Czyli jak w historii z dzieckiem i zupką- patrz, patrz dzieciątko samolocik leci i w tym czasie w otwartą buźkę – łychę z nielubianą kaszką, aczkolwiek dziecku jedynie kaszkę podstępem wmusili a nam łychę trucizn wszelkiego rodzaju.

Z okazji Narodzin Syna Naszego Boga, życzymy wszystkim naszym kochanym czytelnikom oraz wszystkim budzącym się Sławjanom Światła, spokoju i radości a także wzajemnej miłości i ciepła. Niech nasza sławjańska brać się rozrasta i stawia tamę złu, mając za sobą Błogosławieństwo Boga.

Na Nowy Rok, który nazwano rokiem 2023, wbrew wszystkiemu bądźcie szczęśliwi i wzrastajcie w wibracjach!

Sława Sławajanom

„My Słowianie”

Marzanna

6 komentarzy

 • Quo vadis narody?!

  DO TEGO! :

  https://www.facebook.com/dariusz.gowar/videos/546855650839588?idorvanity=1518911738127276

  Już się zabierają za ten “raj podatkowy” (czyli JESZCZE nie wyżynają Nas OTWARCIE…!) Skopiuję wszelkimi metodami ten film jako OSTRZEŻENIE!

 • Jest mi dziś strasznie smutno… zobaczcie jaką miałem wymianę zdań na yt z pewnym Rosjaninem… podam tłumaczenie, które mi wyskoczyło pod spodem… To było pod filmem na youtube “Książę Włodzimierz”

  Co gorsza – pewien Rosjanin z Samary widzę, że również się nie odzywa od jakiegoś czasu… nie było jednak niczego w czym mógłbym mu zrobić ujmę…

  https://www.youtube.com/watch?v=VCY2cAQ-A9I&lc=UgzMV_0PuCY1Pl2o1bt4AaABAg.9k_FRr8nIX49l1aIA2g-6S

  … Igor Melnichenko: “Не брат ты нам, лях.

  Не, ты вражина для нашего народа. Лыжный курорт с российским блоггером Михаилом Литвином в Польше тому пример.
  То мы у вас монголы, то пишете обратное. Хватит лицемерия!”

  tłum:

  Nie jesteś naszym bratem, Lach.

  “Nie, jesteś wrogiem dla naszego narodu. Ośrodek narciarski z rosyjskim blogerem Michaiłem Litwinem w Polsce jest tego przykładem.
  To my mamy Mongołów, to piszecie odwrotnie. Dość hipokryzji!”

  Na co odpisałem (tłumaczyłem z Yandex, niestety nie znam rosyjskiego, jedynie po łebkach, odpowiedziałem dziś…):

  I Voymir: “а ты думаешь, что все ляхи враждебны русским?! Есть у нас и такие, как я, – которые против масонов из Варшавы!….! И нам-истинным ляхам не нравится, что на братьев-славян из России нападают по всему миру, потому что они противостоят бандеровскому и гитлеровскому нацизму, от которого, защищая Европу почти столетие назад, славяне из тогдашнего СССР – отдали жизни ваши отцы и деды кровь и страдания!!! Так что не бросайте меня в один мешок с ослепленными дураками, которых я все-таки должен назвать своими соотечественниками!!! Я все еще поддерживаю вас, русские, потому что я считаю вас братьями! Я знаю, что гнилой Запад все искажает, направляя яд против вас! Я с вами, несмотря на то, что вы только что плюнули на меня, несмотря на то, что я не виноват перед вами!!!”

  tłumaczenie z tekstu mojego:

  II “a TY myślisz sobie, ze WSZYSCY Lachowie są WRODZY Rosjanom?! Są U Nas I TACY jak JA – którzy są przeciwko MASONOM z Warszawy!….! I Nam – PRAWDZIWYM Lachom NIE PODOBA się, że Bracia Słowianie z Rosji są atakowani na CAŁYM ŚWIECIE ponieważ sprzeciwiają się BANDERYCKIEMU i HITLEROWSKIEMU NAZIZMOWI, przed którym BRONIĄC Europę prawie WIEK TEMU Słowianie z ówczesnego ZSRR – ODDALI ŻYCIE WASI OJCOWIE I DZIADOWIE krew i cierpienie!!! Nie wrzucaj więc Proszę mnie do jednego wora z ZAŚLEPIONYMI GŁUPCAMI, których MUSZĘ jednak nazwać moimi RODakami!!! Nadal Wam SPRZYJAM Rosjanie Bo i Was uważam za BRACI! Wiem, że ZGNIŁY ZACHÓD PRZEINACZA WSZYSTKO KIERUJĄC JAD PRZECIWKO WAM! JESTEM Z WAMI – pomimo, że WŁAŚNIE mnie oplułeś pomimo że JA Ci NIE ZAWINIŁEM!!!”

  III tłumaczenie mojego tekstu: ”
  ​ @ Игорь Мельниченко и весь этот “Литвин” для меня мерзкий, ядовитый предатель!! Как и все остальное обрезанное племя здесь, в польском-которое они уже переделывают при молчаливом согласии баранов на “По-Лин”

  Неужели, Игорь, вы думаете, что мы все ляхи вам враждебны???
  – толпа. Русские

  III a – Voymir: “@Igor Melnichenko A ten cały “Litwin” JEST DLA MNIE PARSZYWYM, JADOWITYM ZDRAJCĄ!! JAK CAŁA RESZTA OBRZEZANEGO PLEMIENIA TUTAJ w Polsce – którą JUŻ przerabiają przy milczącej zgodzie baranów na “PO-LIN”

  NAPRAWDĘ Igorze myślisz, że MY WSZYSCY Lachy jesteśmy WAM wrodzy??? – tłum. Lach

  ​ @ Игорь Мельниченко и весь этот “Литвин” для меня мерзкий, ядовитый предатель!! Как и все остальное обрезанное племя здесь, в польском-которое они уже переделывают при молчаливом согласии баранов на “По-Лин”

  Неужели, Игорь, вы думаете, что мы все ляхи вам враждебны???
  – толпа. Русские”

  Voymir: “”

  \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

  NA SZCZĘSCIE Igor przeczytał to co napisałem – z początku myślałem, że to będzie przykre wszystko lecz! :

  Igor Melnichenko
  Igor Melnichenko
  7 dni temu
  Не, ты вражина для нашего народа. Лыжный курорт с российским блогером Михаилом Литвином в Польше тому пример.
  То мы у вас монголы, то пишете обратное. Хватит лицемерия!

  Odpowiedz

  Voymir
  44 minuty temu
  а ты думаешь, что все ляхи враждебны русским?! Есть у нас и такие, как я, – которые против масонов из Варшавы!….! И нам-истинным ляхам не нравится, что на братьев-славян из России нападают по всему миру, потому что они противостоят бандеровскому и гитлеровскому нацизму, от которого, защищая Европу почти столетие назад, славяне из тогдашнего СССР – отдали жизни ваши отцы и деды кровь и страдания!!! Так что не бросайте меня в один мешок с ослепленными дураками, которых я все-таки должен назвать своими соотечественниками!!! Я все еще поддерживаю вас, русские, потому что я считаю вас братьями! Я знаю, что гнилой Запад все искажает, направляя яд против вас! Я с вами, несмотря на то, что вы только что плюнули на меня, несмотря на то, что я не виноват перед вами!!! – RUS.

  a TY myślisz sobie, ze WSZYSCY Lachowie są WRODZY Rosjanom?! Są U Nas I TACY jak JA – którzy są przeciwko MASONOM z Warszawy!….! I Nam – PRAWDZIWYM Lachom NIE PODOBA się, że Bracia Słowianie z Rosji są atakowani na CAŁYM ŚWIECIE ponieważ sprzeciwiają się BANDERYCKIEMU i HITLEROWSKIEMU NAZIZMOWI, przed którym BRONIĄC Europę prawie WIEK TEMU Słowianie z ówczesnego ZSRR – ODDALI ŻYCIE WASI OJCOWIE I DZIADOWIE krew i cierpienie!!! Nie wrzucaj więc Proszę mnie do jednego wora z ZAŚLEPIONYMI GŁUPCAMI, których MUSZĘ jednak nazwać moimi RODakami!!! Nadal Wam SPRZYJAM Rosjanie Bo i Was uważam za BRACI! Wiem, że ZGNIŁY ZACHÓD PRZEINACZA WSZYSTKO KIERUJĄC JAD PRZECIWKO WAM! JESTEM Z WAMI – pomimo, że WŁAŚNIE mnie oplułeś pomimo że JA Ci NIE ZAWINIŁEM!!! – Lach.

  Odpowiedz

  Voymir
  40 minut temu
  ​ @Igor Melnichenko A ten cały “Litwin” JEST DLA MNIE PARSZYWYM, JADOWITYM ZDRAJCĄ!! JAK CAŁA RESZTA OBRZEZANEGO PLEMIENIA TUTAJ w Polsce – którą JUŻ przerabiają przy milczącej zgodzie baranów na “PO-LIN”

  NAPRAWDĘ Igorze myślisz, że MY WSZYSCY Lachy jesteśmy WAM wrodzy??? – tłum. Lach

  ​ @ Игорь Мельниченко и весь этот “Литвин” для меня мерзкий, ядовитый предатель!! Как и все остальное обрезанное племя здесь, в польском-которое они уже переделывают при молчаливом согласии баранов на “По-Лин”

  Неужели, Игорь, вы думаете, что мы все ляхи вам враждебны???
  – толпа. Русские

  Odpowiedz

  Voymir
  21 minut temu
  ​ @Igor Melnichenko Они поссорились с нами-вы с нами! Русских с ляхами-а когда-то мы были одним народом!

  У вас теперь своя страна! И вы сражаетесь, чтобы удержать его!

  У нас есть внутренний враг-который подкрался много веков назад-теперь это заметно! Есть много таких у нас, кто это видит-теперь эти мерзавцы пустили в нас чуму, что они вроде “беженцы”!!! Такие же беженцы, как я растафарианец! ;/

  Нацизм и отчуждение в худшем виде, от которого мой дед бежал здесь 85 лет назад!!

  Я не твой враг, хотя ты, очевидно, считаешь меня таким!…

  Я поддерживаю Вас и Вашего лидера Владимира Путина и всех лидеров Востока, которые его поддерживают!!! Я с вами, и мои братья и сестры тоже с вами!! Настоящие! Не стоит думать, что все в польской стране – ваши “враги”.!! Мы бы с удовольствием положили конец этому Варшавскому террору! Но мы слишком слабы!

  Скоро лагерь в Освенциме-27 января будет отмечаться печальная годовщина, а масонские политики будут использовать эту дату освобождения этого лагеря Аушиц для политических махлоев, чтобы навредить Российской Федерации и вам-русским!!

  МНОЙ
  Я
  С ВАМИ!!!… tłum ROS
  —————————–
  ONI Nas skłócają ZE SOBĄ – Was z nami! Rosjan z Lachami – A KIEDYŚ BYLIŚMY JEDNYM LUDEM!

  Wy macie teraz swój własny kraj! I walczycie by go utrzymać!

  U NAS jest WRÓG WEWNĘTRZNY – który WKRADŁ się wieki temu – TERAZ JEST TO ZAUWAŻALNE! Jest wielu takich u Nas którzy to widzą – teraz te PARSZYWCE wpuściły DO NAS zarazę, że niby “uchodźcy”!!! TACY Z NIC UCHODŹCY jak ze mnie RASTAFARIANIN! ;/

  NAZIZM i zbydlęcenie w najgorszej postaci, przed którym mój DZIAD uciekał aż TUTAJ 85 lat TEMU!!

  Nie jestem TWOIM WROGIEM, pomimo, że widocznie ZA TAKIEGO MNIE UZNAJESZ!…

  Popieram Was i Waszego Przywódcę Władimira Putina i wszystkich przywódców Wschodu którzy GO popierają!!! JESTEM Z WAMI i moi Bracia i Siostry TEŻ SĄ Z WAMI!! Ci prawdziwi! NIE ULEGAJCIE WRAŻENIU, że wszyscy w Polsce są waszymi “wrogami” !!! Położylibyśmy temu najchętniej kres temu terrorowi z Warszawy! Ale jesteśmy ZA SŁABI!

  Niedługo obóz w Oświęcimiu – 27 stycznia będzie miał smutną rocznicę a masońscy politykierzy będą tę datę wyzwolenia tego obozu Auschitz wykorzystywać do politycznych machlojów BY zaszkodzić Federacji Rosyjskiej i Wam – Rosjanom!!

  JA
  JESTEM
  Z WAMI!!!…

  Odpowiedz

  Wyróżniona odpowiedź
  Igor Melnichenko
  Igor Melnichenko
  11 minut temu
  @Cezary Walaszek тогда приношу свои извинения.

  1

  Odpowiedz

  Cezary Walaszek
  Cezary Walaszek
  2 minuty temu
  @Igor Melnichenko CIESZĘ SIĘ – TRZYMAJ SIĘ BRACIE – I NIE ULEGAJ ZŁUDZENIU ŻEŚMY WAM WRODZY!! <3

  Odpowiedz

  Voymir
  1 minutę temu
  @Igor Melnichenko Я РАД, – ДЕРЖИСЬ, БРАТ, – И НЕ ПОДДАВАЙСЯ ИЛЛЮЗИЯМ, ЧТО МЫ ТЕБЕ ВРАЖДЕБНЫ!! <3 tłum

  • Voymir, dzięki za linki, niestety o podatkach już „pożarło”- nie wyświetla się, drugi o wsadzaniu do psychiatryków mnie akurat nie dziwi pisaliśmy o tym kilka lat temu, że planują do 2050 roku od 50 do 60 procent białej nacji „zachorować” na choroby psychiczne. Niemniej niech ludzie wiedzą, że polińskie rządy podwykonawcze chcą zacząć od nas, super!
   Jeżeli chodzi o Twoją wymianę komentarzy z Melniczenko, to muszę stwierdzić, że reprezentują merytoryczny, wyczerpujący i spokojny poziom z Twojej strony. Tak trzymaj, bo z pewnością przeczytało go mnóstwo Rosjan.
   Natomiast podejrzewam, że pan Melniczenko może być litwakiem lub kryptoukrem, ponieważ tylko u tych dwu nacji słowo „Lach” wzbudza taką wściekłość. Mogłam coś nie zrozumieć, ale dla mnie facio brzmi jak piąta kolumna, czyli od judzenia Rosjan na Lachów, równolegle w Polsce jego kumple judzą Polaków na Rosjan. Nie mówię, że tak jest ale, że dla mnie tak wygląda, że to jednak nie rdzenny Sławjanin Ruski. Niemniej świetnie, że angażujesz się w tego typu sprawy. Życzę Ci spokojnego 2023, w każdym razie lepszego niż poprzedni.

   Marzanna

 • Witaj Marzanno, witam wszystkich, ciekawe czy się ze mną zgodzicie ,że w Turcji została użyta broń klimatyczna, czyli znowu mośki w akcji. To niedługo chyba Erdogan posiedzi na paru stołkach naraz. Nie byłem zwolennikiem jego polityki chociaż w pewien określony sposób facet budził moją sympatię. Pozdrawiam Was Słowianie

Dodaj komentarz