Śpieszmy się kochać teorie spiskowe bo…

Śpieszmy się kochać teorie spiskowe, bo tak szybko stają się rzeczywistością, czy to  trafność wniosku i idealne spuentowanie  rzeczywistości przez autora tego tekstu?.

W pewnym sensie tak, aczkolwiek nasuwa się drugi prosty wniosek, który już stopniowo ludzie myślący analizują-otóż teorie spiskowe to właśnie rzeczywistość a wykreowany stan, w którym żyjemy to właśnie świat równoległy tyle, że od początku do końca fałszywy.

 Zanim przejdziemy do spraw tzw. ciężkiego kalibru wynikających z powyższego, to rzućmy okiem na ostatnie wydarzenia z naszego podwórka czyli ostatnie przypadki  śmierci, które wydają się opinii społecznej co najmniej dziwne.

 Podkreślam, że nie  deprecjonuję  żadnej śmierci  człowieka, tym bardziej jeżeli oprócz pozbawienia go życia, zniszczono mu także pośmiertnie opinię. Takich przypadków na przestrzeni lat zdarzyło się jednak bardzo wiele, prawie każda śmierć, której okoliczności były dość osobliwe można raczej uznać za wykonany wyrok, nie mówię o morderstwach popełnianych przez zwykłych bandziorów czy w afekcie- w kręgach rodzinnych, aczkolwiek i tam dopatrywałabym się sporego procenta mind control.

Zatem nie zagłębiam się w analizę tragicznej sprawy Grzegorza Borysa, który zginął podobnie jak kilku innych jego poprzedników i został po śmierci  okrzyknięty mordercą swojego dziecka. Większość śledzących owe   sprawy jest święcie przekonana, że to były wyroki wykonane na tych ludziach, z czym się zgadzam.

Natomiast się nie zgadzam, z opiniami jakoby ofiary mogły mieć pewne info na temat wysadzenia gazociągu nord stream przez amerykanów, ponieważ poprzednie zabójstwa miały miejsce przed atakiem na nord stream. Ostatnie informacje dotyczące gazociągu na podstawie opinii agencji niemieckich stwierdzają, że praktycznie uszkodzenie nie jest zbyt duże, jak zwykle w polińskich mediach ten temat absolutnie pominięty. Czyli reasumując nord stream to gówno burza była, teatrzyk dla niewolnika…

Natomiast wszelkie śmierci, które nazywam kronikami zapowiedzianych śmierci, bo jedna jest praktycznie zapowiedzią drugiej, są pewnym znakiem dla odbiorcy, niestety większość nie jest w stanie go zrozumieć, pomimo że znak jest czytelny. Załóżmy, że służby chcą zlikwidować delikwenta, który za dużo wie, a więc mają do tego całą paletę opcji np. nieszczęśliwy wypadek w pracy,  na drodze, rzekomy napad rabunkowy itd… jest tych możliwości  mnóstwo i na przestrzeni dziesiątków lat z nich korzystali. Zatem nie zadawajmy sobie pytania dlaczego ktoś został usunięty, ale dlaczego od pewnego czasu te sytuacje mają miejsce z udziałem dzieci?

Czyli mówiąc kolokwialnie od pewnego czasu jest już grubo i strasznie, bo znaki są czytelne ale dno bardzo głębokie, powodujące ciarki na skórze u zorientowanych, a hybrydy zaczynają się dobrze bawić.

Nie zdążył skończyć się srowid a zaczęła się wojna na ukrze, która znamion wojny raczej nie posiada. Hybrydy nie wymuszają na chachłakach aby wzięli rzeczywisty udział w wojnie z Rosją, ponieważ są potrzebni aby zrobić Lachom drugi Wołyń. Ze Sławjanami rosyjskimi rosyjskojęzyczni poradzą sobie rękami muzułmanów z dawnych radzieckich republik. Koleżanka interesująca się tematem na bieżąco zrelacjonowała mi jak wiele Sławjan rosyjskich wycięli ich rękami zaraz po upadku zsrr, i teraz zaczynają pogrywać tą samą kartą. Niestety my biali ludzie mamy już tak bardzo zakodowany gen niewolniczy, że nie będziemy w stanie się przeciwstawić a Lachów jak i Sławjan rosyjskich wcale nie jest tak dużo.

Większość odbiorców mediów, nie zadaje pytania albo wcale nie wie, że prawie wszystko uznane na tej planecie- od książek, kompozytorów wszelkiej muzyki, wszelkich twórców trendów, cała psychologia, historia, astronomia, biologia a nawet matematyka czy fizyka, medycyna itd…jest sterowana przez hybrydy. Wiele razy to przypominam, że nazwiska są różne ale pochodzenie zawsze to samo. Nauka, i wszelkie nurty rozwoju ludzkości podawane są w takiej formie i idą takim nurtem jak sobie życzy masoneria. Żaden naukowiec uczciwie myślący  niewiele zdziała, bo zostanie zastraszony lub kupiony, albo zamknięty w ich laboratoriach oraz naszprycowany odpowiednimi specyfikami, będzie pracował do śmierci, a świat o nim nie usłyszy-zaginął bez wieści.

Większości nawet nie trzeba zastraszać wystarczy, że przekona ich się poprzez media, że są odbiorcami czystej niezmąconej prawdy czy odkryć „wybitnych” naukowców, przy czym wiedza przez nich podawana jest jedyna i niepodważalna. Osobniki bardziej światłe, nieulegające masońskiej propagandzie zazwyczaj odwiedza seryjny samobójca a w najlepszym przypadku stygmatyzowani są jako foliarze, zaścianek czy psychicznie chorzy.

Pozwolę sobie zrobić Wam test, oczywiście nikt nie musi oficjalnie odpowiadać na moje pytanie, po prostu odpowiedzcie sobie w swoim sumieniu, w zależności od tego ile wiedzy na pierwszy temat posiadacie, będzie ona skalą nie tyle samej wiedzy co zaufania do wyjątkowej mądrości Sławjan. Zatem abstrahując od Nikoli Tesly sławjańskiego geniusza, od którego pochodzi ogromna ponadczasowa wiedza notabene ukradziona przez masonerię, ale Nikolę znamy chyba wszyscy. 

Przeto przechodzimy do ala testu: czy wiecie, że pierwszy na świecie prawdziwy komputer tranzystorowy O NAZWIE  AKAT-1  SKONSTRUOWAŁ  W  1962 R  POLAK  JACEK  KARPIŃSKI  I  TYM  SAMYM  ZAJĄŁ PIERWSZE  MIEJSCE NA  ŚWIECIE  W KONKURSIE   MŁODYCH  UNESCO.  NAZWANO  GO  PERCEPTRONEM, BYŁA TO  PIERWSZA  NA  ŚWIECIE   MASZYNA  ZDOLNA DO  UCZENIA   SIĘ  I  ROZPOZNAWANIA  OTOCZENIA. Pan Karpiński nie wyraził zgody na przyjęcie lukratywnych propozycji z zachodu w dziedzinie współpracy na niwie informatycznej i skończył….jako hodowca świń w pegeerze.

 Najbardziej irytujące, że ktoś wpadł na idiotyczny pomysł by określić  wielkiego wynalazcę Karpińskiego„polskim steven jobbsem i polskim billem gatesem”. Może przedstawię pokrótce życiorys  geniusza gatesa, który gdy Karpiński przedstawił gotowy komputer światu w 1962 r, ży-mski „gienio” miał 7 lat. Zatem pierwsza szkoła bilusia  od 1967 do 1973 to lakeside school, czyli coś w rodzaju technikum i potem 2 lata niecałe historii na harvard college i na tym kończy się cała kariera szkolna genialnego „informatyka”- tylko nie wiemy gdzie i kiedy nabył swoją wybitną „informatykowość”-idąc za jego własną wypowiedzią- w garażu tatusia…

Następny mój faworyt to Jan Czochralski, to już człowiek orkiestra, jako młody chłopak nie miał szans w rozbiorowej  potem przedwojennej RP więc wyjechał do Niemiec tam mógł rozwijać swój geniusz i tam stał się milionerem, po czym wrócił do Polski. WYNALAZŁ METODĘ  KRYSTALIZACJI  METALI  A  TO  UMOŻLIWIŁO  OGROMNY  SKOK  W  DZIEDZINIE   ELEKTRONIKI.

GDYBY  NIE JEGO  ŚMIERĆ  PODCZAS  NAJAZDU  NA JEGO  WILLĘ  NKWD, WYNALAZŁBY  COŚ  O  WIELE  POTĘŻNIEJSZEGO  NIŻ  GOOGLE   CZY FACEBOOK. Był mózgiem  największych wynalazków w niemieckich fabrykach, niemcy przez 15 lat nie chcieli wydać zgody by zrzekł się ich obywatelstwa, o co walczył Czochralski po powrocie do Polski. Jego dorobek przejęła jedyna i słuszna „góra cukru”, tzn. konkretnie dała swoje nazwisko, na polecenie diaspory.

Nie sposób nie wspomnieć z dumą o wielkim uczonym, zmarłym przed ponad stu laty a jest to NAPOLEON  NIKODEM   CYBULSKI, ABSOLWENT  UCZELNI  W  PETERSBURGU  ON  ODKRYŁ  ADRENALINĘ,  PIERWSZY  ZMIERZYŁ  AKTYWNOŚĆ ELEKTRYCZNĄ  MÓZGU,  W TEN  SPOSÓB  ZLOKALIZOWAŁ  OSZARY  CZUCIOWE  W  KORZE   MÓZGOWEJ. Wynalazł jeszcze mnóstwo urządzeń min. do mierzenia ciśnienia, do mierzenia przepływu krwi w tętnicach szyjnych, był współtwórcą encefalografu etc…

Wyprzedził wiele lat żyda freuda w badaniach nad nieświadomością (tak się to wtedy określało) oraz nad hipnozą itd…Nasuwa się przy okazji dobre pytanie skąd pewne informacje freud  zaadaptował.

Niestety odebrano Cybulskiemu wynalezienie adrenaliny i przypisano dwom angielskojęzycznym, czyli standard.

Może nawet nie warto przypominać o innych polskich wynalazkach takich jak kamizelka kuloodporna, wycieraczki samochodowe, projektor  kinowy- min.  Jan Szczepanik wynalazł telektroskop, który pierwszy przesyłał na odległość dźwięk i  obraz w kolorze, pierwszy odbiornik telewizyjny i telefon stworzył blisko dwieście lat temu Polak, artykuł mamy w naszej gazecie sprzed ok 5 lat, trzeba ze strony wejść na gazetę. Z internetu właśnie na temat naszego uczonego „zginęło” wszystko, choć może dobry szperacz do czegokolwiek dotrze. Lista wynalazków naszych Sławjan jest bardzo długa, aczkolwiek nie przytoczyłam tego tematu przypadkowo, pomimo że pozornie nie pasuje do założenia tematycznego tego artykułu, niemniej jest to miernikiem stanu ogłupienia społeczeństwa. Koniecznie należy też wspomnieć o tablicach rezjańskich, (był o tym artykuł), jest to najwyższa matematyka, fizyka, astronomia itd..sprzed setek tysięcy lat, nauczana przez Sławjan. Niestety w szkole Ci  tej wiedzy nie przekażą.

Na marginesie mamy coraz więcej sławjańskich kanałów prowadzonych przez ży-mów, które przekonują jakobyśmy mieszkali w dziurach pod ziemią jak robaki. Dzieje się to dlatego, że wiele dowodów na istnienie Sławjan jest już niezaprzeczalnymi. Do niedawna królował „naukowy” bełkot, że do chrztu polski byliśmy my Sławjanie łysymi małpami skaczącymi po drzewach, obecnie jest drugi akt -po zejściu z drzewa wczołgaliśmy się pod ziemię….???

Jeżelibyście spróbowali  niektóre osoby przekonać, że np. einstein, edison, bell, to tylko naśladowcy, to poliniaki rzucą się Wam do gardła. Taka sytuacja zaistniała przede wszystkim dlatego, że zaimputowano nam negatywne oprogramowanie, orientujemy się już na tyle, że mózg działa  na podobieństwo komputera, czyli można go programować. Zaś jako mieszkańcy tego stanu umysłu czy jak kto chce tej planety, mamy silną podatność na sugestię i jeżeli sugestia jest silna to pokonuje ona naszą analityczność, którą też mamy dla ochrony. Niestety jak widać po efektach mało jej używaliśmy i używamy.

ZAPAMIĘTAJMY!  ZOSTALIŚMY  ZAPROGRAMOWANI  NA  PRZEKONANIE   O  WŁASNEJ  OGRANICZONOŚCI   I  NIEMOŻNOŚCI  WYJŚCIA  Z  TEGO  PROGRAMU,  CZYLI  STATUS    SŁABEGO  NIEWOLNIKA.

Podam wam przykład najbardziej bezsporny, który jest współcześnie przebadany. Otóż jeżeli dajemy uważność jakiejś reklamie, kontynuujemy tworzenie tych samych sieci neuronowych, które powstały w mózgu w oparciu o ten bodziec, obraz nam podany, potem powtórzony zostaje na zawsze w naszej podświadomości. Od tego momentu popadamy w niekończące uzależnienie nawet nie mając świadomości, że to będzie nas programować- wszystko: od reklamy słodyczy do programowania nas poprzez publiczne wypowiedzi dotyczące np. wychowania dzieci. Obecnie   większość rodziców zaprogramowano na tzw. bezstresowe wychowanie dzieci, nic bardziej nie może rozwalać systemu pedagogicznego jak brak dyscypliny, niestety jest to bardzo komfortowe dla zaprogramowanego rodzica na słabość, bo nie trzeba stanąć z bardzo problematycznym dzieckiem oko w oko, wygodniej będzie ustępować, bo tak radzi system okupanta. Czyli mamy bardzo jaskrawy przykład, że wyłączyliśmy myślenie analityczne. Zaś wszelka dezinformacja, dezorientacja i szok

OTWIERAJĄ   DRZWI  DO  PROGRAMOWANIA   NASZEGO  PODŚWIADOMEGO  UMYSŁU. I TU  TKWI  OGROMNE  NIEBEZPIECZEŃSTWO.

NAJWIĘKSZY   BŁĄD    NASZEGO   ZAPROGRAMOWANEGO   UMYSŁU  TO   TEN,   ŻE WYDAJE  NAM  SIĘ,  ŻE   POTRZEBUJEMY   CZEGOŚ  CO  JEST  POZA   NAMI  I  TYLKO   INNI   MOGĄ  NAM  TO  DAĆ.

Jeżeli raz przestaniemy wierzyć we wszystko co nam się publicznie serwuje(kompletnie we wszystko od religii, po system finansowy i wszelkie nauki) to będzie to pierwszy krok do odblokowywania narzuconych umysłowi kodów. Nigdy nie oglądajmy niczego w mediach z uważnością i włączajmy natychmiast myślenie krytyczne. Oznacza to, że nigdy nie należy oglądać przekazów telewizyjnych i otwierać się na nie, jeżeli już ktoś musi to jedynie gwoli usłyszenia wiadomości, które w gruncie rzeczy i tak będą fałszywe.

Przejdźmy do przykładów np. Gaza tak strasznie rzekomo masakruje izrael i co gorsza na niego napadła, ale pytam się za co kupili broń, Palestyńczycy to jeden z najbiedniejszych narodów na świecie a izrael ma najlepsze wyposażenie i najlepszy wywiad i po co cyrki z hamasem, który utworzył usrael. W komentarzach pod różnymi kanałami można zauważyć jak zaprogramowani na strach przed muzułmanami poliniacy popierają izrael, który jakoby ma nas bronić prze terrorystami islamskimi. Nooo polecam czekać, na obronę przed terrorystami, których to sam stworzył i opłacił, „brat” starszy i cwańszy. Jednakże zrozumienie tych meandrów politycznych przekracza zrozumienie przeciętnego zaprogramowanego.

Następny przykład ale to już dla mających włączonych myślenie analityczne, za czyj hajs została stworzona, że tak ironicznie określę cała gama terrorystów spod znaku allach akbar, najbardziej znany „przywódca” to ży-mski  aktor, jego prawdziwe nazwisko elliot, przy okazji dopowiedzcie sobie, kto opłacał najazdy muzułmanów na europę.

 

Następna kwestia: gdyby poliński rząd zechciał to na granicy z ukrą nie protestowałby żaden polski transportowiec, mają przyzwolenie na ten protest, który służy do podgrzania atmosfery, i jeżeli ukrom nie potrzeba elementów dopingujących, bo nienawiść do Lacha wyssali z mlekiem matki, no to Polakom już potrzeba, bo społeczeństwo jest niestety mocno rozlazłe a większość pozwoliła się zaprogramować na miłość do chachłaków.

Następny przykład, który dowodzi zaprogramowanego umysłu również foliarzy, wielbicieli Maxa Spiersa, który oczywiście wielką wiedzę ale niestety była ona sterowana przez masonerię, dla której zrobił sporo dobrej roboty przekonując ludzi, że owe podziemne laboratoria, czy tajne bazy są sterowane nie przez ży-mów ale przez gady, czyli tzw. reptyle. Zatem zdjął z masonów odium odpowiedzialności i przerzucił na coś z czym przeciętny człowiek w praktyce nie odważyłby się walczyć. Został zabity w  warszawiwie w momencie gdy moim zdaniem był już przekonany, że jest sterowany i chciał tego głębiej dociekać. Na marginesie należy dodać, że większość jego kolegów to były ży-mki jak np. znany orlando bloom, czyli fizycznie także był opleciony siecią.

Na koniec chciałam polecić link Carnac o wykopaliskach z Dżarszan liczące ponoć 1500 lat, oprócz Chrystusa w szatach Sławjan jest tam na mozaikach dom piętrowy. W przedwojennej gazecie, którą prenumerowali moi pradziadkowie, była przedstawiona jedna z mozaik z Dżarszan z obrazem  człowieka siedzącego w czymś co przy przypominało słuchawki przed czymś na kształt  komputera ale ekran  miał format jajowaty, co nie powinno budzić zdziwienia, bo Sławjanie wystrzegali się zbyt kanciastych przedmiotów na rzecz okrągłych. 

Niestety znalezisko zostało przewiezione do  stanów i połowę mozaik zaginęło, gazeta która  przed wojną, o tym ponoć napisała, wydawana była przez człowieka o nazwisku Kulerski. Niestety ja nie znalazłam w tym co jest w archiwach żadnego śladu po takim artykule, być może było to inne źródło. Niemniej amerykańcy rozkradli wiele fascynujących znalezisk, min. wykopalisko wszech czasów -tissulską księżniczkę znalezioną na Syberii.

 

Na koniec dedykuję Wam dwa cytaty do przemyślenia:

 

W co motłoch bez dowodów uwierzył, jak żebyście chcieli to teraz dowodami obalić – Fryderyk Nietzche

 

Aby się coś mogło urodzić najpierw trzeba temu dać wiarę!

 

Marzanna

15 komentarzy

 • Był równie wielki Polak,nazywał się Franciszek Duchnowski,część jego zasług i osiągnięć przywłaszczył sobie ,,wynalazca,,orgonu Reich,też że słusznej nacji.Takich przykładów jest wiele,najgorsze że historię która nauczą się powszechnie piszą ci wybrani…..Każdy z nas zdaje sobie sprawę że prawdy trzeba szukać……..,najczęściej jest albo zokopana albo zafałszowaną.Zawsze jednak możemy ustnie przekazać ją tym którzy zechcą jja poznać i naszym majblizszym

 • Franciszek Rychnowski ,przepraszam za pomyłkę.Warto poznać jego historię i osiągnięcia.

  • Piotrku dzięki Ci za dorzucenie do tej plejady wspaniałych Sławjan jeszcze Franciszka Rychnowskiego, nie każdy zdaje sobie sprawę, że to ojciec centralnego ogrzewania, i wszelkich maszyn parowych, jak każdy Sławjanin parał się też wiedzą wiedźmińską. Wspaniała postać, przykro mi że go pominęłam, niestety zapomniałam tez wstawić nazwisko Juliana Ochorowicza, pierwszego konstruktora odbiornika telewizyjnego i telefonu, bo nie żaden Bell go wynalazł, tylko powiedzmy przyswoił sobie nie należące do niego materiały naukowe. Oczywiście jeżeli przekazujesz wiedzę swojemu środowisku to nie zapomnij uprzedzać, że informacje podawane w Internecie na temat tych wspaniałych ludzi są spaczone. Ja jeszcze wrócę do tego tematu i dokładniejszych info na temat naszych geniuszy, przy okazji artykułu na temat Nikoli Tesli. Pozdrawiam

   Marzanna

 • https://www.youtube.com/watch?v=Kne1vNO1h4s

  BRAUN się produkuje – PODOBNO ZARAZ po odwaleniu szopki, która miała MIEJSCE WCZORAJ ze zgaszeniem chanukowych świec… Ja mu nie ufam!, w ogóle… powiedział to z JAKIEGOŚ powodu na moje! By podgrzać zapewne atmosferę, lub – przekierować ludzkie myślenie na pewne tory, bo to, że skoro “Chanuka to wyraz rasistowskiego, szowinistycznego tryumfalizmu” etc, to oczywistość – dla tych którzy znają prawdziwą historię o wymordowaniu Hellenów z Jerozolimy… mnie ZASTANAWIA przede wszystkim CEL – dlaczego to powiedział? Czy chciał dać tym jakiś pretekst dla obecnych tam żonkili? Czy odwrócić od czegoś uwagę – jako temat zastępczy? Być może ma to związek z tym, że masoneria musi od czasu do czasu jak wspominała Wiedźmia Wnuczka – może to po części chociaż dlatego, że muszą mówić co jakiś czas prawdę…?

  A jakie jest Wasze zdanie

  • Drogi Voymirze, szopka Brauna miała kilka aspektów, pierwszy pokrywa się z tym co podawała wnuczka, że muszą raz na jakiś czas powiedzieć prawdę, ale musi to zrobić jeden z nich. Braun jest żydem i wypowiedział się oficjalnie, że w sejmie są przeprowadzane rytuały satanistyczne, ale oczywiście nikt z mądrych komentujących główek nie zwrócił akurat na te słowa uwagi, a przeleciałam setki komentarzy. Po drugie Hołownia czytając list oburzonych rabinów, wypowiedział takie słowa „ spotkamy się w ciemnym czy czarnym saloniku” no, no nie wiedziałam, że w sejmie mają ciemny salonik-jak widać od ciemnych spraw.
   Wszyscy rozpływają się nad samym faktem zgaszenia świec chanukowych ale meritum nikt nie wyłapał.
   Sprawa następna to ta ,że usrael podpuszcza no i opłaca Filipiny przeciwko Chinom, już kilka uzbrojonych łodzi próbowało się bezczelnie przedrzeć przez kordon chińskich okrętów i zostali potraktowani jak gówniarze armatkami wodnymi, co jest bardzo poniżające dla usraela , bo chciał krzyczeć o rozlewie krwi a Chińczycy załatwili to na „sucho” czyli siurpryza. Pozdrawiam Ciebie i dobrze ,że jesteś w klubie myślących, tak trzymaj.
   Teresa

   • Oj Teresko, od długiego czasu miałem lot przez przeszkody uniemożliwiające odpowiedź. Dziękuję Ci za te wyrażenie zdania o mnie, jeśli uważasz, że zasługuję na taką pochwałę 😉

    Też myślałem o tych salonikach Hołowni… no i NIERAZ korciło mnie aż, aby pojechać tam (powiedzmy z pistoletem na wodę ^^ ) i ZGASIĆ to w cholerę ten świecznik! xD Myślę, że mogłoby to coś namieszać z punktu widzenia rytualnego.

    A co do wyjeżdżania do Warszawy to mam do podniesienia jeden temat na Naszym Sławiańskim forum – Dowody Suwerena Potockiego. Teraz Prezydent Potocki ruszył z akcją wręczania zapomóg Polakom, lecz tylko tym, którzy mają dowód Suwerena i (nie jestem pewien co do tego) – Metrykę Suwerena. Jedynym warunkiem jest zapowiedzenie się wcześniej, zgłoszenie i pojechanie do Warszawy osobiście. Od dawna chciałem poznać opinię tutejszych Sławian na ten temat. I zatem – ponownie podnoszę głos w tej sprawie, uważam osobiście, że to, że wyrobiłem sobie dowód Suwerena w 2021, na moje dość przewidująco i w tym roku w październiku Metrykę Urodzenia Suwerena – może sprawić, że te pieniądze wydane na Dowód i Metrykę będą niewielką ceną za to co otrzymam w zasadzie. Wiedźmia Wnuczka odpowiedziała nam niegdyś – że nie skreślałaby z miejsca Dowodów Potockiego, jako, że pomogły one wielu Ludziom bronić się przez $yztemem…, a jak wiemy namordniki były natenczas “w modzie” ;/

    Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że pieniądz jest wynalazkiem demonicznym – i taki na przykład Wódz Zastępów Nasz – Swarożyc najbardziej nienawidzi pieniądza właśnie… Jednak jak mawiała również nieraz Wiedźmia Wnuczka – Światło przecież zdaje sobie sprawę z trudnego położenia dzisiejszych Ludzi…, a przecież jesteśmy na progu Lat Ucisku… Dlatego od dawna chciałem poznać Wasze zdanie kochani Sławianie w tym temacie i wielu innych. I gorąco zachęcam do rozważenia chociaż tego zagadnienia, niestety czas jest ograniczony – do 25 stycznia – ten miesiąc – i wtedy będzie zamknięty temat wyrabiania ds… kto zdąży to zdąży. Oglądałem przedwczoraj filmik. Potocki sprawia sprawę jasno – wiele osób, nawet w jego RODzinie mówi, że te pieniądze, którymi dysponuje nie powinni otrzymać tylko Suwereni – lecz cały naRÓD Polski…! Jest w tym nieprzejednany, i sam stwierdzam, że to smutne, takie postawienie sprawy – lecz chyba go rozumiem. Dużo dostał ciosów, no – dobra – BŁADZIŁ, zdarzało mu się. Lecz na moje – chciał dobrze, patrząc na całe tło z jakim szczuto na niego opinię publiczną…

    Gorąco zachęcam do zapoznania się z tematem, póki jest czas jeszcze – https://2rp.com.pl/ – strona główna 2RP należy wejść w zakładkę “dokumenty” i wejść we “Wnioski” i tam należy pobrać wnioski na Dowód Suwerena i Metrykę Urodzenia, tam powinno być napisane co dalej robić a i warto zadzwonić do Kancelarii jeśli ma się jakieś pytania. Od dawna pytam na forum o zdanie Wasze Sławianie na temat Dowodów Suwerena… Choć zastanawiałem się wielokrotnie nad tym zagadnieniem. To stwierdzam, że – z mojego punktu widzenia jestem skłonny zaufać Prezydentowi Potockiemu i jestem z Nim od początku…

    Zdraviam WSZYSTKICH Sławian – NIECH NAM SIĘ WIEDZIE, aż do WYZWOLENIA spod jarzma CIEMNOSTROŃCÓW!!!

   • Dodam Tereso tylko, że… https://youtu.be/3vV8R4q3OXs

    – martwi mnie, że Wojciech Olszański widać nie rozumie KOGO chwali, mówiąc o “Pośle na Sejm RP”… ;/ i tytułuje go NIESTETY jeszcze do tego “Panem” (Lahem) … mówiąc, że “ZABRAŁ SIĘ ZA PORZĄDKI”…. ;/

    Choć nie sposób mu odmówić racji w dalszych wynurzeniach z zapodanego materiału – że kto dał im pozwolenia BY CHANUKOWE swiecki tam W OGÓLE stały…!? – dla mnie oczywistą jest odpowiedzią KTO… ;/

    Martwi mnie tylko, że MA KLAPKI NA OCZACH…

    • Voymirze, oczywiście Wojciech Olszański albo udaje ,że nie wie z jakiego pnia żyd braun pochodzi albo tak bardzo bezradnie nienawidzi dziejstwa żydowskiego,że cieszy go już samo zgaszenie świec hanukowych. Ja go w pewnym sensie rozumiem niemniej trzeba zawsze dociekać prawdy i nie szukać sprzymierzeńca w ży-miaku, nigdy. Natomiast w kwestii zapomóg wypłacanych przez pana Potockiego nie możemy się wypowiadać, bo nie mamy o tym pojęcia i ta sprawa nie jest dla nas istotna. Przypuszczam jednak, że aby coś otrzymać trzeba i coś wpłacić, na pewno jakieś składki członkowskie. Po prostu popytaj u źródła.
     My oczywiście nie mieliśmy negatywnego typowo zdania o panu Potockim, wychodzę z założenia, że jego zamierzenia są jak najbardziej pozytywne i nawet szczerze je popieramy, ale jak wielokrotnie już pisałam, po pierwsze ma za małe poparcie a po drugie już zaczynają go otaczać niewłaściwi ludzi, mam nadzieję, że zaczyna to zauważać.
     Wiem, że ktoś z naszego kręgu już zwrócił mu na to uwagę.
     Pozdrawiam

     Marzanna

   • Tereso, niestety tylko dodam do Twojej odpowiedzi Voymirowi, że ten salonik mają bodajże 12 lat i tyle samo trwają tam czarne ryty. Natomiast jeżeli chodzi o Chiny to będą szczypać ten kraj już cały czas, natomiast przegonienie Filipińczyków czytaj ży-miaków armatkami wodnymi było spektakularne. Pozdrawiam

    Marzanna

 • Po początkowej euforii w moim sercu, przyszła chłodna analiza i… Dla masońsko żymskiego świata właśnie staliśmy się Palestyńczykami dzięki szaleją emu Brauniemu. Nikt słuchający ich mediów nawet nie kiwnie paznokciem w naszej sprawie. A przypuszczam, że dochodzimy do punktu kulminacyjnego. Analiza: Kaczor wprowadza menorę ( PiS). Brauni w przemówieniu przed PKWN 2014 r. Mówi o jego obawach, że Polska będzie na deser ( po Uchanah.) zastanawiało mnie gdzie on widzi ku temu przesłanki. Donek wypędza miliony Polaków. ( PO) wprowadza ustawę 1066 i pierwsze wojska. Przy okazji rujnuje Polskich przedsiębiorców nie płacąc im za wykonane usługi dla państwa Pisiory krzyczą o zdradzie.

  • Przepraszam ale wdusiłm przypadkowo opublikuj ciąg dalszy: Dochodzą do władzy. Sprowadzają jeszcze więcej wojsk okupanta. Świrem rujnują dalej naszych przedsiębiorców. Pieniądze z KPO ich nie interesują. Na miejsce Polaków, którzy uciekli sprowadzają Uchanów, którz obecnie tak jak Niemcy żądają zwrotu ich majątków z terenów byłej Galicji. Rozbrajają armię. Kombinacja polityczna pozwoliła z powrotem dojść do władzy Donkowi. Przy okazji okazuje się, że pieniądze Z KPO były ściemą POPIS. Jest to zwykła pożyczka, którą ratuje się gospodarkę Niemiec. Na to wszystko wchodzi szalony Brauni świadomie pokazując nas w wiadomym świetle. I wracając do słów Brauni z 2014 r. Daje Polskę na deser. Czy nie uważacie, że jesteśmy na końcu drogi tworu zwanego Polską? Osobiście mam tego wszystkiego po dziurki w nosie. Wiedza moim zdaniem jest ciężkim brzemieniem. Przeczytałem ostatnio o Lichtensztainie i chyba tak chciałbym żyć. Niestety jestem już wiekowy i byłem zbyt mało zaradny życiowo, żeby teraz móc tam się przenieść. Zdrowia życzę wszystkim.

   • Drogi Rumcajsie, pomimo że raczej zgadzam się z prezentowanymi treściami w Twoim komentarzu, to niestety nie mogę przejść obojętnie wobec Twojej postawy rezygnacji, która mnie wręcz sfrustrowała, a od kiedy jestem na stronie My Słowianie mimo czarnych chmur nad nami, frustracji we mnie coraz mniej, jakby na przekór wszystkiemu. Nie chcę aby brzmiało to jak pouczanie ale budzący powinni wiedzieć, że wyszarpywanie się ze starych matriksowskich struktur jest bolesne. Ale jak osiągniesz już pewien poziom to spojrzysz na ten świat i swoje problemy zupełnie innym okiem. Przestań też mówić o tym, że jesteś zbyt wiekowy czy mało zaradny, bo to są określenia żywcem z matrixa. Nigdy nie jest na nic za późno, bo jeżeli się budzisz to jest to po coś, ma to jakiś cel. Popatrz na eskimosów Sorosz 94 lata, klaus Schwaab 93l i to są przedstawiciele ciemnej strony, którzy pociągają za sznurki na tym świecie.
    I jeszcze jedn asprawa, bardzo mylisz się, że Lichtenstajn to spoko miejsce do życia, niestety jest tam dokładnie tak samo jak wszędzie na świecie pod rządami eskimosów. Pisała o tym bodajże Marzanna a może wnuczka, ze jest to jedno z eskimoskich województw jak np. Szwajcaria Monako itd… Nazwa w jidisch oznacza błyszczący kamień, coś w rodzaju po-lin czyli tu spocznij. Mają te wojewódzwa spełnić swoja rolę albo do już 2030 roku albo niedługo po… agenda 2030, może Wnuczka się skusi, bo na ten temat ciekawe info wychodzą. Nie wierz w to co piszą bo to albo pożyteczni idioci albo polskojęzyczni. Popatrz choćby na powyższy artk. czy jeszcze odpowiedź Piotrka o bardzo ciekawej postaci jak Franciszek Rychnowski, skoro pochodzimy z tak mądrego Rodu, a świadomość rośnie to to nie patrzmy na wiek ani na predyspozycje tylko róbmy cokolwiek , choćby powolutku przekonujmy śpiących, moim zdaniem jeżeli historia się powtarza to ta dobra musi również. Uff, rzadko komentuje ale jak już, to wychodzi mi artykuł.
    Ja i moja rodzinka życzymy Ci zdrowia i optymizmu na 2024 rok. Tego samego dla wszystkich. Konstancja

    • Cieszę się Konstancjo z Twojego “pisania artykułów” ^^ 😉 i zgadzam się z tym co mówisz – jedyne co mnie mierzi może to wkurzające mnie – nadużywane wręcz i wywołujące moją “alergię” słowo Matrix… ;/ wiele razy mówię Ludziskom, że mam aż odruch odrzucenia jak słyszę to słowo… a najczęściej używają tego słowa osoby z ruchu New Age – i mam taką uwagę, że widzę SWOISTE aż zaprogramowanie na używanie tego konkretnego słowa… M A T R I X – a ja NIE OGLĄDAŁEM ani filmu o tym tytule, a i PRZEKORNIE używam słowo choćby polskobrzmiące i dla mnie Sławianina przyjazne bardziej – Matryca. Czy też Macierz… ^^ Też nie chcę brzmieć jakoś, że próbuję jakoweś reprymendy tutaj stosować, broń Cię Stwórco! 😉

     Po prostu jak mówiłem – mierzi mnie to konkretne wkurrrr…zające mnie już słowo xD Mam nadzieję, że Cię moją uwagą nie urażę…

     …I moja postawa jest podobna do Twojej 🙂 Nie ma się co załamywać jak słomka żyta ^^ – zawsze wszystkim mówię – gdyby Życie tutaj było łatwe, lekkie i przyjemne to nie byłoby Życiem – my tutaj wszak ZESZLIŚMY w te mroczne energie by się sprawdzić, spróbować w zmaganiach ze złem – jako Dusze Światła…

     Życzę Ci zdania tego “egzaminu” 😉

    • Rumcajsie praktycznie nie mam wiele dopowiedzenia do Twojego komentarza, jedynie potwierdzam słowa Konstancji, jeżeli chodzi o monako. Na obecną chwilę to możemy sobie zacytować słowa tytułu filmu „Uciec, ale dokąd ?”. Aczkolwiek jest parę miejsc na ziemi, do których chcący umknąć dominacji nwo będą mogli się schronić. Na razie za wcześnie o tym mówić ale na wszystko przyjdzie czas. Zatem porzuć czarne myśli, bo nie jesteś nic nie znaczącym pionkiem ale masz swoją rolę do spełnienia, jakby to patetycznie nie zabrzmiało.
     Natomiast jeżeli zatopisz się w nichilizm i apatię to sam sobie narobisz szkody, dlatego nie poddawaj się, bo czekają nas jeszcze gorsze rzecz niż te obecne, na razie to tylko cyrk, czyli jeszcze są igrzyska i chleb dla goja. Aczkolwiek nie wierzę też, że tym razem uda im się zrealizować wszystkie plany, musieliby zmanipulować indie do napaści na Chiny, jeżeli daliby radę a w dodatku Chiny by przegrały, to oczywiście na długie lata jesteśmy w czarnej dziurze. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla wielu obudzonych ich działania to jak masoński film, nie oddawaj więc temu emocji jedynie obserwuj i wyciągaj wnioski. Bo chyba nie oczekujesz, że żyd morawiecki i uhaniec dudłak, poprowadzą Polskę w pozytywnym dla Polaków kierunku.
     Pozdrawiam

   • Rumcajsie praktycznie nie mam wiele dopowiedzenia do Twojego komentarza, jedynie potwierdzam słowa Konstancji, jeżeli chodzi o monako. Na obecną chwilę to możemy sobie zacytować słowa tytułu filmu „Uciec, ale dokąd ?”. Aczkolwiek jest parę miejsc na ziemi, do których chcący umknąć dominacji nwo będą mogli się schronić. Na razie za wcześnie o tym mówić ale na wszystko przyjdzie czas. Zatem porzuć czarne myśli, bo nie jesteś nic nie znaczącym pionkiem ale masz swoją rolę do spełnienia, jakby to patetycznie nie zabrzmiało.
    Natomiast jeżeli zatopisz się w nichilizm i apatię to sam sobie narobisz szkody, dlatego nie poddawaj się, bo czekają nas jeszcze gorsze rzecz niż te obecne, na razie to tylko cyrk, czyli jeszcze są igrzyska i chleb dla goja. Aczkolwiek nie wierzę też, że tym razem uda im się zrealizować wszystkie plany, musieliby zmanipulować indie do napaści na Chiny, jeżeli daliby radę a w dodatku Chiny by przegrały, to oczywiście na długie lata jesteśmy w czarnej dziurze. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla wielu obudzonych ich działania to jak masoński film, nie oddawaj więc temu emocji jedynie obserwuj i wyciągaj wnioski. Bo chyba nie oczekujesz, że żyd morawiecki i uhaniec dudłak, poprowadzą Polskę w pozytywnym dla Polaków kierunku.
    Pozdrawiam

    Marzanna

Dodaj komentarz