Aneks do przepowiedni na 2018r

Kochani czytelnicy otrzymałam mnóstwo pytań dotyczących właśnie rozpoczętego roku i odnoszących również się do przepowiedni zamieszczonej na naszej stronie w listopadzie 2017.

Niemniej muszę jeszcze raz zaznaczyć, że tzw. „detaliczne” przepowiednie nie pochodzą ze Starego Testamentu Słowian, ponieważ tylko niektóre ze znanych na przestrzeni epok osobistości dostąpiły tego zaszczytu, że przytacza się ich imiona lub nazwiska, ewentualnie cechy po których możemy daną osobą w miarę dobrze rozpoznać. Natomiast wiele zdarzeń jest rozpatrywanie globalnie i w aspekcie słowiańskim.

Zapewniam, że STS nie poświęca żadnej uwagi obecnemu premierowi ani prezydentowi w Polsce, ani nawet ukochanemu przez elektorat PiS – prezesowi, czy Merkel lub Trumpowi. Natomiast wiedźmy żyjące w danych okresach miały możliwość przewidywania ważnych wydarzeń w sposób dosyć dokładny, pozostawiały więc następczyniom swoje wizje a te konfrontowały je z własnymi, według pewnego wzoru tak, że były w stanie w miarę dokładnie przypisywać nazwiska do konkretnych osób, które wpływały na losy narodów. Niemniej wiedźmy wiedziały, że w ostatnich 2 tysiącleciach już coraz mniej było tych samotnych bohaterów a więcej wystawianych przez tzw. grupy wpływów, a te zawsze utożsamiane były z żydami, ponieważ łączyło się to z pieniędzmi.

Przepowiednie wiedźm w znakomitej większości były dosyć dokładne, ale ze względu na to, że one nie ujawniały się, jedynie dyskretnie naprowadzały ziomków czy ich ostrzegały, zostały te wizje pozmieniane. Wiele z ich przepowiedni ukradli hochsztaplerzy, a potem masoni poczęli zafałszowywać przepowiednie i podrzucać rzekomym jasnowidzom, niestety często uciemiężony naród kupował w ten sposób niejednokrotnie fałszywą nadzieję (ten temat był przedstawiony w serii zafałszowane przepowiednie).
Ze względu na podkreślany przez wiedźmy od wieków wpływ żydów na świat i ludzkość, przypięto im łatkę teorii spiskowych.

To tyle tytułem wytłumaczenia dlaczego przepowiednia na 2018 nie była tak dokładna jak bym sobie tego życzyła, ponieważ korzystałam z zapisków z innych źródeł ale nie jestem wiedźmą i pewnie dlatego nie potrafiłam posiadanych wiadomości dobrze dopasować do wzoru.

Wracając do treści przepowiedni napisałam, że w Polsce nastąpi zmiana ale nie wiedziałam czy dobra czy zła. Jeżeli by to miało łączyć się ze zmianą na stanowisku premiera gdzie zamieniono panią Szydło na Morawieckiego, to miałam prawo na margines błędu, ponieważ nastąpiła zmiana, która w rzeczywistości zmianą nie była, ponieważ poprzednia premier i tak by wykonywała dyrektywy. Nie jest też nią z tego względu, że obecny premier wprowadza dużo ludzi z PO oraz Unii Wolności, czyli zmiana a jednak nie zmiana. Nie byłam pewna jak określić coś co wedle wzoru wyglądało na długo zaplanowane.

Aczkolwiek mam pewien niedosyt ponieważ instynktownie wyczuwam, że to nie jest najważniejsze wydarzenie w Polsce tego roku, i zostaniemy jeszcze czymś zaskoczeni, ale to już będzie coś spektakularnego. Tym wszystkim osobom bardzo zaciekawionym tematem tej zmiany obiecuję, że wrócę wkrótce do tego tematu.

Natomiast anomalie pogodowe w Stanach o których pisałam i które spełniły się potwornymi mrozami, nawet Kalifornia została zasypana śniegiem, nie byłyby dla mnie tak interesujące gdyby nie miały w jakiś niebezpieczny sposób wpłynąć również i na Polskę. Dla przypomnienia takie same anomalie w Stanach zaistniały 30 lat temu a po roku u nas 29 lat temu przy okrągłym stole przehandlowano Polskę.
Przytaczam więc tę starą przepowiednię, która wiążąc te niby niewiele mające ze sobą wspólnego fakty( bo cóż mogło wiązać okropne anomalie pogodowe, wyrażające się potwornymi mrozami i śniegiem również w Kalifornii z polskim okrągłym stołem), a jednak wiedźmy uznały, że jest to znak iż finansjera dobierze się do Polski. W jaki sposób to zostało przez nie zinterpretowane przedstawię może innym razem, ponieważ jest to dosyć długa dywinacja, ale też ostrzeżenie na przyszłość.

To samo powtórzyło się teraz po trzydziestu bez mała latach znowu, więc idąc tropem interpretacji sprzed lat należy chyba spodziewać się czegoś bardzo spektakularnego w Polsce, jednakże z drugiej strony nie są spodziewane żadne rozruchy w naszym kraju.

Pragnę jeszcze rozwinąć zdanie z tamtej listopadowej przepowiedni, że pomimo zaciskania kagańca niektórzy będą wiwatować – tak dokładnie mówi przepowiednia.
Prawdopodobnie chodzi o to, że znowu władza mówiąc kolokwialnie coś „zachachmęci” aby obowiązkowe szczepienia, podwyżki i GMO przeszły bezproblemowo. Niemniej na podstawie tej przepowiedni, z której korzystam jestem pewna, że ogólnonarodowego sprzeciwu nie będzie ani wobec szczepień ani podatków, ani GMO itd… . Będą na pewno protesty poszczególnych grup, aczkolwiek nie wygenerują takiego nacisku aby rząd zechciał zmienić swoje plany w tych kwestiach.

Zaś jeżeli chodzi o depopulację Słowian polskich to jest ona w toku, dysponuję przepowiednią która podaję liczbę ludności słowiańskiej, która przeżyje, a raczej będzie na tyle silna by funkcjonować i się rozmnażać po tych „zabiegach” NWO.
Wszystkie przepowiednie są zgodne, że w Polsce wojny jako takiej nie będzie i mają rację, bo pozostanie zbyt mało obudzonych by podjąć działania przeciwko przejmowaniu kraju przez obce nacje. Po pewnym czasie dojdzie natomiast do zmian, ale kto spowoduje te zmiany i jak się potoczą nie mogę jeszcze ujawnić ponieważ to mogłoby sprowadzić niebezpieczeństwo na obudzonych, ale to już przepowiednia na dalsze lata.

Na rok 2018 skrótowo ; depopulacja Słowian w białych rękawiczkach (na razie), duży wzrost cenzury( w poprzedniej przepowiedni, określiłam to jako rozwój syndromu orwellowskiego), który sprawdził się dokładnie tak samo jak sygnalizowane anomalie pogodowe w Stanach. Zamknięto wiele prawicowych mediów internetowych już w styczniu, ale żeby wyglądało to na mocno prawdopodobne zamknięto też i te rzekomo alternatywne media, które są w moim mniemaniu agenturalne.

Natomiast jeżeli chodzi o pełzające wojny i konflikty generowane przez USA, to właśnie mamy taki przykład, niedawno rozpoczęte zamieszki w Iranie. Jako, że afera irańska nie toczy się zgodnie z oczekiwaniami, wprowadzany jest już plan B, który może nas zaskoczyć.

Na podstawie przeanalizowanych dotąd przepowiedni mam takie niepokojące odczucie jakbyśmy niezauważenie wkraczali w przepowiadane cztery lata wielkiego ucisku( taką przepowiednie też już Wam scharakteryzowałam bodajże w roku 2016.). Pomimo, że rok 2018 ma być raczej rokiem dla Polski spokojnym, to bardzo dużo skrywanych spraw w polityce ujrzy światło dzienne. Aczkolwiek Polacy i tak nie wyciągną żadnych wniosków, więc to i tak nie będzie miało większego wpływu na większość społeczeństwa.
Dalszy ciąg wybranych przepowiedni na 2018 rok już wkrótce.

Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

8 komentarzy

 • Na poczatek bardzo bardzo cieplo pozdrawiam:)Dlugo bladzilam nie znajac drogi ale chyba stworca mnie wysluchal bo w tym zamglonym swiecie poplatanych drog pojawila sie moja sciezka.Nie dokonca rozumialam upor w idealizowaniu pisma sw bo wszyatko co czytam w tej ze ksiedze budzi we mnie sprzecznosci teraz mam te jasnosc dlaczego.dziekuje i prosze o kontak w sprawie tematu sprawdzenia czystosci swojego slowianskiego pochodzenia.chcialabym tez porozmawiac bardziej prywatnie bo wciaz mam wiele pytan ale boje sie o nich publicznie rozmawiac.jeszcze raz pozdrawiam i zdrowia dla wszystkich przebudzonych;)

  • Kochana Emilio bardzo się cieszę jeżeli przekazywany przeze mnie STS może kogoś obudzić, a potem i zmienić Jego życie na szczęśliwsze. Jeżeli chodzi obadania na gen słowiański to już wiele razy ostrzegaliśmy ,że za wszystkimi tego rodzaju badaniami w Polsce stoją nieprzychylni. Jesteśmy w trakcie poszukiwań gdzie najbezpieczniej byłoby takie badania wykonać, jeżeli będziemy stuprocentowo pewni bezpieczeństwa takiego ośrodka to poinformujemy czytelników,jeszcze raz ostrzegam nie róbcie tego w Polsce!
   Emilio jeżeli masz pytania anie chcesz publicznie w komentarzu to wyślij na wewnętrzny mail naszej gazety on jest podany ale podajemy jeszcze raz . Niestety bardzo wiele osób zdaje pytania w ten sposób jeżeli np. 20 maili porusza zbliżone zagadnienie to pisze w artykule a na inne odpowiadam osobiście ale czas oczekiwania jest dosyć długi ponieważ trzymam się kolejności oczywiście nie jest to moja radosna twórczość tylko na podstawie STS, więc czekam ale musisz uzbroić się w cierpliwość.

   mail: kontakt (at) myslowianie . pl (bez spacji)

   Przesyłamy Tobie nasze słowiańskie ciepełko.

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Witam, ja też wszystkich pozdrawiam.

  Wczoraj natrafiłem na ciekawy artykuł o tym, że na plaży w Nowym Jorku są falochrony ze śladami kultury słowiańsko-aryjskiej. Całe wschodnie wybrzeże Ameryki Północnej od Nowej Szkocji do prawie stanu Floryda, czyli około 2000 kilometrów, ma wszystkie te same konstrukcje z tych samych megalitycznych bloków.
  W artykule pisze o obecności Słowian wśród Indian, artykuł jest napisany po rosyjsku, ale nie zmienia to faktu, że jest to ciekawe. Ciekawi mnie , czy faktycznie Ariowie, Słowianie mają coś wspólnego z Indianami, lub raczej odwrotnie, czy Indianie mają, mieli coś wspólnego ze Słowianami.

  A wracając do artykułu na tej stronie, do wszystkich artykułów, to potwierdzam co Emilia w komentarzu powyżej, że dużo więcej zrozumiałem, czytając artykuły umieszczone na tej stronie.
  Codziennie sprawdzam, czy aby nie ma czegoś nowego, a jak już się pojawi 🙂 to zaraz przeczytam 🙂

  Mam nadzieję, ze strona ostoi się jak najdłużej i jak najwięcej uda mi się stąd dowiedzieć, bo co przeczytam to moje.

  pozdrawiam serdecznie

  • KOCHANY KRZYSZTOFIE dziękujemy za miłe słowa i bardzo się cieszymy, że wpadłeś na tak ciekawy artykuł. My wiemy na podst. STS ,że Słowianie przewędrowali każdy zakątek Ziemi i zostawiali wszędzie ślady swojej bytności, ale cieszy jak więcej takich faktów wychodzi na światło dzienne. Ja również pisałam poprzedniego roku ,że weszliśmy w erę wodnika a on będzie wyciągał najbardziej zatajone rzeczy na światło dzienne.
   Jednak jeżeli miałbyś link do tego artykułu to nam prześlij, przetłumaczymy go i zamieścimy w gazecie.
   Ja natomiast pisałam o tym, że to Ariowie nadawali ton poprzednim planetom a potem po przeniesieniu się na Ziemię również i tutaj. Jest to w artykule na podst. STS z 7 grudnia w 2017 pt. Upadek Ariów oraz w poprzednich ale na stronie gazety. Przypomnijmy sobie jacy byli Indianie do samego ich końca, czyli do czasu zamknięcia w rezerwatach, szlachetni , brzydzący się kłamstwem, umierali z godnością nie prosząc nigdy wroga o litość. Tacy byliśmy my Ariowie w zamierzchłej przeszłości, dlatego tak nas kochały inne dzieci Ewy i Adama, a nienawidziły dzieci Kajina. My już nie martwimy czy się czy gazeta i strona się ostanie, będzie co ma być. Cieszymy się z tak dużej liczby obudzonych, a wszystkim się nie da oczu otworzyć. Niech duszki słowiańskie nadal naprowadzają Cię na ciekawe odkrycia dotyczące Słowian.

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

 • Witam,

  Nie wiem czy Wam o tym pisałem, albo czy o tym wiecie, ale słyszałem przepowiednię Jackowskiego na ten koniec zeszłego roku i początek 2018 i mówił on że najpierw będzie tylko zmiana kosmetyczna w rządzie, ale wiosną zdarzy się coś (coś wyjdzie najwa, jakaś afera, czy jakoś tak…), że wtedy będzie prawdziwa rekonstrukcja rządu. Wiosna lada moment, więc zobaczymy ile z wizji Jackowskiego się sprawdzi.

  Pozdrawiam,
  Damian

  • Uważam, ze pan Jackowski jest obecnie najlepszym polskim jasnowidzem, jest bardzo dobry w pojedynczych przypadkach natomiast w bardziej globalnych przepowiedniach czasem się rok mu przedłuży do dwóch, ale tak bywa ponieważ w wizji nie widzi się jakby czasu trzeba czytać po znakach. W każdym razie do tej pory zasłużył na uznanie, więc posłucham go z przyjemnością, co ma do powiedzenia na ten rok.

   Wnuczka słowiańskiej wiedźmy

Dodaj komentarz